Co mogłabym zmienić..? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-22, 20:16   #1
latea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 26

Co mogłabym zmienić..?


Próbowałam zrobić się na bóstwo ale gdy obejrzałam zdjęcia z imprezy doszłam do wniosku, że efekt jest mizerny i na prawdę nie wiem co do mnie pasuje a co nie w kwestii makijażu czy fryzury. Dodam, że mam długie włosy, do pasa, zupełnie nie farbowane więc tym bardziej szkoda mi ich mazać farbą. Są bardzo cienkie i proste, na zdjeciu są solidnie podtapirowane. Proszę o rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiza.jpg (29,4 KB, 313 załadowań)
latea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 20:40   #2
LadyMaddie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Co mogłabym zmienić..?

Cytat:
Napisane przez latea Pokaż wiadomość
Próbowałam zrobić się na bóstwo ale gdy obejrzałam zdjęcia z imprezy doszłam do wniosku, że efekt jest mizerny i na prawdę nie wiem co do mnie pasuje a co nie w kwestii makijażu czy fryzury. Dodam, że mam długie włosy, do pasa, zupełnie nie farbowane więc tym bardziej szkoda mi ich mazać farbą. Są bardzo cienkie i proste, na zdjeciu są solidnie podtapirowane. Proszę o rady.
Hmm, mysle, ze prosta grzywka by Ci pasowala
A co do makijazu to obowiazkowo kreska na gornej powiece i wytuszuj rzesy, podkresl policzki rozem
Nie musisz niszczyc wlosy farba, sa naturlne henny, ktore w ogole nie niszcza wlosow, ba nawet odzywiaja. Widzialambym CIe w rudych.
Tu masz link do naturalnych farb http://www.khadi.pl/naturalne-farby-do-wlosow
LadyMaddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 21:51   #3
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Co mogłabym zmienić..?

Hmm faktycznie rudości mogłyby Cię ładnie ożywić. W ogóle ładna z Ciebie dziewczyna, tylko potrzeba Ci trochę świeżości na twarzy i we włosach W tym celu proponuję korektor pod oczy i róż w ciepłym odcieniu, bo Ty chyba jesień jesteś. Włosy wyglądają na zmęczone, brak im puszystości i sprężystości, jak je pielęgnujesz? Aha i czy na tym zdjęciu to właśnie efekty Twojego robienia się na bóstwo?
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 10:11   #4
nb50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 21
Dot.: Co mogłabym zmienić..?

Czy nikt Ci nie powiedział,że za długie włosy wygladają (wybacz) OBRZYDLIWIE! No niestety,ale taka jest prawda. Po to sie je podcina, aby były lekkie, piękne i aby dobrze sie układały. A tak to wisi jakis długi kitajec i co z tego. Na włosach za łopatki też można zapleść piękny warkocz, zrobic koka czy co sobie zamarzysz. Zetnij te włosy (włosy nie zęby-odrosną) i zafarbuj (szamponem koloryzjacym,bo to ich nie zniszczy tak jak farba). Wcale nie musi to być jakaś wielka zmiana- moze być coś zbliżonego do Twojego naturalnego koloru
nb50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 13:40   #5
Inka223
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 65
Dot.: Co mogłabym zmienić..?

Cytat:
Napisane przez nb50 Pokaż wiadomość
Czy nikt Ci nie powiedział,że za długie włosy wygladają (wybacz) OBRZYDLIWIE! No niestety,ale taka jest prawda. Po to sie je podcina, aby były lekkie, piękne i aby dobrze sie układały. A tak to wisi jakis długi kitajec i co z tego. Na włosach za łopatki też można zapleść piękny warkocz, zrobic koka czy co sobie zamarzysz. Zetnij te włosy (włosy nie zęby-odrosną) i zafarbuj (szamponem koloryzjacym,bo to ich nie zniszczy tak jak farba). Wcale nie musi to być jakaś wielka zmiana- moze być coś zbliżonego do Twojego naturalnego koloru
Otóż to Baaardzo długie włosy nie wyglądają zbyt estetycznie, tym bardziej jak są cienkie... Jak nie chcesz drastycznych zmian to skróć włosy do łopatek, a zobaczysz o ile łatwiej będzie Ci o nie dbać, robić szałowe fryzury itp. Do tego dobre cieńcie doda włosom objętości A takie długie, cienkie, oklapnięte włosy nigdy nie będą wyglądały dobrze
__________________

"Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły zostałam wiedźmą"
Inka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 13:58   #6
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Co mogłabym zmienić..?

ładna jesteś, masz bardzo ciepły typ urody i pasować Ci będzie makijaż w kolorach złota, ciepłego brązu i morelowy róż na policzki. Mi się Twój kolor włosów i grzywka na bok podoba uważam że Ci pasują, ale jeśli masz takie cieniutkie włosy to faktycznie długość aż do pasa nie jest korzystna
Jeśli chodzi o makijaż to przede wszystkim powinnaś podkreślić oczy. Masz ładną cerę, wszystko ok ale Twoje oczy wyglądają na zmęczone i takie "gołe" pasowało by Ci pokreślenie kredką górnej linii rzęs-podkręcenie ich i wydłużenie, jakiś rozświetlający cień i odrobina różu. Do farbowania namawiać Cię nie będę-jedynie skrócenie i więcej objętości. Spróbuj najpierw z makijażem pokombinować.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 14:55   #7
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Co mogłabym zmienić..?

Proponowałabym podkreślenie oczu , aby stały się bardziej wyraźne. Mam na myśli wytuszowanie rzęs + kreska na górnej powiece. Cerę masz ładną, ale mogłabyś użyć różu bądź bronzera na kości policzkowe. Jeśli chodzi o włosy to proponowałabym ścięcie włosów, doda im to życia... będą się lepiej układać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makija.jpg (30,8 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg meef.jpg (44,4 KB, 106 załadowań)
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 17:40   #8
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Co mogłabym zmienić..?

skrocilabym wlosy do biustu, obciela w trojkat, zrobila grzywke na prosto, przycimniela wlosy o ton dwa, bo teraz masz w kolorze karnacji a powinny byc ciemniejsze od skoro, do tego eliner na gore i bedzie slicznie
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 17:50   #9
latea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 26
Dot.: Co mogłabym zmienić..?

Baaardzo dziękuje za uwagi.
Przed wyjściem próbowałam i kreski na oko i różu na policzkach i g.... wyszło. Wszystko to niby na twarzy jest. maluję się cieniami Lilly lolo, róż też Lilly, puder eris i benecos na twarzy i to wszystko na tym zdjęciu jest ale tego zupełnie nie widać
Dorzucam kolejne fotki bo: oczy mam bardzo duże, na poprzednim zdjęciu może tego aż tak nie widać ale, gdy dodaje kredkę/eyeliner na górną powiekę mam wrażenie że są jeszcze większe (fotka poniżej).
Włosy nie wyglądają aż tak źle jak to jest na zdjeciu (trafiłam na na prawdę fatalną fryzjerkę, która zrobiła mi "byle co" na głowie, niczym ogon u szczura, chociaż zgodzę się, że długie i cienkie nie wyglądają zbyt fajnie. Ciągle wydaje mi się, że długie włosy optycznie skracają sylwetkę a ja jestem wysoka i chciałabym się trochę skrócić Myślałam, żeby je przefarbować na ciemny brąz, identyczny jak kolor oczu, ciągle się waham.

Ogólnie jakaś taka "ciężka" do stylizacji zawsze byłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz.jpg (19,0 KB, 127 załadowań)
latea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 17:55   #10
latea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 26
Dot.: Co mogłabym zmienić..?

Dziękuję też a stylizację on line Nigdy nie miałam aż tak ładnego makijażu Co do włosów, to moje naturalne są tak cieniutkie, że obawiam się, że ciężko byłoby stworzyć takiego "puchacza" na głowie
latea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 13:20   #11
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Co mogłabym zmienić..?

wydaje mi się, że absolutnie powinnaś skrócić włosy!
cienkie i długie to nie jest dobre połączenie

w makijażu spróbuj podkreślić oko brązowymi/złotymi/beżowymi cieniami, eyelinerem, kredką czarną i brązową
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Halina_Mlynkova_bedzie_4992201.jpg (44,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Halina+Mynkowa+halinka_mlynkova1.jpg (7,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg df33cadcba9192d8afa6dc675ec23c59_af99d9.jpg (214,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0000WKQQLPT2TYCV-C303.jpg (118,2 KB, 1 załadowań)
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 10:18   #12
bellafantasma
Raczkowanie
 
Avatar bellafantasma
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 128
Dot.: Co mogłabym zmienić..?

Masz przede wszystkim za długie włosy, odejmują Ci uroku!
Zaś jeśli chodzi o fryzury i makijaż, to pierwsze, co mi się nasunęło na myśl, gdy Cię zobaczyłam - Marta Żmuda Trzebiatowska. Zainspiruj się jej wyglądem - będzie bardzo Ci pasował
Daję załącznik z fryzurą, która według mnie by Ci pasowała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z6259687X.jpg (50,0 KB, 21 załadowań)
__________________
"Nikt kto tego sam nie doświadczył, nie potrafi sobie wyobrazić, jak smutna i długa jest noc, którą spędza się bez zmrużenia oka z myślą utkwioną w przyszłości wyzutej całkowicie z nadziei."

Gustaw Herling-Grudziński - "Wieża"


***

włosy: 45 -> ...
waga: 61 -> 60 -> 59 -> czas pokaże!
bellafantasma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.