Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-30, 22:19   #2251
CarolinkaK
Raczkowanie
 
Avatar CarolinkaK
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 207
GG do CarolinkaK
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

CZeść kobietki
Wróciłam.

Nie miałam czasu, przez bardzo długi czas bo bardzo zabiegana byłam. Miałam 9 cieżkich egzaminów na studiach a z racji tego, że chce jechać na wymiane, to musiałąm mieć wszystko do konca sesji w czerwcu zaliczone.
W tym momencie, wszytsko mam zaliczone, oprócz połówki jednego egzaminu. Czekam na wyniki ale kiepsko to widze... A to bardzo niedobrze, bo wymiana moja wypracowana i wyczekana po prostu może mi przelecieć koło nosa no ale jeszcze nie ma wyników, wiec nic nie wiadomo.

Ogólnie mi sie trochę posypały plany wakacyjne, bo miałam już na dniach jechać do Świnoujścia z moim TŻ żeby sobie powakacjować i popracować za jakieś sensowne pieniądze a nie 4 zł za godzine jak jest w Lublinie.
Ale niestety, musze zostać 3 tygodnie w domu, na wsi, bez prawie żadnych znajomych, bede w dzien zapierdzielać i pomagać ogarniać wszytsko co sobie rodzice zażyczą a wieczorami bede siedzieć i czekać na nie wiadomo co, podczas gdy mój TŻ bedzie wychodził na piwo, na plaże, na bilard z ludźmi którzy są moją drugą rodzina
Cały rok czekałam na te wakacje a niestety wszytsko sie przesuneło o prawie miesiąc a to tylko dlatego, że moi rodzice sie nie wyrabiają...

I do tego ponad miesięczna rozłąka z TŻ, bo widzieliśmy sie dwa tygodnie temu i zobaczymy sie za trzy jak dobrze pójdzie...


No to chyba tyle u mnie ogólnie.
A co tam u Was, jakie plany na wakacje macie, pracujecie, odpoczywacie czy coś innego ciekawego robicie?
Wybaczcie, ale nie dam rady Was nadrobić od momentu kiedy ostatni raz tu byłam.

P.S. Witam wszytskie nowe TŻówki
__________________
30 sierpnia 2009
CarolinkaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 01:51   #2252
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Ja mam dwie prace. Jedna w sklepie, druga w kfc. No i w sklepie jestem od 10 do 15:30 czasem 16:30 a w kfc zaczynam o 17 Nie codziennie na szczęście, ale już czasem nie wyrabiam na zakrętach.
W takim wypadku nawet jeden dzień wolnego to wybawienie. Wiem coś o tym. Cieszy się człowiek jak głupi gdy ma przedpołudnie wolne

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
No pogoda jest cudna. Dziś co 20 minut jest inaczej. Przed chwilą padał deszcz, teraz świeci piękne słońce i tak jest gdzieś od godziny 15..

No odpocznę, jak odpocznę. Mamy jeszcze trochę załatwiania przed ślubem. Więc pewnie dopiero po ślubie będzie czas na relaks
A w ogóle jak nastrój przedślubny? Zwarta i gotowa psychicznie?

Cytat:
Napisane przez CarolinkaK Pokaż wiadomość
CZeść kobietki
Wróciłam.

Nie miałam czasu, przez bardzo długi czas bo bardzo zabiegana byłam. Miałam 9 cieżkich egzaminów na studiach a z racji tego, że chce jechać na wymiane, to musiałąm mieć wszystko do konca sesji w czerwcu zaliczone.
W tym momencie, wszytsko mam zaliczone, oprócz połówki jednego egzaminu. Czekam na wyniki ale kiepsko to widze... A to bardzo niedobrze, bo wymiana moja wypracowana i wyczekana po prostu może mi przelecieć koło nosa no ale jeszcze nie ma wyników, wiec nic nie wiadomo.

Ogólnie mi sie trochę posypały plany wakacyjne, bo miałam już na dniach jechać do Świnoujścia z moim TŻ żeby sobie powakacjować i popracować za jakieś sensowne pieniądze a nie 4 zł za godzine jak jest w Lublinie.
Ale niestety, musze zostać 3 tygodnie w domu, na wsi, bez prawie żadnych znajomych, bede w dzien zapierdzielać i pomagać ogarniać wszytsko co sobie rodzice zażyczą a wieczorami bede siedzieć i czekać na nie wiadomo co, podczas gdy mój TŻ bedzie wychodził na piwo, na plaże, na bilard z ludźmi którzy są moją drugą rodzina
Cały rok czekałam na te wakacje a niestety wszytsko sie przesuneło o prawie miesiąc a to tylko dlatego, że moi rodzice sie nie wyrabiają...

I do tego ponad miesięczna rozłąka z TŻ, bo widzieliśmy sie dwa tygodnie temu i zobaczymy sie za trzy jak dobrze pójdzie...


No to chyba tyle u mnie ogólnie.
A co tam u Was, jakie plany na wakacje macie, pracujecie, odpoczywacie czy coś innego ciekawego robicie?
Wybaczcie, ale nie dam rady Was nadrobić od momentu kiedy ostatni raz tu byłam.

P.S. Witam wszytskie nowe TŻówki
Witamy z powrotem Wszystkie chyba ostatnio jesteśmy zabiegane, ale niestety, lajf is brutal

Pokłóciłam się z tżem. Miał być jutro słodki, leniwy dzień nad jeziorem a wyszło dno a dlaczego? Bo gdy byłam w pracy tż mi napisał: jedziemy tu o tu, spotykamy się o 10. Ustalił to nie wiem z kim, chyba z koleżanką/przyjaciółką a mnie raczył poinformować. Z wściekłości aż mi się w głowie zakręciło. Ustalaliśmy wyjazd za miasto, tak że my jedziemy a kto chce to dołączy a teraz on ustala wszystko ze znajomą a mnie łaskawie informuje co postanowili. Powiedziałam że nie jadę, że jest mi przykro, że czuję się jak piąte koło u wozu i nie tak wyobrażałam sobie jedyną wolną niedzielę w przeciągu dwóch miesięcy. Najpierw się obraził że on chce dobrze a wszystkim nie pasuje, blablabla ale w końcu zaczął przepraszać. Ja specjalnie poprosiłam koleżankę żeby za mnie wzięła zmianę i siedziała cały dzień sama (chociaż to trochę narażanie się kierownictwu), żebym mogła spędzić cały dzień z tżem a on ustala coś za moimi plecami i nie pyta mnie nawet o zdanie.
Ale wróciłam do domu a tu koledzy mojego brata przy grillu, mama mi kupiła martini i spędziłam miło wieczór. Co więcej, jeden z kolegów trochę mnie adorował bo w pewnym momencie niby przypadkiem poprosił o mój numer telefonu. Nie dałam :P Byłam taka zła na tża że chętnie poddałabym się flirtowi, nawet łapałam wzrokiem tego kolesia. Znacie pewnie to uczucie gdy wiecie, że facet jest wasz i wystarczyłby jeden "krok do przodu" z waszej strony żeby on przepadł totalnie i próbował zrobić dwa kroki Mega przyjemne. Na pożegnanie podał mi rękę ale popatrzyłam mu w oczy, przytrzymałam wzrokiem i już od razu odważniejszy żeby dać buziaka ;P Idę spać, bo za dużo gadam, bo za dużo martini. Miał być jeden drink a tu cała flaszka wypita
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 08:02   #2253
kawa_tylko_z_mlekiem
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7 617
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Hej

Carolinka fajnie, że w końcu już jesteś. A gdzie chcesz jechać na wymianę? Pocieszę Cię, że ja i TŻ podczas sesji egz spotykaliśmy się może z raz na 1,5miesiąca. Teraz odkąd pracujemy oboje ciężko Nam znaleźć dzień kiedy oboje mamy wolne.

asiula Twój TŻ ostatnio chyba często ,,łaskawie" informuje Cię o swoich planach.
kawa_tylko_z_mlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 08:59   #2254
Margarita94
Zakorzenienie
 
Avatar Margarita94
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 27 365
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Carolinka witaj

Asiulka wydaje mi się, że powinnaś pogadać z TŻtem...
__________________
'Nie narzekaj że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt'
Kobieta
Narzeczona



Margarita94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 09:25   #2255
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
W takim wypadku nawet jeden dzień wolnego to wybawienie. Wiem coś o tym. Cieszy się człowiek jak głupi gdy ma przedpołudnie wolne


A w ogóle jak nastrój przedślubny? Zwarta i gotowa psychicznie?


Witamy z powrotem Wszystkie chyba ostatnio jesteśmy zabiegane, ale niestety, lajf is brutal

Pokłóciłam się z tżem. Miał być jutro słodki, leniwy dzień nad jeziorem a wyszło dno a dlaczego? Bo gdy byłam w pracy tż mi napisał: jedziemy tu o tu, spotykamy się o 10. Ustalił to nie wiem z kim, chyba z koleżanką/przyjaciółką a mnie raczył poinformować. Z wściekłości aż mi się w głowie zakręciło. Ustalaliśmy wyjazd za miasto, tak że my jedziemy a kto chce to dołączy a teraz on ustala wszystko ze znajomą a mnie łaskawie informuje co postanowili. Powiedziałam że nie jadę, że jest mi przykro, że czuję się jak piąte koło u wozu i nie tak wyobrażałam sobie jedyną wolną niedzielę w przeciągu dwóch miesięcy. Najpierw się obraził że on chce dobrze a wszystkim nie pasuje, blablabla ale w końcu zaczął przepraszać. Ja specjalnie poprosiłam koleżankę żeby za mnie wzięła zmianę i siedziała cały dzień sama (chociaż to trochę narażanie się kierownictwu), żebym mogła spędzić cały dzień z tżem a on ustala coś za moimi plecami i nie pyta mnie nawet o zdanie.
Ale wróciłam do domu a tu koledzy mojego brata przy grillu, mama mi kupiła martini i spędziłam miło wieczór. Co więcej, jeden z kolegów trochę mnie adorował bo w pewnym momencie niby przypadkiem poprosił o mój numer telefonu. Nie dałam :P Byłam taka zła na tża że chętnie poddałabym się flirtowi, nawet łapałam wzrokiem tego kolesia. Znacie pewnie to uczucie gdy wiecie, że facet jest wasz i wystarczyłby jeden "krok do przodu" z waszej strony żeby on przepadł totalnie i próbował zrobić dwa kroki Mega przyjemne. Na pożegnanie podał mi rękę ale popatrzyłam mu w oczy, przytrzymałam wzrokiem i już od razu odważniejszy żeby dać buziaka ;P Idę spać, bo za dużo gadam, bo za dużo martini. Miał być jeden drink a tu cała flaszka wypita
no nie ładnie postąpił
pogadaj z nim niech przemysli to i tamto bo chyba nie pierwszy raz tak postępuje?


My wczoraj z tż też mieliśmy ostry dzień, ale porozmawialiśmy i pogodziliśmy się a potem to już rozpływaliśmy się na rynku bo uparlam sie że chce wejsc na strefę kibica bo nigdy nie było czasu
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 10:01   #2256
CarolinkaK
Raczkowanie
 
Avatar CarolinkaK
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 207
GG do CarolinkaK
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez kawa_tylko_z_mlekiem Pokaż wiadomość
Hej

Carolinka fajnie, że w końcu już jesteś. A gdzie chcesz jechać na wymianę? Pocieszę Cię, że ja i TŻ podczas sesji egz spotykaliśmy się może z raz na 1,5miesiąca. Teraz odkąd pracujemy oboje ciężko Nam znaleźć dzień kiedy oboje mamy wolne.

asiula Twój TŻ ostatnio chyba często ,,łaskawie" informuje Cię o swoich planach.
Ja na wymiane chciałam jechać na SGGW do Warszawy, żeby być już z moim TŻ, ale jak to sie rypnie, to znów kolejny rok związku na odległość...


Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
W takim wypadku nawet jeden dzień wolnego to wybawienie. Wiem coś o tym. Cieszy się człowiek jak głupi gdy ma przedpołudnie wolne


A w ogóle jak nastrój przedślubny? Zwarta i gotowa psychicznie?


Witamy z powrotem Wszystkie chyba ostatnio jesteśmy zabiegane, ale niestety, lajf is brutal

Pokłóciłam się z tżem. Miał być jutro słodki, leniwy dzień nad jeziorem a wyszło dno a dlaczego? Bo gdy byłam w pracy tż mi napisał: jedziemy tu o tu, spotykamy się o 10. Ustalił to nie wiem z kim, chyba z koleżanką/przyjaciółką a mnie raczył poinformować. Z wściekłości aż mi się w głowie zakręciło. Ustalaliśmy wyjazd za miasto, tak że my jedziemy a kto chce to dołączy a teraz on ustala wszystko ze znajomą a mnie łaskawie informuje co postanowili. Powiedziałam że nie jadę, że jest mi przykro, że czuję się jak piąte koło u wozu i nie tak wyobrażałam sobie jedyną wolną niedzielę w przeciągu dwóch miesięcy. Najpierw się obraził że on chce dobrze a wszystkim nie pasuje, blablabla ale w końcu zaczął przepraszać. Ja specjalnie poprosiłam koleżankę żeby za mnie wzięła zmianę i siedziała cały dzień sama (chociaż to trochę narażanie się kierownictwu), żebym mogła spędzić cały dzień z tżem a on ustala coś za moimi plecami i nie pyta mnie nawet o zdanie.
Ale wróciłam do domu a tu koledzy mojego brata przy grillu, mama mi kupiła martini i spędziłam miło wieczór. Co więcej, jeden z kolegów trochę mnie adorował bo w pewnym momencie niby przypadkiem poprosił o mój numer telefonu. Nie dałam :P Byłam taka zła na tża że chętnie poddałabym się flirtowi, nawet łapałam wzrokiem tego kolesia. Znacie pewnie to uczucie gdy wiecie, że facet jest wasz i wystarczyłby jeden "krok do przodu" z waszej strony żeby on przepadł totalnie i próbował zrobić dwa kroki Mega przyjemne. Na pożegnanie podał mi rękę ale popatrzyłam mu w oczy, przytrzymałam wzrokiem i już od razu odważniejszy żeby dać buziaka ;P Idę spać, bo za dużo gadam, bo za dużo martini. Miał być jeden drink a tu cała flaszka wypita
Taki flirtowanie jest fajne
Ale trzeba uważać, żeby nie przeginać

A co do Twojego TŻ to wydaje mi sie, że musisz z nim porozmawiać, żeby sie dowiedzieć jaki jest powód tego, że traktuje Cie nie tak jak powinien. Bez poznania przyczyny nie ma co zwracać uwago bo to puste gadanie i On sie bedzie denerwował, że mu zwracasz uwagę a nie bedzie rozumiał dlaczego.


W ogóle słyszałyście o czymś takim jak grzybek tybetański? Bo moja mama to przywlokła do domu. Podobno działa dobroczynnie, ale jakoś cieżko mi w to uwierzyć ;p.

Ogólnie znów przytyłam. Mam już tego dość. Kiedy tylko zaczynam dbać o zdrowie i o swoją wagę to tyje ale jak przestaje to wcale nie spadam z Wagi, tylko tyje wolnej...: mur:
__________________
30 sierpnia 2009
CarolinkaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 11:43   #2257
Margarita94
Zakorzenienie
 
Avatar Margarita94
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 27 365
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Przez to slońce i upał chyba TŻci wariują
__________________
'Nie narzekaj że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt'
Kobieta
Narzeczona



Margarita94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 11:45   #2258
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

dzień dobry

jestem i nadrabiam was
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 11:53   #2259
Margarita94
Zakorzenienie
 
Avatar Margarita94
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 27 365
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Pokaż wiadomość
dzień dobry

jestem i nadrabiam was
pięknie pospałaś
__________________
'Nie narzekaj że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt'
Kobieta
Narzeczona



Margarita94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 11:54   #2260
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

ee nie ja już od 8 na nogach

komputer był zajęty, jakoś teraz się wbiłam
poczytałam was , ale chyba nie mam nic do gadania więcej

Carolina witaj z powrotem

a ja pracuje całe wakacje
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 12:11   #2261
Margarita94
Zakorzenienie
 
Avatar Margarita94
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 27 365
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Ja to z domu dopiero wieczorem wychodze.. dziś to nawet mam dość
opalania..

używa któraś z Was soczewek kontaktowych?
__________________
'Nie narzekaj że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt'
Kobieta
Narzeczona



Margarita94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 12:46   #2262
CarolinkaK
Raczkowanie
 
Avatar CarolinkaK
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 207
GG do CarolinkaK
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez Margarita94 Pokaż wiadomość
Przez to slońce i upał chyba TŻci wariują
Też mam takie odczucie ;p


Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Pokaż wiadomość
ee nie ja już od 8 na nogach

komputer był zajęty, jakoś teraz się wbiłam
poczytałam was , ale chyba nie mam nic do gadania więcej

Carolina witaj z powrotem

a ja pracuje całe wakacje
Cześć
Ja też miałam pracować całe wakacje w Świnoujściu, ale rodzice mi zablokowali tą możliwośc, wiec bede jechać do pracy dopiero pd koniec lipca. a we wrześniu mam praktyki i tez nic hajsu nie zarobie...

Cytat:
Napisane przez Margarita94 Pokaż wiadomość
Ja to z domu dopiero wieczorem wychodze.. dziś to nawet mam dość
opalania..

używa któraś z Was soczewek kontaktowych?
Ja wyszłam na chwile na podwórko, żeby kwiatki po podlewać bo padły i normalnie sie zaczełam gotować. chowam sie dzisiaj w domu bo gorąco.

A co do soczewek to ja nosze już chyba ponad 2 lata wiec jak masz jakieś pytania to dawaj
__________________
30 sierpnia 2009
CarolinkaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 12:52   #2263
Margarita94
Zakorzenienie
 
Avatar Margarita94
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 27 365
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez CarolinkaK Pokaż wiadomość








Ja wyszłam na chwile na podwórko, żeby kwiatki po podlewać bo padły i normalnie sie zaczełam gotować. chowam sie dzisiaj w domu bo gorąco.

A co do soczewek to ja nosze już chyba ponad 2 lata wiec jak masz jakieś pytania to dawaj
Zaczełam nosić okulary od hmm..2miesięcy gdzieś. Strasznie mi przeszkadzają i jakoś dalej nie mogę się do nich przyzwyczaić. Koleżanka właśnie podsuneła mi pomysł z soczewkami, ale chciałabym wiedzieć jak to w praktyce wygląda.. dużą masz wade? Zdarzyło Ci sie zgubić kiedyś je? Da się pływać w nich pod wodą?
__________________
'Nie narzekaj że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt'
Kobieta
Narzeczona



Margarita94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:05   #2264
CarolinkaK
Raczkowanie
 
Avatar CarolinkaK
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 207
GG do CarolinkaK
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez Margarita94 Pokaż wiadomość
Zaczełam nosić okulary od hmm..2miesięcy gdzieś. Strasznie mi przeszkadzają i jakoś dalej nie mogę się do nich przyzwyczaić. Koleżanka właśnie podsuneła mi pomysł z soczewkami, ale chciałabym wiedzieć jak to w praktyce wygląda.. dużą masz wade? Zdarzyło Ci sie zgubić kiedyś je? Da się pływać w nich pod wodą?
Nigdy ich nie zgubiłam Wadę mam -3,5, soczewki nosze -3,25. Ja teraz jak zakładm okulary to boli mnie głowa i kreci mi sie helikopter ;p
Co do pływania to nie wiem bo nie nurkuje z otwartymi oczami, w sumie w ogóle nie otwieram oczu pod wodą ;p jeżeli już pływam w ogóle.
__________________
30 sierpnia 2009
CarolinkaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:14   #2265
Margarita94
Zakorzenienie
 
Avatar Margarita94
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 27 365
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez CarolinkaK Pokaż wiadomość
Nigdy ich nie zgubiłam Wadę mam -3,5, soczewki nosze -3,25. Ja teraz jak zakładm okulary to boli mnie głowa i kreci mi sie helikopter ;p
Co do pływania to nie wiem bo nie nurkuje z otwartymi oczami, w sumie w ogóle nie otwieram oczu pod wodą ;p jeżeli już pływam w ogóle.
Trudno się je zakłada?
__________________
'Nie narzekaj że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt'
Kobieta
Narzeczona



Margarita94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:37   #2266
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez Margarita94 Pokaż wiadomość
Ja to z domu dopiero wieczorem wychodze.. dziś to nawet mam dość
opalania..

używa któraś z Was soczewek kontaktowych?
ja też, ale to drogi interes więc zamierzam zmienić na okulary

mam wadę -1,75 i -1,5

na początku miałam duży problem z zakładaniem, ale później hop siup

mogę ci poleciś dość tani (a nawet najtańszy) sklep z soczewkami w Krakowie, jest różnica w cenach nawet do 20 zł
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:41   #2267
Margarita94
Zakorzenienie
 
Avatar Margarita94
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 27 365
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Pokaż wiadomość
ja też, ale to drogi interes więc zamierzam zmienić na okulary

mam wadę -1,75 i -1,5

na początku miałam duży problem z zakładaniem, ale później hop siup

mogę ci poleciś dość tani (a nawet najtańszy) sklep z soczewkami w Krakowie, jest różnica w cenach nawet do 20 zł
Mnie te okulary wkurzają..czasem nawet jak sie rano spiesze to zapomne ubrąc.. gdzie masz taki dobry sklep?
__________________
'Nie narzekaj że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt'
Kobieta
Narzeczona



Margarita94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:46   #2268
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

niedaleko bagateli
np w każdym sklepie na sztuki jedna soczewka 20 zł, a tam są po 13
w paczkach też są o wiele taniej :P
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:48   #2269
Margarita94
Zakorzenienie
 
Avatar Margarita94
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 27 365
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Słyszałam też , że takie sa w Galerii Krk, ale nie wiem dokładnie ile kosztuja.
To taka 1sztuka jest na raz? czy jak?
__________________
'Nie narzekaj że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt'
Kobieta
Narzeczona



Margarita94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 13:50   #2270
CarolinkaK
Raczkowanie
 
Avatar CarolinkaK
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 207
GG do CarolinkaK
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez Margarita94 Pokaż wiadomość
Trudno się je zakłada?
Nie ma tragedii, na poczatku sie trzeba nauczyć, ale później szybciutko leci


Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Pokaż wiadomość
ja też, ale to drogi interes więc zamierzam zmienić na okulary

mam wadę -1,75 i -1,5

na początku miałam duży problem z zakładaniem, ale później hop siup

mogę ci poleciś dość tani (a nawet najtańszy) sklep z soczewkami w Krakowie, jest różnica w cenach nawet do 20 zł

Ja trochę zaoszczedzam na tym, że kupuje soczewki w internecie poza tym nosze je do momentu aż bolą mnie oczy, mam miesięczne a nosze je dłużej o tydzien, czasem dwa ;p wiem, że to nie dobrze, ale nic mi sie nie dzieje. nie nosze już takich soczewek night and day, zdemuje każde na wieczór. Jak nosiłam tamte to miałam od niezdejmowania przez długi czas zapalenie rogówki, wiec sobie na to nie mogę pozwolić.
__________________
30 sierpnia 2009
CarolinkaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:51   #2271
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

musisz iść koniecznie do okulisty
on ci dobiera odpowiednie dla twoich oczu, nikt ci inny w tym nie pomoże

w galerii są raczej drogie

są różne rodzaje soczewek, okulista dobiera - są jednodniowe, dwutygodniowe miesięczne itp :P
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:53   #2272
CarolinkaK
Raczkowanie
 
Avatar CarolinkaK
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 207
GG do CarolinkaK
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez Margarita94 Pokaż wiadomość
Słyszałam też , że takie sa w Galerii Krk, ale nie wiem dokładnie ile kosztuja.
To taka 1sztuka jest na raz? czy jak?
są jednorazówki, za tygodniowe, że zdejmojesz co wieczó a rano nakłądasz znów i tak przez cły tydzien są też miesięczne i kwartalne takie zdejmowane na noc i takie w których można spać
__________________
30 sierpnia 2009
CarolinkaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 14:03   #2273
Margarita94
Zakorzenienie
 
Avatar Margarita94
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Koniec świata :)
Wiadomości: 27 365
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Pokaż wiadomość
musisz iść koniecznie do okulisty
on ci dobiera odpowiednie dla twoich oczu, nikt ci inny w tym nie pomoże

w galerii są raczej drogie

są różne rodzaje soczewek, okulista dobiera - są jednodniowe, dwutygodniowe miesięczne itp :P

Znajoma płaci w galerii 150zł na 3 miechy to nie wiem czy dużo czy nie

Tam niedaleko bagateli okulista też jest?
Mam nadzieje, że pokazują jak to sie zakłada

Dziękuje Wam za odpowiedzi
__________________
'Nie narzekaj że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt'
Kobieta
Narzeczona




Edytowane przez Margarita94
Czas edycji: 2012-07-01 o 14:05
Margarita94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 14:18   #2274
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

nie okulista, jest sklep z soczewkami, a ty chcąc iść do sklepu musisz mieć receptę od swojego okulisty (oczywiście nie chodzi o to że oni sprawdzają czy masz receptę, ale żebyś ty wiedziała jakie masz kupić )
wszystko pokazuje lekarz, a nawet jeśli pójdziesz do tego specjalnego od soczewek (gdzieś na wizażu jest wątek) to dostaniesz do wypróbowania jakieś za darmo

do tego trzeba mieć płyn, pojemniczek itp
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 20:03   #2275
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

hej
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 20:55   #2276
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cytat:
Napisane przez Margarita94 Pokaż wiadomość
Ja to z domu dopiero wieczorem wychodze.. dziś to nawet mam dość
opalania..

używa któraś z Was soczewek kontaktowych?
Ja noszę od wakacji po maturze więc 4 lata. Mam wadę -7,25 więc mega dużo. Nie wyobrażam sobie życia bez soczewek. Początki były trudne, pierwsze podejście do noszenia skończyło się fiaskiem, po miesiącu podeszłam drugi raz i się udało. Noszę miesięczne, na dzień i na noc, więc nie wyjmuję ich do spania.
Mój okulista (a właściwie optometrysta) powiedział że jego żona zmienia soczewki nawet co 3 miesiące i nie ma w tym nic złego jeśli dobrze się widzi i nic się nie dzieje. Ja nie ściągam ich co miesiąc, dopiero wtedy gdy odczuwam dyskomfort.
A no i mój lekarz sam mi założył i ściągnął soczewki- to była trauma :P

Byłam dziś nad rzeką z tżem, tak jak wczoraj ustalił. Wolałam odpuścić i spędzić z nim dzień niż obrazić się i zamulać w domu. Ale pogadaliśmy, powiedział że starał się zorganizować dzień tak żeby było dobrze i starał się a wyszło jak wyszło. Co prawda po 6 godzinach na słońcu miałam dość i byłam już zła (ta @ jeszcze dodatkowo pogarsza sytuację) i powiedziałam że wracam do domu a tż może zostać ale poszedł ze mną, był miły, grzeczny, mówił że mnie kocha itd. Wyjaśniłam mu że ja też jestem drażliwa bo ciężko przechodzę okres i musi mi dać jeszcze kilka dni wyrozumiałości.

Edit, właśnie napisał do mnie z pytaniem czy coś się ostatnio stało bo inaczej się wobec niego zachowuję i zastanawia się czy to przez okres czy coś innego. Napisałam w jaki sposób inaczej się zachowuję i odpisał że jestem jakaś odległa i zapytał czy go kocham... To ja mam okres i zmienne nastroje czy facet? :/
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 05:54   #2277
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Dzień dobry
Wczoraj sędziłam cudowny dzień z C a dziś jadę do szpitala ale obiecał mnie odwiedzać codziennie
Trzymajcie kciuki żeby było ok nie będe miała komputera więc napisze po powrocie
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 08:03   #2278
CarolinkaK
Raczkowanie
 
Avatar CarolinkaK
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 207
GG do CarolinkaK
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Cześć dziewczynki ;*

Ja dzisiaj mam kolejny dzien zapierdzielu w domu, ale już odliczam dni do wyjazdu.
Troszkę mniej słońca dzisiaj, to lepiej. Ale niestety tylko troszkę.
Codziennie rano boli mnie głowa, chyba w ncy sie za bardzo przegrzewam niestety i dlatego rano ledwo mogę wstać z łóżka.

A jak Wasze dni wakacji, prace i tym podobne?

Ja uciekam, pojawie sie później jakoś
__________________
30 sierpnia 2009
CarolinkaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 08:56   #2279
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009

Ja dziś mam wolne Więc odpoczywam bo wczoraj spaliłam sobie plecy i co gorsza, miałam na sobie bokserkę więc wyobraźcie sobie jak wyglądam
Moja mama wczoraj mówi do mnie: oglądałam kawałek "Perfekcyjnej Pani Domu" i ona tam fajne rzeczy mówi. A dziś dzwoni do mnie i dodaje: jak wrócę z pracy i będzie mi się nadal chciało to się zabieramy za generalne porządki
I w ogóle wczoraj znalazłyśmy takiego kota na ulicy, bidny jak nie wiem, jakiś pokiereszowany, chyba też stary i dałyśmy mu jeść. Jak mój kot zjada pół puszeczki to ten obcy zjadł całą i dużą garść kocich chrupków I spędził całą noc na słupku od naszego płotu a rano był cały zmoknięty Dziś znów dostał jedzonko od nas a po południu zadzwonimy do weterynarza bo on często zabiera takie przybłędy i szuka im domu w gabinecie. Kiedyś jak byłyśmy z psem u niego to widziałyśmy tam kota z zawieszką na szyi "szukam domu" A ten kot chyba się zagubił, bo nigdy go nie widziałyśmy w naszych okolicach, dopiero od dwóch dni. I jest zaniedbany
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:06   #2280
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: Jubileuszowa 10 część, a ja na Tżta nadal mam chęć - tżtówki 2009



Ostatnio pogoda dopisywała to nawet nie miałam kiedy na wizaż wejść.
Chciałabym iśc do pracy, ale już nie wiem gdzie szukać
Miałam jechać dziś oddać indeks do dziekanatu, ale za późno wstałam, więc pojadę jutro
Czekam z niecierpliwością na moje FIMO
Jakie plany na dziś?

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
I w ogóle wczoraj znalazłyśmy takiego kota na ulicy, bidny jak nie wiem, jakiś pokiereszowany, chyba też stary i dałyśmy mu jeść. Jak mój kot zjada pół puszeczki to ten obcy zjadł całą i dużą garść kocich chrupków I spędził całą noc na słupku od naszego płotu a rano był cały zmoknięty Dziś znów dostał jedzonko od nas a po południu zadzwonimy do weterynarza bo on często zabiera takie przybłędy i szuka im domu w gabinecie. Kiedyś jak byłyśmy z psem u niego to widziałyśmy tam kota z zawieszką na szyi "szukam domu" A ten kot chyba się zagubił, bo nigdy go nie widziałyśmy w naszych okolicach, dopiero od dwóch dni. I jest zaniedbany
Moja ciocia też w tygodniu znalazła kotka pod swoim balkonem, ale malutkiego, jeszcze ślepy. Jest przesłodki Karmi go strzykawką i jest bardzo żywiołowy. Ogólnie nie przepadam za kotami, ale taki mały cudowny!
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.