Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-12, 14:16   #2281
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Witam się z Namysłowa

Nie nadrabiałam zbytnio. Gratuluję II trymestrów
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:46   #2282
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
Czarnamadonna, wszystko będzie dobrze! Współczuję przeżyć, świetnie Cię rozumiem. Całe szczęście, że te brązowe plamienia zazwyczaj nie są groźne. Jestem myślami przy Tobie, obie sobie teraz będziemy leżakować
boze jak to dobrze ze jest to forum i wy
no lekarka mi powidziala ze to zdarza sie bardzo czesto mowila ze najwazniejsze ze macica ok, ze maluszek serduszko bije , rusza sie wiec mam przede wszytskim sie nie stresowac bo ona nie widzi zagrozenia.no ale wiecie tak sie mowi a sie tak przeraziloam no ale juz jest ok leze sobie jem wlasnie kanapke chociaz ogolnei slabo sie czuje i nie mam apetytu wogole

moja przyszla teściowa jest taka dosyc nawet mila dla mnie , ostatnio latala i nic nie kazala robic ale w pewnych kwestiach jest bardzo konserwatywna i nie da sobie wytlumaczyc ..no ale pewnie poznam ją tak naprawde juz po ślubie heheh..za to do tescia mam dystans bo on jest taki bardzo bezpośredni i straszny choleryk czasami sie go az boje chociaz to bardzo dobry czlowiek muchy by nei skrzywdzil ale taki jest energiczny i choleryczny czasem no i mowi prost co mysli czasem nie przebierajac w slowa ale moze to i lepiej niż ukrywac co sie naprawde mysli

a wogole dziewczyny to dostalam od mojego tża (z tego wszystkeigo zapomnailam napsialac))dwa pierscionki hehhe jeden zareczynowy wiec tak zareczylam sie a drugi mi dal dzisiaj mialam dostac na urodziny ale dostalam dzis )))obydwa z kruka zdjecie zrobie ale ten zareczynowy-zdjecie nie odda pieknoty moze znajde na necie to pokaze bo jest prosciutki, delikatny z bialego zlota w srodku malutki brylancik wyglada troszke jak obraczka, piekny jest))dostalam tez wczoraj kolczyki wiec po rpostu zostalam obsypanja a my na urodziny tż dalismy mu ja z dzidzia w zamian troche stresu od rana ale przezyl, tak sie przejal ze nawet sam rozmrozil dzisiaj lodowke i ja umyl hehhe

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez EdziaO Pokaż wiadomość
hej

czarnamadonna o rany ale horror, strasznie współczuję emocji. Może jakis krwiaczek się opróżnił?
no wlasnie pani doktor powiedziala ze zadnego krwiaka nic ze wszytsko ejst ok iz e po prostu przeholowalam z wysilkiem -latalam wczoraj w wysokich obcasach ( a ja od tzrech miesiecy tylko trampki na nogach i japonki)no i w nocy sie z tz troche przytulalismy no no nic teraz celibat ale to maly pikus

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

oo znalazlam-jest identyczny z moim tylko próba brlantu jest mniejsza w mim bo 0,05 no i na szcescie wiem ze na pewno mniej kosztowal bo bym zawalu dostala chyba , ale jest identyczny
http://wkruk.pl/product-pol-2307986-PIERSCIONEK.html

natomiast drugi to ten:http://wkruk.pl/product-pol-2317371-PIERSCIONEK.html tylko zamiast ważki moj ma motylka z matowego srebra))
tż stwierdzil ze mailam bardziej radosna mine na ten z motylkiem hehehe

Edytowane przez czarnamadonna1982
Czas edycji: 2012-05-12 o 14:38
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:49   #2283
emylka86
Zakorzenienie
 
Avatar emylka86
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 3 799
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
boze jak to dobrze ze jest to forum i wy
no lekarka mi powidziala ze to zdarza sie bardzo czesto mowila ze najwazniejsze ze macica ok, ze maluszek serduszko bije , rusza sie wiec mam przede wszytskim sie nie stresowac bo ona nie widzi zagrozenia.no ale wiecie tak sie mowi a sie tak przeraziloam no ale juz jest ok leze sobie jem wlasnie kanapke chociaz ogolnei slabo sie czuje i nie mam apetytu wogole

moja przyszla teściowa jest taka dosyc nawet mila dla mnie , ostatnio latala i nic nie kazala robic ale w pewnych kwestiach jest bardzo konserwatywna i nie da sobie wytlumaczyc ..no ale pewnie poznam ją tak naprawde juz po ślubie heheh..za to do tescia mam dystans bo on jest taki bardzo bezpośredni i straszny choleryk czasami sie go az boje chociaz to bardzo dobry czlowiek muchy by nei skrzywdzil ale taki jest energiczny i choleryczny czasem no i mowi prost co mysli czasem nie przebierajac w slowa ale moze to i lepiej niż ukrywac co sie naprawde mysli

a wogole dziewczyny to dostalam od mojego tża (z tego wszystkeigo zapomnailam napsialac))dwa pierscionki hehhe jeden zareczynowy wiec tak zareczylam sie a drugi mi dal dzisiaj mialam dostac na urodziny ale dostalam dzis )))obydwa z kruka zdjecie zrobie ale ten zareczynowy-zdjecie nie odda pieknoty moze znajde na necie to pokaze bo jest prosciutki, delikatny z bialego zlota w srodku malutki brylancik wyglada troszke jak obraczka, piekny jest))dostalam tez wczoraj kolczyki wiec po rpostu zostalam obsypanja a my na urodziny tż dalismy mu ja z dzidzia w zamian troche stresu od rana ale przezyl, tak sie przejal ze nawet sam rozmrozil dzisiaj lodowke i ja umyl hehhe

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------



no wlasnie pani doktor powiedziala ze zadnego krwiaka nic ze wszytsko ejst ok iz e po prostu przeholowalam z wysilkiem -latalam wczoraj w wysokich obcasach ( a ja od tzrech miesiecy tylko trampki na nogach i japonki)no i w nocy sie z tz troche przytulalismy no no nic teraz celibat ale to maly pikus

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

oo znalazlam-jest identyczny z moim tylko próba brlantu jest mniejsza w mim bo 0,05 no i na szcescie wiem ze na pewno mniej kosztowal bo bym zawalu dostala chyba , ale jest identyczny
http://wkruk.pl/product-pol-2307986-PIERSCIONEK.html

natomiast drugi to ten:http://wkruk.pl/product-pol-2317371-PIERSCIONEK.html tylko zamiast ważki moj ma motylka z matowego srebra))
tż stwierdzil ze mailam bardziej radosna mine na ten z motylkiem hehehe
piekne cudeńka, ma gust ten twój facet : )
zazdroszcze
__________________
Michałek 16.12.2012

Borysek 09.10.2015

zapraszam do klików w banerek
emylka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:49   #2284
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Hej.
Jestem padnieta, chyba dziś nigdzie na żadne zakupy nie jedziemy.
Mam ochote wejśc tylko do łóżka i miec wszystko w dupce
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:53   #2285
emylka86
Zakorzenienie
 
Avatar emylka86
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 3 799
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Hej.
Jestem padnieta, chyba dziś nigdzie na żadne zakupy nie jedziemy.
Mam ochote wejśc tylko do łóżka i miec wszystko w dupce
ehh ja mam wszystkiego dość na dzisiaj a jeszcze na 19 nawiedzają mnie znajomi w ramach moich niedługich urodzin... tak mi sie nie chce nic szykować ; /
__________________
Michałek 16.12.2012

Borysek 09.10.2015

zapraszam do klików w banerek
emylka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:01   #2286
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
a wogole dziewczyny to dostalam od mojego tża (z tego wszystkeigo zapomnailam napsialac))dwa pierscionki hehhe jeden zareczynowy wiec tak zareczylam sie a drugi mi dal dzisiaj mialam dostac na urodziny ale dostalam dzis )))obydwa z kruka zdjecie zrobie ale ten zareczynowy-zdjecie nie odda pieknoty moze znajde na necie to pokaze bo jest prosciutki, delikatny z bialego zlota w srodku malutki brylancik wyglada troszke jak obraczka, piekny jest))dostalam tez wczoraj kolczyki wiec po rpostu zostalam obsypanja a my na urodziny tż dalismy mu ja z dzidzia w zamian troche stresu od rana ale przezyl, tak sie przejal ze nawet sam rozmrozil dzisiaj lodowke i ja umyl hehhe



---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

oo znalazlam-jest identyczny z moim tylko próba brlantu jest mniejsza w mim bo 0,05 no i na szcescie wiem ze na pewno mniej kosztowal bo bym zawalu dostala chyba , ale jest identyczny
http://wkruk.pl/product-pol-2307986-PIERSCIONEK.html

natomiast drugi to ten:http://wkruk.pl/product-pol-2317371-PIERSCIONEK.html tylko zamiast ważki moj ma motylka z matowego srebra))
tż stwierdzil ze mailam bardziej radosna mine na ten z motylkiem hehehe
gratulacje piękne pierścionki

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

A u mnie już 10 tydzień
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:03   #2287
Kasia_11_83
Rozeznanie
 
Avatar Kasia_11_83
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 721
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Czarnamadonna współczuję przeżyć Trzymaj się kochana. Takie jednorazowe plamienie nie musi oznaczać nic złego, najpewniej to nocne igraszki wam nie sprzyjają. Uważaj na siebie, bo teraz Ty i maleństwo jesteście najważniejsze
Gratuluję oczywiście zaręczyn

Ja byłam rano na zajęciach, ale wytrwałam tylko do 14 Teraz zrobiłam obiad i idę leżakować, bo odkąd wszystkie obowiązki domowe (w tym zakupy i wyprowadzanie psa) spadły na mnie czuję się padnięta. No ale wiem, że mąż wolałby mi pomagać niż leżeć, ale takie życie.

Dbajmy o siebie kobietki Miłej soboty
__________________
"Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie.. "
Nela - Kocham Cię Córeczko !!


Kasia_11_83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 17:15   #2288
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Kasia_11_83 Pokaż wiadomość
Ja byłam rano na zajęciach, ale wytrwałam tylko do 14 Teraz zrobiłam obiad i idę leżakować, bo odkąd wszystkie obowiązki domowe (w tym zakupy i wyprowadzanie psa) spadły na mnie czuję się padnięta. No ale wiem, że mąż wolałby mi pomagać niż leżeć, ale takie życie.
U nas odwrotnie, ja się wyleguję, a Mąż studiuje, gotuje, sprząta...tak mi go żal. Tylko tam nie dźwigaj siat z zakupami, Kochana! Tak, co razem nie wylądujecie w niedyspozycji

Czarnamadonna:
1) Gratuluję zaręczyn! Stalowe nerwy ma Twój TŻ - udenerwował się dzieciątkiem, a tu jeszcze pierścionek w kieszeni...Całe szczęście, że to drugie, to mega pozytywny stres
2) Gratuluję TŻtowi gustu (jakby co, urodziny mam 21 marca )
3) Ja już ponad dwa miesiące żyję jak zakonnica, także przynajmniej ktoś mnie wspomoże w tym

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Zapomniałam odnośnie teściowych... Ja do moich teściów mówię "per pan", mimo, że już 8 miesięcy po ślubie ponad Nie zaproponowali mi niczego innego, więc jacy by nie byli, dystans tworzy się sam.
__________________

Edytowane przez magdaef
Czas edycji: 2012-05-12 o 17:20
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 17:41   #2289
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Czarnamadonna- moje gratulacje ! Piękne cudeńka
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 18:06   #2290
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Wiecie co zaraz będę jadła ?! Makaron z truskawkami Mniam mniam


A ja po obiedzie położyłam się spać i dopiero się obudziłam
Trzeba iść coś zjeść
TŻ pojechał na ryby, mam nadzieję, że coś złapie, bo mam ochotę na smażonego karasia

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
Przyjechala dzisiaj do mnie siostra i troche mnie uspokoila ..Tez chodzila do mojego gina i powiedziala ze on pewnie zrobil to badanie tylko tego nie zauwazylam .. ze on sie na tym zna i nawet na oko mogl zobaczyc ze wszystko jest w normie .. I ze dokladne badanie wszystkich narzadow robil jej na USG polowkowym .. uspokoilam sie i chyba go nie bede zmieniac ..
No widzisz
Ale ile stresu się najadłaś przez niego

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
no lekarka mi powidziala ze to zdarza sie bardzo czesto mowila ze najwazniejsze ze macica ok, ze maluszek serduszko bije , rusza sie wiec mam przede wszytskim sie nie stresowac bo ona nie widzi zagrozenia.no ale wiecie tak sie mowi a sie tak przeraziloam no ale juz jest ok leze sobie jem wlasnie kanapke chociaz ogolnei slabo sie czuje i nie mam apetytu wogole
Współczuje przeżyć
Najważniejsze, że lekarka nie widzi zagrożenia no i że z dzidzią wszystko w porządku


Czarnamadonna gratuluję zaręczyn! Śliczne pierścionki
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 18:31   #2291
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

my bedziemy ogladać galę ksw :p
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 19:40   #2292
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
U nas odwrotnie, ja się wyleguję, a Mąż studiuje, gotuje, sprząta...tak mi go żal. Tylko tam nie dźwigaj siat z zakupami, Kochana! Tak, co razem nie wylądujecie w niedyspozycji

Czarnamadonna:
1) Gratuluję zaręczyn! Stalowe nerwy ma Twój TŻ - udenerwował się dzieciątkiem, a tu jeszcze pierścionek w kieszeni...Całe szczęście, że to drugie, to mega pozytywny stres
2) Gratuluję TŻtowi gustu (jakby co, urodziny mam 21 marca )
3) Ja już ponad dwa miesiące żyję jak zakonnica, także przynajmniej ktoś mnie wspomoże w tym

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Zapomniałam odnośnie teściowych... Ja do moich teściów mówię "per pan", mimo, że już 8 miesięcy po ślubie ponad Nie zaproponowali mi niczego innego, więc jacy by nie byli, dystans tworzy się sam.
wow dwa miesiace ja wczesniej mowilam ze tygdnia nei wytrzymam ale czego sie nie robi.jak co widze ze mam towarzyszke niedoli
no tz mial dzisiaj niezla pobudke i to w swoje urodzinki prezent w koncu dostal ... no i powiedzialam tak wiec no dostal najwiekszy prezent
ja dzisiaj jestem dętka..nie mam apetytu (wooow), caly dzien przespalam, wlasnie sie zbudzilam zjadlam tylko pare kawalakow wolowinki bo tż zrobil i rano dwie kanapki..nie mam sily dzis na nic chyba z nerwow i wszystkiego
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:35   #2293
agrafka85
Rozeznanie
 
Avatar agrafka85
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 527
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

czarna aż mnie ciarki przeszły jak przeczytałam tą historię, ale cieszę się, że wszystko dobrze i z Tobą i z maleństwem też przyłączam się do gratulacji gustu Twojego Tż pierścionki śliczne, ja też lubię takie proste, bez udziwnień; no i gratuluję zaręczyn

co do celibatu to u nas problem rozwiązał się sam, bo mój Tż od końca stycznia w delegacji, wraca co 3 tyg na tydzień albo krócej, więc chcąc nie chcąc celibat sam się narzucił chociaż nawet jak przez pierwsze 3miesiące ciąży bywał w domu to skutecznie go powstrzymywałam, powiedziałam, że nie można i koniec i cóż biedaczek miał zrobić, musiał się dostosować a jak ostatnio byłam u mojej ginki to mi powiedziała w jakiej pozycji jest najbezpieczniej i ostatnio jak Tż był w domu to przytulanki były ale tylko 2 razy przez cały tydzień, bo ja nadal wolę ich unikać, straszna panikara jestem, ale cóż po porodzie będziemy szaleć, teraz dobro maluszka najważniejsze

aha, co do teściów to powiem szczerze, że moi są wspaniali i całe szczęście, bo od razu po ślubie zamieszkaliśmy z nimi, na piętrze mamy swoje 2 pokoje i kuchnię więc jest ok, jedyny minus to brak oddzielnego wejścia, ale da się z tym życ a teściowie sa przecudowni, po niedzielnych poprawinach spaliśmy już tutaj i jak rano zeszliśmy na śniadanie to teściowa od razu przywitała nas słowami "witajcie w domu dzieci, wszystkiego dobrego synku i córciu" nawet teraz się wzruszam jak sobie to przypomnę, nawet do głowy by mi nie przyszło, że tak nas przywitają wiadomo, że bywają lepsze i gorsze dni, ale naprawdę nie mogę narzekać, bo w nic się nie wtrącają, nie próbują nam układać życia, urządzać pokoju itp, jak ich spytamy o radę czy opinię to powiedzą co myślą, a jak nie to nic nie mówią.

my w planach mamy przebudowanie domu po dziadkach Tż, który stoi na tej samej działce, z 10m od obecnego domu, ale póki co gromadzimy finanse, bo wolelibyśmy obejść się bez brania kredytu, ale jeśli będzie trzeba to coś weźmiemy, na szczęście tu nie są potrzebne duże pieniądze, więc mam nadzieję że jakoś damy radę
__________________
Nasz ślub 1.08.2009
Nasz skarb 2.11.2012

Edytowane przez agrafka85
Czas edycji: 2012-05-12 o 20:45
agrafka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:39   #2294
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez agrafka85 Pokaż wiadomość
czarna aż mnie ciarki przeszły jak przeczytałam tą historię, ale cieszę się, że wszystko dobrze i z Tobą i z maleństwem też przyłączam się do gratulacji gustu Twojego Tż pierścionki śliczne, ja też lubię takie proste, bez udziwnień; no i gratuluję zaręczyn

co do celibatu to u nas problem rozwiązał się sam, bo mój Tż od końca stycznia w delegacji, wraca co 3 tyg na tydzień albo krócej, więc chcąc nie chcąc celibat sam się narzucił chociaż nawet jak przez pierwsze 3miesiące ciąży bywał w domu to skutecznie go powstrzymywałam, powiedziałam, że nie można i koniec i cóż biedaczek miał zrobić, musiał się dostosować a jak ostatnio byłam u mojej ginki to mi powiedziała w jakiej pozycji jest najbezpieczniej i ostatnio jak Tż był w domu to przytulanki były ale tylko 2 razy przez cały tydzień, bo ja nadal wolę ich unikać, straszna panikara jestem, ale cóż po porodzie będziemy szaleć, teraz dobro maluszka najważniejsze
no mojego tz tez sw tygodniu nie ma od wtorku do piatku wiec tutaj problem sie sam rozwiazuje a teraz to i tak chyba obydwoje ze strachu nie mamy ochotyjeszcez sie w zyciu naprzytulamy
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:46   #2295
justa86
Zadomowienie
 
Avatar justa86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 201
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
my bedziemy ogladać galę ksw :p
Ja teeeż ja teeeż

czarnamadonna1982 bardzo współczuję ale i cieszę się, że wszystko dobrze! odpoczywaj! i daj spokój z obcasami będzie dobrze tylko musimy o siebie dbać.
Ja jak się całkiem dobrze czuję to się czasem zapominam i przekombinuję ale szybko sobie uświadamiam że powinnam się oszczędzać

Teraz to ja pomarudzę......dzień dziś straszny pogoda do kitu, najpierw mega duszno, słońce świeciło jak szalone więc robiło mi się od razu słabo
no ale zakupy trzeba było zrobić.... do tego ból głowy który męczy mnie dość często w ciąży - właściwie to jedyny objaw nieprzyjemny który mi został ale nie wezmę przecież tabletki i po sprawie tylko tak się człowiek męczy. No ale te bóle to nic, pomarudzić muszę bo w nic się nie mieszczę.... a do tego taka dzisiaj humorzasta byłam ze skończyło się wieeeeeelkim płaczem że jestem wielka, gruba, brzydka i że zacznę się niedługo toczyć! Teraz już mi trochę lepiej ale fakt jest faktem - nie mam się powoli w co ubrać, niby spoko bo można iść na zakupy, ale..... jakoś nigdy nie byłam przyzwyczajona do luźnych kiecek i bluzek a tu o....tym bardziej że mój brzuszek nie taki typowo ciążowy tylko jeszcze tłuszczykiem narósł :/
Wiem.....to pierdoła, powinnam się cieszyć, ale ja wolałabym mieć tylko malutką śliczną piłeczkę z przodu a nie do tego tłuszcz i wielkie dupsko..... leeee ;(
A do tego tęsknię za Tż, przyjeżdża jutro i ja jadę do niego na tydzień ale nadal nie znaleźliśmy fajnego mieszkanka do wynajmu więc nadal na odległość
justa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:51   #2296
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

mam poważny problem.. nie radzę sobie z akceptacją siebie a co za tym idzie jestem mega zazdrosna o inne kobiety. Nawet jak TŻ spojrzy na jakąś bo ma odkryte długie nogi czuję się wtedy taka bezwartościowa i brzydka a on nadal sie patrzy... Robi to dyskretnie i myśli, że nie widzę. Nie umiem sobie z tym poradzić...

no i oczywiście na gali też.. nie mogę patrzeć na te cycate laski odprowadzające gości na ring ....

A tu za pare miesięcy bede gruba... i co wtedy zrobię.

Mam siebie dość, mam jego dość, mam wszystkiego dość...

Wiem głupie to i niedojrzałe
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 21:11   #2297
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
A tu za pare miesięcy bede gruba... i co wtedy zrobię.
ja już jestem gruba
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 21:13   #2298
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
mam poważny problem.. nie radzę sobie z akceptacją siebie a co za tym idzie jestem mega zazdrosna o inne kobiety. Nawet jak TŻ spojrzy na jakąś bo ma odkryte długie nogi czuję się wtedy taka bezwartościowa i brzydka a on nadal sie patrzy... Robi to dyskretnie i myśli, że nie widzę. Nie umiem sobie z tym poradzić...

no i oczywiście na gali też.. nie mogę patrzeć na te cycate laski odprowadzające gości na ring ....

A tu za pare miesięcy bede gruba... i co wtedy zrobię.

Mam siebie dość, mam jego dość, mam wszystkiego dość...

Wiem głupie to i niedojrzałe
Kochana, wiesz co, że ja też mam jakieś takie dziwne myśli w tym kierunku? To chyba normalne, że często kobiety w ciąży tak sie czują Mam nadzieje, że szybko nam przejdzie i poczujemy sie atrakcyjne A cycki Ci nie urosły? Jak urosły, to wywal je na wierzch, żeby inne chłopy sie gapiły i tż był zazdrosny
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 21:21   #2299
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
ja już jestem gruba
Ale nie masz chyba takiej załamki jak ja ..

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Kochana, wiesz co, że ja też mam jakieś takie dziwne myśli w tym kierunku? To chyba normalne, że często kobiety w ciąży tak sie czują Mam nadzieje, że szybko nam przejdzie i poczujemy sie atrakcyjne A cycki Ci nie urosły? Jak urosły, to wywal je na wierzch, żeby inne chłopy sie gapiły i tż był zazdrosny
urosły, wywalam ale jakoś na chwilke tylko jest zazdrosny ale to nie zmienia jego zachowania. a mi poprawia to humor też tylko na chwilkę bu
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 21:23   #2300
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
mam poważny problem.. nie radzę sobie z akceptacją siebie a co za tym idzie jestem mega zazdrosna o inne kobiety. Nawet jak TŻ spojrzy na jakąś bo ma odkryte długie nogi czuję się wtedy taka bezwartościowa i brzydka a on nadal sie patrzy... Robi to dyskretnie i myśli, że nie widzę. Nie umiem sobie z tym poradzić...

no i oczywiście na gali też.. nie mogę patrzeć na te cycate laski odprowadzające gości na ring ....

A tu za pare miesięcy bede gruba... i co wtedy zrobię.

Mam siebie dość, mam jego dość, mam wszystkiego dość...

Wiem głupie to i niedojrzałe
to tez sie ostentacyjnie gap na innych albo komentuj mm ale ten bokser dobrze zbudowany moze zrozumie ja kiedys to zastosowalam i podzialalo najpierw sie wsciekl potem zrozumial
i nie myslcie tak justa i micia wiem o co chodzi bo ja tez mam dni ze naprawde wygladam jak 7 nieszcesc np dzisiaj wogole ani nieuczesana caly dzien w piżamie tylko zeby przed szpitalem umylam to wszytsko
mysle ze kazda w mniejszym lub wiekszym stopniu bedzie przechodzila etap nieakceptowania siebie zwalszcza u tych co jeszczed nie maily ciąży ja narazie sie sobie podobam mysle ze wygladam duzo lepiej bo przy6tylam a wczesniej jak patyk no ale sa dni ze rycze tżowi ze jestem brzydka i dupsko mi zaraz sie zrobi jak u jennifer lopez

ja neistety jestem taka troszke zazdrosnica, na poczatku bycia z tż ciagle mu awantury robilam o jego byle laski z ktorymi mial kontakty koleżenskie ale w koncu zmądrzalam i dalam spokoj.a teraz to juz nie patrzy bo ja od razu komentowalam przechodzacych facetow (czesto an wyrost ale moj tż nie ejst wielce umiesniony wiec ja specjalnie komentowalam takich macho ze mm jakie miesnie albo cos wiem wredota troche ale podziałalo)

Edytowane przez czarnamadonna1982
Czas edycji: 2012-05-12 o 21:28
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 21:25   #2301
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
A długo masz dziś zajęcia?[/COLOR][/COLOR]
Do 18 miałam. Jutro na szczęście tylko rano na jedne zajęcia, więc niedługo

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość

a wogole dziewczyny to dostalam od mojego tża (z tego wszystkeigo zapomnailam napsialac))dwa pierscionki hehhe jeden zareczynowy wiec tak zareczylam sie a drugi mi dal dzisiaj mialam dostac na urodziny ale dostalam dzis )))obydwa z kruka zdjecie zrobie ale ten zareczynowy-zdjecie nie odda pieknoty moze znajde na necie to pokaze bo jest prosciutki, delikatny z bialego zlota w srodku malutki brylancik wyglada troszke jak obraczka, piekny jest))dostalam tez wczoraj kolczyki wiec po rpostu zostalam obsypanja a my na urodziny tż dalismy mu ja z dzidzia w zamian troche stresu od rana ale przezyl, tak sie przejal ze nawet sam rozmrozil dzisiaj lodowke i ja umyl hehhe

oo znalazlam-jest identyczny z moim tylko próba brlantu jest mniejsza w mim bo 0,05 no i na szcescie wiem ze na pewno mniej kosztowal bo bym zawalu dostala chyba , ale jest identyczny
http://wkruk.pl/product-pol-2307986-PIERSCIONEK.html

natomiast drugi to ten:http://wkruk.pl/product-pol-2317371-PIERSCIONEK.html tylko zamiast ważki moj ma motylka z matowego srebra))
tż stwierdzil ze mailam bardziej radosna mine na ten z motylkiem hehehe
Gratuluję zaręczyn Piękne pierścionki

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
wow dwa miesiace ja wczesniej mowilam ze tygdnia nei wytrzymam ale czego sie nie robi.jak co widze ze mam towarzyszke niedoli
Ja też już nie pamiętam jak to jest Za tydzień w sobotę lekarz może zniesie celibat, ale i tak nie wiem, czy nie będę się bała
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 21:29   #2302
agrafka85
Rozeznanie
 
Avatar agrafka85
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 527
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

justa, MiciaKicia dziewczyny kochane co Wy to w ogóle opowiadacie? nawet nie wiem, co mam Wam napisać, bo mi do tej pory takie myśli nawet przez głowę nie przeszły, a też mam już ponad 2kg na plusie, większy biust, wystający brzuszek, ciałka troszkę więcej w talii, udach i pośladkach i musiałam sobie kupić 2 pary nowych spodni i kilka luźniejszych bluzek ale wcale się tym nie przejmuję, bo po prostu jestem dumna, że jestem w ciąży i wiedziałam z czym to się będzie wiązać, że z czasem będę coraz grubsza, ale to przecież przejściowe, po porodzie biorę się za siebie i wracam do wagi sprzed ciąży, co do figury to się zobaczy

a to że Tż-ci czasem gapią się na inne kobiety to przecież nic nie znaczy - chyba, że któraś z Was miała jakieś przykre sytuacje w przeszłości to inna sprawa, że się bardziej przejmuje - ja nie miałam a wiem że faceci są wzrokowcami i przecież tylko patrzą, ja też czasem zerkam jak widzę jakiegoś atrakcyjnego mężczyznę i wcale nie uważam, że robię coś złego, a różnica jest tylko taka, że faceci zerkają częściej wiem, że to może być wkurzające, ale to naprawdę nie jest powód do zmartwień, a tym bardziej do kłótni, ale jeśli Was to denerwuje to powiedzcie szczerze, że jest Wam wtedy przykro.

No i najważniejsze, że przecież oboje chcieliście mieć dziecko i Wasi Tż-ci na pewno bardzo Was kochają i będą kochać, nie zważając na Wasze kilogramy więc dziewczyny głowa do góry bo nie warto się zamęczać takimi drobiazgami, taki stan jest przejściowy i nie będzie trwać w nieskończoność, więc szkoda czasu na zadręczanie siebie ale i Tż-tów, którzy też na pewno przeżywają Wasze ciąże tylko może nie do końca o wszystkim Wam mówią, i próbują sami sobie radzić z nową sytuacją, ale przecież Was wspierają i są z Wami na dobre i złe
__________________
Nasz ślub 1.08.2009
Nasz skarb 2.11.2012
agrafka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 21:31   #2303
natallkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar natallkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 086
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
boze jak to dobrze ze jest to forum i wy
no lekarka mi powidziala ze to zdarza sie bardzo czesto mowila ze najwazniejsze ze macica ok, ze maluszek serduszko bije , rusza sie wiec mam przede wszytskim sie nie stresowac bo ona nie widzi zagrozenia.no ale wiecie tak sie mowi a sie tak przeraziloam no ale juz jest ok leze sobie jem wlasnie kanapke chociaz ogolnei slabo sie czuje i nie mam apetytu wogole
o boże, jak dobrze, że już wszytko ok, też się zestresowalam jak czytałam Twojego posta, wszystkie wiemy, że takie rzeczy się zdarzają i wcale nie znaczą nic złego ale przeżyć to na własnej skórze - to musi być straszne i te wszystkie myśli w głowie...
Odpoczywaj Kochana, dużo leż i dbaj o maleństwo no i z całego serca gratuluję zaręczyn, śliczne pierścionki dostałaś - oba ale ten pierwszy to prawdziwa klasa, też mi sie bardzo takie podobają
natallkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 21:36   #2304
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Noo jak skomentowałam jakiegoś faceta to był taki foch, że strach się bać


Podobam się mojemu TŻ? to niech to cholerka okaże..
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 21:37   #2305
martaj9
Rozeznanie
 
Avatar martaj9
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 770
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny pozniej was nadrobie wpadlam na chwile i ide spac mailam dzis taka pobudke ze hej i to w urodziny tża.
budze sie po 5ej ide do lazienki patrze jakis mocz czerwonawy ale na papierze nic nie ma mowie dobra moze juz mam zwidy no nie panikuj, odczekalam wypilam wode ide drugi raz-juz brazowe plamienie wiec po prostu przerazenie takei ze hej, wpadlam do sypialni i tylko michal wstawaj jedziemy wiec tz wstal i w 5 minut bylismy w aucie ja cala droge ryczalam bo juz myslalam ze koniec , pojechalismy do szpitala bardzo aldnie sie zajeli w 15 minut bylam po badanich wziernikiem, ginekologicznym i usg, dzidzia jest ruszala sie cala , serduszko bilo wiec uffffffffffffffff doktor powiedziala ze zadnego seksu, kazala lezec brac duphaston 2 razy dziennie i 1 luteine przez 10 dni ale mowie wam tak jak sie przerazilam to masakra, ale maluszka widzialam i to naujwazniejsze wiec teraz spokojnie leze wzielam juz duphaston i zaraz sie zdrzemne bo padam .mamcica tez ok, szyjka zamknieta, brak rozwarcia pani mowila ze jest ok i zadnego zagrozenia nie widzi
moj tz sie tak wystarszyl ze jak wyszlam z usg i powiedzialam ze jest ok to sie biedny poplakal ....
Cholerka! Wystraszyłaś mnie. Na szczęście jest happy end Uważaj na siebie i nie chodź na szpilkachPierścio nki- cudeńka! Gratuluję zaręczyn!
Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
Czarnamadonna - jak dobrze ze wszystko dobrze , wspolczuje Ci przezyc , musialas najesc sie strachu biedulko..

Przyjechala dzisiaj do mnie siostra i troche mnie uspokoila ..Tez chodzila do mojego gina i powiedziala ze on pewnie zrobil to badanie tylko tego nie zauwazylam .. ze on sie na tym zna i nawet na oko mogl zobaczyc ze wszystko jest w normie .. I ze dokladne badanie wszystkich narzadow robil jej na USG polowkowym .. uspokoilam sie i chyba go nie bede zmieniac ..
A widzisz! Przemyśl jeszcze raz sprawę lekarza. Pamiętaj, że to Twoje dobro i dobro maluszka jest najwazniejsze.
Cytat:
Napisane przez agrafka85 Pokaż wiadomość
czarna aż mnie ciarki przeszły jak przeczytałam tą historię, ale cieszę się, że wszystko dobrze i z Tobą i z maleństwem też przyłączam się do gratulacji gustu Twojego Tż pierścionki śliczne, ja też lubię takie proste, bez udziwnień; no i gratuluję zaręczyn

co do celibatu to u nas problem rozwiązał się sam, bo mój Tż od końca stycznia w delegacji, wraca co 3 tyg na tydzień albo krócej, więc chcąc nie chcąc celibat sam się narzucił chociaż nawet jak przez pierwsze 3miesiące ciąży bywał w domu to skutecznie go powstrzymywałam, powiedziałam, że nie można i koniec i cóż biedaczek miał zrobić, musiał się dostosować a jak ostatnio byłam u mojej ginki to mi powiedziała w jakiej pozycji jest najbezpieczniej i ostatnio jak Tż był w domu to przytulanki były ale tylko 2 razy przez cały tydzień, bo ja nadal wolę ich unikać, straszna panikara jestem, ale cóż po porodzie będziemy szaleć, teraz dobro maluszka najważniejsze

aha, co do teściów to powiem szczerze, że moi są wspaniali i całe szczęście, bo od razu po ślubie zamieszkaliśmy z nimi, na piętrze mamy swoje 2 pokoje i kuchnię więc jest ok, jedyny minus to brak oddzielnego wejścia, ale da się z tym życ a teściowie sa przecudowni, po niedzielnych poprawinach spaliśmy już tutaj i jak rano zeszliśmy na śniadanie to teściowa od razu przywitała nas słowami "witajcie w domu dzieci, wszystkiego dobrego synku i córciu" nawet teraz się wzruszam jak sobie to przypomnę, nawet do głowy by mi nie przyszło, że tak nas przywitają wiadomo, że bywają lepsze i gorsze dni, ale naprawdę nie mogę narzekać, bo w nic się nie wtrącają, nie próbują nam układać życia, urządzać pokoju itp, jak ich spytamy o radę czy opinię to powiedzą co myślą, a jak nie to nic nie mówią.

my w planach mamy przebudowanie domu po dziadkach Tż, który stoi na tej samej działce, z 10m od obecnego domu, ale póki co gromadzimy finanse, bo wolelibyśmy obejść się bez brania kredytu, ale jeśli będzie trzeba to coś weźmiemy, na szczęście tu nie są potrzebne duże pieniądze, więc mam nadzieję że jakoś damy radę
Gratuluje teściów! I życzę dużo cierpliwosci przy przebudowie domku.
Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
mam poważny problem.. nie radzę sobie z akceptacją siebie a co za tym idzie jestem mega zazdrosna o inne kobiety. Nawet jak TŻ spojrzy na jakąś bo ma odkryte długie nogi czuję się wtedy taka bezwartościowa i brzydka a on nadal sie patrzy... Robi to dyskretnie i myśli, że nie widzę. Nie umiem sobie z tym poradzić...

no i oczywiście na gali też.. nie mogę patrzeć na te cycate laski odprowadzające gości na ring ....

A tu za pare miesięcy bede gruba... i co wtedy zrobię.

Mam siebie dość, mam jego dość, mam wszystkiego dość...

Wiem głupie to i niedojrzałe
Ja tez tak mam...

Co do sutków. Na drugiej wizycie lekarz zapytał jak bedę karmic i poradził, żeby wykonywać ćwiczenia polegające na uciskaniu dwoma palcami brodawek- 20 razy pionowo i 20 poziomo. Ma to spowodować ich powiększenie się. Wykonuje te ćwiczenia i dodatkowo po kąpieli przecieram je ręcznikiem
__________________
28.08 2010 Nasz Dzień

19.11.2012 Moje szczęście- Mikołajek
martaj9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 21:40   #2306
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez martaj9 Pokaż wiadomość

Ja tez tak mam...
o to możemy sie poużalać a potem powspierać
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 23:07   #2307
justa86
Zadomowienie
 
Avatar justa86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 201
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
mam poważny problem.. nie radzę sobie z akceptacją siebie a co za tym idzie jestem mega zazdrosna o inne kobiety. Nawet jak TŻ spojrzy na jakąś bo ma odkryte długie nogi czuję się wtedy taka bezwartościowa i brzydka a on nadal sie patrzy... Robi to dyskretnie i myśli, że nie widzę. Nie umiem sobie z tym poradzić...

no i oczywiście na gali też.. nie mogę patrzeć na te cycate laski odprowadzające gości na ring ....

A tu za pare miesięcy bede gruba... i co wtedy zrobię.

Mam siebie dość, mam jego dość, mam wszystkiego dość...

Wiem głupie to i niedojrzałe
Ooooo widzę że nam obu sobota sprzyjała załamce nad swoim wyglądem..... damy radę - cycki do przodu

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
ja już jestem gruba
hehe napewno ale rozbawiłaś mnie

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Nie wiem czy jesteście fankami KSW bo jakoś mało to kobiece aleeeeeee piękne walki!
justa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 07:24   #2308
karolamankowa
Zadomowienie
 
Avatar karolamankowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Czarnamadonna,
Leż Skarbie i odpoczywajWszystko będzie dobrze, zobaczysz.

Justa, MiciaKicia,
Doskonale Was rozumiem, ale zaufajcie mi że to okres przejściowy
Bo teraz jest tak, że nasze brzuszki są jeszcze małe i tak naprawdę, nie wyglądamy na 100% jak w ciąży, tylko jakby nam się tu i ówdzie przytyło.
Ale jak nam już brzuchy wywali to my będziemy je prezentować z dumą, a TŻ- om będzie zwyczajnie głupio gapic sie na inne babki. Ponadto sami bedą patrzeć na nie z duma i dotrze do nich conieco...
__________________
***
Nasza Córeczka Kaja 30.11.2012, 4010 g, 58 cm, 10 pkt
karolamankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 07:43   #2309
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Ale nie masz chyba takiej załamki jak ja ..
no nie w pierwszej ciąży przytyłam 20 kg a 3 miesiące po porodzie odzyskałam figurę, zero rozstępów, celulitu, obwisłej skóry to tylko okres przejściowy i jaka nagroda na koniec a teraz wrzuciłam już 3 kg i wyglądam jak kluska wrzucam fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01566.jpg (75,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01567.jpg (82,9 KB, 49 załadowań)
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 08:01   #2310
karolamankowa
Zadomowienie
 
Avatar karolamankowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
no nie w pierwszej ciąży przytyłam 20 kg a 3 miesiące po porodzie odzyskałam figurę, zero rozstępów, celulitu, obwisłej skóry to tylko okres przejściowy i jaka nagroda na koniec a teraz wrzuciłam już 3 kg i wyglądam jak kluska wrzucam fotki
Muso,
Chudzielcu jeden!!!! Czy Ty wiesz jak wyglada kluska??????
__________________
***
Nasza Córeczka Kaja 30.11.2012, 4010 g, 58 cm, 10 pkt
karolamankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.