Pochwalmy się swoimi włosami - część IV - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-09, 16:31   #2821
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Pożyczony od siostry To lakier od MissSporty 453 [to chyba jego numer].
dzieki
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 17:22   #2822
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez ekstramocna Pokaż wiadomość
Hej kochane ,
od pewnego czasu stałam się małą włosomaniaczką... I szukałam miejsca gdzie będę mogła podyskutować o włosach. I znalazłam Was . Jakże wielkie jest moje szczęście .

Włosy zapuszczam już dłuższy czas mniej więcej od 2 lat (czyli od momentu kiedy dowiedziałam się, że będę żoną, bo na tą okazję rozpoczęło się zapuszczanie).
Do fryzjera chodzę rzadko. Bardzo. Niestety nie mam do nich zaufania... Mam wrażenie, że ich centymetr to moje dziesięć, dlatego unikam. Sama podcinam końce , choć to mozolne :P.
Od miesiąca olejuję włosy.

Teraz kiedy jestem nie całe dwa miesiące przed wielkim dniem planuję zwiększyć pielęgnację .
Przyjmiecie mnie ;>?
śliczne

Cytat:
Napisane przez Klepsydra88 Pokaż wiadomość
moje z dziś i do porównania sprzed 2mcy
no pięknie

Cytat:
Napisane przez cremova Pokaż wiadomość
moze sie przypomne bo dawno mnie tu nie bylo.. nie pamietam czy wrzucalam to zdjecie, bo bylo robione jakis czas temu wlosy mam troche jasniejsze jeszcze od slonca teraz
omg, jesteś miszcz

Cytat:
Napisane przez carolina94 Pokaż wiadomość
Przepraszam za jakość, ale mam tylko zdjęcia z telefonu ;/
Do waszych włosów bardzo dużo mi brakuje, ale powoli ich stan się poprawia.
co za skręt na 1

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Czas na zaktualizowanie zdjęć moich włosów. Ostatnio zdjęcia dodawałam chyba z rok temu, od tamtego czasu trochę się zmieniło Włosy nieprostowane, niesuszone, nawet chyba specjalnie nie uczesane na potrzeby "sesji"

zdjęcia robione w różnych światłach, z fleszem i bez.
bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
minęło 9 misięcy odkąd obcięłam włosy, odrosły już sporo, ale na tym nie kończę, pragnę mieć długie, przynajmniej do łokci jestem po hennie orzechowy brąz, z czasem będę je delikatnie przyciemniać, kolejne hennowanie zaplanowane na sierpień


Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
A oto moje.

Takie (1) miałam aż do soboty , te ciemne mam teraz: (ale jak najszybciej muszę to zmienić)
obecny kolor jest śliczny ale ten jaśniejszy też... i naturalny

Cytat:
Napisane przez Asiulkaa_ Pokaż wiadomość
No to i ja sie pochwale Dzieki Wizazowi udalo mi sie zapuscic wlosy Moze nie sa piekne i idealne ale jak na mnie to cud
ale urosły
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 17:34   #2823
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez miska94 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Jestem tu zupełnie nowa, o tym wątku wyczytałam na którymś z włosowych blogów. Od miesiąca intensywnie dbam o swoje włosy, stosuję oleje, maski, odżywki, wcierki, piję drożdże, zażywam Skrzypovitę. I mam mieszane uczucia, nie wiem, co z tym fantem dalej zrobić... :/
Nie ma co się rozwodzić, wrzucam od razu zdjęcia, zobaczcie same i oceńcie, byle szczerze
Włosy przetłuszczają się u nasady, są przesuszone przy końcach. Poza tym puszą się, są zupełnie bezkształtne i rozdwojone często nawet w połowie długości :/ Drastyczne podcięcie nie wchodzi w grę.. ;x
Liczę na konkretne opinie i może jakieś rady od bardziej doświadczonych, może czyjeś włosy do moich są podobne
pozdrawiam wszystkie Włosomaniaczki! (;
wyglądają fajnie, tylko troszke ten "ogon" mnie razi. Nie wiem czy to kwestia ułożenia czy cięcia, ale stopniowo bym go łagodziła na Twoim miejscu

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Jejjj.. prześliczne włoski macie
Zazdroszczeee

Ja nie mam się czym chwalić (jeśli chcecie to zajrzyjcie do galerii), ale pokażę Wam moją dzisiejszą fryzurkę
piekna!

Cytat:
Napisane przez OoDestinyoO Pokaż wiadomość
Hej mogę dołączyć?
Jak tak widzę te Wasze zdjęcia włosków to padam z zachwytu

Jako 'była' posiadaczka włosów prawie do "tyłka" ściełam je i na tą chwilę prezentują się do łopatek tak jak widać na załączniku
ładne

Cytat:
Napisane przez KateShinoda Pokaż wiadomość
Witajcie Drogie Forumowiczki!

Jestem od niedawna na forum, ale również chciałabym pochwalić się moimi włoskami (które są moim największym atutem w urodzie, tak myślę ).

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net..._2307894_n.jpg << 2 lata temu (jeju, jakie króciutkie! )

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...10373453_n.jpg << z tego roku

http://imageshack.us/photo/my-images/713/270620121092.jpg/ << z dzisiaj

http://imageshack.us/photo/my-images/11/270620121094.jpg/ << również z dzisiaj

Przymierzam się do metamorfozy (idzie obrona pracy licencjackiej, trzeba jakoś wyglądać )

Pozdrawiam posiadaczki pięknych włosów!
piękne włosy, ale Ty jesteś prześliczna

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
A to moje, z dzis, aktualizacja na ostatnim widac juz jak mi odrosły naturalki, gdzie zaczna sie odrost
też takie chcę...
a odrostu ciężko się chyba dopatrzeć, przynajmiej mi

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
Dzisiejsza fryzurka
super

Cytat:
Napisane przez chomiG Pokaż wiadomość
Moje sprzed 20 dni (nie mam aktualnych). Gdy przechylam głowę tak jak na tym zdjęciu, to osiągam już zamierzoną długość taka tam motywacja..

aha i zdjęcie przebrzydle kłamie, nie mam rozdwojonych końcówek! :p
i widać że nie masz rozdwojonych tak czasem wychodzą włosy jak się zmniejsza zdjęcie
piękne są.

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Ja cale życie miałam naturalne, więc uważam, że mam prawo kusić
I jeszcze wrzucam zdjęcie z dziś, bo wreszcie widać docelowy kolor moich kłaczków. I zdjęcie z wczorajszą fryzurą, na którym widać, jak wygląda kolor, kiedy nie pada na niego światło.
ale fryzurka uroczaa

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
Wpadłam na pomysł, ze pokarzę wam włoski mojej siostry, które dla mnie osobiście są ideałem, zdrowe włosy po same końce i jakie długie! na zdjęciach nie wiem czemu, ale nie wyszły tak pięknie, w rzeczywistości naprawdę robią wrażenie. Na wszelki wypadek zamazałam twarz, żeby się nie obraziła.
piękne, jakie zdrowe
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 17:53   #2824
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po czterogodzinnej masce (mieszanka własnej roboty):

- żółtko
- kilka kropel Jantara
- maska Malwa Gloria
- kilka kropel oleju rycynowego
- kilka kropel oliwki Babydream
- odżywka Hegron (fioletowa)

A gdy umyłam włosy, nałożyłam na kilka minut Isanę z olejkiem babassu.
Nie wiem czego to efekt, ale utworzyły mi się piękne fale
Lepsze niż zazwyczaj. Dodam, że dziś używałam po raz pierwszy grzebienia z szeroko rozstawionymi ząbkami.
ślicznie się ułożyły

Cytat:
Napisane przez evelineau Pokaż wiadomość
oddaj, przygarnę


Cytat:
Napisane przez photoholic Pokaż wiadomość
To i ja się pokażę, czas najwyższy.
Pofarbowałam się szamponetką i musiałam uchwycić ten blask. A jakie miękkie były . Tego się nie spodziewałam.
Schodzę z cieniowania, ale na razie szkoda mi obcinać tego dołu, pocieszę się długością i po wakacjach zetnę, póki co nie jest źle.
przepiękne

Cytat:
Napisane przez karolinga Pokaż wiadomość
Piękne macie włosy dziewczyny
Pora na moją aktualizację
Oto moje włosy w lipcu, po olejowaniu Alterrą Niestety słońce dało im w kość, przesuszyły się nieco i rozjaśniały o dwa odcienie. Ale cóż, u mnie to już tradycja

Legenda:
zdjęcia 1, 2 - aktualny stan
zdjęcie 3 - stan z czerwca.
ale mają teraz super kolor śliczne.

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
dawno mnie tu nie bylo
od kwietnia miałam przeboje, ogon z dolnej warstwy włosów, musialam zapuscic i równać.

zdjęcie z czerwca- włosy bardzo spuszone, akurat równałam, od kranówki zrobiły się strasznie szorstkie i suhe
z
djecie z lipca- dzisiejsze. o dziwno nawet mojego odrostu do ramion nie widać, aparat wyłapał tylko szampon na włosach.

aktualnie zapuszczam nadal, ale nie chce przesadzić z ich długościa.
włosy jak zwykle super ale kolor zdecydowanie mi się podobał bardziej poprzedni

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Szybciutka lipcowa aktualizacja. Cały czas jestem na urlopie, pierwsze dwa tygodnie były dla moich włosów koszmarem - zasolona, morska woda + 40 stopni upału, żar lał się z nieba dzień w dzień. Starałam się chronić włosy jak się dało, ale i tak dostały w kość
Kilka dni temu odwiedziłam mojego fryzjera, zafundował moim włosom delikatny zabieg pielęgnacyjny i po rocznej przerwie podciął mi końcówki. Włosy trochę odżyły, ale i tak fatalnie znoszą upały. Staram się je wiązać i nosić nakrycia głowy. Delikatne środki myjące i odżywki ratują mnie w tą pogodę. Na zdjęciach stan na dzień dzisiejszy.
to jest coś niemożliwego wiele tu pięknych włosów, ale żadne nie są tak błyszczące, lejace i gładkie

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
Woooow, ale piękne! Oglądając takie zdjęcie mam ochotę obciąc się na łyso i zapuszczac od nowa
ja też.


Uff nadrobiłam. I jak zwykle popadłam w kompleksy
__________________
blog





Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2012-07-09 o 18:01
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:34   #2825
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Szybciutka lipcowa aktualizacja. Cały czas jestem na urlopie, pierwsze dwa tygodnie były dla moich włosów koszmarem - zasolona, morska woda + 40 stopni upału, żar lał się z nieba dzień w dzień. Starałam się chronić włosy jak się dało, ale i tak dostały w kość
Kilka dni temu odwiedziłam mojego fryzjera, zafundował moim włosom delikatny zabieg pielęgnacyjny i po rocznej przerwie podciął mi końcówki. Włosy trochę odżyły, ale i tak fatalnie znoszą upały. Staram się je wiązać i nosić nakrycia głowy. Delikatne środki myjące i odżywki ratują mnie w tą pogodę. Na zdjęciach stan na dzień dzisiejszy.
woooooooooooooooooooow


co za lekkośc blask i piękno, nie wiem co mam napisac zatkało mnie!:l ove::lo ve:
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:59   #2826
chomiG
Rozeznanie
 
Avatar chomiG
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 705
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

ale cuda wstawiacie..
nie ma co, chwytam za olej i do dzieła :p

a póki co - moje dzisiejsze.
robiłam bez flesza, żeby zobaczyć jak to wygląda "na sucho" i niestety rzeczywiście wygląda SUCHO wiem, że wiszą mi suche strączki, ale te strączki sięgają już do pasa, więc uparcie ponoszę je jeszcze trochę, bo nigdy nie miałam takich długich, zrozumcie..
po wakacjach podetnę, a na razie praca, potem praktyki, więc włosy i tak upięte w kok, także nie straszę suchością dookoła
(o dziwo w dotyku nie są suche, więc może są po prostu.. yyy.. niefotogeniczne? )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0547.jpg (20,0 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0545.jpg (29,6 KB, 295 załadowań)
chomiG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 19:05   #2827
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość



oddaj, przygarnę












Az tak bardzo to mnie nie denerwuja

Cytat:
Napisane przez chomiG Pokaż wiadomość
ale cuda wstawiacie..
nie ma co, chwytam za olej i do dzieła :p

a póki co - moje dzisiejsze.
robiłam bez flesza, żeby zobaczyć jak to wygląda "na sucho" i niestety rzeczywiście wygląda SUCHO wiem, że wiszą mi suche strączki, ale te strączki sięgają już do pasa, więc uparcie ponoszę je jeszcze trochę, bo nigdy nie miałam takich długich, zrozumcie..
po wakacjach podetnę, a na razie praca, potem praktyki, więc włosy i tak upięte w kok, także nie straszę suchością dookoła
(o dziwo w dotyku nie są suche, więc może są po prostu.. yyy.. niefotogeniczne? )
Wygladaja moim zdaniem bardzo ladnie
__________________
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 22:00   #2828
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez chomiG Pokaż wiadomość
ale cuda wstawiacie..
nie ma co, chwytam za olej i do dzieła :p

a póki co - moje dzisiejsze.
robiłam bez flesza, żeby zobaczyć jak to wygląda "na sucho" i niestety rzeczywiście wygląda SUCHO wiem, że wiszą mi suche strączki, ale te strączki sięgają już do pasa, więc uparcie ponoszę je jeszcze trochę, bo nigdy nie miałam takich długich, zrozumcie..
po wakacjach podetnę, a na razie praca, potem praktyki, więc włosy i tak upięte w kok, także nie straszę suchością dookoła
(o dziwo w dotyku nie są suche, więc może są po prostu.. yyy.. niefotogeniczne? )
Mi bardzo się podobają.
Naturalne, czy farbowane?
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 09:29   #2829
Ewcik0410
Zakorzenienie
 
Avatar Ewcik0410
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6 372
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Szybciutka lipcowa aktualizacja. Cały czas jestem na urlopie, pierwsze dwa tygodnie były dla moich włosów koszmarem - zasolona, morska woda + 40 stopni upału, żar lał się z nieba dzień w dzień. Starałam się chronić włosy jak się dało, ale i tak dostały w kość
Kilka dni temu odwiedziłam mojego fryzjera, zafundował moim włosom delikatny zabieg pielęgnacyjny i po rocznej przerwie podciął mi końcówki. Włosy trochę odżyły, ale i tak fatalnie znoszą upały. Staram się je wiązać i nosić nakrycia głowy. Delikatne środki myjące i odżywki ratują mnie w tą pogodę. Na zdjęciach stan na dzień dzisiejszy.
!
Dziewczyno co za powalający , kosmiczny blask !
Przecudowne masz te włosy .
__________________
wymiana
Ewcik0410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 10:33   #2830
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez chomiG Pokaż wiadomość
ale cuda wstawiacie..
nie ma co, chwytam za olej i do dzieła :p

a póki co - moje dzisiejsze.
robiłam bez flesza, żeby zobaczyć jak to wygląda "na sucho" i niestety rzeczywiście wygląda SUCHO wiem, że wiszą mi suche strączki, ale te strączki sięgają już do pasa, więc uparcie ponoszę je jeszcze trochę, bo nigdy nie miałam takich długich, zrozumcie..
po wakacjach podetnę, a na razie praca, potem praktyki, więc włosy i tak upięte w kok, także nie straszę suchością dookoła
(o dziwo w dotyku nie są suche, więc może są po prostu.. yyy.. niefotogeniczne? )
Ładne.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 10:54   #2831
ekstramocna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez Ewcik0410 Pokaż wiadomość
!
Dziewczyno co za powalający , kosmiczny blask !
Przecudowne masz te włosy .
Zgadzam się w 100%. Moje włosy chyba nigdy nie będą tak wyglądać...
ekstramocna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 10:59   #2832
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Szybciutka lipcowa aktualizacja. Cały czas jestem na urlopie, pierwsze dwa tygodnie były dla moich włosów koszmarem - zasolona, morska woda + 40 stopni upału, żar lał się z nieba dzień w dzień. Starałam się chronić włosy jak się dało, ale i tak dostały w kość
Kilka dni temu odwiedziłam mojego fryzjera, zafundował moim włosom delikatny zabieg pielęgnacyjny i po rocznej przerwie podciął mi końcówki. Włosy trochę odżyły, ale i tak fatalnie znoszą upały. Staram się je wiązać i nosić nakrycia głowy. Delikatne środki myjące i odżywki ratują mnie w tą pogodę. Na zdjęciach stan na dzień dzisiejszy.

Piękne!
Napisz proszę, czy oprócz suszarki, stylizowałaś się jakoś? (używałaś prostownicy?)
Możesz się podzielić z nami, swoimi obecnymi ulubieńcami pielęgnacyjnymi?
__________________


MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 11:13   #2833
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez Ewcik0410 Pokaż wiadomość
!
Dziewczyno co za powalający , kosmiczny blask !
Przecudowne masz te włosy .
Dziękuję To na pewno zasługa zdjęć w dużym stopniu, tak intensywnie błyszczą się chyba tylko w słońcu

Cytat:
Napisane przez ekstramocna Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%. Moje włosy chyba nigdy nie będą tak wyglądać...
Też tak myślałam jeszcze 3 lata temu Wystarczy odnaleźć swoją idealną pielęgnację i stosować kilka prostych zasad w noszeniu włosów na co dzień [wiązanie, spanie w warkoczu itp.], mnie to wystarczyło, a efekt jest długotrwały

Cytat:
Napisane przez MsTseTse Pokaż wiadomość
Piękne!
Napisz proszę, czy oprócz suszarki, stylizowałaś się jakoś? (używałaś prostownicy?)
Możesz się podzielić z nami, swoimi obecnymi ulubieńcami pielęgnacyjnymi?
Po umyciu włosów wcieram jedwab w końcówki i suszę się moją ukochaną suszarką Babyliss, tylko zimnym nawiewem, w między czasie czeszę włosy moją ulubioną szczotką TangleTeezer, nie prostuję, nie kręcę na lokówce. Ulubione produkty do pielęgnacji w POŚCIE.
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 11:59   #2834
Farmacy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 12
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez blondi001993 Pokaż wiadomość
Lasd czyli silikony zmywalne, o ile sie nie myle

Dziewczynki mam do was pytanie.. Mam dwie maski, ejdną WAX LBiotica, a druga PILOMAX henna Treatment , KObietka w aptece powiedziala mi, że ta henna z pilomaxu ma dokladnie ten sam sklad i jest praktycznie to to samo co L biotica. No i przeczytalam wczoraj sklad.. L biotica nie ma w swoim skladzie takich jak SLS czy SESL, a z pilomaxa ma. Nie wiem czy uzywac tej z pilomaxa, skoro chce o wlosy dbac, to bez sensu zebym je silikonami oblepiala ..

Nie wiem czy ma isc do kosza czy cuś
Hej blondi!
jestem tutaj od niedawna i na razie wyżywam się mogąc czasem komuś coś pomóc. mam do tego trochę doświadczenia wynikającego z profesji i osobistych doświadczeń. Otóż sls to nie silikony. Sls, parabeny to środki myjące, zmniejszające napięcie powierzchniowe. porównałabym je do lekkiego detergentu. Mała ich ilość jest absolutnie dopuszczalne przez przeppisy europejskie. Są potrzebne w szamponach i maskach gdyż dzięki nim następuje usunięcie tłuszczu (sebum), kurzu, potu, silikonów i innych niedobrych rzeczy które oblepiają włosy. Dzięki nim łuski włosa ,,otwieraja sie" (dobrze abys zobaczyła gdzieś zdjęcie włosa w powiększeniu - pokryty jest łuskami) i pozwalając wejść aktywnym odżywczym składnikom zawartym w masce wgłab włosa. To tajemnica działania masek. Oczywiście dobrze byłoby aby maska miała te skłądniki odżywcze odpowiedniej jakości i w odpowiednim stężeniu. Angielski wax znany jest z dużej zawartości białka henny które robi z włosami czasem cuda. Konkurencja w kosmetyce spowodowała że odkryto że duże stężenie sls i parabenów może być szkodliwe. Stąd rozpoczął się szał i atak na sls i parabeny który pozbawiony jest sensu. Jak pisałam dozwolone ilości są w kosmetykach potrzebne i korzystne i całkowicie bezpieczne. Ci którzy zastępują sls i parabeny innymi detergentami nie chwalą się tym że są one równie niebezpieczne w duzych stężeniach Co do silokonu to nie powinny go zawierac maski ani odżywki gdyz jest to klasyczny oblepiacz włosa który daje szybki dobry efekt: gładkość, sklejenie rozdwojonych końcówek, łatwość rozczesywania. Jednak silikon uniemożliwia dotarcie odżywczych składników do skóry głowy i włosa zatem działa krótkotrwale i podstępnie. Po kilku użyciach środków z silikonem włosy stają się cieżkie i wymagają prawdziwej kuracji. ja osobiście uważam że preparaty z silikonem należą do grupy produktó stylizujących włosy a nie pielegnujących. Aby usunąć silikon potrzebny jest szampon głeboko oczyszczający - specjalny, silniejszy niż szampony do codziennego stosowania. po takim szamponie trzeba użyc dobrej maski aby zacząć kurację włosów.
pozdrowionka
Farmacy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:25   #2835
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez chomiG Pokaż wiadomość
ale cuda wstawiacie..
nie ma co, chwytam za olej i do dzieła :p

a póki co - moje dzisiejsze.
robiłam bez flesza, żeby zobaczyć jak to wygląda "na sucho" i niestety rzeczywiście wygląda SUCHO wiem, że wiszą mi suche strączki, ale te strączki sięgają już do pasa, więc uparcie ponoszę je jeszcze trochę, bo nigdy nie miałam takich długich, zrozumcie..
po wakacjach podetnę, a na razie praca, potem praktyki, więc włosy i tak upięte w kok, także nie straszę suchością dookoła
(o dziwo w dotyku nie są suche, więc może są po prostu.. yyy.. niefotogeniczne? )
e przecież są bardzo ładne fajnie się układają i nie wyglądają sucho. Zawsz można nawilżyć bardziej za jakiś czas możesz minimalnie podciąć końce,a tak to jest dobrze wg mnie

Cytat:
Napisane przez evelineau Pokaż wiadomość
Az tak bardzo to mnie nie denerwuja
szkoda
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 17:12   #2836
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Dziękuję To na pewno zasługa zdjęć w dużym stopniu, tak intensywnie błyszczą się chyba tylko w słońcu



Też tak myślałam jeszcze 3 lata temu Wystarczy odnaleźć swoją idealną pielęgnację i stosować kilka prostych zasad w noszeniu włosów na co dzień [wiązanie, spanie w warkoczu itp.], mnie to wystarczyło, a efekt jest długotrwały



Po umyciu włosów wcieram jedwab w końcówki i suszę się moją ukochaną suszarką Babyliss, tylko zimnym nawiewem, w między czasie czeszę włosy moją ulubioną szczotką TangleTeezer, nie prostuję, nie kręcę na lokówce. Ulubione produkty do pielęgnacji w POŚCIE.

jeszcze ja, jeszce ja chwaliłam twoje wloski

nie wiem czy widziałas w kazdym razie jeszcze raz pochwale są pięęęękne!
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 17:23   #2837
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
jeszcze ja, jeszce ja chwaliłam twoje wloski

nie wiem czy widziałas w kazdym razie jeszcze raz pochwale są pięęęękne!
Kochana, ja nie mogę wchodzić do Twojej włosowej galerii, bo zielenieję z zazdrości! Ale czasami wchodzę i tak pooglądać i powzdychać :P Bo to moje ulubione włosy ever! I wzoruję się nich Btw, dziękuję
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 17:36   #2838
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Nie będę się odnosić do całego tego zamętu, tylko do przytoczonych fragmentów.
Cytat:
Napisane przez Farmacy Pokaż wiadomość
Sls, parabeny to środki myjące, zmniejszające napięcie powierzchniowe. porównałabym je do lekkiego detergentu.
Parabeny to konserwanty.
Cytat:
Angielski wax znany jest z dużej zawartości białka henny które robi z włosami czasem cuda.
Nie ma żadnego białka henny.
Cytat:
Jak pisałam dozwolone ilości są w kosmetykach potrzebne i korzystne i całkowicie bezpieczne.
Nie są potrzebne. Można zastąpić je o wiele łagodniejszymi środkami. Dla niektórych osób są też niebezpieczne, bo powodują podrażnienia.
Cytat:
Co do silokonu to nie powinny go zawierac maski ani odżywki gdyz jest to klasyczny oblepiacz włosa który daje szybki dobry efekt: gładkość, sklejenie rozdwojonych końcówek, łatwość rozczesywania.
Wymieniłaś same zalety silikonów. Z resztą można stosować na zmianę maski silikonowe i bezsilikonowe. Wystarczy znać umiar
Cytat:
Po kilku użyciach środków z silikonem włosy stają się cieżkie i wymagają prawdziwej kuracji.
Silikony nie tworzą nieprzepuszczalnego pancerza i nie niszczą włosów. To klasyczna wizażowa przesada
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 18:58   #2839
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Kochana, ja nie mogę wchodzić do Twojej włosowej galerii, bo zielenieję z zazdrości! Ale czasami wchodzę i tak pooglądać i powzdychać :P Bo to moje ulubione włosy ever! I wzoruję się nich Btw, dziękuję



ja tak samo robie i wchodze do twojej
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 01:19   #2840
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Szybciutka lipcowa aktualizacja. Cały czas jestem na urlopie, pierwsze dwa tygodnie były dla moich włosów koszmarem - zasolona, morska woda + 40 stopni upału, żar lał się z nieba dzień w dzień. Starałam się chronić włosy jak się dało, ale i tak dostały w kość
Kilka dni temu odwiedziłam mojego fryzjera, zafundował moim włosom delikatny zabieg pielęgnacyjny i po rocznej przerwie podciął mi końcówki. Włosy trochę odżyły, ale i tak fatalnie znoszą upały. Staram się je wiązać i nosić nakrycia głowy. Delikatne środki myjące i odżywki ratują mnie w tą pogodę. Na zdjęciach stan na dzień dzisiejszy.
O mamo Przepiękne!
__________________
Zakochana! 10.2010.
R.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 12:20   #2841
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Farmacy uprawia marketing szeptany dla firmy Pilomax, ban poleciał, jak wróci pod nowym nickiem, zgłaszajcie ZP albo piszcie PW, nie warto tracić czasu na dyskusje

pozdrawiam pięknowłose
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 12:39   #2842
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Farmacy uprawia marketing szeptany dla firmy Pilomax, ban poleciał, jak wróci pod nowym nickiem, zgłaszajcie ZP albo piszcie PW, nie warto tracić czasu na dyskusje

pozdrawiam pięknowłose
szkoda tylko ze napisala same glupoty widac ze nie tutejsza
_________
____
_

dziewczyny macie piekne wlosy ja narazie nie mam czym sie chwalic dopoki nie przyciemnie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 13:46   #2843
tejsha
Raczkowanie
 
Avatar tejsha
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 328
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez chomiG Pokaż wiadomość
ale cuda wstawiacie..
nie ma co, chwytam za olej i do dzieła :p

a póki co - moje dzisiejsze.
robiłam bez flesza, żeby zobaczyć jak to wygląda "na sucho" i niestety rzeczywiście wygląda SUCHO wiem, że wiszą mi suche strączki, ale te strączki sięgają już do pasa, więc uparcie ponoszę je jeszcze trochę, bo nigdy nie miałam takich długich, zrozumcie..
po wakacjach podetnę, a na razie praca, potem praktyki, więc włosy i tak upięte w kok, także nie straszę suchością dookoła
(o dziwo w dotyku nie są suche, więc może są po prostu.. yyy.. niefotogeniczne? )
uważam, że są ładne.. staną się jeszcze piękniejsze gdy podetniesz je po wakacjach :_)
__________________
"Cierpliwym kwitną nawet skały"


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408704
tejsha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 13:57   #2844
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

jejku, wchodze tu do was i podziwiam wasze włosy i aż czasami chce mi się płakać nad moimi
ech, chcialabym się kiedyś pochwalić swoimi tutaj *_*
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 14:21   #2845
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Dobra, rzucam lipcowe włosiska
to było po pieluszkowaniu robię zdjęcia zawsze jak mi wyjdą ładne falki

A tak normalnie jak same sobie schną to są proste ostatnio. Coraz bardziej zauważam, że na siłę chcę coś wyciągnąć a one zmieniają chyba swoją konstrukcję -.-

Brałam CP cały czerwiec i część lipca, kilka razy znowu miałam Khadiego na głowie no ale specjalnych magicznych przyrostów a'la 5 cm nie ma...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sadhahd.jpg (30,4 KB, 181 załadowań)
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 14:55   #2846
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Dobra, rzucam lipcowe włosiska
to było po pieluszkowaniu robię zdjęcia zawsze jak mi wyjdą ładne falki

A tak normalnie jak same sobie schną to są proste ostatnio. Coraz bardziej zauważam, że na siłę chcę coś wyciągnąć a one zmieniają chyba swoją konstrukcję -.-

Brałam CP cały czerwiec i część lipca, kilka razy znowu miałam Khadiego na głowie no ale specjalnych magicznych przyrostów a'la 5 cm nie ma...
A wg mnie nie tylko Ci włosy urosły, ale jeszcze poprawiła się ich kondycja Bardzo ładnie wyglądają
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 15:40   #2847
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Dobra, rzucam lipcowe włosiska
to było po pieluszkowaniu robię zdjęcia zawsze jak mi wyjdą ładne falki

A tak normalnie jak same sobie schną to są proste ostatnio. Coraz bardziej zauważam, że na siłę chcę coś wyciągnąć a one zmieniają chyba swoją konstrukcję -.-

Brałam CP cały czerwiec i część lipca, kilka razy znowu miałam Khadiego na głowie no ale specjalnych magicznych przyrostów a'la 5 cm nie ma...
coraz ładniejsze widać że kondycja lepsza
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 16:17   #2848
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Dobra, rzucam lipcowe włosiska
to było po pieluszkowaniu robię zdjęcia zawsze jak mi wyjdą ładne falki

A tak normalnie jak same sobie schną to są proste ostatnio. Coraz bardziej zauważam, że na siłę chcę coś wyciągnąć a one zmieniają chyba swoją konstrukcję -.-

Brałam CP cały czerwiec i część lipca, kilka razy znowu miałam Khadiego na głowie no ale specjalnych magicznych przyrostów a'la 5 cm nie ma...
masz kolor moich naturalek ktorych nie mam juz
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 16:24   #2849
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
A wg mnie nie tylko Ci włosy urosły, ale jeszcze poprawiła się ich kondycja Bardzo ładnie wyglądają

Fajnie jest dać Wam zdjęcia do opinii, bo Wy zawsze widzicie zmiany To jest miłe i praktyczne, bo ja np. specjalnego wzrostu w ogóle nie zauważam

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
coraz ładniejsze widać że kondycja lepsza


dziękuję
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
masz kolor moich naturalek ktorych nie mam juz
Dzisiaj chyba kupię farbę do włosów... Coś mnie tak kusi zimny blondzik a'la Snow....
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 16:38   #2850
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Dobra, rzucam lipcowe włosiska
to było po pieluszkowaniu robię zdjęcia zawsze jak mi wyjdą ładne falki

A tak normalnie jak same sobie schną to są proste ostatnio. Coraz bardziej zauważam, że na siłę chcę coś wyciągnąć a one zmieniają chyba swoją konstrukcję -.-

Brałam CP cały czerwiec i część lipca, kilka razy znowu miałam Khadiego na głowie no ale specjalnych magicznych przyrostów a'la 5 cm nie ma...
A Ty nie miałaś kiedyś różowych końcówek?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.