Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 18:01   #2401
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wczoraj już mi poszło z nim znacznie lepiej, choć grzebyczek nie jest idealnie dopasowany do moich rzęs i ciągle zewnętrzny kącik to gimnastykowanie się i okropny jest demakijaż, jak myślę, że wszystko jest zmyte micelem to podczas mycia twarzy żelem jeszcze kawałki tuszu wpadają do oczu i bolą..
Ja akurat z HL nie miałam problemu przy demakijażu, bardzo ładnie rozpuszczał się pod wacikiem nasączonym micelem. Przy HIC to jest za to katastrofa...

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
muszę Ci jeszcze podziękować za pisanie tutaj o konkursie EL wygrałam krem
tylko teraz się martwię, czy przyjdzie
Gratulacje!!! Mówiłam, ze trzeba próbować
Przyjdzie na pewno, nie martw się Jestem ciekawa Twojej opinii o tym kremie

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja, tak jak Snow, mam C4, piękny beż
Prawda, że on ani zimny, ani różowy? Nazwa nie pasuje do odcienia zupełnie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Urwałam się z pracy w obawie przed deszczem, dojechałam wzięłam prysznic i lunęło. Miałam dobre przeczucie. Ale zimno się zrobiło tak że się telepałam mimo kurtki.
Co za telepatia Dobrze, że nie zmokłaś

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Snow, zrobiłam zdjęcia sukienki
Jest prześliczna!


L'Oreal przysłał mi maila, ze moja wypowiedź o testowanym kremie Nutri Gold została uznana za jedną z najciekawszych i teraz proszą mnie o przysłanie zdjęcia, żeby zamieścić moją opinię w prasie kobiecej wraz z imieniem i zdjęciem Nie wiem, co zrobić, wydaje mi się to jakieś abstrakcyjne

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2012-09-19 o 18:02
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 18:07   #2402
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

snow, ale fajnie! Ja bym się chybazgodziła.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 18:46   #2403
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

snow ale super Wysyłaj. Będziesz sławna
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 20:19   #2404
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No to masz rozgrzeszenie
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Uu, nie lubię grubych do oczu, mam za małe oczy, chociaż zastaawiałam sie kiedyś nad mILK z NYX jako bazę pod pastelowe cienie.
Ja lubię grube, ale tych mam zamiar również używać jako cieni, bo wzięłam dość "bezpieczne", bazowe kolory

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja nadal polecam 123 Perfect z Bourjois
Zastanawiałam się nad nim jakiś czas temu, ale chyba opinia na jakimś blogu mnie zniechęciła. Muszę mu się przyjrzeć w R.


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Czekam z niecierpliwością na Twoją opinię, bo i mnie ten kolor bardzo chodzi po głowie.
No cóż ja mogę powiedzieć...Jest Idealnie wpasował mi się w dzisiejszą pogodę, chociaż nie jest wcale bury.


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Muszę sprawdzić, ile to cudo kosztuje i co tam w składzie siedzi
O scrubie napisano, że jest rozświetlający, wzbogacony miąższem pomarańczy i drobinkami bambusa. Ma dawać efekt promiennej, gładkiej i zregenerowanej skóry.
To daj znać jak coś znajdziesz

Widziałam go dziś, może się skuszę jak będzie promocja Szukałam takiej dużej tubki jak Garnier a tu takie maleństwo


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Co za straszne wiadomości z rana A ostatnio w jednym Rossmannie się zastanawiałam, czemu jej nie ma i nawet nie ma pustego miejsca po niej. Chyba zrobię rajd po drogeriach, uwielbiam tą odżywkę, taka perełka za małe pieniądze. Czemu ją wycofują
Ja dziś byłam w 2 Rossmannach, w tym jednym małym, co do którego byłam przekonana, że jeszcze jakieś resztki zostały, ale nie było

Warszawianki jeśli któraś z Was znajdzie to kupcie mi proszę 2-3 butelki


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Sprawdź i daj znać czy jesteś zadowolona. Ja nie wiem, ale mi chyba bardziej podchodzi Smokin Hot przynajmniej z porównania buteleczek.
Tak jak pisałam wyżej nie zawiodłam się

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja mam wersję do cery normalnej/suchej i wydaje mi się, że te opinie o tępej konsystencji dotyczą tego do tłustej, bo mój absolutnie takie nie jest. Wręcz jest lekki, płynny, dobrze się nakłada, stapia ze skórą i wygląda bardzo naturalnie. Tylko kolory ma skopane, bo mi pasuje odcień Buff, który niby jest żółtawym beżem, ale ma taką ziemistą nutę, że wyglądam z nim jak chora. Na zimę ja np. planuję coś cięższego, przymierzam się do L'Oreal Infallible, bo miałam kilka lat temu i byłam zimą zadowolona.
Ja się trochę boję, że wersja do cery normalnej szybko by mi się świeciła w strefie T a nie chcę co chwilę się matowić...Niby jak używam Pore Refiner'a to tylko pod koniec dnia muszę się przypudrować, ale nie wiem czy na dłuższą metę ten krem nie będzie mnie przesuszał


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Eno, ja jeszcze nie spróbowałam.
Bardzo mi odpowiada ta odżywka Moje włosy są po niej takie fajnie wygładzone, lejące, ale nie przyklapnięte czy obciążone. Mam jeszcze nadzieję, że może jednak wróci w innym opakowaniu

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Spisałam moje kosmetyki do zużycia w wątku o pozbywaniu się kosmetyków, mam nadzieję, że jak będę widziała postępy, to trochę lepiej mi to pójdzie, chociaż i tak nie jest źle
Też się wpisuję w tym wątku, ale mnie to nie mobilizuje jakoś strasznie. Za to zapisuję wszystkie zużycia i zakupy w telefonie
A mobilizuje mnie wykreślanie ze zdjęć

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Z takich najciekawszych, ale i tak mało interesujących całe LRP do twarzy jest -25%, wyprzedaż na filtry Biodermy -40%, AA Eco -40% z kartą Lifestyle, zestawy Gliss Kur szapon + odżywka 14,99 (może skusiłabym się, jakby był ten nowy), nowe balsamy Soraya 9,99, promocje na Dove, Niveę, Nutri Gold po 31,99, A-Derma -30%, Cleanance -20%. Za zakup powyżej 30 zł kulka Vichy 16,99 albo jakaś pasta do zębów.
Może bym się skusiła na coś z AA Eco, bo chodzę koło nich od jakiegoś czasu, ale regularna cena jest zdecydowanie za wysoka.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
muszę Ci jeszcze podziękować za pisanie tutaj o konkursie EL wygrałam krem

ja, tak jak Snow, mam C4, piękny beż Estelli zrobiłam próbkę N3 (który zagarnęła moja mama )
jak chcesz to mogę Ci zrobić odlewkę któregoś, przynajmniej zobaczysz, czy Ci pasuje
Gratulacje!

Byłabym Ci bardzo wdzięczna Przy okazji zupełnie zapomniałam, że miałam Ci przynieść odlewkę ekoampułki Na następne spotkanie przyniosę na pewno.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
L'Oreal przysłał mi maila, ze moja wypowiedź o testowanym kremie Nutri Gold została uznana za jedną z najciekawszych i teraz proszą mnie o przysłanie zdjęcia, żeby zamieścić moją opinię w prasie kobiecej wraz z imieniem i zdjęciem Nie wiem, co zrobić, wydaje mi się to jakieś abstrakcyjne
Gratulacje! Tylko ja bym chyba nie chciała, żeby publikowano moje dane i zdjęcie Z NK usunęłam zdjęcie i nazwisko, FB nie mam, nie ma mnie też na żadnym innym portalu społecznościowym. W pracy mam ciągły kontakt z klientami i nie chciałabym, żeby wpisując moje dane w necie pojawiły się zdjęcia czy jakieś wypowiedzi nie związane z moją pracą.
Ale jak chcą tylko imię i zdjęcie do pisma w wersji papierowej to czemu nie

Skusiłam się dziś w Rossmannie na krem do mycia twarzy z Alterry, na blogach miał dobre opinie a kończy mi się właśnie biedronkowy żel micelarny, więc zobaczę co to warte
W październiku ogłoszę chyba odwyk Waszym śladem, bo zapasy mi się nie mieszczą już w pudle
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 20:46   #2405
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja wzięłam skromnie z tego katalogu: tylko zestaw krem do rąk i maseczka z serii Japońskiej Czekam na te nowe PS z łaźni tureckiej, bo są w następnym katalogu
Ale z ostatniego Oriflame i obecnego nic nie biorę dla siebie to mogę trochu poszaleć chyba? Jeszcze nie wiem, wstępnie tak jak pisałam ograniczyłam zakusy o połowę
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
U mnie Neutrogena wchłania się błyskawicznie, na noc byłaby dla mnie o wiele za słaba, bo w ogóle nie natłuszcza. Ale na dzień, do biura, póki co zapowiada się dobrze, o ile moje dłonie nie zbuntują się przeciwko parafinie. Wygladza, zmiękcza skórę i jak na razie całkiem dobrze nawilża. Zapach bardzo mi się spodobał.

Fajny pomysł z taką tabelką, ja czasami zapominam, co chciałam przetestować, a potem w sklepie przypomina mi się wszystko na raz i kończę z ogromnymi zapasami. Chyba też zacznę spisywać interesujące kosmetyki i czekać na fajne promocje

To chyba nie będzie dobry dzień. Rano wyszłam z domu, uszłam pięć kroków i musiałam się cofnąć po parasol, bo zaczęła się straszna ulewa. Niestety nie zmieniłam skórzanych balerinek na kalosze, więc doszłam do pracy z mokrymi i lodowatymi stopami. Postanowiłam je ogrzać pod suszarką w toalecie i tak wygięłam nogę, że coś sobie naciągnęłam i teraz nie wiem, co zrobić, tak mnie boli Ciekawe, co jeszcze ciekawego się wydarzy
Uuu, to chyba też nie będzie dobry na noc, czyli plan zakupu się odsuwa

Tych cen to tak pilnuję w Avonie, bo znane są 2 katalogi do przodu więc sobie można manewrować planami na "normalnej" wishliście nie mam cen.

I jak noga? Ja też dziś zmarzłam w stopy z powodu przemoczonych balerinek
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Właśnie przejrzałam nową gazetkę SP, bo wrzucili na facebooka - zupełnie nic mnie nie zainteresowało, a akurat mogłabym skorzystać, bo gazetka wchodzi też na październik
Oo, dla mnie też raczej gazetka do odpuszczenia, ewentualnie 20% na L'Oreala do oczu kusi, ale nie spodziewam się nadmiaru gotówki w czasie obowiązywania gazetki
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
W poniedziałek byłam w Warszawie, widziałam się z bossy.

W ogóle to jakiś jesienny nastrój mnie dopadł, bardzo mi się to nie podoba. Dobrze, że wrzesień się kończy i TŻ będzie już blisko, bo zaczyna mi siadać na psychice ta rozłąka.
Zazdroszczę

Ja też chcę się przytulać
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
muszę Ci jeszcze podziękować za pisanie tutaj o konkursie EL wygrałam krem

czarna ze złotymi trzema łańcuszkami (niby-naszyjnik)
Gratulacje

Fajna, lubię takie nieskomplikowane
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
L'Oreal przysłał mi maila, ze moja wypowiedź o testowanym kremie Nutri Gold została uznana za jedną z najciekawszych i teraz proszą mnie o przysłanie zdjęcia, żeby zamieścić moją opinię w prasie kobiecej wraz z imieniem i zdjęciem Nie wiem, co zrobić, wydaje mi się to jakieś abstrakcyjne
Ja bym się spytała w jakiej konkretnie prasie

Po raz pierwszy od dawna użyłam podkładu i się przeraziłam, wyglądałam jak po mące, musiałam użyć brązera na całą twarz- spodobało mi się, a już miałam coś robić z Goshem

W Naturze od jutra też nowa gazetka, ale tak samo nieciekawa. Jedynie cienie Kobo w promo, mogłabym się na któryś skusić w ostateczności. Czli na razie spokój się zapowiada w dalszej częścei września

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Skusiłam się dziś w Rossmannie na krem do mycia twarzy z Alterry, na blogach miał dobre opinie a kończy mi się właśnie biedronkowy żel micelarny, więc zobaczę co to warte
W październiku ogłoszę chyba odwyk Waszym śladem, bo zapasy mi się nie mieszczą już w pudle
Ten fioletowy z orchideą? Czekam na wrażenia

Ja wczoraj wyjęłam 4 rzeczy z szafki zapasowej, lada moment na wannę pomaszerują kolejne 3
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 22:14   #2406
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wiesz, jak się cieszę, że wszystko się u Ciebie układa. Dostałaś tę pracę, o której mi opowiadałaś?
Nie, wydaje mi się, że lepszą.

Ja też bardzo się cieszę, czuję, że z każdego dnia czerpię tyle ile tylko mogę. Im więcej się dzieje, tym więcej mam w sobie pozytywnej energii.

Idę dumać nad jesiennym zamówieniem z Gemini.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 22:20   #2407
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...dp.html&next=1 Mam mieszane uczucia jak czytam takie recenzje

Estella poleca avonowy tusz, hmm, no to chyba jednak go kupię w tym katalogu, może nawet jutro. Niech to będzie taki wentylek bezpieczeństwa, takie anty jojo
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 07:27   #2408
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Idę dumać nad jesiennym zamówieniem z Gemini.
A co chcesz kupić?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Estella poleca avonowy tusz, hmm, no to chyba jednak go kupię w tym katalogu, może nawet jutro. Niech to będzie taki wentylek bezpieczeństwa, takie anty jojo
Chodzi o Super Drama?
Jej, nie miałam tuszu z Avonu chyba parę lat

Wywaxowałam wczoraj włosy, ale chyba za krótko jednak trzymałam ten kompres, bo nie widzę efektu. Zawsze po Biovaxie miałam takie "inne" włosy niż po odżwykach. W weekend potrzymam go jednak dłużej niż 15 minut


Okropna pogoda dziś, ledwo wstałam i nawet nie mam zbytnio ochoty patrzeć za okno Póki co wysłałam CV na ciekawą ofertę znów związaną z moim doświadczeniem, ale napisali, że do 30. października zbierają aplikacje. Ciekawe czy faktycznie tyle trzeba czekać na ewentualny telefon?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 07:42   #2409
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
snow, ale fajnie! Ja bym się chybazgodziła.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
snow ale super Wysyłaj. Będziesz sławna
Uważam to za bardzo miłe, że uznali, że interesująco się wypowiedziałam, ale wciąż mam mieszane uczucia.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No cóż ja mogę powiedzieć...Jest Idealnie wpasował mi się w dzisiejszą pogodę, chociaż nie jest wcale bury.
Oj, chyba będzie mój Szkoda, że promocji już nie będzie Mnie Angora Cardi jeszcze bardzo kusi... I kilka innych.

Wczoraj pomalowałam paznokcie Rimmelem How Do You Lilac It? i muszę powiedzieć, że chyba zdecydowanie przeszła mi chwilowo ochota na pastelowe i intensywnie letnie odcienie. Pomimo, że zapowiada się piękna, słoneczna pogoda, to jakoś mnie razi ten kolor i mi przeszkadza

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Widziałam go dziś, może się skuszę jak będzie promocja Szukałam takiej dużej tubki jak Garnier a tu takie maleństwo
Ja też myślałam, że on jest w dużej tubce, pewnie bym go przeoczyła w takim razie.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja dziś byłam w 2 Rossmannach, w tym jednym małym, co do którego byłam przekonana, że jeszcze jakieś resztki zostały, ale nie było
O nie Co za bezsens...

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Też się wpisuję w tym wątku, ale mnie to nie mobilizuje jakoś strasznie. Za to zapisuję wszystkie zużycia i zakupy w telefonie
A mobilizuje mnie wykreślanie ze zdjęć
Zobaczymy, jestem gotowa spróbowac wszystkiego
W telefonie wpisywałam zakupy, potem przestałam, ale chyba do tego wrócę.
Dobry pomysł ze zdjęciami!

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Może bym się skusiła na coś z AA Eco, bo chodzę koło nich od jakiegoś czasu, ale regularna cena jest zdecydowanie za wysoka.
Ja miałam z tej serii kilka produktów i w sumie niczego za bardzo nie mogę polecić... Płyn micelarny był bardzo słaby, kiepsko zmywał, a do tego miał małą pojemność i stosunkowo wysoką cenę.
Krem wzmacniający naczynka jest bardzo tłusty, na dzień nie będzie się nadawał nawet zimą... A na noc jest na mocno natłuszczający, a za słabo nawilżający. Zużyłam z bólem część słoiczka i nie mam ochoty do niego wrócić.
Krem odżywczy bardzo się maże po skórze, kiepsko wchłania i w ogóle nie zapewnia skórze komfortu. Zużyłam go na szyję.
A koncentratu detox nie umiem używać, denerwuje mnie i stoi nieużywany.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Gratulacje! Tylko ja bym chyba nie chciała, żeby publikowano moje dane i zdjęcie Z NK usunęłam zdjęcie i nazwisko, FB nie mam, nie ma mnie też na żadnym innym portalu społecznościowym. W pracy mam ciągły kontakt z klientami i nie chciałabym, żeby wpisując moje dane w necie pojawiły się zdjęcia czy jakieś wypowiedzi nie związane z moją pracą.
Ale jak chcą tylko imię i zdjęcie do pisma w wersji papierowej to czemu nie
Chcą tylko zdjęcie i imię do papierowych gazet (wymielili m.in. Pani, Avanti, Show), ale nie jestem pewna, czy chciałabym, żeby ktoś na to trafił i mnie z tym skojarzył, z różnych względów. Po pierwsze też bardzo uważam na swoje dane i na to, co można znaleźć na mój temat w necie (właściwie nic ), a po drugie właśnie w związku z pracą mam mocno mieszane uczucia... Mam czas do namysłu do niedzieli, zastanowię się.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
W październiku ogłoszę chyba odwyk Waszym śladem, bo zapasy mi się nie mieszczą już w pudle.
Fajnie! Jak widzisz, naprawdę dobrze nam idzie, z maleńkimi problemami, ale ogólnie możemy chyba być z siebie dumne.
Ja przedłużę na październik, co prawda już nie bęzie taki zupełny jak wrześniowy, ale planuję jasno wytyczone granice - na pewno nie będę kupować nic z kolorówki (z wyłączeniem lakierów), już teraz zaplanuję, co na pewno będę potrzebować lub będę chciała kupić i pozwolę sobie na maksymalnie 3 nieplanowane zakupy.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
I jak noga? Ja też dziś zmarzłam w stopy z powodu przemoczonych balerinek
Ciągle czuję lekki dyskomfort, ale już nie mam takiego przykurczu i silnego bólu przy każdym kroku.
Współczuję przemoknięcia, obyś się nie pochorowała!

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja bym się spytała w jakiej konkretnie prasie
Wymienili, pisałam wyżej, nawet nie ma tragedii

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
W Naturze od jutra też nowa gazetka, ale tak samo nieciekawa. Jedynie cienie Kobo w promo, mogłabym się na któryś skusić w ostateczności. Czli na razie spokój się zapowiada w dalszej częścei września.
Ja gazetek Natury właściwie nie oglądam, mam tak nie po drodze, że zupełnie zapominam o tych drogeriach

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wyjęłam 4 rzeczy z szafki zapasowej, lada moment na wannę pomaszerują kolejne 3
U mnie wczoraj i dziś rano cztery zużycia!

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Idę dumać nad jesiennym zamówieniem z Gemini.
Ja też zamierzam w najbliższym czasie dumać, nad jesienno-zimowym, z tym, że złożę zamówienie dopiero za jakiś miesiąc. Ale chcę sobie stworzyć listę planowanych zakupów przed kolejnym odwykiem.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Estella poleca avonowy tusz, hmm, no to chyba jednak go kupię w tym katalogu, może nawet jutro. Niech to będzie taki wentylek bezpieczeństwa, takie anty jojo
Też mnie zaintrygował, jak przeczytałam jej opinię. Ale odpuszczam, mam i tak o wiele za dużo tuszów!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 08:41   #2410
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja akurat z HL nie miałam problemu przy demakijażu, bardzo ładnie rozpuszczał się pod wacikiem nasączonym micelem. Przy HIC to jest za to katastrofa...
Potwierdzam, HIC to katastrofa wczoraj robiłam kolejne podejście, na bazie, trochę lepiej się zmyły resztki ale to jest okropne. Nie pamiętam już jak się zmywał HL, ale HIC to jest zdecydowanie chyba najgorszy tusz z tych zmywalnych wodą jaki do tej pory miałam.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
L'Oreal przysłał mi maila, ze moja wypowiedź o testowanym kremie Nutri Gold została uznana za jedną z najciekawszych i teraz proszą mnie o przysłanie zdjęcia, żeby zamieścić moją opinię w prasie kobiecej wraz z imieniem i zdjęciem Nie wiem, co zrobić, wydaje mi się to jakieś abstrakcyjne
Gratulacje ja bym chyba grzecznie podziękowała na Twoim miejscu, z różnych względów. Niby to tylko zdjęcie i wypowiedź o kremie, ale jakoś nie mam przekonania.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja się trochę boję, że wersja do cery normalnej szybko by mi się świeciła w strefie T a nie chcę co chwilę się matowić...Niby jak używam Pore Refiner'a to tylko pod koniec dnia muszę się przypudrować, ale nie wiem czy na dłuższą metę ten krem nie będzie mnie przesuszał
No ja mam skórę suchą, więc w zasadzie nie zastanawiałam się nawet, ale chyba najlepiej będzie jak sobie weźmiesz w Douglasie próbki tych podkładów i sama zobaczysz. Ja tak prawie zawsze robię, chyba że kupuję w ciemno na Allegro lub w aptece, ale to raczej rzadko się zdarza. Uniknęłam dzięki próbkom wielu kosztownych wpadek.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Bardzo mi odpowiada ta odżywka Moje włosy są po niej takie fajnie wygładzone, lejące, ale nie przyklapnięte czy obciążone. Mam jeszcze nadzieję, że może jednak wróci w innym opakowaniu
Może wróci, skoro była takim hitem to chyba bez sensu, że ją wycofują, bo rozumiem że tylko ją? Reszta serii zostaje? To chyba wiedzieli że się dobrze sprzedawała?

Jest mi lodowato, czas na zakup cieplejszych butów, włożylam dzisiaj niezbyt inteligentnie baletki i myślałam że mi stopy odpadną w drodze do pracy. Jest lodowato, mokro i obrzydliwie. Jak ja nienawidzę jesieni. Mówiłam to już?

Namawiam TŻa na wyjazd do Berlina w pierwszy weekend października a on się nie chce zgodzić.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 08:53   #2411
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Potwierdzam, HIC to katastrofa wczoraj robiłam kolejne podejście, na bazie, trochę lepiej się zmyły resztki ale to jest okropne. Nie pamiętam już jak się zmywał HL, ale HIC to jest zdecydowanie chyba najgorszy tusz z tych zmywalnych wodą jaki do tej pory miałam.
A efekt Ci się w ogóle podoba? Ja go używałam bez bazy, to praktycznie czułam się tak, jak niepomalowana

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Gratulacje ja bym chyba grzecznie podziękowała na Twoim miejscu, z różnych względów. Niby to tylko zdjęcie i wypowiedź o kremie, ale jakoś nie mam przekonania.
Dzięki Jak już pisałam wyżej, raczej nie zdecyduję się na to. To nie dla mnie.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Może wróci, skoro była takim hitem to chyba bez sensu, że ją wycofują, bo rozumiem że tylko ją? Reszta serii zostaje? To chyba wiedzieli że się dobrze sprzedawała?
Czytałam w wątku Rossmannowym, że ma się pojawić jakaś nowa nawilżająca linia zamiast tej różowej. Zobaczymy.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jest mi lodowato, czas na zakup cieplejszych butów, włożylam dzisiaj niezbyt inteligentnie baletki i myślałam że mi stopy odpadną w drodze do pracy. Jest lodowato, mokro i obrzydliwie. Jak ja nienawidzę jesieni. Mówiłam to już?
Mówiłaś, ja też mówiłam, ale powtórzę po raz kolejny! U mnie świeci słońce, chyba na pocieszenie po wczorajszym koszmarnie szarym i mokrym dniu, ale przez to zimno już czuję taką ponurą jesień
Muszę wyjąć botki, też dziś zmarzłam w balerinkach.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Namawiam TŻa na wyjazd do Berlina w pierwszy weekend października a on się nie chce zgodzić.
A czemu nie chce się zgodzić??
Przecież to fantastyczny pomysł!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 09:34   #2412
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Nina gratuluję wygranej
dzięki
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja akurat z HL nie miałam problemu przy demakijażu, bardzo ładnie rozpuszczał się pod wacikiem nasączonym micelem. Przy HIC to jest za to katastrofa...
a mi się właśnie niby-ładnie rozpuszcza, a po umyciu twarzy wychodzą te czarne kawałki
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Gratulacje!!! Mówiłam, ze trzeba próbować
Przyjdzie na pewno, nie martw się Jestem ciekawa Twojej opinii o tym kremie
ja mam szczęście do takich "pisanych" zgłoszeń, chyba bardziej niż do tych, gdzie tylko trzeba zaznaczyć odpowiedzi
sama jestem go bardzo ciekawa
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Prawda, że on ani zimny, ani różowy? Nazwa nie pasuje do odcienia zupełnie
zgadza się i gdyby nie Ty, to tego odcienia zupełnie nie brałabym pod uwagę
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jest prześliczna!
od razu mnie urzekła
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
L'Oreal przysłał mi maila, ze moja wypowiedź o testowanym kremie Nutri Gold została uznana za jedną z najciekawszych i teraz proszą mnie o przysłanie zdjęcia, żeby zamieścić moją opinię w prasie kobiecej wraz z imieniem i zdjęciem Nie wiem, co zrobić, wydaje mi się to jakieś abstrakcyjne
ale super! fajnie jak ktoś tak docenia
podzielam zdanie dziewczyn, że jeśli miałoby to wpływ na Twój wizerunek w pracy czy gdziekolwiek, to nie zdecydowałabym się
choć jeśli to tylko imię, a zdjęcie możesz dać mniej wyraźne, to może..
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Warszawianki jeśli któraś z Was znajdzie to kupcie mi proszę 2-3 butelki
zerknę dziś u siebie
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Gratulacje!

Byłabym Ci bardzo wdzięczna Przy okazji zupełnie zapomniałam, że miałam Ci przynieść odlewkę ekoampułki Na następne spotkanie przyniosę na pewno.
dziękuję

nie ma sprawy
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Gratulacje

Fajna, lubię takie nieskomplikowane
dziękuję
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Potwierdzam, HIC to katastrofa wczoraj robiłam kolejne podejście, na bazie, trochę lepiej się zmyły resztki ale to jest okropne. Nie pamiętam już jak się zmywał HL, ale HIC to jest zdecydowanie chyba najgorszy tusz z tych zmywalnych wodą jaki do tej pory miałam.
to może lepiej podziała na niego płyn do demakijażu, skoro woda nie daje rady?

szkoda, że TŻ nie chce jechać do Berlina, ale pewnie da się go namówić?

mój TŻ miał jechać do Essen w związku ze swoimi zainteresowaniami, ale na razie brakuje miejsc i chyba nie pojedzie (chyba że ktoś się wycofa) - szkoda, wysłałabym go do DM
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 09:39   #2413
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A efekt Ci się w ogóle podoba? Ja go używałam bez bazy, to praktycznie czułam się tak, jak niepomalowana
Bez bazy jest bez sensu, bo ani to nie pogrubia, ani nie wydłuża tylko podkeca i przyczernia ale z bazą efekt fajny.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A czemu nie chce się zgodzić??
Przecież to fantastyczny pomysł!
A bo mu się sezon handlowy zaczyna. Ale spróbuję to jeszcze przenegocjować.

Tez uważam że to fantastyczny pomysł.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
to może lepiej podziała na niego płyn do demakijażu, skoro woda nie daje rady?
No własnie nie, micel go prawie w ogóle nie rozpuszcza.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 10:09   #2414
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dzięki
ja mam szczęście do takich "pisanych" zgłoszeń, chyba bardziej niż do tych, gdzie tylko trzeba zaznaczyć odpowiedzi
Ja też Wychodzi na to, że ostatnio mam szczyt kreatywności

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
zgadza się i gdyby nie Ty, to tego odcienia zupełnie nie brałabym pod uwagę
Naprawdę? Miło mi, fajnie, że dobrze "doradziłam"

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ale super! fajnie jak ktoś tak docenia
podzielam zdanie dziewczyn, że jeśli miałoby to wpływ na Twój wizerunek w pracy czy gdziekolwiek, to nie zdecydowałabym się
choć jeśli to tylko imię, a zdjęcie możesz dać mniej wyraźne, to może..
Przyjemna sprawa, ale wolę nie ryzykować.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mój TŻ miał jechać do Essen w związku ze swoimi zainteresowaniami, ale na razie brakuje miejsc i chyba nie pojedzie (chyba że ktoś się wycofa) - szkoda, wysłałabym go do DM
Oj, wybrałabym się do DM, chyba spędziłabym tam z godzinę!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A bo mu się sezon handlowy zaczyna. Ale spróbuję to jeszcze przenegocjować.
Powodzenia
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 10:18   #2415
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Oj, wybrałabym się do DM, chyba spędziłabym tam z godzinę!
DM ja nie mogę odżałowąc że nie ma ich w Polsce a ostatnio czytałam jakiś artykuł, że wcale nie planują ekspansji na nasz rynek.

Chociaż muszę przyznać, że mi poruszanie się po DM utrudnia nieznajomość języka niemieckiego. Ale nie daję się, składy są zawsze tak samo napisane, a niektóre inne słowa rozumiem jak czytam.

W ogóle to jak patrzę na Twój podpis to bardzo mi się humor poprawia.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 10:40   #2416
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
DM ja nie mogę odżałowąc że nie ma ich w Polsce a ostatnio czytałam jakiś artykuł, że wcale nie planują ekspansji na nasz rynek.

Chociaż muszę przyznać, że mi poruszanie się po DM utrudnia nieznajomość języka niemieckiego. Ale nie daję się, składy są zawsze tak samo napisane, a niektóre inne słowa rozumiem jak czytam.

W ogóle to jak patrzę na Twój podpis to bardzo mi się humor poprawia.
To głupie, na pewno mieliby dużo klientów i stanowiliby konkurencję dla Rossmanna, co dla klientów mogłoby się skończyć tylko dobrze.
Przecież taka Balea to byłby sprzedażowy hit!

Ja też nie znam niemieckiego, ale od czego są translatory w komórkach A składy to nie problem

Czy gdybyś się wybierała, teraz, albo później, mogłabym się uśmiechnąć o zakup jakiegoś jednego szamponu, gdybyś miała taką możliwość?

A co do podpisu, cieszę się bardzo. Mnie również od razu lepiej Jakoś szybko leci ten czas i naprawdę dobrze nam idzie. Może początek nie był łatwy, ale dajemy radę!
Jak sobie pomyślę, że miałabym coś kupić i się tu nie przyznać, to mi tak głupio, że aż mi się odechciewa.

Chociaż ja kupiłam jeszcze malinową płukankę Marion, ale teraz myję włosy Himalayą, a ona mi trochę obciąża włosy, więc uznałam to za tani niezbędnik w celu przywrócenia lekkości Zresztą skończyła mi się niedawno i planowałam kupić ją ponownie i tak.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 10:48   #2417
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To głupie, na pewno mieliby dużo klientów i stanowiliby konkurencję dla Rossmanna, co dla klientów mogłoby się skończyć tylko dobrze.
Przecież taka Balea to byłby sprzedażowy hit!
No byłby hit, ale chyba właśnie przez to że Rossmann ma taki udział w rynku u nas, to pewnie ciężko zbudowac sieć zdolną do konkurencji. Sama nie wiem.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Czy gdybyś się wybierała, teraz, albo później, mogłabym się uśmiechnąć o zakup jakiegoś jednego szamponu, gdybyś miała taką możliwość?
Oczywiście nawet niejednego jak byś chciała. Ale na razie nie obiecuję że pojedziemy, dzisiaj zrobię drugie podejście do negocjacji.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A co do podpisu, cieszę się bardzo. Mnie również od razu lepiej Jakoś szybko leci ten czas i naprawdę dobrze nam idzie. Może początek nie był łatwy, ale dajemy radę!
Jak sobie pomyślę, że miałabym coś kupić i się tu nie przyznać, to mi tak głupio, że aż mi się odechciewa.
Oj czas leci szybko, dla mnie z pewnego powodu to może nie najlepiej ale ze względu na odwyk bardzo się cieszę! No i fajnie że tak dobrze idzie mimo małych wpadek.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Chociaż ja kupiłam jeszcze malinową płukankę Marion, ale teraz myję włosy Himalayą, a ona mi trochę obciąża włosy, więc uznałam to za tani niezbędnik w celu przywrócenia lekkości Zresztą skończyła mi się niedawno i planowałam kupić ją ponownie i tak.
Ja też chcę płukankę malinową. W październiku sobie kupię.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 10:53   #2418
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Oczywiście nawet niejednego jak byś chciała. Ale na razie nie obiecuję że pojedziemy, dzisiaj zrobię drugie podejście do negocjacji.
Jesteś po prostu kochana! Wiadomo, że to w razie gdyby, ale trzymam kciuki
Przydałaby Ci się taka wycieczka po tych stresach i ostrej nauce do egzaminu!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Oj czas leci szybko, dla mnie z pewnego powodu to może nie najlepiej ale ze względu na odwyk bardzo się cieszę! No i fajnie że tak dobrze idzie mimo małych wpadek.
A planujesz jakieś przedłużenie na październik czy to już będzie miesiąc luzu?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też chcę płukankę malinową. W październiku sobie kupię.
Właściwie to ja nie wiem, czy Himalaya obciąża mi włosy, czy nie oczyszcza aż tak dokładnie (nie ma SLS). W każdym razie mam na głowie poczucie ciężkości, a ta płukanka świetnie sobie z tym radzi. Włosy są po niej cudownie lekkie, lśniące Bardzo polecam.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 11:00   #2419
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jesteś po prostu kochana! Wiadomo, że to w razie gdyby, ale trzymam kciuki
Przydałaby Ci się taka wycieczka po tych stresach i ostrej nauce do egzaminu!
Jak przenegocjuję to dam znać.

No dla mnie zmiana otoczenia chociaż na chwilę jest konieczna! Chciałam jechać na kilka dni w góry, ale nie wiem czy nie będzie za zimno, więc może Berlin jest lepszym kierunkiem, tym bardziej że moja siostra by też bardzo chciała żebyśmy przyjechali.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A planujesz jakieś przedłużenie na październik czy to już będzie miesiąc luzu?
To zależy czy pojedziemy do Niemiec czy nie ale w sumie to tak, planuję. Szlaban na pielęgnację twarzy mam absolutny (może poza maseczkami), na smarowidła do ciała też, w ogóle nie planuję szaleć.
Z kolorówką też nie, nawet z tymi planowanymi różami Sleek i W7 nie wiem czy nie poczekam do kolejnych miesięcy.
Ale np. koniecznie chcę kupić podkład, może dwa.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 11:00   #2420
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też chcę płukankę malinową. W październiku sobie kupię.
ice a znalazłaś ją już gdzieś w Krk?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 11:03   #2421
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice a znalazłaś ją już gdzieś w Krk?
Nie właśnie, ale liczę że pojawi się w Krakowskiej albo w Jasmin.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 11:05   #2422
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To zależy czy pojedziemy do Niemiec czy nie ale w sumie to tak, planuję. Szlaban na pielęgnację twarzy mam absolutny (może poza maseczkami), na smarowidła do ciała też, w ogóle nie planuję szaleć.
Z kolorówką też nie, nawet z tymi planowanymi różami Sleek i W7 nie wiem czy nie poczekam do kolejnych miesięcy.
Ale np. koniecznie chcę kupić podkład, może dwa.
No taki wyjazd w ogóle nie podlega ograniczeniom odwykowym, to niepowtarzalna szansa na zakupy samych perełek.

Czyli podobnie jak u mnie.
Ja też wstrzymuję się z różem Sleeka, chciałam Suede, ale odpuszczam, nie ucieknie.

Masz na oku jakiś podkład? Ja mam jeszcze resztkę Lumi i nowy w zapasie, ale przyznam, że miałabym ochotę na coś drugiego. Marzy mi się Parure de Lumiere, ale chyba nie chcę teraz wydawać tyle na podkład
Zachwalałaś kiedyś True Match i nad nim na pewno bym się zastanawiała.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice a znalazłaś ją już gdzieś w Krk?
Dziewczyny, jak nie znajdziecie u siebie, to ja mogę Wam kupić i wysłać, nie ma problemu
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 11:08   #2423
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Masz na oku jakiś podkład? Ja mam jeszcze resztkę Lumi i nowy w zapasie, ale przyznam, że miałabym ochotę na coś drugiego. Marzy mi się Parure de Lumiere, ale chyba nie chcę teraz wydawać tyle na podkład
Zachwalałaś kiedyś True Match i nad nim na pewno bym się zastanawiała.
Chcę coś typowo kryjącego i cięższego, planuję Infallible jak mi się uda upolować dobry odcień na Allegro. No i myślę jeszcze o jakimś drugim, lżejszym, może aptecznym.

Ja nie wiem co z tym Lumi jest, jednego dnia mnie zachwyca, drugiego mi nie pasuje. Pewnie to zależy od tego na co go nakładam, ale nie odkryłam jeszcze na co najlepiej.

True Match mam, ostatnio mi się sprawuje dobrze. Ja w ogóle bardzo lubię podkłady L'oreal, ale dużo osób nie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 11:15   #2424
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Chcę coś typowo kryjącego i cięższego, planuję Infallible jak mi się uda upolować dobry odcień na Allegro. No i myślę jeszcze o jakimś drugim, lżejszym, może aptecznym.

Ja nie wiem co z tym Lumi jest, jednego dnia mnie zachwyca, drugiego mi nie pasuje. Pewnie to zależy od tego na co go nakładam, ale nie odkryłam jeszcze na co najlepiej.

True Match mam, ostatnio mi się sprawuje dobrze. Ja w ogóle bardzo lubię podkłady L'oreal, ale dużo osób nie.
Też wolałabym jakąś bardziej kryjącą kołderkę na zimę. Lumi jednak jest dość lekki, ale nadal jestem nim zachwycona. U mnie chyba na wszystkim sprawował się dobrze.

A jaki masz odcień w TM? Wolałabym dobrać kolor stacjonarnie, niż na Allegro - zwłaszcza po doświadczeniach z Lumi, gdzie kolor teoretycznie zimny i różowy z nazwy w ogóle taki nie jest.

Przyznam, że nie mam za dużego rozeznania w podkładach ze średniej półki, od kilku lat konsekwentnie testowałam i kupowałam tylko te z górnej. Jednak skoro Lumi jest taki fajny, to może i coś jeszcze bym znalazła, za jakieś 4 razy mniejsze pieniądze

Z aptecznych mam próbkę Aera Teint Pure, bardzo mnie ciekawi, w końcu to też L'Oreal. Próbowałam Unifiance LRP, ale mi nie pasował.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 11:18   #2425
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie właśnie, ale liczę że pojawi się w Krakowskiej albo w Jasmin.


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak nie znajdziecie u siebie, to ja mogę Wam kupić i wysłać, nie ma problemu

O, naprawdę? Byłoby super Ja jeszcze się wstrzymam póki nie zużyję tego wszystkiego, co mam obecnie, ale w razie czego się uśmiechnę do Ciebie


Odnośnie podkładów, mnie zaciekawiło to połączenie filtra z podkładem LRP:
http://aptekaslonik.pl/prod_info.php...pf50-40ml.html
Gdzieś widziałam zdjęcia i wygląda, że ma konsystencję musu.
Miałam z LRP mleczko barwiące i bardzo mi kolor odpowiadał, tylko sam filtr był zbyt wodnisty i się świeciłam po nim mocniej niż po Avene
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:20   #2426
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A jaki masz odcień w TM? Wolałabym dobrać kolor stacjonarnie, niż na Allegro - zwłaszcza po doświadczeniach z Lumi, gdzie kolor teoretycznie zimny i różowy z nazwy w ogóle taki nie jest.
Inne L'Oreale mają bardziej standardowe kolory, tak wynika z mojego rozpoznania. Ja mam N2 Vanilla, bardzo ładny, na lato idealny, na zimę ciut ciut za ciemny.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Przyznam, że nie mam za dużego rozeznania w podkładach ze średniej półki, od kilku lat konsekwentnie testowałam i kupowałam tylko te z górnej. Jednak skoro Lumi jest taki fajny, to może i coś jeszcze bym znalazła, za jakieś 4 razy mniejsze pieniądze
Ja w sumie już się poddałam z selektywnymi podkładami, bo po przerobieniu dziesiątek próbek nie odnalazłam żadnej perełki. Jeżeli podkład naprawdę mi pasował, to kolor nie był dobry, bo ja nie mogę mieć nawet nutki różu w podkładzie bo od razu robi się ze mnie prosiaczek. L'oreal miałam TM, Infallible i Lumi. I wszystkie mi się sprawują mniej lub bardziej ok, w zależności od kondycji skóry itp. Jeszcze Visible Lift mnie ciekawi ale nie wiem jak tam z odcieniami.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Z aptecznych mam próbkę Aera Teint Pure, bardzo mnie ciekawi, w końcu to też L'Oreal. Próbowałam Unifiance LRP, ale mi nie pasował.
Ja miałam któryś Unifiance z takich co ich już chyba nie robią, ale kolor mi nie pasował. Sam podkład był super, ale różowa nuta była. Aera Teint Pure też za mną chodzi i też chyba mam próbkę.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Odnośnie podkładów, mnie zaciekawiło to połączenie filtra z podkładem LRP:
http://aptekaslonik.pl/prod_info.php...pf50-40ml.html
Gdzieś widziałam zdjęcia i wygląda, że ma konsystencję musu.
Miałam z LRP mleczko barwiące i bardzo mi kolor odpowiadał, tylko sam filtr był zbyt wodnisty i się świeciłam po nim mocniej niż po Avene
Ciekawe, muszę się zorientować, może warto sobie taki sprawić. Już niedługo zakończę sezon filtrowy, ale może na wiosnę by był fajny.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:51   #2427
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O, naprawdę? Byłoby super Ja jeszcze się wstrzymam póki nie zużyję tego wszystkiego, co mam obecnie, ale w razie czego się uśmiechnę do Ciebie
Jasne, jakby co, to pisz

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Inne L'Oreale mają bardziej standardowe kolory, tak wynika z mojego rozpoznania. Ja mam N2 Vanilla, bardzo ładny, na lato idealny, na zimę ciut ciut za ciemny.
Vanilla już brzmi ładnie! Ona jest dostępna stacjonarnie, czy kupowałaś na All?
Ja się w tym roku poopalałam, więc może i na zimę byłby dobry

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja w sumie już się poddałam z selektywnymi podkładami, bo po przerobieniu dziesiątek próbek nie odnalazłam żadnej perełki. Jeżeli podkład naprawdę mi pasował, to kolor nie był dobry, bo ja nie mogę mieć nawet nutki różu w podkładzie bo od razu robi się ze mnie prosiaczek.
Ja miałam piękny żółty Vitalumiere, ale nie chciałabym go ponownie kupować. Wszystkie najjaśniejsze Guerlain mają niestety odrobinkę różu, u mnie tego aż tak nie widać, jak wykończe pudrem sypkim, ale mimo wszystko kolorystyka idealna nie jest. Szkoda, bo najbardziej je lubię...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 13:02   #2428
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Vanilla już brzmi ładnie! Ona jest dostępna stacjonarnie, czy kupowałaś na All?
Ja się w tym roku poopalałam, więc może i na zimę byłby dobry
Siostra mi przywoziła, ale teraz chyba u nas jest też, bo u nas zwykle ta sama gama kolorystyczna jest co i u Niemców.

Z TM w ogóle są chyba nowe przyzwoite odcienie, więc może i coś jaśniejszego dałoby się kupić.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja miałam piękny żółty Vitalumiere, ale nie chciałabym go ponownie kupować. Wszystkie najjaśniejsze Guerlain mają niestety odrobinkę różu, u mnie tego aż tak nie widać, jak wykończe pudrem sypkim, ale mimo wszystko kolorystyka idealna nie jest. Szkoda, bo najbardziej je lubię...
Vitalumiere akurat nie testowałam ale było tego dużo - Clinique, MUFE, Lancome, EL, Givency, Guerlain - i jak kolor dobry to na mojej skórze się nie sprawdza, a jak się sprawdza to kolor robi ze mnie prosiaczka. A że z tańszych jestem zadowolona to na razie nie będę dalej na siłę szukać okazji do wydania większych pieniędzy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 13:23   #2429
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ciekawe, muszę się zorientować, może warto sobie taki sprawić. Już niedługo zakończę sezon filtrowy, ale może na wiosnę by był fajny.
Dziwne tylko, bo na stronie LRP nie ma jeszcze o nim słowa.
Znalazłam za to jego zdjęcie z jakiegoś bloga, wygląda na taki fajny mus:
http://1.bp.blogspot.com/-DSRKakk_CA...anthelios4.jpg

I jeszcze tu:
http://www.makeupatelier.com.br/tag/...a-roche-posay/
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2012-09-20 o 13:26
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 13:24   #2430
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Siostra mi przywoziła, ale teraz chyba u nas jest też, bo u nas zwykle ta sama gama kolorystyczna jest co i u Niemców.

Z TM w ogóle są chyba nowe przyzwoite odcienie, więc może i coś jaśniejszego dałoby się kupić.
Dzięki, będę się rozglądała.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Vitalumiere akurat nie testowałam ale było tego dużo - Clinique, MUFE, Lancome, EL, Givency, Guerlain - i jak kolor dobry to na mojej skórze się nie sprawdza, a jak się sprawdza to kolor robi ze mnie prosiaczka. A że z tańszych jestem zadowolona to na razie nie będę dalej na siłę szukać okazji do wydania większych pieniędzy.
Ja z kolei postanowiłam nie wydawać tak dużych pieniędzy, skoro może znajdę równie dobre, a tańsze. Zwłaszcza, że wśród wysokopółkowych przetestowałam właściwie wszystko, co nadawałoby się do mojej skóry i nie mam ochoty na zakup niczego konkretnego, a nie chcę się powtarzać.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.