Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-31, 11:04   #781
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Ja też chwalę sobie bieliznę z H&M, jest bardzo ładna. Ale musicie ogolnie uważać, mam dwa staniki takie same, tylko w innych kolorach. Pierwszy kupiłam mierząc, a drugi, kilka tygodni później, stwierdziłam że skoro to ten sam stanik i ten sam rozmiar to po co mam mierzyć. Niestety, powinnam, bo jest dużo za duży.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 11:08   #782
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Na mnie w h&m niestety nie ma rozmiaru ich 70C nie dosć że trudno znaleźć to jeszcze miseczki są mniejsze niż normalnie w innych sklepach
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 11:28   #783
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Dziewczyny a macie już plany na wyprzedaże?
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 11:32   #784
bbss
Zadomowienie
 
Avatar bbss
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: hyhy
Wiadomości: 1 153
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Dziewczyny, pomóżcie mi wybrać
Potrzebuję jeansów na lato, pastelowych, ale nie miętowych Znalazłam łososiowe, w złamanym różu i jasnożółte... Które będą najlepsze - w sensie "jestem trendy i na luzie, ale nie rzucam się w oczy z kilometra" Reszta garderoby i dodatki będą nude i białe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolory.jpg (13,2 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez bbss
Czas edycji: 2012-05-31 o 11:33
bbss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 11:35   #785
bbss
Zadomowienie
 
Avatar bbss
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: hyhy
Wiadomości: 1 153
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie już plany na wyprzedaże?
Jasne Biała marynara, balerinki, t-shirt w ilościach hurtowych , biżuteria, bielizna...
bbss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 11:38   #786
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Ja niestety nawet nie patrzę na bieliznę, a zwłaszcza staniki w sieciówkach, bo tam po prostu nie mają stanikow w rozmiarze 85F Esotiq lubię, mam stamtąd jeden stanik - cenowo jest łatwo dostępny i rozmiary ma też nieco większe, poza tym sklepy z brafittingiem gdzie mają te brytyjskie marki i jeszcze większy wybór rozmiarów - stamtąd mam mojego ulubieńca z Panache. Swoją drogą muszę zajrzeć do tych dóch sklepów, przydałby mi się na lato jakiś bardziej koronkowy nieusztywniany stanik, idealny na upały

A co do ubraniowych ulubieńców: pasiak z Zary (biały w czerwone i granatowe paski) oraz taki 'sweterek' z duzymi oczkami z lumpeksu w złotym kolorze
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 11:41   #787
bbss
Zadomowienie
 
Avatar bbss
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: hyhy
Wiadomości: 1 153
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Ja niestety nawet nie patrzę na bieliznę, a zwłaszcza staniki w sieciówkach, bo tam po prostu nie mają stanikow w rozmiarze 85F Esotiq lubię, mam stamtąd jeden stanik - cenowo jest łatwo dostępny i rozmiary ma też nieco większe, poza tym sklepy z brafittingiem gdzie mają te brytyjskie marki i jeszcze większy wybór rozmiarów - stamtąd mam mojego ulubieńca z Panache. Swoją drogą muszę zajrzeć do tych dóch sklepów, przydałby mi się na lato jakiś bardziej koronkowy nieusztywniany stanik, idealny na upały

A co do ubraniowych ulubieńców: pasiak z Zary (biały w czerwone i granatowe paski) oraz taki 'sweterek' z duzymi oczkami z lumpeksu w złotym kolorze
A właśnie, zaglądałaś po staniki do Kappahl'a?
bbss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 11:41   #788
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie już plany na wyprzedaże?

No pewnie

Cytat:
Napisane przez bbss Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie mi wybrać
Potrzebuję jeansów na lato, pastelowych, ale nie miętowych Znalazłam łososiowe, w złamanym różu i jasnożółte... Które będą najlepsze - w sensie "jestem trendy i na luzie, ale nie rzucam się w oczy z kilometra" Reszta garderoby i dodatki będą nude i białe.
Ja nie wybrałabym niczego co pastelowe. Postawiłabym raczej na szarość, beż, kawę z mlekiem.


O ile jeszcze bluzki pastelowe ujdą w tłumie to kompletnie nie rozumiem trendu na kolorowiaste spodnie
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 11:47   #789
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie już plany na wyprzedaże?
Plany są, ale znowu wpadły mi w oko rzeczy z nowej kolekcji w zarze Generalnie myślę o żakietach (jasnym, granatowym), t-shirtach oczywiście, może spódnicy i jeansach. Zakupy w zarze zostawię chyba sobie na wyjazd do Hiszpanii. No i właśnie muszę jeszcze kupić coś na wyjazd, z 2 kostiumy kapielowe, t-shirty, szorty, płaskie buty - niezbędne do chodzenia i zwiedzania (nie znoszę płaskich butów, ale cóż zrobić).
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 11:50   #790
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez bbss Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie mi wybrać
Potrzebuję jeansów na lato, pastelowych, ale nie miętowych Znalazłam łososiowe, w złamanym różu i jasnożółte... Które będą najlepsze - w sensie "jestem trendy i na luzie, ale nie rzucam się w oczy z kilometra" Reszta garderoby i dodatki będą nude i białe.
Ja bym brała jasnożółte, choć według mnie najbardziej uniwersalne spodnie to takie w beżu/kremie

Cytat:
Napisane przez bbss Pokaż wiadomość
Jasne Biała marynara, balerinki, t-shirt w ilościach hurtowych , biżuteria, bielizna...
Ja jak zwykle - sukienki, sukienki, sukienki Choć postawię też na gładkie T-shirty w bazowych kolorach.

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
A co do ubraniowych ulubieńców: pasiak z Zary (biały w czerwone i granatowe paski) oraz taki 'sweterek' z duzymi oczkami z lumpeksu w złotym kolorze
Brzmi interesująco
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 12:00   #791
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
mam go około roku, jest bardzo porządny, przyjemny w noszeniu - nic nie uciska, nic nie drapie. Tylko ostrzegam przed praniem w pralce, raz go wrzuciłam z lenistwa i odbarwił mi się obwód. Ale to przez moją głupotę, bo bielizny nie powinno się prać w pralce. W praniu ręcznym nic się z nim nie dzieje.
Bardzo polecam, nie widać go nawet pod bluzką-mgiełką.
Powinnaś go znaleźć w sklepie gdzie mają bieliznę z szeroko rozmiarówką. Jeśli nie masz takiego w pobliżu to bradea.pl ma darmową wysyłkę.
Dziękuję, poszukam go w sklepach stacjonarnych i przymierzę Szkoda, że nie można prać w pralce, bo ja niestety należę do tych leniwych, a takiego za 50 zł nie szkoda mi wrzucić do pralki

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Prawda, te z Intimissimi dobrze sie noszą. Są z odpinanymi ramiaczkami, bez, z połyskiem, matowe. Wachlarz opcji.
Też o nich słyszałam, tylko tam mają chyba dość okrojoną rozmiarówkę prawda? Czy może się mylę? Ponoć świetne mają bardotki

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Też lubię bieliznę esotiq ale akurat te modele które są cieliste mi nie pasują moje ulubione to "2sizes up" mogliby zrobić teraz też taką promocję jak rok temu w wakacje, wybierało się bielizny za min. 500 zł i płaciło się tylko 150

Też widziałam że w re są ich biustonosze i henderson jeszcze chyba ma identyczne modele


Hahaha też byłam na tej promocji, co się działo to głowa mała, ale kupiłam sporo i byłam bardzo zadowolona.Chciałabym, żeby znowu taką akcję zrobili Te biostonosze '2sizes up' wyglądają cudnie, ale póki co nie trafiłam na swój rozmiar Pamiętasz może w jakiej są cenie? Bo cieliste są chyba prawda?




Odnośnie kolorowych spodni to co roku kupuję jedną parę, zakładam je raz i stwierdzam, że to nie dla mnie W tym roku znowu to zrobiłam Tym razem jednak kupiłam pastelowe i zupełnie inaczej się w nich czuję. Mam wrażenie, ze przez to są delikatniejsze i bardziej eleganckie (o ile kolorowe jeansy mogą takie być). Zdecydowałam się na model z Zary, opisany na stronie jako limonka. Są już nawet u krawcowej, ma mi je trochę dopasować, ponieważ nie lubię jak mi się mocno spodnie marszczą w kolanach

Edytowane przez LadyI
Czas edycji: 2012-05-31 o 12:05
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 12:01   #792
bbss
Zadomowienie
 
Avatar bbss
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: hyhy
Wiadomości: 1 153
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
No pewnie



Ja nie wybrałabym niczego co pastelowe. Postawiłabym raczej na szarość, beż, kawę z mlekiem.


O ile jeszcze bluzki pastelowe ujdą w tłumie to kompletnie nie rozumiem trendu na kolorowiaste spodnie
Ja też długo nie mogłam się przekonać do pasteli, no ale jak tak siedzę u siebie "w biurze na górze" cały rok w szarościach, beżach itp, to wymarzyła mi się przynajmniej na urlop jakaś odmiana.
bbss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 12:13   #793
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość



Dziewczyny gdzie mogę kupić cielisty push-up? Cały czas czekam na jakąś promocje w Esotiq, ale się chyba nie doczekam. Interesuje mnie coś gładkiego, z obwodem 65, bez zbędnych ozdób i koronek. Taki typowy biustonosz, który nie będzie widoczny pod ubraniem
W Intimissimi, model intensywnie reklamowany w TV, nie pamiętam nazwy, Samantha, Sara? W każdym razie push-up jest niesamowity, efekt widoczny. Biustonosz jest całkowicie gładki, bardzo komfortowy w noszeniu. Zdecydowanie polecam .
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 12:27   #794
bbss
Zadomowienie
 
Avatar bbss
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: hyhy
Wiadomości: 1 153
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
W Intimissimi, model intensywnie reklamowany w TV, nie pamiętam nazwy, Samantha, Sara? W każdym razie push-up jest niesamowity, efekt widoczny. Biustonosz jest całkowicie gładki, bardzo komfortowy w noszeniu. Zdecydowanie polecam .
Potrzebuję takiego w kolorze cielistym...
bbss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 12:28   #795
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Hahaha też byłam na tej promocji, co się działo to głowa mała, ale kupiłam sporo i byłam bardzo zadowolona.Chciałabym, żeby znowu taką akcję zrobili Te biostonosze '2sizes up' wyglądają cudnie, ale póki co nie trafiłam na swój rozmiar Pamiętasz może w jakiej są cenie? Bo cieliste są chyba prawda?

No właśnie nie ma cielistych są czarne, białe, jasno różowe i jakieś takie delikatnie kremowe ale cieliste to to nie jest

Kosztują 69 zł

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
W Intimissimi, model intensywnie reklamowany w TV, nie pamiętam nazwy, Samantha, Sara? W każdym razie push-up jest niesamowity, efekt widoczny. Biustonosz jest całkowicie gładki, bardzo komfortowy w noszeniu. Zdecydowanie polecam .

A jak z rozmiarówką?
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:32   #796
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez bbss Pokaż wiadomość
Potrzebuję takiego w kolorze cielistym...
Są czarne, białe, cieliste i waniliowe.

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
No właśnie nie ma cielistych są czarne, białe, jasno różowe i jakieś takie delikatnie kremowe ale cieliste to to nie jest

Kosztują 69 zł

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------




A jak z rozmiarówką?
Ja mam rozmiar większy, niż w tradycyjnych biustonoszach z Intimissimi.

http://world.intimissimi.com/product...keyword=Simona tutaj link, przekręciłam nazwę, jednak to Simona.
Kolorów jest sporo. Kosztował około 120 zł.
__________________

Edytowane przez anies5
Czas edycji: 2012-05-31 o 14:38
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:52   #797
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

O, widzę, że mowa o push upie z Intimissimi, ja go posiadam i też mogę polecić, efekt naprawdę niebywały, jeszcze żadny stanik mi tak nie powiększył piersi Ale tak na codzień to wydaje mi się, że nie powinno się nosić, bo ta gąbka jest serio spora.. Ale raz na jakiś czas to jak najbardziej. Ten stanik leczy kompleksy Ja zapłaciłam za niego 120 zł.
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:56   #798
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość
O, widzę, że mowa o push upie z Intimissimi, ja go posiadam i też mogę polecić, efekt naprawdę niebywały, jeszcze żadny stanik mi tak nie powiększył piersi Ale tak na codzień to wydaje mi się, że nie powinno się nosić, bo ta gąbka jest serio spora.. Ale raz na jakiś czas to jak najbardziej. Ten stanik leczy kompleksy Ja zapłaciłam za niego 120 zł.
Tak, wypełnienie wewnątrz jest spore. Ja na co dzień noszę model Claudia http://world.intimissimi.com/product...eyword=Claudia. Simonę traktuję jako biustonosz do zadań specjalnych .
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:58   #799
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Hej czy widziała może któraś z Was te spódnice w H&M? Chodzi mi konkretnie o czarną. Kosztują ok 40zł...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg beznazwy.jpg (65,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m.jpg (59,8 KB, 29 załadowań)
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka

Edytowane przez PaulinaMigotka
Czas edycji: 2012-05-31 o 15:01
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 15:10   #800
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Przyłączam się do pytania, pierwsza jest ciekawa. Nawet we Frankfurcie ich nie ma
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 16:04   #801
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Zostałam dzisiaj zaskoczona pięknym prezentem - nowym zegarkiem Pochodzi ze sklepu Parfois. Znakomicie wpasuje się do mojej letniej garderoby. Coś czuję że będzie często eksploatowany
Mam taki sam tylko ze z czarnym paskiem i bardzo go lubię.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 16:50   #802
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez bbss Pokaż wiadomość
A właśnie, zaglądałaś po staniki do Kappahl'a?
Kurczę, mam w końcu ten sklep w Toruniu od kilku miesięcy a nigdy tam nie byłam. Ale jak widze po sklepie online, mają miseczki tylko do D, czyli za małe...
Ale ciuchy widzę mają w dużych rozmiarach, chyba wezmę mamę i spojrzymy, bo rozmairy do 56 to coś dla niej (ja jestem bajrdziej 46/48, ona bardziej ok 52?), a widze ze niektore bluzki na zwykłym dziale sa nawet do rozmairu 50

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Brzmi interesująco
Dobra, przesadziłam trochę z tymi dużymi oczkami.. no ale jednak są one na tyle duże że albo cielisty stanik (jakiego nie posiadam) albo po prostu jakas podkoszulka - ja nosze pudrową i calkiem dobrze to wyglada Mimo koloru (tu nie widać, ale na zywo faktycznie taki kolor starego złota, przypomina mi nieco kolor tego swetra od Barbary Bui ). Ja nosze go z podwiniętymi rękawami, zresztą uwielbiam długość 3/4. Świetnie wygląda do dżinsów i juz sam z siebie robi za bizuterię przez swój kolor, zazwyczaj dokąłdam tylko kolczyki wkrętki w kolorze złota do niego i tyle
Oh, jeszcze przypomniało mi się z ulubieńców: pasiak 'marynarski' z lumpeksu, fajny bo taki grubszy materiał ma (na zdjęciu widać łódeczkę na dole pozatym na dekolcie jest napis), oraz...znów pasiak (a niby paski poziome nie są dla plus-sizów jak ja... jak tam uważam że mi w nich dobrze ) - sukienka z H&Mu, basicowa taka - rękaw 3/4 i ma ściągacz w pasie, biało-granatowa.
Daje fotkę 'sweterka' jak i tej bluzki z Zary. I tej 'marynarskiej' (stare zdjęcie moje z starego bloga).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0693.jpg (85,6 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lskjepBSAp1qeds6ko1_r1_500.jpg (36,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gr_029a.jpg (21,4 KB, 195 załadowań)
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane

Edytowane przez synesthesia
Czas edycji: 2012-05-31 o 22:19
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 22:11   #803
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
No właśnie nie ma cielistych są czarne, białe, jasno różowe i jakieś takie delikatnie kremowe ale cieliste to to nie jest

Kosztują 69 zł

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------




A jak z rozmiarówką?

Jak można nie zrobić biustonosza w kolorze cielistym. Może ten jasny róż w takim razie?

Intimissimi na pewno pójdę przymierzyć jak tylko będę w Warszawie, bo w Lublinie jak zwykle nic nie ma. Też czytałam zachęcające opinie, a potrzebuję czegoś solidnego, trwałego i wygodnego
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 22:25   #804
bbss
Zadomowienie
 
Avatar bbss
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: hyhy
Wiadomości: 1 153
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Kurczę, mam w końcu ten sklep w Toruniu od kilku miesięcy a nigdy tam nie byłam. Ale jak widze po sklepie online, mają miseczki tylko do D, czyli za małe...
Ale ciuchy widzę mają w dużych rozmiarach, chyba wezmę mamę i spojrzymy, bo rozmairy do 56 to coś dla niej (ja jestem bajrdziej 46/48, ona bardziej ok 52?), a widze ze niektore bluzki na zwykłym dziale sa nawet do rozmairu 50


Dobra, przesadziłam trochę z tymi dużymi oczkami.. no ale jednak są one na tyle duże że albo cielisty stanik (jakiego nie posiadam) albo po prostu jakas podkoszulka - ja nosze pudrową i calkiem dobrze to wyglada Mimo koloru (tu nie widać, ale na zywo faktycznie taki kolor starego złota, przypomina mi nieco kolor tego swetra od Barbary Bui ). Ja nosze go z podwiniętymi rękawami, zresztą uwielbiam długość 3/4. Świetnie wygląda do dżinsów i juz sam z siebie robi za bizuterię przez swój kolor, zazwyczaj dokąłdam tylko kolczyki wkrętki w kolorze złota do niego i tyle
Oh, jeszcze przypomniało mi się z ulubieńców: pasiak 'marynarski' z lumpeksu, fajny bo taki grubszy materiał ma (na zdjęciu widać łódeczkę na dole pozatym na dekolcie jest napis), oraz...znów pasiak (a niby paski poziome nie są dla plus-sizów jak ja... jak tam uważam że mi w nich dobrze ) - sukienka z H&Mu, basicowa taka - rękaw 3/4 i ma ściągacz w pasie, biało-granatowa.
Daje fotkę 'sweterka' jak i tej bluzki z Zary. I tej 'marynarskiej' (stare zdjęcie moje z starego bloga).
Fajne te paski
A co do Kappahl; sama czasami tam zaglądam. Mają niezłą bawełnę
bbss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 22:38   #805
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Zostałam dzisiaj zaskoczona pięknym prezentem - nowym zegarkiem Pochodzi ze sklepu Parfois. Znakomicie wpasuje się do mojej letniej garderoby. Coś czuję że będzie często eksploatowany
Bardzo fajny zegarek! Uwielbiam Parfois
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 22:08   #806
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Ponieważ wychodzę rano bardzo wcześnie to ramiona okrywam marynarką z Mango - cieniutka, ale nie gniecie się więc idealnie sprawdza się na poranny chłód i przejazd komunikacją miejską
Mogłabyś napisać skład z metki?

Marze o tej białej marynace z ost zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Duo-10-433x650.jpg (94,4 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tuxedo-Stripes-2-433x650.jpg (107,4 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Level-Up-14-433x650.jpg (87,3 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Macaron-Hues-4-433x650.jpg (89,8 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sky-11-433x650.jpg (85,8 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Spring-Breeze-3-650x433.jpg (105,1 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5650.jpg (87,3 KB, 155 załadowań)
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 22:16   #807
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Mogłabyś napisać skład z metki?

Marze o tej białej marynace z ost zdjęcia
94% poliester, 6% elastan, podszewka 100% poliester



co sądzicie o marynarkach-pingwinach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (27,1 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (63,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (14,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (14,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (59,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (43,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (8,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (32,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (68,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (25,5 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez _czarny_kot
Czas edycji: 2012-06-01 o 22:30
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 22:30   #808
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

c.d.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (29,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (38,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (19,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (34,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (21,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (52,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17.jpg (29,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18.jpg (20,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19.jpg (51,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20.jpg (60,3 KB, 26 załadowań)
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 22:40   #809
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Tak, właśnie ona. Jak próbowąłam coś wyguglac to na fińskim jakimś forum znalazłam czyiś komenatrz po którym się właśnie domyśliłam że chyba z tego pwoodu usunęła. A szkoda. Bo trudno znaleźć fajny blog plus-size czy nawet taki z dziewczynami nie będącymi chudzinkami....

ktoś miły podesłał mi na PW adres tego bloga - dziewczyna zrobiła go od nowa na innym adresie z a caym archiwum przenieisonym, wiec jesli ktoś luibl ten blog - http://nann-e.blogspot.com/
Super, że podałaś adres tego bloga, nie kojarzyłam go i zastanawiałam się, o kim mowa. Dziwię, się dokuczano tej blogerce z powodu figury, może i nie należy do najszczuplejszych ale świetnie się ubiera i naprawdę bardzo dobrze wygląda

A jeśli chodzi o wyprzedaże to ja czekam przede wszystkim na Pretty Girl i Mohito, w dalszej kolejności na Zarę. Zrobiłam sobie nawet listę rzeczy, których mi brakuje w szafie i chciałabym coś upolować na wyprzedażach
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 22:48   #810
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Super, że podałaś adres tego bloga, nie kojarzyłam go i zastanawiałam się, o kim mowa. Dziwię, się dokuczano tej blogerce z powodu figury, może i nie należy do najszczuplejszych ale świetnie się ubiera i naprawdę bardzo dobrze wygląda

A jeśli chodzi o wyprzedaże to ja czekam przede wszystkim na Pretty Girl i Mohito, w dalszej kolejności na Zarę. Zrobiłam sobie nawet listę rzeczy, których mi brakuje w szafie i chciałabym coś upolować na wyprzedażach
styl ma świetny - faktycznie, ale czy ubrania są odpowiednie do jej figury to już bym nie była taka pewna, chodzi mi np. o jegginsy, legginsy, mini, szorty -jednak nie wygląda w tym jakoś szczególnie korzystnie

poza tym odnoszę wrażenie, że te skandynawskie blogerki mają ten sam styl: ubrania zary, marca jacobsa, torebki louisa vuittona, ray bany i zegarki michaela corsa a i jeszcze obowiązkowo apaszka od burberry i dodatki moschino

owszem, bardzo fajny, ale to już robi się nudne, że na każdym blogu to samo...

Edytowane przez _czarny_kot
Czas edycji: 2012-06-01 o 23:12
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.