Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-04, 11:42   #4261
Anaelle
Wtajemniczenie
 
Avatar Anaelle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 021
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
Hej my rozważaliśmy na początku też Sonatinę, ale jak przyszło co do czego i okazało się, że w naszym lokalu jest wolny termin, nie wahaliśmy się ani chwili! nawet w tym momencie, widząc jakiś inny lokal, konkurencyjne ceny nie zamieniłabym go na inny

a'propos dekoratorek, możecie podać namiar do jakiejś? w sumie w środę jestem umówiona z jedną, ale chciałabym mieć jakeiś porównanie, w jakich cenach mieszczą się wasze dekoratorki?
przypomnij mi prosze w której sali robicie

ja szczerze mówiąc chorowałam na inną salę - OLA w Jabłonnej ale nie dość, że za duza na nas - min 140 os a u nas 100 będzie proszonych to w dodatku mieli miejsca noclegowe tylko dla bodajże 17 osób i na wszystkich 1 łazienka a szkoda bo sala piekna...

ja nie mam dekoratorki, chce tylko kwiaty więc zatrudniam florystkę- Pani Ania z Passja-Flora
__________________
26.06.2008
22.06.2011
22.06.2013

nowy login - stara wizażanka
Anaelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:54   #4262
Truskawka_ao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 39
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Hej dziewczyny,
Ja w piątek, z racji wolnego, odwiedziłam po raz pierwszy kilka salonów z sukniami. Byłam na Fabrycznej i na Bernardyńskiej. Rozpiętość cenowa duża. Widziałam kilka ciekawych modeli, ale na żadną nie powiedziałam, że to ta i żadna inna. Byłam z mamą i jej spodobała się taka w stylu hiszpańskim, ale jakoś nie jestem przekonana. Druga w Giselle była naprawdę ładna, ale cena - 3000 zł trochę dużo... Trzecią widziałam na Bernardyńskiej ale nie mogłam przymierzyć bo dopiero wystawiają nową kolekcję i można przyjść przymierzyć po 18 listopada. Podoba mi się ale mama twierdzi, że te kwiaty spłaszczą się przy siedzeniu. W załączeniu link, bo znalazłam bardzo podobną w jakimś komisie. Co myślicie? Faktycznie nie będzie wyglądać dobrze po dłuższym siedzeniu? Ostatnia jaką mierzyłam to Mon Cherii, o tak: http://www.slubnezaplecze.pl/oglosze...bna-Mon-Cheri/ ale jakoś na 100% nie jestem pewna. Wypatrzyłam ją w salonie Yvette. W sobotę mam nadzieję pojechać na lubartowską i wodopojną.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nr 150b - 1500zł.jpg (88,6 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nr 150a - 1500zł.jpg (66,8 KB, 43 załadowań)
Truskawka_ao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 12:13   #4263
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Anaelle Pokaż wiadomość
przypomnij mi prosze w której sali robicie

ja szczerze mówiąc chorowałam na inną salę - OLA w Jabłonnej ale nie dość, że za duza na nas - min 140 os a u nas 100 będzie proszonych to w dodatku mieli miejsca noclegowe tylko dla bodajże 17 osób i na wszystkich 1 łazienka a szkoda bo sala piekna...

ja nie mam dekoratorki, chce tylko kwiaty więc zatrudniam florystkę- Pani Ania z Passja-Flora
my robimy w Dworze Lwowskim na trasie Lublin-Warszawa
sala na max 200os. u nas proszonych ok 170 a na salę chorowaliśmy z tż od roku
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 12:44   #4264
molly_k
Raczkowanie
 
Avatar molly_k
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
GG do molly_k
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Anaelle Pokaż wiadomość
a zdradzisz, gdzie robicie?
Oczywiście - Calvados na Fabrycznej Zaraz dzwonię do mojej Pani dekorator wypytać co ma, a co muszę kupić/zamówić. Przede wszystkim zależy mi na pokrowcach na krzesła
__________________
Zakochana - 10.11.2009r.
Narzeczona - 14.02.2010r.
Żonka - 29.06.2013r.
Ile razy nie powiem jak bardzo Cię kocham
Zawsze będzie za mało
Jak mocno się nie wtulę w Ciebie
To zawsze będzie zbyt słabo
Bo chciałabym płynąć Twymi żyłami
Czuć to samo co Ty
molly_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 12:45   #4265
Anaelle
Wtajemniczenie
 
Avatar Anaelle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 021
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Truskawka_ao Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Ja w piątek, z racji wolnego, odwiedziłam po raz pierwszy kilka salonów z sukniami. Byłam na Fabrycznej i na Bernardyńskiej. Rozpiętość cenowa duża. Widziałam kilka ciekawych modeli, ale na żadną nie powiedziałam, że to ta i żadna inna. Byłam z mamą i jej spodobała się taka w stylu hiszpańskim, ale jakoś nie jestem przekonana. Druga w Giselle była naprawdę ładna, ale cena - 3000 zł trochę dużo... Trzecią widziałam na Bernardyńskiej ale nie mogłam przymierzyć bo dopiero wystawiają nową kolekcję i można przyjść przymierzyć po 18 listopada. Podoba mi się ale mama twierdzi, że te kwiaty spłaszczą się przy siedzeniu. W załączeniu link, bo znalazłam bardzo podobną w jakimś komisie. Co myślicie? Faktycznie nie będzie wyglądać dobrze po dłuższym siedzeniu? Ostatnia jaką mierzyłam to Mon Cherii, o tak: http://www.slubnezaplecze.pl/oglosze...bna-Mon-Cheri/ ale jakoś na 100% nie jestem pewna. Wypatrzyłam ją w salonie Yvette. W sobotę mam nadzieję pojechać na lubartowską i wodopojną.
nie mam pojęcia jak się będzie zachowywać taka suknia ale ogólnie zupełnie nie moj styl i ten model mi sie nie podoba
__________________
26.06.2008
22.06.2011
22.06.2013

nowy login - stara wizażanka
Anaelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 13:18   #4266
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

mnie osobiście też się takie suknie nie podobają, nawet takiej nie mierzyłam, więc też nei pomogę..
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 14:19   #4267
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Mi osobiście ta suknia ze zdj też średnio się podoba, ale to pewnie dlatego, że ja jestem w tiulowych sukniach zakochana Najważniejsze żeby się Tobie podobała i żeby Ci się wygodnie tańczyło

My z TŻ też wreszcie mieliśmy czas po Lublinie troszkę pojeździć. Wybraliśmy się obejrzeć obrączki. Tak jak myśleliśmy, zdecydujemy się na półokrągłe klasyczne - moje 4, TŻ 5 mm. I na szczęście złota nam starczy z tych obrączek po dziadkach więc zapłacimy za samą robociznę.

I nareszcie byliśmy na sali, po remoncie. Jestem zachwycona. Tak jak w momencie gdy się decydowaliśmy na tą salę, byłam pełna obaw, że remont nie wyjdzie, tak jak wczoraj tam byliśmy - nie zamieniłabym tej sali na żadną inną. Tak więc strasznie się cieszę, teraz już będę dobierać kwiaty, kompozycje etc.
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 14:38   #4268
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Dwór Lwowski jest przepiękny Ale do Sonatiny nie można go nawet porównywać bo to zupełnie inny styl i przede wszystkim inny przedział cenowy... My niestety musieliśmy trochę ograniczać wydatki. U mnie mama ma zdolności jeśli chodzi o wiązanki i bukiety kwiatowe, niebawem wybiera się w dodatku na kurs florystyczny, więc jeśli dobrze pójdzie to ona zajmie się zdobieniem kościoła i wiązankami ślubnymi
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 18:17   #4269
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Dziewczyny, jeszcze jedna myśl odnośnie kwiatów - jeśli któraś z Was ma je w cenie od lokalu, uczuwam by na wcześniejszych weselach sprawdzić jak takie kwiaty wyglądają (ilość/jakość). Pracowałam jako kelnerka na weselach w pewnym domu weselnym, gdzie też dawaliśmy kwiaty w cenie, ale zdarzało się, że wstyd było takie kwiaty wystawiać - kupione z przeceny, podwiędłe, trzeba było obrywać gorsze kwiatki, a zdarzało się też, że musieliśmy wystawiać kwiaty pozostałe po poprzednim weselu "bo jeszcze się nadają". Oczywiście nie można zakładać, że wszyscy właściciele lokali mają takie podejście do tematu, ale warto sprawdzić w jaki sposób rozumieją ten temat.
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 18:38   #4270
molly_k
Raczkowanie
 
Avatar molly_k
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
GG do molly_k
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeszcze jedna myśl odnośnie kwiatów - jeśli któraś z Was ma je w cenie od lokalu, uczuwam by na wcześniejszych weselach sprawdzić jak takie kwiaty wyglądają (ilość/jakość). Pracowałam jako kelnerka na weselach w pewnym domu weselnym, gdzie też dawaliśmy kwiaty w cenie, ale zdarzało się, że wstyd było takie kwiaty wystawiać - kupione z przeceny, podwiędłe, trzeba było obrywać gorsze kwiatki, a zdarzało się też, że musieliśmy wystawiać kwiaty pozostałe po poprzednim weselu "bo jeszcze się nadają". Oczywiście nie można zakładać, że wszyscy właściciele lokali mają takie podejście do tematu, ale warto sprawdzić w jaki sposób rozumieją ten temat.
Bardzo cenna uwaga. Czasem nawet zwykły szary gość restauracji nie wie/nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie przekręty odchodzą w lokalu. Dlatego trzeba się informować, ostrzegać, żeby potem się nie zawieźć

Suknia ze zdjęcia (szczególnie z bliska) kojarzy mi się z takim PRLowskim kożuchem :P Może i mam durne skojarzenia, ale niezbyt mi się podoba
__________________
Zakochana - 10.11.2009r.
Narzeczona - 14.02.2010r.
Żonka - 29.06.2013r.
Ile razy nie powiem jak bardzo Cię kocham
Zawsze będzie za mało
Jak mocno się nie wtulę w Ciebie
To zawsze będzie zbyt słabo
Bo chciałabym płynąć Twymi żyłami
Czuć to samo co Ty
molly_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 18:40   #4271
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

jak dla mnie ta suknia jest mało elegancka, ale ja mam inny gust bo uwielbiam wszystkie lekkie, zwiewne i proste materiały
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 11:36   #4272
Magda_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 122
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Anaelle Pokaż wiadomość
przypomnij mi prosze w której sali robicie

ja szczerze mówiąc chorowałam na inną salę - OLA w Jabłonnej ale nie dość, że za duza na nas - min 140 os a u nas 100 będzie proszonych to w dodatku mieli miejsca noclegowe tylko dla bodajże 17 osób i na wszystkich 1 łazienka a szkoda bo sala piekna...

ja nie mam dekoratorki, chce tylko kwiaty więc zatrudniam florystkę- Pani Ania z Passja-Flora
Ja właśnie mam w Oli, Liczę, że te 100 osób się pojawi. Bałam się trochę, że sala będzie za duża, ale konieczie chcialam zespół ustawić na dole, więc myślę, że powinno dobrze. A czy ta florystka to ktoś sprawdzony? z polecenia?czy w ciemno się zdecydowałaś?

Tak w ogóle chciałam Was zapytać kiedy kupujecie (może już kupiłyście?) alkohol?
Magda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 14:17   #4273
katerinka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

moje wesele też będzie w Oli. właściciel zapewnia wystrój czy samemu trzeba kupic kwiaty? nie rozmawialiśmy z nim o tym a nie wiem czy coś jest na ten temat w umowie napisane.
katerinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 17:40   #4274
Karolina_83
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_83
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

W tym roku było nasze wesele w Oli. Jeżeli chodzi o dekorację sali to wydaje mi się ona tam zbędna, mieliśmy tylko dekorację na stołach. Ja zasugerowałam jakie chce kwiaty i kolor i takie właśnie były bez żadnej dopłaty. Miałam tylko taki duży bukiet przed nami bo właściciel zapewniał tylko taki mały a jak dla mnie byłoby za łysy przed młodymi.

Magda_ - Jeżeli chodzi o ustawienie orkiestry na dole - ja też chciałam żeby byli na dole i mieli być a jak przyjechaliśmy na salę to okazało się że zespół jest na górze. Nie wiem jak duży masz zespół ale u nas było 5 osób w tym perkusja na żywo która zajmuje dosyć sporo miejsca i jakby nie kombinować to nie pomieściliby się na dole i w dodatku graliby tuż przy stole i sami zdecydowali żeby być na górze.
A w jakim miesiącu masz wesele? My mieliśmy w czerwcu i 120 osób to było minimum.
Karolina_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 18:52   #4275
MonisLub
Raczkowanie
 
Avatar MonisLub
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 35
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Witajcie! Mam nadzieję, że przyjmiecie nową forumowiczkę
Nasz ślub 27,04
MonisLub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 21:34   #4276
Anaelle
Wtajemniczenie
 
Avatar Anaelle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 021
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Magda_ Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam w Oli, Liczę, że te 100 osób się pojawi. Bałam się trochę, że sala będzie za duża, ale konieczie chcialam zespół ustawić na dole, więc myślę, że powinno dobrze. A czy ta florystka to ktoś sprawdzony? z polecenia?czy w ciemno się zdecydowałaś?

Tak w ogóle chciałam Was zapytać kiedy kupujecie (może już kupiłyście?) alkohol?
tylko 100 os. w Oli? kiedy macie ślub?
alkohol - poluję aktualnie na promocje i degustuję wieczorami z TZcikiem winka bo nie możemy sie zdecydować jakie chcemy - już wiem, że Famille Castillo odpada (przynajmniej białe bo czerwone jeszcze się chłodzi )
Cytat:
Napisane przez MonisLub Pokaż wiadomość
Witajcie! Mam nadzieję, że przyjmiecie nową forumowiczkę
Nasz ślub 27,04
witaj
napisz coś o sobie, o Was - ile się znacie, od kiedy zaręczeni, gdzie ślub i wesele, co już macie...
__________________
26.06.2008
22.06.2011
22.06.2013

nowy login - stara wizażanka

Edytowane przez Anaelle
Czas edycji: 2012-11-05 o 21:37
Anaelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 07:44   #4277
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez MonisLub Pokaż wiadomość
Witajcie! Mam nadzieję, że przyjmiecie nową forumowiczkę
Nasz ślub 27,04
Witamy

Co do Oli to ja też się zastanawiałam nad nią, ale to duża sala a wstępnie nie byłam pewna czy mi się uzbiera 120 osób bo tyle chciała właścicielka. Do tego wydawała mi się ta sala jakaś taka zimna, choć jest przepiękna to jednak nie jest mój klimat. No i odpadała u mnie antresola bo mam dja który utrzymuje kontakt z gośćmi i ciężko by mu było z góry. Za to pokoik dla nowożeńców jest fajny. I ma sejf nawet

I mam pytanie z innej beczki. Kto się wybiera na targi ślubne 17-18 listopada?
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 09:26   #4278
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
Witamy

Co do Oli to ja też się zastanawiałam nad nią, ale to duża sala a wstępnie nie byłam pewna czy mi się uzbiera 120 osób bo tyle chciała właścicielka. Do tego wydawała mi się ta sala jakaś taka zimna, choć jest przepiękna to jednak nie jest mój klimat. No i odpadała u mnie antresola bo mam dja który utrzymuje kontakt z gośćmi i ciężko by mu było z góry. Za to pokoik dla nowożeńców jest fajny. I ma sejf nawet

I mam pytanie z innej beczki. Kto się wybiera na targi ślubne 17-18 listopada?
my się wybieramy, aczkolwiek, nie wiem czy dotrzemy.. bo akurat mam wtedy pierwszy weekend w pracy :P
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 09:33   #4279
tajeczka
Zadomowienie
 
Avatar tajeczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z łożka
Wiadomości: 1 979
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
Witamy

Co do Oli to ja też się zastanawiałam nad nią, ale to duża sala a wstępnie nie byłam pewna czy mi się uzbiera 120 osób bo tyle chciała właścicielka. Do tego wydawała mi się ta sala jakaś taka zimna, choć jest przepiękna to jednak nie jest mój klimat. No i odpadała u mnie antresola bo mam dja który utrzymuje kontakt z gośćmi i ciężko by mu było z góry. Za to pokoik dla nowożeńców jest fajny. I ma sejf nawet

I mam pytanie z innej beczki. Kto się wybiera na targi ślubne 17-18 listopada?
my się może wybierzemy, ale w sumie nie mamy po co już za bardzo, bo wszystko jest
__________________
tayka
koniec wolności
Kochana Wisienka 23.01.2014
tajeczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 10:13   #4280
molly_k
Raczkowanie
 
Avatar molly_k
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
GG do molly_k
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Anaelle Pokaż wiadomość
tylko 100 os. w Oli? kiedy macie ślub?
alkohol - poluję aktualnie na promocje i degustuję wieczorami z TZcikiem winka bo nie możemy sie zdecydować jakie chcemy - już wiem, że Famille Castillo odpada (przynajmniej białe bo czerwone jeszcze się chłodzi )
To łączycie przyjemne z pożytecznym
Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
Witamy

Co do Oli to ja też się zastanawiałam nad nią, ale to duża sala a wstępnie nie byłam pewna czy mi się uzbiera 120 osób bo tyle chciała właścicielka. Do tego wydawała mi się ta sala jakaś taka zimna, choć jest przepiękna to jednak nie jest mój klimat. No i odpadała u mnie antresola bo mam dja który utrzymuje kontakt z gośćmi i ciężko by mu było z góry. Za to pokoik dla nowożeńców jest fajny. I ma sejf nawet

I mam pytanie z innej beczki. Kto się wybiera na targi ślubne 17-18 listopada?
Oczywiście my się wybieramy, choć praktycznie wszystko mamy (jaki rym ). Ale liczę na jakieś dodatkowe inspiracje
__________________
Zakochana - 10.11.2009r.
Narzeczona - 14.02.2010r.
Żonka - 29.06.2013r.
Ile razy nie powiem jak bardzo Cię kocham
Zawsze będzie za mało
Jak mocno się nie wtulę w Ciebie
To zawsze będzie zbyt słabo
Bo chciałabym płynąć Twymi żyłami
Czuć to samo co Ty
molly_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:38   #4281
Sibbyl
Zadomowienie
 
Avatar Sibbyl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 487
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Ja też się wybieram na te targi, ale pewnie z siostrą, bo mój TŻ akurat musi wyjechać... Chociaż nie liczę, że coś tam znajdę
Sibbyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:34   #4282
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Ja bardzo chciałam pójść na te targi, bo właściwie całe załatwianie jeszcze przed nami i poza tym miałam nadzieję znaleźć jakieś fajne pomysły dla siebie. Ale niestety mam zjazd w ten weekend i nie wiem czy dam radę. Może wiecie do której godziny są otwarte te targi?
poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 14:25   #4283
tajeczka
Zadomowienie
 
Avatar tajeczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z łożka
Wiadomości: 1 979
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez poziomkapaula Pokaż wiadomość
Ja bardzo chciałam pójść na te targi, bo właściwie całe załatwianie jeszcze przed nami i poza tym miałam nadzieję znaleźć jakieś fajne pomysły dla siebie. Ale niestety mam zjazd w ten weekend i nie wiem czy dam radę. Może wiecie do której godziny są otwarte te targi?
http://www.slubne.targi.lublin.pl/
__________________
tayka
koniec wolności
Kochana Wisienka 23.01.2014
tajeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 15:53   #4284
MonisLub
Raczkowanie
 
Avatar MonisLub
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 35
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Razem od 2002 roku
Zaręczeni blisko rok, nasz ślub 27,04. Wesele w Hotelu" Pod Kasztanami", orkiestra z Puław, z kamerzysta i fotografem umowa podpisana.
Wódkę na wesele mamy już kupioną, sukienkę również już mam. Tak wiec nie pozostaje nic tylko czekać
MonisLub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 18:10   #4285
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

My z tż tez sie wybieraliśmy a teraz sie złożyło tak, że w ten sam weekend mamy nauki przedmałżeńskie :/ więc pewnie tez nie dotrzemy tam... jakiś niefortunny termin
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 18:25   #4286
MonisLub
Raczkowanie
 
Avatar MonisLub
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 35
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Razem jesteśmy od 2002 roku.
Zaręczeni niecały rok, nasz ślub 27,04. Wesele w Hotelu "Pod Kasztanami", zespół z Puław, z kamerzystą i fotografem mamy podpisaną umowę.
Wódkę mamy już w domu, sukienkę zresztą też już kupiłam)
MonisLub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 19:31   #4287
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez MonisLub Pokaż wiadomość
Razem jesteśmy od 2002 roku.
Zaręczeni niecały rok, nasz ślub 27,04. Wesele w Hotelu "Pod Kasztanami", zespół z Puław, z kamerzystą i fotografem mamy podpisaną umowę.
Wódkę mamy już w domu, sukienkę zresztą też już kupiłam)

No, to przygotowania pełną parą... A ja ślubuję 3 tygodnie później i nie mam jeszcze ani DJ'a, ani fotografa, ani sukienki, ani alkoholu.... Ale wcale się nie spinam, a co!
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 19:41   #4288
Magda_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 122
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez katerinka90 Pokaż wiadomość
moje wesele też będzie w Oli. właściciel zapewnia wystrój czy samemu trzeba kupic kwiaty? nie rozmawialiśmy z nim o tym a nie wiem czy coś jest na ten temat w umowie napisane.
Moim zdaniem sala nie wymaga dekoracji. Z tego co pamiętam mają być jakieś żywe kwiaty na stołach (nie wiem czy nie kremowe róże, ale nie jestem pewna czy mi się coś nie pomiaszało ).

Cytat:
Napisane przez Karolina_83 Pokaż wiadomość
W tym roku było nasze wesele w Oli. Jeżeli chodzi o dekorację sali to wydaje mi się ona tam zbędna, mieliśmy tylko dekorację na stołach. Ja zasugerowałam jakie chce kwiaty i kolor i takie właśnie były bez żadnej dopłaty. Miałam tylko taki duży bukiet przed nami bo właściciel zapewniał tylko taki mały a jak dla mnie byłoby za łysy przed młodymi.

Magda_ - Jeżeli chodzi o ustawienie orkiestry na dole - ja też chciałam żeby byli na dole i mieli być a jak przyjechaliśmy na salę to okazało się że zespół jest na górze. Nie wiem jak duży masz zespół ale u nas było 5 osób w tym perkusja na żywo która zajmuje dosyć sporo miejsca i jakby nie kombinować to nie pomieściliby się na dole i w dodatku graliby tuż przy stole i sami zdecydowali żeby być na górze.
A w jakim miesiącu masz wesele? My mieliśmy w czerwcu i 120 osób to było minimum.
Też mamy 5 osób, z perkusją. Zmartwiłaś mnie trochę. Od początku zakładałam, że uda się tak ustawić. Właściciel mówił, że nie było problemu (chociaż teraz myślę, że mogło chodzi o mniejsze zespoły). Będziemy rozmawiać z zespołem. Wiem, że przy graniu na górze jest problem z akustyką..sporo zespołów krzywiło się na granie tam. Jeden nawet powiedział, że nie zagra tam więcej, bo nie można ustawić tego i potem są pretensje do zespołu. Poza tym właśnie kontakt z ludźmi jest ważny. Mam nadzieję, że jakoś uda się to wszystko zgrać!

Cytat:
Napisane przez Anaelle Pokaż wiadomość
tylko 100 os. w Oli? kiedy macie ślub?
alkohol - poluję aktualnie na promocje i degustuję wieczorami z TZcikiem winka bo nie możemy sie zdecydować jakie chcemy - już wiem, że Famille Castillo odpada (przynajmniej białe bo czerwone jeszcze się chłodzi )
Ślub w maju. Rezerwowaliśmy salę bardzo wcześnie, miesiąc jednak mniej oblegany niż np. czerwiec czy wrzesień, bardzo nam zależało na tej konkretnej sali i wlaściciel się zgodził.
Co do alkoholu myślałam, żeby podzwonić do hurtowni, popytać o ceny itd., chociaż narzeczony mówi, że to za wcześnie. I sama już nie wiem, nie chcę zostawiać wszystkiego na ostatni moment. Daj znać jak wybierzecie wino
Magda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 19:43   #4289
MonisLub
Raczkowanie
 
Avatar MonisLub
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 35
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
No, to przygotowania pełną parą... A ja ślubuję 3 tygodnie później i nie mam jeszcze ani DJ'a, ani fotografa, ani sukienki, ani alkoholu.... Ale wcale się nie spinam, a co!
Akurat tak się złożyło Sukienkę kupiłam z wyprzedaży w promocyjnej cenie, a jeżeli chodzi o wódkę doradzono nam, że już takiej ceny raczej nie będzie i postanowiliśmy kupić
Ja również nie chciałam się tak spieszyć, ale skoro można było zaoszczędzić - skorzystałam
Pozdrawiam
MonisLub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:30   #4290
savati
Raczkowanie
 
Avatar savati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 38
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Witam!!! Mam nadzieje ze i mnie przyjmiecie do swojego grona
Ślub mamy 13.07.2013 u Św. Brata Alberta a impreze w Dworze Lwowskim i modle się juz teraz aby wszystko wypalilo.
Jak narazie w sumie nic nie mamy zalatwionego oprocz sali i koscioła. Macie moze jakies namiary na kamerzyste, dj i fotografa dobrego bo juz mi sie w glowie kreci od przegladania tego wszystkiego...
savati jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.