Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-02, 10:56   #2461
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Karola a on jak kryje? Jak bedziesz tam to mozesz mi napisac smsa jakie kolory są
Krycie ma do bani :/
Maznęłam wczoraj na stopach, ale tak jak mówiłam- musiałam pomalować normalnym różowym i dopiero na wierzch ten fluorescencyjny.
Sam fluo nawet po nałożeniu 2 grubszych warstw strasznie przebijał. Wręcz prawie nie było widać rózowego koloru tylko takie mazy i smugi :/
Ale na jakimś podkładzie daje radę
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 11:39   #2462
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mam znajomego, który nazywa mnie przyjaciółką zawsze, kiedy czegoś chce. Pomogłam mu wiele razy, również w sprawach bardzo ważnych (zorganizowanie leczenia, chronienie go przed realizacją poronionych pomysłów pokroju mieszkania z dziewczyna, którą znał tydzień). Ogólnie traktowałam go jak takie duże dziecko, którym od czasu do czasu trzeba pokierować bo samo jest (wybaczcie) za głupie żeby funkcjonować samodzielnie (facet ma 28 lat, nigdy nie pracował, nie skonczył żadnej szkoły i mieszka z matką). Niemniej jednak lubiłam go dopóki trzymał się ode mnie w miarę z daleka i zwracał się tylko z konkretnymi problemami (jest zbyt męczący na bardziej zaangażowaną znajomość). A co on się nie nagadał jaką to ja jestem jego przyjaciółką, jak to zawsze na mnie może liczyć, co się nie naprosił o "piątkę na komórkę".

Nie odzywał się jakiś czas, po drodze wspomniał, że kogoś poznał. Diabelnie się nudziłam jadąc z pociągiem więc postanowiłam do niego zadzwonić i obczaić sytuację. Ale żeby nie przeszkodzić w razie czego gołąbeczkom napisałam mu najpierw sms o szalenie rozbudowanej treści: Gdzie jesteś?

I on na to najpierw: a co chcesz, po co ci to wiedzieć, co cie to obchodzi. To się wkurzyłam, odpowiedziałam że nic i przycięłam komara. Budzi mnie telefon, on pyta gdzie jestem ja, mówię zgodnie ze swoją przekorą: a co cię to obchodzi? coś chcesz? On się rozłączył.

Po chwili dostaję sms: Po co mi się narzucasz jak ja cie mam w d... pośladkach? Wiesz że mam dziewczynę a się wpier... wpychasz. Odpisałam że w takim razie okej, nie będę mu się więcej narzucać, że generalnie ma mnie z głowy. On jeszcze dobił że "ok, o to mu chodziło właśnie".

Założę się że był pijany i że prędzej czy później zacznie przepraszać i się kajać. Dla zabicia czasu wymyślałam dla niego różne riposty. Ostatecznie stwierdziłam, że w takiej sytuacji najtrafniejsza bedzie ta na "S" zawierająca tylko jedno słowo.


Oo i ja znam takie typy. To ludzie "pijawki" lecz w zamian nie dają z siebie niczego bo... nic nie mają.

kopnij w tyłek, to się opamięta. Krótko,zwięźle

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Tak na szybciutko bell biedronkowy a na to mgiełka z simple beauty

Skórki i pościel niech będą ignorowane
Czas poprawić kształt

hahaha ja tez robię na pościeli ostatnio


jakie boskie i mój ulubiony kolorek. Świetny kształt!
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 11:45   #2463
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

widze, że napadłyście Biedronke na całego ;D
ja dziś wpadłam z mamą na małe zakupy ;D Belki praktycznie nie ruszone, ja żadnego nie wzięłam ale za to kupiłam ten balsam do stóp intensywnie nawilżający, krem do depilacji z Evelinki, ten skrzyp ( szkypo vita jest świetna ale już się kończy wiec kupiłam ten skrzyp z B. zobaczymy jak się sprawdzi), no i ta odżywke i szampon z Diplony ( nie wiem czy to dobre ale musze mieć odżywkę bo bez niej nie da rady rozczesać włosów- efekt rozjaśnianych włosów podczas robienia balejażu ;D )
a że za wszystko płaciła mama to wydała na mnie jakies 40zł ;D hehehe ;D

no a teraz gotuję obiad ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 11:49   #2464
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ostatnio ogólnie na wszystko reaguję emocjonalnie. Dość typowe dla mnie.
Wszyscy chcą mojego dobra, ale ja go nie dam sobie odebrać

Musisz się wyciszyć, ogarnąć wszystko dookoła bo mam wrażenie.. że panuje wokół Ciebie chaos. Nie wiem, może się mylę

Moja siostra urodziła w wieku 23 lat. Teraz ma 25 i mój siostrzeniec trzyma się bardzo dobrze. U niej to było tak.. planowała dziecko, to nie wyszło. A jak nie planowała, bo sytuacja materialna była "chwiejna" to akurat wpadła. Z tabletek.

Szwagier jak tylko sie dowiedział, pojechał zagranicę. Siedzi tam do dziś, a związek ma się całkiem dobrze, nawet lepiej niż przed wyjazdem.. co dziwne.
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 11:53   #2465
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Uciekam do domu. Czy jesli poproszę was żebyście oglądały dziś mecz z Argentyną i trzymały kciuki, to przegramy tak jak z Bułgarią?

Do jutra niewiasty
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 12:04   #2466
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Tak na szybciutko bell biedronkowy a na to mgiełka z simple beauty

Skórki i pościel niech będą ignorowane
Czas poprawić kształt
Śliczne mani ja tam uwielbiam chucka z essence jest mega podobny

W ogóle fajnie że ktoś zauważył że się odezwałam
to może zarzucę pazurkami co by się rzucić w oczy
to co noszę od soboty Essence C'est la vie! + night in Vegas
kolor najlepiej oddaje pierwsze zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09802.jpg (23,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09815.jpg (43,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09832.jpg (24,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09834.jpg (26,3 KB, 22 załadowań)
__________________
synek

Edytowane przez Agateczka*
Czas edycji: 2012-08-02 o 12:10
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 12:06   #2467
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

A ja powoli zaczynam kurację włosową.. zaczynam od zmiany szamponu na lżejszy w składzie i stosowaniu masek, no i odżywek.
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 12:20   #2468
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Agateczko marudzisz



sliczne pazurki, kurde podobaja mi sie kwadraty, ale moje paznokcie zawsze sie po bokach lamaly

i kolorek



chce do domuuuuu
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 12:34   #2469
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Śliczne mani ja tam uwielbiam chucka z essence jest mega podobny

W ogóle fajnie że ktoś zauważył że się odezwałam
to może zarzucę pazurkami co by się rzucić w oczy
to co noszę od soboty Essence C'est la vie! + night in Vegas
kolor najlepiej oddaje pierwsze zdjęcie.
mam też ten lakier z essence, jest piękny

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Uciekam do domu. Czy jesli poproszę was żebyście oglądały dziś mecz z Argentyną i trzymały kciuki, to przegramy tak jak z Bułgarią?

Do jutra niewiasty

WYGRAMY DZISIAJ, nie moze być inaczej, bo jak nie to....


Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
widze, że napadłyście Biedronke na całego ;D
ja dziś wpadłam z mamą na małe zakupy ;D Belki praktycznie nie ruszone, ja żadnego nie wzięłam ale za to kupiłam ten balsam do stóp intensywnie nawilżający, krem do depilacji z Evelinki, ten skrzyp ( szkypo vita jest świetna ale już się kończy wiec kupiłam ten skrzyp z B. zobaczymy jak się sprawdzi), no i ta odżywke i szampon z Diplony ( nie wiem czy to dobre ale musze mieć odżywkę bo bez niej nie da rady rozczesać włosów- efekt rozjaśnianych włosów podczas robienia balejażu ;D )
a że za wszystko płaciła mama to wydała na mnie jakies 40zł ;D hehehe ;D

no a teraz gotuję obiad ;D
dzisiaj znowu napadłam na biedre ale w celach spożywczych, lakiery poprzebierane, fu. już bym żadnego tam nie kupiła za to kupiłam krem do rąk z masłem shea do stosowania na wszystko - włosy, ręce, stópki..

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
A ja powoli zaczynam kurację włosową.. zaczynam od zmiany szamponu na lżejszy w składzie i stosowaniu masek, no i odżywek.
warto, ja dzisiaj jeszcze kupiłam naftę, może na wypadanie pomoże chociaż odrobine, a ja bede skakać z radości bo póki co to płaczę i wyję przez to wypadanie......
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 12:39   #2470
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

warto, ja dzisiaj jeszcze kupiłam naftę, może na wypadanie pomoże chociaż odrobine, a ja bede skakać z radości bo póki co to płaczę i wyję przez to wypadanie......

Mi wypadają od jakiegoś czasu i zrobiły się cienkie i oklapnięte. Ale sama to sobie zafundowałam codziennym suszeniem,pianką i masa lakieru .
Od wczoraj powiedziałam: stop.
Muszę je odżywić, bo nigdy jakiegoś wielkiego problemu z nimi nie miałam.. no przetłuszczają się szybko, ale to tak mam i mi to nie minie. Mycie codziennie to u mnie już normalne a teraz doszły te problemy z wypadaniem i brakiem objętości... będę o nie walczyć.
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 12:47   #2471
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Ja pier********.
Mam dość sytuacji w domu.Chce aby to był sen
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 12:48   #2472
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35656017]Ja pier********.
Mam dość sytuacji w domu.Chce aby to był sen[/QUOTE]


Też nie mam ciekawie. Łączę się w bólu
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 12:52   #2473
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Mi wypadają od jakiegoś czasu i zrobiły się cienkie i oklapnięte. Ale sama to sobie zafundowałam codziennym suszeniem,pianką i masa lakieru .
Od wczoraj powiedziałam: stop.
Muszę je odżywić, bo nigdy jakiegoś wielkiego problemu z nimi nie miałam.. no przetłuszczają się szybko, ale to tak mam i mi to nie minie. Mycie codziennie to u mnie już normalne a teraz doszły te problemy z wypadaniem i brakiem objętości... będę o nie walczyć.
mi przestały się przetłuszczać i myślę, ze to może po olejowaniu, albo po jantarze. myłam co 2 dni, teraz spokonie 4 wytrzymam
dobrze że powiedziałaś stop, powoli przy odpowiedniej pielęgnacji będzie na pewno lepiej

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35656017]Ja pier********.
Mam dość sytuacji w domu.Chce aby to był sen[/QUOTE]

też tak czasami mam... przetrwać to trzeba..
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 13:11   #2474
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
mi przestały się przetłuszczać i myślę, ze to może po olejowaniu, albo po jantarze. myłam co 2 dni, teraz spokonie 4 wytrzymam
dobrze że powiedziałaś stop, powoli przy odpowiedniej pielęgnacji będzie na pewno lepiej



też tak czasami mam... przetrwać to trzeba..

a to ciekawe może po prostu brak im nawilżenia na dole są suche a u nasady tłuszczą się

muszę się za nie zabrać

Edytowane przez AgataBm180
Czas edycji: 2012-08-02 o 13:15
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 13:17   #2475
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Uciekam do domu. Czy jesli poproszę was żebyście oglądały dziś mecz z Argentyną i trzymały kciuki, to przegramy tak jak z Bułgarią?

Do jutra niewiasty
Dziś wygramy, bo ciocia /-e Karolcia/-e kibicują ze zdwojoną siłą

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Śliczne mani ja tam uwielbiam chucka z essence jest mega podobny

W ogóle fajnie że ktoś zauważył że się odezwałam
to może zarzucę pazurkami co by się rzucić w oczy
to co noszę od soboty Essence C'est la vie! + night in Vegas
kolor najlepiej oddaje pierwsze zdjęcie.
Ja zauważyłam

Potrzebuję takiego koloru na już Ale nie mam Byłby idealny

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35656017]Ja pier********.
Mam dość sytuacji w domu.Chce aby to był sen[/QUOTE]

Chu, niestety trzeba to przetrwać
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 13:19   #2476
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

a u mnie prawie wszystkie stoją jakby do sklepu nie weszła żadna kobieta ;D tylko są poprzewracane ale jest ich dużo ...
wiem co miałam kupić.. ;/

a mi sie też przetłuszczają od góry, ale jak podsusze górę a reszta schnie naturalnie to całe 2 dni są ładne... nie wiem co to za filozofia... ale na ogół nie susze ich bo mi sie nie chce albo jest za późno ( zazwyczaj myje wieczorem)

Agateczka- śliczne te twoje pazurki
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 13:20   #2477
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
a to ciekawe może po prostu brak im nawilżenia na dole są suche a u nasady tłuszczą się

muszę się za nie zabrać
całkiem możliwe. to jest tak samo jak z buzią. jeśli nie jest odpowiednio nawilżona może być tłusta cera.
i nie powinno używać się szamponów do włosów przetłuszczających się. bo zmywają całe sebum, a gruczoły produkują je coraz mocniej i jest tylko gorzej tak przynajmniej nas profesorek uczył na histologii
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 13:23   #2478
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Jak mnie głowa boli od płaczu....
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 13:25   #2479
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35656910]Jak mnie głowa boli od płaczu....[/QUOTE]

Kochana, nie płacz, to w niczym nie pomoże
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 13:28   #2480
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35656910]Jak mnie głowa boli od płaczu....[/QUOTE]

Wypłacz się, trzeba jakoś odreagować:glasi u:
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 13:34   #2481
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
a u mnie prawie wszystkie stoją jakby do sklepu nie weszła żadna kobieta ;D tylko są poprzewracane ale jest ich dużo ...
wiem co miałam kupić.. ;/

a mi sie też przetłuszczają od góry, ale jak podsusze górę a reszta schnie naturalnie to całe 2 dni są ładne... nie wiem co to za filozofia... ale na ogół nie susze ich bo mi sie nie chce albo jest za późno ( zazwyczaj myje wieczorem)

Agateczka- śliczne te twoje pazurki
ja zawsze spinam je w lekki kok u góry i nie daje to mi nic.. Ja nie wiem czy coś mi pomoże, może odpowiednie natłuszczenie

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
całkiem możliwe. to jest tak samo jak z buzią. jeśli nie jest odpowiednio nawilżona może być tłusta cera.
i nie powinno używać się szamponów do włosów przetłuszczających się. bo zmywają całe sebum, a gruczoły produkują je coraz mocniej i jest tylko gorzej tak przynajmniej nas profesorek uczył na histologii
A to ciekawe.. ja teraz kupilam szampon dla dzieci (pewnie niezbyt rozsądne) ale chcę wypróbować, na jakiś czas

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35656910]Jak mnie głowa boli od płaczu....[/QUOTE]
...znam doskonale ten stan.. nic nie trzeba mówić

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Kochana, nie płacz, to w niczym nie pomoże

musze się z tym nie zgodzić.. tzn. przynajmniej w moim przypadku.
Łzy mi pomagają w wyrzuceniu z siebie całego napięcia,emocji,żalu, goryczy..wszystkiego. Niestety..bardzo często płaczę..

ale wolę płacz, niż duszenie tych wszystkich złych emocji w sobie..
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 13:34   #2482
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
A to ciekawe.. ja teraz kupilam szampon dla dzieci (pewnie niezbyt rozsądne) ale chcę wypróbować, na jakiś czas
ciekawe, ale prawdziwe, odpowiednie nawilżenie to podstawa.

no, co do płaczu to ja też za często płacze, strasznie emocjonalnie do wielu rzeczy podchodzę, ale staram się to zmienić. przepłaczę cały dzień i wcale nie czuję się lepiej..
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!

Edytowane przez smoothly
Czas edycji: 2012-08-02 o 13:35
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 13:38   #2483
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Ja jestem chodzącą "emocją" niestety. Potrafię płakać co 2 dni. Czy ze wzruszenia,czy z żalu, czy z problemów. Ale nie trwa to długo, chwilę..

A to dziwne, bo zwykle osoby uważają mnie raczej za twardą,niezgiętą. Tylko przyjaciele wiedzą, że jestem i trochę silna i słaba jednocześnie haha
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 13:54   #2484
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Ja jestem chodzącą "emocją" niestety. Potrafię płakać co 2 dni. Czy ze wzruszenia,czy z żalu, czy z problemów. Ale nie trwa to długo, chwilę..

A to dziwne, bo zwykle osoby uważają mnie raczej za twardą,niezgiętą. Tylko przyjaciele wiedzą, że jestem i trochę silna i słaba jednocześnie haha
mnie jak coś rozwali na łopatki to płaczę i przeżywam przez dwa dni. dlatego pora to zmienić.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 13:59   #2485
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
mnie jak coś rozwali na łopatki to płaczę i przeżywam przez dwa dni. dlatego pora to zmienić.

Był okres, w którym płakałam 2 tygodnie. Tak problemy w domu mną powodowały. Nie życzę nikomu..brr.



Ja chcę wyrobić u siebie większą stabilność emocjonalną
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 14:01   #2486
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Agata - ja czasami mocno nałożę intensywnie nawilżającej odżywki, zawine w koczek i tak chodze kilka godzin, potem jak zmyje to są fajne ;D może jakaś maska nawilżająca, albo olejowanie coś da ( na olejowaniu sie nie znam bo nie stosuje ale jak masz suchą skóre to wtedy bardziej się przetłuszczają włosy )
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 14:02   #2487
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Ależ naprodukowałyście się wczoraj wieczorem i dzisiaj
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ale próbowałaś wrzucić na luz wciskając sprzęgło, prawda?
Toż oczywiście że wcisnęłam sprzęgło najpierw
Wiem uczy się dopiero po zdaniu prawka
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
mi tez nie pomogła, mówisz że brzuszki coś dadzą?
może w ogóle zacznę znowu ćwiczyć? ale to będę chudnąć i wszyscy zaczną krzyczeć
Brzuszki na skoliozę nie bardzawo. Do rehabilitanta i dopasowany do osoby zestaw ćwiczeń i dużo obojętnie jakiego ruchu.

Mi się chyba powoli namyśla na ćwiczenia Po tym jak mam kilka bluzek S może się w końcu zmotywuję
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
WItaj
O kurczę.. Współczuję. Koniecznie przenieś dokumenty.
Słuchaj a do zapisania się na egzamin potrzebny jest dowód? Bo ja ze swoim mam cyrki a chciałabym się już zapisać..
Tak potrzebny jest dowód. Za każdym razem do mnie: poproszę dowód. Z dowodem też musisz iść na egzamin.

Loli jaki debil, nie przejmuj się nim wogóle, pewnie zaraz przybiegnie znowu że coś chce.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 14:12   #2488
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
Agata - ja czasami mocno nałożę intensywnie nawilżającej odżywki, zawine w koczek i tak chodze kilka godzin, potem jak zmyje to są fajne ;D może jakaś maska nawilżająca, albo olejowanie coś da ( na olejowaniu sie nie znam bo nie stosuje ale jak masz suchą skóre to wtedy bardziej się przetłuszczają włosy )

no wlasnie nie mam suchej skóry niby.. a wypróbuję to

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;35657801]
Brzuszki na skoliozę nie bardzawo. Do rehabilitanta i dopasowany do osoby zestaw ćwiczeń i dużo obojętnie jakiego ruchu.

[/QUOTE]

Miałam takie "zestawy" tłukłam to tyle czasu, że nikt mi go już nie odda. A polepszenia nie było. Jedynie pogorszenie

Za to odkąd robiłam inne ćwiczenia, przynajmniej nie bolą mnie plecy i mam lepszą postawę. Coś nie halo.

Wiadomo,że dla każdego co innego jest dobre. Ale ja sama musiałam dobrać dla siebie odpowiednie ćwiczenia..
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 14:12   #2489
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

tak sie zastanawiam jakim cudem kupiłam w biedronce szampon i odżywke jak wybierając miałam 2 odżywki- magia jakaś ;D ale w sumie to dobrze bo buteleczki są genialne i będą mi służyć przez dłuuuuuuugi czas ;D ciekawe jak zawartość, na składach to ja sie nie znam ale jest napisane że niby bez silikonów szampon ;D umyje to sie okaże ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 14:14   #2490
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

jak to jest że zawsze mi się śmietana w zupie zważy?!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.