GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-23, 19:58   #2431
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Douglas też zaliczył małą wpadkę
http://bm-makeup.blogspot.com/2012/0...na-goraco.html
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 21:18   #2432
BigBeautifulLulu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 118
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Zobaczcie jaki słabiutki zagraniczny GB
http://www.youtube.com/watch?v=LbzFPZZtMm4
BigBeautifulLulu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 08:18   #2433
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
Douglas też zaliczył małą wpadkę
http://bm-makeup.blogspot.com/2012/0...na-goraco.html
Oj, nieładnie z ich strony 15ml to połowa pełnowymiarowego opakowania (jest wersja 30 ml i 50 ml), 7 ml to zaledwie jedna czwarta. Jest różnica Faktycznie w info na stronie douglasa jest napisane, że ma być 15 ml...
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 11:20   #2434
salopette
Raczkowanie
 
Avatar salopette
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 91
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
Douglas też zaliczył małą wpadkę
http://bm-makeup.blogspot.com/2012/0...na-goraco.html
Niech mnie nawet nie denerwują. Zamówiłam to pudełko z powodu tego właśnie kremu.. Tak mi się coś niestety wydaje, ze to taka zasada - "Chcesz coś załatwić taniej, bądź gotów na to że w podsumowaniu wyjdzie Cię to dużo drożej".
salopette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 16:45   #2435
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

część dalsza ... http://bm-makeup.blogspot.com/2012/0...of-beauty.html
nie popisali się
dobrze, że mnie te boxy nie kuszą
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 17:35   #2436
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
część dalsza ... http://bm-makeup.blogspot.com/2012/0...of-beauty.html
nie popisali się
dobrze, że mnie te boxy nie kuszą
Nieładnie. Czaiłam się na to pudełko- po rezygnacji z GB dalej kusi mnie subskrypcja czegoś w tej formie, całe szczęście że wrześniowa wersja mnie wcale nie zaciekawiła. Byłabym baardzo zła. Douglas powinien stanąć na wysokości zadania i wysłać coś do subskrybentek w ramach przeprosin, choćby jeszcze raz ten nieszczęsny krem, ale o porządnej pojemności. Jako klientkę nie interesowałoby mnie, że płacę za czyjąś pomyłkę, bo sposo osób zamówiło box dla Clinique, a wszystkie zapłaciły za coś konkretnego.
Jeśli Douglas nic z tym nie zrobi, to świadczy o stosunku do klientek- mam nadzieję, że brak odzewu wynika z namysłu nad formą rekompensaty ( 20zł zniżki przy zakupie powyżej 150zł to sobie faktycznie mogą wsadzić )
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 17:40   #2437
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Nieładnie. Czaiłam się na to pudełko- po rezygnacji z GB dalej kusi mnie subskrypcja czegoś w tej formie, całe szczęście że wrześniowa wersja mnie wcale nie zaciekawiła. Byłabym baardzo zła. Douglas powinien stanąć na wysokości zadania i wysłać coś do subskrybentek w ramach przeprosin, choćby jeszcze raz ten nieszczęsny krem, ale o porządnej pojemności. Jako klientkę nie interesowałoby mnie, że płacę za czyjąś pomyłkę, bo sposo osób zamówiło box dla Clinique, a wszystkie zapłaciły za coś konkretnego.
Jeśli Douglas nic z tym nie zrobi, to świadczy o stosunku do klientek- mam nadzieję, że brak odzewu wynika z namysłu nad formą rekompensaty ( 20zł zniżki przy zakupie powyżej 150zł to sobie faktycznie mogą wsadzić )
właśnie zaskoczyli mnie tym 'zlewającym' stosunkiem ... widzę na FB douglasa, że większość dziewczyn ma pretensje o ten krem i się wcale nie dziwię; a oni zamiast przyznać się do błędu to zwalają to na błąd w 'druku' i nie widzą potrzeby rekompensaty
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 18:09   #2438
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
właśnie zaskoczyli mnie tym 'zlewającym' stosunkiem ... widzę na FB douglasa, że większość dziewczyn ma pretensje o ten krem i się wcale nie dziwię; a oni zamiast przyznać się do błędu to zwalają to na błąd w 'druku' i nie widzą potrzeby rekompensaty
Chyba ich nikt nie uczył, że za błędy trzeba płacić
Powinni wysłać krem jeszcze raz i nie ma, że błąd, że dodatkowe koszty- ich wina.
Zresztą, ciekawe jak to wygląda od strony reklamacji- czy reklamacja może mieć tu miejsce? W końcu mamy czarno na białym za jaki towar się płaci, a jaki dostaje
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 21:30   #2439
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Chyba ich nikt nie uczył, że za błędy trzeba płacić
Powinni wysłać krem jeszcze raz i nie ma, że błąd, że dodatkowe koszty- ich wina.
Zresztą, ciekawe jak to wygląda od strony reklamacji- czy reklamacja może mieć tu miejsce? W końcu mamy czarno na białym za jaki towar się płaci, a jaki dostaje
ich strata .. nie szanują klienta to nie bedą go wiecej miały
Ja napewno już wiecej nie zamówie douglas box`a ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,

p/s niby można reklamować /odesłać towar....ale do niemczech ... i tak zapłaciłam 13,50 za przesyłkę do Mnie + mniej wiecej drugie tyle muszę zaplacić aby im ten box odesłać...... i otrzymać zwrot 40 zł

warto
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......

Edytowane przez ana761
Czas edycji: 2012-09-24 o 21:32
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 22:00   #2440
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Nie wiem zupełnie dlaczego, ale ubzdurało mi się, że serum Clinique jest 9ml w boxie... dlatego, trochę nie ogarnęłam o co ten szum, ale macie racje, na stronie Douglasa czarno na białym pisze "15ml" To jest jeden z lepszych produktów w tym boxie, i wcale się nie dziwie dziewczynom, że są rozczarowane i wściekłe. Ja osobiście, nie mam aż takich problemów z przebarwieniami, i nie byłam na ten produkt tak nakręcona, ale chodzi o fakt, że otrzymujemy coś nie zgodnego z opisem! ... a 53zł to nie jest jakaś mega niska cena jak za kilka próbek.

Z drugiej strony, jeśli 30ml serum kosztuje w sklepie 265zł? , to sobie myślę, że to by było zbyt piękne, aby wrzucili połowę produktu.

Douglas pewnie i tak nie wysili się z rekompensatą za tą gafę, ehh... ale dziewczyny! nie popuszczajcie, jeśli kupiłyście wrześniowy DG bombardujcie ich meilami i na fb koniecznie!

W ogóle ostatnio robi się to nagminne, kupuje coś w sieci, i dostaje coś nie zgodnego z opisem! Do tej pory byłam przekonana, że w dzisiejszych czasach, pośród konkurencji, o klienta trzeba walczyć, jak widać nie bardzo...
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel

Edytowane przez kaszlak18
Czas edycji: 2012-09-24 o 22:03
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 08:40   #2441
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
część dalsza ... http://bm-makeup.blogspot.com/2012/0...of-beauty.html
nie popisali się
Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
właśnie zaskoczyli mnie tym 'zlewającym' stosunkiem ... widzę na FB douglasa, że większość dziewczyn ma pretensje o ten krem i się wcale nie dziwię; a oni zamiast przyznać się do błędu to zwalają to na błąd w 'druku' i nie widzą potrzeby rekompensaty
Niesamowite, jak można tak traktować klientów???

Cytat:
Napisane przez kaszlak18 Pokaż wiadomość
Z drugiej strony, jeśli 30ml serum kosztuje w sklepie 265zł? , to sobie myślę, że to by było zbyt piękne, aby wrzucili połowę produktu.

Douglas pewnie i tak nie wysili się z rekompensatą za tą gafę, ehh... ale dziewczyny! nie popuszczajcie, jeśli kupiłyście wrześniowy DG bombardujcie ich meilami i na fb koniecznie!
Cóż, sami tak napisali i cały czas to wisi na stronie, więc powinni się wywiązać, bez względu na koszty.
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 09:08   #2442
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
Niesamowite, jak można tak traktować klientów??? Cóż, sami tak napisali i cały czas to wisi na stronie, więc powinni się wywiązać, bez względu na koszty.
Absolutnie. Powinni. Natomiast, Douglas nie będzie sobie pewnie zawracał głowy, aby dodatkowe 7ml wysyłać każdej klientce, mieli by ostro w plecy na samych wysyłkach, które są przecież, aż z Niemiec.

Połowa osób pewnie odpuści, połowa napisze niezadowolenie na fb, w tym część nie kupi już być może kolejnych DB, kilka klientek Douglas straci, ale dla nich to będzie mało znacząca kropla w morzu.

Chciałabym się oczywiście mylić
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 09:09   #2443
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
Niesamowite, jak można tak traktować klientów???

Cóż, sami tak napisali i cały czas to wisi na stronie, więc powinni się wywiązać, bez względu na koszty.
O ile orientuję się w prawie - to nastąpiło oszustwo. Z pewnością niezamierzone, czyjś czeski błąd, którego nie wyłapano, ale nie zmienia to faktu, że nabywcy zostali w ten błąd wprowadzeni: to nie glossybox, gdzie kupujesz kota w worku - tu mamy towar pokazany i wiemy, co bierzemy. Wiele osób chciało kupić ten krem w takiej pojemności, inaczej by sie nie zdecydowały; dostały nie to, za co zapłaciły, sprzedawca nie wywiązał się z umowy... przecież to bez znaczenia, że dostajemu próbki. Oferta to oferta. W zasadzie to może im grozić jakaś kara za to, jeżeli któraś z nabywczyń zechce temat puścić drogą oficjalną

Sama się nacięłam, nie powiem - ale nie zależy mi na tym kremie na tyle, żeby iść do sądu, kuponami się Douglas może wypchać, bez łaski. Po prostu więcej nie kupię: sami sobie zrobili złą reklamę. I nie tylko ja jedna sobie daruję... bez sensu polityka, ale nie moja i nie mój problem^^

Oczywiście szkoda, że za to nie bekną - bo powinni dostać po tyłku ostro. W dobie netu i zakupów zza mórz to jest w ich interesie, żeby łapać klientów, ale, jak kaszlak napisała, pewnie tego nie poczują - i szkoda - jednak mi sie osobiście nie chce z tym lecieć nigdzie. Ale nie kupię więcej, o.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-09-25 o 09:12
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 09:18   #2444
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Żenująca jest postawa Douglasa, bardzo się zawiodłam. Również należę do osób, które kupiły DB ze względu na serum. Napisałam maila do D. wczoraj, rano. Wieczorem z numeru zastrzeżonego zadzwoniła do mnie Pani. Mówiła bardzo chaotycznie, nie przedstawiła się, na początku nie wiedziałam o co chodzi Powiedziała, że to błąd systemu i nikt nie jest temu winny. Wyśmiała moje "żale" i stwierdziła, że mogłam się domyślić- nie ma próbek o takiej pojemności Ogólnie potraktowała mnie jak natrętną muchę, nie dopuściła do głosu. Z wielką łaską zaproponowała mi bon na 20zł Szaleństwo! Jestem tak zniesmaczona, że podziękuję i nie skorzystam!
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 10:58   #2445
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Żenująca jest postawa Douglasa, bardzo się zawiodłam. Również należę do osób, które kupiły DB ze względu na serum. Napisałam maila do D. wczoraj, rano. Wieczorem z numeru zastrzeżonego zadzwoniła do mnie Pani. Mówiła bardzo chaotycznie, nie przedstawiła się, na początku nie wiedziałam o co chodzi Powiedziała, że to błąd systemu i nikt nie jest temu winny. Wyśmiała moje "żale" i stwierdziła, że mogłam się domyślić- nie ma próbek o takiej pojemności Ogólnie potraktowała mnie jak natrętną muchę, nie dopuściła do głosu. Z wielką łaską zaproponowała mi bon na 20zł Szaleństwo! Jestem tak zniesmaczona, że podziękuję i nie skorzystam!
Masakra. Pisałaś o tym na fanpage'u Douglasa? Taka akcja, jaką Douglas teraz odstawia, powinna być rozdmuchana, jakaś petycja do zarządu czy coś Nie chodzi mi już o te nieszczęsne kilka mililitrów produktu, tylko o zasadę. Nie wprowadza się ludzi w błąd i nie zbywa ich idiotycznymi wyjaśnieniami. Douglas dużo stracił w moich oczach.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 11:09   #2446
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Masakra. Pisałaś o tym na fanpage'u Douglasa? Taka akcja, jaką Douglas teraz odstawia, powinna być rozdmuchana, jakaś petycja do zarządu czy coś Nie chodzi mi już o te nieszczęsne kilka mililitrów produktu, tylko o zasadę. Nie wprowadza się ludzi w błąd i nie zbywa ich idiotycznymi wyjaśnieniami. Douglas dużo stracił w moich oczach.
To jest o tyle paskudne, że za okłamanie - bo przecież to de facto kłamstwo było, chociaż bez intencji oszukania - zwalają winę na nas. Co to za argumentacja (któraś z Was gdzies pisała, tu czy na blogu), że "przecież nie ma takich próbek 15ml, ha ha"; a to ja mam wiedzieć, jakie są próbki, a jakie nie? A skąd mam mieć wiedzę, czy Douglas nie ma jakiejś umowy z Clinique w tym zakresie?
Ja kupowałam 15ml tego serum, a nie 7. 7 bym nie chciała, koniec, kropka.

Po prostu firma wie, że Polka wszystko łyknie i głowę po sobie spuści (metaforycznie, rzecz jasna - w sensie, że odpuści). U nich prawdopodobnie musieliby to zrekompensować inaczej, bo by się zaraz krzyk podniósł^^
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-09-25 o 11:14
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 14:01   #2447
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Masakra. Pisałaś o tym na fanpage'u Douglasa? Taka akcja, jaką Douglas teraz odstawia, powinna być rozdmuchana, jakaś petycja do zarządu czy coś Nie chodzi mi już o te nieszczęsne kilka mililitrów produktu, tylko o zasadę. Nie wprowadza się ludzi w błąd i nie zbywa ich idiotycznymi wyjaśnieniami. Douglas dużo stracił w moich oczach.
Dokładnie, chodzi o zasady Pomyłki zdarzają się każdemu, ale trzeba umieć wyjść z tego z twarzą... Na fb zachęcają do kupowania boxów, ale żeby napisać o zaistniałej pomyłce i oficjalnie przeprosić wszystkie klientki to już nie bardzo, wręcz przeciwnie, dzwoni baba z Douglasa i ma jeszcze czelność robić z kogoś kretyna, że przecież próbek 15ml nie ma i czego my w ogóle oczekujemy

Rekompensatą ma być 20zł rabatu na kolejne zakupy? Ciekawe, czy ten rabat był by chociaż do wykorzystania na kolejny Box, bo z tego co się orientuje, żadne zniżki nie działają na Boxy, tylko na pozostałe zakupy w sklepie online... więc to nie jest rekompensata, tylko kolejny chwyt!
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel

Edytowane przez kaszlak18
Czas edycji: 2012-09-25 o 16:01 Powód: literówki ;)
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 20:08   #2448
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Douglas zachował się skandalicznie, moim zdaniem, jeśli próbuje zwalić winę na "pomyłkę" i nie widzi konieczności zrekompensowania klientkom strat... Przecież zamawiające pudełko Dziewczyny zapłaciły za pojemność kremu podaną wcześniej na stronie-15ml, tutaj nie kupuje się w ciemno, jak w przypadku Glossy, więc ewidentnie - klientka ma prawo ządać wyrównania jej brakujących 8ml kremu.
A co do zawartości brytyjskiego Glossybox'a z września - może nie powala, ale nie jest źle, ja byłabym zadowolona.
Były w nim m.in. próbki kosmetyków marki Rodial, których miałam już okazję używać - kapitalne! No i tam klientki otrzymują faktycznie nowości rynkowe - np. próbkę Fame Lady Gagi, który właśnie wchodzi na nasz rynek. Ok, to próbka, nie miniatura, ale nowość i takie właśnie nowinki chciałabym móc testować dzięki polskiemu GB. Tymczasem dostajemy produkty obecne na polskim rynku już jakiś czas, i to drogeryjne...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 22:03   #2449
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Hmmm. już 26., czy komuś pobierali już z konta za GB? Bo wydaje mi się, że i w tym miesiącu pudełka będą późno, skoro jeszcze nie zaczęli pobierania opłat.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 18:36   #2450
mysa
Raczkowanie
 
Avatar mysa
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 139
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

No mi nie pobrali
mysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:48   #2451
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja dostałam informację mailem, żeby zapewnić na koncie środki na glossyboxa.
Szczegół, że mam pakiet 3 wykupiony tylko
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 19:00   #2452
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Mi odpowiedzieli, że Glossybox październikowy będzie w ciągu kilku dni
To moje pierwsze pudełko
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 19:12   #2453
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Fenris, udało Ci się wykorzystać rabat?
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 19:33   #2454
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Fenris, udało Ci się wykorzystać rabat?
Jeszcze nie, bo nie można zamówić październikowego pudełka (jest dostępne tylko wrześniowe).
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 07:22   #2455
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Wiecie, że GB wysyła ofertę do blogerek o sponsorowane recenzje (w cenie 5-10 ojro)? Nie ładnie tak z mojej strony kablować, ale na wątku blogowym dziewczyny napisały o tym jasno, przeczytałam, przekazuję tu, bo anty-fanem polskiego GB jestem
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 08:35   #2456
Marudna
Raczkowanie
 
Avatar Marudna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 67
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Wiecie, że GB wysyła ofertę do blogerek o sponsorowane recenzje (w cenie 5-10 ojro)? Nie ładnie tak z mojej strony kablować, ale na wątku blogowym dziewczyny napisały o tym jasno, przeczytałam, przekazuję tu, bo anty-fanem polskiego GB jestem
Jak zaczna wrzucać ekskluzywne kosmetyki marki Ziaja (bo ku temu to wszystko zmierza - nie obrażając Ziaji) to żadna recenzja im nie pomoże
Marudna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 08:38   #2457
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Marudna Pokaż wiadomość
Jak zaczna wrzucać ekskluzywne kosmetyki marki Ziaja (bo ku temu to wszystko zmierza - nie obrażając Ziaji) to żadna recenzja im nie pomoże
dokładnie tak
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 15:06   #2458
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Właśnie dostałam maila, że mi kasę pobrali. Ale wcześniej, że będą pobierać i żeby zapewnić środki, nie przysłali.
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 15:58   #2459
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

jestem raczej bierną czytelniczką tego wątku, ale musiałam się z Wami podzielić -patrzcie na to...
http://www.youtube.com/watch?v=5xRfCKMhi4A

nasza "koleżanka" z facebookowego fanpage'u Glossybox zaczęła kręcić filmiki....jakby ktoś nie poznał to Julitka

najlepsza jest ta zajawka na samym początku i nowa miara MILILI

Edytowane przez patinka_
Czas edycji: 2012-09-28 o 16:01
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 16:08   #2460
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
jestem raczej bierną czytelniczką tego wątku, ale musiałam się z Wami podzielić -patrzcie na to...
http://www.youtube.com/watch?v=5xRfCKMhi4A

nasza "koleżanka" z facebookowego fanpage'u Glossybox zaczęła kręcić filmiki....jakby ktoś nie poznał to Julitka

najlepsza jest ta zajawka na samym początku i nowa miara MILILI
o matko, straszna jakość.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 16:44:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.