Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!! - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-28, 13:38   #3541
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ile lat ma Twoja mama

Fajowe kwiatki
Dziękuję 45, ale wygląda młodo

Kqq dziękuję!

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Serduuucha!



Ja w liceum zaczęłam czytać książki po angielsku, niesamowicie poprawia to język. I nie sprawdzaj niezrozumiałych słowek w słowniku: nie musisz rozumieć wszystkiego. Nie przekładaj sobie w głowie na polski, czytaj po angielsku i próbuje rozumieć sens, nie każde słowo.
Swoją drogą, właśnie sobie przypomniałam, że pierwszą moją książką przeczytaną po angielsku był... Twilight I następne części.
Ale książka jest na tyle prosta i nieskomplikowana, że czytało się totalnie na luzie.
To akurat prawda wielka z tym czytaniem Ja dzięki temu dużo lepiej nauczyłam się języka. Ludzie dziwili się że nigdy nie chodziłam na zadne kursy A wystarczy tylko czytać Poza tym to otwiera horyzonty - wolę przeczytać książkę po angielsku niż po polsku, czuję się wtedy jakby była "bliżej prawdy" Co z tego że autor ma poczucie humoru jeśli tłumacz Mirek go nie ma
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 13:42   #3542
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja w liceum zaczęłam czytać książki po angielsku, niesamowicie poprawia to język. I nie sprawdzaj niezrozumiałych słowek w słowniku: nie musisz rozumieć wszystkiego. Nie przekładaj sobie w głowie na polski, czytaj po angielsku i próbuje rozumieć sens, nie każde słowo.
Swoją drogą, właśnie sobie przypomniałam, że pierwszą moją książką przeczytaną po angielsku był... Twilight I następne części.
Ale książka jest na tyle prosta i nieskomplikowana, że czytało się totalnie na luzie.

Dokładnie. W ten sporób uczysz się jakby "myśleć" po angielsku.

Moja pierwszą był Kod Da Vinci. Najpierw po polsku przeczytałam, potem kilka miesięcy póżniej po angielsku. Zabrało mi to ponad 10 razy więcej czasu. Polski- 3 dni, angielski prawie 5 tygodni

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Dziękuję 45, ale wygląda młodo

Kqq dziękuję!

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------



To akurat prawda wielka z tym czytaniem Ja dzięki temu dużo lepiej nauczyłam się języka. Ludzie dziwili się że nigdy nie chodziłam na zadne kursy A wystarczy tylko czytać Poza tym to otwiera horyzonty - wolę przeczytać książkę po angielsku niż po polsku, czuję się wtedy jakby była "bliżej prawdy" Co z tego że autor ma poczucie humoru jeśli tłumacz Mirek go nie ma

Hehe...




No ale jak autor ma powalone poczucie humoru to się schody robią. Prachet po angielsku jest trudny.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 13:49   #3543
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
To akurat prawda wielka z tym czytaniem Ja dzięki temu dużo lepiej nauczyłam się języka. Ludzie dziwili się że nigdy nie chodziłam na zadne kursy A wystarczy tylko czytać Poza tym to otwiera horyzonty - wolę przeczytać książkę po angielsku niż po polsku, czuję się wtedy jakby była "bliżej prawdy" Co z tego że autor ma poczucie humoru jeśli tłumacz Mirek go nie ma
Z tłumaczeniami bywa różnie: niektóre dorzucają sensu, niektóre cały sens zabierają.
Dobry tłumacz potrafi wprowadzić tekst w język, cytując mojego faceta od tłumaczeń. Po prostu: mało który Polak zrozumie angielski humor, więc tłumacząc książkę trzeba też zrobić coś więcej niż przetłumaczenie żartu na polski, trzeba mu nadać polskiego humoru.

Oryginał zawsze jest lepszy niż tłumaczenie. Chociaż zabiłabym z Wiedźmina po angielsku

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dokładnie. W ten sporób uczysz się jakby "myśleć" po angielsku.

Moja pierwszą był Kod Da Vinci. Najpierw po polsku przeczytałam, potem kilka miesięcy póżniej po angielsku. Zabrało mi to ponad 10 razy więcej czasu. Polski- 3 dni, angielski prawie 5 tygodni
(...)

No ale jak autor ma powalone poczucie humoru to się schody robią. Prachet po angielsku jest trudny.
Ja myślenie po angielsku już mam wyrobione przez studia

Miałam tak z Potterem: szósta część po polsku w dwa dni, po angielsku w dwa tygodnie

Pratchett jest ciężki w oryginale ze względy na to, że tworzy dużo własnych słów, które są zlepkami różnych pojedynczych, ale dodatkowo nawiązują jeszcze grą słów do innego. Jak "Hogfather" chociażby.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Posadziłam swój zmarznięty tyłek na ładowarce od laptopa.

__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 13:52   #3544
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Ja jak przyszłam do liceum to z angielskiego nic nie umiałam praktycznie nic. Tak to już jest jak się mieszka niewiadomo gdzie i chodzi do niewiadomo jakiego gimnazjum.
Na początku LO nauczycielka podzieliła już sobie w głowie na tych z którymi rozmawia i na tych co nie zwraca uwagi ewentualnie mówi: nie zdacie matury.
Mam nadzieję że ją spotkam na korytarzu jak pójdę na wyniki, zdałam lepiej ustną niż ci co ich lubila, temu taka dumna z siebie byłam
A z książkami po angielsku mocuję się już do dawna, tylko wcześniej zaczynałam od takich uproszczonych. Oglądam jeszcze filmy po angielsku z napisami angielskimi, wymowa mi się poprawiła i nie mam takiego poczucia że czas marnuję.
W każdym razie angielskiego zamierzam się nauczyć. Po pierwsze dla samej siebie, po drugie będzie potrzebny mi w przyszłej pracy.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 14:00   #3545
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Z tłumaczeniami bywa różnie: niektóre dorzucają sensu, niektóre cały sens zabierają.
Dobry tłumacz potrafi wprowadzić tekst w język, cytując mojego faceta od tłumaczeń. Po prostu: mało który Polak zrozumie angielski humor, więc tłumacząc książkę trzeba też zrobić coś więcej niż przetłumaczenie żartu na polski, trzeba mu nadać polskiego humoru.

Oryginał zawsze jest lepszy niż tłumaczenie. Chociaż zabiłabym z Wiedźmina po angielsku

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------



Ja myślenie po angielsku już mam wyrobione przez studia

Miałam tak z Potterem: szósta część po polsku w dwa dni, po angielsku w dwa tygodnie

Pratchett jest ciężki w oryginale ze względy na to, że tworzy dużo własnych słów, które są zlepkami różnych pojedynczych, ale dodatkowo nawiązują jeszcze grą słów do innego. Jak "Hogfather" chociażby.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Posadziłam swój zmarznięty tyłek na ładowarce od laptopa.

Ty może na prawdę się zainteresuj tłumaczeniami?
Technicznie dajesz radę?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 14:01   #3546
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Wczoraj będać w R.kupiłam to CUDO a to się równa koniec z ubrudzonymi skórkami
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 14:05   #3547
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Ale masz fristajl dziś z rymami


Ten "ruchomy" co zdjęcia przeskakiwały, czy który?
Jutro zmienię specjalnie dla Ciebie

Mwhaha. No ja myślę
Miałaś ruchomy? Zmieniaj
Ja kojarzę ten w pomarańczowo-beżowej kolorystyce z twarzą z lekkiej oddali. Albo coś mi się śniło

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

a dziękuję
różowo fioletowy brokat to mój faworyt i ten co mam. A ten błękitno granatowy z brokatem też fajny, poszukam zdjęcia pozniej
Poszukaj, poszukaj Bo nie wiem, które bym miała wybrać

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość

A może po prostu one z obciążenia są "klapnięte" i potrzeba uniesienia
ale motam
Bardzo możliwe, bo z natury mam grube i ciężkie włosy

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;34990941]Ja jak przyszłam do liceum to z angielskiego nic nie umiałam praktycznie nic. Tak to już jest jak się mieszka niewiadomo gdzie i chodzi do niewiadomo jakiego gimnazjum.
Na początku LO nauczycielka podzieliła już sobie w głowie na tych z którymi rozmawia i na tych co nie zwraca uwagi ewentualnie mówi: nie zdacie matury.
Mam nadzieję że ją spotkam na korytarzu jak pójdę na wyniki, zdałam lepiej ustną niż ci co ich lubila, temu taka dumna z siebie byłam
A z książkami po angielsku mocuję się już do dawna, tylko wcześniej zaczynałam od takich uproszczonych. Oglądam jeszcze filmy po angielsku z napisami angielskimi, wymowa mi się poprawiła i nie mam takiego poczucia że czas marnuję.
W każdym razie angielskiego zamierzam się nauczyć. Po pierwsze dla samej siebie, po drugie będzie potrzebny mi w przyszłej pracy.[/QUOTE]

Może sobie odpuścili lekko, skoro im się tak powtarzało, ze są tacy zdolni i idealni U mnie w LO dokładnie tak samo było tylko, że z niemieckim.

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34991158]Wczoraj będać w R.kupiłam to CUDO a to się równa koniec z ubrudzonymi skórkami [/QUOTE]


Phiii Ja zanabyłam drogą kupna zmywacz w pisaku
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 14:22   #3548
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;34990941]Ja jak przyszłam do liceum to z angielskiego nic nie umiałam praktycznie nic. Tak to już jest jak się mieszka niewiadomo gdzie i chodzi do niewiadomo jakiego gimnazjum.
Na początku LO nauczycielka podzieliła już sobie w głowie na tych z którymi rozmawia i na tych co nie zwraca uwagi ewentualnie mówi: nie zdacie matury.
Mam nadzieję że ją spotkam na korytarzu jak pójdę na wyniki, zdałam lepiej ustną niż ci co ich lubila, temu taka dumna z siebie byłam
A z książkami po angielsku mocuję się już do dawna, tylko wcześniej zaczynałam od takich uproszczonych. Oglądam jeszcze filmy po angielsku z napisami angielskimi, wymowa mi się poprawiła i nie mam takiego poczucia że czas marnuję.
W każdym razie angielskiego zamierzam się nauczyć. Po pierwsze dla samej siebie, po drugie będzie potrzebny mi w przyszłej pracy.[/QUOTE]

Ja gdyby nie prywatne lekcje, za które rodzice płacili krocie, w życiu bym nie zdała rozszerzonej matury. Ale teraz oprócz oczywistej nauki na uczelni, uczyłam się też na własn rękę.
A filmy polecam oglądać w ogóle bez napisów, wtedy wyczulasz się na język słuchany: zawsze jest łatwiej rozumieć, mając przed nosem tekst.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ty może na prawdę się zainteresuj tłumaczeniami?
Technicznie dajesz radę?
Technicznie jest nieźle W sumie najbardziej właśnie mnie tłumaczenia interesują, ale nie mam możliwości. Póki co będę szła na angielski-angielski (fajna nazwa dla magisterki xD), ale seminarium biorę z literatury, bo pracę chcę pisać o Tolkienie. Chociaż raz o czymś, co mnie interesuje.
Translatorykę może później prywatnie
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 14:28   #3549
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Technicznie jest nieźle W sumie najbardziej właśnie mnie tłumaczenia interesują, ale nie mam możliwości. Póki co będę szła na angielski-angielski (fajna nazwa dla magisterki xD), ale seminarium biorę z literatury, bo pracę chcę pisać o Tolkienie. Chociaż raz o czymś, co mnie interesuje.
Translatorykę może później prywatnie
Miałam na myśli- jak by Ci poszły techniczne tłumaczenia. Skontaktuj się może z tym biurem o którym pisałam w klubie
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 14:43   #3550
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

o mojej sytuacji z daxem juz opowiadalam.
napisalam 2 meile na głowny i rowniez maja mnie daleko gdzies.

az sie pokusilam o napisanie na fc u perfecty (dax cosmetic ma marki perfecta, celia) tylko dlatego, ze dax nie ma swojego fp.

odpisali mi czy swe prosby kierowalam do perfecty. no ja nie wiem jak oni tam dzialaja i kto tym zarządza, to jeden koncern jest, a kosnetyki jakie wysylali to glownie perfecta. i ze zawsze odpisuja, moze cos nie dotarło. 5 (slownie pięc) maili? no prosze Was.

czuje sie jak idiotka, albo oni mnie za takową mają
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 14:48   #3551
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
o mojej sytuacji z daxem juz opowiadalam.
napisalam 2 meile na głowny i rowniez maja mnie daleko gdzies.

az sie pokusilam o napisanie na fc u perfecty (dax cosmetic ma marki perfecta, celia) tylko dlatego, ze dax nie ma swojego fp.

odpisali mi czy swe prosby kierowalam do perfecty. no ja nie wiem jak oni tam dzialaja i kto tym zarządza, to jeden koncern jest, a kosnetyki jakie wysylali to glownie perfecta. i ze zawsze odpisuja, moze cos nie dotarło. 5 (slownie pięc) maili? no prosze Was.

czuje sie jak idiotka, albo oni mnie za takową mają
Oni zawsze tak odpowiadają. Wrzuć na luz
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 14:51   #3552
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

nie wkurza mnie brak paczki ale to ze nikt wyzej z daxa, juz nie mowie, ze ich zaje bista przedstawicielka, nie odpisuje. no zero kontaktu.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 14:55   #3553
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
o mojej sytuacji z daxem juz opowiadalam.
napisalam 2 meile na głowny i rowniez maja mnie daleko gdzies.

az sie pokusilam o napisanie na fc u perfecty (dax cosmetic ma marki perfecta, celia) tylko dlatego, ze dax nie ma swojego fp.

odpisali mi czy swe prosby kierowalam do perfecty. no ja nie wiem jak oni tam dzialaja i kto tym zarządza, to jeden koncern jest, a kosnetyki jakie wysylali to glownie perfecta. i ze zawsze odpisuja, moze cos nie dotarło. 5 (slownie pięc) maili? no prosze Was.

czuje sie jak idiotka, albo oni mnie za takową mają
Ja to bym w ogóle olała. Skoro oni mogą mnie mieć gdzieś, to ja ich tym bardziej
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 14:57   #3554
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja to bym w ogóle olała. Skoro oni mogą mnie mieć gdzieś, to ja ich tym bardziej
Dokładnie
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 15:01   #3555
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

ja to bym bardzo chciala, zeby napisali meila, ze dali ciała i mnie przepraszaja. albo co
ale pewne sie nie doczekam bo maja bloggerki kosmetyczne za idiotki, albo mnie wyjatkowo
az mnie świeżbią palce zeby opisac jak firma olewa bloggerki, ale po co komu kwas i moje zale.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dokładnie
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 15:02   #3556
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Ja tak samo. Nie pisz do nich i tyle

Matmy w tym roku nie zdało 15 % A polskiego 3%.
Ogólnie 20% nie zdało.
Z infy rozszerzonej średnia 56% a jeszcze dwa lata temu było ok 30%
Jeszcze kilka godzin i się dowiem ile ja mam

Teraz to każdy zdaje maturę i idzie na studia...
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 15:05   #3557
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;34992624]Ja tak samo. Nie pisz do nich i tyle

Matmy w tym roku nie zdało 15 % A polskiego 3%.
Ogólnie 20% nie zdało.
Z infy rozszerzonej średnia 56% a jeszcze dwa lata temu było ok 30%
Jeszcze kilka godzin i się dowiem ile ja mam

Teraz to każdy zdaje maturę i idzie na studia...[/QUOTE]

Słuchasz rmf?


Śniegowa, wielkie umysły myślą podobnie
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 15:08   #3558
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Słuchasz rmf?
Przejrzałaś mnie

Włączyłam sobie statystyki w pdf.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 15:13   #3559
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Miałam na myśli- jak by Ci poszły techniczne tłumaczenia. Skontaktuj się może z tym biurem o którym pisałam w klubie
W sumie nie próbowałam swoich sił tak na poważnie
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 15:15   #3560
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;34992726]Przejrzałaś mnie

Włączyłam sobie statystyki w pdf.[/QUOTE]

Coś właśnie mówili o maturach w faktach
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 15:33   #3561
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No ja nie mogę też....
od razu wyobraźnia zapracowała
Dokładnie
Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
To ja w przerwie dla spamu wrzucę pazurki Ten czerwony się okropnie ściera.

1. Kfiotki mamy - trochę się odbiło.
2. Coś, przez co chciałam migdałki

Lolli gratuluję!
Serduszka są mega, też takie chcę
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Moja pierwszą był Kod Da Vinci. Najpierw po polsku przeczytałam, potem kilka miesięcy póżniej po angielsku. Zabrało mi to ponad 10 razy więcej czasu. Polski- 3 dni, angielski prawie 5 tygodni
Tez tak lubię, bo zawsze wiem o co chodzi I bardzo fajne są też audiobooki po angielsku,ale ja daję radę tylko przy książkach, które znam, bo jednak ze słuchu jest trudniej zrozumieć.
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:09   #3562
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34991158]Wczoraj będać w R.kupiłam to CUDO a to się równa koniec z ubrudzonymi skórkami [/QUOTE]

Ja też kiedyś takie sobie kupiłam i byłam bardzo rozczarowana. Te cieniutkie końce są za miękkie, żeby coś skorygować. Pisak jest o wiele lepszy moim zdaniem.

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
o mojej sytuacji z daxem juz opowiadalam.
napisalam 2 meile na głowny i rowniez maja mnie daleko gdzies.

az sie pokusilam o napisanie na fc u perfecty (dax cosmetic ma marki perfecta, celia) tylko dlatego, ze dax nie ma swojego fp.

odpisali mi czy swe prosby kierowalam do perfecty. no ja nie wiem jak oni tam dzialaja i kto tym zarządza, to jeden koncern jest, a kosnetyki jakie wysylali to glownie perfecta. i ze zawsze odpisuja, moze cos nie dotarło. 5 (slownie pięc) maili? no prosze Was.

czuje sie jak idiotka, albo oni mnie za takową mają
Mój małż kiedyś pracował w DAXie. Faktycznie dość powalona firma. Wcale mnie nie dziwią Twoje doświadczenia. Jednak ja, podobnie jak dziewczyny, olałabym temat.
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:15   #3563
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Najlepszy do korekty lakieru jest płaski drobny pędzelek, taki jak np. do linera . Najbardziej prezyzyjny, nie zużywa się i świetnie zbiera lakier. Używam czasem korektora w pisaku, ale pędzelek u mnie przoduje.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:18   #3564
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Te patyczki wypróbowałam dziś i nawet nawet ok Także zobaczymy jeszcze
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:27   #3565
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Najlepszy do korekty lakieru jest płaski drobny pędzelek, taki jak np. do linera . Najbardziej prezyzyjny, nie zużywa się i świetnie zbiera lakier. Używam czasem korektora w pisaku, ale pędzelek u mnie przoduje.
Mam taki pędzelek Dostałam jako gratis z żelowym eyelinerem Maybelline. Nada się na pewno. Ciekawe czy bedzie lepszy od korektora w pisaku...
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:32   #3566
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Zła - Wylewasz odrobine zmywacza do jakiegoś drobnego naczynia (np. nakrętki), maczasz pędzelek, lekko go odsączasz na waciku i wtedy robisz poprawki . Udanych prób życzę.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:39   #3567
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Zła - Wylewasz odrobine zmywacza do jakiegoś drobnego naczynia (np. nakrętki), maczasz pędzelek, lekko go odsączasz na waciku i wtedy robisz poprawki . Udanych prób życzę.
Zaraz chyba coś zmaluję, żeby wypróbować
Najpierw jednak obfocę to, co mam na paznokciach, bo miało byc dla Mgiełki ale już chyba do jutra nie doczekają.
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:43   #3568
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Jestem taka głupia,że dopiero dziś zauważyłam,że w rossmannie można kupić puste, małe pudełeczka do których można przesypać cień czy mieszać w nim kolory.. ahh blondynka ze mnie
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:44   #3569
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Chyba trzeba w nagrodę za obronę skołować jakieś wino ktoś jest skłonny ze mną opić ten wątpliwy sukces?
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:46   #3570
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Chyba trzeba w nagrodę za obronę skołować jakieś wino ktoś jest skłonny ze mną opić ten wątpliwy sukces?
Idę w to. Mam nawet wino prosto z Francji

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

dopiero doczytałam, że napisałaś "wątpliwy". Chyba "niewątpliwy" miało być
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.