Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-23, 21:16   #1861
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

jupiiiiiii znieśli mi ostrzeżenia!! mogę szaleć od nowa!
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2012-05-23 o 21:31
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 21:16   #1862
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
zrobiłam małemu morfo i wyszła anemia, czyli to stąd te szmery, dostał żelazo, kwas foliowy i cebion, dobrze ze tylko lekka
lece bo piekę właśnie Isaurę
Ojej Ale dobrze, że wyszło szybko i ze lekka, to na pewno szybko ją zwalczycie

Co pieczesz
Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
Jeeeny dziewczyny zaraz mnie coś trafi Niedługo chrzciny a ja nie mam w co dziecka ubrać Wszystkie ubranka w necie zaczynają się od rozmiaru 62 i mają co najmniej 48cm w obwodzie pod paszkami, a moja Asia ma 42cm. Nie wiem co robić? Boję się że sukieneczka będzie brzydko wisiała

Agawoo moje dziecię zazwyczaj śpi jak buszuję na wizażu
Anabellita, ja kupiłam taką:
http://allegro.pl/sliczna-sukienka-c...332487716.html
Ta Pani szyje też na miarę, jak jej podasz wymiar to będziesz miała sukieneczkę dopasowaną do Asi.
Sukieneczka na żywo dużo ładniejsza
Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
AgawooWg niej mialam jezdzic po wioskach , pierwszy raz z nia mialam i zle mi sie z nia jezdzi. Lepiej mi sie jezdzi z szefową i z jej mężem, mimo tego, że ten mąż jest strasznie wredny i wulgarny to lepiej mi sie z nim jezdzilo. Haha, a dzisiaj sie okazalo, ze ta co z nia dzisiaj jezdzilam to moja dalsza ciotka :P
.
No to fajna ciotka
W końcu nie jesteś mistrzem kierownicy, dopiero się uczysz Mogła najpierw sprawdzić jak jeździsz, a potem cię brac na miasto, a nie gadać do Ciebie takie coś
Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
najczęsciej jestem tu wieczorem jak T. śpi, a jak w dzień, to albo wisi na (.) albo bawi się gdzieś obok.
dziś np. przeszło godzinę ćwiczył kulanie się na wszystkie strony

No żeby moja chciała tak leżeć Chwilę poleży, to zdążę może zacytować, ale odpisać już nie
Teraz drzemie, więc piszę
Ale spadam się wykąpać
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 21:17   #1863
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość

Ultra
kupiłam żel na ząbki Dentinox jak poleciłaś- 27 zeta

Monika Camilie dajesz przed czy po jedzeniu?? Ile razy w ciągu dnia?
Ja kupiłam ten żel za 24zeta,a jak bym zamówiła przez neta to by był za 20.90.Ja smaruję małej w razie potrzeby,jak widzę ,ze marudzi i chce mnie gryźć ,tak ,ze rzuca się na mnie,ale chyba zaczne smarować regularnie .Na pewno po jedzeniu bo ,jak przed to przecież wszystko zje

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Super, że doszly do Ciebie Nie ma za co dziękować
Agawo,jak ty karmisz(. to po co oddałaś mi wkładki ,ty nie używasz

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
ja bardzo bym chciała taką szatkę z datą i imieniem, ale za późno o tym pomyślałam no a teraz brak kasy to wiesz tak to bym wszystko nowe kupiła, a tak to wszystko stare
Wiesz co ,moja znajoma ma taka maszyne która wyszywa wsio co chcesz i moja siostra dała szatkę Nikoli ,zeby wyhaftowała datę chrztu i imię na niej.Ona za to bierze jakieś nie duze pieniądze.Jak chcesz zapytam ile by kosztowało takie wyszycie i może wtedy mi przyślesz szatke ,ona zrobi ,a ja ci odeślę.Tylko musiała byś napisac mi co ma byc napisane i jakim kolorem nici

Nikoli zaczyna wychodzić ząbek na dole ,taka mała biała kropeczka juz jest,takze pewnie niedługo czekaja nas ciezkie di bo zacznie się przebijać.Spadam spac papa
Anabelita współczuję ospy,ale dobrze,ze nie ciężko przechodzi i będzie miała juz z głowy
Nikotynko my też jeszcze tylko na (.)(.),nie licząc od czasu do czasu mm i wody
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 21:18   #1864
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

hejo

ale dzisiaj czaderska pogoda była mały od 14 do 19 był cały czas na dworze i po kąpieli padł w oka mgnieniu

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
ja na sekundkę...

Ultra
kupiłam żel na ząbki Dentinox jak poleciłaś- 27 zeta

Monika Camilie dajesz przed czy po jedzeniu?? Ile razy w ciągu dnia?
bardzo mi przykro że tak dużo przepłaciłaś ja widziałam ten żel za max 22 zł.

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Jestem za, zanim ja będę dietę rozszerzać, to u Was dzieciaki będą jadły schabowe z ziemniakami
padłam

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Ja nie wiem ile Amelka je, bo jest na cycu. Raz je często, a raz znowu pół dnia by nie jadła Wczoraj na szczepieniu była ważona - jest ok
to dokładnie tak samo jak Wiktorek raz jadł by cały dzień a następny dzień troszkę podje i już nie chce Czasami jestem bardzo ciekawa ile tego mleczka on z (.)(.) wyciągnie

jutro TZ wraca z delegacji jak te 3 tygodnie szybko minęły - pewnie młodego nie pozna bo Wiktorek tylu rzeczy się nauczył za ten czas.
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 21:18   #1865
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

dopiero teraz nadrobiłam to co rano pisałyście dlatego dopiero teraz odp na to pytanie

Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość

CZY KTÓRAŚ Z WAS PODAWAŁA JUŻ KASZKĘ MLECZNO - RYŻOWĄ?
ja używam i mleczno-ryżowej i ryżowej z kukurydzianej nie byłam zadowolona słabo się rozpuszcza robią się grudki i zatyka smoczki

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
Heeeeeej
ja tak na szybko

Pearl spóżnione, ale wszystkiego dobrego !! 100 lat

Monika dla Michasia, za skończone 5 miesięcy!

Agatek heh do sądu lekarza nie podam, ale przydałoby sie tam iść z do niego

Kamciurka oby wszystko było dobrze

Blanszor ulala, to się działo :P może też z tztem zaszalejemy :P
Likas na rehabilitację chodzimy prywatnie i 100 zł za wizytę ;/ na NFZ nie ma bola żeby się dostać, musielibyśmy czekać co najmniej pół roku. Do gastrologów staramy się jak możemy, żeby nas ktoś polecił a to pediatra albo rehabilitantki. I tak się bujamy bo załatwić coś w naszej służbie zdrowia się nie da


dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa damy radę jakoś. Oczywiście u mnie na domiar złego, pojawił się kolejny prbolem. W ciąży zrobila mi się cysta w pachwinie i miałam ją usuwać, ale się bałam, chirurg powiedział, że to torbiel ale mogę z nią chodzić i żebym spokojnie urodziła i wtedy mam przyjść. W zeszłym tygodniu pytałam o nią dermatologa jak byłam z tztem na wizycie i lekarka powiedziała, że jest do wycięcia chirurgicznego ale teraz nic nei zrobi bo karmię. No i w poniedziałek, jak wracaliśmy z rzeszowa to to cholerstwo pękło ;/ Jadzi mi się niemiłosiernie, boli jak k***wa mać, ale nie mogę się dostać do chirurga ( nawet prywatnie obdzwoniłam LuxMed, Medicower, Damiana, Enel-Med, i kilka innych gabinetów i wszyscy termin na przyszły tydzień najwcześniej). ledwo chodzę, nie mam nawet jak wyjść z młodą na spacer, ale udało mi się zapisać do kliniki na piątek. Aż się boję co powiedzą i co da się z tym zrobić. Na żywca średnio mi się uśmiecha to ciąć, z drugiej strony jak po znieczuleniu nie można karmić to nie mam innego wyjścia.

Ahhhh to się wyżaliłam
dziękuje

o bidulu co ty się namęczysz i nacierpisz trzymaj sie kochana wszystko będzie dobrze dużo zdrówka wam zyczę Tobie i twojej księżniczce niech te wszystkie złe moce od was już sobie pójdą a kysz!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 21:19   #1866
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
jupiiiiiii wznieśli mi ostrzeżenia!! mogę szaleć od nowa!
a nie przypadkiem ZNIEŚLI ? wznieść to się możesz na wyżyny z TZ

sorki nie mogłam się powstrzymać
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 21:21   #1867
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość

Co robicie na obiad?
u nas były dziś polędwiczki w sosie pieprzowym z ziemniaczkami i suróweczką

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
a Michaś stawia torta i Picollo bo dziś KOŃCZY 5MC.!!!!!!!!!!!
gratki

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Byliśmy dziś na spacerku i kupiliśmy bylinki i dalie do ogródka.
Muszę przerobić skalniak bo jak teściu usypał to wygląda jak grób rodzinny


Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
w ulotce jest podane 2-3 ampułki dziennie ja daje 2 bo widzę ze skutkują i tej trzeciej już nie muszę dawać u nas w aptece te kropelki kosztują 21zł ale w internecie znalazłam za 12,90 więc przez neta będe je zamawiać bo nawet z przesyłką sie bardziej opłaca
a podaj stronke tez musze się powoli w to cudo zaopatrzyć....

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Dzis na jazdach bylo strasznie. Nie wiem czy to zly dzien, czy co, ale mam juz dosyc dzisiejszego dnia i na sam wieczor mnie chandra złapała.

Wjechalysmy do miasta to stwierdzila, ze gdyby wiedziala, ze tak marnie jezdze to bysmy po miescie nie jezdzily. Za to inna babka na pierwszych jazdach stwierdzila, ze dobrze jezdze i mozemy na miasto

Dzis kazala mi parkowac przed jakims blokiem obok jakiegos audika. Wyskoczył facet z bloku, wlasciciel samochodu i chodzil wokol niego i sprawdzał czy nie porysowane






Teraz jeszcze sobie tak mysle, ze juz nigdy nie pojde tak bez wyrzutów sumienia na randke....
Wszystko juz mnie dzisiaj wkur#&(#



Lila ma 3,5 miesiąca, juz sama przewraca sie z pleckow na brzuch czy to nie za szybko ?
ZOsia
a co do jazd to pojeździsz i się wyrobisz, a głupią babą się nie przejmuj...

jeśli chodzi o przewracanie to szybko, ale kazde dziecko ma swoje tempo i mysle ze tak moze być

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
lece bo piekę właśnie Isaurę
a co to ta Isaura?
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 21:26   #1868
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Monia zapomniałam wszystkiego dobrego dla Michasia z okazji 5 miesięcy - ach jak ten czas leci

dziewczyny a jak wy podajecie ten kleik - przez jakie smoczki ?? Czy maluszki od początku były chętne je jeść?? Bo raz Wiktorkowi zrobiłam i zjadł tylko 30 ml. Sama nie wiem czy to wina smoczka czy może ten kleik zmienił smak mleka i młody nie chętnie go zjadł
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 21:27   #1869
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Agawoo też tak miałam, że nic nie mogłam zrobić. Dopiero jak mi pani rehabilitantka i psycholog zwróciły uwagę, że chyba Wojtuś mną manipuluje, bo ciągle musi być na rączkach a jak nie, to grymasi, to stwierdziłam, że tak być nie może No i teraz w ciągu dnia zostawiam go kilka razy samego np. w łóżeczku czy na macie i daję mu chwilę, żeby zainteresował się np. karuzelą. A jak już się zainteresuje, to mam chwilę dla siebie No ale to wiadomo, że jak tylko grymasi a nie jak płacze (nie jestem taka jak ta laska, co ostatnio zagościła na naszym wątku, która płaczące dziecko zostawia samemu sobie ).
Ja też się nie odwracam na każde jęknięcie .. Ale jakoś nie umiem się skupić na czytaniu, jak dzidzia marudzi

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa damy radę jakoś. Oczywiście u mnie na domiar złego, pojawił się kolejny prbolem. W ciąży zrobila mi się cysta w pachwinie i miałam ją usuwać, ale się bałam, chirurg powiedział, że to torbiel ale mogę z nią chodzić i żebym spokojnie urodziła i wtedy mam przyjść. W zeszłym tygodniu pytałam o nią dermatologa jak byłam z tztem na wizycie i lekarka powiedziała, że jest do wycięcia chirurgicznego ale teraz nic nei zrobi bo karmię. No i w poniedziałek, jak wracaliśmy z rzeszowa to to cholerstwo pękło ;/ Jadzi mi się niemiłosiernie, boli jak k***wa mać, ale nie mogę się dostać do chirurga ( nawet prywatnie obdzwoniłam LuxMed, Medicower, Damiana, Enel-Med, i kilka innych gabinetów i wszyscy termin na przyszły tydzień najwcześniej). ledwo chodzę, nie mam nawet jak wyjść z młodą na spacer, ale udało mi się zapisać do kliniki na piątek. Aż się boję co powiedzą i co da się z tym zrobić. Na żywca średnio mi się uśmiecha to ciąć, z drugiej strony jak po znieczuleniu nie można karmić to nie mam innego wyjścia.

Ahhhh to się wyżaliłam
O matko, Nikotynka, paskudnie z tą cystą I porażka z tym, że nie możesz się nigdzie dostać, żeby to obejrzeli

Ale może jakieś miejscowe znieczulenie można przy karmieniu?
Idę jutro o to zapytać chirurga, bo mam parę guzków do wycięcia z głowy i chcę to zrobić teraz, póki jestem w domu - tylko na żywca się nie dam pokroić, więc muszę zapytać czy jest takie znieczulenie dla matek karmiących ?

Miałam sie kapać
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 21:28   #1870
paulaLbn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012


Narobiłam wszystko, ale na cytowanie juz sił brakło...
U nas ostatnie dwa dni to ciągłe bieganie, załatwianie, a to umów, a to kredytów i jutro sie okaże czy uda nam się miec mieszkanie, więc prosze o kciuki o godz 10

Monia najlepszego dla Michasia

Aaaaaaaaaa i Martuniunia dzis znowu Cie widziałam na Zwycięstwa ok 15 i juz byłam gotowa wyjść i zagadac, ale akurat podpisywaliśmy umowe kredytu w Aliorze. Przechodziłas ze swoimi szkrabami przez przejscie, a obok była Pani na wózku Nawet pokazała Tz, ze tam w czerwonym wózeczku jedzie jego synowa
__________________
Nikoś
paulaLbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 21:30   #1871
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
Monia zapomniałam wszystkiego dobrego dla Michasia z okazji 5 miesięcy - ach jak ten czas leci

dziewczyny a jak wy podajecie ten kleik - przez jakie smoczki ?? Czy maluszki od początku były chętne je jeść?? Bo raz Wiktorkowi zrobiłam i zjadł tylko 30 ml. Sama nie wiem czy to wina smoczka czy może ten kleik zmienił smak mleka i młody nie chętnie go zjadł
Igorek je z butli canpola ze smokiem srednim. ale ja robię rzadszy ten kleik. na 170 wody daję 6 miarek mleka i 3 miarki od mleka kleiku.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość

Narobiłam wszystko, ale na cytowanie juz sił brakło...
U nas ostatnie dwa dni to ciągłe bieganie, załatwianie, a to umów, a to kredytów i jutro sie okaże czy uda nam się miec mieszkanie, więc prosze o kciuki o godz 10

Monia najlepszego dla Michasia

Aaaaaaaaaa i Martuniunia dzis znowu Cie widziałam na Zwycięstwa ok 15 i juz byłam gotowa wyjść i zagadac, ale akurat podpisywaliśmy umowe kredytu w Aliorze. Przechodziłas ze swoimi szkrabami przez przejscie, a obok była Pani na wózku Nawet pokazała Tz, ze tam w czerwonym wózeczku jedzie jego synowa
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 21:33   #1872
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Agawo,jak ty karmisz(. to po co oddałaś mi wkładki ,ty nie używasz
Eliza, nie używam
Na początku i tak chodziłam w domu bez stanika, więc do bluzki wkladałam sobie pieluchę tetrową A teraz już mi nie cieknie z cyców, więc nie potrzebuję
Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
jutro TZ wraca z delegacji jak te 3 tygodnie szybko minęły - pewnie młodego nie pozna bo Wiktorek tylu rzeczy się nauczył za ten czas.
Super, że Tz już wraca
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 21:37   #1873
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
a nie przypadkiem ZNIEŚLI ? wznieść to się możesz na wyżyny z TZ

sorki nie mogłam się powstrzymać
wiedziałam, że przekręcę sorry zawsze z takimi słowami mam problem

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

eliza1984 dziękuję Ci za ofertę- ale chrzciny mamy w tą niedzielę więc nie dałoby rady trudno, zostaje tak jak jest
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 21:39   #1874
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
wiedziałam, że przekręcę sorry zawsze z takimi słowami mam problem

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

eliza1984 dziękuję Ci za ofertę- ale chrzciny mamy w tą niedzielę więc nie dałoby rady trudno, zostaje tak jak jest
a co Ty taka małomówna jesteś?? stara bujnij no się z pisaniem ;D

spadam juz bo stary czeka
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 21:46   #1875
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość

Blanszor
ja mam 3 kołowy i w miarę dobrze mi sie jezdzi. Spacerowke tez kupię 3 kołową.Kiedys niestety wozek by mi sie prawie przewrocil na trawniku, ale to z nerwow, bo zaczelam nerwowo nim jechac, to bylo jak Lila miala taki czas, gdy ciągle był płacz, a ja juz odchodzilam od zmyslow. Ogolnie to mi sie podobaja takie 3 kołowe ze skrętnymi kółkami.
Zoska a jaki masz model wózka? Potrzebuję dobry wózek do jeżdżenia po wertepach i lesie. Bebecar Style będzie u moich rodziców. Szukam spacerówki. Na razie zakochałam się w Jane Slalom, Quinny Speedi (ale ten nie ma pozycji leżącej).

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
ja mam(Quinny buzz) i jestem zadowolona jak na razie,wozek jest zwrotny i lekko sie go prowadzi.Nie wiem jak bedzie ze spacerowka i jak maly zacznie sie gibac na strony wozka ale to zobaczymy.
Na razie,z gondola jest stabilny choc ja bylam przeciwna na poczatku trojkolowvca.No i wada tego wozka sa szerokie tylne kola,czasami nie da sie przejsc przez drzwi lub w sklepie.
Buzz ma super konstrukcję, ale ma spacerówkę kubełkową, a ja fanką nie jestem. Hmmm..
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 21:47   #1876
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
u nas były dziś polędwiczki w sosie pieprzowym z ziemniaczkami i suróweczką



gratki







a podaj stronke tez musze się powoli w to cudo zaopatrzyć....



ZOsia
a co do jazd to pojeździsz i się wyrobisz, a głupią babą się nie przejmuj...

jeśli chodzi o przewracanie to szybko, ale kazde dziecko ma swoje tempo i mysle ze tak moze być



a co to ta Isaura?
Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
Monia zapomniałam wszystkiego dobrego dla Michasia z okazji 5 miesięcy - ach jak ten czas leci

dziewczyny a jak wy podajecie ten kleik - przez jakie smoczki ?? Czy maluszki od początku były chętne je jeść?? Bo raz Wiktorkowi zrobiłam i zjadł tylko 30 ml. Sama nie wiem czy to wina smoczka czy może ten kleik zmienił smak mleka i młody nie chętnie go zjadł
Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość

Narobiłam wszystko, ale na cytowanie juz sił brakło...
U nas ostatnie dwa dni to ciągłe bieganie, załatwianie, a to umów, a to kredytów i jutro sie okaże czy uda nam się miec mieszkanie, więc prosze o kciuki o godz 10

Monia najlepszego dla Michasia


Aaaaaaaaaa i Martuniunia dzis znowu Cie widziałam na Zwycięstwa ok 15 i juz byłam gotowa wyjść i zagadac, ale akurat podpisywaliśmy umowe kredytu w Aliorze. Przechodziłas ze swoimi szkrabami przez przejscie, a obok była Pani na wózku Nawet pokazała Tz, ze tam w czerwonym wózeczku jedzie jego synowa
dziękuję, dziękuję, dziękuję

http://www.galen-evita.pl/687,s.html
coś pomyliłam nie 12,90 a 12,59 jeszcze taniej


ja mam smoczki trójprzepływowe i przez taki podaje i kaszkę i kleik
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 21:58   #1877
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość

Co pieczesz

Anabellita, ja kupiłam taką:
http://allegro.pl/sliczna-sukienka-c...332487716.html
Ta Pani szyje też na miarę, jak jej podasz wymiar to będziesz miała sukieneczkę dopasowaną do Asi.
Sukieneczka na żywo dużo ładniejsza
sernik nazywa się Izaura
sukienusia śliczna
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
a nie przypadkiem ZNIEŚLI ? wznieść to się możesz na wyżyny z TZ

sorki nie mogłam się powstrzymać

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość


a co to ta Isaura?
Izaura walnełam literówkę to sernik
hehheh świetny avek
Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość

Narobiłam wszystko, ale na cytowanie juz sił brakło...
U nas ostatnie dwa dni to ciągłe bieganie, załatwianie, a to umów, a to kredytów i jutro sie okaże czy uda nam się miec mieszkanie, więc prosze o kciuki o godz 10

Monia najlepszego dla Michasia

Aaaaaaaaaa i Martuniunia dzis znowu Cie widziałam na Zwycięstwa ok 15 i juz byłam gotowa wyjść i zagadac, ale akurat podpisywaliśmy umowe kredytu w Aliorze. Przechodziłas ze swoimi szkrabami przez przejscie, a obok była Pani na wózku Nawet pokazała Tz, ze tam w czerwonym wózeczku jedzie jego synowa

co wy sie mijacie tam
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 22:21   #1878
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

hejka
przytulam laktator i nadrabiam zaleglosci

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
heeej

wstyd się meldowac w tak rozkręconym nowym wątku. My się dalej bujamy z wagą, młoda waży 5900 a za 6 dni kończy 5 miesięcy. Byliśmy w Centrum Zdrowia Dziecka, miała pobrany wymaz z pupy, ale gastrolog powiedziała, że wygląda nie tak źle i są dzieci grubsze i szczuplejsze i w ogole sprawiała wrażenie : czego wy tu szukacie..
W weekend zaliczyliśmy z Natalką pierwszą trasę do Krakowa i do Rzeszowa, poszło nawet gładko, tylko nie zdążyliśmy nawet wyjechać z Warszawy a ta już kupę zrobiła ( poprawiła następną jeszcze w Kielcach ), no ale jakoś dojechaliśmy i wróciliśmy.
Wczoraj na rehabilitacji młoda znowu cyrki odstawiała, płakała, krzyczała, wrzeszczała i rehabilitantki się przejęły, bo wszystkie postępy zaczęły się cofac ;/
miała zrobione jakieś próby ( łącznie z trzymaniem tylko za nogi glową w dół) i wyszło nienajgorzej, ale generalnie niewiadomo co jej jest i znowu jesteśmy na etapie załatwiania lekarzy. Rehabilitantka miała jeszcze jeden pomysł i na razie go testuję : wchodzę z młodą do wanny pełnej dość ciepłej wody i siedzi ze mną zanurzona po szyję przez 10 minut aby się wyciszyć, bo pręży nam się niesamowicie ostatnio i wygina w łuk cały czas do tyłu.

Nie wiem co z nią jest, chciałabym żeby nam w końcu ktoś coś powiedział, albo żeby ją zbadali, nie rozumiem czemu nie można takiemu dziecku zrobić głupiego badania, nawet usg tylko każdy nas cały czas odsyła i każe obserwować
trochę brak mi sił na to wszystko, jeszcze w międzyczasie wykryliśmy u psa chorobę genetyczną. Coś ma z sierścią i sypie się z niego taki jakby łupież, miał robioną biopsję i kurcze musimy się leczyć bo jeszcze pies nam może wyłysieć.
No siwy dym po prostu z tym wszystkim i dlatego nawet nie mialam jak wejść do Was. ( co nie znaczy, że codziennie nie zastanawiałam sie co tam u Cioć wizażowych słychować )

ps. zaczęłam Was nadrabiać i czytam, że rozszerzacie diety dziabągów tylko ja zostałam przy karmieniu wyłącznie (.)(.)?
Kochana, dobrze,ze sie odezwalas. Teskno za Toba
Zycze Wam wytrwalosci i oby w koncu wszystko wrocilo na wlasciwe tory. Badz dzielna.
My tez jeszcze na cycuszkach

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
super ze urodzinki udane
fajny dzien mialas
ja jeszcze nigdy w kibelku nie sciagalam jak baterie dawaly rade, jest jakas roznica niz na kablu

Ale ja nie odciagalam w kibelku, tylko normalnie na sali Z tym ze to byla taka salka w piwnicy,a za byl upal, to wszyscy siedzieli na zewnatrz. Tak wiec nie wiem, jak z bateriami...

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Pearl fajnie, że urodzinki się udały i że porozmawialiście szczerze z mężem
A ten synek koleżanki, to chyba nie mógł być młodszy rok od Jaśka, skoro Jasiek kończy dopiero 3 mies. Nawiasem mówiąc pierwszy raz użyłam tej emotikonki (czy jak to się zwie ) a fajna jest )

A i się pochwalę, że od 2 dni Wojtuś po kąpieli nie zasypia przy cycu, tylko we własnym łóżeczku Ależ ja mam już dorosłego tego syna
Tez sie ciesze. Po tej rozmowie poki co wszystko sie lepiej uklada. Jasiek tez mniej marudny. Chyba nasze klotnie na niego negatywnie wplywaly...

No i mial byc miesiac, nie rok

Brawa dla Wojtusia

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
fajnie, że się jakoś porozumieliście no i to godzenie jak ja to uwielbiam
hm...
fajnie sie pogodzic ale seksik byl taki sobie
to chyba w mojej glowie tkwi problem...jakos nie czuje sie teraz za dobrze w swoim ciele i caly czas mi sie wydaje, ze to cialo ma spelniac potrzeby Jasia, nie tzta...
Nie wiem, jak to wytlumaczyc
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 22:58   #1879
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez likas Pokaż wiadomość
hehehe w mojej przychodni
czaderska jest ta apteka !!!
zazdroszcze, ze masz ja "pod nosem"

Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość

1Od kiedy zamierzacie uzywac krzesełek do karmienia??
2Kiedy przekuwacie uszka dziewczynkom(widziałam ze Kinia juz ma)
3Mamusie na cycu, czy dajecie cos oprucz(.)(.) po 4 mies. bo ja wczesniej dawałam na spróbowanie a teraz znowu tylko (.)




Ja tez potrzebuje patentu Moja do szczupłych nie nalezy a kupy przeciekaja

Perl kochana, spóźnione ale szczere zyczenia 100 lat
Fajnie, ze jestes
Dziekuje za zyczenia !

Co do pytan, to
1. Jak juz bedzie ladnie siedzial
3. Ja mysle, zeby zaczac rozszerzac po 5 miesiacu, ale przedyskutuje to z pediatra, bo podobno czasem dziecko potrzebuje wczesniej, jak szybko rosnie np.

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość

oho! następna cnotka się znalazła

ej ej jak tam Wasz pierwszy raz? opowiadaj!
żądamy szczegółów!
to bylo tak z przyczajki i z zazdrosci

ej ej ej, to sie teraz zdziwisz
to nie byl nasz pierwszy raz
ale te wczesniejsze byly jakies takie fajniejsze
ten byl akurat sredni
ja sie nie nadaje do sexu na razie

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
o to fajnie z tą biogajdą tylko zaczyna mnie lekko mówiąc wkur.wiać, bo jak wstrząsnę tą butelką to czasami w ogóle nie leci
dobra idę się córą zająć bo nie tknęłam jej od ponad 5 godzin
Taka to sie nie przemecza...

Co do biogaidy to wiem, tez mnie to wkurza, ale caly czas wierze w jej cudowna moc i podaje
I jeszcze za sprawa Ananke zakupilam dzisiaj tran zamiast wit d
No i ceny w tej aptece sa takie milutkie...
Szkoda, ze nie bylo akurat camilii

Nikotynko, dziekuje za zyczenia.
Kurcze...U Was to typowy przyklad tego, ze nieszczescia chodza parami. Ja piernicze... Z calego serducha trzymam kciuki, zeby w koncu te cholerne problemy sie skonczyly.

No to jeszcze tylko napisze, ze my chyba musimy pozegnac sie z Jaskowa wanienka, bo Malec od kilku dni codziennie kapie sie ze mna i bardzo to lubi. Nawet jak placze,marudzi i juz nic mu sie nie podoba, to jak tylko wchodzimy do lazienki i widzi wanne, to taaaaaaaaaaaaaki rogal na buzi i pisk zadowolenia Dzisiaj zrobilam mu duuuuuzo piany i tez zacieszal. W weekend planuje pierwszy raz basen.

I prosze o kciuki jutro, bo najprawdopodobniej bedziemy szczepic

Dobranoc, Krasnoludki
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see

Edytowane przez pearpearl
Czas edycji: 2012-05-23 o 22:59
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 23:24   #1880
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Pearl uuu to się nie pochwaliłaś 1 razem uuu słabooooo ja to będę miała niedługo aż drugi raz od porodu 4 miesiące po, a tu tylko 1 raz super, ja jedyna jestem niedopieszczona
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 02:33   #1881
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Kropeczka widzę Cię

my po karmieniu i leci karuzela bo młoda chyba szybko nie zaśnie
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 05:22   #1882
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
jupiiiiiii znieśli mi ostrzeżenia!! mogę szaleć od nowa!
to dawaj dawaj kochana
Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość

Narobiłam wszystko, ale na cytowanie juz sił brakło...
U nas ostatnie dwa dni to ciągłe bieganie, załatwianie, a to umów, a to kredytów i jutro sie okaże czy uda nam się miec mieszkanie, więc prosze o kciuki o godz 10

Monia najlepszego dla Michasia

Aaaaaaaaaa i Martuniunia dzis znowu Cie widziałam na Zwycięstwa ok 15 i juz byłam gotowa wyjść i zagadac, ale akurat podpisywaliśmy umowe kredytu w Aliorze. Przechodziłas ze swoimi szkrabami przez przejscie, a obok była Pani na wózku Nawet pokazała Tz, ze tam w czerwonym wózeczku jedzie jego synowa
kciuki i pochwal sie jak juz bedzie po!!
Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
sernik nazywa się Izaura
sukienusia śliczna
mniam mniam, to taki z wisnia w srodku
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
hejka
przytulam laktator i nadrabiam zaleglosci


Ale ja nie odciagalam w kibelku, tylko normalnie na sali Z tym ze to byla taka salka w piwnicy,a za byl upal, to wszyscy siedzieli na zewnatrz. Tak wiec nie wiem, jak z bateriami...
aha
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

No to jeszcze tylko napisze, ze my chyba musimy pozegnac sie z Jaskowa wanienka, bo Malec od kilku dni codziennie kapie sie ze mna i bardzo to lubi. Nawet jak placze,marudzi i juz nic mu sie nie podoba, to jak tylko wchodzimy do lazienki i widzi wanne, to taaaaaaaaaaaaaki rogal na buzi i pisk zadowolenia Dzisiaj zrobilam mu duuuuuzo piany i tez zacieszal. W weekend planuje pierwszy raz basen.

I prosze o kciuki jutro, bo najprawdopodobniej bedziemy szczepic

Dobranoc, Krasnoludki
kciuki za szczepienia
a gdzie na basen
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Kropeczka widzę Cię

my po karmieniu i leci karuzela bo młoda chyba szybko nie zaśnie
bo jej nie dopiescilas w dzien
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 06:42   #1883
kropeczka1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 983
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
Likas na rehabilitację chodzimy prywatnie i 100 zł za wizytę ;/ na NFZ nie ma bola żeby się dostać, musielibyśmy czekać co najmniej pół roku. Do gastrologów staramy się jak możemy, żeby nas ktoś polecił a to pediatra albo rehabilitantki. I tak się bujamy bo załatwić coś w naszej służbie zdrowia się nie da
Strasznie drogo płacisz!
A nie ma u Ciebie czegoś takiego jak Dar Medica? Ja tam zadzwoniłam, powiedzieli mi jak ma być wypisane skierowanie od pediatry do neurologa i mam rehabilitację raz w tygodniu za free. Poszukaj u siebie. To jest dzienny ośrodek rehabilitacji dzieci.
I tak 100 zł płacicie co tydzień?

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
jupiiiiiii znieśli mi ostrzeżenia!! mogę szaleć od nowa!
No to się zacznie

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Nikoli zaczyna wychodzić ząbek na dole ,taka mała biała kropeczka juz jest,takze pewnie niedługo czekaja nas ciezkie di bo zacznie się przebijać.
No to trzymam kciuki za bezbolesne wyjście ząbka

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Ja też się nie odwracam na każde jęknięcie .. Ale jakoś nie umiem się skupić na czytaniu, jak dzidzia marudzi
No mnie też jęczenie rozprasza...
Ale odkąd Wojtek polubił smoczek, to nie słyszę tego jęczenia za wiele nawet wieczorem

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

No to jeszcze tylko napisze, ze my chyba musimy pozegnac sie z Jaskowa wanienka, bo Malec od kilku dni codziennie kapie sie ze mna i bardzo to lubi. Nawet jak placze,marudzi i juz nic mu sie nie podoba, to jak tylko wchodzimy do lazienki i widzi wanne, to taaaaaaaaaaaaaki rogal na buzi i pisk zadowolenia Dzisiaj zrobilam mu duuuuuzo piany i tez zacieszal. W weekend planuje pierwszy raz basen.
A sama sobie radzisz z kąpielą?
Mi musi pomóc Mąż, bo mamy wannę w łazience rodziców a po kąpieli "oporządzam" Wojtasa normalnie w jego pokoiku, żeby wszystkiego nie przenosić do tej łazienki. No i żeby wytrzeć Wojtka w czasie mojego wycierania, potrzebny mi jest Mąż.
A ja chciałam iść na basem z Wojtkiem i nie mogę przez to głupie AZS

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Kropeczka widzę Cię

my po karmieniu i leci karuzela bo młoda chyba szybko nie zaśnie
Nic się przed Agatkiem nie ukryje
Całą noc by mi Dzidziol przespał, ale o 3 musiałam ściągnąć mleko, bo by mi (.) eksplodowały No i mały cwaniak wyniuchał to mleczko i się obudził To go nakarmiłam i od razu wizaż przejrzałam
Ale przez to, że miał przerwę w jedzeniu 7,5h, to zamiast tradycyjnego ssania przez 5 minut, to ssał 20 minut!!!

A dzisiaj moja przyjaciółka ma termin porodu Trzymajcie ze mną kciuki za nią, żeby wszystko było ok. Co prawda nie wiadomo czy dzisiaj urodzi, ale ma się zgłosić do szpitala.

Planuję kupić na Dzień Ojca body dla Wojtusia z napisem "Kocham mojego Tatusia" i z serduszkiem. Muszę tylko na allegro znaleźć cosik takiego
kropeczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 07:08   #1884
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Hej Dziewczynki
ja już dziś umyłam łazienkę, wywaliłam śmieci, opróżniłam zmywarkę, wywiesiłam pranie, wstawiłam następne i ufarbowałam włosy.

Gnomosław się właśnie przebudza a ja piję kawę z mlekiem bananowym

Teraz możemy się polenić

Mam nadzieję, że dziś nie będzie padać i śmigniemy na spacer.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 07:26   #1885
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Hejka
Dzisiaj rano jak zobaczyłam swojego piegusa to się przestraszyłam - cała buzia wysypana! Kropka na kropce Na rączkach nie ma ani jednej krosty, nóżki też prawie normalnie wyglądają, na pleckach kilka przybyło, ale buzia to po prostu tragedia

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Anabellita uf to dobrze że masz krople i smarowidło oby cholerstwo szybko przeszło!


Później wstawię do klubu fotki mojego piegusa
Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
Anabellita a takie cuś??
http://allegro.pl/sukienka-do-chrztu...367254249.html

zrobiłam małemu morfo i wyszła anemia, czyli to stąd te szmery, dostał żelazo, kwas foliowy i cebion, dobrze ze tylko lekka
lece bo piekę właśnie Isaurę
o nieee (sorki) okropna ta kiecka Ja wolę bardziej takie wizytowe -skromne i proste. Ta mi się podoba ale też jest duża
http://allegro.pl/sukienka-elegancka...362455273.html
Wiesz co dopiero dzięki Tobie się skapnęłam jaka ja tępa jestem Jak szukałam tych kiecek na all to wchodziłam na "sukienki" a to trzeba było wejsc na "odzież" i pózniej na "do chrztu" Zaczynam szukanie od nowa. Dzięki

ooo przynajmniej wiadono co mu podoawać i skąd się to wzięło. Trzymam by przestało szmerać

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
AgawooWg niej mialam jezdzic po wioskach , pierwszy raz z nia mialam i zle mi sie z nia jezdzi. Lepiej mi sie jezdzi z szefową i z jej mężem, mimo tego, że ten mąż jest strasznie wredny i wulgarny to lepiej mi sie z nim jezdzilo. Haha, a dzisiaj sie okazalo, ze ta co z nia dzisiaj jezdzilam to moja dalsza ciotka :P
o kurka, to jakaś rodzinna firma Powiem Ci że to kiepsko, że jeździsz za każdym razem z kimś innym, bo każdy instruktor ma własne metody nauki, jak każdy zacznie gadać co innego to Ci się wszystko pokićka.

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
A może kup najmniejszy rozmiar i przerób?
Kiedyś widziałam w H&M śliczne białe sukieneczki. Może tam spróbuj?
Niestety już chyba za późno bo chrzest w następną niedzielę
Byłam w HM ale sukieneczek białych brak. Kupiłam za to body bez rękawków pod sukienkę

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa damy radę jakoś. Oczywiście u mnie na domiar złego, pojawił się kolejny prbolem. W ciąży zrobila mi się cysta w pachwinie i miałam ją usuwać, ale się bałam, chirurg powiedział, że to torbiel ale mogę z nią chodzić i żebym spokojnie urodziła i wtedy mam przyjść. W zeszłym tygodniu pytałam o nią dermatologa jak byłam z tztem na wizycie i lekarka powiedziała, że jest do wycięcia chirurgicznego ale teraz nic nei zrobi bo karmię. No i w poniedziałek, jak wracaliśmy z rzeszowa to to cholerstwo pękło ;/ Jadzi mi się niemiłosiernie, boli jak k***wa mać, ale nie mogę się dostać do chirurga ( nawet prywatnie obdzwoniłam LuxMed, Medicower, Damiana, Enel-Med, i kilka innych gabinetów i wszyscy termin na przyszły tydzień najwcześniej). ledwo chodzę, nie mam nawet jak wyjść z młodą na spacer, ale udało mi się zapisać do kliniki na piątek. Aż się boję co powiedzą i co da się z tym zrobić. Na żywca średnio mi się uśmiecha to ciąć, z drugiej strony jak po znieczuleniu nie można karmić to nie mam innego wyjścia.

Ahhhh to się wyżaliłam
Kurczę, jak nie urok to sraczka Daj znać co Ci w piątek będą robić.
Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Anabellita, ja kupiłam taką:
http://allegro.pl/sliczna-sukienka-c...332487716.html
Ta Pani szyje też na miarę, jak jej podasz wymiar to będziesz miała sukieneczkę dopasowaną do Asi.
Sukieneczka na żywo dużo ładniejsza
Ja już wcześniej widziałam sukieneczki tego sprzedawcy, własnie czegoś takiego szukam, ale one też są za duże na Asię. Nie wiedziałam ze szyją na miarę
Mają dużo zamówien i wysyłki robią 29 maja, już teraz nic nie wskóram.

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
jutro TZ wraca z delegacji jak te 3 tygodnie szybko minęły - pewnie młodego nie pozna bo Wiktorek tylu rzeczy się nauczył za ten czas.
oho były 3 tygodnie celibatu, to teraz się będzie działo

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
A dzisiaj moja przyjaciółka ma termin porodu Trzymajcie ze mną kciuki za nią, żeby wszystko było ok. Co prawda nie wiadomo czy dzisiaj urodzi, ale ma się zgłosić do szpitala.
będzie córa czy synuś? Imię wybrane?
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 08:01   #1886
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
Blanszor ulala, to się działo :P może też z tztem zaszalejemy :P
Likas na rehabilitację chodzimy prywatnie i 100 zł za wizytę ;/ na NFZ nie ma bola żeby się dostać, musielibyśmy czekać co najmniej pół roku. Do gastrologów staramy się jak możemy, żeby nas ktoś polecił a to pediatra albo rehabilitantki. I tak się bujamy bo załatwić coś w naszej służbie zdrowia się nie da
Nikotynko idź do szpitalnej przychodni to zrobią Ci to od razu.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 08:04   #1887
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

heeej,
młoda pod karuzelą więc mam chwilkę.

Dzięki Wam bardzo, do chirurga ide dzisiaj na 18 bo nie wytrzymam do jutra dzisiaj już ledwo chodze i kolejnej nocy nie zniosę więc już mi wszystko jedno czy mnie na żywca pokroją czy ze znieczuleniem

kropeczko my płacimy 100 zł za wizytę a chodzimy 2 razy w tygodniu od 3 miesięcy. Kasy idzie co nie miara no ale grunt, że młodej pomaga. Rehabilitantkę mamy zaleconą przez neurologa i czytałam o niej, że jak do niej trafi dziecko to będzie go tak cwiczyć aż wyćwiczy ciekawe co powie jutro, bo ma ją wziąc w obroty jak zapowiedziałą

kuuurde już bym wolala rodzić drugi raz niz dać sie kroić
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 08:16   #1888
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Blanszor ja mam dokładnie taki wózek Implast Bolder http://lubin.olx.pl/wozek-implast-bo...-iid-217038386

Jakis szczyt elegancji i stabilnosci to nie jest, ale i tak mi sie fajnie nim jezdzi. Dostalismy go , wiec nie moglam sobie wybrac wozka tylko jezdze poki co tym . Darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy, wiadomo :P

Anabelita
własnie w tym problem. Każdy z tych trzech mi mówi o czymś innym, a mnie juz szlag trafia, powoli zaczynam zalowac, ze to prawko zaczelam, bo wiecej nerwow niz czegokolwiek.

Ide z Lila na szczepienie, a potem bioderka. Kciuki, kciuki poprosimy !!
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 08:18   #1889
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość

Narobiłam wszystko, ale na cytowanie juz sił brakło...
U nas ostatnie dwa dni to ciągłe bieganie, załatwianie, a to umów, a to kredytów i jutro sie okaże czy uda nam się miec mieszkanie, więc prosze o kciuki o godz 10

Monia najlepszego dla Michasia

Aaaaaaaaaa i Martuniunia dzis znowu Cie widziałam na Zwycięstwa ok 15 i juz byłam gotowa wyjść i zagadac, ale akurat podpisywaliśmy umowe kredytu w Aliorze. Przechodziłas ze swoimi szkrabami przez przejscie, a obok była Pani na wózku Nawet pokazała Tz, ze tam w czerwonym wózeczku jedzie jego synowa


i laski do trzech razy sztuka może w koncu się spotkacie

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

I prosze o kciuki jutro, bo najprawdopodobniej bedziemy szczepic


Blanszor cóż za rozganizowanie
fajny avek

ale dziś mam lenia... jakas śnięta jestem...
Majka ostatnio zaczęła sie budzić w nocy znów 2 x i jest wygłodniała jak wilk, chyba nadrabia to co nie doje w dzień
a dzisiaj jeszcze dodatkowa pobudka bo Iga się zmoczyła... odkąd nie ma pieluchy w nocy (to juz ponad 2 lata) to drugi raz jej się to zdarzyło i strasznie to przeżywa bidulka...

a dzisiaj w przedszkolu wyprawiaja dzień mamy ciekawe co tam przedszkolaki przygotowały, bo dostałam zaproszenie, ale Iga nie chciała powiedzieć nic więcej, normalnie aż dziwne, bo zawsze gada jak nakręcona jakaś niespodzianka się szykuje

Anabelita to mało czasu ci zostało na znalezienie kiecki...
ja ci powiem, ze kupiłam własniew h&m taką delikatnie różową rozmiar 80, bo mniejszych nie było i dałam do zwężenia pod paszkami, bo na długość może być, a potem spruję te zakładki i będzie na 2 weselicha we wrześniu
a my tez mamy chrzciny w przyszłym tygodniu ale w sobotę

tu foto jeszzce przed zwężeniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SG200255.jpg (36,0 KB, 46 załadowań)

Edytowane przez mala_stopka
Czas edycji: 2012-05-24 o 08:20
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 08:21   #1890
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Blanszor ja mam dokładnie taki wózek Implast Bolder http://lubin.olx.pl/wozek-implast-bo...-iid-217038386

Jakis szczyt elegancji i stabilnosci to nie jest, ale i tak mi sie fajnie nim jezdzi. Dostalismy go , wiec nie moglam sobie wybrac wozka tylko jezdze poki co tym . Darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy, wiadomo :P


Ide z Lila na szczepienie, a potem bioderka. Kciuki, kciuki poprosimy !!
Zoska fajny ten Twój wózek.
Ja próbuję namówić babeczkę,żeby mi taniej sprzedała ten:
http://allegro.pl/wozek-jane-slalom-...370017064.html
Ten mi się najbardziej podoba.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.