W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VIII - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Kolejna część naszego mamusiowego wątku dobiega końca, zapraszam wiec do głosowania
Raczkuję coraz szybciej, mam zęby takie ostre, mamusiu popatrz tylko, jak ja cudownie rosnę. 4 6,90%
Raczkuję i siadam, i zęby mam dwa i z nimi wyruszam na podbój świata! 1 1,72%
Mam trzy zęby, chodze raczkiem, jestem dużym niemowlaczkiem. 8 13,79%
U boku swej mamy, lecz już na czworakach, wyruszyć zamierzam na podbój Wszechświata. 6 10,34%
Glutenu jedzenie i próby stawania to naszych bobasów codzienne zmagania. 1 1,72%
Już za chwilę, za troszeczkę, zdmuchną dzieci na torciku pierwszą świeczkę. 11 18,97%
Raczkowanie nam nie straszne, czekaj mamo jak ja chodzić zacznę! 1 1,72%
Bose stópki, gołe główki i nie straszne nam docinki pani staruszki 1 1,72%
Roczki świętujemy, mamy na krok nie odstępujemy-zębami gryziemy, w świat sami niedługo pójdziemy 0 0%
Pierwsze piegi na małych noskach, ach jakże słoneczna jest ta wiosna 1 1,72%
Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy-kuny 11 18,97%
Mamo,mamo Ja już stoję i niczego się nie boję 8 13,79%
Mam już ząbki, stoję ładnie i biorę to co popadnie. 2 3,45%
Ząbki dają się we znaki, bo my fajne wakacyjne dzieciaki. 0 0%
Żegnam zimę, witam wiosnę bo Ja szybko przecież rosnę. 3 5,17%
Głosujący: 58. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-09, 09:20   #4951
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość

O matko, skąd się biorą tacy ludzie.
Ja dzisiaj z kolei idąc z Hanią widzę przed sobą biegnącego 1,5-2 latka. Był sam, więc zaczęłam się rozglądać z kim jest i czemu nikt go nie goni (biegł w kierunku ulicy). Za mną w oddali dreptała sobie jakaś babcia, ale nawet kroku nie przyspieszyła. Dziecko już było prawie przy ulicy, słyszę że babcia zaczyna coś krzyczeć, więc zrozumiałam, że muszę pędzić po tego malucha bo nikt inny go nie dogoni. Włączyłam dopalacze i udało mi się go złapać dosłownie metr przed ulicą... Mały się trochę mnie wystraszył, ale zaczęłam mu pokazywać, gdzie jest babcia i żeby szybko do niej biegł. Mały tak zrobił, a co na to babcia jak mały do niej pobiegł wystraszony z wyciągniętymi rękami? Zaczęła wrzeszczeć, że jej uciekł i że zaraz łopatką go zleje na koniec wskazując na mnie palcem powiedziała mu że Pani by go zabrała! Tak więc nawet dziękuję nie usłyszałam, ale już nie miałam czasu strzępić języka na starą prukwę, bo spieszyłam się do przychodni z Hanią.
ostatnio w przychodni stoi przede mna babka z ok2 latkiem. maly troche szalal wiec matka do niego "zobacz, pani dzwoni juz po policje!". no to maly sie uspokoił. recepcjonistka nie wytrzymala "no wie pani, dieci straszyc policja...". babka wzruszyla ramiionami. ja nie wytrzymalam i wypaliłam "no, jeszcze straszmy Niedobra Panią, Cyganami i zamykaniem w szafie, to dziecko dopiero bedzie sie wszystkiego balo! jak straszy pani policja to dziecko w przypadku zgubienia sie nigdy o pomoc nikogo nie poprosi". niestety, babaka nie zrozumiala i uslyszalam tylko "nie boi sie tych co ma sie nie bac..." i tyle. zero zrozumienia.
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:20   #4952
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Co tam Zanuś?
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:21   #4953
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Za dużo miejsca zajmował, a gdybym nie sprzedała nie miałabym kasy na nowy
gdybym miała pieniądze to sprzedałabym tylko gondolę, fotelik a wózek zostawiła, no ale niestety
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:23   #4954
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
ehhh odechciało mi się wszystkiego...
a co się porobiło

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość


ja tez jestem za - choć głosowałam na ten drugi ze świeczkami - ale teraz ten kunowo-Shirowy bardziej mi pasuje.
ale ja z tym tytułem nie mam nic wspólnego to nie mój pomysł

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Ten "cichy ślub" to i tak nie w tym roku. Moich rodziców nie będzie i jednego brata ( i kasy ).

Shirka a jak chcesz to dostaniesz . Podaj maila na PW
Tylko ono jest niewyraźne i małe, bo wykadrowane z większego
już piszę!
co się odwlecze to nie uciecze!
__________________
maleństwo-synek
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:26   #4955
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Co tam Zanuś?
zobaczyłam na konto, wypłata przyszła, całe 1600 zł siąść i płakać
same opłaty 1400 zł kosztują i nic na życie nie zostanie
jestem taka wściekła, normalnie ze 2100-2200 jest, nie wiem czemu w tym miesiącu tak malutko, a mówią, że górnicy dużo zarabiają
normalnie odechciało mi się żyć, jest coraz gorzej z kasą, ja nie mam z kim dzieci zostawić żeby do pracy iść, Filipa nie przyjęli do przedszkola, za rok szanse jeszcze mniejsze, dopiero jak 5 lat skończy to go będą musieli przyjąć
dawno nie miałam takiego doła, płakać mi się chce
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:26   #4956
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
1.
2. Mała kruszynka mówisz? Mi podobnie jak Tobie Hania na zdjęciach wydaje się większa i bardziej pyzata.
coś w tym jest że zdjęcia pogrubiają

Cytat:
Napisane przez DaKaro Pokaż wiadomość
Lili jak to sie robi, zeby miec tyle glosow co ta pierwsza osoba w rankingu :p?
oszukuje się

te osoby co mają najwięcej w rankingu podejrzanie więcej niż reszta potem są wywalane na kombinowanie - albo głosują same na siebie albo kombinują przy oprogramowaniu automatycznie nabijającym głosy - ale Złoś to wyłapuje i robi selekcję na koniec.

ja się już nie bawię w virale - po Eucerinie mi się odechciało- ale na Was klikam
Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
ehhh odechciało mi się wszystkiego...
co się stało..?
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:34   #4957
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
i jak pomogły? widziałam reklamę tych kropelek, one są homeopatyczne, tak? bo chyba Boiron je produkuje, ta firma od Oscillococcinum. Miałam je kupić też ale jakoś mi wypadło z głowy potem i zapomniałam.
camilla brało dziecko szefowej mojej i nie pomoglo. w koncu to tylko suplement diety...

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
zobaczyłam na konto, wypłata przyszła, całe 1600 zł siąść i płakać
same opłaty 1400 zł kosztują i nic na życie nie zostanie
jestem taka wściekła, normalnie ze 2100-2200 jest, nie wiem czemu w tym miesiącu tak malutko, a mówią, że górnicy dużo zarabiają
normalnie odechciało mi się żyć, jest coraz gorzej z kasą, ja nie mam z kim dzieci zostawić żeby do pracy iść, Filipa nie przyjęli do przedszkola, za rok szanse jeszcze mniejsze, dopiero jak 5 lat skończy to go będą musieli przyjąć
dawno nie miałam takiego doła, płakać mi się chce
zanka, a moze zaopiekuj sie jakims dzieciakiem? wiem ze mozna otworzyc domowe przedszkole jak sie ma 5 dzieci w tym 2 wlasnych... http://www.miejscadzieci.pl/magazyn.php?mid=8
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 09:34   #4958
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
ostatnio w przychodni stoi przede mna babka z ok2 latkiem. maly troche szalal wiec matka do niego "zobacz, pani dzwoni juz po policje!". no to maly sie uspokoił. recepcjonistka nie wytrzymala "no wie pani, dieci straszyc policja...". babka wzruszyla ramiionami. ja nie wytrzymalam i wypaliłam "no, jeszcze straszmy Niedobra Panią, Cyganami i zamykaniem w szafie, to dziecko dopiero bedzie sie wszystkiego balo! jak straszy pani policja to dziecko w przypadku zgubienia sie nigdy o pomoc nikogo nie poprosi". niestety, babaka nie zrozumiala i uslyszalam tylko "nie boi sie tych co ma sie nie bac..." i tyle. zero zrozumienia.

no commet
Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
zobaczyłam na konto, wypłata przyszła, całe 1600 zł siąść i płakać
same opłaty 1400 zł kosztują i nic na życie nie zostanie
jestem taka wściekła, normalnie ze 2100-2200 jest, nie wiem czemu w tym miesiącu tak malutko, a mówią, że górnicy dużo zarabiają
normalnie odechciało mi się żyć, jest coraz gorzej z kasą, ja nie mam z kim dzieci zostawić żeby do pracy iść, Filipa nie przyjęli do przedszkola, za rok szanse jeszcze mniejsze, dopiero jak 5 lat skończy to go będą musieli przyjąć
dawno nie miałam takiego doła, płakać mi się chce

to niefajnie....
u nas też z kasą ciągle na zero jesteśmy bo co rusz jakieś nieplanowane wydatki... to naprawa auta, to znów co innego... ech... teraz w maju nam znów ubezpieczenie auta i przegląd dojdzie i znów nic nie odłożymy... takie życie z jednej wypłaty... teraz tż ma 2 zmianę w tym tygodniu i robi po 11 godzin - bo ma okazję a zawsze dodatkowa kasa wpadnie na koniec miesiąca....

ech.. a ja się zastanawiam czy nie zacząć znowu kolczyków robić bo mam jeszcze trochę półfabrykatów do tego a zawsze parę groszy na drobne wydatki by było.. tylko znowu z czasem krucho - sesja się zbliża, obrona, zaliczenia..
Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
camilla brało dziecko szefowej mojej i nie pomoglo. w koncu to tylko suplement diety...
rozumiem i dzięki za opinię - w takim razie nie kupię
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:41   #4959
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez DaKaro Pokaż wiadomość
Stronczek jestem za kunami .

Lili jak to sie robi, zeby miec tyle glosow co ta pierwsza osoba w rankingu :p? Ladnie pniesz sie w gore . Ja pewnie i tak nie wejde - na weekendzie mam zjazd i nie bede miala szansy przypominac o klikach.

Żeby mieć tyle co ta pierwsz to trzeba (chyba oszukiwać)

Ja udostępniłm linki na fb, nk.
Siostr, tż, siostra tżta itd.

Ale Ty jesteś w dobrej grupie. Nawet jak będzie to grupa 3 to z niej wygrywa pierwsze 7 osób, póki co masz pewne buty
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:45   #4960
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Monia pomysł jest niezły, ale ja już z moją dwójką nie wyrabiam, poza tym jak z tyloma dziećmi wyjść na spacer? bo z tego co wiem, rodzicom zależy na codziennych spacerach, a jak miałabym się zająć takim maluchem co nie chodzi, to nie wykonalne pchać dwóch wózków i pilnować Filipa ehhh to chyba nie dla mnie
najbardziej chciałabym aby teściowa mogła siedzieć z dziećmi, a ja żebym do roboty poszła, tylko nie wchodzi w grę praca od 10-18 bo nie wyobrażam sobie cały dzień siedzieć w pracy a dzieci widzieć przelotem
u nas z pracą bardzo ciężko, żadnych ofert nie ma, przeglądam ogłoszenia od jakiś 2 miesięcy i żadnego nie znalazłam, sami kierowcy potrzebni, budowlańcy, kucharze, piekarze itd,
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:45   #4961
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
ech.. a ja się zastanawiam czy nie zacząć znowu kolczyków robić bo mam jeszcze trochę półfabrykatów do tego a zawsze parę groszy na drobne wydatki by było.. tylko znowu z czasem krucho - sesja się zbliża, obrona, zaliczenia..

Beti ja też swego czasu kolczyki robiłam.
Skąd zamawiasz półfabrykaty ?
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 09:50   #4962
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Beata ja też raz Camille kupiłam i nic nie dała. Dentinox najlepszy.
Shira mail poleciał. Mogłam się po Tobie spodziewać takiego adresu mailowego . Dostałaś jeszcze 2 zdjęcia w gratisie, bo nie ma Cię na FB .

Zanka u nas też ciężko z kasą, Tż myśli nad drugą firmą... Wczoraj składaliśmy drugi wniosek o kredyt i czarno to widzę .

Babcia Tż dała nam na roczek małej 800 zł na fotelik dla Zuzy... Miała się tylko dorzucić ze 100 zł... Ale nie będzie jej na roczku, bo nie usiądą z moją teściową przy jednym stole. Strasznie przykra sytuacja.

Dodzwoniłam się do gina, jutro idę na 19.00... STRASZNIE SIĘ BOJĘ - trzymajcie kciuki, chociaż mam wrażenie, że i one nie pomogą .
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:58   #4963
zapałeczka
Zadomowienie
 
Avatar zapałeczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 044
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Dodzwoniłam się do gina, jutro idę na 19.00... STRASZNIE SIĘ BOJĘ - trzymajcie kciuki, chociaż mam wrażenie, że i one nie pomogą .


Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
ja jednak jestem za tym ze świeczkami
Ja również...

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
zobaczyłam na konto, wypłata przyszła, całe 1600 zł siąść i płakać
same opłaty 1400 zł kosztują i nic na życie nie zostanie
jestem taka wściekła, normalnie ze 2100-2200 jest, nie wiem czemu w tym miesiącu tak malutko, a mówią, że górnicy dużo zarabiają
normalnie odechciało mi się żyć, jest coraz gorzej z kasą, ja nie mam z kim dzieci zostawić żeby do pracy iść, Filipa nie przyjęli do przedszkola, za rok szanse jeszcze mniejsze, dopiero jak 5 lat skończy to go będą musieli przyjąć
dawno nie miałam takiego doła, płakać mi się chce
U mnie tak samo, także wiem, co czujesz.... Z pieniędzmi dramat, a ja nie pracuje i nawet nie mam jak tej pracy znaleść, bo nawet jakby mi się jakąś udało dostać, to nie mam gdzie małego zostawić. Ja to już nawet nie mam siły siedzieć i płakać, bo to i tak nic nie da..... Przykre jest życie czasem.
__________________
Natan
zapałeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 10:50   #4964
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Moje drogie, NOWY WĄTEK
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 10:52   #4965
kalinkap13
Rozeznanie
 
Avatar kalinkap13
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 814
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

dzien dobry

ale mnie długo nie było... nawet nie jestem na bieżąco

ostatnio u nas kiepsko było, Filip chorował..zaczęło sie od zwykłego kataru, po dwóch dniach dostał mega gorączki, dochodziła do 40 stopni i ciężko było ją zbić, to dawałam na zmiane nurofen i paracetamol. poszliśmy do lekarza a tu okazało sie że zapalenie bakteryjne bo wysokie CRP na dodatek ząbki wychodziły..
a znowu po dwóch dniach biegunka, ale taka max..już biedaczek nie miał czym..i znowu po lekarzach. był odwodniony, juz mieliśmy jechać do szpitala (skierowanie dostał), bo ani jeśc ani pić nie chciał, a kroplówki doustna to jak już widział co sie swieci to był krzyk.
ale udało sie uniknąc szpitala, był cały czas pod kontrola mojej kuzynki-doświadczonej w takich sprawach, i ona mówiła co robić i podawać żeby choc troche ustało..
ehh, ale ciężko było

z dobrych wieści mamy trzy ząbki!

i dziś szłam wyrobic zdjęcia dla młodego do dowodu osobistego
tez chcemy gdzieś wyjechac, zobaczymy czy wypali. i na pewno z Młodym, bo nie wyobrażam sobei go zostawić

co do wątku jestem za tym ze świeczkami

Telik ależ Wam zazdroszcze, tez chce wypoczywajcie!
ale współczuje chorego tż'ta...pewnie przez zmiane klimatu..
Beata wg mnie tez dentinox najlepszy
Iustyna oczywiście kciuki moooocnooo zaciśniete!!! ja byłam wczoraj, i niestety średnie wieści..chociaż lekarz za dużo nie mówił
z babcią przykra sytuacja, szkoda ze na roczku nie bedzie... ale ma gest!!
Zanka a nie myślałaś zeby chociaz zajac sie jednym dzieckiem, jako niania?
u nas tez z kasa krucho... dlatego staram sie jak moge,tz czasem idzie do ojca popracować (bierze urlop u siebie) a ja daje korki z angielskiego kuzynce..zawsze coś..a szybciej pilnowałac córke brata, za symboliczne pieniadze,ale na Filipa mleko i pieluchy starczyło

lece nadrabiac..
__________________
nasz ślub

nasze dwa szczęścia - Filipek i Fabianek
kalinkap13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 10:54   #4966
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI



Stronczku ja jestem za tym tytułem ze świeczkami...

Aktualnie brak czasu na więcej...
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 11:01   #4967
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Kalinka a wiesz, że miałam o Ciebie pytać? Super, że bez szpitala się obyło!
No babcia pojechała po bandzie . Wiedziała, że nie weźmiemy, to dała w jakiejś kopercie z kartkami i powiedziała Tż, że to przepisy dla mnie .
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 11:07   #4968
DaKaro
Zadomowienie
 
Avatar DaKaro
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Mielec/Kielce
Wiadomości: 1 492
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Iustys .

Zanka ciezka sytuacja . Trzymam kciuki, zeby sie poprawila.

Lili Beatka a to taki motyw. Ktory link z tych wygenerowanych wrzucilas na fb?

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Kalinka to rzeczywiscie mialas trudny okres, najwazniejsze, ze juz po . Malwis tez bedzie miala dowod, do odebrania 30 maja. Takie male ludziki, a juz piwo moga kupowac .
Kurcze, musze leciec do Irlandii pozamykac wszystkie sprawy, ale mi sie nie chce .
__________________
23.08.11 - nasza coreczka jest juz z nami

Malwinka
DaKaro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 11:13   #4969
alibany
Rozeznanie
 
Avatar alibany
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 824
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cześć!!

Waruje na leżaczku koło auta i pilnuję mojego śpiocha, który ucina sobie drzemkę w samochodzie
Wczoraj mieliśmy dość intensywny dzień, nie zaglądałam do Was i mam trochę nadrabiania!!

Rzuciły mi się w oczy zdjęcia z chrztu Tymka - slicznie wyglądaliście!!

telik super, że Jaś taki fantastyczny na wakacjach, a mężulowi nie mogło się gorzej trafić- obyście szybko temu zaradzili!!!!!!Zdrówka!

Zanka tule mocno, my też ciągle pod kreską ostatnimi miesiącami, odczuwam brak swojej wypłąty, choć nie była wielka, to na te podstawowe opłaty czy jedzonko starczało. A teraz wszystko z tż pensji idzie i niestety brakuje!!

Iustyna babcia ma gest! Szkoda, że tylko taka sytuacja między nią a teściową!!! kciuki za gina!

kalinka ale się musieliście namęczyć, nacierpieć. dobrze, że obeszło się bez szpitala!!!!
alibany jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 12:45   #4970
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość

Lilii micelar Bourjois jest naj naj naj, zakochasz się. Od dzisiaj nawet w rossie jest promo, po 11,99 chyba, w cenie regularnej jest po 13,99.\
zgadzam sie!!! właśnie mi się kończy to dziś skoczę do rossa
Cytat:
Napisane przez DaKaro Pokaż wiadomość
Piszecie o wczasach, też bym gdzieś pojechała, ale nie mam pomysłu . Choć od dawna chodzi za mną jezioro Garda albo Como.
Ja juz dwa razy się wybierałam nad Como - miałam wszystko porezerwowane, ale za pierwszym razem odwołali mi loty, za drugim razem wysłali mi tż-ta na delegację. Mam nadzieję że za trzecim razem tam dotrzemy. To moje marzenie tam jest pieknie!
Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
hej
dziewczyny jestem po zabiegu, dostałam 4 dawki znieczulenia i chyba odporna jestem na ten lek, myślałam,że żejde z tego fotela, prawie sie popłakałam, masakra, jeszcze dwa takie zabiegi mnie czekają ale ja chyba tego nie przeżyje , a teraz tak mnie boli że nie mam na nic ochoty ani siły, tż poszedł po jogurty, dostałam leki ale....
nawet gadać nie mogę( tutaj pewnie tż się będzie cieszył, bo zawsze mam cos do powiedzenia )
ale mówię Wam, tragedia, dobrze że tż ma urlop to zajmie sie dziewczynkami
przepraszam nie odniose się do postów ale nie mam siły
bidulka
Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Dziekować



My mamy! Wyglądaja słodko Prałam normalnie w woreczku.

Fotki w załączniku, cos tam chyba widać.
sliczny pokoik!!!
Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość

byłam u neurologa, zespół cieśni nadgarstka :/
dostałam jakąś maść, zalecone zabiegi - fonoforeza i laser, no i badanie emg. A jak zabiegi nie pomogą to niestety muszę mieć zabieg chirurgiczny.
wspólczuję cholerstwo jedno. mi się zaczynała cieśń, ale udało się to powstrzymać usztywnieniem nadgarstka i teraz juz mam spokój.
Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Dodzwoniłam się do gina, jutro idę na 19.00... STRASZNIE SIĘ BOJĘ - trzymajcie kciuki, chociaż mam wrażenie, że i one nie pomogą .
bedzie dobrze
ja chyba tez muszę się wybrac do gina po wyniki cytologii
ostatnio miałam niezaciekawe



przyszłam się tylko pożalić że dostałam pierwsza @

to wracam do pracy


no dobra to tylko jeszcze spytam - jak długo wyrzynały się górne jedynki waszym pociechom?
bo moja ma juz jakos od 5 dni tak spuchnięte bule na dziąśle i widac że ją boli i tak się zastanawiam jak długo to potrwa

Edytowane przez ellika
Czas edycji: 2012-05-09 o 12:46
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 13:02   #4971
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Hej hej babolki

Domek już się ma lepiej, dalej coś tam charczy,ale jest chyba lepiej
Byłam dzisiaj na uczelni, żeby odebrać dziennik praktyk, ale Pani sobie nie przyjechała Zaczyna mnie już to irytować na tej uczelni. Zero komunikacji... Nikt nic nie wie. A ja przyjeżdzam specjalnie. To nie pierwszy raz.

Telik cieszę się, że jesteście już na miejscu, że Jasio tak dzielnie zniósł podróż. Tż-ta szkoda Mam nadzieje, że szybko przejdzie!

Kalinko fajnie, że wróciłaś Dobrze, że Filipek już ma się lepiej

Zanko

Blondynko ja bym nie miała sumienia jedno dziecko braća drugiego nie W końcu to mają być rodzinne wakacje

Marzenko Hania świetnie wygląda w nowym fotelu I za wagę

Brumku piękna rodzinka, Tymcio tak elegancko ubrany

Aniu kurcze, a jednak Oby leki i ćwiczenia pomogły

Alibany coś ten Twój dzieć lubi spaćw samochodzie

Iustyna miło ze strony babci, że dała na fotelik A za gina oczywiście zaciskam z całych sił!

Dominik teraz śpi, ja już ugotowałam mu obiad, jak wstanie to jemy i jedziemy do starostwa.

Nauczyl się wychodzić sam na balkon, mamy taki dosyć spory stopień, ale pięknie już sobie z nim radzi.
Wytrzymuje już dłuższą chwilę bez trzymanki, próbuje już przechodzić od meli do stołu, nauczył się już robić papa, kiwać głową jeśli czegoś nie chce i pokazuje gdzie mama manos No to się pochwaliłam dzieckiem Dumna mamusia

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Brumku strasznie mi przykro, że pokrzyżowy się Twoje plany w pracy
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 13:23   #4972
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Beti ja też swego czasu kolczyki robiłam.
Skąd zamawiasz półfabrykaty ?
Ja tez robie biżuterie i b. długo szukałam dobraj hurtowni. Przypadkiem trafiłam na babke we Wrocławiu, która z jednego pokoju zrobiła hurtowniesmiesznie to wyglądało-od góry do dołu koraliki
Fajny pomysł na biznes...bo hurtowni brakuje-może któras ma wolne pomieszczenie?

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
[B]
No babcia pojechała po bandzie . Wiedziała, że nie weźmiemy, to dała w jakiejś kopercie z kartkami i powiedziała Tż, że to przepisy dla mnie .
Nasz dziadek tez nam zrobil taka niespodzianke na chrzciny...-nie mam pojecia jakim cudem tyle odłożył
niesamowici Ci dziadkowie
zanka u Nas tez lipa finansowa...nie wiem jakim cudem wytrwaliśmy tyle bez mojej pensji
za 2 tyg zaczynam prace u tatyMój brat idzie na studia od pazdziernika i do tego czasu zgodził sie byc niania za 5zł/h
Juz nie spie po nocach...nie wiem jak przeżyje ta rozłake...niby jestem zmeczona domem i Ewa i chciałabym popracowac, poczuc odrobine niezaleznosci ale jak sobie pomyśle, że mam wyjśc rano i wrócić po południu
masło maślane

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Natka_ A chwal sie ile wlezie
Jestem pod wrażeniem Dominikowych umiejetności pokazuje nos?

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

blondynkapoznań nie da sie na Ciebie klikac-probuje od rana
Stronczek27 dziekuje za umieszczenie mnie w klikach
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 13:24   #4973
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

DKaro ja dałam HTML
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 13:52   #4974
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

ja kombinuję, szukam, rozmyślam, ale wymyślę coś sensownego i staniemy na nogi
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 13:53   #4975
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

isia właśnie nie wiem czemu nie można na mnie głosowac?
dziewczyny już mi wczoraj to pisały

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
ja kombinuję, szukam, rozmyślam, ale wymyślę coś sensownego i staniemy na nogi
podeślij mi ten pomysł bo mnie już od myślenia o kasie głowa boli
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 13:55   #4976
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Blondynko jak wymyślę napiszę
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 14:00   #4977
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

to i ja podłapie zankowy pomysl. w koncu rózne krance polski to sobie w prade wchodzic nie bedziemy
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 14:07   #4978
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
zobaczyłam na konto, wypłata przyszła, całe 1600 zł siąść i płakać
same opłaty 1400 zł kosztują i nic na życie nie zostanie
jestem taka wściekła, normalnie ze 2100-2200 jest, nie wiem czemu w tym miesiącu tak malutko, a mówią, że górnicy dużo zarabiają
normalnie odechciało mi się żyć, jest coraz gorzej z kasą, ja nie mam z kim dzieci zostawić żeby do pracy iść, Filipa nie przyjęli do przedszkola, za rok szanse jeszcze mniejsze, dopiero jak 5 lat skończy to go będą musieli przyjąć
dawno nie miałam takiego doła, płakać mi się chce


Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Beata ja też raz Camille kupiłam i nic nie dała. Dentinox najlepszy.
Shira mail poleciał. Mogłam się po Tobie spodziewać takiego adresu mailowego . Dostałaś jeszcze 2 zdjęcia w gratisie, bo nie ma Cię na FB .



Dodzwoniłam się do gina, jutro idę na 19.00... STRASZNIE SIĘ BOJĘ - trzymajcie kciuki, chociaż mam wrażenie, że i one nie pomogą .

dzięki Skarbie
trzymam kciuki!
no oczywista oczywistość ten mój mail
__________________
maleństwo-synek
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 14:36   #4979
kalinkap13
Rozeznanie
 
Avatar kalinkap13
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 814
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

bylismy na dworzu,w piaskownicy,ale Filip sie najadl piasku

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Kalinka a wiesz, że miałam o Ciebie pytać? Super, że bez szpitala się obyło!
No babcia pojechała po bandzie . Wiedziała, że nie weźmiemy, to dała w jakiejś kopercie z kartkami i powiedziała Tż, że to przepisy dla mnie .
a to cwano zrobiła
kochana tż ma babcię

Cytat:
Napisane przez DaKaro Pokaż wiadomość
Kalinka to rzeczywiscie mialas trudny okres, najwazniejsze, ze juz po . Malwis tez bedzie miala dowod, do odebrania 30 maja. Takie male ludziki, a juz piwo moga kupowac .
Kurcze, musze leciec do Irlandii pozamykac wszystkie sprawy, ale mi sie nie chce .
no śmiesznie z tymi dowodami. a kiedy wyrabialiscie?miesiąc sie czeka? bo my jutro idziemy zanieść wniosek, chciałabym żeby na poczatek czerwca było gotowe

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość

przyszłam się tylko pożalić że dostałam pierwsza @

no dobra to tylko jeszcze spytam - jak długo wyrzynały się górne jedynki waszym pociechom?
bo moja ma juz jakos od 5 dni tak spuchnięte bule na dziąśle i widac że ją boli i tak się zastanawiam jak długo to potrwa
współczuje..ja moją pierwsza @ dostałam w stycnziu, mimo karmienia
Filipkowi wyrzynał sie tydzień, czy dwa..juz nie pamietam

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na uczelni, żeby odebrać dziennik praktyk, ale Pani sobie nie przyjechała Zaczyna mnie już to irytować na tej uczelni. Zero komunikacji... Nikt nic nie wie. A ja przyjeżdzam specjalnie. To nie pierwszy raz.

Kalinko fajnie, że wróciłaś Dobrze, że Filipek już ma się lepiej

Nauczyl się wychodzić sam na balkon, mamy taki dosyć spory stopień, ale pięknie już sobie z nim radzi.
Wytrzymuje już dłuższą chwilę bez trzymanki, próbuje już przechodzić od meli do stołu, nauczył się już robić papa, kiwać głową jeśli czegoś nie chce i pokazuje gdzie mama manos No to się pochwaliłam dzieckiem Dumna mamusia
ad.1 dobrze że z Domkiem juz lepiej
ad 2 zaznaczone skad ja to znam pamietam jak u mnie było na uczelni, jechałam 40 km w jedna strone, a tu sie okazuje że wykładu/-ów nie ma.i nikt nie raczył poinformować
ad 3
ad 4 ale zdolniacha z Domka!!!! podziwiam, bo Filip jeszcze nie taki mobilny
__________________
nasz ślub

nasze dwa szczęścia - Filipek i Fabianek
kalinkap13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 14:44   #4980
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: W końcu wiosna wyczekana - cieszy się każdy bobas i jego mama. Mamusie VII - VI

a my po spacerze już, zrobilam kalafior w bułce tartej ( kocham kalafior!) i rozmroziłam i umyłam lodówkę. i co za tym idzie umyłam podłogę i tak dalej. Paskudny łańcuch sprzątania zaczął się od lodówki

beatko kochana moja, obiecuję, ze się zjawię w najbliższym czasie, na razie ślęczę kiedy tylko mogę w dzień nad tą nieszczęsna pracą, bo 19 mam oddać całość. Ale obiecuję wpaść, po 19 już na miliard procent!

Dakaro może w przyszłym tyg. wyjdzie nam nasz niecny plan i uda się wyjść gdzieś bez przybytku ( ) wieczorową porą oczywiście mielczanki ( mięczaki ) również mobilizuje do wieczornej imprezy !

mamad praca idzie, i zasługa w tym duża Twoja i naszej ani, bo mi kochane dziewczątko pomogło z obliczeniami teraz jestem w trakcie opisywania wyników badań

zaneczko rozumiem Cię dokonale! Ja nawet nie będę pisać, jak zastrzyk pieniędzy od Was postawił mnie na nogi...trzymam te pieniążki na czarną godzinę ( oczywiście poszło mi już trochę), ale dobrze wiem, jak to jest z pieniędzmi i każdy grosz oglądam dwa razy.

wrrrrrrrrrrrrrrrr i dzieć się obudzil i muszę iść.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."

Edytowane przez Marina1
Czas edycji: 2012-05-09 o 14:46
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.