Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-24, 19:17   #1471
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
nie, nie ja jestem po prostu taka blyskotliwa, ze zamiast powiedzIec, ze mam badania na TSH to jakos mi sie THC skojarzyło xD hahahahhahaha i wlasnie tak mowie TŻ'towi załaman, ze lekarz na THC mi dał skierowanie, a on ' ale jak to nie wierzy Ci, ze jestes czytsa? to rpzeciez nie masz sie co martwic' w koncu jestem naturalną blondynką, musze trzymać poziom blyskotliwości xD
aha
__________________
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 19:30   #1472
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Samara zaciekawilas mnie tym serum flavo-c z BU szczerze mówiąc nie wiedziałam, że w ogóle jest tam taka miksturka. A chciałam się skusić na flavo-c z sp jak będzie w promocji

Ghana nie myśl o tym, będzie dobrze
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 19:51   #1473
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
ja sie boje , ze przytyje jesli by mi cos bylo, to jest drżenie wrecz o to. nie jestem gotowa psychicznie na jakies kilogramy, juz taka dluga droge z tym rpzeszłam, jakos wytrzymałam, że wygladam teraz jak wygladam, ale wiecej kilogramów 'nie zniese' . chociaz mam nadzieje, ze naprawde nie bede miala tej tarczycy, no nie moge jej miec.

cwiczyc bardzo chetnie bym pocwiczyła, ale jakos sily nie mam...
Dianula Ci chce pomoc, doradza, bo sama to przechodzila. Moze o tym publicznie nie pisala, moze jej nie bylo dlugo na wizazu, ale to nie znaczy, ze czlowiek ma byc smutny.

Pamietaj, mysli staja sie rzeczami. Niestety czlowiek ma wieksze zdolnosci przyciagania tych negatywnych, bo ciagle zyje w strachu, w biegu i panice. gdzie czas na relaks, chwile dla siebie i akceptacje? Mysle, ze to Cie boli, ale nie mi oceniac. Czy schudniesz czy nie, uwazasz ze wazniejszy jest wyglad zewnetrzy niz srodek, Twoje serce i samopoczucie? z tego co widze to tak wlasnie jest. Mozesz ubrac sie za milion dolarow, wyrzezbic cialo, ale zdrowia nie kupisz, jak sama psychicznie je zrujnujesz.

Nie krytykuje Cie, nie chce Cie urazic, wiem tylko, ze potrzeba Ci pozytywnego myslenia o sobie. Pokochania siebie taka jaka jestes, wiary w siebie.

Popatrz, potrafisz cwiczyc systematycznie, daje Ci to radosc, prawda?
Pomysl tak o swoim zyciu, obojetnie ile badan Cie czeka, robisz to dla swojego zdrowia. I dobrze, ze teraz sie badasz, a nie za X lat kiedy by nie bylo co leczyc. Zrozum i doecn to, przeciez im szybciej sie dowiesz, tym latwiej dzialac. Nie kazdy ma lekko i pytania czemu mnie to spotkalo nie pomagaja, tylko sugeruja, ze moze czasami trzeba dostac po tylku, aby docenic swoje zycie jakim jest.

trzymam kciuki za pozytywne myslenie
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 20:04   #1474
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

ghana przed wszystki- spokojnie... wierzę że się stresujesz ( ja też miałam podejrzenie problemów z tarczycą w grudniu- i miałam więcej obiawów na to wskazujących - okazało się że jestem zdrowa i że to przemęczenie, niedobów witamin itp ) ale naprawde- dopóki nic nie jest pewne- nie ma co martwić się na zapas... Sama się nakrecasz- myślisz o tym cały czas - a stres oprócz tego że obciąża nas psychicznie to... daje też masę fizycznych obciążeń ...Poćwicz, zrób sobie mega SPA, idź na spacer będzie dobrze, zobaczysz

moje brwi wyglądają jak u dzikusa- uparłam się że nie reguluję ich do soboty- żeby nieco zmienić ich kształt... i już nie wytrzymuje- czuje sie meeega zaniedbana....
dodatkowo- złamał mi się paznokieć- i to tak że musiałam go na zero obciąć.... a już takie ładne długaśne miałam....

dziewczyny- warto zamówić ????
http://allegro.pl/kwas-mlekowy-duzy-....html#delivery
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 20:35   #1475
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

Ghana nie myśl o tym, będzie dobrze
dzieki jak film 'jestes Bogiem'? jestem na niego mego nakręcona.
Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Dianula Ci chce pomoc, doradza, bo sama to przechodzila. Moze o tym publicznie nie pisala, moze jej nie bylo dlugo na wizazu, ale to nie znaczy, ze czlowiek ma byc smutny.

Pamietaj, mysli staja sie rzeczami. Niestety czlowiek ma wieksze zdolnosci przyciagania tych negatywnych, bo ciagle zyje w strachu, w biegu i panice. gdzie czas na relaks, chwile dla siebie i akceptacje? Mysle, ze to Cie boli, ale nie mi oceniac. Czy schudniesz czy nie, uwazasz ze wazniejszy jest wyglad zewnetrzy niz srodek, Twoje serce i samopoczucie? z tego co widze to tak wlasnie jest. Mozesz ubrac sie za milion dolarow, wyrzezbic cialo, ale zdrowia nie kupisz, jak sama psychicznie je zrujnujesz.

Nie krytykuje Cie, nie chce Cie urazic, wiem tylko, ze potrzeba Ci pozytywnego myslenia o sobie. Pokochania siebie taka jaka jestes, wiary w siebie.

Popatrz, potrafisz cwiczyc systematycznie, daje Ci to radosc, prawda?
Pomysl tak o swoim zyciu, obojetnie ile badan Cie czeka, robisz to dla swojego zdrowia. I dobrze, ze teraz sie badasz, a nie za X lat kiedy by nie bylo co leczyc. Zrozum i doecn to, przeciez im szybciej sie dowiesz, tym latwiej dzialac. Nie kazdy ma lekko i pytania czemu mnie to spotkalo nie pomagaja, tylko sugeruja, ze moze czasami trzeba dostac po tylku, aby docenic swoje zycie jakim jest.

trzymam kciuki za pozytywne myslenie
dziękuję Ci za te słowa, są dla mnie mega pomocne, naprawdę. nie ykrywam, że bardzoi zalezy mi na wyglądzie zewnatrznym i figurze jaka teraz mam - nie zawsze byłam taka, kiedyś byłam puszysta i dokładnie pamietam jak dzieci czy nawet dorosli sie do mnie odnosili, dlatego nie chciałabym juz nigdy do tego wracac i wygladac jak kiedys. muszę sobie znalezc zajecie, ja doskonale wiem, ze jak juz je bede miec to wszystko bedzie znacznie lepiej, bo bede np zajmowac sie szkola, bede sie uczyc itp i na glupie myslenie nie bedzie nawet czasu. przed maturą spotkał mnie wiekszy porblem zdrowotny, musiałam byc operowana, poczucie kobiecosci spadlo i o dziwo - tamto wydarzenie nic a nic mnie nie podłamało, a teraz byle co powoduje u mnie histerie. trzena sie podniesc z dołka, jakos sie postaram naprawde doceniam to co napisałas
Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
ghana przed wszystki- spokojnie... wierzę że się stresujesz ( ja też miałam podejrzenie problemów z tarczycą w grudniu- i miałam więcej obiawów na to wskazujących - okazało się że jestem zdrowa i że to przemęczenie, niedobów witamin itp ) ale naprawde- dopóki nic nie jest pewne- nie ma co martwić się na zapas... Sama się nakrecasz- myślisz o tym cały czas - a stres oprócz tego że obciąża nas psychicznie to... daje też masę fizycznych obciążeń ...Poćwicz, zrób sobie mega SPA, idź na spacer będzie dobrze, zobaczysz

moje brwi wyglądają jak u dzikusa- uparłam się że nie reguluję ich do soboty- żeby nieco zmienić ich kształt... i już nie wytrzymuje- czuje sie meeega zaniedbana....
dodatkowo- złamał mi się paznokieć- i to tak że musiałam go na zero obciąć.... a już takie ładne długaśne miałam....

dziewczyny- warto zamówić ????
http://allegro.pl/kwas-mlekowy-duzy-....html#delivery
dzi ękuję bardzo własnie zrobiłam turbo, wypieściłam moje nowe kłaczki [co prawda kolor nie wyszedl taki jaki chcialam, pomylilam farby i kupilam ciemnijsza niz zwykle xD] i moze teraz obejrze jakis film albo posiedze z kolezanka na skype postaram się myslec pozytywnie, kroczek po kroczku może mi to wyjdzie

poza tym jestem już przed @, i PMS dotkliwie daje mi sie we znaki, biust wylewa sie z miseczek, powoli zbieram w sobie wode no i placze nawet na 'słodkich wypiekach' czy 'mistrzu kuchni'
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 20:46   #1476
dianulaa
Zadomowienie
 
Avatar dianulaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 1 136
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
ja dzisiaj nie ćwiczyłam, bo nie czuję się na siłach - raz mi dobrze, raz słabo. mam nadzieję, że szybko mi przejdzie i choroba w pełnej krasie u mnie nie zagości...

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

jeszcze miałam o coś spytać - Ghana, po co Ci robią testy na THC? nie wierzą na słowo?
zauroczyły mnnie te kolczyki słodkie gdzie je kuupiłaś i za ile?
Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Shadii
dziękuje A wchodziłaś na tego linka, który ci ostatnio podawałam o sposobach na objętość włosów? Jestem ciekawa czy się coś przydało ;]

jak na razie
peeling buzi
maska błotna Planet Spa



i bawiłam się trochę próbując malować mamę Efekt wyszedł fajnie, moja mama ma opadające powieki i dosyć małe oczy a katuje je czarna kreska na powiece i linii wodnej przez co jeszcze bardziej je pomniejsza. I pomalowałam jej oczy według rad Aliny dla opadających powiek w różnych odcieniach fioletu, z fioletową kreska na powiece zamiast czarnej i białą na lini wdonej, no i bardziej wytuszowałam rzesy niż zwykle. No i różnica duża Mamie sie spodobało a to najważniejsze

a teraz Na Wspólnej XD
mnie czeka pomalowanie mamy w sobote na wesele a kompletnie nie umiem na niej cos ładnego zrobić bo ona wszystkiego sie boi a to że włoże szczoteczke do oka a to że za mocno ma oczy podkreślone
Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
no pan kardiolog niby mi tam gmeral cos przy tej szyi i mowil, ze jemu wyglada to dobrze, ale mam i tak zbadac. ja mam obsesje na tym punkcie, majac robione zwykle badanie krwi po nocach nie spie, bo boje sie ze wyjdzie mi z tego jakas powazna choroba. to juz jest wrecz obsesja. i czytałam, ze w tarczycy jest tez tak, ze ma sie nieregularne @, a ja mam od jakies 6 lat jak w zegarku, no chyba ze sie denerwowalam, teraz pewnie bede miec obsuwe, bo rpzeciez nie było dnia bez histerii.
a nie wiesz ile czeka sie na takie wyniki tarczycy z krwi? [swoja droga dzwonie dzisiaj do TŻ i mówie mu, że mam miec badanie krwi na THC LOL] wagi swojej rowniez nie zmieniam, no generalnie u mnie jedynym objawem tej tarczycy byłaby wlasnie tachykardia. staram się sama pocieszac, ale ciezko mi to idzie..
dziękuję Ci za słowa otuchy
Ths jak juz:P na problemy z tarczycą powinno się składać coś więcej niż podwyższony puls tak mi sie zdaje...
Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
ghana przed wszystki- spokojnie... wierzę że się stresujesz ( ja też miałam podejrzenie problemów z tarczycą w grudniu- i miałam więcej obiawów na to wskazujących - okazało się że jestem zdrowa i że to przemęczenie, niedobów witamin itp ) ale naprawde- dopóki nic nie jest pewne- nie ma co martwić się na zapas... Sama się nakrecasz- myślisz o tym cały czas - a stres oprócz tego że obciąża nas psychicznie to... daje też masę fizycznych obciążeń ...Poćwicz, zrób sobie mega SPA, idź na spacer będzie dobrze, zobaczysz

moje brwi wyglądają jak u dzikusa- uparłam się że nie reguluję ich do soboty- żeby nieco zmienić ich kształt... i już nie wytrzymuje- czuje sie meeega zaniedbana....
dodatkowo- złamał mi się paznokieć- i to tak że musiałam go na zero obciąć.... a już takie ładne długaśne miałam....

dziewczyny- warto zamówić ????
http://allegro.pl/kwas-mlekowy-duzy-....html#delivery
moje brwi zmieniają kształt średnio co tydzień

tak z ciekawości zapytam czy macie symetryczne brwi? bo moje nigdy nie są symetryczne jakkolwiek bym sie nie starałaaa
__________________
"Porównuj się tylko z samym sobą, ale z przeszłości ... "
dianulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 20:52   #1477
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość


tak z ciekawości zapytam czy macie symetryczne brwi? bo moje nigdy nie są symetryczne jakkolwiek bym sie nie starałaaa
nieeee.... moje też są niesymatryczne- jedna jest jakby bardziej uniesiona- oczywiscie nie jest to jakoś mega widoczne ale.... ja to zauważam

idę wygrzać się w wannie... cieszę się że pogoda się poprawia bo już mnie dobijało to co się ostatnio za oknem u mnie działo....
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 22:36   #1478
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
[...]

podali mi plan i jest niefajny - mam dużo okienek i są takie po 3,5 - 4,5 h
Ja mam podobnie, dwa dni mam takie, że wykład, 1,5 h przerwy, wykład, 1,5 przerwy, wykład. Strata czasu

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
[...]
Shadii
może widziałaś, ale jeśli nie to luknij:
http://www.alinarose.pl/2012/09/jak-...objetosci.html
Widziałam, przeczytałam dokładnie muszę czegoś spróbować. Tam w komentarzach ktoś napisał o tej piance - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ling-foam.html Chyba wypróbuję, chociaż cena mi całkiem nie pasuje jak na piankę do włosów Dziękuję za pamięć o mnie
Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość

[...]

Tak z 10-15 min trzymam na oko, w międzyczasie psikam wodą termalną, żeby nie wyschła na wiór.
Ja potem daję maskę naturvital aloesowa, bo to w sumie jedyna rzecz oprócz olejów na porost, którą daję na skalp.

To ten krem, tylko go nie ma aktualnie na tej stronie morze urody, ale znalazłam na innej, sama chcę kupić następny.
Może opakowanie zmieniają, bo na dzień też widziałam był z pompką, a teraz dali w słoiczku
[...]
Acha, dziękuję za odpowiedź zrobię tak samo.
No tak, nie wiem, po co w ogóle są kremy w słoiczku, dla mnie to jest mało higieniczne...
Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
[...] Przeziębiona jestem i dlatego tak ;/
Życzę zdrowia
Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
[...]
Swoją drogą polecam Wam dziewczyny obejrzeć Melodramat:
"Trzy metry nad niebem" i drugą część "Tylko ciebie chcę" mi się bardzo podobało, ale wiadomo każdy ma inny gust
Uwielbiam oba filmy, też bardzo polecam.
Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Shadii
dziękuje A wchodziłaś na tego linka, który ci ostatnio podawałam o sposobach na objętość włosów? Jestem ciekawa czy się coś przydało ;]
[...]
Tak, tak, dziękuję już odpisałam wyżej w tym poście [wcześniej jeszcze do tego nie dotarłam z nadrabianiem xD ]
Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
[...]
dziękuję

tak właściwie, to niezbyt dużo robię: maniakalnie używam od lat kremów do rąk, bo mam obsesję suchych dłoni - jak czuję ich suchość, to mnie to tak strasznie denerwuje i myślę tylko o tym, czym je nawilżyć; od czasu do czasu je odsuwam; przed pomalowaniem wcieram w nie i paznokcie olej arganowy i to chyba tyle
Acha, dzięki ja używam kremu do rąk raz dziennie, pewnie za mało. Może o to chodzi ale naprawdę masz skórki idealne
Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
[...]

moje brwi zmieniają kształt średnio co tydzień

tak z ciekawości zapytam czy macie symetryczne brwi? bo moje nigdy nie są symetryczne jakkolwiek bym sie nie starałaaa
Niestety nie. Jedną mam o wiele ładniejszą a teraz w ogóle zapuściłam wszystkie włoski i wybieram się w najbliższym czasie do kosmetyczki. Mam nadzieję, że ogarnie je i będą ładne.


Ghana - nie zamartwiaj się, myśl pozytywnie, najlepiej rzeczywiście się czymś zajmij. Z całych sił trzymam za Ciebie kciuki, żeby było dobrze
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 22:47   #1479
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość

Ths jak juz:P na problemy z tarczycą powinno się składać coś więcej niż podwyższony puls tak mi sie zdaje...

moje brwi zmieniają kształt średnio co tydzień

tak z ciekawości zapytam czy macie symetryczne brwi? bo moje nigdy nie są symetryczne jakkolwiek bym sie nie starałaaa
no wiem, wiem, ale ja zawsze cos kretynsko przeinacze dlatego poczatkowo tez mi sie wydawalo, ze nie mam nic z tarczyca, bo w sumie jedynym objawem jaki sobie wyczytalam jest tachykardia.
ci do brwi lewą mam kretynsko grubszą w wenwtrznej strony
Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość

Ghana - nie zamartwiaj się, myśl pozytywnie, najlepiej rzeczywiście się czymś zajmij. Z całych sił trzymam za Ciebie kciuki, żeby było dobrze
dziękuję bardzo na szczescie juz od jutra do czwartku, moze piatku widze sie z kim scodziennie, wiec troche sie wyluzuje. chociaz czasem TŻ sieje we mnie jeszcze wieksza psychoze niz sama moglabym sobie cos wymyslec xD
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 09:24   #1480
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

hej

katar mnie męczy od rana

Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
zauroczyły mnnie te kolczyki słodkie gdzie je kuupiłaś i za ile?

tak z ciekawości zapytam czy macie symetryczne brwi? bo moje nigdy nie są symetryczne jakkolwiek bym sie nie starałaaa
na all, za 5,5zł kupiłam jeszcze jedne i właśnie zauważyłam, że zapomniałam wczoraj dodać ich zdjęcie.

z brwiami mam tak samo, do tego nie podobają mi się, muszę coś z nimi zrobić, ale nie mam pomysłu

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie, dwa dni mam takie, że wykład, 1,5 h przerwy, wykład, 1,5 przerwy, wykład. Strata czasu
mi aż brak słów na to, jaki mi walnęli plan, chyba mojego rocznika nie lubią tylko wtorek mam normalny i piątek, ale tylko co 2-gi tydzień, a tak siedzę po 10h do tego w planie 3h jakiś bezsensownych ćwiczeń, których nie było w programie i nie mają nic wspólnego z moim kierunkiem. w czwartek mam 10,5h zajęć i tu akurat tylko dwa małe okienka na zmianę budynków.
__________________

Edytowane przez samaraNW
Czas edycji: 2012-09-25 o 09:33
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 09:35   #1481
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Hej Piękne
Wczoraj posprzątałam trochę w szafie i wyjęłam trochę jesiennych rzeczy na wierzch

Ghana postaraj się odgonić złe myśli, będzie dobrze
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 09:35   #1482
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
hej

katar mnie męczy od rana



mi aż brak słów na to, jaki mi walnęli plan, chyba mojego rocznika nie lubią tylko wtorek mam normalny, a tak siedzę po 10h do tego w planie 3h jakiś bezsensownych ćwiczeń, których nie było w programie i nie mają nic wspólnego z moim kierunkiem. w czwartek mam 10,5h zajęć i tu akurat tylko dwa małe okienka na zmianę budynków.
nam napisali na wirualnym, ze plan wrzuca o 16 - juz jestem ciekawa. mam nadzieje, ze nie bede miała okienek - obok mojej szkoly, doslownie ze 100 m dalej jest galeria i nie chciałabym tam łazić i byc kuszona wsyztskimi rzeczami

na 1 roku miałam beznadziejnie, bo wf był na drugim koncu miasta i juz byłam zasapana nim na niego doszłam xD


jestem juz po porbaniu krwi i wizycie u dermatologa na pobieraniu cos chyba pani igielka zeszła bo teraz mam taka sina reke. a u derma na dzien mam st osowac aknemycin a na wieczor brevoxyl. tylko zawiesilam sie i nie wiem czy ten brevoxyl na cala twarz czy punktowo xD

karolcia198506 dziękuję

Edytowane przez ghana
Czas edycji: 2012-09-25 o 09:36
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 09:38   #1483
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
hej

katar mnie męczy od rana



na all, za 5,5zł kupiłam jeszcze jedne i właśnie zauważyłam, że zapomniałam wczoraj dodać ich zdjęcie.

z brwiami mam tak samo, do tego nie podobają mi się, muszę coś z nimi zrobić, ale nie mam pomysłu



mi aż brak słów na to, jaki mi walnęli plan, chyba mojego rocznika nie lubią tylko wtorek mam normalny i piątek, ale tylko co 2-gi tydzień, a tak siedzę po 10h do tego w planie 3h jakiś bezsensownych ćwiczeń, których nie było w programie i nie mają nic wspólnego z moim kierunkiem. w czwartek mam 10,5h zajęć i tu akurat tylko dwa małe okienka na zmianę budynków.
współczuję...
ja mam plan który co tydzień jest inny... więc też cięzko cokolwiek planować... ale na razie dostsłam plan na październik i nie jest źle.... pierwszy tydzień mam same wykłady wiec... chyba wybiorę się do Wrocławia - co polecacie tam zobczyć???
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 09:44   #1484
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
współczuję...
ja mam plan który co tydzień jest inny... więc też cięzko cokolwiek planować... ale na razie dostsłam plan na październik i nie jest źle.... pierwszy tydzień mam same wykłady wiec... chyba wybiorę się do Wrocławia - co polecacie tam zobczyć???
ale dziwnie, że chce im się tak co tydzień zmieniać plan...

obowiązkowo zobacz rynek i okolice - Uniwersytet Wrocławski się pięknie prezentuje, szczególnie wieczorową porą, okolice Hali Stulecia (hala, ZOO, fontanna multimedialna, ogród japoński), Ostrów Tumski

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

no i możesz też przejść się na Grunwald i zobaczyć, gdzie większość studentów męczą
__________________
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 09:51   #1485
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
ale dziwnie, że chce im się tak co tydzień zmieniać plan...

obowiązkowo zobacz rynek i okolice - Uniwersytet Wrocławski się pięknie prezentuje, szczególnie wieczorową porą, okolice Hali Stulecia (hala, ZOO, fontanna multimedialna, ogród japoński), Ostrów Tumski

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

no i możesz też przejść się na Grunwald i zobaczyć, gdzie większość studentów męczą
też się dziwię... przecież to tylko więcej roboty dla sekcji planowania... i irytujące to jest- chcąc iść do pracy nie mogę podać dni kiedy jestem do dyspozycji bo w jednym tygodniu moge mieć poniedziałek wolny a w drugim- zajęcia od rana do wieczora.....

dziekuję za polecenie miejsc- będę pierwszy raz we Wrocku ( man nadzieje że wyjazd wypali ) - słyszałam że jest piękny

co do spamowania - wczoraj nałożyłam na skalp olejek łopianowy z green pharmacy, na długość - olej rycynowy - niedawno je zmyłam i nałożyłam maskę chantal nawilżającą do włosów suchych- jest rewelacyjna
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 09:52   #1486
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
no wiem, wiem, ale ja zawsze cos kretynsko przeinacze dlatego poczatkowo tez mi sie wydawalo, ze nie mam nic z tarczyca, bo w sumie jedynym objawem jaki sobie wyczytalam jest tachykardia.
ci do brwi lewą mam kretynsko grubszą w wenwtrznej strony

dziękuję bardzo na szczescie juz od jutra do czwartku, moze piatku widze sie z kim scodziennie, wiec troche sie wyluzuje. chociaz czasem TŻ sieje we mnie jeszcze wieksza psychoze niz sama moglabym sobie cos wymyslec xD
i chyba tu lezy pies pogrzebany
sama sie nakrecasz, przeinaczas jak to mowisz i snujesz wizje co to bedzie...
nie jestes wrozka, nie wyprzedzaj mysli od dzialan. Komplikujesz sobie tylko zycie. Wiem, ze jestes przewrazliwiona, ale czy cos to zmieni?

chcialam Wam powiedziec, ze czekolady z Biedronki Magnetic sa o polowe tansze od Milki, Wedel, a jeszcze lepsze
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 09:57   #1487
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
i chyba tu lezy pies pogrzebany
sama sie nakrecasz, przeinaczas jak to mowisz i snujesz wizje co to bedzie...
nie jestes wrozka, nie wyprzedzaj mysli od dzialan. Komplikujesz sobie tylko zycie. Wiem, ze jestes przewrazliwiona, ale czy cos to zmieni?

chcialam Wam powiedziec, ze czekolady z Biedronki Magnetic sa o polowe tansze od Milki, Wedel, a jeszcze lepsze
nie kuś.....
ja nie mogę się już jutra doczekać i napadu na biedronkę....
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 10:09   #1488
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
nie kuś.....
ja nie mogę się już jutra doczekać i napadu na biedronkę....
jadlam u kogos limitowana wersje bialej, z orzechami? coz to byl za smak

teraz jem biala czekoladowa pasje i jak nazwa wskazuje... konsumuje ja z pasja
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 10:15   #1489
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
jadlam u kogos limitowana wersje bialej, z orzechami? coz to byl za smak

teraz jem biala czekoladowa pasje i jak nazwa wskazuje... konsumuje ja z pasja
uduszę Cię smaka mi narobiłaś .... od rana mi słodycze po głowie chodzą a powinny -ćwiczenia

musze jakiś peeling do twarzy kupić- zastanawiam się nad Soraya moralową.... warto? Czy polecacie jakiś inny ?
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 10:19   #1490
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Kitka mi też plan zmienia się co tydzień tyle że my mamy już ustalony na cały semestr

caate ale kusisz tymi czekoladami chociaż ja i tak jem tylko milkę, inne mi nie smakują a najlepsza jogurtowa

oglądam właśnie na tlc "małą piękność" i szkoda mi dziewczynek, a szczególnie tych które są zmuszane przez swoje cudowne mamusie do brania udziału w konkursach przez niespełnione własne ambicje, dziecko musi cierpieć
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 10:24   #1491
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cześć.
Ja ostatnio kupiłam żel pod prysznic z TBS o zapachu róży. W promocji za 2,5e i cudownie pachnie.

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
dziewczyny ja juz nie wytrzymam. czemu mnie to wszystko na raz spotyka?ledwo z jednego sie wylecze i znowu coś mi olega dzisiaj bylam u karduologa powiedzial, ze mam tachykardie, ale nie wiadomo czy na tle nerwowoym czy jakas patologiczna zmiana serca. kazał mi zbadac tarczye, niby ja wymacal i powiedzial, ze ok, ale nie wiadomo. jutro ide na badania krwi, boje sie bardzo chcialabym soe czyms zajac ale najzwyczajniej w swiecie nie potrafie, bo ciagle moje mysli tkwia przy tym. przede mna jeszcze UKG i Holter i wsyztsko sie wyjasni. Byle to nie byla tylko ta tarczyca.......
Współczuje.
Dziewczyny dobrze Ci radzą. Nie nakręcaj sie tak i pamiętaj, że wygląd nie jest najważniejszy. Tylko Twoje zdrowie.

Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość

Swoją drogą polecam Wam dziewczyny obejrzeć Melodramat:
"Trzy metry nad niebem" i drugą część "Tylko ciebie chcę" mi się bardzo podobało, ale wiadomo każdy ma inny gust
Widziałam i czytałam książki, i też polecam.
Choć bardziej (też tego autora) podobała mi się "Wybacz, ale będę Ci mówiła skarbie".
Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
hej

katar mnie męczy od rana
Zdrowia.
Mnie też męczy od ndz. Zaraziłam się od dziecka.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 10:29   #1492
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Cześć.
Ja ostatnio kupiłam żel pod prysznic z TBS o zapachu róży. W promocji za 2,5e i cudownie pachnie.



Współczuje.
Dziewczyny dobrze Ci radzą. Nie nakręcaj sie tak i pamiętaj, że wygląd nie jest najważniejszy. Tylko Twoje zdrowie.



Widziałam i czytałam książki, i też polecam.
Choć bardziej (też tego autora) podobała mi się "Wybacz, ale będę Ci mówiła skarbie".


Zdrowia.
Mnie też męczy od ndz. Zaraziłam się od dziecka.
świetna jest
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 10:31   #1493
natimielec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 303
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Muszę je w takim razie przeczytać
natimielec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 10:34   #1494
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość

oglądam właśnie na tlc "małą piękność" i szkoda mi dziewczynek, a szczególnie tych które są zmuszane przez swoje cudowne mamusie do brania udziału w konkursach przez niespełnione własne ambicje, dziecko musi cierpieć
najlepszy i tak jest ten wiecznie podniecony chlopczyk, ktory taszczy ze soba swoje dwie lalki xD nie mogłam juz tego wytrzymac i wylaczyłam, a ciekawa jestem czy zdoła coś ugrać.


aaaaa, zdycham lekko, dostałam @
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 10:45   #1495
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
uduszę Cię smaka mi narobiłaś .... od rana mi słodycze po głowie chodzą a powinny -ćwiczenia

musze jakiś peeling do twarzy kupić- zastanawiam się nad Soraya moralową.... warto? Czy polecacie jakiś inny ?
oj tam, oj tam
na przyjemnosci tez trzeba sobie pozwolic
sama mam zakaz jedzenia czekolady ze wzgledu na cere, ale ciii

ja lubie peelingi z lirene, np ten niebieski on podajze z formula nawilzajaca jest. sorayi nigdy nie uzywalam boje sie tej firmy


Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
Kitka mi też plan zmienia się co tydzień tyle że my mamy już ustalony na cały semestr

caate ale kusisz tymi czekoladami chociaż ja i tak jem tylko milkę, inne mi nie smakują a najlepsza jogurtowa

oglądam właśnie na tlc "małą piękność" i szkoda mi dziewczynek, a szczególnie tych które są zmuszane przez swoje cudowne mamusie do brania udziału w konkursach przez niespełnione własne ambicje, dziecko musi cierpieć
jogurtowa i truskawkowo-jogurtowa
te sa zwykle, ale dla mnie biala przebila moja ulubiona wedlowska

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość


Widziałam i czytałam książki, i też polecam.
Choć bardziej (też tego autora) podobała mi się "Wybacz, ale będę Ci mówiła skarbie".

ooo nieczytalam, zaraz sprawdze czy mnie zacheci

dziewczyny zdrowka
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 11:31   #1496
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
najlepszy i tak jest ten wiecznie podniecony chlopczyk, ktory taszczy ze soba swoje dwie lalki xD nie mogłam juz tego wytrzymac i wylaczyłam, a ciekawa jestem czy zdoła coś ugrać.


aaaaa, zdycham lekko, dostałam @
wygrał jakieś tam dwie nagrody i zgarnął wszystkie tytuły dla chłopców bo był jedyny ale faktycznie irytujący był
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 11:37   #1497
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
wygrał jakieś tam dwie nagrody i zgarnął wszystkie tytuły dla chłopców bo był jedyny ale faktycznie irytujący był
o lol juz kiedys tez raz był tam chłopczyk, swoja droga myslalam wtedy, ze to dziewczynka xD ciekawa jestem, jak te dzieci beda zachowywać się kiedy będą juz miały powiedzmy te kilkanascie lat. pewnie tak jak bohaterki kultowego kiedys 'my super sweet sixteen'
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 11:48   #1498
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

zaraz biorę sie za malowanie paznokci essence where is the party?
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 11:55   #1499
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość


ooo nieczytalam, zaraz sprawdze czy mnie zacheci

dziewczyny zdrowka
Dziękuje.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 12:21   #1500
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
o lol juz kiedys tez raz był tam chłopczyk, swoja droga myslalam wtedy, ze to dziewczynka xD ciekawa jestem, jak te dzieci beda zachowywać się kiedy będą juz miały powiedzmy te kilkanascie lat. pewnie tak jak bohaterki kultowego kiedys 'my super sweet sixteen'
też chyba widziałam ten odcinek tamten chłopiec był naprawdę uroczy i taki słodki, sama bym chciała mieć takiego synka ale chłopcy w konkursach piękności to przesada
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-24 11:45:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.