Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-01, 17:34   #3901
peyton_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

niewa Masz rację, muszę ściąć włosy tylko nie mam z czego ścinać. Aż mi się płakać chce gdy pomyśle, że jestem zmuszona ściąć się na "zapałkę''. Będę wyglądać okropnie, mam okrągłą twarz i szerokie kości policzkowe. A włosy rosną mi masakrycznie wolno....
Dziewczyny, nie farbujcie włosów!!!!
peyton_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 18:33   #3902
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Konwalia, mi na poczatku tez sie kiepsko zmywaly oleje,,, mylam 2-3 razy szamponem a i tak gdzies jakis tlusty strak zostawal
pozniej jakos lepiej mi szlo i wystraczyl raz szamponem i bylo ok

wiec albo masz zla technike, albo faktycznie Twoje wlosy nie lubia olei

ja zauwazylam ze moje naturalki tez latwo obciazyc
ja jak zaczęłam olejowanie też nie mogłam tego zmyć, po jakimś miesiącu albo opanowałam technikę, nie wiem, albo włosy się przyzwyczaiły i było już ok

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Dziewczyny - problem mnie dopadl ... od dwoch tygodni zaczely mi wychodzic wlosy, ale wczoraj to juz bylo przegiecie ;/ wyszlo mi ponad 200 wlosow - tyle co by spokojnie odplyw moglo zatkac. Ta zmiana na eko zaczela sie od dwoch tygdni, czyli odkad suszarke odstawilam i wlosy mi susza sie naturalnie, odkad nie myje wlosow codziennie a co 3 dni, odkad zamianilam szampon gliss kur na babydream ( do kapieli dla kobiet w ciazy ), odkad odstawilam parabeny, sls i inne fysy, odpkad łykam witapil, pije drozdze i czesze wlosy tylko jak umyje (czyli co 3 dzien ) wlosy wypadaja mi jak szalone ...
mialyscie tak kiedys ? ja mam tak pierwsze raz, znaczy pierwszy w takiej ilosci :/ a moze wina tego ze czesze wlosy co 3 dni, ze chemie w kosmetykach odstawilam i to byl szok dla wlosow ... zalamka ;/ az mi sie wczoraj nad wanna plakac chcialo ...
o rany, nie wiadomo, wiesz może zacznij częściej czesać włosy, bo wiesz jest tak, że dziennie wypada do 100 włosów, więc jak czeszesz co trzy dni to logiczne, że wydaje Ci się, że wypada ich więcej, też tak miałam
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 22:25   #3903
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
niewa Masz rację, muszę ściąć włosy tylko nie mam z czego ścinać. Aż mi się płakać chce gdy pomyśle, że jestem zmuszona ściąć się na "zapałkę''. Będę wyglądać okropnie, mam okrągłą twarz i szerokie kości policzkowe. A włosy rosną mi masakrycznie wolno....
Dziewczyny, nie farbujcie włosów!!!!
sloneczko, skoro masz buzie okraglutka - proponuje fryzure asymetryczne:
zobacz ten link: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80627
ale mowie Ci obetnij sie ... wiem ze to boli ... ale dla piekna trza sie poswiecic a ja Ci powiem jeszcze jedno: mam kolezanke - jak dla mnie jest sliczna, ma sporo cialka, sliczna buzie, ktora wpasowywuje sie idealnie w kolo i ma do tego cudowna fryzurke ! otoz ma cos podobnego: http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...PUBMAA&dur=361


a z tylu tak:
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/d...ura1101277.htm

i wyglada extra ! uwielbiam ja, jej wloski a szczegolnie jej sposob bycia

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
może masz tzw. kryzys włosowy? w wątku, który Ci podałam wcześniej było o tym, w którymś z odnośników, że po kilku tygodniach nowe pielęgnacji, stan włosów ulega 'pogorszeniu', ale później wraca do normy

no wlasnie ja chyba to mam jak sie odstawi te wszystkei swinstwa to wlosy dostaja szoku: tym bardziej ze mylam codziennie wloski szamponem gliss kur .... to juz samo przez sie mowi ;/

ps. A odrosciki mam juz mioooodzio

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość

o rany, nie wiadomo, wiesz może zacznij częściej czesać włosy, bo wiesz jest tak, że dziennie wypada do 100 włosów, więc jak czeszesz co trzy dni to logiczne, że wydaje Ci się, że wypada ich więcej, też tak miałam
wiesz co tez o tym myslalam, aleeeee ... ale doszlam do wniosku ze za duzo mi za jednym razem wypadlo ;/ mysle ze to tez jest zwiazane z tym ze nie uzywam chemicznych szamponow i odzywek ktorymi dotad karmilam wloski ...
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 08:57   #3904
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Byłam wczoraj na spotkaniu z pięknym długowłosym znajomym, i nie wyobrażacie nawet, jak bardzo czułam się dumna, gdy pochwalił moje naturalne włosy!!! powiedział, że mam piękny kolor lnu
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 09:27   #3905
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
wiesz co tez o tym myslalam, aleeeee ... ale doszlam do wniosku ze za duzo mi za jednym razem wypadlo ;/ mysle ze to tez jest zwiazane z tym ze nie uzywam chemicznych szamponow i odzywek ktorymi dotad karmilam wloski ...
no nie wiem, jakoś wydaje mi się to bardzo mało prawdopodobne, ale kto wie po prostu chodzi mi o to, że np. moja siostra ma bardzo kręcone włosy i czesze je tylko dwa razy na tydzień przed myciem i wtedy ze szczotki wyciąga całe garście nie wiem czy nie ponad 200 włosów a dla niej to jest normalne i zawsze tak miała, ale jakby myła włosy codziennie i codziennie przed myciem je czesała to na pewno mniej by jej wychodziło
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 09:34   #3906
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na spotkaniu z pięknym długowłosym znajomym, i nie wyobrażacie nawet, jak bardzo czułam się dumna, gdy pochwalił moje naturalne włosy!!! powiedział, że mam piękny kolor lnu
a widzisz! z taką motywacją będzie o wiele lepiej

a dziś na noc chyba walnę sobie olej na głowę obecnie muszę odpocząć po imprezie
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 09:57   #3907
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Od dobrych dwóch, albo trzech dni chodziła za mną myśl, aby pofarbować włosy henną z indygo, albo samym indygo. Pokusa była tak duża, że już nawet zaczęłam się za nimi rozglądać... Do czasu, póki nie odkopałam swoich starych zdjęć... Matko! już zapomniałam jaki ja mam odcień: zero rudości, normalnie włosy mają niemalże srebrny połysk, a przypominam, że są ciemne. Pokusa poszła precz! Zarzekłam się uroczyście, że od tej pory będę używać co najwyżej płukanki z gencjany, żadnych szamponetek i innych tym podobnych. A takie zdjęcie naturalnych włosów to dobry "pokusoprzeganiacz" w chwilach kryzysu i zwątpienia.
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 10:01   #3908
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cześć naturalne ostatnio nie mam czasu tu nawet zaglądać, teraz wiem co to znaczy nie mieć czasu na wizaż
i widzę nowe twarze (avki? )

dziś 2, to za 8 dni kolejny pomiar i zdjęcie -i 5 miesięcy bez farby! Lecą te miesiące jak nie wiem co -dopiero robiłam zdjęcia, a za tydzień znowu trzeba

co do wypadających włosów po 200 dziennie -ja bym nie czekała tylko szła do dermatologa widziałam koleżankę, która zwlekała i prawie wyłysiała. Skończyło się na kuracji za kilkaset złotych i sterydach. A wszystko przez to, że farbowała co dwa tygodnie i jeszcze pryskała włosy zwykłymi perfumami -do tego problem z hormonami i łyse placki gotowe.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 10:16   #3909
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

cześć dziewczyny jestem tu nowa nie farbuję włosów już od pół roku, mam odrost w granicach 8-9 cm. w sumie to ten odrost mi nie przeszkadza, bo tak naprawdę to nie widać go za mocno, prawie wcale zdjęcia w albumie robiłam ostatnio dekoloryzację, z zamiarem późniejszego pofarbowania na jakiś karmel, ale efekt znikomy, w sumie rozjaśniły mi się tylko końcówki i wyglądam jakbym miała ombre hair już mam dość użerania się z moimi trójkolorowymi włosami zastanawiałam się czy nie zapuszczać dalej naturalnych i odpuścić zmianę koloru, ale moja mama zaczęła siwieć w wieku 20 paru lat, więc jak zdążą mi urosnąć całe naturalne, to prawdopodobnie będę już siwa więc jestem w kropce.
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 10:32   #3910
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny jestem tu nowa nie farbuję włosów już od pół roku, mam odrost w granicach 8-9 cm. w sumie to ten odrost mi nie przeszkadza, bo tak naprawdę to nie widać go za mocno, prawie wcale zdjęcia w albumie robiłam ostatnio dekoloryzację, z zamiarem późniejszego pofarbowania na jakiś karmel, ale efekt znikomy, w sumie rozjaśniły mi się tylko końcówki i wyglądam jakbym miała ombre hair już mam dość użerania się z moimi trójkolorowymi włosami zastanawiałam się czy nie zapuszczać dalej naturalnych i odpuścić zmianę koloru, ale moja mama zaczęła siwieć w wieku 20 paru lat, więc jak zdążą mi urosnąć całe naturalne, to prawdopodobnie będę już siwa więc jestem w kropce.
Hej!
Ale na razie nie jesteś i nie wiadomo czy będziesz, więc zapuszczaj -nic przecież nie stracisz A fajne masz włoski


Dziewczyny, odchudzam się!
TŻ przechodzi na dietę Dukana i ja, coby mu dodać otuchy też zamierzam przetestować tę metodę TŻ musi schudnąć 15-20 kg, a ja 5-7 zamierzam do dolnej granicy prawidłowego BMI Zważyłam się, pomierzyłam, zrobiłam zdjęcia i od dziś zaczynamy może się trochę dupska i łydek pozbędę i oby nie cycków!
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-06-02 o 10:35
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 10:44   #3911
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

A propos okrągłej twarzy - ja też takową posiadam i właśnie w długich włosach czuję się najgorzej. Jak pyzata dziewczynka.

Teraz waham się nad skróceniem włosów na wakacyjny wyjazd. Tylko nie mam jeszcze pomysłu na fryzurę. Może mi doradzicie? Zdjęcie można zobaczyć na blogu.

Myślałam już o fryzurze podobnej do tej, którą ma obecnie Tatiana Okupnik, ale chyba jest zbyt "ulizana".
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 11:11   #3912
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
A propos okrągłej twarzy - ja też takową posiadam i właśnie w długich włosach czuję się najgorzej. Jak pyzata dziewczynka.

Teraz waham się nad skróceniem włosów na wakacyjny wyjazd. Tylko nie mam jeszcze pomysłu na fryzurę. Może mi doradzicie? Zdjęcie można zobaczyć na blogu.

Myślałam już o fryzurze podobnej do tej, którą ma obecnie Tatiana Okupnik, ale chyba jest zbyt "ulizana".
Na tym zdjęciu Twoja buzia wygląda jak trójkąt lub serce, a nie okrągła -masz widocznie zarysowany podbródek, a to Cię chyba skreśla z listy okrągłobuzich
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 11:45   #3913
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
no nie wiem, jakoś wydaje mi się to bardzo mało prawdopodobne, ale kto wie po prostu chodzi mi o to, że np. moja siostra ma bardzo kręcone włosy i czesze je tylko dwa razy na tydzień przed myciem i wtedy ze szczotki wyciąga całe garście nie wiem czy nie ponad 200 włosów a dla niej to jest normalne i zawsze tak miała, ale jakby myła włosy codziennie i codziennie przed myciem je czesała to na pewno mniej by jej wychodziło
ufff to mnie troche uspokoilas kreconowlose maja troche inaczej niz dziewczyny o prostych wloskach ... ale coz, natury nie zmienie
wczoraj zakupilam sobie jantar i bede wcierala we wloski bo jest wlasnie przeciwko wypadaniu i ma bardzo dobry sklad ...
w tym co piszesz jest bardzo duzo racji i logiki, skoro czesze rzadko, to co sie dziwie ze pozniej mi garsciami wypadaja wloski .... ah te kobiety

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
A propos okrągłej twarzy - ja też takową posiadam i właśnie w długich włosach czuję się najgorzej. Jak pyzata dziewczynka.

Teraz waham się nad skróceniem włosów na wakacyjny wyjazd. Tylko nie mam jeszcze pomysłu na fryzurę. Może mi doradzicie? Zdjęcie można zobaczyć na blogu.

Myślałam już o fryzurze podobnej do tej, którą ma obecnie Tatiana Okupnik, ale chyba jest zbyt "ulizana".
taiana ma mega wyprostowane wloski i ma fajne, ale ja osobiscie lubie lekki nielad na glowie. Kolezance wczesniej napisalam, wiec mozesz zagladnac fryzurki dla okraglej buzi Swietnie sie sprawdzaja fryzurki asymetryczne:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...QEwAA&dur=2194

a z tylu:
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/d...ura1101277.htm

wyglada sie w nich mega kobieco, sa lekkie i mile dla oka
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 12:28   #3914
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Na tym zdjęciu Twoja buzia wygląda jak trójkąt lub serce, a nie okrągła -masz widocznie zarysowany podbródek, a to Cię chyba skreśla z listy okrągłobuzich
Naprawdę? Dałabym sobie głowę uciąć, że mam okrągła twarz. Może to przez te policzki odnoszę takie wrażenie.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
taiana ma mega wyprostowane wloski i ma fajne, ale ja osobiscie lubie lekki nielad na glowie. Kolezance wczesniej napisalam, wiec mozesz zagladnac fryzurki dla okraglej buzi Swietnie sie sprawdzaja fryzurki asymetryczne:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...QEwAA&dur=2194

a z tylu:
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/d...ura1101277.htm

wyglada sie w nich mega kobieco, sa lekkie i mile dla oka
Sympatyczne, ale wyglądają na takie, które wymagają mega stylizacji.

Ta jest w miarę fajna i nawet modelka ma podobny kolor włosów do moich naturalnych.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 12:38   #3915
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Naprawdę? Dałabym sobie głowę uciąć, że mam okrągła twarz. Może to przez te policzki odnoszę takie wrażenie.



Sympatyczne, ale wyglądają na takie, które wymagają mega stylizacji.

Ta jest w miarę fajna i nawet modelka ma podobny kolor włosów do moich naturalnych.
http://matleenamakeup.blogspot.com/2...ty-twarzy.html a zobacz tu mi się wydaje, że serce lub trójkąt jesteś, ale by dobrze ocenić byś musiała włosy opaską do tyłu odgarnąć i zrobić sobie zdjęcie na wprost -bo to też wiadomo -różnie bywa pod kątem, a nie chciałabym wprowadzać Cię w błąd

fryzura mega tylko weź to potem ułóż
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 13:05   #3916
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ja wiem, ze ameryki nie odkrylam ... ale kurzce strasznie sie ta metoda podjaralam ;D

http://anwena.blogspot.com/2012/03/c...-kascysko.html

metoda: olejowanie na odzywke - genialnie ;D
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 13:18   #3917
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

to już dość stara metoda też olejuję na odżywkę
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 13:31   #3918
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
ja wiem, ze ameryki nie odkrylam ... ale kurzce strasznie sie ta metoda podjaralam ;D

http://anwena.blogspot.com/2012/03/c...-kascysko.html

metoda: olejowanie na odzywke - genialnie ;D
to mój hit!
od teraz tylko tak olejuję włoski
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 13:45   #3919
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
to mój hit!
od teraz tylko tak olejuję włoski
podobno dziala ze zdwojona sila - lepiej niz sam olej czyli rozumiem ze wszystkie z Was sa oswiecone, z wyjatkiem mnie ale coz ... czlowiek sie uczy cale zycie

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
to już dość stara metoda też olejuję na odżywkę
ja jako poczatkujaca wlosomaniaczka - trzymiesieczna wlosomaniaczka ... odkrywam wciaz i wciaz cos nowego ... macie jeszcze jakies hity ?
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 13:49   #3920
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
podobno dziala ze zdwojona sila - lepiej niz sam olej czyli rozumiem ze wszystkie z Was sa oswiecone, z wyjatkiem mnie ale coz ... czlowiek sie uczy cale zycie
dopiero raz stosowałam tę metode, bo wyczytalam własnie u Anwen
ale naprawdę efekt o niebo lepszy, nie mogę przestać bawic się kosmykiem włosów
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 13:54   #3921
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
dopiero raz stosowałam tę metode, bo wyczytalam własnie u Anwen
ale naprawdę efekt o niebo lepszy, nie mogę przestać bawic się kosmykiem włosów
napisz jak mozesz czego dokladnie uzywasz w tej metodzie, tzn. nazw produktow itp.

ja myslalam uzyc odzywke garniera evokado i olej prachute z olejem arganowym

czyli rozumiem ze jestes zakochana w tym sposobie To mnie juz wogole zachecilas do uzycia tego sposobu
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 13:58   #3922
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

jasne, że się zakochałam w tej metodzie
a używam odżywki isana babassu, a na to olejek BD różowy (dla mamusi)
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 14:23   #3923
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cześć dziewczynki pokazuję się tu na chwilę żeby nie było, że zniknęłam z braku czasu zaniedbałam troszkę pielęgnację włosów, przestałam olejować 2x w tygodniu, sesa mi się skończyła, ale wczoraj kupiłam olejek BD przeciw rozstępom, już zdążyłam nałożyć na włosy szkoda, że wcześniej nie weszłam na wizaż to bym spróbowała tej metody z olejem na odżywkę, ale cóż, spróbuję następnym razem na dniach postaram się zrobić fotkę naturalkom, może jakąś tam motywacją dla Was będzie, chociaż nie sądzę, nie wyglądają zbyt pięknie
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 14:34   #3924
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki pokazuję się tu na chwilę żeby nie było, że zniknęłam z braku czasu zaniedbałam troszkę pielęgnację włosów, przestałam olejować 2x w tygodniu, sesa mi się skończyła, ale wczoraj kupiłam olejek BD przeciw rozstępom, już zdążyłam nałożyć na włosy szkoda, że wcześniej nie weszłam na wizaż to bym spróbowała tej metody z olejem na odżywkę, ale cóż, spróbuję następnym razem na dniach postaram się zrobić fotkę naturalkom, może jakąś tam motywacją dla Was będzie, chociaż nie sądzę, nie wyglądają zbyt pięknie
I na ile Sesa Ci wystarczyła, tzn ile używałaś?
Ja mam 5 miesięcy i nawet połowy nie zużyłam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 15:21   #3925
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
http://matleenamakeup.blogspot.com/2...ty-twarzy.html a zobacz tu mi się wydaje, że serce lub trójkąt jesteś, ale by dobrze ocenić byś musiała włosy opaską do tyłu odgarnąć i zrobić sobie zdjęcie na wprost -bo to też wiadomo -różnie bywa pod kątem, a nie chciałabym wprowadzać Cię w błąd

fryzura mega tylko weź to potem ułóż
Chyba jednak mam okrągłą twarz.

Serce pasuje z uwagi na czoło - też mi się tak układa linia włosów. Mimo wszystko jestem pyzata i trójkąt/serce wydają się zbyt szczupłe.

A co do olejowania - mój chłopak jest po wypadku i nie może się zbyt intensywnie ruszać, więc muszę mu dzisiaj pomóc i umyć głowę. Ma kręcone i suche włosiska, więc mam okazję wypróbować na nim metodę olejowanie+odżywka, a on nie będzie mógł protestować.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 15:31   #3926
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Cześć naturalne ostatnio nie mam czasu tu nawet zaglądać, teraz wiem co to znaczy nie mieć czasu na wizaż
i widzę nowe twarze (avki? )

dziś 2, to za 8 dni kolejny pomiar i zdjęcie -i 5 miesięcy bez farby! Lecą te miesiące jak nie wiem co -dopiero robiłam zdjęcia, a za tydzień znowu trzeba

co do wypadających włosów po 200 dziennie -ja bym nie czekała tylko szła do dermatologa widziałam koleżankę, która zwlekała i prawie wyłysiała. Skończyło się na kuracji za kilkaset złotych i sterydach. A wszystko przez to, że farbowała co dwa tygodnie i jeszcze pryskała włosy zwykłymi perfumami -do tego problem z hormonami i łyse placki gotowe.
no tak to już masakra wiadomo lepiej iść do lekarza, ale tam dziewczyna mówiła, że jej tyle wypadało przy czesaniu, a czesała co trzy dni wiadomo jakby tyle codziennie wylatywało to ho ho

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Hej!
Ale na razie nie jesteś i nie wiadomo czy będziesz, więc zapuszczaj -nic przecież nie stracisz A fajne masz włoski


Dziewczyny, odchudzam się!
TŻ przechodzi na dietę Dukana i ja, coby mu dodać otuchy też zamierzam przetestować tę metodę TŻ musi schudnąć 15-20 kg, a ja 5-7 zamierzam do dolnej granicy prawidłowego BMI Zważyłam się, pomierzyłam, zrobiłam zdjęcia i od dziś zaczynamy może się trochę dupska i łydek pozbędę i oby nie cycków!
oj tak to się nie da cycki pewnie też pójdą niestety

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Chyba jednak mam okrągłą twarz.

Serce pasuje z uwagi na czoło - też mi się tak układa linia włosów. Mimo wszystko jestem pyzata i trójkąt/serce wydają się zbyt szczupłe.

A co do olejowania - mój chłopak jest po wypadku i nie może się zbyt intensywnie ruszać, więc muszę mu dzisiaj pomóc i umyć głowę. Ma kręcone i suche włosiska, więc mam okazję wypróbować na nim metodę olejowanie+odżywka, a on nie będzie mógł protestować.
haha daj znać jak poszło czy bardzo grymasił
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 15:44   #3927
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
I na ile Sesa Ci wystarczyła, tzn ile używałaś?
Ja mam 5 miesięcy i nawet połowy nie zużyłam
wystarczyła na ok. 3 miesiące, z tym, że ja miałam tą małą buteleczkę (90ml) chętnie kupiłabym ją znowu, ale na razie nie miałam tyle kasy a Ty masz dużą butelkę?
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 15:52   #3928
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

dużo z Was chwali sesę i chciałam wypróbować, ale jak patrzę na ceny to dosyć droga, więc zostanę przy tańszych olejkach póki co
w tym miesiącu miałam dużo wydatków i już nic mi nie zostało z kieszonkowego, ale już niedługo wypłata, to może coś się uda kupić. chociaż chciałabym w końcu zaoszczędzić trochę...
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 19:19   #3929
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ooo! pierwsze slysze o metodzie olejowania na odzywke! trzeba wypróbowac Kat123 a ile wazysz teraz?

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

ja sese też polecam, ma cos w sobie nie wiecie gdzie mozna kupic olej lniany? w jakiej sieciówce?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 19:42   #3930
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość

[/COLOR]ja sese też polecam, ma cos w sobie nie wiecie gdzie mozna kupic olej lniany? w jakiej sieciówce?
widziałam ostatnio w almie też zamierzam go kupić
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.