Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-03, 12:58   #2341
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurcze chyba raczej nie... tak, jesli zalezy ci na naturalnym jasnym, zoltawym blondzie. mnie sie nie podobalo dlatego mieszam z 219.


kylie kazda ma swoje zycie, kazda jest zajeta... nie chce im sie pisac, to nie, ja wychodze z zalozenia ze nikogo sie nie zmusi.
ja tam zalu nie odczuwam.
kto chce ten bedzie pisal.
mnie gorzej wkurza ze co raz jakas wpada- hej u mnie ok...bla bla... pokaze fotki bla bla i znikaja. taki kontakt na sile.
takie moje zdanie.
wiem rozumiem to mnie korci zmiana farby musze naprawde juz odrost zrobic bo jest tragiczny. wlosy mylam we wtorek a juz sa znowu do mycia a to dopiero czwartek musza sie chyba przyzwyczaic

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale super pogoda dziś Nie ma upału ale jest cieplutko, przyjemnie, słoneczko świeci

Może wyciagne jakas kolezanke na spacer hmmm Chociaz czuje że bedzie ciezko bo wszystkie zajete To siedza z TŻ'ami, cholera jasna Trzeba bedzie isc samemu
ja dzisiaj jade do ZG moze tam bedzie ciekawiej niz tu u mnie. Marina ponoc ma byc ale jej muzyka mnie kompletnie nie interesuje

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja uciekam do mamy i dziadka na ogrodek
bede w nocy albo jutro
do sklikania slicznoto

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
buahhot swietne wlosy i jakie dlugie

princeska mi sie podoba twoja nowa fryzura wkoncu obcielas te nierownosci i wlosy beda rosly teraz w miare rowno jest ladnie i jest modnie

kylie krem zawiera kilka zapychaczy takich jak caprylic , witamine E'(tocopherol acetate) niewiem jak twoja skora zareaguje na zawarty w nim dodatkowo betacaroten
sprobuj moze akurat bedzie ok

bunny ale masz fajnie , ja siedze dzis w domu bo po pierwsze tu nie ma swieta a po drugie jest okropnie pochmurno i chlodno




ide sobie zaraz sprawic kolczyki piorka
no wlasnie uzylam ze dwa razy i mam juz bolacego pryszcza przy brodzie i nie wiem na ile to wina tego serum a na ile zbliżającego sie @. w kazdym razie dziekuje za analize u mnie jest dosc parno dzisiaj,wczoraj popadalo.pogrzmialo i dzisiaj juz jest pochmuro ale nadal duszno

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość



dziękuję mi się też podoba i każdy mówi,że dużo lepiej niż wcześniej tak pozbyłam się nierówności i zniszczonych włosów
bardzo podobaja mi sie takie fryzurki jednak ja zle sie czuje w krotkich wlosach...
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 18:55   #2342
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurcze chyba raczej nie... tak, jesli zalezy ci na naturalnym jasnym, zoltawym blondzie. mnie sie nie podobalo dlatego mieszam z 219.

kylie kazda ma swoje zycie, kazda jest zajeta... nie chce im sie pisac, to nie, ja wychodze z zalozenia ze nikogo sie nie zmusi.
ja tam zalu nie odczuwam.
kto chce ten bedzie pisal.
mnie gorzej wkurza ze co raz jakas wpada- hej u mnie ok...bla bla... pokaze fotki bla bla i znikaja. taki kontakt na sile.
takie moje zdanie.
może lepiej nie będę próbować w takim razie, bo jak mam nawet lekko żółtawy to wyglądam niezbyt ciekawie... pomyślę jeszcze nad jakimiś profesjonalnymi farbami, kiedyś użyłam majicontrast czerwono-opalizujący i mi się bardzo podobało, ale nie wiem jak z blondami, naczytam się różnych recenzji i coś wybiorę

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale super pogoda dziś Nie ma upału ale jest cieplutko, przyjemnie, słoneczko świeci

Może wyciagne jakas kolezanke na spacer hmmm Chociaz czuje że bedzie ciezko bo wszystkie zajete To siedza z TŻ'ami, cholera jasna Trzeba bedzie isc samemu
u mnie też było super, cały dzień na dworze siedziałam, a zwykle tego nie robię.. aż się do domu nie chciałam wrócić
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 19:14   #2343
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cześć dziewczyny,

pisałam już w innym wątku, napiszę może i tu, bo wiem, że nikt tak jak Wy na blondach się nie zna

Od ładnych kilku miesięcy farbowałam się Alfaparfem 9.21, czasem mieszając go z 10.21, na wodzie 9%. Naturalnie jestem gdzieś pomiędzy 7 a 8. Kolor był zachwycający, zresztą kto czytał bloga Bunny (Bunny - świetny masz ten blog!) ten wie, jak fajne te blondy wychodzą.
Ponieważ w mojej lokalnej hurtowni nie ma farb Alfaparf a chciałam wykorzystać majówkę, zaryzykowałam z Artego. Wybrałam kolor 9.00-9NN (bardzo jasny chłodny blond). Oprócz tego Artego oferuje jeszcze dwa inne chłodne blondy na poziomie 9 - blond popielaty i bardzo popielaty. Sądziłam więc, że tej popieli będzie tyle, co kot napłakał, a kolor -jak zapewniał producent-wyjdzie naturalny.
Efekt po farbowaniu wodą 9% odrost, 6% przeciągnięcie na 10 minut na końcówki- mam włosy zdecydowanie ciemniejsze (poziom 8 albo i nawet mniej), odrost cudnie rudawy (!!!), a reszta chłodno-popielato-zielonkawa. Miodzio. I to jeszcze po 4-krotnym myciu szamponem przeciwłupieżowym. Dodam, że woda 9% to był alfaparf, a 6% Loreal.

I teraz pytanie do specjalistek -jak mam powrócić do 9.21? Jakieś rady? Wystarczy nałożyć ten kolor na całość na wodzie 9%? Ratunku, wyglądam i czuję się w tym kolorze źle I jak się doraźnie pozbyć tej szaroburej poświaty? I gdzie leżał błąd? Macie jakieś doświadczenia z Artego? Zraziłam się zupełnie do tej firmy...
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 19:53   #2344
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

dobry wieczor
ja wlasnie wrocilam i mam dobry humor...ahhhh te %
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 20:54   #2345
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Przepraszam że wcinam sie w wątek nie do tego przeznaczony ale chcialabym, sie spytac co sadzicie o tych włosach i czy wg Was sa naturalne??

http://allegro.pl/wlosy-naturalne-ta...312693220.html
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 05:33   #2346
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Hej

Rzeczywiście pustki u nas. No ale czasem kazda ma coś do zrobienia, trzeba zrozumiec. Ja tez czasem raz dziennie wpadnę "cześć" i tyle. No niestety ale czasem czlowiek jest tak zaganiany ze komputera nie ma czasu wlączyc.
U nas zapowiadali deszcze, burze a nic nie padalo-no chyba ze w nocy. Pogoda jest i była super na majówkę
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 06:08   #2347
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

pisałam już w innym wątku, napiszę może i tu, bo wiem, że nikt tak jak Wy na blondach się nie zna

Od ładnych kilku miesięcy farbowałam się Alfaparfem 9.21, czasem mieszając go z 10.21, na wodzie 9%. Naturalnie jestem gdzieś pomiędzy 7 a 8. Kolor był zachwycający, zresztą kto czytał bloga Bunny (Bunny - świetny masz ten blog!) ten wie, jak fajne te blondy wychodzą.
Ponieważ w mojej lokalnej hurtowni nie ma farb Alfaparf a chciałam wykorzystać majówkę, zaryzykowałam z Artego. Wybrałam kolor 9.00-9NN (bardzo jasny chłodny blond). Oprócz tego Artego oferuje jeszcze dwa inne chłodne blondy na poziomie 9 - blond popielaty i bardzo popielaty. Sądziłam więc, że tej popieli będzie tyle, co kot napłakał, a kolor -jak zapewniał producent-wyjdzie naturalny.
Efekt po farbowaniu wodą 9% odrost, 6% przeciągnięcie na 10 minut na końcówki- mam włosy zdecydowanie ciemniejsze (poziom 8 albo i nawet mniej), odrost cudnie rudawy (!!!), a reszta chłodno-popielato-zielonkawa. Miodzio. I to jeszcze po 4-krotnym myciu szamponem przeciwłupieżowym. Dodam, że woda 9% to był alfaparf, a 6% Loreal.

I teraz pytanie do specjalistek -jak mam powrócić do 9.21? Jakieś rady? Wystarczy nałożyć ten kolor na całość na wodzie 9%? Ratunku, wyglądam i czuję się w tym kolorze źle I jak się doraźnie pozbyć tej szaroburej poświaty? I gdzie leżał błąd? Macie jakieś doświadczenia z Artego? Zraziłam się zupełnie do tej firmy...
nie lubie artego maja dziwne kolory i numeracje- dlatego ich 9 wyszla ci ciemno...zafarbuj 9.21 na 9% na 20-30 minut- powinno byc lepiej.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dobry wieczor
ja wlasnie wrocilam i mam dobry humor...ahhhh te %
ja tez wczoraj % dlatego jestem dopiero dzis
kurcze alez mam dzis dzien pelen roboty, nie wiem czy ze wszystkim zdaze teraz siedze z mokrymi wloskami, to jestem gdzies tak do 10, ale potem znikam ogarniac chate i zakupy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 06:16   #2348
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie lubie artego maja dziwne kolory i numeracje- dlatego ich 9 wyszla ci ciemno...zafarbuj 9.21 na 9% na 20-30 minut- powinno byc lepiej.


ja tez wczoraj % dlatego jestem dopiero dzis
kurcze alez mam dzis dzien pelen roboty, nie wiem czy ze wszystkim zdaze teraz siedze z mokrymi wloskami, to jestem gdzies tak do 10, ale potem znikam ogarniac chate i zakupy
no ja sie wlasnie obudzilam. w nocy byla taka ulewa ze spac nie moglam i jeszcze burza. ale ja lubie burze pogoda u mnie dzisiaj chlodna i mysle czy nie wykorzystac dzisiaj tego faktu do farbowania wlosow Bunny jaki szampon polecila bys starszej osobie? mojej babci sie skonczyl i chcialam jej cos kupic. dodam ze nie farbuje wlosow, uzywa odzywki do splukiwania i psikacza z gliss kura na koniec ja to mam wlosomaniaczke z babci, ma je dlugie do pasa i jak to babcia zwija codziennie w koczek i lakieruje. pokazalam mojej babci Jantara to teraz ja tylko buteleczka jej sie konczy to wola zebym nastepne zamawiala juz wszystkie jej siostry tez chca. ale co zauwazylam ze odkad babcia go wciera to jej siwe wlosy juz nie sa takie siwe. przyciemnia jej, tak samo jak jej siostrze.
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 06:33   #2349
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

ja tez wczoraj % dlatego jestem dopiero dzis
kurcze alez mam dzis dzien pelen roboty, nie wiem czy ze wszystkim zdaze teraz siedze z mokrymi wloskami, to jestem gdzies tak do 10, ale potem znikam ogarniac chate i zakupy
A co tam kupujesz?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 07:03   #2350
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
no ja sie wlasnie obudzilam. w nocy byla taka ulewa ze spac nie moglam i jeszcze burza. ale ja lubie burze pogoda u mnie dzisiaj chlodna i mysle czy nie wykorzystac dzisiaj tego faktu do farbowania wlosow Bunny jaki szampon polecila bys starszej osobie? mojej babci sie skonczyl i chcialam jej cos kupic. dodam ze nie farbuje wlosow, uzywa odzywki do splukiwania i psikacza z gliss kura na koniec ja to mam wlosomaniaczke z babci, ma je dlugie do pasa i jak to babcia zwija codziennie w koczek i lakieruje. pokazalam mojej babci Jantara to teraz ja tylko buteleczka jej sie konczy to wola zebym nastepne zamawiala juz wszystkie jej siostry tez chca. ale co zauwazylam ze odkad babcia go wciera to jej siwe wlosy juz nie sa takie siwe. przyciemnia jej, tak samo jak jej siostrze.
starszym ludziom najczesciej poleca sie szampony dzieciece bo sa delikatne... ale moze tez uzywac wszelkich do wlosow normalnych. fajna babcia
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A co tam kupujesz?
nic szczegolnego, spozywke i chemie do domu, bo jak mnie nie bylo pol tyg w domu tak wszystko sie pokonczylo a nie bylo kiedy na zakupy pojsc a tu jeszcze moze nas goscie zaatakuja w weekend to trzeba sie zabezpieczyc
wszedzie wsrod rodziny i znajomych juz jestem slynna ze prowadze dom doskonale- u mnie nigdy niczego nie brakuje itp.
nie moge stracic na renomie, bo zaraz pojda ploty ze mi sie z tz nie uklada pewnie jak to na wsi
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 07:36   #2351
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
starszym ludziom najczesciej poleca sie szampony dzieciece bo sa delikatne... ale moze tez uzywac wszelkich do wlosow normalnych. fajna babcia

nic szczegolnego, spozywke i chemie do domu, bo jak mnie nie bylo pol tyg w domu tak wszystko sie pokonczylo a nie bylo kiedy na zakupy pojsc a tu jeszcze moze nas goscie zaatakuja w weekend to trzeba sie zabezpieczyc
wszedzie wsrod rodziny i znajomych juz jestem slynna ze prowadze dom doskonale- u mnie nigdy niczego nie brakuje itp.
nie moge stracic na renomie, bo zaraz pojda ploty ze mi sie z tz nie uklada pewnie jak to na wsi
no to zafunduje jej mojego kochanego J&J lawendowego ja tez lubie sprzatac i nie mam z tym problemu. problem pojawia sie jak mam cos ugotowac czy nie daj Boże upiec no ja nie wiem co ze mna jest nie tak...poprostu mi to nie wychodzi. Zawsze posprzatane, ale ciasta sie u mnie nie uraczy mialam okna myc ale taka pogoda ze nie dzisiaj bo to bez sensu
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 07:59   #2352
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
no to zafunduje jej mojego kochanego J&J lawendowego ja tez lubie sprzatac i nie mam z tym problemu. problem pojawia sie jak mam cos ugotowac czy nie daj Boże upiec no ja nie wiem co ze mna jest nie tak...poprostu mi to nie wychodzi. Zawsze posprzatane, ale ciasta sie u mnie nie uraczy mialam okna myc ale taka pogoda ze nie dzisiaj bo to bez sensu
ja tez nie pieke poza tym ciasta sa niezdrowe i nie lubie ich jak juz- to zawsze mam jakies delicje czy wafelki do kawy, ale jak mam gosci to raczej szykuje pelnowartosciowe posilki z duza iloscia zieleniny- i zawsze ten sam szok- ze jak to?! stac was na tyle owocow/warzyw?! jakby to miliony kosztowalo no ale pewnie lepiej sie napchac kielbasa, ziamniakami, do tego paluszki czipsy, popic piwem i git
takze chocby mnie prezydent odwiedzal- mam stale menu- i zawsze jest tak jak ja chce- a nikt z gosci mi nie rzadzi co innego ze zawsze dziwnym trafem sie zajadaja az do dna garnka...

u mnie pogoda mega- pelne slonce i ma byc dzis 27 stopni, tylko pozniej burze ale to chyba zdaze obrocic ze sklepow...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 08:09   #2353
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja tez nie pieke poza tym ciasta sa niezdrowe i nie lubie ich jak juz- to zawsze mam jakies delicje czy wafelki do kawy, ale jak mam gosci to raczej szykuje pelnowartosciowe posilki z duza iloscia zieleniny- i zawsze ten sam szok- ze jak to?! stac was na tyle owocow/warzyw?! jakby to miliony kosztowalo no ale pewnie lepiej sie napchac kielbasa, ziamniakami, do tego paluszki czipsy, popic piwem i git
takze chocby mnie prezydent odwiedzal- mam stale menu- i zawsze jest tak jak ja chce- a nikt z gosci mi nie rzadzi co innego ze zawsze dziwnym trafem sie zajadaja az do dna garnka...

u mnie pogoda mega- pelne slonce i ma byc dzis 27 stopni, tylko pozniej burze ale to chyba zdaze obrocic ze sklepow...
ja ostatnio robilam salatke z kurczaka z sosem vinegret, nawet dobre to wyszlo. no teraz jak jest goraco to w ogole nie chce mi sie jesc za to wode to litrami pije slodyczy na stanie u mnie byc nie moze bo moj Tż ma "slaba" silna wole i zaraz pochlonie wszystko co jest slodkie. a potem narzeka ze waga pokazuje mu tyle kg taki lasuch z niego. wczoraj jak nigdy z okazji majowki pokusilam sie na kebaba i szybko pozalowalam. jakie to nie dobre bylo...bleee musialam to piwem zapic heheh

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

pazura zlamalam
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 08:15   #2354
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ja ostatnio robilam salatke z kurczaka z sosem vinegret, nawet dobre to wyszlo. no teraz jak jest goraco to w ogole nie chce mi sie jesc za to wode to litrami pije slodyczy na stanie u mnie byc nie moze bo moj Tż ma "slaba" silna wole i zaraz pochlonie wszystko co jest slodkie. a potem narzeka ze waga pokazuje mu tyle kg taki lasuch z niego. wczoraj jak nigdy z okazji majowki pokusilam sie na kebaba i szybko pozalowalam. jakie to nie dobre bylo...bleee musialam to piwem zapic heheh

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

pazura zlamalam
tez nie lubie kebabow kojarzy mi sie z mega smieciowym zarciem...

ja wczoraj nadłamałam w ogrodku bo kosilam z mama trawe mimo swieta ale dzis zalalam lakierem bezbarwnym to pekniecie i o nim nie mysle... naprawie porzadnie przy renowacji wszystkich pazurow za jakis czas
serce mnie kłuje
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 08:22   #2355
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tez nie lubie kebabow kojarzy mi sie z mega smieciowym zarciem...

ja wczoraj nadłamałam w ogrodku bo kosilam z mama trawe mimo swieta ale dzis zalalam lakierem bezbarwnym to pekniecie i o nim nie mysle... naprawie porzadnie przy renowacji wszystkich pazurow za jakis czas
serce mnie kłuje
co sie dzieje? moze to tylko jakis nerwobol, tez tak czasem mam. bierzesz moze jakis magnez? z potasem najlepiej.

ja obetne bo nie mam wyjscia, poza tym dobrze im to zrobi
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 08:25   #2356
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
co sie dzieje? moze to tylko jakis nerwobol, tez tak czasem mam. bierzesz moze jakis magnez? z potasem najlepiej.

ja obetne bo nie mam wyjscia, poza tym dobrze im to zrobi
chyba za duzo ostatnio epizodow z %
ide po ten magnez....
dobra zbieram sie na zakupy, za jakis czas wroce chata juz ogarnieta...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 08:30   #2357
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
chyba za duzo ostatnio epizodow z %
ide po ten magnez....
dobra zbieram sie na zakupy, za jakis czas wroce chata juz ogarnieta...
ja bralam polaczenie magnezu z potasem Aspargin sie to nazywa pomaga na skurcze i tym podobne. ja odstawie moje tż na autobus do Pzn i wloski musze umycaaa nie jeszcze pobiegac musze
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:06   #2358
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Też znowu mam kłucia w sercu Ale to z nerwów na bank, waga jak dzisiaj patrze mi do 45 kg spadła Ale to zapewne dlatego że sie wszystko rozsypało znów i znów musze się jakoś podnieść...
Dobrze że licencjat napisany i tylko jakieś poprawki mi zostały.

Bunny takiej gospodyni to tylko pozazdrościć
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:16   #2359
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Hej
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Rzeczywiście pustki u nas. No ale czasem kazda ma coś do zrobienia, trzeba zrozumiec. Ja tez czasem raz dziennie wpadnę "cześć" i tyle. No niestety ale czasem czlowiek jest tak zaganiany ze komputera nie ma czasu wlączyc.
U nas zapowiadali deszcze, burze a nic nie padalo-no chyba ze w nocy. Pogoda jest i była super na majówkę
U mnie za to dzisiaj pochmurno, wczoraj cały wieczór lało i dzisiaj tak nijako,ale powietrze super
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
no ja sie wlasnie obudzilam. w nocy byla taka ulewa ze spac nie moglam i jeszcze burza. ale ja lubie burze pogoda u mnie dzisiaj chlodna i mysle czy nie wykorzystac dzisiaj tego faktu do farbowania wlosow Bunny jaki szampon polecila bys starszej osobie? mojej babci sie skonczyl i chcialam jej cos kupic. dodam ze nie farbuje wlosow, uzywa odzywki do splukiwania i psikacza z gliss kura na koniec ja to mam wlosomaniaczke z babci, ma je dlugie do pasa i jak to babcia zwija codziennie w koczek i lakieruje. pokazalam mojej babci Jantara to teraz ja tylko buteleczka jej sie konczy to wola zebym nastepne zamawiala juz wszystkie jej siostry tez chca. ale co zauwazylam ze odkad babcia go wciera to jej siwe wlosy juz nie sa takie siwe. przyciemnia jej, tak samo jak jej siostrze.
fajną masz babcie


Ja muszę dzisiaj ogarnąć w szafie - taka misja na dzisiaj,a nienawidze tego robić
No i po zakupy też by się przydało pojechać,ale TŻ zabrał auto i nie uśmiecha mi się targać wszystkiego

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Też znowu mam kłucia w sercu Ale to z nerwów na bank, waga jak dzisiaj patrze mi do 45 kg spadła Ale to zapewne dlatego że sie wszystko rozsypało znów i znów musze się jakoś podnieść...
Dobrze że licencjat napisany i tylko jakieś poprawki mi zostały.

Bunny takiej gospodyni to tylko pozazdrościć
zazdroszcze licencjata napisanego
ja kończę 2 rozdział i 3 mi jeszcze zostanie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 09:21   #2360
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie lubie artego maja dziwne kolory i numeracje- dlatego ich 9 wyszla ci ciemno...zafarbuj 9.21 na 9% na 20-30 minut- powinno byc lepiej.
Dzięki, spróbuję zatem za jakieś 2 tygodnie, niech biedaki choć trochę wydobrzeją ;-)
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:21   #2361
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

U mnie za to dzisiaj pochmurno, wczoraj cały wieczór lało i dzisiaj tak nijako,ale powietrze super


fajną masz babcie


Ja muszę dzisiaj ogarnąć w szafie - taka misja na dzisiaj,a nienawidze tego robić
No i po zakupy też by się przydało pojechać,ale TŻ zabrał auto i nie uśmiecha mi się targać wszystkiego

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------



zazdroszcze licencjata napisanego
ja kończę 2 rozdział i 3 mi jeszcze zostanie
No mi zostały tylko poprawki, pododawać jakieś małe rzeczy i napisac streszczenie. I będzie wszystko juz wtedy.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:49   #2362
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No mi zostały tylko poprawki, pododawać jakieś małe rzeczy i napisac streszczenie. I będzie wszystko juz wtedy.
fajnie masz ja mam niestety taką promotorkę,że nic od nas nie wymagała i część osób to jej przyniosła tylko plan pracy nawet 1 rozdziału nie mają napisanego
A magisterkę planujesz?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:49   #2363
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

no wrocila
ale sie otargalam...jeszcze biedre mi remontuja od dzis po poludniu i bede musiala latac dalej na zakupy- pewnie do carrefoura albo tz zagonie ze on caly przyszly tydzien robi zakupy, bo ja nie bede tego dzwigac....

czeko kurcze, a juz tak mialo byc dobrze... mialas pidac i sie rozsypalo...lipa...ale wierze ze sie pozbierasz, silna babeczka jestes

jeszcze tylko obiad upichce i pranie reczne i jestem wolna na dzis
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:59   #2364
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no wrocila
ale sie otargalam...jeszcze biedre mi remontuja od dzis po poludniu i bede musiala latac dalej na zakupy- pewnie do carrefoura albo tz zagonie ze on caly przyszly tydzien robi zakupy, bo ja nie bede tego dzwigac....

czeko kurcze, a juz tak mialo byc dobrze... mialas pidac i sie rozsypalo...lipa...ale wierze ze sie pozbierasz, silna babeczka jestes

jeszcze tylko obiad upichce i pranie reczne i jestem wolna na dzis
Bo miało być... ale wiesz, za wcześnie chyba na to było, no i niestety. Trudno sie z tym pogodzić a jeszcze trudniej zrozumieć ale wyjścia nie ma. Póki co...

Ja dzisiaj wyciągam koleżanke na spacer


A wczoraj poszła głupota po całości. Taki mnie dół naszedł w pewnym momencie że patrze mama nie nałożyła tego Shwarzkopfa No i ja nałożyłam Ale dobrze jest Ładnie naturalnie wyszło, w pierwszej chwili to aż Lekko przyciemniło ale niezbyt wiele. Przy oknie jak patrze to prawie nic Dość mocno popielato miejscami ale nie to co po Joannie

Strzeliłam 2 fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7180003.jpg (38,3 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7180012.jpg (32,6 KB, 74 załadowań)

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-05-04 o 10:23
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 10:58   #2365
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bo miało być... ale wiesz, za wcześnie chyba na to było, no i niestety. Trudno sie z tym pogodzić a jeszcze trudniej zrozumieć ale wyjścia nie ma. Póki co...

Ja dzisiaj wyciągam koleżanke na spacer


A wczoraj poszła głupota po całości. Taki mnie dół naszedł w pewnym momencie że patrze mama nie nałożyła tego Shwarzkopfa No i ja nałożyłam Ale dobrze jest Ładnie naturalnie wyszło, w pierwszej chwili to aż Lekko przyciemniło ale niezbyt wiele. Przy oknie jak patrze to prawie nic Dość mocno popielato miejscami ale nie to co po Joannie

Strzeliłam 2 fotki
popsulas kolorek teraz z deka jak brudnawe wygladaja ale nic, zmyje sie to...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:09   #2366
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
popsulas kolorek teraz z deka jak brudnawe wygladaja ale nic, zmyje sie to...
Wiem wiem Chociaz jak patrze w lustro nie jest tak zle
No ale mówie byłam w takim amoku i szale że łapałam i nakładałam iwogole nie sluchałam nikogo Teraz mnie to troche smieszy
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:53   #2367
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Strzeliłam 2 fotki
jakie długie już
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:56   #2368
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiem wiem Chociaz jak patrze w lustro nie jest tak zle
No ale mówie byłam w takim amoku i szale że łapałam i nakładałam iwogole nie sluchałam nikogo Teraz mnie to troche smieszy
grunt ze takie desperackie farbowanie zadzialalo na ciebie terapeutycznie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 12:01   #2369
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

U mnie za to dzisiaj pochmurno, wczoraj cały wieczór lało i dzisiaj tak nijako,ale powietrze super


fajną masz babcie


Ja muszę dzisiaj ogarnąć w szafie - taka misja na dzisiaj,a nienawidze tego robić
No i po zakupy też by się przydało pojechać,ale TŻ zabrał auto i nie uśmiecha mi się targać wszystkiego

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------



zazdroszcze licencjata napisanego
ja kończę 2 rozdział i 3 mi jeszcze zostanie
dziekuje

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bo miało być... ale wiesz, za wcześnie chyba na to było, no i niestety. Trudno sie z tym pogodzić a jeszcze trudniej zrozumieć ale wyjścia nie ma. Póki co...

Ja dzisiaj wyciągam koleżanke na spacer


A wczoraj poszła głupota po całości. Taki mnie dół naszedł w pewnym momencie że patrze mama nie nałożyła tego Shwarzkopfa No i ja nałożyłam Ale dobrze jest Ładnie naturalnie wyszło, w pierwszej chwili to aż Lekko przyciemniło ale niezbyt wiele. Przy oknie jak patrze to prawie nic Dość mocno popielato miejscami ale nie to co po Joannie

Strzeliłam 2 fotki
nie jest zle tak mi sie wydaje, ale sa ladne i dlugie.

ja obcielam paznokcie i wiecie ci...opuszki mnie bola i skorki przy paznokciach no ale nic leb umyty teraz niech sobie schnie te szampony z Joanny se mega nie wydajne ale za taka cene to jest do przezycia a jaki ja mam odrost...masakra

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-05-04 o 12:05
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 12:16   #2370
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
grunt ze takie desperackie farbowanie zadzialalo na ciebie terapeutycznie
W jakis sposób na pewno Dobrze ze nie miałam jakiegoś brazu po reka

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
jakie długie już
A no długie długie Cel -do talii

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Umyłam włosy i chyba większa część tego brudnego "blasku" zeszła
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.