W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VIII - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Kolejna część naszego mamusiowego wątku dobiega końca, zapraszam wiec do głosowania
Raczkuję coraz szybciej, mam zęby takie ostre, mamusiu popatrz tylko, jak ja cudownie rosnę. 4 6,90%
Raczkuję i siadam, i zęby mam dwa i z nimi wyruszam na podbój świata! 1 1,72%
Mam trzy zęby, chodze raczkiem, jestem dużym niemowlaczkiem. 8 13,79%
U boku swej mamy, lecz już na czworakach, wyruszyć zamierzam na podbój Wszechświata. 6 10,34%
Glutenu jedzenie i próby stawania to naszych bobasów codzienne zmagania. 1 1,72%
Już za chwilę, za troszeczkę, zdmuchną dzieci na torciku pierwszą świeczkę. 11 18,97%
Raczkowanie nam nie straszne, czekaj mamo jak ja chodzić zacznę! 1 1,72%
Bose stópki, gołe główki i nie straszne nam docinki pani staruszki 1 1,72%
Roczki świętujemy, mamy na krok nie odstępujemy-zębami gryziemy, w świat sami niedługo pójdziemy 0 0%
Pierwsze piegi na małych noskach, ach jakże słoneczna jest ta wiosna 1 1,72%
Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy-kuny 11 18,97%
Mamo,mamo Ja już stoję i niczego się nie boję 8 13,79%
Mam już ząbki, stoję ładnie i biorę to co popadnie. 2 3,45%
Ząbki dają się we znaki, bo my fajne wakacyjne dzieciaki. 0 0%
Żegnam zimę, witam wiosnę bo Ja szybko przecież rosnę. 3 5,17%
Głosujący: 58. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-09, 06:20   #4921
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
hej mamuśki,

Nasza Lucynka kończy dziś 10 m-cy

zrobiła nam z tej okazji prezent i przywitała dzień z wysypką (więc to chyba jednak trzydniówka), cały dzień marudna jak 150, wieczorem problem z zaśnięciem i juz była jedna pobudka z płaczem
o nieee już druga pobudka...

idę może coś uda mi sie nadrobić...
buziaczki z okazji 10 miesiączków

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość

No nie mów, że chcesz kupić?
Prawdziwa maniaczka wózkowa z Ciebie.
W sumie macie już chyba niewiele czasu na podjęcie decyzji. Ja tam Ci mówię, bierz Bruna- on jest taki spokojny i na pewno lepiej to zniesie, niż długą rozłąkę z rodzicami i bratem. Wy też nie odpoczniecie rozmyślając o Tym czy dziadkowie dają sobie z Nim radę, czy nie płacze i zamiast się opalać będziesz wisiała na telefonie. Takie moje zdanie- jak rodzinne wakacje to w komplecie.

Ale z Ciebie błyskawica. To kupujesz coś w zamian? Udało się znaleźć kupca z Poznania?
Marzenko już ost Wam mówiłam o moich obawach z B na wyjeździe.Byłam raz z rocznym dzieckiem i była masakra.B całe dnie pełza muszę go prowadzać a tam gdzie by pełzał na plaży po kamieniach?
mam miesiąc do namysłu.
Kupiła dziewczyny która mieszka koło Gniezna jej wujek z Poznania odebrał wózek.Bo po co miała 40zł za przesyłkę płacić.
Wózka żadnego nie kupuje ze Stokke się wyleczyłam ost w sklepie B mierzyłam ale szału nie robi jak za taką kase

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Kochane mamolinki napisze w skrócie. Bo net tu cienki a d.upa węża

Podróż generalnie ok( oprócz niemiłych urzedasow w Berlinie)
Jaś jest stworzony do podróżowania
Cieszy się z każdej nowej rzeczy, uwielbia przebywać w tłumie poznawać wszystko co nowe
W samolocie chichral się przy starcie potem blogo zasnął
Majorka śliczna
Romantyczne zatoczki, cudowny błękitne i turkus morza
Hotel świetny i widok z apartamentu taki ze...
Wszystko byłoby cudownie gryby nie chory Tz
Dostał jakiegoś zapalenia gardła i umiera z bólu
Jutro wyrusze do apteki, a totalnie nie nie mam pojęcia jak mu pomoc
Jak ńie przejdzie mu to chyba do dr się rzejedziemy


Tęskni telik za wami mocno
Brumeczku
Cieszę się że szczęśliwie dojechaliście
Trzymam kciukasy aby Tz się dzisiaj lepiej poczuł.
Cytat:
Napisane przez piwnooka77 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Helenka już dawno śpi, małż chrapie obok to mam chwilę na wizaż (ostatnio znowu zaczął marudzić jak tylko widzi, że do wizaża zasiam..terrorysta)

Helena już na całego zaczęła wstawać w łóżeczku, tak więc jutro obniżamy łóżeczko do najniższego poziomu ( a ja mam wrażenie, że dopiero co obniżyliśmy do tego środkowego...)
lepiej obniżyć bo to są sekundy i może wylecieć.
Mój jak stoi to akurat wys odp aby miał się czego trzymać

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Oj u mnie też była masakra przy pierwszym poporodowym @.

Byłam dzisiaj z Hanią na kontroli.Była zafascynowana innymi maluchami, a przy bliskim spotkaniu z Panią doktor chciała zabrać jej stetoskop i okulary. Rozwija się pięknie i zdrowo, mamy jedynie nakaz zachęcania do raczkowania, bo Hania super siedzi i chce się podnosić, ale raczkować nie bardzo i niby to po mięśniach brzucha widać. Kolejna wizyta to szczepienie na roczek, a moja panna Hanna waży 9900 gr, czyli w 3 miesiące przybył 1 kg, więc zdecydowanie zwolniła tempo.

Aaaa i nie zacytowało mi wcześniej:
Carmela, co do koloru wózka to wybór najlepszy z możliwych. A Sarenka już waży 9 kg? Hankę w Cybexie widać dobrze, a ledwo co zaczęła się łapać w ramy wagowe. (zdjęcie z telefonu poniżej)
Pokój Sarenki jak z bajki (nawet nie muszę mówić jakiej)
ładnie Hania waży i super się rozwija
Mój B 8 kg nie waży a jeździ w duzym foteliku
widać że w Cybexie jej wygodnie


Carmela cudny pokoik ma Sarenka taki Kubusiowy
Brumek bardzo elegancko wyglądaliście.A Tymek przyskojniak

Edytowane przez blondynkapoznan
Czas edycji: 2012-05-09 o 06:24
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 06:32   #4922
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Głowa znowu boli
Niecałą dobę było bez bólu...
biedna jesteś z tymi migrenami... oby lekarz coś na to pomógł....

Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
mój łobuz tez cierpi z powodu ząbków , dzis dałam kropelki camilia czy jakos tak , mam nadzieje ,ze mu ulzy .
i jak pomogły? widziałam reklamę tych kropelek, one są homeopatyczne, tak? bo chyba Boiron je produkuje, ta firma od Oscillococcinum. Miałam je kupić też ale jakoś mi wypadło z głowy potem i zapomniałam.
Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
hej mamuśki,

Nasza Lucynka kończy dziś 10 m-cy

zrobiła nam z tej okazji prezent i przywitała dzień z wysypką (więc to chyba jednak trzydniówka), cały dzień marudna jak 150, wieczorem problem z zaśnięciem i juz była jedna pobudka z płaczem
o nieee już druga pobudka...

idę może coś uda mi sie nadrobić...
dobrze że to tylko trzydniówka - buziaki dla Lili z okazji rocznicy

a jak nocka?

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Hej babolki.

Beata, aaaaaa 10 postów mówisz, że łapie cytowanie- to by wiele wyjaśniało.

Zaczęła wrzeszczeć, że jej uciekł i że zaraz łopatką go zleje na koniec wskazując na mnie palcem powiedziała mu że Pani by go zabrała!

co za tępa baba jak mogła tak dziecko straszyć... zamiast sama go pilnować
Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Kochane mamolinki napisze w skrócie. Bo net tu cienki a d.upa węża

Podróż generalnie ok( oprócz niemiłych urzedasow w Berlinie)
Jaś jest stworzony do podróżowania
Cieszy się z każdej nowej rzeczy, uwielbia przebywać w tłumie poznawać wszystko co nowe
W samolocie chichral się przy starcie potem blogo zasnął
Majorka śliczna
Romantyczne zatoczki, cudowny błękitne i turkus morza
Hotel świetny i widok z apartamentu taki ze...
Wszystko byłoby cudownie gryby nie chory Tz
Dostał jakiegoś zapalenia gardła i umiera z bólu
Jutro wyrusze do apteki, a totalnie nie nie mam pojęcia jak mu pomoc
Jak ńie przejdzie mu to chyba do dr się rzejedziemy


Tęskni telik za wami mocno
Brumeczku
za podróz i szkoda tzta że sie pochorował biedak..

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
A w ogóle to mnie JAKIS nerw dzis trąca, nie wiem dlaczego.
lepiej dziś?

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość

Mam dzisiaj bardzo, bardzo zły dzień.
Nakrzyczałam na Radka i teraz ryczę bo mam straszne wyrzuty sumienia, jest mi źle. Wyżyłam się na tż i nadal nie rozmawiamy. Mam dość. I zamiast spać to siedzę przed komputerem, nie mam na nic siły i ochoty. Dziękuję za uwagę..

dzis będzie lepiej

Brumku - pięknie wyglądaliście i naprawdę jak 20-parolatkowie - i tż też młodo wygląda - pięknie wyglądasz - pasuje Ci taki błękit
Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
koko spoko
Idę


Cytat:
Napisane przez piwnooka77 Pokaż wiadomość
Niestety jak skończę karmić to pewnie będę musiała wrócić na dyżury (ze względów finansowych, budowa pożera nasze oszczędności w zastraszającym tempie...) ale nie wiem czy będę w stanie wytrzymać dobę bez małej...
pracujesz w służbie zdrowia? lekarz? czy pielęgniarka? przepraszam z góry za wscibstwo
Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj z Hanią na kontroli.Była zafascynowana innymi maluchami, a przy bliskim spotkaniu z Panią doktor chciała zabrać jej stetoskop i okulary. Rozwija się pięknie i zdrowo, mamy jedynie nakaz zachęcania do raczkowania, bo Hania super siedzi i chce się podnosić, ale raczkować nie bardzo i niby to po mięśniach brzucha widać. Kolejna wizyta to szczepienie na roczek, a moja panna Hanna waży 9900 gr, czyli w 3 miesiące przybył 1 kg, więc zdecydowanie zwolniła tempo.)
śliczna Hania w Cybexie

to słuszną wagę ma już Hania a na zdjęciach wyglada jak mała kruszynka Julka waży teraz jakieś 8,5kg więc sporo mniej a za to na zdjęciach wychodzi taka pyza choć na fotkach ma dużo okrąglejszą buzię niż w rzeczywistości -
masz co dźwigać

dzień dobry


dzień jak co dzień

pobudka 5,30
koopa

teraz już drzemie od pół godziny chyba za wcześnie sobie wstała bo półtorej godziny nie minęła a ona chciała już spać i marudziła więc śpi - wstanie to będzie lepsza
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 07:04   #4923
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Witamy!!
Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość

Biedny Ewoludek, oby potwory szybko się pokazały no i za gramolenie.
Pytałaś wcześniej o taką kocyko-pieluchę. My mamy i Hania chętnie z nią śpi (ale zwykła tetra też musi być z drugiej strony polika ). W KappAhl i h&m są fajne za 20zł.

Dziękuje, ale syropek nie pomógł-wogóle nie spałazaraz iedziemy do lasu i mam nadzieje, że odeśpi
A te kocyki właśnie widziałam w tych sklepach-takie słodkie króliczki, może sie jednak skusze przy okazji-dziękuje
Nasze dziewczyny waża tyle samo a mierzyłyście sie?

piwnook77 Ja pominęłam środkowy poziom w łóżeczku, tż był zły, że musi sie schylac ale po tyg Ewka już wstawała

Brumek Ale Tymek miął śliczny sweterek z dorosłymi łatkami-wszyscy prezentowaliście sie bosko!
Telik No to biedny tż sobie podładuje akumulatory...bidulek...
moja kuzynka za tydz jedzie z rodzinka na wakacje do Hiszpani na 14 dni a całe przedszkole w szkarlatynie(a w nim dwoch jej synków)-planowali te wakacje 2 lata... nie wiem jak zaplanowac wakacje z dziecmi... chyba trzeba liczyc na szczescie...

Zapomniałam wczoraj napisać, że Ewka wczoraj pierwszy raz "dała rure" na placu zabaw kompletnie o mnie zapomniała i raczkowała za wszystkimi biegajacymi dziecmi mała powsigira...

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Lili83 działa!!!!Kocham Cie!!!! i prosze o kliki

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=e9hPqsJiPXQ
córka poleca-u nas jest szał...
blondynkapoznań może zabrzmie jak wyrodna matka ale rozumiem Twoje dylematy z B.
Nasz ostatni grill ze znajomymi to jakas masakra...Byli u Nas cały dzień a ja chyba nie zamieniłam z nimi nawet zdaniaEwka na dworze dostaje jakiegoś zwierzecego szału..........zasuwa jak torpeda, wszystko je i tak non stop.Wogóle nie siada a na rekach sie wyrywa-sajgon.My w tym roku z racji budowy nigdzie nie wyjeżdżamy ale tez nie wyobrazam sobie Ewy na kamienistej plaży...a z dwojka dzieci to już wogole
Jestem tak zmeczona, że chetnie bym ja zostawila babci a sama odpoczela
A co do stokke to jestem zdziwiona-zachwiałaś moja miłośc do wersji zimowej z kożuszkiem
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 07:07   #4924
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Co jeszcze ciekawego się dowiedziałam... nabór do przedszkola koło naszego domu jest juz na rok 2013/14 zakończony
Teraz można zapisywać dzieci na 2014/15 i 2015/16 jutro idę się (znaczy Sarunie) zapisać na 2014/15 , wariacja normalnie

Swoja drogą te trzylatki na rok 2015/16 to chyba sie jeszcze nie urodziły, co?
powariowali.... ja mam w miejscowości obok - jakieś 2km od domu fajne przedszkole - publiczne, ale chyba na 5 albo 6 godzin dziennie - za resztę godzin trzeba płacić ale nie dużo - 3-4zł za godzinę

ale za to żłobka nie mam - w mielcu jest ale też terminy odległe...
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 07:08   #4925
DaKaro
Zadomowienie
 
Avatar DaKaro
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Mielec/Kielce
Wiadomości: 1 492
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Bry.
Malwis spiewa serenady, a ja padam. Nie moglam spac w nocy, sama nie wiem czemu.

Aniu biednas z tym nadgarstkiem .

Telik swietnie, ze Jas dobrze zniosl podroz. udanego wypoczynku! Patiku Tobie tez.

Brunetko przeszla goraczka?
__________________
23.08.11 - nasza coreczka jest juz z nami

Malwinka
DaKaro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 07:09   #4926
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

też bym bez dziecka nie pojechała na wakacje, prędzej bym odwołała wyjazd tak robimy w tym roku. Mieliśmy jechać na 2 tygodnie nad morze ale rezygnujemy. Za dużo ubrań, gratow, możemy nie trafić w pogodę.

Zamiast tegode może pojedziemy na 4-5 dni do Pragi. Od kiedy jest kuba wszystkie plany układamy pod niego. No a teraz pod niego i Zuze
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 07:11   #4927
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

TELIK idź do apteki i kup szałwię, mają je w tabletkach.
Mojego męża też dopadło takie coś jak był w Hiszpanii,
przypuszczamy że zmiana klimatu tak na niego wpłynęła.
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 07:16   #4928
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
też bym bez dziecka nie pojechała na wakacje, prędzej bym odwołała wyjazd tak robimy w tym roku. Mieliśmy jechać na 2 tygodnie nad morze ale rezygnujemy. Za dużo ubrań, gratow, możemy nie trafić w pogodę.

Zamiast tegode może pojedziemy na 4-5 dni do Pragi. Od kiedy jest kuba wszystkie plany układamy pod niego. No a teraz pod niego i Zuze
No właśnieja tak pisze, ze fajnie by było sobie bez Ewci odpoczac a pewnie dzwoniłabym co 5 minut...dzwonie jadac na godz do Kauflandu
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 07:16   #4929
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Zanka - jaki wózek kupiłaś dla Lenki? pokaż
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 07:30   #4930
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
Zanka - jaki wózek kupiłaś dla Lenki? pokaż
Zanka kupiła Zappa Xtra


Decyzja co do B jeszcze nie podjęta ja od początku rezerwowałam wakacje z myślą o tym że on nie jedzie.Bo gdybym była pewna że pojedzie to byśmy wzieli maj.Gdybyśmy jechali nad morze to bym się wogóle nie zast.Olivier był nad morzem kiedy miał 3 miesiące i było fajnie
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 07:32   #4931
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość

[/COLOR]Lili83 działa!!!!Kocham Cie!!!! i prosze o kliki

http://www.youtube.com/watch?v=e9hPqsJiPXQ
córka poleca-u nas jest szał...
blondynkapoznań może zabrzmie jak wyrodna matka ale rozumiem Twoje dylematy z B.
Nasz ostatni grill ze znajomymi to jakas masakra...Byli u Nas cały dzień a ja chyba nie zamieniłam z nimi nawet zdaniaEwka na dworze dostaje jakiegoś zwierzecego szału..........zasuwa jak torpeda, wszystko je i tak non stop.Wogóle nie siada a na rekach sie wyrywa-sajgon.My w tym roku z racji budowy nigdzie nie wyjeżdżamy ale tez nie wyobrazam sobie Ewy na kamienistej plaży...a z dwojka dzieci to już wogole
Jestem tak zmeczona, że chetnie bym ja zostawila babci a sama odpoczela
A co do stokke to jestem zdziwiona-zachwiałaś moja miłośc do wersji zimowej z kożuszkiem
Cieszę się, że działa
Tik tak to u nas też szał

Ja bym bez dziecka na wakacje nie pojechała. W ogóle sobie czegoś takiego nie wyobrażam.


Dziś lepiej, pozostał tylko niesmak i żal
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 07:34   #4932
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Beata, tak Quinny Zapp Xtra http://allegro.pl/zapp-xtra-quinny-w...html?source=oo
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 07:41   #4933
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
wziełaś czarny? czerwony też fajny
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 07:51   #4934
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
wziełaś czarny? czerwony też fajny
tak wzięłam czarny
czerwony śliczny, ale Lena często ubrana jest na różowa a ja nienawidzę połączenia czerwony-róż
jestem zadowolona póki co, no wręcz zakochana, ale ciężko będzie przebić buzza który dla mnie był nr 1 wśród wózków które miałam
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 07:52   #4935
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

hej
dziękuję za miłe słowa, takie pociesze3nie teraz bo wyglądam jak doopa wołowa, tak spóchłam, nigdzie nie wychodze bo wstyd, normalnie jakbym bólkę wsadziła sobie w policzek
boli troszke mniej, ale dalej dyskomfort, na sniadanie jadłam bółkę moczona w ciepłym mleku, bo nie da się szeroko buzi otworzyć i nie mogę gryźć,ale mam nadzieje,że szybko przejdzie bo w niedziele mamy jechac na komunię, jak będę opuchnięta to siedze w domu

Kajool, ja tez tak miałam ostatnio, drugi dzień normalnie co godzina, a nie spodziewałam się tego i pobrudziłam spodnie, masakra,

brumek, fajnie wygladaliście, nawet kolorystycznie zgodni , Tymuś chyba spokojny,

marzena Haniołek słodko wygląda

a co do płynu micelarnego to ja używam albo z biodermy albo z vichy ale bioderma lepsza ale różowa czy tam czerwona

stronczek no to nie zazdroszczę, taki widok u stomatologa, łoj, aż mnie ciary przeszły, sama boję się stomatologa i wiem co czułaś

a gdzie Nataszka?


Zanka wózek fajny, czekamy na zdjęcia ze spacerku

cos jeszcze miałam napisać, jak se przypomne to dopisze
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 08:02   #4936
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

czesc dziewczyny, nie ma bieżąco jestem, mały mega marudny, zęby ida nowe, jeden sie już przebił.

Wstał o 4.30 i teraz już się obudził, bo położyłam go o 8.
Doła mam, bom zmęczona jet. Na dodatek nic nie chce jeść i pogoda nie spacerowa. Idzie sfiksowac ( w tym miejscu nisko kłaniam się mamom z dziećmi 2+ ).

z tego co zerknęłam na szybko brumek dodała zdjęcia. I jestem w szoku, bo ona i mąż wyglądają jak 20 latkowie. Brumek, młodziej wyglądasz ode mnie, bez kitu.
Co robisz, by wyglądać jak nastolatka? podziel się przepisem.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 08:27   #4937
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Dziekować



My mamy! Wyglądaja słodko Prałam normalnie w woreczku.

Fotki w załączniku, cos tam chyba widać.
Boskie też nad takimi się zastanawiałam, ale ostatecznie zrezygnowałam, ale widząc jak to super wygląda w oknie, to dzisiaj zamówię na all.
Zastanawiałam się też nad zasłonkami do nich, ale widzę, że u Ciebie nie ma i jest ok.
Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość

Dziewczyny u mnie masakra, co godzina w toalecie, bo tak ze mnie leci. Jak sie nie wykrwawie, to bedzie cud :/
Jejku, współczuję, ja wogóle nie miałam takich problemów z @
Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Nie odzywamy się do siebie..........
ojojoj

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość



byłam u neurologa, zespół cieśni nadgarstka :/
dostałam jakąś maść, zalecone zabiegi - fonoforeza i laser, no i badanie emg. A jak zabiegi nie pomogą to niestety muszę mieć zabieg chirurgiczny.
o kurcze, poważna sprawa, ale będę trzymała kciuki, żeby obyło się bez zabiegu
Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Witam sie i na szybkosci bo lece przez palce taka jestem padnieta:
- W nocy 3 pobudki Marysia w placz, TZ z butla picia i szla spac.
- O 5.30 pobudka, kawa z tesciowa (TZ musial rano pilnie skoczyc w jedno miejsce i nie wyrobilby sie przed moim wyjsciem)
- od 7 praca - prawie zero ludzi i znowu mialam manko - ja sie chyba zabije, niewielka kasa ale boli na duszy
- o 14 telefon od ojca ze go zostawili w spzitalu i zebym przyjechala
- pojechalam do szpitala, wzieli go na oddzial, zabralam ciuchy, po TZ i marys i do domu ojca po jego rzeczy, przybory toaletowe
- o 17 z powrotem szpital troche posiedzialam, dowiedzialam sie co jeszcze mu brakuje i do domu, bo Marysia sie przesikala w aucie
- w domu telefony do wszystkich Stasiow z rodziny, kapiel Marysi i jestem z Wami na chwilunie. zjadlam rano 2 kanapaki i teraz cosik niewielkiego- glowa mi peka
PRZEPRASZAM
Jejciu, czyli z Twoim tatą gorzej....przykro mi.
A co się dzieje z tym Twoim mankiem?Może masz za dużo na głowie i niedostatecznie się skupiasz na pracy?
Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Witam z wieczora.

Ja tylko na chwilę się pożalić
Chyba mam zapalenie ucha. Boli jak diabli.
Za to kupiła Dominikowi czapkę z daszkiem i uwaga ... z uszami Coś czuję, że ja ją prędzej założę niż moje dziecko. Dała ją TŻtowi, bo chyba spodziewała się mojej reakcji. W k u r z y ł a m się na maxa. Na dodatek sztuczna, 70% polyester.
A ja jej taką ładną broszkę kupiłam na urodziny
No widzisz, a było przy tym kremie przeciwzmarszczkowym zostać
Za czapkę
Idź do lekarza z tym uchem
Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
Rano jak Mała wstanie wyruszamy.
Trzymajcie kciuki za bezpieczną i bezproblemową podróż ( nasz samochód też potrafi figle płatać).
Odezwę się jutro wieczorem.
Aaaa idę lapka pakować
Oczywiście kciuki zaciśnięte
Kochana odezwij się koniecznie.
Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Zobaczcie co znalazłam o tym cichym ślubie na jednej ze stron:"Ślub cichy jest wtedy, kiedy porządkujemy sprawy religijne: kobieta i mężczyzna żyją wiele lat na kontrakcie cywilnym, mają już dzieci i wszyscy traktują ich jak rodzinę. By nie stracili dobrego imienia w swoim środowisku Kościół stosuje taki sposób – wtedy ślubu udziela się tylko wobec świadków i najbliższych np. po Mszy św. wieczornej gdy wszyscy już wyjdą z kościoła."

To by mi pasowało
O! nawet nie wiedziałam, że można tak w Polsce, ale swoja droga dobre rozwiązanie dla wielu par.
Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Romantyczne zatoczki, cudowny błękitne i turkus morza
Hotel świetny i widok z apartamentu taki ze...
Wszystko byłoby cudownie gryby nie chory Tz
Dostał jakiegoś zapalenia gardła i umiera z bólu
Jutro wyrusze do apteki, a totalnie nie nie mam pojęcia jak mu pomoc
Jak ńie przejdzie mu to chyba do dr się rzejedziemy


Tęskni telik za wami mocno
Brumeczku
Oj niestety ta zmiana klimatu....
Dla Jasia za podróż swoją drogą okazał się dzielniejszy od taty

Brumciu ślicznie wszyscy wyglądaliście, a ty jak zwykle promieniejesz


Patik, przeglądałam tę ofertę eleclerca, ale nie widzę tam tych pampków....chyba wyślę ciotkę w Lbn, żeby sprawdziła, a jak są to niech bierze ile uniesie
Ostatnio udało Nam się kupić jednak w Tesco to duże opakowanie, ale tam wychodziło chyba po 0,64, a tu 0,62.

Dzień Dobry

Wczoraj wieczorem jak juz leżałam, to wyraźnie poczułam dwa fikołajtki mojego dziecka, najpierw jeden, a za chwilę drugi strasznie wcześnie prawda? może to było coś innego? wczoraj był 11t6d

Wczoraj wyszłysmy z Tofikiem na nocny spacer o 18-zawsze tak wychodzimy, jak P. idzie na nockę i ok.21 zaczął piszczeć-napisałam P. smsa, żeby dzwonił po swojego ojca, żeby go wyprowadził i z tego pwoodu było między nami spiecie, znowu zaczął mi wypominać Tofika, że to ja go chciałam i takie tam pierdoły....normalnie ręce opadają....a co ja bidna miałam zrobić? wlec o 21 julkę (która spała) na dwór z psem? i tak przecież jak wrócą moi rodzice, to go wezmą....
Juz nie wspomnę o tym ile jest sierści w domu-wystarczy , że Julcia przepełza/przeraczkuje, to jest cała w kudłach i nieczystościach odkurzam, myje podłogi, ale to i tak za mało-musiałabym to robic conajmniej co chyba 3h.
Wkurza mnie ta cała sytuacja, jestem rozdarta i jeszcze np. zamiast zajmować się dzieckiem, to ja odkurzam, albo myje te cholerne podłogi....
Oj, szkoda gadać-sory za wywód.

Rano byłam zrobic przegląd w autku( w godzinach pracy), a niedługo śniadanko

Miłego dnia.

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Dla chętnych do poczytania:

http://macierzynstwo-bez-lukru.latte24.pl/6285,mama-synom-bezbozny-dekalog-czyli-jak-pozostac-czlowiekiem?__utma=257347 54.1469322886.1322810656. 1336474957.1336544974.202 &__utmb=25734754.12.9.133 6545196070&__utmc=2573475 4&__utmx=-&__utmz=25734754.13230683 64.4.2.utmcsr=salon24.pl| utmccn=(referral)|utmcmd= referral|utmcct=/&__utmv=-&__utmk=165378044


Którym nie chce się czytać tego długiego artykułu, kopiuję jeden akapicik (wzruszył mnie...):
Chcę, żeby mój syn był przede wszystkim dobrym człowiekiem, dlatego jestem mu przewodniczką, towarzyszką zabaw, przyjaciółką. Mamą na 24-godzinny etat, która ma wyrzuty sumienia z powodu lepiącej się podłogi w kuchni, ale zamiast po mopa pójdzie układać zamek z lego. Mamą która się miota pomiędzy przypalonym kotletem w kuchni a poszukiwaniem "tej najważniejszej w danym momencie kredki". Mamą, która spóźnia się na tramwaj, bo syn chce jej przed wyjściem dać 12 całusów. Mamą, która zamiast w weekend odpoczywać przed telewizorem, gna na zajęcia edukacyjno-rozrywkowe albo na plac zabaw, by dziecko miało frajdę. Mamą, która zamiast poważnej lektury czyta wieczorami "Bolka i Lolka", a potem usypia wraz z dzieckiem na przykrótkim tapczanie (a prasowanie czeka od tygodnia). Mamą, którą dziecięcy kaszel w drugim pokoju zerwie na równe nogi w środku nocy, a nie usłyszy huku przewróconego przez męża krzesła.
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek

Edytowane przez Oliweczka1985
Czas edycji: 2012-05-09 o 08:34
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 08:28   #4938
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Dziewczyny.... chcialabym sie wziac za zakladanie nowego watku ale nie wiem ktory tytul wziac, sama nie chce decydowac.
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 08:37   #4939
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

kunowaty wybierz
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 08:46   #4940
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
kunowaty wybierz

jestem za!
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 08:52   #4941
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
kunowaty wybierz
Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
jestem za!

wiecej glosow poprosze
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:05   #4942
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

ja jednak jestem za tym ze świeczkami
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:07   #4943
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

kunowy
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:07   #4944
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Dzień dobry.
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
1. Błagam powiedz, że to wymyśliłaś i takie babcie nie istnieją naprawdę

2. I wstawiam moją nędzną namiastkę niedzielnych zdjęć Serio, aż mi przykro, że nie mam z nich żadnych pamiątek, oprócz wspomnień i kilku zdjęć teściowej, które sama zrobiłam Dobrze, że w tym kościele ktoś cykał.
1. Tak sobie pomyślałam, że to może była jego opiekunka? Cały czas mi się w głowie nie mieści jej reakcja.
2. Super wyglądaliście, piękna z Ciebie kobieta. Tymek podobny do mamy baaaaardzo, ciekawe czy włosy będzie miał kręcone?

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
1. ładnie Hania waży i super się rozwija
2. Mój B 8 kg nie waży a jeździ w duzym foteliku
widać że w Cybexie jej wygodnie
1.
2. Nie mieścił się już w tym do 13 kg?

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
1. śliczna Hania w Cybexie

2. to słuszną wagę ma już Hania a na zdjęciach wyglada jak mała kruszynka Julka waży teraz jakieś 8,5kg więc sporo mniej a za to na zdjęciach wychodzi taka pyza choć na fotkach ma dużo okrąglejszą buzię niż w rzeczywistości -
masz co dźwigać
1.
2. Mała kruszynka mówisz? Mi podobnie jak Tobie Hania na zdjęciach wydaje się większa i bardziej pyzata.

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
A te kocyki właśnie widziałam w tych sklepach-takie słodkie króliczki, może sie jednak skusze przy okazji-dziękuje
Nasze dziewczyny waża tyle samo a mierzyłyście sie?
Właśnie takiego słodkiego króliczka mamy- nie mogłam się mu oprzeć.
W przychodni Hani nie mierzą, a ja ciągle zapominam. Teraz śpi, ale jak się obudzi to postaram się sprawdzić- miarka już czeka.

Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
marzena Haniołek słodko wygląda


Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
jeden sie już przebił.
Gratulacje dla Igiego.

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny.... chcialabym sie wziac za zakladanie nowego watku ale nie wiem ktory tytul wziac, sama nie chce decydowac.
Zrób wyliczankę.
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:08   #4945
DaKaro
Zadomowienie
 
Avatar DaKaro
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Mielec/Kielce
Wiadomości: 1 492
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Stronczek jestem za kunami .

Lili jak to sie robi, zeby miec tyle glosow co ta pierwsza osoba w rankingu :p? Ladnie pniesz sie w gore . Ja pewnie i tak nie wejde - na weekendzie mam zjazd i nie bede miala szansy przypominac o klikach.
__________________
23.08.11 - nasza coreczka jest juz z nami

Malwinka
DaKaro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:15   #4946
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Bry Kuny

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
PRZEPRASZAM

kochana za co przepraszasz

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
A ja jej taką ładną broszkę kupiłam na urodziny
ojjj broszkę sobie zostaw jej kup ten krem na zmarszczki, albo onuce bo jak człowiek się starzeje to mu w nogi zimno

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Zobaczcie co znalazłam o tym cichym ślubie na jednej ze stron:"Ślub cichy jest wtedy, kiedy porządkujemy sprawy religijne: kobieta i mężczyzna żyją wiele lat na kontrakcie cywilnym, mają już dzieci i wszyscy traktują ich jak rodzinę. By nie stracili dobrego imienia w swoim środowisku Kościół stosuje taki sposób – wtedy ślubu udziela się tylko wobec świadków i najbliższych np. po Mszy św. wieczornej gdy wszyscy już wyjdą z kościoła."

To by mi pasowało
no może to jest rozwiązanie a mąż by się zgodził? to nie dostanę tego zdjęcia Zuzy?

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
przyszedł wózek dziś, wczoraj zamówiłam a dziś już kurier przywiózł jestem zachwycona, ale pierwszy spacer dopiero przed nami
ja chcę zobaczyć w nim Twoje dziecię proszę......

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Głowa znowu boli
a jak na teraz lepiej coś?

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
hej mamuśki,

Nasza Lucynka kończy dziś 10 m-cy

zrobiła nam z tej okazji prezent i przywitała dzień z wysypką (więc to chyba jednak trzydniówka), cały dzień marudna jak 150, wieczorem problem z zaśnięciem i juz była jedna pobudka z płaczem
o nieee już druga pobudka...

idę może coś uda mi sie nadrobić...
ufff dobrze, że to 3 dniówka

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość

A już myślałam, że w kształcie żbika, albo czachy.
to jest myśl

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość

Zamiast tegode może pojedziemy na 4-5 dni do Pragi. Od kiedy jest kuba wszystkie plany układamy pod niego. No a teraz pod niego i Zuze
Praga jest hezka

Carmelko dzięki za opinię!

zrobiłam mi się zima na ustach

nic nadrobiłam więc lecę myć podłogi!

Stronczku kuny kuny
__________________
maleństwo-synek
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:15   #4947
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
noo u mnie nie bylo @ 19,5 miesiaca :P


siostro
uuu bidula....
troche dziwne isc do gina i odpowiedziec na pytanie"kiedy ostatnia @" - "10.10.2011"
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:18   #4948
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

ehhh odechciało mi się wszystkiego...
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:19   #4949
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
pokaż Nam focie z Lenka. Mam nadzieje ze będziecie zadowolone
tak tak czekamy na fotki z Lenką w nowym pojeździe

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość

Ja bym bez dziecka na wakacje nie pojechała. W ogóle sobie czegoś takiego nie wyobrażam.


Dziś lepiej, pozostał tylko niesmak i żal
ja również bez dziecka bym nie pojechała - jeśli miałabym wybierać to wolałabym już niegdzie nie jechać i w domu zostać.,

oj to widzę że poważna kłótnia była...

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
tak wzięłam czarny
czerwony śliczny, ale Lena często ubrana jest na różowa a ja nienawidzę połączenia czerwony-róż
jestem zadowolona póki co, no wręcz zakochana, ale ciężko będzie przebić buzza który dla mnie był nr 1 wśród wózków które miałam
to czemu Buzza sprzedałaś ? skoro był numerem 1?

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, nie ma bieżąco jestem, mały mega marudny, zęby ida nowe, jeden sie już przebił.

Wstał o 4.30 i teraz już się obudził, bo położyłam go o 8.
Doła mam, bom zmęczona jet. Na dodatek nic nie chce jeść i pogoda nie spacerowa. Idzie sfiksowac ( w tym miejscu nisko kłaniam się mamom z dziećmi 2+ ).

u Waz znowu marudnie.... tule
u nas też maruders od rana - górne dziąsła coraz bardziej napuchnięte i nabrzmiałe... i już druga drzemka
i też Julka od rana kilka łyżeczek kaszki zjadła i trochę mleka pociągnęła i tyle..zębole jak nic...

wpadnijcie do mnie - to przegonię doła Twojego

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
kunowaty wybierz
Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
ja jednak jestem za tym ze świeczkami
ja tez jestem za - choć głosowałam na ten drugi ze świeczkami - ale teraz ten kunowo-Shirowy bardziej mi pasuje.
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:19   #4950
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Ten "cichy ślub" to i tak nie w tym roku. Moich rodziców nie będzie i jednego brata ( i kasy ).

Shirka a jak chcesz to dostaniesz . Podaj maila na PW
Tylko ono jest niewyraźne i małe, bo wykadrowane z większego
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.