Walka o zdrowe i piękne włosy część XII - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-13, 19:51   #2701
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
z alterry brzoza i pomarancza nie ma rycyny

w wakacja ruch jest zdecydowanie wiekszy
Ja mam akurat migdał i papaja ale do paznokci i OCM jest super, więc nie narzekam włosy jednak mam wrażenie wysuszał
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 19:52   #2702
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 308
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
No, idealna pogoda by unikać humektantów
Dziękuję. Przynajmniej wiem, że jak zrobię tę mgiełkę co mi wcześniej podałaś przepis nie będę w taką pogodę stosowała. Co w taka pogodę stosować by nie zrobić sobie krzywdy? Szampon z SLES/ facelle, isana z banassu/ lub inna odzywka, maska, odzywka b/s i jedwab będzie ok?
madziula199090909090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 19:55   #2703
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
dziewczyny wyzej juz ci wszystko napisały, a w kuchniach świata jest nawet amla do włosow i olej musztardowy, ale ta amla ma dziwny jakis chemiczny skład (sama parafina i barwniki o ile pamiętam) więc nie kupuj lepiej , ale na musztardkę się możesz skusic, sama mam zamiar to będziemy testowac
A to wiem, amla z KTC. Amla bez amli.
Będę polować, chociaż powiem szczerze, że musztardowy jakoś nie jara mnie. Ale wiadomo, teraz nie jara, nie wiadomo co będzie, gdy go zobaczę.

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Od siebie mogę powiedzieć, że jako olej do żelatyny dodałam Alterrę migdał i papaja- w ogóle nie czuć wtedy żelatyny.
ooo! to je pomysł! Skoro mniej czuć, to znaczy, że jest nadzieja dla mnie.

Cytat:
Podstępnie wykorzystam te dane zapisując sobie je na dysku z zamiarem wykorzystania ich w przyszłości Scarrabeo, widzę, że się zmotywowałaś do wycieczkowania, tak trzymać. Machnij jeszcze Cieszyn
Skoro moja mama twierdzi, że odbiło mi, bo jeżdżę na drugi koniec miasta po jedną odżywkę, to ciekawa jestem co powie, gdy oświadczę jej, że jadę do Czech po szampon. Bo dobry, ekologiczny i tani. Zwiążą mnie w kaftanik i zawiozą do Lublińca, ot co.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 19:56   #2704
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Odpisałam Ci na poprzedniej stronie
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2646
a to mea culpa nie wiem może w sumie, co to obciążenie, że są one ciężkie i takie 'niefajne'. przy obecnej pielęgnacji włosy mi już nie falują tak, jak wcześniej, są raczej proste (oprócz zniszczonych końcówek, ale podetnę je po weselu ), więc może to, że są cięższe to tak, ale nie w sposób 'niefajny', są w sam raz, tylko że są właśnie takie, że każdy kosmyk osobno.
i spoko, czytałam, że to mocne coś i nie można z tym przesadzać, pytam dla informacji, jak się dowiem, to zdecyduję, że to się opłaca dla moich włosów a co dopiero kurację robić ale wiem, wiem, że różnie to bywa
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 19:57   #2705
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez antoninamotyl Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak Wam się sprawdza ten płyn Facelle z rosmana do higieny intymnej? Cały czas się nad nim zastanawiam
moje wlosy nie lubią facelle

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Podstępnie wykorzystam te dane zapisując sobie je na dysku z zamiarem wykorzystania ich w przyszłości Scarrabeo, widzę, że się zmotywowałaś do wycieczkowania, tak trzymać. Machnij jeszcze Cieszyn
ja też je zapisałam w notatniczku
za nie długo przeprowadzam się do Kraka to będę musiała zacząć orientować się w tamtejszych sklepach
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 19:57   #2706
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Misiu kolorowy, a wiesz, że zaraz po farbnięciu trzeba sobie zrobić ban na proteiny? Powodują szybsze wypłukiwanie się koloru Tak na ponad tydzień na pewno.
Tego nie wiedziałam puchata Wiewióreczko zależy jaki mi kolor wyjdzie, bo jeśli marchewka jak ostatnio, to nawet wolę, żeby się wypłukał ale ja protein chyba za dużo nie używam, tak mi się wydaje
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:02   #2707
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Dziękuję Kascysko
a ile to bezpieczna ilość? ja sobie nim po prostu psikałam włosy jak byłam w domu, prawie codziennie. to za dużo?

jeszcze sie zastanawiam, zmywanie oleju/maski szamponem z sls jakoś minimalizuje dobroczynne działanie, skoro silniej oczyszcza? Czy co miało wniknąć wniknęło i nieważne czym to zmyjemy?
Rozcieńczony co najmniej 1:4 (aloes:woda)

Wiesz, uważam, że dobroczynne działanie zawsze wystąpi. Ale im mocniej umyjemy, tym będzie słabsze.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość


Jak to, jak to? Ja się tak napaliłam na sok z aloesu.
Przecież możesz używać, a jak - popatrz w tym poście, tylko wyżej.

Miałyście kiedyś peeling kwasowy? Peeling kwasowy polega na niewielkim poparzeniu chemicznym skóry. A peeling kwasowy parzy, bo ma niskie pH = jest bardzo kwaśny.
Tak jak nierozcieńczony sok z aloesu w połączeniu z cysteiną, mocznikiem i all in one Zresztą sam sok solo też jest kwasiorem mocnym.
Cytat:
Napisane przez madziula199090909090 Pokaż wiadomość
Dziękuję. Przynajmniej wiem, że jak zrobię tę mgiełkę co mi wcześniej podałaś przepis nie będę w taką pogodę stosowała. Co w taka pogodę stosować by nie zrobić sobie krzywdy? Szampon z SLES/ facelle, isana z banassu/ lub inna odzywka, maska, odzywka b/s i jedwab będzie ok?
Z tego, co pamiętam, jesteś w początku pielęgnacji? Jeśli się mylę to mnie zbesztaj
W takim wypadku bad hair day będzie Ci się zdarzał nawet bez powodu - to tak zwany kryzys włosowy - kudełki przestawiają się na inną pielęgnację.

A sam zestaw jest jak najbardziej fajny
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 20:05   #2708
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Rozcieńczony co najmniej 1:4 (aloes:woda)

Wiesz, uważam, że dobroczynne działanie zawsze wystąpi. Ale im mocniej umyjemy, tym będzie słabsze.


Przecież możesz używać, a jak - popatrz w tym poście, tylko wyżej.
Uff - dobrze, że to przeczytałam, bo chciałam go rozcieńczać w mniejszej ilości wody.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:06   #2709
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
a to mea culpa nie wiem może w sumie, co to obciążenie, że są one ciężkie i takie 'niefajne'. przy obecnej pielęgnacji włosy mi już nie falują tak, jak wcześniej, są raczej proste (oprócz zniszczonych końcówek, ale podetnę je po weselu ), więc może to, że są cięższe to tak, ale nie w sposób 'niefajny', są w sam raz, tylko że są właśnie takie, że każdy kosmyk osobno.
i spoko, czytałam, że to mocne coś i nie można z tym przesadzać, pytam dla informacji, jak się dowiem, to zdecyduję, że to się opłaca dla moich włosów a co dopiero kurację robić ale wiem, wiem, że różnie to bywa
Raz zrobione mycie sodowe Ci nie zaszkodzi, a pomóc możeAle RAZ
Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Tego nie wiedziałam puchata Wiewióreczko zależy jaki mi kolor wyjdzie, bo jeśli marchewka jak ostatnio, to nawet wolę, żeby się wypłukał ale ja protein chyba za dużo nie używam, tak mi się wydaje
Chodziło mi o to, że z Twojego wpisu wynikało, iż najpierw zafarbujesz, a potem zalaminujesz. A żelatyna to jak w pyszczek strzelił źródło protein

Kurczę, puchu dawno nie miałam, ani ruda nie jestem (choć chciałam, ale nie chcę widzieć odrostów)

Edytowane przez kascysko
Czas edycji: 2012-08-13 o 20:07
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:08   #2710
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

dobrze, że moje włosy jeszcze się nie spalily

w takim razie po olejach będę używała BD, a Pharmacerisu w pozostałe dni hyh. Chociaz on składowo chyba nie jest bardzo zły, aby ten sls


ide zmywac mój dzisiejszy mix :-D dużo biedniejszy niż ten z wczoraj

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2012-08-13 o 20:10
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:17   #2711
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Misiu kolorowy, a wiesz, że zaraz po farbnięciu trzeba sobie zrobić ban na proteiny? Powodują szybsze wypłukiwanie się koloru Tak na ponad tydzień na pewno.

Spirulina odżywia, bo ma sporo: mikroelementów, witamin, aminokwasów I nie wysusza przy okazji tak jak większość ziół.
o bardzo dziękuję za info kiedys ją dodałam ale nie widziałam rewelwcji, ale będe próbowac dalej


Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ja mam akurat migdał i papaja ale do paznokci i OCM jest super, więc nie narzekam włosy jednak mam wrażenie wysuszał
aha

o a do paznokci to poprostu wcierałas w płytkę?

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
A to wiem, amla z KTC. Amla bez amli.
Będę polować, chociaż powiem szczerze, że musztardowy jakoś nie jara mnie. Ale wiadomo, teraz nie jara, nie wiadomo co będzie, gdy go zobaczę.

tak to ten z ktc

a mnie musztardowy tez własnie nie jarał dopuki go nie zobaczyłam
Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
za nie długo przeprowadzam się do Kraka to będę musiała zacząć orientować się w tamtejszych sklepach
będziemy miec w krk o jedną pięknowłosą włosomaniaczkę więcej
spoko napewno szybko sie poorientujesz
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 20:18   #2712
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Raz zrobione mycie sodowe Ci nie zaszkodzi, a pomóc możeAle RAZ
ooooki, jutro dam znać, jakie rezultaty tego są
ło matko, soda, ocet... trzeba będzie konspirację zrobić, ktoś w domu zobaczy, czym ja raczę włosy, to już całkiem powiedzą, że zostanę łysa na 100%
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:19   #2713
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 308
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Z tego, co pamiętam, jesteś w początku pielęgnacji? Jeśli się mylę to mnie zbesztaj
W takim wypadku bad hair day będzie Ci się zdarzał nawet bez powodu - to tak zwany kryzys włosowy - kudełki przestawiają się na inną pielęgnację.

A sam zestaw jest jak najbardziej fajny
Ten wątek zaczęłam czytać od IV części i do VIII- IX czytałam i się nie odzywałam wcale, dlatego nikt ze starej gwardii mnie nie pamięta. Oleje stosuję od jakiś 2 lat z przerwami- kokos, musztardowy (teraz wiem, czemu kokos nic u mnie nie robi). I tak na prawdę chyba nie wierzyłam w tę pielęgnację. Czytałam, ale mało wyciągałam z tego. Hity wizażu się u mnie nie sprawdzały. Żadnych wymyślnych olei i półproduktów nie miałam bo kasy nie miałam. Jedynie biovaxy, kallos, stapiz i inne maski popularne w tym czasie. Do tego blond pasemka robiłam i na czarno pofarbowałam i dekoloryzowałam gdy chciałam z czerni zejść i to mi zaszkodziło. Te włosy już chyba z rok temu całe obcięłam (stopniowo to robiłam by się na zapałkę nie obcinać). Teraz wróciłam i postanowiłam mieć lepsze włosy. Chcę zawalczyć o porost, jako dzieciak miałam więcej włosów. Kuracja Joanna Rzepa drażniła mnie w palce, Jantar przetłuszczał włosy. Teraz będę eliksir GP stosowała. Zaczęłam w te wakacje dorabiać i jak dostane pierwsza wypłatę to kupię kilka półproduktów, 2- 3 oleje dla wysokoporów i może coś z kalina-sklep.pl. -BIOARP ma świetny tonik do twarzy.

Teraz umyłam włosy facelle- mam nadzieję, że mnie jak Babydream nie przetłuści, użyłam Isany dla farbowanych (nie polecam), odżywkę z AUCHANA i Joanne z pokrzywą i herbatą. Potem jedwabiu użyję i wsio. Taki minimalizm dzisiaj. Ciekawe co na głowie zobaczę. Facelle domyje mi silikony z jedwabiu co na końcówki daję?

Mam pytanie :
Czy jak wy stosujecie psikacz +olej i zaplatacie w warkocz i je rozpuścicie przed myciem, to też fale macie?

Edytowane przez madziula199090909090
Czas edycji: 2012-08-13 o 20:24
madziula199090909090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:20   #2714
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Zwiążą mnie w kaftanik i zawiozą do Lublińca, ot co.
To Cię odwiedzę, bo mam niedaleko
Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Kurczę, puchu dawno nie miałam, ani ruda nie jestem (choć chciałam, ale nie chcę widzieć odrostów)
A jest możliwe, że włosy nigdy się nie spuszą?
Bo właśnie ja tak mam i się zastanawiam co to za anomalia
Ciesz się, że nie widziałaś moich odrostów
___
Stwierdziłam, że spróbuję wreszcie wydobyć naturalny skręt, a nie od warkocza.
Widział może ktoś coś takiego ostatnio w Rossmanie:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-do-lokow.html ?
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:21   #2715
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez isi rici Pokaż wiadomość
W końcu przyszedł czas na mnie
Aktualne włoski. Tak jak pisałam moją zmorą są końcówki, które mimo regularnego podcięcia dalej wyglądają jak sianko
Ale nie poddam się.
super

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
będziemy miec w krk o jedną pięknowłosą włosomaniaczkę więcej
spoko napewno szybko sie poorientujesz
mam wrażenie, że wszystkie pięknowłose są z Krakowa dlaczego nie widzę nikogo z lubelszczyzny?
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:24   #2716
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
A to wiem, amla z KTC. Amla bez amli.
Będę polować, chociaż powiem szczerze, że musztardowy jakoś nie jara mnie. Ale wiadomo, teraz nie jara, nie wiadomo co będzie, gdy go zobaczę.



ooo! to je pomysł! Skoro mniej czuć, to znaczy, że jest nadzieja dla mnie.



Skoro moja mama twierdzi, że odbiło mi, bo jeżdżę na drugi koniec miasta po jedną odżywkę, to ciekawa jestem co powie, gdy oświadczę jej, że jadę do Czech po szampon. Bo dobry, ekologiczny i tani. Zwiążą mnie w kaftanik i zawiozą do Lublińca, ot co.
Dlatego ja się kryję z tym jak umiem. Przedwczoraj mama do mnie: widzę, że w masz w koszyku w łazience coraz więcej kosmetyków. Tylko się głupio uśmiechnęłam Jedynie TŻ mnie rozumie, bo oboje mamy swoje wariactwa więc musi zrozumieć.
Do Lublińca mam z Was wszystkich chyba najbliżej, więc mogę odwiedzać z podarkami olejowymi

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
moje wlosy nie lubią facelle

ja też je zapisałam w notatniczku
za nie długo przeprowadzam się do Kraka to będę musiała zacząć orientować się w tamtejszych sklepach
Szczęściara! Mi pozostaje męczyć się z dojazdami i skończyć ostatni rok
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:28   #2717
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
ooooki, jutro dam znać, jakie rezultaty tego są
ło matko, soda, ocet... trzeba będzie konspirację zrobić, ktoś w domu zobaczy, czym ja raczę włosy, to już całkiem powiedzą, że zostanę łysa na 100%
Moi już się przyzwyczaili - całe drzwi od lodówki zawalone są półproduktami, brat z konferencji mi różne perełki nawłosowe przywozi, tata kupuje oleje
Cytat:
Napisane przez madziula199090909090 Pokaż wiadomość
Ten wątek zaczęłam czytać od IV części i do VIII- IX czytałam i się nie odzywałam wcale, dlatego nikt ze starej gwardii mnie nie pamięta. Oleje stosuję od jakiś 2 lat z przerwami- kokos, musztardowy (teraz wiem, czemu kokos nic u mnie nie robi). I tak na prawdę chyba nie wierzyłam w tę pielęgnację. Czytałam, ale mało wyciągałam z tego. Hity wizażu się u mnie nie sprawdzały. Żadnych wymyślnych olei i półproduktów nie miałam bo kasy nie miałam. Jedynie biovaxy, kallos, stapiz i inne maski popularne w tym czasie. Do tego blond pasemka robiłam i na czarno pofarbowałam i dekoloryzowałam gdy chciałam z czerni zejść i to mi zaszkodziło. Te włosy już chyba z rok temu całe obcięłam (stopniowo to robiłam by się na zapałkę nie obcinać). Teraz wróciłam i postanowiłam mieć lepsze włosy. Chcę zawalczyć o porost, jako dzieciak miałam więcej włosów. Kuracja Joanna Rzepa drażniła mnie w palce, Jantar przetłuszczał włosy. Teraz będę eliksir GP stosowała. Zaczęłam w te wakacje dorabiać i jak dostane pierwsza wypłatę to kupię kilka półproduktów, 2- 3 oleje dla wysokoporów i może coś z kalina-sklep.pl. -BIOARP ma świetny tonik do twarzy.

Teraz umyłam włosy facelle- mam nadzieję, że mnie jak Babydream nie przetłuści, użyłam Isany dla farbowanych (nie polecam), odżywkę z AUCHANA i Joanne z pokrzywą i herbatą. Potem jedwabiu użyję i wsio. Taki minimalizm dzisiaj. Ciekawe co na głowie zobaczę. Facelle domyje mi silikony z jedwabiu co na końcówki daję?

Mam pytanie :
Czy jak wy stosujecie psikacz +olej i zaplatacie w warkocz i je rozpuścicie przed myciem, to też fale macie?
Proszę o wybaczenie, Tyś starsza wyjadaczka ode mnie

Przecie na końcówkach silikony zostać mogą, to Ci włosów nie dociąży.

Facelle jest słabszym myjadłem, ale nie musisz co mycie zmywać silikonów, wystarczy raz na jakiś czas - gdy poczujesz obciążenie.

Nie zaplatam warkocza, nie pomogę, do tego trochę mi brakuje długości
Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
To Cię odwiedzę, bo mam niedaleko

A jest możliwe, że włosy nigdy się nie spuszą?
Bo właśnie ja tak mam i się zastanawiam co to za anomalia
Ciesz się, że nie widziałaś moich odrostów
___
Stwierdziłam, że spróbuję wreszcie wydobyć naturalny skręt, a nie od warkocza.
Widział może ktoś coś takiego ostatnio w Rossmanie:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-do-lokow.html ?
Możliwe, niskopory czasem, nie zawsze, tak mają
Widziałam dawno temu swoje, wystarczy mi
Pewnie, że widziałam, używam od ponad pół roku
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:31   #2718
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Moi już się przyzwyczaili - całe drzwi od lodówki zawalone są półproduktami, brat z konferencji mi różne perełki nawłosowe przywozi, tata kupuje oleje

Proszę o wybaczenie, Tyś starsza wyjadaczka ode mnie

Przecie na końcówkach silikony zostać mogą, to Ci włosów nie dociąży.

Facelle jest słabszym myjadłem, ale nie musisz co mycie zmywać silikonów, wystarczy raz na jakiś czas - gdy poczujesz obciążenie.

Nie zaplatam warkocza, nie pomogę, do tego trochę mi brakuje długości

Możliwe, niskopory czasem, nie zawsze, tak mają
Widziałam dawno temu swoje, wystarczy mi
Pewnie, że widziałam, używam od ponad pół roku
I jak się sprawuje ta pianka? Warto?
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:35   #2719
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Moi już się przyzwyczaili - całe drzwi od lodówki zawalone są półproduktami, brat z konferencji mi różne perełki nawłosowe przywozi, tata kupuje oleje
ale Ty chemiczka, to też inaczej. U mnie to są stałe teksty. Najpierw "taaak, trzeba było więcej prostować te włosy, prostuj dalej, niszcz je, trzeba było mnie słuchać!", potem "po co Ci tyle tego?!", a w końcu mamusia "... co to za olej/odżywka/maska?... a zrobisz mi tym też? co po tym będę miała?". I powiem, że jak jej poolejowałam, odżywiłam (bo nie używa odżywek), to miała bardzo mięciutkie włosy, ale ma tak samo liche i cieniutkie, jak ja.

Ja dziś po lnianym, kompresie Joanny, BD, Isanie i odżywce b/s Mariona mam też bardzo delikatne, lejące się włosy, ale minusem jest to, że wtedy czuć, jak jest ich mało...
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 20:38   #2720
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez madziula199090909090 Pokaż wiadomość
Ten wątek zaczęłam czytać od IV części i do VIII- IX czytałam i się nie odzywałam wcale, dlatego nikt ze starej gwardii mnie nie pamięta. Oleje stosuję od jakiś 2 lat z przerwami- kokos, musztardowy (teraz wiem, czemu kokos nic u mnie nie robi). I tak na prawdę chyba nie wierzyłam w tę pielęgnację. Czytałam, ale mało wyciągałam z tego. Hity wizażu się u mnie nie sprawdzały. Żadnych wymyślnych olei i półproduktów nie miałam bo kasy nie miałam. Jedynie biovaxy, kallos, stapiz i inne maski popularne w tym czasie. Do tego blond pasemka robiłam i na czarno pofarbowałam i dekoloryzowałam gdy chciałam z czerni zejść i to mi zaszkodziło. Te włosy już chyba z rok temu całe obcięłam (stopniowo to robiłam by się na zapałkę nie obcinać). Teraz wróciłam i postanowiłam mieć lepsze włosy. Chcę zawalczyć o porost, jako dzieciak miałam więcej włosów. Kuracja Joanna Rzepa drażniła mnie w palce, Jantar przetłuszczał włosy. Teraz będę eliksir GP stosowała. Zaczęłam w te wakacje dorabiać i jak dostane pierwsza wypłatę to kupię kilka półproduktów, 2- 3 oleje dla wysokoporów i może coś z kalina-sklep.pl. -BIOARP ma świetny tonik do twarzy.

Teraz umyłam włosy facelle- mam nadzieję, że mnie jak Babydream nie przetłuści, użyłam Isany dla farbowanych (nie polecam), odżywkę z AUCHANA i Joanne z pokrzywą i herbatą. Potem jedwabiu użyję i wsio. Taki minimalizm dzisiaj. Ciekawe co na głowie zobaczę. Facelle domyje mi silikony z jedwabiu co na końcówki daję?

Mam pytanie :
Czy jak wy stosujecie psikacz +olej i zaplatacie w warkocz i je rozpuścicie przed myciem, to też fale macie?
jak ci sie sprawował musztardowy?
Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
super


mam wrażenie, że wszystkie pięknowłose są z Krakowa dlaczego nie widzę nikogo z lubelszczyzny?
rzeczywiscie duzo tu krakowienek ale nie wszytskie
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:56   #2721
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 308
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Proszę o wybaczenie, Tyś starsza wyjadaczka ode mnie

Przecie na końcówkach silikony zostać mogą, to Ci włosów nie dociąży.

Facelle jest słabszym myjadłem, ale nie musisz co mycie zmywać silikonów, wystarczy raz na jakiś czas - gdy poczujesz obciążenie.

Nie zaplatam warkocza, nie pomogę, do tego trochę mi brakuje długości
Jaka tam ze mnie stara wyjadaczka. Ja nawet 1/4 efektów nie mam co stare wyjadaczki. Ba, moja wiedza to co najwyżej podstawy podstaw. Ty mimo krótszego ode mnie stażu tutaj masz wiedzę większą od nie jednej starej, aktywnej wyjadaczki.
madziula199090909090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:56   #2722
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
I jak się sprawuje ta pianka? Warto?
Warto
Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
ale Ty chemiczka, to też inaczej. U mnie to są stałe teksty. Najpierw "taaak, trzeba było więcej prostować te włosy, prostuj dalej, niszcz je, trzeba było mnie słuchać!", potem "po co Ci tyle tego?!", a w końcu mamusia "... co to za olej/odżywka/maska?... a zrobisz mi tym też? co po tym będę miała?". I powiem, że jak jej poolejowałam, odżywiłam (bo nie używa odżywek), to miała bardzo mięciutkie włosy, ale ma tak samo liche i cieniutkie, jak ja.

Ja dziś po lnianym, kompresie Joanny, BD, Isanie i odżywce b/s Mariona mam też bardzo delikatne, lejące się włosy, ale minusem jest to, że wtedy czuć, jak jest ich mało...
Myślisz, że moich rodziców interesuje to, że jestem chemiczką
To się mylisz Po prostu wywalczyłam to ciężkimi bojami - ja nie komentuję gołębi, królików i tym podobnych, oni moich flaszek.

A wierz mi, moje komenty są cięte
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:59   #2723
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 308
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
jak ci sie sprawował musztardowy?
Z tych co miałam do tej pory najlepszy. Ale jakiegoś WoW nie było. Tylko trzeba uważać bo śmierdzi musztardą. Ja mam KTC z helfy. Butelkę chyba za 5 lat zużyję bo wydajny jak nie wiem co.
madziula199090909090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:59   #2724
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

pierwsze słyszę o musztardowym, jakoś nazwa mi sie nie widzi

ja z lubelszczyzny jestem, z pochodzenia, bo od 4 lat zamieszkuję stolicę.

zmywałam swój mix bd właśnie i włosy po zmyciu bd były taaakie sztywne :| nałożyłam elseve total repair i czekam co będzie.
Skończyłam total repair! Ale mam 2 w zapasie jeszcze
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 21:01   #2725
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

moi rodzice sa przyzwyczajeni do mojego włosomaiactwa

mój tata jak gdzieś z nim jestem to mówi : 'o patrz tam masz oleje' albo, 'widziałem nowy sklep zielarski'

__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 21:01   #2726
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez madziula199090909090 Pokaż wiadomość
Jaka tam ze mnie stara wyjadaczka. Ja nawet 1/4 efektów nie mam co stare wyjadaczki. Ba, moja wiedza to co najwyżej podstawy podstaw. Ty mimo krótszego ode mnie stażu tutaj masz wiedzę większą od nie jednej starej, aktywnej wyjadaczki.
Dziękuję
Może pielęgnacja nie do końca Twoim włosom służy? Jakbyś mi opisała wsio, co stosujesz normalnie, a do tego opisała swoje włosy: czy farbowane, prostowane, po trwałej, jak długo schną, czy łatwo je upiąć, czy łatwo je zmoczyć i obciążyć, po czym masz masakrę, a po czym wow na głowie, to będę mogła Ci bardziej pomóc
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 21:02   #2727
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Misiu kolorowy, a wiesz, że zaraz po farbnięciu trzeba sobie zrobić ban na proteiny? Powodują szybsze wypłukiwanie się koloru Tak na ponad tydzień na pewno.

Spirulina odżywia, bo ma sporo: mikroelementów, witamin, aminokwasów I nie wysusza przy okazji tak jak większość ziół.
to znaczy? czego nie można robić? czy proteiny znajdą się w masce Pilomaxa, Biovaxa, oleju BDFM różowym, Isanie babassu, płukance octowej ? wiem że w jajku na pewno są proteiny ; d

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Tego nie wiedziałam puchata Wiewióreczko zależy jaki mi kolor wyjdzie, bo jeśli marchewka jak ostatnio, to nawet wolę, żeby się wypłukał ale ja protein chyba za dużo nie używam, tak mi się wydaje
henna czy chemia? ja też nie chce marchewy
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 21:03   #2728
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez madziula199090909090 Pokaż wiadomość
Z tych co miałam do tej pory najlepszy. Ale jakiegoś WoW nie było. Tylko trzeba uważać bo śmierdzi musztardą. Ja mam KTC z helfy. Butelkę chyba za 5 lat zużyję bo wydajny jak nie wiem co.
o bardzo dziekuę za info


utwierdziłaś mnie w przekonaniu zeby go kupic
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 21:09   #2729
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

W ogóle to zaolejowałam się olejem palmowym, który dziś do mnie trafił (oczywiście, przecie do cierpliwych nie należę).
Już wiem, co to znaczy mieć żółte refleksy Na szczęście podobno łatwo go zmyć i nie zostawia koloru

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
to znaczy? czego nie można robić? czy proteiny znajdą się w masce Pilomaxa, Biovaxa, oleju BDFM różowym, Isanie babassu, płukance octowej ? wiem że w jajku na pewno są proteiny ; d
Jakieś Biowaxy mają proteiny - na pewno Latte, ale wybacz, nie znam wszystkich składów na pamięć Poza tym nigdy nie używałam, mam wrodzony hamulec przed wydawaniem za dużo na jedną rzecz, a uważam, że akurat ta maska jest za droga.
Pilomax jak wyżej.
W olejkach nie ma, w płukance też nie.
Proteiny to: keratyna, kolagen, jedwab, jajo, proteiny owsa, mleczne, elastyna (pewnie o czymś zapomniałam).

Poza tym po farbowaniu nie powinno się też używać do włosów przez ponad tydzień (optymalnie 2 tygodnie) olei wnikających: kokosowego i wszelkich maseł - babassu też(bo to masło, a nie olejek, jak pisze na Isanie).
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 21:10   #2730
Kasia225
Raczkowanie
 
Avatar Kasia225
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 415
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

mozna trzymac olej rycynowy na wlosach cala noc?
__________________
Kocham
Kasia225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.