Spróbuję zinterpretować sny. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-19, 22:02   #31
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Cytat:
Napisane przez bleu0 Pokaż wiadomość
A to niby czemu
Bo taki wątek istnieje i zanim się założy nowy wypadałoby poszukać. Podstawowa zasada forum
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 22:09   #32
bleu0
Rozeznanie
 
Avatar bleu0
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 778
GG do bleu0
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Chciałam założyć własny wątek, aby nie było bałaganu, aby jedna osoba interpretowała sny nie mieszając innym interpretatorom. W wyszukiwarce szukałam wątków o snach, ale przeważnie były w nich zamieszczane sny, albo wątki utworzone by zinterpretować poszczególny sen twórcy wątku. A ja chciałam mieć wszystko jasno.
__________________
Wymienię
bleu0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 22:15   #33
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Możesz je opublikować zgadzam się.
__________________
Nie ma wyjścia, muszę żyć..
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 22:45   #34
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Cytat:
Napisane przez bleu0 Pokaż wiadomość
Chciałam założyć własny wątek, aby nie było bałaganu, aby jedna osoba interpretowała sny nie mieszając innym interpretatorom. W wyszukiwarce szukałam wątków o snach, ale przeważnie były w nich zamieszczane sny, albo wątki utworzone by zinterpretować poszczególny sen twórcy wątku. A ja chciałam mieć wszystko jasno.
Ale w efekcie jest bałagan, dąży się do wątków zbiorczych żeby nie trzeba było szukać jednego tematu w kilku miejscach. Ja wątek zaproponowałam do połączenia, decyzja należy do modów
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 23:57   #35
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Poproszę o interpretację snu!!!

Otóż krótkie wyjaśnienie; noszę na zębach dolnej szczęki retainer - czyli przyklejony aparat retencyjny po zdjęciu apratu ortodontycznego żeby wada zębów nie wróciła

Sen: śniło mi się że chciałam pójść do dentysty żeby to ściągnąć i jeździłam do kilku, między różnymi miastami wszędzie było zamknięte a ja musiałam ściągnąć tę płytkę. w końcu jak za nią chwyciłam to wyszła - razem ze wszystkimi zębami, zszarzałymi, ciemnymi i korzeniami. krew zaczęła się lać a ja stałam z tymi zębami i aparatem. jeśli chodzi o osoby to nikt mi w sumie nie mignął, wręcz przeciwnie chyba nikt tam nie był bo w każdym gabinecie dentystycznym było zamknięte... hmmm?

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

btw możesz publikować co chcesz jeśli zinterpretujesz ;p jak chcesz więcej szczegółów to mów bo nie wiem co jest istotne
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 05:07   #36
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

ja również proszę o interpretację.

Śniło mi się, ze jestem na studiach i mam pisać kolokwium na które jestem kompletnie nie przygotowana. (o kolosie dowiaduje się chwilę przed wejściem na salę) Próbuje jakoś niepostrzeżenie wyjść z sali, aby uniknąć pisania kolokwium, niestety mi się nie udaje. We śnie zdaje sobie sprawę, że to nie pierwszy przedmiot z którego nie mam zaliczenia i mogę mieć problem z zaliczeniem roku. Przeżywam duży stres.


Nie wiem czy powinnam napisać o swoim wykształceniu, czy to pomoże, czy wręcz przeciwnie?

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2012-08-20 o 05:09
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 07:25   #37
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Ja też poproszę o interpretację
Byłam w domu mojej koleżanki z dzieciństwa. lata temu spędzałyśmy razem mnóstwo czasu, obecnie mamy sporadyczny kontakt. W jednej z szuflad kredensu (otwierałam te szuflady jakby w poszukiwaniu czegoś) znalazłam złoty pierścionek jej mamy, z dużym szkiełkiem w kolorze hmmm, biskupiego różu. Pamiętam dobrze, jak go nosiła, bardzo mi się podobał i przyciągał moje spojrzenia. Niepostrzeżenie wsunęłam ten pierścionek do kieszeni i w poczuciu zakłopotania uciekłam z mieszkania. Bardzo wstydziłam się tej kradzieży, mam poczucie winy.

Drugi sen (śnił mi się kilka dni później)
W realu spotkałam dawno niewidzianą znajomą, poszłyśmy na kawę i pogadałyśmy. dzień później śniło mi się, że jedziemy rowerami szeroką, równą ścieżką biegnącą przez jakiś stary, gęsty las. Jest ładna pogoda, słońce prześwituje przez konary drzew i pomimo, że drzewa szumią, a my pędzimy szybko, czuję się bezpiecznie, spokojnie. Nagle przed moim kołem umyka wielka żmija, leżąca na ścieżce. Nie zauważyłam jej wcześniej. Panicznie boję się węży, czuję strach.

Jeśli zechcesz opublikować - zgadzam się
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 07:27   #38
Infernallullaby
Wtajemniczenie
 
Avatar Infernallullaby
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 334
GG do Infernallullaby
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Ja miałam dzisiaj mega okropny sen i jestem ciekawa jak go zinterpretujesz Oczywiscie mozeszz umiescic na blogu

Zaczęło się wszystko w szkole od kartkówki z matematyki na której moje koleżanki ( jedna z moich lepszych kolezanek , niedoszła dziewczyna mojego chłopaka i inne nienznane twarze ) ściagały , wpadły więc ja też nie dokończyłam . Po całej sprawie poszłam do nauczycielki a ta dała mi zagadnienia pozwoliła zdawać na drugi dzień . I nagle zostałam oskarżona o morerstwa , wszyscy wyzywali mnie o morderczyni tylko MÓJ BYŁY facet był ze mną . Poznałam innego faceta z którym się całowałam , była między nami więź on mnie wspierał a ludzie wciąz mnei atakowali na dodatek jednym z zabitych miał być mój kuzyn . W koncu doszło do bójki pomiedzy mna i moja przyjaciolka co widziala dyrektorka wiec uciekłam z płaczem i co dziwne powiedziałam do tego faceta że potrzebuje pieniedzy i musze znalezc klienta , pozniej mignal mi jakis kasiasty facet wołający nie za sobą , a ja poszłam ...


Zielonego pojecia nie mam co te glupoty moga oznaczac
__________________
Sądowa Pani biurwa

77 kg->70 kg->59 kg

Dziewucha Policjanta
Infernallullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 08:13   #39
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Bo taki wątek istnieje i zanim się założy nowy wypadałoby poszukać. Podstawowa zasada forum
Ale tam się tylko opisuje sny, a nie interpretuje.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Można umieścić na blogu

To tak:


1. Odkąd pamiętam, kiedy śni mi się, że ktoś mnie goni (ludzie, samochody itd) , chce mnie skrzywdzić, to albo podnoszę nogi jakbym kucała i unoszę się do góry; wychodzę przez okno i : albo też kucam i utrzymuję się w powietrzu, jednak najczęściej siedzę na miotle Ogólnie zawsze w poczuciu zagrożenia unoszę się w powietrze Mam 24 lata, a od dziecka tak mam.

2. Często śnią mi się cmentarze.
Raz mi się śniło, że byłam z rodzicami i babcią u dziadka na grobie (nieżyjącego babci męża).
Sprzątam z mamą na nagrobku. Patrze na babcię, a ona wyciągnęła z grobu jakby lalkę, mówi, że to jej córka i jak będziemy wracać, to ją zabierze ze sobą. Pamiętam, że byłam w szoku i zaczęłam krzyczeć, co robi itd.

Innym razem znowu byłam na cmentarzu z wyżej wymienionymi, ale był tez mój brat. Stoimy w rzędzie , modlimy się nad grobem. W pewnym momencie babcia pochyliła się i zaczęła rękoma odkopywać grób obok
Ja zaczęłam na nią krzyczeć i mówię do brata, żeby zobaczył co babcia robi. Ten stoi niewzruszony i mówi:
- Jak lubi

Często też obserwuję cmentarz - najczęściej ten, gdzie pochowany jest dziadek.


3. Mój kolejny sen, który śni mi się od kilkunastu lat.

Jako dziecko mieszkałam w wiosce obok.

Śni mi się, że wchodzę do mojego starego domu. Idę po schodach i są drzwi. Lekko uchylone. Zawsze próbuję je otworzyć i sprawdzić co za nimi jest , ale nigdy nie mogę tego zrobić. Śni mi się, że albo mnie ktoś woła , albo naprawdę ktoś mnie budzi czy ja sama się przebudzam.

Do mnie wchodziło się na lewo, we śnie zawsze idę na prawo

Pisałam na różnych forach i nikt tego nie potrafi odczytać.
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 08:37   #40
Helianka
Rozeznanie
 
Avatar Helianka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 610
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Co to może oznaczać, że często śni mi się morze i zawsze się coś złego dzieje? Jestem tam zawsze z bliską rodziną. Mam tez drugi sen, który się powtarza i śni mi się wtedy, że jestem na schodach bardzo wysoko są one bardzo strome schodze po nich, ale w którymś momencie się zatrzymuje i boje się dalej zejść wtedy się zawsze wybudzam.

Edytowane przez Helianka
Czas edycji: 2012-08-20 o 08:38
Helianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 10:39   #41
bleu0
Rozeznanie
 
Avatar bleu0
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 778
GG do bleu0
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Cytat:
Napisane przez kocim Pokaż wiadomość
Aż szkoda, że nie pamiętam całego snu bo może dowiedziałabym się czegoś interesującego... Zazwyczaj są długie, rozbudowane ze zmianą miejsc, osób i emocji. Może ostatni, tyle co zapamiętałam:
...chodziłam po jakiejś galerii handlowej (miała być zamknięta z powodu remontu, awarii lub czegoś takiego, ale właściciel się nie zgodził) i było pełno ludzi. Kręte korytarze, dość szerokie, jasne, ale jakieś dziwne rzeczy na podłodze leżały i trzeba było omijać (kamienie, dziury, nie pamiętam...). Zaraz spotkałam mamę i rodzeństwo, wsiedliśmy do naszego samochodu, nie pamiętam jazdy, ale tylko to, że parkowałam na piaskowym poboczu z wysoką, zieloną trawą. To w ogóle było na jakimś wzniesieniu i ktoś powiedział (były chłopak), żebym spojrzała w dół. A tam znajdował się rozbity samochód (chyba jego). Dalej nie pamiętam...

A i jeszcze jeden sprzed paru dni. Ale tu już chyba nie ma nic szczególnego: coś się zawaliło. Jakieś duże centrum handlowe. Ale puste wtedy było. Nikt nie chciał tam wejść bo się bali, więc ja to zrobiłam. Puste korytarze. Lodówka? Sporo sprzętów, pokojów było w dobrym stanie. Zauważyłam kilka osób (azjatyckie pochodzenie), które chciały swoje sprzęty wyciągnąć po kryjomu i sprzedać, a jednocześnie udawać, że zostały zniszczone i tym samym dostać odszkodowanie. Starałam się chować, żeby mnie nie widzieli. Spotkałam tam siostrę znajomego. Była bardzo miła, świetnie wyglądała, ubrana na czarno i budziła jakiś respekt. Tłumaczyła mi, że wychodzi za mąż za bogatego mężczyznę, żeby jej dziecko miało dobrze. A swojego chłopaka porzuca, ale "tak będzie lepiej". Widziałam też jednocześnie tego jej chłopaka - jak się załamuje, jedzie na motorze i próbuje się z tym pogodzić. Strasznie mu współczułam. Dziewczyna przytuliła mnie na koniec. Zdziwiło mnie to bo nie mamy tak dobrego kontaktu. Objęłam ją też mocno z radością (po prostu strasznie chciałam być z nią w dobrych stosunkach), ale zaraz się odsunęła i tu odczułam już jej normalny "dystans", jaki zachowuje w rzeczywistości. Rozumiałam ją i mówiłam, że będzie ok, chociaż to było bezsensowne zostawiać kogoś, kogo się kocha. Podziwiałam ją też, że tak się poświęca dla dziecka. Dodatkowo, z tym wszystkim kojarzy mi się niemowlak

Jakiś czas temu interesowałam się tym tematem i kojarzę, że zauważamy podświadomie wiele rzeczy, ale nie jesteśmy w stanie wszystkiego od razu zrozumieć i to wtedy pojawia się właśnie w niektórych snach. Różne obrazy, emocje, ludzie i sytuacje.

Mam nadzieję, że nie ma błędów bo już późno i mózg pracuje na zwolnionych obrotach
1 sen. Galeria handlowa wskazywała by na to, że sen dotyczy tego co dzieje się wokół Ciebie, może ludzi którzy Cię otaczają. Może miałaś ochotę zamknąć się na chwile przed światem, albo masz taką ochotę ale nie robisz tego. Chodzisz po korytarzu pełnym niedogodności, jednak jasnym, szerokim, a więc może to do czego dążysz, decyzja jaka podjęłaś niby miała być prosta i wydawało się, że doprowadzi Cię gładko do celu może stawiać przed Tobą jakieś kłopoty, z którymi myślę, że sobie poradzisz.
Wsiadasz z rodziną do samochodu, więc w życiu masz przy sobie ludzi na którym możesz się wspierać, jednak o swoim życiu decydujesz Ty sama. Nie wiem jakie odczycia miałaś gdy parkowałaś na poboczu, jednak piasek może oznaczać że gdzieś ugrzęzłaś na moment i na tą chwilę nie widzisz co będzie później, jak potoczy się Twoja droga. Wzniesienie może być dobrym lub złym komunikatem, może pokazuje to, że dobrze zrobiłaś, że to że wasz związek (lub jakiś inny związek emocjonalny) się skończył dobrze się dla Ciebie skończy. Jego podróż się skończyła –rozbity samochód, ale Ty jesteś ponad tym na wzniesieniu i tylko musisz zdecydować dokąd podążać.

2 sen.
Jeśli jest to sen sprzed paru dni może jest tak, że wtedy zamknełaś się właśnie przed światem, a później ten świat jednak po mimo sprzeciwów został na Ciebie otwarty co sugerowałby pierwszy interpretowany przeze mnie sen. Albo to Twoje otoczenie okazało się fałszywe? Może tylko żerowali na Tobie? Dziewczyna może być w tym śnie twoim wewnętrznym przewodnikiem, który Ci doradza że czasem nie warto kierować się emocjami, ze lepiej spojrzeć na coś chłodno, może na jakiś nowo narodzony pomysł, ze z początku może wydawać się to bezduszne, ale później wyjdzie to wszystkim na dobre.

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Aliseja Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo twoja interpretacja brzmi bardzo sensownie i pasuje. Bede tu zaglądać częściej .

A co może oznaczac ze ja idę za tym chłopakiem ale on mnie nie zauważa i potem nie wiem na jaki przystanek autobusowy iść i przechdozę obok domu na którym dachu ktoś mi mówi że złodzieje sa na górze żebym uwazała?
Może być to ostrzeżenie, że z powodu Twojego zauroczenia możesz się trochę zagubić i zostaniesz z czegoś okradnięta, albo wręcz zraniona emocjonalnie. Jesteś pewna że ten chłopak zasługuje na uczucie?

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Poproszę o interpretację snu!!!

Otóż krótkie wyjaśnienie; noszę na zębach dolnej szczęki retainer - czyli przyklejony aparat retencyjny po zdjęciu apratu ortodontycznego żeby wada zębów nie wróciła

Sen: śniło mi się że chciałam pójść do dentysty żeby to ściągnąć i jeździłam do kilku, między różnymi miastami wszędzie było zamknięte a ja musiałam ściągnąć tę płytkę. w końcu jak za nią chwyciłam to wyszła - razem ze wszystkimi zębami, zszarzałymi, ciemnymi i korzeniami. krew zaczęła się lać a ja stałam z tymi zębami i aparatem. jeśli chodzi o osoby to nikt mi w sumie nie mignął, wręcz przeciwnie chyba nikt tam nie był bo w każdym gabinecie dentystycznym było zamknięte... hmmm?

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

btw możesz publikować co chcesz jeśli zinterpretujesz ;p jak chcesz więcej szczegółów to mów bo nie wiem co jest istotne
Może masz jakąś sprawę, coś nie przyjemnego do przekazania, czy wkońcu masz postawić na swoim, usunąć sobie jakąś blokadę, ale musisz zrobić to sama chodź wolałabyś żeby ktoś Ci pomógł lub załatwił to za Ciebie. W każdym razie gdy sprawa ta zostanie zakończona, oczyścisz się. Albo po prostu wiesz coś co nie powinnas przekazywac dalej i to Cię trochę podłamuję, jest ciężarem

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Resztę snów zinterpretuje wieczorem.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
ja również proszę o interpretację.

Śniło mi się, ze jestem na studiach i mam pisać kolokwium na które jestem kompletnie nie przygotowana. (o kolosie dowiaduje się chwilę przed wejściem na salę) Próbuje jakoś niepostrzeżenie wyjść z sali, aby uniknąć pisania kolokwium, niestety mi się nie udaje. We śnie zdaje sobie sprawę, że to nie pierwszy przedmiot z którego nie mam zaliczenia i mogę mieć problem z zaliczeniem roku. Przeżywam duży stres.


Nie wiem czy powinnam napisać o swoim wykształceniu, czy to pomoże, czy wręcz przeciwnie?
Tak pewnie, każda dodatkowa informacja kim jesteś może być pomocna. Szczególnie gdy sen dotyczy takich tematów.
__________________
Wymienię
bleu0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 10:41   #42
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Trochę tak... Sama nie wiem czy się zgadza
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 10:44   #43
bleu0
Rozeznanie
 
Avatar bleu0
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 778
GG do bleu0
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Trochę tak... Sama nie wiem czy się zgadza
A może po prostu masz z tego powodu kompleksy? Chciałabyś mieć po prostu ładny zgryz, zęby bez tych wszystkich pomocy.
__________________
Wymienię
bleu0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 10:46   #44
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Mam taki sen, co nie tyle się powtarza, co jeden sen jest kontynuacją poprzednich, jakbym tam miała jakieś "drugie życie" za cholerę nie mogę sobie przypomnieć go teraz , bo przypominam sobie go tylko jak przyśni mi się kolejny odcinek tego "serialu" i tuż po przebudzeniu... W tym śnie pamiętam wtedy poprzednie "odcinki", przypominam sobie, analizuję i to co robię we śnie wynika z poprzednich. Głupie, wiem...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 10:52   #45
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Ale ja już kilka lat nie mam aparatu na zębach a reteinera nie widać bo to jest jak nitka od tyłu, mam ładne normalne zęby itp ;p więc znowu nie to
ale dziękuję
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 10:58   #46
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

mnie się ostatnio śniło, że umarła moja mama, a wcześniej, że mama mojego TŻ. w żadnym z tych snów nie było momentu samej śmierci, pogrzebu, tylko to wszystko, co działo się potem, jak ciężko było nam sobie ze wszystkim poradzić. budziłam się przerażona.

dawno temu, kiedy byłam jeszcze dzieckiem, śniło mi się coś podobnego też chyba z mamą i babcią, a niedługo później zmarł mój dziadek.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 11:02   #47
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
ja również proszę o interpretację.

Śniło mi się, ze jestem na studiach i mam pisać kolokwium na które jestem kompletnie nie przygotowana. (o kolosie dowiaduje się chwilę przed wejściem na salę) Próbuje jakoś niepostrzeżenie wyjść z sali, aby uniknąć pisania kolokwium, niestety mi się nie udaje. We śnie zdaje sobie sprawę, że to nie pierwszy przedmiot z którego nie mam zaliczenia i mogę mieć problem z zaliczeniem roku. Przeżywam duży stres.


Nie wiem czy powinnam napisać o swoim wykształceniu, czy to pomoże, czy wręcz przeciwnie?
studia skończyłam wiele lat temu, nie wiem dlaczego w snach do tego powracam.
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 12:25   #48
sourissou
Raczkowanie
 
Avatar sourissou
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 294
GG do sourissou
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Cytat:
Napisane przez bleu0 Pokaż wiadomość
Sen z Matką Boską wskazywałby, że zamykasz się w sobie. I nie wiem, czy podobnie nie jest we śnie o domu dziadków. Jesteś w bezpiecznym miejscu, przy znajomych ludziach, zamknięta przed światem i z tego bezpiecznego miejsca obserwujesz burzę, jaka dzieje się wokół Ciebie, huragan może wskazywać na jakieś problemy czy to życiowe czy emocjonalne, którymi wolisz się nie zajmować, nie dopuszczać do siebie. To, że biegłaś po burzy, może wskazywać że może być za późno gdy sę zdecydujesz działać.
A i to że dziadek był we śnie taki rozgadany, może rzeczywiście wskazywać że się o niego martwisz i chciałabyś go widzieć w takiej formie.
Co o tym myślisz?
Faktycznie, może być w tym dużo prawdy ;>. Jeszcze na dodatek po opisywaniu tych snów zaś mi się dzisiaj jakiś huragan śnił .
sourissou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 12:33   #49
soffka
Rozeznanie
 
Avatar soffka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 652
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Cytat:
Napisane przez bleu0 Pokaż wiadomość
A mogłabym ją wraz ze snem umiescić na blogu? Mam tam pustki a chciałabym się stać jakąs wiarygodną interpretatorką, przynajmniej próbującą rozwikłać sny?
Ależ oczywiście !
soffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 13:20   #50
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Dzisiaj mi się śniło że jestem przy domu gdzie mieszkała moja zmarła prababcia i bawie sie z psami i przychodzi ktoś z rodziny i mówi żebym zabrała te psy ale nagle ja jednego wpuszczam do domu przypadkiem i rodzina mówi że w takim razie trzeba złapać psa mojej ciotki takiej bo sie pogryzą czy coś takiego co to może oznaczać ? i jeszcze chyba autobusem jechałam we śnie
__________________
Nie ma wyjścia, muszę żyć..
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 14:21   #51
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

podoba mi sie pewien P. Mialam sie z nim spotkac ale 2 razy przelozyl spotkanie po czym wogole przestal sie odzywac.. Mi sie on strasznie podoba ale ja do niego pierwsza nie napisze, zeby sobie nie myslal hehe...
no i ogolnie najpierw snilo mi sie ze jestem z nim w zwiazku i jest wszystko super, swietnie sie dogadujemy itp.. pare dni pozniej snilo mi sie ze umowilam sie z nim wkoncu, potem (nie wiem jak) poznal moja siostre ktora spodobala mu sie bardziej i mnie dla niej olał.
snil mi sie jeszcze chyba 2 razy ale nie pamietam tych snow..
to wszystko w przeciagu tygodnia...
co to moze znaczyc ?
__________________
81 -> 70 -> 60 kg

Edytowane przez Dusiia
Czas edycji: 2012-08-20 o 14:52
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 14:47   #52
Melkorka
Raczkowanie
 
Avatar Melkorka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 227
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Ostatnio miałam dziwny sen, przede wszystkim to panował w nim wielki niepokój, czułam strach. Sniły mi się samoloty, wojskowe, pasażerskie, helikoptery, każda z tych maszyn spadała do stawu za moim domem (którego oczywiście tam nie ma), lub wybuchała w powietrzu i spadała na ziemię (płonące drzwi z samolotu prawie spadły na mój balkon (ale to były takie drewniane drzwi jak domowe). Aha dziwne też było to, że z jednej strony wyglądało wszystko jak w moim rodzinnym domu, a drugiej jak u TŻ, z którym mieszkam od paru lat. Tak jakby oba miejsca się złączyły. Co to może oznaczać? :P
Melkorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 15:21   #53
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Cytat:
Napisane przez bleu0 Pokaż wiadomość
1 sen. Galeria handlowa wskazywała by na to, że sen dotyczy tego co dzieje się wokół Ciebie, może ludzi którzy Cię otaczają. Może miałaś ochotę zamknąć się na chwile przed światem, albo masz taką ochotę ale nie robisz tego. Tak
Chodzisz po korytarzu pełnym niedogodności, jednak jasnym, szerokim, a więc może to do czego dążysz, decyzja jaka podjęłaś niby miała być prosta i wydawało się, że doprowadzi Cię gładko do celu może stawiać przed Tobą jakieś kłopoty, z którymi myślę, że sobie poradzisz. Tak
Wsiadasz z rodziną do samochodu, więc w życiu masz przy sobie ludzi na którym możesz się wspierać, jednak o swoim życiu decydujesz Ty sama. Tak
Nie wiem jakie odczycia miałaś gdy parkowałaś na poboczu, jednak piasek może oznaczać że gdzieś ugrzęzłaś na moment i na tą chwilę nie widzisz co będzie później, jak potoczy się Twoja droga. Tak
Wzniesienie może być dobrym lub złym komunikatem, może pokazuje to, że dobrze zrobiłaś, że to że wasz związek (lub jakiś inny związek emocjonalny) się skończył dobrze się dla Ciebie skończy. Jego podróż się skończyła –rozbity samochód, ale Ty jesteś ponad tym na wzniesieniu i tylko musisz zdecydować dokąd podążać. Tak

2 sen.
Jeśli jest to sen sprzed paru dni może jest tak, że wtedy zamknełaś się właśnie przed światem, a później ten świat jednak po mimo sprzeciwów został na Ciebie otwarty co sugerowałby pierwszy interpretowany przeze mnie sen. Albo to Twoje otoczenie okazało się fałszywe? Może tylko żerowali na Tobie? Dziewczyna może być w tym śnie twoim wewnętrznym przewodnikiem, który Ci doradza że czasem nie warto kierować się emocjami, ze lepiej spojrzeć na coś chłodno, może na jakiś nowo narodzony pomysł, ze z początku może wydawać się to bezduszne, ale później wyjdzie to wszystkim na dobre. W tym właśnie problem, że nie wiem, czy lepiej kierować się uczuciami, czy zdrowym rozsądkiem i to tak we mnie walczy, a co wygra... sama nie wiem... Chciałabym pogodzić wiele rzeczy tak, by nie ranić ludzi i być szczęśliwą osobą, ale to trudne.
Dziękuję, niby to wszystko wiedziałam, ale Twoje wnioski dały mi do myślenia. Szczególnie to, że sama decyduję o swoim życiu i chociaż chwilowo stoję w miejscu, to mam kilka planów, z których nie powinnam rezygnować bo dam sobie radę Jak nie teraz, to później. Nie takie kłopoty ludzie mieli.
Dziękuję jeszcze raz
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 20:08   #54
bleu0
Rozeznanie
 
Avatar bleu0
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 778
GG do bleu0
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ale ja już kilka lat nie mam aparatu na zębach a reteinera nie widać bo to jest jak nitka od tyłu, mam ładne normalne zęby itp ;p więc znowu nie to
ale dziękuję
Zastanawiałam się dziś nad tym, nie wiem co jest tymi zębami w Twoim życiu, jednak są one we śnie brzydkie i wychodza z korzeniami, więc wyglądało by mi to napradwe na usuwanie czegoś w Twoim życiu samodzielnie, chodź wolałabyś gdyby ktoś kto się na tym zła pomógł Ci.
Może interpretacje ułatwiło by gdybys sobie przypomnniała co czułaś w dzień przed snem, co się działo, a jak nie to czekam na następne sny, może w nich wyjdzie coś. Każdy sen zapamiętany, szczególnie ten który budzi większe emocje, jest dla nas ważny, bo podświadomość pokazuje ze możemy coś zmienić, jest dla nas wskazówką. Sny nie pokazują rzeczy nie dorozwiązania. Pozdarwiam
__________________
Wymienię
bleu0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 20:30   #55
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Ja też poproszę o interpretację. Miałam dość makabryczny sen.
Śniło mi się, że byłam gdzieś w dużym mieście, raczej jako turystka i jakaś nieznajoma kobieta namawiała mnie na wejście do kościoła. Bardzo dużego, wysokiego, na środku był wąski czerwony dywan prowadzący do ołtarza, a przy każdej ławce były srebrne tace z różańcami. Trwała jakaś modlitwa i było mnóstwo osób i w końcu weszłam tam z tą kobietą i kazała mi się modlić. Założyłam sobie ten różaniec na szyję, gdy ona już się modliła. I nagle ten różaniec zacisnął mi się na szyi, zaczęłam się dusić, próbowałam go zdjąć, ale nie potrafiłam, a nikt na to nie reagował.
Obudziłam się w końcu, ale ten sen był dla mnie przerażający. Dodam, że nie wierzę, nie chodzę do kościoła, moja rodzina również nie chodzi do kościoła, a ja mam w planach apostazję, noszę się z tym zamiarem od dawna, ale wolałam się upewnić w 100%.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 21:14   #56
bleu0
Rozeznanie
 
Avatar bleu0
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 778
GG do bleu0
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
studia skończyłam wiele lat temu, nie wiem dlaczego w snach do tego powracam.
Gdzieś czytałam, że takie sny występują gdy jesteśmy na studiach i wtedy są cześciej snami odregowującymi, ale także bardzo często występują u osób które już ukończyły studia i mają ustatkowane życie zawodowe.
Ten sen może oznaczać, że boisz się że nie podołasz wszystkim warunkom, sprawą, obowiązką. Może za wysoko stawiasz sobie poprzeczkę? A jeśli w Twojej z tymi sprawami wszystko u Ciebie jest w porządku, sen może mówić o Twojej perfekcyjności, która może powinnaś trochę złagodzić.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ladylajla Pokaż wiadomość
Ja też poproszę o interpretację
Byłam w domu mojej koleżanki z dzieciństwa. lata temu spędzałyśmy razem mnóstwo czasu, obecnie mamy sporadyczny kontakt. W jednej z szuflad kredensu (otwierałam te szuflady jakby w poszukiwaniu czegoś) znalazłam złoty pierścionek jej mamy, z dużym szkiełkiem w kolorze hmmm, biskupiego różu. Pamiętam dobrze, jak go nosiła, bardzo mi się podobał i przyciągał moje spojrzenia. Niepostrzeżenie wsunęłam ten pierścionek do kieszeni i w poczuciu zakłopotania uciekłam z mieszkania. Bardzo wstydziłam się tej kradzieży, mam poczucie winy.

Drugi sen (śnił mi się kilka dni później)
W realu spotkałam dawno niewidzianą znajomą, poszłyśmy na kawę i pogadałyśmy. dzień później śniło mi się, że jedziemy rowerami szeroką, równą ścieżką biegnącą przez jakiś stary, gęsty las. Jest ładna pogoda, słońce prześwituje przez konary drzew i pomimo, że drzewa szumią, a my pędzimy szybko, czuję się bezpiecznie, spokojnie. Nagle przed moim kołem umyka wielka żmija, leżąca na ścieżce. Nie zauważyłam jej wcześniej. Panicznie boję się węży, czuję strach.

Jeśli zechcesz opublikować - zgadzam się
Sen 1. Myślę, że może chodzić w tym śnie o jakieś więzi, może tęsknota za kimś, jakąś utraconą miłością? Chciałabyś ją wykraść, ale wiąże się to z jakimś nietaktem?
Sen 2. Ten sen też mógłby wskazywać na więzi między ludzkie, podążasz przez życie lekko, może nie masz wszystkiego, ale umiesz sobie z tym radzić, umiesz dostrzegać dobre strony. Jednak niespodziewanie może pojawić się na Twojej drodze zdrajca, ktoś może Cię oszukać. Lub to Ty jesteś osobą która kogoś ostatnio zawiodła, albo zawiodłaś, zdradziłaś samą siebie, na co mogła by wskazywać obecność koleżanki.

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Infernallullaby Pokaż wiadomość
Ja miałam dzisiaj mega okropny sen i jestem ciekawa jak go zinterpretujesz Oczywiscie mozeszz umiescic na blogu

Zaczęło się wszystko w szkole od kartkówki z matematyki na której moje koleżanki ( jedna z moich lepszych kolezanek , niedoszła dziewczyna mojego chłopaka i inne nienznane twarze ) ściagały , wpadły więc ja też nie dokończyłam . Po całej sprawie poszłam do nauczycielki a ta dała mi zagadnienia pozwoliła zdawać na drugi dzień . I nagle zostałam oskarżona o morerstwa , wszyscy wyzywali mnie o morderczyni tylko MÓJ BYŁY facet był ze mną . Poznałam innego faceta z którym się całowałam , była między nami więź on mnie wspierał a ludzie wciąz mnei atakowali na dodatek jednym z zabitych miał być mój kuzyn . W koncu doszło do bójki pomiedzy mna i moja przyjaciolka co widziala dyrektorka wiec uciekłam z płaczem i co dziwne powiedziałam do tego faceta że potrzebuje pieniedzy i musze znalezc klienta , pozniej mignal mi jakis kasiasty facet wołający nie za sobą , a ja poszłam ...


Zielonego pojecia nie mam co te glupoty moga oznaczac
Strasznie to wszystko poplątane i sama nie wiem czy coś z tego rozwikłam, bo kupy się to nie trzyma A ciężko z takiej poszarpanej historii skleić coś sensownego, ale spróbuję.
Więc… Sen dzieje się w szkole, więc może chodzić o wiedzę, spora część Ciebie idzie na łatwiznę i przez to druga część Ciebie, ta której zależy która się stara może nie osiągnąć sukcesu. Nie masz czasem przysłowiowego słomianego zapału? Mordujesz swoje pomysły, może potrzebujesz kogoś kto by Cię wspierał, tak naprawdę. W głębi podświadomości wiesz o tym i nie lubisz tego w sobie, jednak musisz uwierzyć że dasz radę, znaleźć coś co się od nowa nakręci, da siłę, energię.
Co o tym sądzisz?
__________________
Wymienię
bleu0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 21:18   #57
Infernallullaby
Wtajemniczenie
 
Avatar Infernallullaby
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 334
GG do Infernallullaby
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Cytat:
Napisane przez bleu0 Pokaż wiadomość
Strasznie to wszystko poplątane i sama nie wiem czy coś z tego rozwikłam, bo kupy się to nie trzyma A ciężko z takiej poszarpanej historii skleić coś sensownego, ale spróbuję.
Więc… Sen dzieje się w szkole, więc może chodzić o wiedzę, spora część Ciebie idzie na łatwiznę i przez to druga część Ciebie, ta której zależy która się stara może nie osiągnąć sukcesu. Nie masz czasem przysłowiowego słomianego zapału? Mordujesz swoje pomysły, może potrzebujesz kogoś kto by Cię wspierał, tak naprawdę. W głębi podświadomości wiesz o tym i nie lubisz tego w sobie, jednak musisz uwierzyć że dasz radę, znaleźć coś co się od nowa nakręci, da siłę, energię.
Co o tym sądzisz?
Wow . Faktycznie mam mega słomiany zapał do nauki a w tym roku staram się znaleźć motywacje żeby naprawde osiągnąć wysokie wyniki i szukam korepetytora ktory moze mi pomoc Ba nawet kumpela z ktora sie pobilam w snie zawsze za mlodych lat rywalizowala ze mna o lepsze oceny :O ! Szok
__________________
Sądowa Pani biurwa

77 kg->70 kg->59 kg

Dziewucha Policjanta
Infernallullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 22:07   #58
bleu0
Rozeznanie
 
Avatar bleu0
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 778
GG do bleu0
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Ale tam się tylko opisuje sny, a nie interpretuje.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Można umieścić na blogu

To tak:


1. Odkąd pamiętam, kiedy śni mi się, że ktoś mnie goni (ludzie, samochody itd) , chce mnie skrzywdzić, to albo podnoszę nogi jakbym kucała i unoszę się do góry; wychodzę przez okno i : albo też kucam i utrzymuję się w powietrzu, jednak najczęściej siedzę na miotle Ogólnie zawsze w poczuciu zagrożenia unoszę się w powietrze Mam 24 lata, a od dziecka tak mam.

2. Często śnią mi się cmentarze.
Raz mi się śniło, że byłam z rodzicami i babcią u dziadka na grobie (nieżyjącego babci męża).
Sprzątam z mamą na nagrobku. Patrze na babcię, a ona wyciągnęła z grobu jakby lalkę, mówi, że to jej córka i jak będziemy wracać, to ją zabierze ze sobą. Pamiętam, że byłam w szoku i zaczęłam krzyczeć, co robi itd.

Innym razem znowu byłam na cmentarzu z wyżej wymienionymi, ale był tez mój brat. Stoimy w rzędzie , modlimy się nad grobem. W pewnym momencie babcia pochyliła się i zaczęła rękoma odkopywać grób obok
Ja zaczęłam na nią krzyczeć i mówię do brata, żeby zobaczył co babcia robi. Ten stoi niewzruszony i mówi:
- Jak lubi

Często też obserwuję cmentarz - najczęściej ten, gdzie pochowany jest dziadek.


3. Mój kolejny sen, który śni mi się od kilkunastu lat.

Jako dziecko mieszkałam w wiosce obok.

Śni mi się, że wchodzę do mojego starego domu. Idę po schodach i są drzwi. Lekko uchylone. Zawsze próbuję je otworzyć i sprawdzić co za nimi jest , ale nigdy nie mogę tego zrobić. Śni mi się, że albo mnie ktoś woła , albo naprawdę ktoś mnie budzi czy ja sama się przebudzam.

Do mnie wchodziło się na lewo, we śnie zawsze idę na prawo

Pisałam na różnych forach i nikt tego nie potrafi odczytać.
Sen 1. Sny w których coś nas goni są bardzo czystym przekazem, nasza podświadomość chce nam powiedzieć, że jest jakiś problem przed którym uciekamy, odkładamy na później, czasami goniąca postać, zwierze, przedmiot może wskazywać na nasze cechy charakteru, które nie chcemy zaakceptować. Ale to trzeba było by tłumacząc znając cały sen, najlepiej było by gdybyś go opisała zaraz po przebudzeniu, gdy pamiętasz co działo się wczorajszego dnia, na jakim etapie teraz jesteś, bo każdy sen o gonitwie może oznaczać co innego. Sny o ucieczce przed czymś co nam zagraża są bardzo częste, śnią się nam właśnie już od najmłodszych lat i nie znikają raczej przed starością, człowiek zawsze przed czymś „ucieka”. To, że kucasz i podnosisz się w powietrze może wskazywać, że za łatwo odpuszczasz i idziesz na łatwiznę. Wolisz odlecieć.

Sen 2. Łatwiej było by mi znaleźć odpowiedz, gdybym wiedziała jakie relacje miałaś z dziadkiem, z jakimi cechami charakteru Ci się kojarzy itd.? Sny te są bardzo podobne do siebie, w obu występuje cmentarz na którym jest Twój dziadek, babcia robi coś co Cię szokuje, wywołuje sprzeciw i nikt po za Tobą nie reaguje. To tak jakbyś coś w Twojej podświadomości zakopała coś, o czymś starała się zapomnieć, jakaś stara sprawa, stara chodź nie byle jaka, wiele dla Ciebie znacząca, chciałabyś żeby to nie wychodziło, żeby nic nie wywoływało tego z powrotem. Albo może jesteś o jakąś sprawę zazdrosna? Coś czego Ty nie możesz mieć?

Sen3. Ten sen jest bardzo podobny, może wbrew pozorom do snów o cmentarzu. Widać, że Twoja podświadomość usilnie chce Ci cos pokazać, trzeba odkryć co to jest, bo może to być dla Ciebie ważne. W tym śnie znajdujesz się w domu rodzinnym, to silny symbol w snach, najczęściej chodzi wtedy o jaźnię, podświadomość, wnętrze śniącego. Pokazywałby, że musisz iść pod górkę, nie będzie prosto ale wyraźnie coś w Tobie jest do odkrycia.
__________________
Wymienię
bleu0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 22:36   #59
Nigella damascena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 381
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

To i ja poproszę o interpretację

Wiele razy śniło mi się, że stoję np. na łące, na której znajdują się tory kolejowe. Widzę nadjeżdżający pociąg. Kiedy próbuję uciec/ przesunąć się / zejść z torów, trafiam na kolejne tory - i znowu jest to samo. Widzę, że i po nich jedzie w moją stronę pociąg. Okazuje się, że gdziekolwiek bym się nie ruszyła - stanę na jakiś torach. Niekiedy widzę pociąg w oddali. Staram sie uciec. Staram sie wybrać te tory, po których on nie pojedzie. Niestety on zawsze skręca na te, na których stoję. Tylko czasami sen kończy się happy endem - czyli znalezieniem bezpiecznego miejsca, po którym pociągi nie jeżdżą.

pozdrawiam

Edytowane przez Nigella damascena
Czas edycji: 2012-08-20 o 22:39
Nigella damascena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 22:46   #60
bleu0
Rozeznanie
 
Avatar bleu0
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 778
GG do bleu0
Dot.: Spróbuję zinterpretować sny.

Cytat:
Napisane przez Helianka Pokaż wiadomość
Co to może oznaczać, że często śni mi się morze i zawsze się coś złego dzieje? Jestem tam zawsze z bliską rodziną. Mam tez drugi sen, który się powtarza i śni mi się wtedy, że jestem na schodach bardzo wysoko są one bardzo strome schodze po nich, ale w którymś momencie się zatrzymuje i boje się dalej zejść wtedy się zawsze wybudzam.
Są to burzliwe sny, coś się dzieje w Twoim życiu raczej nie za dobrego, może chodzić o Ciebie samą, lub o Twoje stosunki z kimś. Sen o schodach może znaczyć, że starasz się coś osiągnąć, ale coś cię powstrzymuje, nie jesteś do końca pewna, odważna.

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Mam taki sen, co nie tyle się powtarza, co jeden sen jest kontynuacją poprzednich, jakbym tam miała jakieś "drugie życie" za cholerę nie mogę sobie przypomnieć go teraz , bo przypominam sobie go tylko jak przyśni mi się kolejny odcinek tego "serialu" i tuż po przebudzeniu... W tym śnie pamiętam wtedy poprzednie "odcinki", przypominam sobie, analizuję i to co robię we śnie wynika z poprzednich. Głupie, wiem...
Bardzo ciekawe, nie kojarzę żebym się z czymś takim spotkała.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
mnie się ostatnio śniło, że umarła moja mama, a wcześniej, że mama mojego TŻ. w żadnym z tych snów nie było momentu samej śmierci, pogrzebu, tylko to wszystko, co działo się potem, jak ciężko było nam sobie ze wszystkim poradzić. budziłam się przerażona.

dawno temu, kiedy byłam jeszcze dzieckiem, śniło mi się coś podobnego też chyba z mamą i babcią, a niedługo później zmarł mój dziadek.
To trzeba było by odnieść do kontekstu całego snu, bo śmierć kogoś nam bliskiego we śnie pojawia się bardzo często, podświadomość wie ze tak może nami wstrząsnąć i wtedy zwracamy na nią uwagę, zapamiętujemy sny.
Mogę się pokusić o stwierdzenie, że powtarzająca się śmierć matki we śnie, może znaczyć ze zatracasz jakieś cechy charakterystyczne dla matki, np. odpowiedzialność, łagodność, zdolność poświęcenie się innym
__________________
Wymienię
bleu0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 20:17:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.