Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-26, 20:35   #1561
IwonciA_1992
Raczkowanie
 
Avatar IwonciA_1992
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: kołobrzeg
Wiadomości: 398
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

hej piękne zaraz będe was nadrabiać
__________________
Zapuszczam włosy
Proszę rośnijcie szybciej




Edytowane przez IwonciA_1992
Czas edycji: 2012-09-26 o 21:24
IwonciA_1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 21:16   #1562
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Dziewczyny 8 października mam wesele i zastanawiam się którą sukienkę wybrać. Pomożecie? Zdjęcia zapożyczone z internetu. Tą pierwszą mam w kolorze fioletu (kiedys wklejałam juz zdj)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 264336501D1.jpg (20,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2649012225_3.jpg (24,3 KB, 44 załadowań)
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 21:23   #1563
IwonciA_1992
Raczkowanie
 
Avatar IwonciA_1992
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: kołobrzeg
Wiadomości: 398
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

hej dziewczyny
wczoraj zdiełam aparat ortodontyczny z górnych zębów i już mam retainer. Byłam dziś na małych zakupach w pepco kupiłam długie kolczyki czarne piurka, termofor z czarnyą poszewką w różowe grochy i czarne rajstopki w kropki a w rosssmanie balsam isana tą z masłem shea, myślałam że ma treściwszą konsystencje no ale cóż... Pozatym byłam wczoraj w lumpku i kupiłam skilka fajnych rzeczy ale właśnie się piorą więc ak wyschną to porobię fotki.


Co do farb o których pisałyście to ja też mam mieszane odczucia co do wellatonu 12/1 bo ten kolor nie jest taki popielaty jakbym chciała a teraz po 2 tyg farbowania ten kolor jakby złapał żółte tony, nie jest taki zimny jakbym chciała... I teraz szukam fajnie rozjaśniającej farby o chłodnym odcieniu blondu

Zaraz zabiore sie za demakijaż, nałoże krem z ziaji med na buźke i jak mi sie zechce to pomaluje paznokcie w co wątpie, ale to najwyżej rano zrobie

Dobrej nocki piękne
__________________
Zapuszczam włosy
Proszę rośnijcie szybciej



IwonciA_1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 21:29   #1564
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Hej Piękne
Byłam dziś u tż byliśmy na grzybach trochę zebraliśmy i już się suszą
Zaraz idę się myć a później Was nadrobię
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 21:45   #1565
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość

Jak ja się dzis wkurzyłam W niedziele byłam w chińczyku i kupiłam buty. Normanie nie wydałabym tam 90 zł na obuwie ale ta para wyglądała na prawdę masywnie i urzekła mnie od razu więc stwierdziłam że zaryzykuje. Buty typowo jesienne, sznurowane, na obcasie 10 cm, z pasem ćwieków. Wyglądały super.I co? Dzisiaj idąc na przystanek odpadł mi zupełnie obcas !! Jutro spróbuje poszukać paragonu i przejdę się do sklepu, nie wiem czy coś zdziałam ale bez przesady żeby buty jednorazowe były W każdym razie nigdy więcej butów w chińczyku

Spa podstawowe.
wspolczuje... ja bym sie wsciekla i koniecznie zareklamowala

wczoraj myslalam, ze sie przekrece na drugi swiat. znowu mialam takie bole brzucha, jak w czerwcu kiedy o w szpitalu wyladowalam. normalnie brakowalo mi juz tchu na oddychanie, na zniesienie tego bolu. no, ale dzis jest dobrze i oby to juz nie wrocilo.

u mnie podstawy, na paznokciach revlon jablkowy, ta pachnaca seria mnie zniewala
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 21:55   #1566
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Hej


Acha, dzięki poszukam w małych drogeriach.

Która?

Tak, z napisami zapomniałam gdzie dokładnie oglądałam, ale na jakiejś stronie typu ekino, playtube itp

Chyba coś przeoczyłam O której odżywce do rzęs mówicie, Dziewczyny?
o to super. Muszę gdzieś ten film poszukać.

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Dziewczyny 8 października mam wesele i zastanawiam się którą sukienkę wybrać. Pomożecie? Zdjęcia zapożyczone z internetu. Tą pierwszą mam w kolorze fioletu (kiedys wklejałam juz zdj)
Mi 2 bardziej się podoba.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 21:58   #1567
IwonciA_1992
Raczkowanie
 
Avatar IwonciA_1992
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: kołobrzeg
Wiadomości: 398
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Caate współczuje ci też miałam takie bóle ale to dawno temu - trzymaj sie

dziewczyny a może wiecie coś o jakości tej farbie - Schwarzkopf, Palette, Salon Colors bo na kwc nie ma jeszcze opini a kusi mnie popielaty blond
__________________
Zapuszczam włosy
Proszę rośnijcie szybciej



IwonciA_1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 22:05   #1568
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Dziewczyny 8 października mam wesele i zastanawiam się którą sukienkę wybrać. Pomożecie? Zdjęcia zapożyczone z internetu. Tą pierwszą mam w kolorze fioletu (kiedys wklejałam juz zdj)
2 sexi
ale czy bedziesz w niej sie dobrze czula?
mam podobna tylko w kolorach niebiesko-zielona-biala-czerwona i lacze z niebieska marynarka i zawsze zbieram sporo komplementow, za ten duet

Cytat:
Napisane przez IwonciA_1992 Pokaż wiadomość
Caate współczuje ci też miałam takie bóle ale to dawno temu - trzymaj sie

dziewczyny a może wiecie coś o jakości tej farbie - Schwarzkopf, Palette, Salon Colors bo na kwc nie ma jeszcze opini a kusi mnie popielaty blond
dzieki, oby...
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 22:08   #1569
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

hej Dziewczyny, '
troche Was ponadrabialam i lece czytac
u mnie tez troche wiecej teraz zajec i mam mniej czasu na udzielanie sie, w dodatku sporo nowych problemow
i tu pytanie do caate piszesz tyle o pozytywnym mysleniu, znasz jakies kursy internetowe np, albo skuteczne sposoby zeby sie nauczyc?? bo ja potrzebuje
poza tym zycze zdrowia

na razie cwicze i w zbogacam balsamy do ciala i sa efekty

iwoncia zazdroszcze sciagnieca aparatu, jak wrazenia??

loluska zdecydowania pierwsza, ten ksztalt jest mega modny, w dodatku bardzo zmyslowy
zmykam czytac, buziaki
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 22:27   #1570
IwonciA_1992
Raczkowanie
 
Avatar IwonciA_1992
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: kołobrzeg
Wiadomości: 398
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość

iwoncia zazdroszcze sciagnieca aparatu, jak wrazenia??

loluska zdecydowania pierwsza, ten ksztalt jest mega modny, w dodatku bardzo zmyslowy
zmykam czytac, buziaki
pierwsze wrażenia po spiłowaniu kleju i wypolerowaniu zębów to myśl że mam sztuczną szczęke, wszystkie ząbki takie równiutkie po tylu latach noszenia aparatu ale niestety mam przebarwienia i ubytki ale cóż po wyleczeniu wszystkich ubytków ak uzbieram pieniążki to na bank musze zrobić odkamienianie i wybielanie, zobaczymy co mi zaproponuje tak w ogóle mój dentysta-ortodonta. Bardzo sie ciesze że na niego trafiłam choć nie jest tani to bardzo profesjonalny, zawsze wiem co w danym momencie robi i po co mi to robi, a pozatym jest bardzo szczery, bo powiedział że jakby chciał naciągnąć mnie na kase to jeszcze z rok pociągnąłby moje noszenie aparatu ale to jest tylko niedociągnięcie książkowe którego ja bym nawet nie zauważyła, a znacznej różnicy to nie robi w niczym bo to taki niuans podręcznikowy
__________________
Zapuszczam włosy
Proszę rośnijcie szybciej



IwonciA_1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 22:28   #1571
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Nadrobiłam
Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
w sobote wyjezdzam za granice do pracy ciesze sie ze cos znowu zarobie, ale martwie sie ze znowu na tak dlugo wyjezdzam...

dzis bylam w lumpku, bo od dawna nie bylam bo po przeprowadzce nie mam wcale po drodze... ale dzis zrobilam fajne zakupy, sweterek w paski, bluzka z dlugim rekawem taka do pracy akurat, sliczna marynarka w krate z baskinka niestety z krotkim rekawem, ale za te cene nie ma co narzekac i szalik futerkowy, oczywiscie sztuczny bede mogla zalozyc do kurtki czy sweterka, bardzo fajnie ogrzewa jestem bardzo zadowolona.
Pokażesz zakupy
Fajnie że wyjeżdżasz a czas w racy na pewno szybko zleci
Cytat:
Napisane przez dianulaa Pokaż wiadomość
ale ostatnio (nagłe sytuacja tego wymagała) w dokładnie 27 minut, się zebrałam - prysznic, zmycie oleju z włosów,depilacja, suszenie, prostowanie, makijaż i ogarnięcie mieszkania i siebie
Wow pewnie biegałaś
Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
pochwalcie się, co upolowałyście w Biedrze ja się jutro wybiorę
Ja zamierzam poczekać na przeceny
Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
dzien dobry
byłam rano na lumpkach, co nieco upolowalam dzisiaj jestem bez leku, bo za 1,5h mam elektrokoagualcje na pieprzorka i serce mi wali jak oszalale i niezbyt fajnie sie czuje. wieczorem przyjedzie do mnie ciocia z wynikami tarczycy, ale moiwla, ze zgodnie z tymi ramama co jest norma a co nie to jest wynik w normie, ale to jeszcze lekarz musi obadac. uffff juz wykapałam sie, ubralam teraz sie szybko pomaluje i wysusze chyba wlosy, bo z mokrymi nie wylece. trzymajcie kciuki zeby nie bolalo
Na pewno będzie dobrze z wynikam
Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Jak ja się dzis wkurzyłam W niedziele byłam w chińczyku i kupiłam buty. Normanie nie wydałabym tam 90 zł na obuwie ale ta para wyglądała na prawdę masywnie i urzekła mnie od razu więc stwierdziłam że zaryzykuje. Buty typowo jesienne, sznurowane, na obcasie 10 cm, z pasem ćwieków. Wyglądały super.I co? Dzisiaj idąc na przystanek odpadł mi zupełnie obcas !! Jutro spróbuje poszukać paragonu i przejdę się do sklepu, nie wiem czy coś zdziałam ale bez przesady żeby buty jednorazowe były W każdym razie nigdy więcej butów w chińczyku
O kurcze też bym się wkurzyła
Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Dziewczyny 8 października mam wesele i zastanawiam się którą sukienkę wybrać. Pomożecie? Zdjęcia zapożyczone z internetu. Tą pierwszą mam w kolorze fioletu (kiedys wklejałam juz zdj)
Jestem za pierwszą

Dobranoc padam z nóg
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 22:29   #1572
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

yyyyyym, nie cwicze od poneidzialku i jakas niewyzyta jestem ;/ ale teraz moze mi sie uda w piatek pcowiczyc jesli szyja nie bedzie mnie bolala. bo etraz nie powiem - napuchnieta i bolesna;/

mam spoko tarczyce, znaczy blisko gornej granicy, ale poki mieszcze sie w normach to jest wzglednie ok

od 3 dni niszcze sie piosenka dody, doslownie taki mindf*ck, nie slucham nic innego tylko jej pisoenki w duecie z fokusem to juz jakas obsesja xD
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 22:41   #1573
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny, '
troche Was ponadrabialam i lece czytac
u mnie tez troche wiecej teraz zajec i mam mniej czasu na udzielanie sie, w dodatku sporo nowych problemow
i tu pytanie do caate piszesz tyle o pozytywnym mysleniu, znasz jakies kursy internetowe np, albo skuteczne sposoby zeby sie nauczyc?? bo ja potrzebuje
poza tym zycze zdrowia

na razie cwicze i w zbogacam balsamy do ciala i sa efekty

iwoncia zazdroszcze sciagnieca aparatu, jak wrazenia??

loluska zdecydowania pierwsza, ten ksztalt jest mega modny, w dodatku bardzo zmyslowy
zmykam czytac, buziaki
dzieki

czytam sporo ksiazek, obecnie 'toksyczni ludzie', szczegolnie lubie Osho, ale to do pewnego momentu. z takich czasopism to lubie 'sens'.
najwiecej to uczy mnie praca z dziecmi, rozmowy i zabawy z nimi. poznawanie emocji. ogolnie staram sie zyc swiadomie, ciagle daze do tego aby wyzbyc sie autodestrukcji. S. to glowny kompan 'do tego tematu', dla mnie podstawa jest akceptowac i kochac siebie, jak sie to osiagnie, to mozna przenosic gory, a w tym pomaga mi genialne Grzesiak, jego ksiazki jak i filmiki

przykladowe:
Myśli stają się rzeczami - Mike Dooley
Mateusz Grzesiak: Ego-rcyzmy. Poznaj, czym jest i jak działa ego, TyMyśl. Inaczej zrobią to za Ciebie..., (niebawem wpadnie w moje rece AlphaHuman)
Osho: Ksiega ego. Wolnosc od iluzji, Milosc. Wolnosc. Samotnosc, Odwaga-radosc niebezpiecznego zycia.
Aktywuj pelna moc mozgu (autora nie pamietam)

jak sobie przypomne to dopisze teraz padam na twarz, dobranoc
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-09-26 o 22:58
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 23:48   #1574
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
[...]

Shadii

bardzo dobrze że odpuściłaś trochę włosy będą ci wdzięczne


Jak ja się dzis wkurzyłam W niedziele byłam w chińczyku i kupiłam buty. Normanie nie wydałabym tam 90 zł na obuwie ale ta para wyglądała na prawdę masywnie i urzekła mnie od razu więc stwierdziłam że zaryzykuje. Buty typowo jesienne, sznurowane, na obcasie 10 cm, z pasem ćwieków. Wyglądały super.I co? Dzisiaj idąc na przystanek odpadł mi zupełnie obcas !! Jutro spróbuje poszukać paragonu i przejdę się do sklepu, nie wiem czy coś zdziałam ale bez przesady żeby buty jednorazowe były W każdym razie nigdy więcej butów w chińczyku

Spa podstawowe.
Tak, przestałam je obrażać przed lustrem
Też już unikam butów chińskich, ostatnie na zimę wytrzymały dwa miesiące - potem zaczęły pękać trzymam kciuki, żeby udało Ci się coś zdziałać w tym sklepie, bo sprawa jest świeża
Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Dziewczyny 8 października mam wesele i zastanawiam się którą sukienkę wybrać. Pomożecie? Zdjęcia zapożyczone z internetu. Tą pierwszą mam w kolorze fioletu (kiedys wklejałam juz zdj)
Podobają mi się obie, ale na wesele założyłabym pierwszą
Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
o to super. Muszę gdzieś ten film poszukać.



Mi 2 bardziej się podoba.
http://www.playtube.pl/37434-przykro...usa-ma-ti.html - właśnie odkopałam, miałam w zakładkach
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 07:35   #1575
dianulaa
Zadomowienie
 
Avatar dianulaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 1 136
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Dziewczyny 8 października mam wesele i zastanawiam się którą sukienkę wybrać. Pomożecie? Zdjęcia zapożyczone z internetu. Tą pierwszą mam w kolorze fioletu (kiedys wklejałam juz zdj)
zdecydowanie 1,
druga kojarzy mi się bardziej z wakacjami
__________________
"Porównuj się tylko z samym sobą, ale z przeszłości ... "
dianulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 07:52   #1576
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
dzieki

czytam sporo ksiazek, obecnie 'toksyczni ludzie', szczegolnie lubie Osho, ale to do pewnego momentu. z takich czasopism to lubie 'sens'.
zapisałam Twojego posta w zakładkach, spojrzę potem co to za książki

Też sens kupuje i charaktery, ale ostatnio coś słabiej mi idzie ich czytanie. W sumie jakoś nie mam werwy i tylko przeglądam i czytać tylko najciekawsze artykuły, ale wiem że jeszcze będę je na pewno czytać, więc kupuje.
O jeszcze coaching, ale to dwumiesięcznik, też bywają ciekawe zagadnienia, polecam Czytanie jego łatwiej mi idzie.

Kiedyś miałam większą chęć do czytania o tych wszystkich rzeczach z psychologicznych gazet. Nie zmienia to faktu niestety, że otaczają nas idioci, ale chociaż możemy się łatwiej z nimi dogadać (no niestety nie da się ich wyrzucić z życia, są w pracy i wszędzie) i możemy mniej się przejmować mniej ich głupimi docinkami itd (bo wiemy, czemu są tacy nierówni pod sufitem)

No i też przydają się artykuły np dotyczące rozwiązywania konfliktów, pokłócić się wiadomo łatwo, szczególnie jak spotkają się dwie osoby z charakterkami, ale rozwiązać sprawę to już wyższa szkoła jazdy.
Gdybym jechała tylko na emocjach to wiem, że bym się dawno z tż zażarła o jakąś wymyśloną przez jedną albo drugą stronę głupotę.

A jeśli chodzi o samorozwój - hmmm, chce mi się i nie chce. Ogólnie uważam życie za bardzo przereklamowane (wpisałam kiedyś w google 'życie jest przereklamowane' oczywiście się okazało, że ktoś już wpadł na to ) ale póki jeszcze mi się istnieje to staram się coś z tego życia mieć i przeżyć je inaczej niż na odwal się.

Czytałam kiedyś jakąś książkę Osho, niestety na chwilę obecną nie pamiętam tytułu, ale niestety zbyt bełkotliwe mi się to wydało i nie dałam rady.

Maciej Benewicz też ma ciekawe pozycje, tylko no przy czytaniu musi się od razu chcieć ćwiczyć różne rzeczy.

A o przyciąganiu najpopularniejszą książką jest pewnie 'sekret', przeczytałam z ciekawości- to jest dopiero nauka lania wody, to co można by ująć na stronie a4 stało się książką

-----
party: ale przecież możesz olejować np jak tż jest w pracy
A poza tym nie trzeba siedzieć całe wieczory ze sobą, jedna osoba może robić swoje w jednym pokoju, Ty możesz siedzieć w drugim pokoju naolejowana i np sprzątać a potem czytać.

Na ile wyjeżdzasz?

--
Pisałyście też o kominkach zapachowych, ja posiadam, fajna sprawa

Ze sztucznych olejków fajne ma np aroma art (np róża czy magnolia )

Ale ostatnio używam raczej naturalnych, bo oprócz zapachu mają także inne działania, teraz sobie wypachniaj grejpfrutowym np(tutaj jego właściwości http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Ole...ATURALNY/189); można stosować także kosmetycznie- dodawać do maseczek, wcierek do skóry głowy itd.
I do tego można ich używać do kąpieli, np lawendowego do wieczornej kąpieli. Następną sprawą jest, że niektóre zapachy pomogą też odstraszać komary, mrówki itd.

Ja mam olejki kupione na zrobsobiekrem a także z dr bety. Ostatnio przy sprzątaniu ten zapodziałam: http://www.drbeta.pl/mieszanki-olejk...3449154feb8c4/

Chciałabym też zrobić świeczki samodzielne z naturalnymi olejkami
Wosk to mogę stopić ze zwykłej świeczki, formy będę mieć po starych świecach, kwestia knotów.

A jeśli chodzi o świeczki to najmocniej pachną chyba te malutkie podgrzewacze waniliowe z biedronki (la rissa)

I nigdy nie mogę zrozumieć ludzi, którzy kupują świeczki tylko ozdobnie, a nigdy ich nie używają.
Ja tam nie czekam na specjalne okazje ostatnio, nawet sobie wczoraj mnóstwo zapaliłam z okazji oglądania pierwszego odcinka nowego sezonu 'prywatnej praktyki', co sobie będzie żałować

--
Mam nadzieję, że załapię się dziś w lidlu na te 2 rzeczy, którę chcę czyli to urządzenie do masażu&kąpieli stóp i piłkę do ćwiczeń.

Do biedronki mi się nie spieszy, nawet te żele palmolive były teraz gdzie indziej taniej, tak to tylko ew tusz jakiś z eveline wezmę (jaki jest warty uwagi? )
---
loluska: na wesele moim zdaniem pierwsza. Ale ta 2 bardzo mi się podoba(tylko widzę ją na inny typ imprezy)- sama chciałam, ale jak się już załapałam na wyprzedaży to na zepsuty suwak
A wcześniej to nawet nie patrzałam na takie rzeczy, bo miałam jazdy z żołądkiem i wzdęcia, a takie kroje zdecydowanie do wystającego brzucha nie pasują.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2012-09-27 o 07:59
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 08:38   #1577
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

hej

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Dziewczyny 8 października mam wesele i zastanawiam się którą sukienkę wybrać. Pomożecie? Zdjęcia zapożyczone z internetu. Tą pierwszą mam w kolorze fioletu (kiedys wklejałam juz zdj)
zdecydowanie pierwsza
__________________
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 08:54   #1578
natimielec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 303
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Hej Kobietki, byłam wczoraj w bidronce po te kosmetyki, ale niestety juz duzo nie było.Kupiłam dwie maseczki te z miętą, elainer i koleżanka mojej siostry (moja siostra tam pracuje)odstapiła mi odzywkę do paznokci) bo na półce już śladu nie było po nich. Tak samo nie było już odżwyki do rzęs, ale kicha, a tak ją chciałam

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
dziewczyny 8 października mam wesele i zastanawiam się którą sukienkę wybrać. Pomożecie? Zdjęcia zapożyczone z internetu. Tą pierwszą mam w kolorze fioletu (kiedys wklejałam juz zdj)
1
natimielec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 09:21   #1579
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
zapisałam Twojego posta w zakładkach, spojrzę potem co to za książki

Też sens kupuje i charaktery, ale ostatnio coś słabiej mi idzie ich czytanie. W sumie jakoś nie mam werwy i tylko przeglądam i czytać tylko najciekawsze artykuły, ale wiem że jeszcze będę je na pewno czytać, więc kupuje.
O jeszcze coaching, ale to dwumiesięcznik, też bywają ciekawe zagadnienia, polecam Czytanie jego łatwiej mi idzie.

Kiedyś miałam większą chęć do czytania o tych wszystkich rzeczach z psychologicznych gazet. Nie zmienia to faktu niestety, że otaczają nas idioci, ale chociaż możemy się łatwiej z nimi dogadać (no niestety nie da się ich wyrzucić z życia, są w pracy i wszędzie) i możemy mniej się przejmować mniej ich głupimi docinkami itd (bo wiemy, czemu są tacy nierówni pod sufitem)

No i też przydają się artykuły np dotyczące rozwiązywania konfliktów, pokłócić się wiadomo łatwo, szczególnie jak spotkają się dwie osoby z charakterkami, ale rozwiązać sprawę to już wyższa szkoła jazdy.

Gdybym jechała tylko na emocjach to wiem, że bym się dawno z tż zażarła o jakąś wymyśloną przez jedną albo drugą stronę głupotę.

A jeśli chodzi o samorozwój - hmmm, chce mi się i nie chce. Ogólnie uważam życie za bardzo przereklamowane (wpisałam kiedyś w google 'życie jest przereklamowane' oczywiście się okazało, że ktoś już wpadł na to ) ale póki jeszcze mi się istnieje to staram się coś z tego życia mieć i przeżyć je inaczej niż na odwal się.

Czytałam kiedyś jakąś książkę Osho, niestety na chwilę obecną nie pamiętam tytułu, ale niestety zbyt bełkotliwe mi się to wydało i nie dałam rady.

Maciej Benewicz też ma ciekawe pozycje, tylko no przy czytaniu musi się od razu chcieć ćwiczyć różne rzeczy.

A o przyciąganiu najpopularniejszą książką jest pewnie 'sekret', przeczytałam z ciekawości- to jest dopiero nauka lania wody, to co można by ująć na stronie a4 stało się książką
i dlatego mnie to interesuje. niestety w moim 'zawodzie', wiem, ze bede spotykac roznych ludzi. pokorniejszych i tych mniej
musze sie psychicznie uodpornic na pewne notoryczne zagrywki klientow.

z czasopismami, to tez tak mam. sa miesiace (w sumie to sens sierpniowy i lipcowy bardzo mi podpasowal)gdzie robie wow i od razu zabieram sie za czytanie, sa i tak, gdzie przegladam tylko przelotnie

coaching podbieram S. jak jest okazja, swego czasu ciekawa byla franszczyzna (nie pamietam czy taka dokladnie miala nazwe ta gazeta ale o to w niej chodzilo).

Osho jest trudny, bywa tez nudny, jak czytasz ktoras z kolei ksiazke i sie cos powtarza. Trzeba czuc na co ma sie ochote, jaka wiedze poszerzyc (malo polsko to brzmi)
Mialam stycznosc ze wszystkimi jego ksiazkami, niektorych nie dokonczylam, ale to co mam to napisalam wyzej i lubie do nich wracac.

O 'sekrecie' ja sie nie wypowiadam, bo film wcale nie lepszy i jak to ma byc naprowadzenie ludzi na otwarte myslenie, to ja sie nie dziwie, ze malo kto w to wierzy


zmylam bhringraj, nalozylam balsam seboradin pod czepek na 45min, zrobie plukanke z siemiem, bo za oknem czarne chmury i cos czuje, ze mi sie wlosy napusza
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 09:26   #1580
Maala_Czaarna
Rozeznanie
 
Avatar Maala_Czaarna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 631
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Czesc dziwczyny Nie bylo mnie, bo znowu jelita sie odezwaly i dwa dni mialam wyciete z zyciorysu Dopiero wczoraj przeszlo po poludniu. Ale nadrobilam juz Was
Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
ale drogie widziałam serum tego typu na BU za 25zł.
Kurcze, nie widzialam wczesniej tego serum na BU. Trudno, juz zaplacone i czekam na paczke. Zobaczymy czy dobre bedzie, a nastepnym razem zamowie z biochemii.
Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
chcialam Wam powiedziec, ze czekolady z Biedronki Magnetic sa o polowe tansze od Milki, Wedel, a jeszcze lepsze
Moje ulubione Kiedys potrafilam zjesc 3 dziennie, uwielbiam je. Niestety teraz nie moge jesc czekolady i nawet sie juz odzwyczailam. Oprocz batonikow zbozowych i ewentualnie domowego ciasta bez kakaa, nie jem slodyczy od 3 miesiecy.
Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
uduszę Cię smaka mi narobiłaś .... od rana mi słodycze po głowie chodzą a powinny -ćwiczenia

musze jakiś peeling do twarzy kupić- zastanawiam się nad Soraya moralową.... warto? Czy polecacie jakiś inny ?
Soraya antybakteryjna jest bardzo fajna Teraz juz nie uzywam peelingow mechanicznych, ale ten bardzo lubilam.
Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Kochane, pisałam kiedyś u Was przez dłuższy czas, ale długo Was nie odwiedzałam, bo byłam taka zalatana z pracą i inymi rzeczami nawet na podczytywanie nie miałam czasu.
Przyjmiecie mnie znowu?
Teraz będę już pisać regularnie
A i ja zdobędę może jakąś motywację do dbania o siebie.
Hej
Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość

Dziewczyny, pytanie z innej beczki-ile czasu zajmuje Wam wyszykowanie się rano do pracy,szkoły?
Ja u siebie zauważyłam już niebezpieczną tendencję, że coraz później wstaję i coraz mniej mam czasu na wyszykowanie się przez co cały dzień potem czuję się taka nieogarnięta.
Ale już od dzisiaj zaczynam nad tym pracować
Mi wystarczy pol godziny i jestem gotowa do wyjscia.
Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
w sobote wyjezdzam za granice do pracy ciesze sie ze cos znowu zarobie, ale martwie sie ze znowu na tak dlugo wyjezdzam...

dzis bylam w lumpku, bo od dawna nie bylam bo po przeprowadzce nie mam wcale po drodze... ale dzis zrobilam fajne zakupy, sweterek w paski, bluzka z dlugim rekawem taka do pracy akurat, sliczna marynarka w krate z baskinka niestety z krotkim rekawem, ale za te cene nie ma co narzekac i szalik futerkowy, oczywiscie sztuczny bede mogla zalozyc do kurtki czy sweterka, bardzo fajnie ogrzewa jestem bardzo zadowolona.
Pochwal sie lupami


Cytat:
Napisane przez natimielec Pokaż wiadomość
też dzisiaj idę
Nie wiecie czy ta odżywka do rzęs jest fajna??
Fajna
Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
a ja kupilam sobie taki brudno różowy lakier z evelline w biedrze numer 495.

Elektrokoagulacja boli potrojna dawka znieczulenia a i tak się cała zasapałam na tym fotelu masakra.
Wazne ze dalas rade i masz juz za soba Poza tym caate dobrze Ci radzila - nie przejmuj sie tak wszystkim a wszystko sie jakos ulozy. Duzo zdrowka Ci zycze
Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
wspolczuje... ja bym sie wsciekla i koniecznie zareklamowala

wczoraj myslalam, ze sie przekrece na drugi swiat. znowu mialam takie bole brzucha, jak w czerwcu kiedy o w szpitalu wyladowalam. normalnie brakowalo mi juz tchu na oddychanie, na zniesienie tego bolu. no, ale dzis jest dobrze i oby to juz nie wrocilo.

u mnie podstawy, na paznokciach revlon jablkowy, ta pachnaca seria mnie zniewala
Wspolczuje boli brzucha, wiem co przezywasz...

Wczoraj jak tylko przestal bolec mnie brzuch wybralam sie do miasta. Stwierdzam, ze w sklepach takie marne jakosciowo ubrania sa ze szok. Za 100 zł jakies cieniutkie sweterki, ktore balabym sie wyprac, albo bluzki, ktore wygladaja jak bluza dresowa z obcietymi mankietami nie obszytym wykonczeniem Porazka Nie wiem co ja sobie kupie na ten wyjazd do krk. Butow tez jeszcze nie znalazlam Wstapilam oczywiscie do lumpka i kupilam 2 pary legginsow, 2 sweterki, koszule i bluzke. W biedronce tusz do rzes, odzywke do rzes na zapas, serum regenerujace do ust, plyn micelarny. Zapomnialam spojrzec na sklad balsamow, ale w sumie to chyba go nie potrzebuje. Moze sie uchowaja do wyprzedazy Poszlam tez zobaczyc do rosska czy odzywka z babassu jest, ale nawet miejsca na polce nie bylo. Wyszlam z woda termalna z aloesem i woda rozana, plynem do soczewek i mydlem do rak. Jutro jade szkoly, wiec zerkne na promocje z nowej gazetki
__________________
Dbam o siebie

Blog (początki)
Maala_Czaarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 10:08   #1581
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Dzien dobry Ja dzisiaj mam na później wic mogłam sie wyspać, pierogów nalepiłam z mamą ruskich także obiadek będzie pyszny

caate
dzisiaj będę reklamować, ale nie mam paragonu, mam nadzieję że cos wywalczę co do 2 sukienki, czuję sie w niej bardzo dobrze bo byłam już w niej na jednym weselu, ale to było właśnie w lecie, byłam opalona więc fajnie to wyglądało Wtedy miałąm do niej szafirową marynarkę i szpilki nude dzięki za opinie

angel, julianna, karolcia, Shadii, dianulaa, kobieto, natimielec, samara

dziękuje za opinie w takim razie pójdę w tej pierwszej a 2 założę drugiego dnia na poprawiny tylko pomóżcie mi z dodatkami, nie mam pojęcia jakie, koniecznie chcę pasek w talii ale jaki kolor? No i dodam że nie będę mieć możliwości pójścia do fryzjera, bo to jest wesele na wyjeździe, czy rozpuszczone włosy lekko podkręcone prostownicą będą pasować?
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 10:16   #1582
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

loluska a ja bym założyła 2, bo jakas taka bardziej przebojowa, te 1 nosiłabym pewnie na codzień, wiec na wesele byłaby dla mnie zbyt 'normalna' ale oczywiscie wiadomo, kazdy lepiej sie czuje w czyms innym czy to w 1 czy to w 2 na pewno bedziesz slicznie wygladac

a co do butów od chińczyków - miałam od nich takie cichobiegi w kwiatki, były mega wygodne, kupilam je specjalnie żeby chodzić pieszo do szkoły i wytrzymały 2 meichy, a pozniej rozpadły się na dwie cześći, kiedy chodziłam w nich w trakcie deszczu xD dobrze ze byłam blisko domu, bo szłam bez podeszwy xd dlatego ja buty z chinczyka [jak i inne rzezcy] omijam z daleka

idę dzisiaj na 'ejestes bogiem' i juz nie moge się doczekac

Edytowane przez ghana
Czas edycji: 2012-09-27 o 10:18
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 10:18   #1583
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

loluska też jestem za pierwszą

dziewczyny, słyszałam że olejki alterry wróciły na rossmanowskie półki i kilka innych nowości więcej szczegółów nie znam, przeczytałam tylko to na innym wizażowym wątku zachęcam do obejrzenia nowej gazetki, jeśli ktoś jeszcze nie widział klik
__________________
zapuszczam włosy



Edytowane przez Czekoladowa1
Czas edycji: 2012-09-27 o 10:23
Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 10:31   #1584
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Do biedronki mi się nie spieszy, nawet te żele palmolive były teraz gdzie indziej taniej, tak to tylko ew tusz jakiś z eveline wezmę (jaki jest warty uwagi? )
ten w złotym opakowaniu volume celebrity naprawdę spoko tusz, do dziennego makijażu jedna warstwa narawdę daję fajny efekt
Cytat:
Napisane przez Maala_Czaarna Pokaż wiadomość
Moje ulubione Kiedys potrafilam zjesc 3 dziennie, uwielbiam je. Niestety teraz nie moge jesc czekolady i nawet sie juz odzwyczailam. Oprocz batonikow zbozowych i ewentualnie domowego ciasta bez kakaa, nie jem slodyczy od 3 miesiecy.


Wazne ze dalas rade i masz juz za soba Poza tym caate dobrze Ci radzila - nie przejmuj sie tak wszystkim a wszystko sie jakos ulozy. Duzo zdrowka Ci zycze

Wczoraj jak tylko przestal bolec mnie brzuch wybralam sie do miasta. Stwierdzam, ze w sklepach takie marne jakosciowo ubrania sa ze szok. Za 100 zł jakies cieniutkie sweterki, ktore balabym sie wyprac, albo bluzki, ktore wygladaja jak bluza dresowa z obcietymi mankietami nie obszytym wykonczeniem Porazka Nie wiem co ja sobie kupie na ten wyjazd do krk. Butow tez jeszcze nie znalazlam Wstapilam oczywiscie do lumpka i kupilam 2 pary legginsow, 2 sweterki, koszule i bluzke.
pokaż rzeczy z lumpka co do słodyczy, ja też nie mogę jeść, wiadomo czasem zjem, ale wtedy muszę koniecznie wypić koło 2 litrów wody, zeby sie tego wyzbyc. Ale akurat batoniki zbozowe tez jem i ja osobiscie je uwielbiam, sa znacznie lepsze od tych wsytzskich okropnych snickersów, twixów itp. No i od czasu do czasu pozwalam sobie na choccoo z biedornki czyli taka cze kolada z ryzem preparowanym
a czy Ty keidys nie pisałaś ze też wybierasz sie na elektrokoaglacje? Bo tak jakos sobie kojarze wlasnie jeśli tak to uprzedzam to na serio boli xD a teraz mam ogromnego strupa no i generalnie jakas taka styrana sie czuje, pewnie po tej konskiej dawce znieczulenia. no i wlosow do soboty raczej nie umyje
Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
loluska też jestem za pierwszą

dziewczyny, słyszałam że olejki alterry wróciły na rossmanowskie półki i kilka innych nowości więcej szczegółów nie znam, przeczytałam tylko to na innym wizażowym wątku zachęcam do obejrzenia nowej gazetki, jeśli ktoś jeszcze nie widział klik
oooo to spoko z tymi olejkami chociaz ja teraz mam jeszcze w zapasie dwa ale u mnie szybko idą, bo czesto smaruje sobie tym ciało no i do masazu
czyli to jest ta nowa gazetka z rossmana, o której tak duzo czytałam? ja myslalam, ze ta ktora jest dostepna na stronie i tak sie zastanawialam co w t ej gazetce takiego dobrego xD ale już zabieram się za przegladanie tej
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 10:36   #1585
Maala_Czaarna
Rozeznanie
 
Avatar Maala_Czaarna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 631
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
ten w złotym opakowaniu volume celebrity naprawdę spoko tusz, do dziennego makijażu jedna warstwa narawdę daję fajny efekt

pokaż rzeczy z lumpka co do słodyczy, ja też nie mogę jeść, wiadomo czasem zjem, ale wtedy muszę koniecznie wypić koło 2 litrów wody, zeby sie tego wyzbyc. Ale akurat batoniki zbozowe tez jem i ja osobiscie je uwielbiam, sa znacznie lepsze od tych wsytzskich okropnych snickersów, twixów itp. No i od czasu do czasu pozwalam sobie na choccoo z biedornki czyli taka cze kolada z ryzem preparowanym
a czy Ty keidys nie pisałaś ze też wybierasz sie na elektrokoaglacje? Bo tak jakos sobie kojarze wlasnie jeśli tak to uprzedzam to na serio boli xD a teraz mam ogromnego strupa no i generalnie jakas taka styrana sie czuje, pewnie po tej konskiej dawce znieczulenia. no i wlosow do soboty raczej nie umyje

oooo to spoko z tymi olejkami chociaz ja teraz mam jeszcze w zapasie dwa ale u mnie szybko idą, bo czesto smaruje sobie tym ciało no i do masazu
czyli to jest ta nowa gazetka z rossmana, o której tak duzo czytałam? ja myslalam, ze ta ktora jest dostepna na stronie i tak sie zastanawialam co w t ej gazetce takiego dobrego xD ale już zabieram się za przegladanie tej
Volume Celebrity nie ma w biedronce Ten zloty to Volumix Fiberlast

Tak, tak mam isc na ten zabieg, ale nie wiem kiedy tam dotre Nie spieszy mi sie, zwlaszcza po tym co napisalas
Po poludniu wrzuce zdjecia rzeczy z lumpka.
__________________
Dbam o siebie

Blog (początki)

Edytowane przez Maala_Czaarna
Czas edycji: 2012-09-27 o 10:39
Maala_Czaarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 10:41   #1586
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Maala_Czaarna Pokaż wiadomość
Volume Celebrity nie ma w biedronce Ten zloty to Volumix Fiberlast

Tak, tak mam isc na ten zabieg, ale nie wiem kiedy tam dotre Nie spieszy mi sie, zwlaszcza po tym co napisalas
Po poludniu wrzuce zdjecia rzeczy z lumpka.
a to rpzepraszam za wprowadzenie w bład badz co badz volume celebrity jest supcio jak za taka cene

nie no to jest kwestia 20 minut, uczucie jak jezdzenie rozgrzanym zelazkiem po skorze najpierw scina się te odstajaca od skory czesc a pozniej trzeba przeczyscic dokladnie skore zeby nie odroslo nic xD no i teraz nie powiem mam az cały kark obolaly, ale chociaz wlosów mi nie popalila pani doktor. No i trze ba 2 x dziennie smarowac kremem la roche posay cicaplast zeby szybciej to tam wsyztsko sie regenrowalo
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 10:57   #1587
natimielec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 303
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
loluska też jestem za pierwszą

dziewczyny, słyszałam że olejki alterry wróciły na rossmanowskie półki i kilka innych nowości więcej szczegółów nie znam, przeczytałam tylko to na innym wizażowym wątku zachęcam do obejrzenia nowej gazetki, jeśli ktoś jeszcze nie widział klik
Byłam wczoraj w Rossmanie i widziałam tylko z migdałem
natimielec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 11:36   #1588
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez natimielec Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Rossmanie i widziałam tylko z migdałem
nowa gazetka obowiązuje od jutra, więc może jutro będą pozostałe olejki
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 11:49   #1589
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

kupiłam tylko lakier nude i odżywkę do rzęs- udało mi się wygrzebać ostatnie. balsam mi się jeden spodobał, ale pomyślałam o wydatkach, jakie mnie jeszcze czekają i dałam spokój, może na wyprzedaży będą.

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

maseczek pełno i nikt się nimi nie interesuję, to następnym razem kupię.

co to za nowości w Rossie?
__________________
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 12:10   #1590
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
loluska a ja bym założyła 2, bo jakas taka bardziej przebojowa, te 1 nosiłabym pewnie na codzień, wiec na wesele byłaby dla mnie zbyt 'normalna' ale oczywiscie wiadomo, kazdy lepiej sie czuje w czyms innym czy to w 1 czy to w 2 na pewno bedziesz slicznie wygladac

a co do butów od chińczyków - miałam od nich takie cichobiegi w kwiatki, były mega wygodne, kupilam je specjalnie żeby chodzić pieszo do szkoły i wytrzymały 2 meichy, a pozniej rozpadły się na dwie cześći, kiedy chodziłam w nich w trakcie deszczu xD dobrze ze byłam blisko domu, bo szłam bez podeszwy xd dlatego ja buty z chinczyka [jak i inne rzezcy] omijam z daleka

idę dzisiaj na 'ejestes bogiem' i juz nie moge się doczekac
dziękuje na co dzień na pewno tej pierwszej bym nie założyła zbyt elegancka

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
loluska też jestem za pierwszą

dziewczyny, słyszałam że olejki alterry wróciły na rossmanowskie półki i kilka innych nowości więcej szczegółów nie znam, przeczytałam tylko to na innym wizażowym wątku zachęcam do obejrzenia nowej gazetki, jeśli ktoś jeszcze nie widział klik

dzięki za opinie
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-24 11:45:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.