Jaki bukiet do Annais Bridal Bonnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-16, 20:46   #1
Madzionella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gród Króla Kraka
Wiadomości: 774

Jaki bukiet do Annais Bridal Bonnie?


Jak w tytule. Do ślubu lekko ponad miesiąc, a ja kompletnie nie mam koncepcji bukietu. Obejrzałam bardzo dużo zdjęć, ale nic mnie nie powaliło. W załączeniu zdjecia mojej sukni. Byłam już u florystki - wybrałam bukiety dla druchen, ale dla siebie nie moge nic znaleźć. ;/ Jedyne co wiem, to to, że bukiet ma łączyć kolory od różu do bordo. I mają w nim byc eustomy, bukiet z mieszanych kwiatów. Nie wiem, czy wybredna jestem czy co? Może mi pomozecie, bo czas ucieka, a ja kompletnie nie mam koncepcji... ;/


Podbijam wątek,. bo czas pędzi, a ja juz sama nie wiem czego chce. Dziewczyny, heeelp!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC16414.jpg (77,2 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC16431.jpg (93,9 KB, 305 załadowań)
__________________
Pani mecenas z niebieskim żabotem - mission completed



21 lipca 2012 godz. 16

16 marca 2015 "nie widzę akcji serca" 10 tc

1 sierpnia 2016 godz. 18. Nasza Asieńka

Edytowane przez Madzionella
Czas edycji: 2012-06-18 o 12:56
Madzionella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:18   #2
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Jaki bukiet do Annais Bridal Bonnie?

Cytat:
Napisane przez Madzionella Pokaż wiadomość
Jak w tytule. Do ślubu lekko ponad miesiąc, a ja kompletnie nie mam koncepcji bukietu. Obejrzałam bardzo dużo zdjęć, ale nic mnie nie powaliło. W załączeniu zdjecia mojej sukni. Byłam już u florystki - wybrałam bukiety dla druchen, ale dla siebie nie moge nic znaleźć. ;/ Jedyne co wiem, to to, że bukiet ma łączyć kolory od różu do bordo. I mają w nim byc eustomy, bukiet z mieszanych kwiatów. Nie wiem, czy wybredna jestem czy co? Może mi pomozecie, bo czas ucieka, a ja kompletnie nie mam koncepcji... ;/


Podbijam wątek,. bo czas pędzi, a ja juz sama nie wiem czego chce. Dziewczyny, heeelp!
Ja bym tu postawiła na klasykę. Suknia jest bardzo strojna i elegancka, więc wg mnie najlepsze byłyby klasyczne róże. I raczej nie kombinowałabym z kolorami - kremowe, ewentualnie w połączeniu z pastelowym różem.
Róż i bordo jakoś mi nie bardzo pasują. Do tej sukni pasuje delikatny bukiet. Uważaj, bo możesz przesadzić.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:21   #3
Madzionella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gród Króla Kraka
Wiadomości: 774
Dot.: Jaki bukiet do Annais Bridal Bonnie?

Ehh... wiem, że moge przesadzić i bardzio tego nie chcę. To bordo stąd, że to nasz kolor przewodni, wszystkie detale są w tym kolorze. Ostatecznie rozważam opcje taką, że bukiet w delikatnych kolorach, a tylko wstążka do niego bordowa.
__________________
Pani mecenas z niebieskim żabotem - mission completed



21 lipca 2012 godz. 16

16 marca 2015 "nie widzę akcji serca" 10 tc

1 sierpnia 2016 godz. 18. Nasza Asieńka
Madzionella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:27   #4
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Jaki bukiet do Annais Bridal Bonnie?

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
Ja bym tu postawiła na klasykę. Suknia jest bardzo strojna i elegancka, więc wg mnie najlepsze byłyby klasyczne róże. I raczej nie kombinowałabym z kolorami - kremowe, ewentualnie w połączeniu z pastelowym różem.
Róż i bordo jakoś mi nie bardzo pasują. Do tej sukni pasuje delikatny bukiet. Uważaj, bo możesz przesadzić.
Ja też bym postawiła na klasykę i jesli motywem przewodnim jest kolor bordo, to wzięłabym bukiet tylko z bordowych róż przewiązany tasiemką w kolorze sukni i koniec.
Albo białe frezje i bordowe róże.
Bo róż i bordo i kremowy i jakieś tam zielone wstawki...to moja koleżanka miała taki i był bardzo pstrokaty...
Wiem, rzecz gustu.
Taki :http://www.google.pl/imgres?q=bukiet...9,r:0,s:0,i:70
lub taki, jeśli lubisz zwisające :http://www.google.pl/imgres?q=bukiet...9,r:0,s:0,i:70
Lub taki :http://www.google.pl/imgres?q=bukiet...:23,s:71,i:370
Lub taki :http://www.google.pl/imgres?q=bukiet...9,r:4,s:0,i:82

Edytowane przez 201610281624
Czas edycji: 2012-06-18 o 14:32
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:32   #5
Madzionella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gród Króla Kraka
Wiadomości: 774
Dot.: Jaki bukiet do Annais Bridal Bonnie?

Ej, ale ja w ogóle zielonych wstawek nie planuje. Mnie się podobają kulki z samych pąków kwiatów, bez tak żadnych zielonych farfoclów. A macie dziewczęta jakieś zdjęcia może? Coby zestawić to wszystko razem?

Dzięki za linki Szczerze mówiąc - połączenie białego w bordo już samo w sobie wydaje mi sie dość ostrym kontrastem,a ja sie staram tego uniknąć właśnie. Myślę jeszcze nad pudrowym różem lub wariacjami na ten temat, dziewczyna od której kupiłam suknie miala różowy bukiet do niej i tez fajnie wyglądało.
__________________
Pani mecenas z niebieskim żabotem - mission completed



21 lipca 2012 godz. 16

16 marca 2015 "nie widzę akcji serca" 10 tc

1 sierpnia 2016 godz. 18. Nasza Asieńka

Edytowane przez Madzionella
Czas edycji: 2012-06-18 o 14:53
Madzionella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 17:50   #6
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Jaki bukiet do Annais Bridal Bonnie?

a może coś ode mnie Ci się spodoba? oczywiście kolory nie są obligatoryjne.
ale też myslę że do Twojej sukni pasowałoby coś niezbyt rozłożystego, kulka z róż odpada, czy w ogóle jakiś duży, rozłożysty bukiet.
btw. nie myślałaś o bukiecie z samych różnokolorowych eustom? na zdj. nr 1 jest taki bukiet tylko w innej tonacji niż chcesz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7fj1w4RwPx2Z9YTXaX.jpg (23,2 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bukiet-kantadeski-roze-frezje-dalie.jpg (29,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg callarosezg4.jpg (37,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image01447.jpg (36,3 KB, 33 załadowań)
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 18:58   #7
Madzionella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gród Króla Kraka
Wiadomości: 774
Dot.: Jaki bukiet do Annais Bridal Bonnie?

Maryniu, dzięki, wszystkie bukiety są śliczne Ten pierwszy chyba nawet mam w swoich prywatnych zbiorach. Myślałam tez o samych eustomach, ale kusi mnie, zeby to jeszcze z czymś pomieszać, bo wydaje mi sie, jakby im brakowało jakiegoś towarzystwa. hmmmm.... a może by tak kremowy i blady róż? plus oczywiście nieśmiertelna wstążka bordo...
__________________
Pani mecenas z niebieskim żabotem - mission completed



21 lipca 2012 godz. 16

16 marca 2015 "nie widzę akcji serca" 10 tc

1 sierpnia 2016 godz. 18. Nasza Asieńka
Madzionella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 10:42   #8
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Jaki bukiet do Annais Bridal Bonnie?

Cytat:
Napisane przez Madzionella Pokaż wiadomość
Ehh... wiem, że moge przesadzić i bardzio tego nie chcę. To bordo stąd, że to nasz kolor przewodni, wszystkie detale są w tym kolorze. Ostatecznie rozważam opcje taką, że bukiet w delikatnych kolorach, a tylko wstążka do niego bordowa.
Ja bym mimo wszystko zrobiła jasny bukiet. A masz jakieś elementy stroju w bordo? Buty, biżuterię? Pan młody musznik, kamizelkę? Jeśli tak, to ciemny bukiet jest dopuszczalny. Chociaż dla mnie w ogóle bordo z bielą czy ecru, to takie bardzo ostre połączenie i zbyt kontrastowe. Ogólnie jestem za jasnymi kolorami na ślub.
Jeżeli oboje będziecie w ecru (bez bordowych elementów), to ja bym wzięła bukiet ecru, bez żadnych różowych wstawek (bo będzie pstrokato), a ewentualnie tą wstążkę bordo dała, chociaż to nie jest konieczne. Kto powiedział, że kolor przewodni musi się przejawiać we wszystkim?
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 15:25   #9
Madzionella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gród Króla Kraka
Wiadomości: 774
Dot.: Jaki bukiet do Annais Bridal Bonnie?

Jedynym elementem w bordo miał być bukiet, poza tym wszystko w kolorze Ivory. Pan Młody ma mieć krawat bordo. I to by było na tyle bordo w naszym stroju. Garnitur jest koloru ciemnej stali. Koszula śmieankowa, dokładnie pod kolor sukni. Chociaz teraz zaczynam rozważać fiolet, w sumie tez niegłupi pomysł.
__________________
Pani mecenas z niebieskim żabotem - mission completed



21 lipca 2012 godz. 16

16 marca 2015 "nie widzę akcji serca" 10 tc

1 sierpnia 2016 godz. 18. Nasza Asieńka
Madzionella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 17:27   #10
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Jaki bukiet do Annais Bridal Bonnie?

Cytat:
Napisane przez Madzionella Pokaż wiadomość
Jak w tytule. Do ślubu lekko ponad miesiąc, a ja kompletnie nie mam koncepcji bukietu. Obejrzałam bardzo dużo zdjęć, ale nic mnie nie powaliło. W załączeniu zdjecia mojej sukni. Byłam już u florystki - wybrałam bukiety dla druchen, ale dla siebie nie moge nic znaleźć. ;/ Jedyne co wiem, to to, że bukiet ma łączyć kolory od różu do bordo. I mają w nim byc eustomy, bukiet z mieszanych kwiatów. Nie wiem, czy wybredna jestem czy co? Może mi pomozecie, bo czas ucieka, a ja kompletnie nie mam koncepcji... ;/


Podbijam wątek,. bo czas pędzi, a ja juz sama nie wiem czego chce. Dziewczyny, heeelp!
A ja tam nie uważam, że na ślub tylko stonowane kolory Sama miałam baaaaaaardzo kolorowy, wyglądał cudownie i ożywiał całość.

Aleeee... Jaką masz osobowość? Może idź w tym kierunku? Ja chciałam mieć energiczny "look", żywy taki ...jeśli wiecie o co mi chodzi.

A jeśli Ty jesteś bardziej romantyczna, to wtedy może właśnie delikatne kolory, delikatne kwiaty...

Jeśli bardziej elegancka ...wtedy kwiaty o zwartej strukturze, "mocne"

Tak ja to widzę

Osobiście nie przepadam za kolorem bordowym, więc ciężko w tym kierunku mi się wypowiedzieć, ale tak jak dziewczyny pisały, biały i czerwony to duży kontrast, może dołóż trzeci kolor, który zespoli całość?

Mam też taki pomysł, że skoro masz suknię w domu, kup sobie choćby na targu raz kwiaty kolorowe, choćby 3 gałązki, a raz jasne, potem zrób sobie z nimi zdjęcia i zobaczysz z czym lepiej się czujesz, z czym lepiej wyglądasz
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 21:14   #11
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Jaki bukiet do Annais Bridal Bonnie?

Moze cos Cie zainspiruje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 129159-burgundy-wedding-flowers-2.jpg (17,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image_35.jpg (17,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9756.jpg (30,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Purple-Wedding-Flowers3.jpg (23,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg purpleweddingideas1-1.jpg (20,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Vendela-Rose-Purple-Seeded-Eucalpytus-and-Lavender-Hydrangea-Bridal-Bouquet-by-The-French-Bouque.jpg (72,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WeddingBouquet.jpg (20,8 KB, 5 załadowań)
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.