Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-09, 08:57   #2251
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
nie jestem telemarketerem
tylko specjalista ds sprzedaży w dużej ogólnopolskiej sieci szkół językowych.
Te stanowiska teraz tak pięknie nazywają. Nikt już też nie nazywa się akwizytorem, bo nie kojarzy sie to dobrze.

Nie wiem w jakiej Ty szkole pracujesz, ale ja kiedyś od jednej to wręcz uwolnić się nie mogłam. Jak miałam zajęcia- powiedzmy 3 godziny wykładów, to potrafili zadzwonić 14 razy !! Chyba ze 3 tygodnie miałam z nimi koszmar. W końcu powiedziałam, że jak jeszcze raz zadzwonią to idę na policję

Rozumiem, że to ich praca, ciężka praca, ale niech zrozumieją też klientów, którzy czegoś nie chcą, grzecznie dziękują. Jak kobita po raz piąty próbuje mi wmówić, że coś mi się przyda to już mi awersja konkretna się włącza

Kulbensikowa


Cikulada, matko boska jak tak można ludzi traktować? Szkoda, że nie powiedziałas temu szefowi co o tym myślisz!
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 09:10   #2252
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
Wita się z wami bezrobotna, którą potencjalny pracodawca zrobił w ciu*a i w związku z tym pada teraz ze zmęczenia na twarz Wczoraj z TŻ szukaliśmy informacji o tej firmie gdzie miałam dzisiaj dzień próbny i opinie na jakimś forum były same negatywne, ale postanowiłam spróbować a teraz żałuję. Razem ze mną było 2 chłopaków i każdy z nas dostał ''opiekuna''. Pracodawca powiedział mi tylko, że jedziemy w teren żeby przyjrzeć się ich pracy, więc stwierdziłam, że ok, mogę jechać, ale nie tak sobie to wszystko wyobrażałam Okazało się, że mamy jechać aż do Mielca żeby chodzić po domach i poszukiwać naiwnych i łatwowiernych osób, które będą podpisywać te nieszczęsne umowy i tym samym pakować się w niezłe bagno, bo później jest ciężko z tego zrezygnować i rachunki, które rzekomo mają być mniejsze są w rzeczywistości sporo wyższe Aż mi szkoda tych osób, bo w większości są to starsi ludzie, którzy nie zawsze wiedzą, co tak naprawdę podpisują... A na dodatek kazali mi się ubrać elegancko, więc założyłam spódnicę, elegancką bluzkę i szpilki a dopiero później dowiedziałam się, o co w tym tak naprawdę chodzi i że ta praca głównie polega nie na chodzeniu a dosłownie na bieganiu od domu do domu żeby podpisać jak najwięcej umów I tym oto sposobem dorobiłam się pięknych pęcherzy na stopach, że aż nie daję rady chodzić, pracy nie dostałam i za ten chol***y dzień próbny nie dostałam ani grosza...
O rany co za masakra w Sosnowcu też jest taka firma. Miałam jechać na rozmowę, ale poczytałam w necie o tej firmie i zrezygnowałam. Ludzie pisali, że to nie jest praca biurowa tylko jeżdżenie po starszych ludziach i naciąganie ich na podpisanie umowy więc nawet nie pojechałam i na drugi dzień okazało się, że moja koleżanka tam była i było dokładnie tak jak na forum pisali

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
to fakt, ja mimo że nie stoję na ulicy to moja praca w połowie czasu polega na dzwonieniiu do ludzi, mimo że pracuje od czerwca to już niektóre osoby znam normalnie z telefonów tyle razy do nich wydzwaniam czy nie są zainteresowani nasza ofertą i mi głupio już, ale co mogę zrobić, praca to praca


Agu już oblukałam- fajna laska z Cię
Pracowałam tak przez ostatni miesiąc mojego stażu... to było okropne ludzie wyzywali, a pracodawca kazał dzwonić prawie codziennie do tych samych ludzi

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
hej
Nadrobiłam po łebkach... dziś ciężki dzień.... jestem troszkę w rozsypce..moja babcie rano karetka zabrała do szpitala... podejrzewają że to udar babcia ledwo wypowiadała słowa.. eh..
zdrowia życzę dla Twojej babci będzie dobrze!

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Ja już mam dosyć, ostatnio ciągle się kłóce z TŻ-tem, o to kupno auta. On sobie nie radzi żeby wybrać które lepsze, a ja już tym bardziej. Jak chce mu pomóc coś łopatologicznie wytłumaczyć, np czy bardziej się opłaca w gazie czy diesel, to wali focha... ło mamusia ja chce już mieć to z głowy
Spokojnie, w końcu na pewno się dogadacie

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Ja to robię nawet gorzej, rozłączam się od razu jak mi się osobnik przedstawi. Gdybym czegoś potrzebowała to sama bym poszukała, irytują mnie takie telefony niemiłosiernie

Mój tata to mistrz! Kupił mi wczoraj te buty ale tylko jedną parę I przywiózł dzisiaj rano jak jechał do pracy
Mnie tak samo strasznie denerwują takie telefony. Prawie od razu je kończę.

O rany jakie boskie buty!

agunineczka śliczna jesteś i jaką Ty masz figurę!
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.

Edytowane przez Waniliova
Czas edycji: 2012-11-09 o 09:12
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 09:15   #2253
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Te stanowiska teraz tak pięknie nazywają. Nikt już też nie nazywa się akwizytorem, bo nie kojarzy sie to dobrze.

Nie wiem w jakiej Ty szkole pracujesz, ale ja kiedyś od jednej to wręcz uwolnić się nie mogłam. Jak miałam zajęcia- powiedzmy 3 godziny wykładów, to potrafili zadzwonić 14 razy !! Chyba ze 3 tygodnie miałam z nimi koszmar. W końcu powiedziałam, że jak jeszcze raz zadzwonią to idę na policję

Rozumiem, że to ich praca, ciężka praca, ale niech zrozumieją też klientów, którzy czegoś nie chcą, grzecznie dziękują. Jak kobita po raz piąty próbuje mi wmówić, że coś mi się przyda to już mi awersja konkretna się włącza

Kulbensikowa


Cikulada, matko boska jak tak można ludzi traktować? Szkoda, że nie powiedziałas temu szefowi co o tym myślisz!
Nie powiedziałam, bo niestety nie mam na tyle silnego charakteru żeby potencjalnemu szefowi powiedzieć prosto w twarz, co myślę o nim i o tej całej firmie tym bardziej, że cały czas był przy mnie mój opiekun Ale nie żałuję, że od razu po przyjeździe do firmy odmówiłam pracy tam, bo nie miałabym sumienia do wciskania ludziom tych cholernych umów...

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Tasiulek, zakochałam się w Twoich butach Też takie chcę
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 09:21   #2254
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Gorąco polecam Chodzę w nich od rana żeby trochę się przyzwyczaić i są całkiem nieźle wyprofilowane i mają takie poduszeczki w podeszwie Jak za tę cenę nic tylko brać No i jeszcze 3 kolory są - żółty, różowy, seledynowy Może zmienię koncepcję i zamiast czarnych butów do sukienki ubiorę pomarańczowe
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 09:28   #2255
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Gorąco polecam Chodzę w nich od rana żeby trochę się przyzwyczaić i są całkiem nieźle wyprofilowane i mają takie poduszeczki w podeszwie Jak za tę cenę nic tylko brać No i jeszcze 3 kolory są - żółty, różowy, seledynowy Może zmienię koncepcję i zamiast czarnych butów do sukienki ubiorę pomarańczowe
Pomarańczowe buty ja w lato kupiłam sobie łososiowe na takiej dość dużej szpilce. Mówisz do sukienki ślubnej czy jakiej?

Ja bym z tych butów kupiła jeszcze różowy a ile one kosztowały?
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 09:30   #2256
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
Nie powiedziałam, bo niestety nie mam na tyle silnego charakteru żeby potencjalnemu szefowi powiedzieć prosto w twarz, co myślę o nim i o tej całej firmie tym bardziej, że cały czas był przy mnie mój opiekun Ale nie żałuję, że od razu po przyjeździe do firmy odmówiłam pracy tam, bo nie miałabym sumienia do wciskania ludziom tych cholernych umów...


Ja rozumiem i cieszę się, że odmówiłaś takiej pracy
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 09:39   #2257
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

tasiulek Boskie buty

Ja uwielbiam szpilki, ale niestety nie mogę za bardzo nosić Nie wiem czemu ale od czasu chemii, mam strasznie drażliwe stopy. Każdy but mnie obciera, odparza Ja chce spowrotem móc nosić szpilki
Apropos butów właśnie byłam zanieść do reklamacji moje kozaczki, które kupiłam 2 tygodnie temu ;/ Nie wiem no naprawdę chyba mam jakiegoś pecha co do butów ;/

Wcinam rogala świętomarcińskiego
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding

Edytowane przez kroooliczek89
Czas edycji: 2012-11-09 o 09:42
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 09:44   #2258
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Pomarańczowe buty ja w lato kupiłam sobie łososiowe na takiej dość dużej szpilce. Mówisz do sukienki ślubnej czy jakiej?

Ja bym z tych butów kupiła jeszcze różowy a ile one kosztowały?
Do ślubnej do ślubnej
Te były za darmo, bo tata kupił sobie dwie pary butów jakieś trampki i zimowe i trzecie mógł sobie wybrać a wiedział że ja ich w Tczewie nie dostałam więc wziął

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
tasiulek

Wcinam rogala świętomarcińskiego
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 09:48   #2259
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
Problem w tym, że w ogłoszeniu nie było ani słowa o doradztwie finansowym i dlatego wysłałam swoje CV na zupełnie inne stanowisko a oni mnie dali na dzień próbny na przedstawiciela handlowego o czym właściciel nie raczył mnie poinformować, tylko wszystkiego dowiadywałam się od swojego opiekuna A właściciel dosłownie w kilku słowach bardzo ogólnie powiedział o tej firmie i na dodatek mówił to w taki sposób, że każdego by zachęcił do pracy tam I o wszystkim dowiedziałam się dopiero w drodze do Mielca żebym już nie mogła zrezygnować i wrócić
No tak, bo teraz w ogłoszeniu prawdy nie napiszą...
A z takich śmieszniejszych - są u Was w mieście tacy zboczeńcy, co to siedzą na ogłoszeniach o pracę już 3 lata, zmieniają maile co miesiąc (ale łatwo ich rozpoznać, bo np. jest to zwykle coś+123) i "zatrudnią Panie w wieku od 18-35. Wykształcenie nieważne. Cv na maila + 3zdjęcia" albo "Zatrudnię asystentkę. Miła, wiek od 18-40, gotowa do wyjazdów służbowych i nadgodzin..." Te trzy kropeczki mnie dobijają A najlepsze, że ludzie się na to nabierają.
Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Już byłam, wydaje mi się, ze oprawki dobrze leżą, ale ucho jest już i tak obtarte i boli... ;/
Kurcze to nie wiem, co Ci poradzić, musisz jakoś nimi pomanewrować, albo niżej na nos zakładać i automatycznie oprawki pójdą w górę, albo już nie wiem... A no i jak nosisz opaskę jakąś twardszą to też boli potem. A może Ci przejdzie, bo mnie też tak czasem boli, a okulary noszę już wieki

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Ja też tego nie lubią jak tak zaczepiają ale z drugiej strony jest mi ich trochę żal. Bo wiem jak jest teraz krucho z kasą i ludzie łapią sie wszystkiego, żeby miec na swoje wydatki, a że trafiają na taką niewdzięczną pracę... ehh.. co to sie porobiło...

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

aaaa.... i informuję, że dodałam fotki na pocztę
Mi tam ich nie jest żal niestety... Bo jak pracowałam w ulotkach (też mieli mnie za naciągacza, bo im dawałam ulotkę) to te dziewczyny wciskały ludziom takie kity, że głowa mała. Np. pytały "jaką okrągłą rocznicę w tym roku obchodzi nasze centrum handlowe? No oczywiście, że piątą! I za prawidłową odpowiedź dostaje pan od nas..." itd. A 5 lat to CH ma dopiero w tym roku, a one dodatkowo powoływały się na to centrum. A potem na boku wyśmiewały się z tych ludzi niestety tak wyszło, że 5 dni pod rząd przez 5 godzin chodziłam tam, gdzie one, także tego... A perfumy są warte grosze.

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
hej
Nadrobiłam po łebkach... dziś ciężki dzień.... jestem troszkę w rozsypce..moja babcie rano karetka zabrała do szpitala... podejrzewają że to udar babcia ledwo wypowiadała słowa.. eh..
Będzie dobrze trzymaj się i zdrówka dla babci

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Bez kitu to jakieś cyrki! Jak można z czystym sumieniem iść spać wiedząc że jakiejś starszej osobie przez jakiś "genialny interes" może nie starczyć na leki czy na chleb! W jakim ja kraju żyje gdzie człowiek człowiekowi to najchętniej by łopatą przywalił za 5zł

Kulbensikowa zdrowia dla babci! Trzymam oby było dobrze!

Mała, a którą płytę ćwiczysz?
A widziałyście ostatnio UWAGĘ, czy któregoś z tych programów na tvn? O tej firmie, która zatrudniała ludzi, żeby sprzedawali ludziom cegiełki na biedne dzieci, a tak serio wszystko szło do ich kieszenie. A ci zatrudnieni nie mieli pojęcia, byli pewni, że to trafia do dzieci

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Ja już mam dosyć, ostatnio ciągle się kłóce z TŻ-tem, o to kupno auta. On sobie nie radzi żeby wybrać które lepsze, a ja już tym bardziej. Jak chce mu pomóc coś łopatologicznie wytłumaczyć, np czy bardziej się opłaca w gazie czy diesel, to wali focha... ło mamusia ja chce już mieć to z głowy
Audi niech sobie kupi będzie miał auto na lata. A czy diesel czy gaz to nie sama nie wiem, bo Tż przerzucił się z benzyny na diesel i sobie chwali, a jak z gazem to nie wiem...


Tasiulek, świetne te buty ale masz tatę

Witam się kawką...
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 09:56   #2260
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Audi niech sobie kupi będzie miał auto na lata. A czy diesel czy gaz to nie sama nie wiem, bo Tż przerzucił się z benzyny na diesel i sobie chwali, a jak z gazem to nie wiem...
o to, to Mnie Tż zaraził miłością do Audi Już swoim 3,5 roku jezdzę i jestem bardzo zadowolona Ja mam diesla, a TŻ w sierpniu zmienił auto i kupił Audi w benzynie, ale zainstalował gaz bo by mu całą wypłatę zjadło przy tym silniku Z obu jesteśmy bardzo zadowoleni
A jeśli chcesz nie duże auto to polecam A3, ja mam i naprawdę bardzo wygodnie się jeździ, a pali tyle co nic...
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 09:56   #2261
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
No tak, bo teraz w ogłoszeniu prawdy nie napiszą...
A z takich śmieszniejszych - są u Was w mieście tacy zboczeńcy, co to siedzą na ogłoszeniach o pracę już 3 lata, zmieniają maile co miesiąc (ale łatwo ich rozpoznać, bo np. jest to zwykle coś+123) i "zatrudnią Panie w wieku od 18-35. Wykształcenie nieważne. Cv na maila + 3zdjęcia" albo "Zatrudnię asystentkę. Miła, wiek od 18-40, gotowa do wyjazdów służbowych i nadgodzin..." Te trzy kropeczki mnie dobijają A najlepsze, że ludzie się na to nabierają.

Kurcze to nie wiem, co Ci poradzić, musisz jakoś nimi pomanewrować, albo niżej na nos zakładać i automatycznie oprawki pójdą w górę, albo już nie wiem... A no i jak nosisz opaskę jakąś twardszą to też boli potem. A może Ci przejdzie, bo mnie też tak czasem boli, a okulary noszę już wieki


Mi tam ich nie jest żal niestety... Bo jak pracowałam w ulotkach (też mieli mnie za naciągacza, bo im dawałam ulotkę) to te dziewczyny wciskały ludziom takie kity, że głowa mała. Np. pytały "jaką okrągłą rocznicę w tym roku obchodzi nasze centrum handlowe? No oczywiście, że piątą! I za prawidłową odpowiedź dostaje pan od nas..." itd. A 5 lat to CH ma dopiero w tym roku, a one dodatkowo powoływały się na to centrum. A potem na boku wyśmiewały się z tych ludzi niestety tak wyszło, że 5 dni pod rząd przez 5 godzin chodziłam tam, gdzie one, także tego... A perfumy są warte grosze.


Będzie dobrze trzymaj się i zdrówka dla babci


A widziałyście ostatnio UWAGĘ, czy któregoś z tych programów na tvn? O tej firmie, która zatrudniała ludzi, żeby sprzedawali ludziom cegiełki na biedne dzieci, a tak serio wszystko szło do ich kieszenie. A ci zatrudnieni nie mieli pojęcia, byli pewni, że to trafia do dzieci


Audi niech sobie kupi będzie miał auto na lata. A czy diesel czy gaz to nie sama nie wiem, bo Tż przerzucił się z benzyny na diesel i sobie chwali, a jak z gazem to nie wiem...


Tasiulek, świetne te buty ale masz tatę

Witam się kawką...
Na chwilę obecną zdecydowany jest na VW Golfa IV. Teraz mamy " Golfa Trójkę" i jest ok. Mamy w tej chwili na gaz no i właśnie o by chciał diesel, a ja go namawiam na gaz tak samo jak teraz... Po przeliczeniu ile on nim jeździ wychodzi mi na miesiąc, jeśli samochód byłby na gaz, 130zł oszczędności, w porównaniu do diesla. To jest dużo jak dla mnie ;/ No ale ciężko mi go przekonać ;/
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 10:02   #2262
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Do ślubnej do ślubnej
Te były za darmo, bo tata kupił sobie dwie pary butów jakieś trampki i zimowe i trzecie mógł sobie wybrać a wiedział że ja ich w Tczewie nie dostałam więc wziął
Ale bajer za darmoche masz takie super bucisze

Pomarańczowe buty do sukni... fajnie

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
A widziałyście ostatnio UWAGĘ, czy któregoś z tych programów na tvn? O tej firmie, która zatrudniała ludzi, żeby sprzedawali ludziom cegiełki na biedne dzieci, a tak serio wszystko szło do ich kieszenie. A ci zatrudnieni nie mieli pojęcia, byli pewni, że to trafia do dzieci
nie widziałam tego programu. Pozabijać takich
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 10:29   #2263
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cześć! wczoraj z TZ mielismy obejrzeć salę ale bierze mnie przeziębienie i po pracy miałam się położyć na chwilę na łóżku i padłam.... może dzisiaj nam się uda chociaż wcale lepiej się nie czuję. a jeszcze za chwilę muszę pojechać do Częstochowy na uczelnię pozałatwiać kilka spraw.....ehhh ale mi się nie chcę w taką pogodę...ale specjalnie wzięłam dzisiaj wolne na to.


Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
hej
Nadrobiłam po łebkach... dziś ciężki dzień.... jestem troszkę w rozsypce..moja babcie rano karetka zabrała do szpitala... podejrzewają że to udar babcia ledwo wypowiadała słowa.. eh..
Oj Kochana współczuję bardzo i wiem jak to jest moja kochana śp już Babcia miała 3 udary za każdym razem doszła powolutku do siebie więc bądź dobrej myśli


Ja Was tylko z grubsza przeczytałam, i zwróciłam uwagę na tą akcję cegiełek co któraś z Was pisała...... a u nas w pracy była ta akcja i wszyscy kupowaliśmy te cegiełki....i mam rozumieć że wcale nie pomogliśmy żadnym dzieciom tylko jakimś frajerom????


Nadrobię Was wieczorkiem bo coś tu o jakiś pupach czytam ale nie wiem o co chodzi
miłego
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 10:34   #2264
Angel_21_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 680
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

buty cudo mierzyłam je nawet powstrzymałam się od kupna bo przeważnie szpilki kupuje a potem w ogóle w nich nie chodzę bo są nie wygodne

co do mojej byłej pracy to wyglądało to trochę inaczej w tej firmie bo nie dzwoniliśmy do przypadkowych osób tylko do osób stale korzystających z tego wydawnictwa i u nas było tak, że mówiliśmy co mamy a większość to publikacje dotyczące nowych ustaw więc większość mówiła, że czekali na nasz telefon i od razu brali (co się z tym wiązało = super premie = zadowolona ja ) a co do tych telemarketerów co dzwonią po 14 razy jak na sraczkę i żyć nie dają to nie w☠☠☠☠iajcie się na nich bo to nie do końca ich wina tylko firmy i osoby co dzwoniła do was wcześniej że znowu was do bazy wprowadzali ... jedyna rada rozłączanie się i mówienie nie nie wystarczy, więc najlepiej powiedzieć, że nie życzycie sobie od nich telefonów i prosicie o skreślenie z bazy numerów wtedy oni muszą jak nie to możecie przy 2 telefonie prosić o rozmowę z liderem, przełożonym jak kto chce i nie wyżywajcie się na tej osobie co dzwoni bo przeważnie jest tak przynajmniej u mnie że nawet nie wiedziałam do kogo zadzwonię tylko program sam mi wybierał kogoś z bazy i jak już się do tej osoby dzwoniło wcześniej to wina osoby wcześniej dzwoniącej że źle zapisała kogoś i trafiał co chwile z powrotem do bazy
__________________
Angel_21_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 10:40   #2265
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Też nie lubię tych telefonów, ale po prostu się rozłączam, taka praca.

Do zobaczyska wieczorem albo w niedzielę Edukejszyn wzywa
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 10:41   #2266
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Kwiatuszek YOU MADE MY DAY
Wybacz ale poprawiasz mi humor tymi tekstami jak Bridget Jones
Nie ma się z czego śmiać Wczoraj jeszcze na domiar złego wpadł mi szlafrok do miski z wodą, płynem i brudnymi skarpetami TŻ-ta mojej siostry, przez co ja wpadłam w taki szał, że myślałam, że wszystko rozniosę! Chodziłam po domu i trzaskałam czym się da, a to drzwiami, a to szafką... TŻ na mnie patrzył i chyba pomyślał, że zwariowałam... A potem przez to wszystko jeszcze pokłóciłam się z TŻ-tem i cały wieczór ryczałam jak bóbr zamknięta w łazience... Jak sobie teraz myślę o moim wczorajszym zachowaniu to aż jest mi wstyd i zastanawiam się czy nie powinnam się leczyć na głowę...

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
i mi też !! serio aż mam ochotę obejrzeć ten film
dobrze, że chociaż Wam poprawił się przez to humor
Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Ja tam kwiatuszka rozumiem, bo my jeśli chodzi o @ jesteśmy genetycznymi siostrami te same objawy, takie same zrzędy
Kwiatuszek - wdech, wydech i meliska


To musisz iść do nich z powrotem, żeby Ci wyprofilowali bo od źle leżących oprawek może nawet głowa boleć.


... dlatego ja szerokim łukiem omijam oferty dot. doradztwa finansowego itp. ...
Cieszę się, że choć ktoś mnie rozumie Chociaż ja sama mam wątpliwości czy aby na pewno moje wczorajsze zachowanie można jakoś racjonalnie wytłumaczyć...

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
W zasadzie to nie jest do końca tak, że pracy nie dostałam bo jak się tylko przekonałam o co w tym chodzi to od razu stwierdziłam, że nie chcę tam pracować i naciągać ludzi. Po przyjeździe do biura mieliśmy jeszcze jedno spotkanie z szefem i już na wstępie mu powiedziałam, że jednak nie podejmę się pracy u nich, tylko głupio mi było powiedzieć prawdę więc się wykręciłam studiami, że nie chcę ich zawalić a praca u nich wiązałaby się z tym, że codziennie od rana do wieczora nie byłoby mnie w domu i nie miałabym kiedy się uczyć. Także nie wiem czy zostałabym przyjęta bo to ja zrezygnowałam z oszukiwania ludzi.
Ja bym na Twoim miejscu powiedziała wprost, że są oszustami i żądała wyjaśnień dlaczego od razu nie powiedzieli na czym ta praca ma polegać. Przecież to nie Ty powinnaś się tłumaczyć czemu nie chcesz tam pracować, ale oni dlaczego oszukują ludzi!
Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
hej
Nadrobiłam po łebkach... dziś ciężki dzień.... jestem troszkę w rozsypce..moja babcie rano karetka zabrała do szpitala... podejrzewają że to udar babcia ledwo wypowiadała słowa.. eh..
Przykro mi Dużo zdrówka dla babci Trzymam kciuki, żeby było dobrze
Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
nie jestem telemarketerem
tylko specjalista ds sprzedaży w dużej ogólnopolskiej sieci szkół językowych.
Niech zgadnę - "Speak-up"? 'Specjalista do spraw sprzedaży' to niestety tylko taki ładny eufemizm słowa 'telemarketer'
Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Ucz się ucz będziemy po porady przychodzić


Z siemienia lnianego robiłaś może? Bardzo fajna jest


Ja to robię nawet gorzej, rozłączam się od razu jak mi się osobnik przedstawi. Gdybym czegoś potrzebowała to sama bym poszukała, irytują mnie takie telefony niemiłosiernie

Mój tata to mistrz! Kupił mi wczoraj te buty ale tylko jedną parę I przywiózł dzisiaj rano jak jechał do pracy
Świetne buty! choć ja bym się pewnie nie odważyła nosić takich jaskrawych Ja to raczej taka szara myszka jestem...

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
Nie powiedziałam, bo niestety nie mam na tyle silnego charakteru żeby potencjalnemu szefowi powiedzieć prosto w twarz, co myślę o nim i o tej całej firmie tym bardziej, że cały czas był przy mnie mój opiekun Ale nie żałuję, że od razu po przyjeździe do firmy odmówiłam pracy tam, bo nie miałabym sumienia do wciskania ludziom tych cholernych umów...

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Tasiulek, zakochałam się w Twoich butach Też takie chcę
I co z tego, ze opiekun był przy Tobie, przecież i tak byś tam nie pracowała! Ja bym w nosie miała kto przy mnie stoi i wygarnęła im wszystko, bo tylko straciłaś przez nich czas i pęcherzy się nabawiłaś...


Idę się ogarnąć, zmyć maseczkę z włosów, wysuszyć, ułożyć i potem zabieram TŻ-ta na zakupy, bo musi mi doradzić w sprawie czapki i butów zimowych Pewnie będzie marudził, ale mam swoje sposoby, żeby go przekonać

To miłego dnia piękne
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 11:00   #2267
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Angel_21_ Pokaż wiadomość
co do mojej byłej pracy to wyglądało to trochę inaczej w tej firmie bo nie dzwoniliśmy do przypadkowych osób tylko do osób stale korzystających z tego wydawnictwa i u nas było tak, że mówiliśmy co mamy a większość to publikacje dotyczące nowych ustaw więc większość mówiła, że czekali na nasz telefon i od razu brali (co się z tym wiązało = super premie = zadowolona ja ) a co do tych telemarketerów co dzwonią po 14 razy jak na sraczkę i żyć nie dają to nie w☠☠☠☠iajcie się na nich bo to nie do końca ich wina tylko firmy i osoby co dzwoniła do was wcześniej że znowu was do bazy wprowadzali ... jedyna rada rozłączanie się i mówienie nie nie wystarczy, więc najlepiej powiedzieć, że nie życzycie sobie od nich telefonów i prosicie o skreślenie z bazy numerów wtedy oni muszą jak nie to możecie przy 2 telefonie prosić o rozmowę z liderem, przełożonym jak kto chce i nie wyżywajcie się na tej osobie co dzwoni bo przeważnie jest tak przynajmniej u mnie że nawet nie wiedziałam do kogo zadzwonię tylko program sam mi wybierał kogoś z bazy i jak już się do tej osoby dzwoniło wcześniej to wina osoby wcześniej dzwoniącej że źle zapisała kogoś i trafiał co chwile z powrotem do bazy

Tylko wiesz, jak raz odmawiasz ładnie, drugi raz też, to za trzecim razem włącza się agresor!

Kiedyś do mnie dzwoniła babeczka z orange. Ona mi mówi, że przedstawi mi ofertę itd, a ja mówię, że nie jestem zainteresowana, dziękuję i się rozłaczyłam. Oddzwania i mówi, że nas "coś" rozłaczyło, a ja mówię, że to ja, bo nie jestem zainteresowana. A ta krzyknęła i powiedziała: ale po co się rozłaczasz jak nie wiesz o co chodzi ! Dacie wiarę?
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 11:10   #2268
Angel_21_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 680
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość

Tylko wiesz, jak raz odmawiasz ładnie, drugi raz też, to za trzecim razem włącza się agresor!

Kiedyś do mnie dzwoniła babeczka z orange. Ona mi mówi, że przedstawi mi ofertę itd, a ja mówię, że nie jestem zainteresowana, dziękuję i się rozłaczyłam. Oddzwania i mówi, że nas "coś" rozłaczyło, a ja mówię, że to ja, bo nie jestem zainteresowana. A ta krzyknęła i powiedziała: ale po co się rozłaczasz jak nie wiesz o co chodzi ! Dacie wiarę?
rozumiem mnie wcześniej też szlak trafiał ale wiem jak to teraz wygląda i jeżeli się nie powie, że nie życzysz sobie telefonów i prosisz o skreślenie z bazy to wtedy tylko można liczyć na to w innym przypadku tłumaczą sobie że wtedy nie byłaś zainteresowana, może teraz jesteś a po 2 jest wielkie parcie na to ile się rozmawia więc dlatego oni nawijają ile się da... ja uważam, że mało kto się nadaje do tej pracy bo trzeba być naprawdę rozsądnym i wiedzieć kiedy i jak z kimś rozmawiać ... ale to tylko świadczy o pracodawcach jakie świetne szkolenia robią i jak podchodzą do klientów

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

lecę na pociąg miłego dnia buziaki
__________________
Angel_21_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 11:15   #2269
larys__a
Rozeznanie
 
Avatar larys__a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 586
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

halooo

a do mnie jak dzwonią to zawsze mówię nie dziękuje a on dalej nawija to ja pytam donośnie i stanowczo czy mnie zrozumiano i czy znaja znaczenie słowa nie dziękuje i się rozłączam.

tasiulku ale piękne te szpilki ile ma obcas cm?

pędzę smażyć rybkę a potem na zakupy!
larys__a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 11:15   #2270
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Ale mam zakwasy po wczorajszej Chodakowskiej masakra jakas normalnie
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 11:17   #2271
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Stawiam z rana ! 666 dni do slubu

Super ale ja sie nie napije bo do pracy lece na 14
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 11:23   #2272
Angel_21_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 680
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez larys__a Pokaż wiadomość
halooo

a do mnie jak dzwonią to zawsze mówię nie dziękuje a on dalej nawija to ja pytam donośnie i stanowczo czy mnie zrozumiano i czy znaja znaczenie słowa nie dziękuje i się rozłączam.

tasiulku ale piękne te szpilki ile ma obcas cm?

pędzę smażyć rybkę a potem na zakupy!
i tu jest pies pogrzebany nie dziękuje nie wystarczy bo to nic nie da tak są telemarketerzy szkoleni niestety i dopiero NIE ŻYCZĘ SOBIE TELEFONÓW I PROSZĘ MNIE WYKREŚLIĆ Z BAZY działa wiem chore przykre ale prawdziwe
__________________
Angel_21_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 11:26   #2273
malutka155
Zakorzenienie
 
Avatar malutka155
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Za siedmioma lasami
Wiadomości: 7 708
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Która chce ciasteczko czekoladowe? Niedawno wyjęłam z piekarnika
__________________
malutka155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 11:31   #2274
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

malutka155 nie kus
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 11:33   #2275
malutka155
Zakorzenienie
 
Avatar malutka155
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Za siedmioma lasami
Wiadomości: 7 708
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Doobre mi wyszły Nie wiem kiedy ostatni raz jadłam coś słodkiego, a dzisiaj mam taką chcicę, że nawet bym cukier jadła
__________________
malutka155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 11:37   #2276
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość

Tylko wiesz, jak raz odmawiasz ładnie, drugi raz też, to za trzecim razem włącza się agresor!

Kiedyś do mnie dzwoniła babeczka z orange. Ona mi mówi, że przedstawi mi ofertę itd, a ja mówię, że nie jestem zainteresowana, dziękuję i się rozłaczyłam. Oddzwania i mówi, że nas "coś" rozłaczyło, a ja mówię, że to ja, bo nie jestem zainteresowana. A ta krzyknęła i powiedziała: ale po co się rozłaczasz jak nie wiesz o co chodzi ! Dacie wiarę?
dobra jest babka ja właśnie tak w Orange przez miesiąc dzwoniłam, ale takich tekstów nie mówiłam

Cytat:
Napisane przez Angel_21_ Pokaż wiadomość
i tu jest pies pogrzebany nie dziękuje nie wystarczy bo to nic nie da tak są telemarketerzy szkoleni niestety i dopiero NIE ŻYCZĘ SOBIE TELEFONÓW I PROSZĘ MNIE WYKREŚLIĆ Z BAZY działa wiem chore przykre ale prawdziwe
Nie wiem jak w innych firmach, ale w Orange to w ogóle nie działało i z żadnej bazy nie wykreślali nawet jak mówiłam pracodawcy ''ale ja już tu 3 razy dzwoniłam'' to odpowiadał ''no i co z tego? To, że wczoraj nie był zainteresowany nie znaczy, że dzisiaj tak będzie. Może miał zły dzień.''

Cytat:
Napisane przez malutka155 Pokaż wiadomość
Która chce ciasteczko czekoladowe? Niedawno wyjęłam z piekarnika
Ja chcę, ja!

kwiatuszek wzajemnie miłego dnia a Twoje zachowaniem moim zdaniem jest jak najbardziej normalne jeśli nie to ja też powinnam się leczyć
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 11:37   #2277
Piankka
Zadomowienie
 
Avatar Piankka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 090
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Na chwilę obecną zdecydowany jest na VW Golfa IV. Teraz mamy " Golfa Trójkę" i jest ok. Mamy w tej chwili na gaz no i właśnie o by chciał diesel, a ja go namawiam na gaz tak samo jak teraz... Po przeliczeniu ile on nim jeździ wychodzi mi na miesiąc, jeśli samochód byłby na gaz, 130zł oszczędności, w porównaniu do diesla. To jest dużo jak dla mnie ;/ No ale ciężko mi go przekonać ;/
Tak porównywalne do golfa 4 będzie audi a3 i lepsze diesel niz gaz, bo gaz jest fe bo auta zamulają tylko ja mam z tż audi a3 2.0tdi i sobie chwalimy - teraz szukamy coś innego
Piankka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 11:50   #2278
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość

Audi niech sobie kupi będzie miał auto na lata. A czy diesel czy gaz to nie sama nie wiem, bo Tż przerzucił się z benzyny na diesel i sobie chwali, a jak z gazem to nie wiem...
No Wasza Audica jest konkretna, bardzo mi się podoba

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Na chwilę obecną zdecydowany jest na VW Golfa IV. Teraz mamy " Golfa Trójkę" i jest ok. Mamy w tej chwili na gaz no i właśnie o by chciał diesel, a ja go namawiam na gaz tak samo jak teraz... Po przeliczeniu ile on nim jeździ wychodzi mi na miesiąc, jeśli samochód byłby na gaz, 130zł oszczędności, w porównaniu do diesla. To jest dużo jak dla mnie ;/ No ale ciężko mi go przekonać ;/
Ja mu się też nie dziwie :P Auta na gaz to masakra jakaś Chociaż faktycznie jeśli dużo się jeździ to spora oszczędność.

U nas też jest na tapecie zakup samochodu, co gorsza TŻ już niewiele brakuje $ żeby zakupić sobie to co w załączniku. Nie jestem co do niego przekonana, ale grunt że niemieckie

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Nie ma się z czego śmiać Wczoraj jeszcze na domiar złego wpadł mi szlafrok do miski z wodą, płynem i brudnymi skarpetami TŻ-ta mojej siostry, przez co ja wpadłam w taki szał, że myślałam, że wszystko rozniosę! Chodziłam po domu i trzaskałam czym się da, a to drzwiami, a to szafką... TŻ na mnie patrzył i chyba pomyślał, że zwariowałam... A potem przez to wszystko jeszcze pokłóciłam się z TŻ-tem i cały wieczór ryczałam jak bóbr zamknięta w łazience... Jak sobie teraz myślę o moim wczorajszym zachowaniu to aż jest mi wstyd i zastanawiam się czy nie powinnam się leczyć na głowę...

Niech zgadnę - "Speak-up"? 'Specjalista do spraw sprzedaży' to niestety tylko taki ładny eufemizm słowa 'telemarketer'
Ci to dopiero są natrętni!!! Nie wiem skąd mieli mój numer i dzwonili do mnie z uporem maniaka, dopiero jak przeszłam się do ich siedziby i zrobiłam awanturę to się to wszystko skończyło

Cytat:
Napisane przez larys__a Pokaż wiadomość
halooo



tasiulku ale piękne te szpilki ile ma obcas cm?

pędzę smażyć rybkę a potem na zakupy!
10cm

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Ale mam zakwasy po wczorajszej Chodakowskiej masakra jakas normalnie
I bardzo dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Desktop79.jpg (155,5 KB, 23 załadowań)
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 11:55   #2279
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

tasiulek za co mnie tu brzuch boli, bo sie w koncu zmobilizowalam, a Ty mnie jeszcze lejesz po dupsku - osz Ty niewdzieczna
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 11:55   #2280
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Tycikata, tam mówili o konkretnej firmie, już nie pamiętam jakiej... Więc może to nie była Twoja

Pianka, przecież pisałaś, że niedawno kupiliście auto, znowu szukacie?
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.