Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 07:44   #2131
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
Daria w nocy miała 40 stopni gorączki, prawie nie spałam, ona na moim brzuchu, bałam się zasnąć, wczuwałam się czy oddycha
Dzwoniłam do dyr. że nie przyjdę do pracy...
Idziemy do lekarza...
Mam nadzieję, że nie do szpitala...
ojej, ciekawe z czego taka wysoka temperatura, dużo dzieci teraz choruje, my też nie spalismy, Kacperek ma zapchany nos, ciężko mu oddychać, nie da kropelek wkropić do noska ehhh,
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 08:06   #2132
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
jakaś zdechnięta jestem chyba PMS
dzis lepiej???

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość

zdjęcia z Częstochowy


[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;36609796]J wzięłam sobie butki na obcasie... [/QUOTE]stablilny obcasik. pobiegasz

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;36610509]TŻ również puścił mi mecz PSG - Pani, pooglądałabyś ze mną Zlatan strzelił pierwszego gola z karnego A jaką minę słodką zrobił.....[/QUOTE]hehe ja ogladalam BVB
ale z Toba bym poogladala. zwlaszcza Ibre

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
u nas też dziś II trymestr
blizniaczko

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość

Daria w nocy miała 40 stopni gorączki.
mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
Mikołaj miał mały wypadek, przewrócił się i nosek zadarł Jak to mąż stwierdził, dziwi się, że dopiero teraz, patrząc co on wyprawia, nie bojąc się niczego.
prawdziwy mezczyzna!!!

Cytat:
Napisane przez maksikola Pokaż wiadomość
Kacperek ma zapchany nos, ciężko mu oddychać
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 08:06   #2133
ewel28
Rozeznanie
 
Avatar ewel28
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 924
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Amilcia mam nadzieję, że Daria szybko wyzdrowieje i że to nic poważnego. Teraz jest jakiś sezon przeziębieniowo -grypowy Buziaki dla Małej
Monika, Panika gratuluję II trymestru
Luna super, że z Dzidziolkiem wszystko ok
Barbie ja też ostatnio jakaś zmęczona jestem i rozdrażniona
ewel28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 08:29   #2134
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Dzień dobry....

Maxi no w sumie to nic się nie dzieje...tylko jakas padnięta byłam....bo napięty był grafik weekendowy hehe

Amilcia mam nadzieję że mała szybko dojdzie do siebie!!

Perse fajne buciki tez jakieś musze kupić ;/ ludzie nie lubię kupować butów....;/

Natalia no to na bank Was nie widziałam.....upatrywałam wózka ale nic z tego....a MIKI niezły elegancik

LUNAO bardzo się ciesze że jest wszystko ok!!

Paniczka kiedy to zleciało?? II trymestr aaaaaa no to co może jakieś ??

Maguś mam nadzieję że jest już ok!!

Fiolusiek wszystko jest ok!! I będzie wszystko dobrze!!
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:12   #2135
anitaxas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Hej kobietki.
Melduję się. Czytam na bieżąco, ale weny brak do pisania i w ogóle do wszystkiego..
W poradni genetycznej było ok, tzn. zakwalifikowali nas do badań. Będą za ok. 4-5 tygodni pobierać nam krew a potem do miesiąca powinny być wyniki. Liczę że ok. grudnia kwestia genetyki się wyjaśni.
Wizyta ogólnie ok, tylko zbyt wiele kobiet w ciąży mnie tam otaczało.. i te wszystkie plakaty, broszury o rozwoju ciąży.. za dużo jak dla mnie na obecną chwilę..

Mam znów jakiś gorszy czas..

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia dla mamuś z maleństwami w brzuszkach jak i dla mamuś które mają już swoje szczęście obok sobie! i dla staraczek dużo siły i wytrwałości, a dla kibicujących pogody ducha.. mi jej ostatnio brak.

Buźka
anitaxas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:21   #2136
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
Daria w nocy miała 40 stopni gorączki, prawie nie spałam, ona na moim brzuchu, bałam się zasnąć, wczuwałam się czy oddycha
Dzwoniłam do dyr. że nie przyjdę do pracy...
Idziemy do lekarza...
Mam nadzieję, że nie do szpitala...
trzymajcie się i powrotu do zdrówka!

_____________

zwlekłam się z łóżka, jestem nieprzytomna. mąż obudził mnie o 5 i długo nie mogłam znowu zasnąć. idę szukać kawy. a dzisiaj nic nie robię, nie piorę, nie zmywam, nic. wczoraj się narobiłam a i tak były pretensje, że bułek nie kupiłam na dzisiaj na śniadanie. chyba komuś nadgodziny do głowy uderzyły. niech tylko wróci to mu pokażę.. paprochy na dywanie i odkurzacz
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:27   #2137
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

WITAM!!!
Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Powiem wam, że zaczynają mi się schizy włączać, boję się o Małego
FIO! Mi tez! ale staram sobie tłumaczyc ze z każdym dniem szanse ze bedzie dobrze sie zwiekszają. U Ciebie to juz naprawde niedługo!!!!

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
zdjęcia z Częstochowy


[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;36609796]Ja po pracy.
Byłam z tenisówkami w Deichmannie, bo mi się podeszwy rozwaliły, pani pozwoliła od razu wymienić, to wzięłam sobie butki na obcasie... to teraz sobie dumnie ponoszę
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez measia Pokaż wiadomość
dzis bylismy na usg. na 97% jest kobietka
Super ze wszystko ok! Macie imie dla córuni?

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
u nas też dziś II trymestr


Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
ide spac, przed chwila pojecaly moje przyjaciolki,
Fajny taki babski wieczór1!!!
Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
Daria w nocy miała 40 stopni gorączki, prawie nie spałam, ona na moim brzuchu, bałam się zasnąć, wczuwałam się czy oddycha
Dzwoniłam do dyr. że nie przyjdę do pracy...
Idziemy do lekarza...
AMILCIA! o kurczaczek wcale sie nie dziwi ze oka nie zmrózyłaś. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze! Daj znac po wizycie!!!

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
Hej kobietki.
Melduję się. Czytam na bieżąco, ale weny brak do pisania i w ogóle do wszystkiego..
ANITA! Tak jest i trzeba sobie na to pozwolic, ale nie za długo bo toporka użyjemy!
a i moze cos wyjaśnia te badania!
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 09:34   #2138
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

LUNA baardzo sie ciesze ze wszystko z dzidzi ok, wiesz ze trzymam za Ciebie kciuki!
ja czekam na laptopa zeby wiecej sie do Was odzywac... mam nadieje, ze juz dzis przyjdzie.
u mnie pogoda nie za ciekawa, pada, nic sie nie chce, jak sobie pomysle ze od przyszlego tyg od srody ide do pracy to az mnie mdli ;/
tesknie za moim mezem, mam nadzieje, ze dzis juz wroci bo sama w mieszkaniu dobrze ze moge wygadac sie na forum.
wczoraj po tym winie i po rozmowie z przyjaciolkami przypomnialo sie co sie stalo, znow rozmyslanie, rozpacz i pretensje do wszystkich ze to ja mam najgorzej, ze nikt tego nie rozumie co ja przeszlam i jak mam sie usmiechac....
w ogole wczoraj przyszla sasiadka i cos zaczela gada o ciazy to myslalam ze wyjde i sie rozpacze.
jestem ciekawa czy tesciowa juz powiedziala swojej corce o tym, bo na weselu nie wiedziala chyba i pozniej tez nie, moj tz powiedzial ze nie ma nikomu mowic, ale wiadomo jak mam z corka, wiec jestem troche zdziwiona ale pozytywnie
caly czas mysle o tym ze jak ona pow ze jest w ciazy bo pewnie cos mysla, niedawno mieli slub, ona jest po 30, on przed 40, ustabilizowane zycie zawodowe, a my mlodzi ja 22 tz 24 i wszyscy mysla ze jeszcze narobimy sobie dieic, ze mamy czas, ze mamy dac sobie czas na wszystko, ale ja juz od 5 lat mysle o tym, jestem bardzo dojrzala, odiwiedzialna osoba, no i ja juz wiem jak przyjme ta wiadomosc ;( wiem tego sie nie zazdrosci itp, ale zawsze sie mysli dlaczego nie ja?
sorka, ze znow o sobie ale musze, no musze sie wygadac

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
Hej kobietki.
Melduję się. Czytam na bieżąco, ale weny brak do pisania i w ogóle do wszystkiego..
W poradni genetycznej było ok, tzn. zakwalifikowali nas do badań. Będą za ok. 4-5 tygodni pobierać nam krew a potem do miesiąca powinny być wyniki. Liczę że ok. grudnia kwestia genetyki się wyjaśni.
Wizyta ogólnie ok, tylko zbyt wiele kobiet w ciąży mnie tam otaczało.. i te wszystkie plakaty, broszury o rozwoju ciąży.. za dużo jak dla mnie na obecną chwilę..

Mam znów jakiś gorszy czas..

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia dla mamuś z maleństwami w brzuszkach jak i dla mamuś które mają już swoje szczęście obok sobie! i dla staraczek dużo siły i wytrwałości, a dla kibicujących pogody ducha.. mi jej ostatnio brak.

Buźka
rozumiem, CIE, teraz panuje takie przekonanie ze ciaza to najlepszy okres pelen szczescia i zero problemow, obaw... ja tez ostatnio caly czas jak wlacze tv rozmowa o ciazy, dzieciach, internet to samo, wchodze na plotkarskie str to gwiazdy w ciazy itp, przykro mi czasem na dodatek zdjecia w necie umeizczaja moi znajomi z dzieciami, to jest dla mnie destrukcyjne
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:58   #2139
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

dzien dobry

przepraszam,ze malo sie odzywam. jakos ociezala jestem. ale podczytuje na bierzaco.

Natalia Mikolaj jest super
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:07   #2140
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

black secretjak sie czujesz? aa to juz niedlugo
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:10   #2141
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
black secretjak sie czujesz? aa to juz niedlugo
a dziekuje Kathe jakos sie tocze
babcia juz na mnie kuleczka mowi
Generalnie dobrze,tlyko moj kregoslup juz ledwo ogarnia
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 10:23   #2142
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

dziewczynka czy chlopak? w ogole jak samopoczucie przed porodem?
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:25   #2143
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
dziewczynka czy chlopak? w ogole jak samopoczucie przed porodem?

chłopiec
poki co dobrze,choc zauwazam,ze zaczynam sie bac
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:26   #2144
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Dzień dobry

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;36611087]Buciorki..
[/QUOTE]

Bardzo fajne butki

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
Idziemy do lekarza...
mam nadzieję, że to nic groźnego

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
Mikołaj miał mały wypadek, przewrócił się i nosek zadarł
Musi wszystkiego spróbować

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
zaraz zmykam na zakupy do sh
Daj znać, jak się zakupy udały

Cytat:
Napisane przez maksikola Pokaż wiadomość
dużo dzieci teraz choruje
Ponoć jakaś plaga jest, koleżanka co pracuje w przedszkolu wczoraj do mnie dzwoniła, że pół przedszkola ma anginę, a reszta jelitówkę. Ją też już bierze :/

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Maguś mam nadzieję że jest już ok!!
A dziękuję bardzo, dzisiaj już normalny swój chlebek na śniadanie zjadłam.
Ja tam lubię takie napięte weekendy, jak mam co robić

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
W poradni genetycznej było ok, tzn. zakwalifikowali nas do badań
Krok do przodu

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
niech tylko wróci to mu pokażę.. paprochy na dywanie i odkurzacz


Kathe dobrze, że masz koleżanki, którym możesz się wygadać. I nie miej do siebie pretensji o żal czy zazdrość wobec innych. To jest normalne

Ewelcia co tam, kiedy TŻ będzie?
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:29   #2145
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
chłopiec
poki co dobrze,choc zauwazam,ze zaczynam sie bac
strach to chyba normalne odczucie, mobilizuje nas przeciez do dzialania chcialabym byc na Twoim etapie a w zasadzie trzymac juz moje dziecko, poki co ani dziecka, ani ciazy, ani @
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:32   #2146
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Black to jeszcze chwilę i mały będzie z Wami. Macie wszystko dla niego już?
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:37   #2147
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
strach to chyba normalne odczucie, mobilizuje nas przeciez do dzialania chcialabym byc na Twoim etapie a w zasadzie trzymac juz moje dziecko, poki co ani dziecka, ani ciazy, ani @
I Ty doczekasz sie najpierw @ pozniej ciazy a potem bedziesz tulila swoje dziecko
zobaczysz
Pewnie strach jest normalny....szczegolnie przed tym co jeszcze nie znane
nie wiem kiedy sie zacznie, jak to bedzie....

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Black to jeszcze chwilę i mały będzie z Wami. Macie wszystko dla niego już?
Jeszcze w sumie miesiac do tp....
Musimy kupic jeszcze tylko kosmetyki i zanim maly sie urodzi nakupowac jak najwiecej pieluch zeby miec spokoj na jakis czas . a tak to juz wszystko jest
A jak tam u Ciebie przygotowania? Kupujesz juz cos??
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:40   #2148
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

czy Wy tez mialyscie po # w czasie owulacji tak duzo tego sluzu rozciagliwego? przed ciaza to zawsze mialam jednorazowe przy podtarciu a teraz od 2 dni z 4 razy. moze to glupie czy po porstu faktycznie po # jestesmy az tak abrdzo plodne?
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:42   #2149
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
czy Wy tez mialyscie po # w czasie owulacji tak duzo tego sluzu rozciagliwego? przed ciaza to zawsze mialam jednorazowe przy podtarciu a teraz od 2 dni z 4 razy. moze to glupie czy po porstu faktycznie po # jestesmy az tak abrdzo plodne?

ja szczerze mowiac nie pamietam....jakos nigdy szczegolnie nie wnikalam w obserwacje sluzu itp....
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 10:44   #2150
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
I Ty doczekasz sie najpierw @ pozniej ciazy a potem bedziesz tulila swoje dziecko
zobaczysz
Pewnie strach jest normalny....szczegolnie przed tym co jeszcze nie znane
nie wiem kiedy sie zacznie, jak to bedzie....



Jeszcze w sumie miesiac do tp....
Musimy kupic jeszcze tylko kosmetyki i zanim maly sie urodzi nakupowac jak najwiecej pieluch zeby miec spokoj na jakis czas . a tak to juz wszystko jest
A jak tam u Ciebie przygotowania? Kupujesz juz cos??
wiem, ze kiedys na jakies str jonshon chyba mozna bylo wypelnic formularz i przesylaja do domu darmwoe probku po 50-100ml wiec duzo, ja sobie zamowilam i mam oliwke, plyn do kapieli i jeszcze cos ale nie pamietam wiec warto, tym bardziej ze czytalam ze mozna wypelnic raz na rok, wiec teraz koniec roku a za chwilke od nowa
zauwazylam u siebie ze jak WY jestescie w ciazy itp to jakos nie zazdroszcze tego, wrecz przeciwnie ciesze sie, ale jak ktos kogo znam osobiscie to wtedy przychodzi zazdrosc, nie wiem czym to jest spowodowane...
tez tak macie?
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:44   #2151
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
A jak tam u Ciebie przygotowania? Kupujesz juz cos??
Jeszcze na razie nic nie kupujemy. Za bardzo się boję :/
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:48   #2152
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
wiem, ze kiedys na jakies str jonshon chyba mozna bylo wypelnic formularz i przesylaja do domu darmwoe probku po 50-100ml wiec duzo, ja sobie zamowilam i mam oliwke, plyn do kapieli i jeszcze cos ale nie pamietam wiec warto, tym bardziej ze czytalam ze mozna wypelnic raz na rok, wiec teraz koniec roku a za chwilke od nowa
zauwazylam u siebie ze jak WY jestescie w ciazy itp to jakos nie zazdroszcze tego, wrecz przeciwnie ciesze sie, ale jak ktos kogo znam osobiscie to wtedy przychodzi zazdrosc, nie wiem czym to jest spowodowane...
tez tak macie?
tak na johnsona stronie mozna
juz jakis czas temu sie tam zarejestrowalam i mi przyslali
ale nie chce tych kosmetykow generalnie uzywac dla malego.
moze te przetestujemy,ale to na tyle.

Ja po # mialam tak,ze bardzo bolalo mnie to jak slyszalam,ze ktos jest w ciazy,ale cieszylam sie kazda ciaza,bo wiedzialam jaki to cud, jakie wazne dla kobiety i zyczylam jak najlpiej.
zazdrosc to raczej na zasadziej,ze fajnie,ze jest w ciazy,a ja nie,ale nie taka zlosliwa z zawiscia zazdrosc to byla tylko taka spokojna, zdrowa wydaje mi sie.

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Jeszcze na razie nic nie kupujemy. Za bardzo się boję :/
rozumiem Cie....mam nadzieje,ze jeszcze troszke i ten strach odejdzie....
Teraz wszystko bedzie dobrze
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:51   #2153
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
zauwazylam u siebie ze jak WY jestescie w ciazy itp to jakos nie zazdroszcze tego, wrecz przeciwnie ciesze sie, ale jak ktos kogo znam osobiscie to wtedy przychodzi zazdrosc, nie wiem czym to jest spowodowane...
tez tak macie?
A to normalne. większośc z nas tak ma. Ciąze AM ciesza i nie powodują zazdrości!!! Kathe! doczekasz sie!!!!
Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Jeszcze na razie nic nie kupujemy. Za bardzo się boję :/
MAGUS! a będzisz cos kupowac wczesniej czy wszystko Tz po porodzie? Nie bój sie!!!!( tak łatwo się mówi, wiemmm...)
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:53   #2154
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Jesteśmy...

Na cito mamy zrobić badanie moczu ale jeden woreczek się odkleił i wszystko do pieluchy poleciało, czekamy na następny...

Gardełko brzydkie i migdały powiększone... tyle wiemy co mogło spowodować taką temp.
Jak będą wyniki moczu będzie wiadomo czy to to napewno.
Mamy antybiotyk i L4 do 28 września.

Dzięki za trzymanie kciuków... mała lepiej, temperatura spadła... trochę marudna ale OK.
__________________
"Kiedy pomnażają się cierpienia, pomnaża się też siła do ich zniesienia."

Amelka - 07.12.2006
Aniołek - 30.11.2010
Daria - 29.01. 2012
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:53   #2155
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
wiem, ze kiedys na jakies str jonshon chyba mozna bylo wypelnic formularz i przesylaja do domu darmwoe probku po 50-100ml wiec duzo, ja sobie zamowilam i mam oliwke, plyn do kapieli i jeszcze cos ale nie pamietam wiec warto, tym bardziej ze czytalam ze mozna wypelnic raz na rok, wiec teraz koniec roku a za chwilke od nowa
chyba na kilku stronach można takie próbki dostać od różnych firm, ale nawet nie wiem jakich, chyba trzeba dopytać kogoś kto już ma maleństwo, może będzie wiedzieć.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:54   #2156
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
Jesteśmy...

Na cito mamy zrobić badanie moczu ale jeden woreczek się odkleił i wszystko do pieluchy poleciało, czekamy na następny...

Gardełko brzydkie i migdały powiększone... tyle wiemy co mogło spowodować taką temp.
Jak będą wyniki moczu będzie wiadomo czy to to napewno.
Mamy antybiotyk i L4 do 28 września.

Dzięki za trzymanie kciuków... mała lepiej, temperatura spadła... trochę marudna ale OK.
Mam nadzieje,ze wyniki beda ok i Mala szybko wroci do zdrowka
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:59   #2157
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
MAGUS! a będzisz cos kupowac wczesniej czy wszystko Tz po porodzie? Nie bój sie!!!!( tak łatwo się mówi, wiemmm...)
Nie wiem jeszcze. Z jednej strony chciałabym coś kupić sama, bo to przyjemne wybierać ciuszki dla swojego dziecka. Z drugiej, jakoś tak mam obawy, że jak coś kupię, to uwierzę w to moje szczęście i ktoś mi je odbierze :/ Może koło listopada-grudnia się na coś zdecyduję...

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
Mamy antybiotyk i L4 do 28 września.
Będzie już na pewno lepiej
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:03   #2158
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
Jesteśmy...

Na cito mamy zrobić badanie moczu ale jeden woreczek się odkleił i wszystko do pieluchy poleciało, czekamy na następny...

Gardełko brzydkie i migdały powiększone... tyle wiemy co mogło spowodować taką temp.
Jak będą wyniki moczu będzie wiadomo czy to to napewno.
Mamy antybiotyk i L4 do 28 września.

Dzięki za trzymanie kciuków... mała lepiej, temperatura spadła... trochę marudna ale OK.
mam nadzieję, że wyniki moczu będą dobre i ta temperatura jest od gardełka
buziaki dla małej, Jak masz chwilę zdrzemnij się po nieprzespanej nocy.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Z drugiej, jakoś tak mam obawy, że jak coś kupię, to uwierzę w to moje szczęście i ktoś mi je odbierze :/
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:21   #2159
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

ja pamietam, jak mialam tydzien przed slubem wiczor panienski to przyjaciolka tak sie cieszyla moja ciaza, pow ze ostatnio nawet zastanawiala sie co moze kupic dla dziecka itp, ja jej pow ze ma jeszcze poczekac, ale wtedy chodzilo mi o takie zdrowe podejscie a nie o to ze co moze sie wydarzyc i dlatego, w ogole nie przyjmowalam tego do wiadomosci, bo ja mloda, zdrowa, nigdy nie majaca zadnych problemow zdrowotnych z tymi sprawami, okres na czas itp a tu lipa...
i chyba dobrze, ze niczego nie kupila bo tak to bym przezywala i chyba bym tego nie uzyla do dziecka ktorego mam nadzieje sie doczekam bo ten przedmiot w koncu byla dla mojego aniolka...
ja pierdziu zycie jest okrutne, teraz w ogole idze jesien i czas intensywnych rozmyslen...
ostatnio dziewczyna 23letnia miala depresje i rzucila sie ze swoim dzieckiem 3letnim pod pociag... z jednej str mona to uznac za zabojstwo bo dziecko 3letnie nie wie jaka ma sytuacje finansowa w domu i nie mysli przede wszystkim o samobojstwie, moga gdzies je zostawic... tyle osob chce miec dziecko

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

magda83 przypomnij mi, w ktorym tc jestes?

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

czy ma ktos w domu miedzy szafkami w kuchni szybe i fototapete? my juz kuchnie cala mamy tylko ta szybe musimy wymierzyc i zamowic fototapete.
nie mam fotek z kuchni, jak przyjdzie laptop to wrzuce, ale jesli chodzi o akcent kolorystyczny to popelate sciany, taki ciemniejszy, gora szafki kremowe lakierowane, dol ciemny, blat bialy w jakies wzory, tzn wzory widac tylko pod swiatlo no i zastanawiamy sie czy fototapete jakas kolorowa czy isc w jakis jedn wyrazny kolor
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:21   #2160
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość

magda83 przypomnij mi, w ktorym tc jestes?
23t5d, jak klikniesz na Bąbelek w moim podpisie, to pod nim jest ukryty suwaczek, wg USG wychodzi cały czas tydzień do przodu, czyli 24t5d
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.