Obóz zimowy .. jacyś chętni ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-13, 17:51   #1
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Talking

Obóz zimowy .. jacyś chętni ?


No więc tak jak w temacie chcialabym sie wybrac na oboz zimowy<narciarski> w tym roku
Patrzyłam oferty ale nie ma wielkiego wyboru.. Jezeli z narciarskiego nic by nie wyszlo to w gre wchodzi tez jakis wypad zagraniczny w cieple kraje Mysleliscie juz o takim wyjezdzie? Macie moze jakies propozycje ?
Piszcie !


btw. z gory przepraszam jak podobny watek istnieje.. ale nie moglam znalezc.
__________________
Chuligan i tyle..

Edytowane przez mikam121
Czas edycji: 2011-11-13 o 21:55
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 13:51   #2
Tu_pak
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: szwędam się :)
Wiadomości: 150
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

Hmm to mocne rozbieżne opcje wg mnie, jeśli chodzi o puszkiwania w necie propozycji wyjazdowych. Pytanie jeśli chodzi o narty i sporty zimowe czy chciałaś się wybrać na wyjazd w obrębie PL czy jednak za granicę i jak terminowo ? czy okolice świąt sylwka, czy bardziej ferie ?
Tu_pak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 20:09   #3
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

Troche rozbiezne.To prawda,ale dopiero zaczynam cos ogarniac ze tak powiem ten temat.
No wiec tak.Jeśli chodzi o oboz to interesuje mnie tylko Zakopane,Białka lub ogólnie Słowacja. Austra,Włochy itp. odpadaja gdyz nie chce daleko tluc sie autokarem a samolotem obozow nie znalazlam ..
Jezeli chodzi o wypad w cieple kraje to nie mam wybranego miejsca byle by bylo w miare tanio,mozna by bylo sie powygrzewac na cieplym piasku i troche `zlapac` opalenizny ..tyle
Interesuja mnie ferie zimowe,bo jeszcze sie ucze i ta przerwa najbardziej mi odpowiada
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 23:54   #4
Tu_pak
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: szwędam się :)
Wiadomości: 150
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

I jak poszukiwania coś udało się wygrzebać? Rozumiem, że wtakim razie planujesz i ten i ten wyjazd ? Na początku myślałam, ze próbujesz dokonać decyzji czy ciepłe kraje czy zimowisko. Czasu coraz mniej ciekawe czy uświadczymy w polskich górach wystarczającą ilość śniegu.. No w każdym razie uważam że na początek wybór zimowych sportów u nas w kraju to dobra opcja. Zaczęłam szukać czegoś co mogłoby podpasować Twoim predyspozycjom w tej wyszukiwarce: [ciach]
ale trzeba wypisywać wiek którego nie znam ;P no i kraj można wybrać.

a co do ferii na szczęście jeszcze chwila czasu jest

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2012-12-04 o 13:09
Tu_pak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 08:00   #5
Dorotii83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 280
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

Mikam, to chyba jakoś słabo szukałaś. Przecież pełno jest ofert wyjazdowych z możliwością wyboru autokaru lub samolotu.

Dojazd do Austrii może być tylko o 5 godzin dłuższy niż dojazd do Polskich gór a warunki są nieporównywalne lepsze.
Dorotii83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 13:45   #6
natkacz
Zadomowienie
 
Avatar natkacz
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 011
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

wydaję mi się , że nie opłaca się jechać w polskie góry , ponieważ nie mamy gwarancji śniegu, kolejki na wyciągi są długie , a cena jest porównywalna do zagranicznych ferii , nie mówię tutaj odrazu o Austrii czy Francji , ponieważ tam rzeczywiście jedzie się nawet całą dobę, ceny na stokach są dość wyskokie. Może warto zdecydować się na Czechy czy Słowację, ja w tym roku jadę drugi raz na Słowację, i jest to obóz godny polecenia , kosztuje jakies 1100 zł , 6 dni na stoku , dobry autokar i tani skipass.
__________________

natkacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 14:32   #7
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

Cytat:
Napisane przez natkacz Pokaż wiadomość
wydaję mi się , że nie opłaca się jechać w polskie góry , ponieważ nie mamy gwarancji śniegu, kolejki na wyciągi są długie , a cena jest porównywalna do zagranicznych ferii , nie mówię tutaj odrazu o Austrii czy Francji , ponieważ tam rzeczywiście jedzie się nawet całą dobę, ceny na stokach są dość wyskokie. Może warto zdecydować się na Czechy czy Słowację, ja w tym roku jadę drugi raz na Słowację, i jest to obóz godny polecenia , kosztuje jakies 1100 zł , 6 dni na stoku , dobry autokar i tani skipass.
no a jak tam z imprezami?
bo w Zakopanem to ja prawie co roku jestem i tam jest co robic a na Slowacji bylam tylko kilka razy i za bardzo atrakcji poza stokiem tam nie ma raczej.. moze sie myle?
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-03, 17:02   #8
natkacz
Zadomowienie
 
Avatar natkacz
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 011
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

tam też jest co robić, są imprezy
__________________

natkacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 12:17   #9
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

Cytat:
Napisane przez natkacz Pokaż wiadomość
tam też jest co robić, są imprezy
a nie wiesz jak jest na obozach zimowych z imprezami np.oboz z BUTa
W sensie jakas dyskoteka,bar,pub wieczorem czy tam w "osrodku" cos sami ogarniamy
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 18:30   #10
natkacz
Zadomowienie
 
Avatar natkacz
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 011
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

nie wiem , nie byłam nigdy z butem , ale jak nastawiasz się na imprezy to livigno z buta jest fajna oferta niestety w nie ma jej w moim terminie feri ..
__________________

natkacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 18:38   #11
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

Cytat:
Napisane przez natkacz Pokaż wiadomość
nie wiem , nie byłam nigdy z butem , ale jak nastawiasz się na imprezy to livigno z buta jest fajna oferta niestety w nie ma jej w moim terminie feri ..
a ty z jakiegos biura jedziesz? na oboz? taa?
podeslij linka jak tak
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 13:05   #12
natkacz
Zadomowienie
 
Avatar natkacz
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 011
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

jadę albo tutaj
http://almatur.pl/slowacja-chopok-ob...~SH__zima.html
i jeszcze znalazłam fajną i nawet niedrogą ofertę do Austrii
http://but.waw.pl/obozy/index.php?co=oferta_opis&id=183
teraz nie wiem, na Słowacji było mega fajnie bo było jakieś 100 osób na obozie i wychowawcy nie dawali rady tego wszystkiego upilnować a z kolei ta Austria to taki porządny hotel i wogle, więc nie wiem..
__________________

natkacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 15:28   #13
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

slyszalam ze z Almatura sa tacy sobie opiekunowie .. a z BUTa faajni
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 22:24   #14
Dorotii83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 280
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

Austria zdecydowanie!!!! Zdecydowanie lepsze stoki! Więcej wyciągów i szersze trasy. O wiele więcej skorzystasz.
Dorotii83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 17:15   #15
natkacz
Zadomowienie
 
Avatar natkacz
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 011
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

http://skipper.poznan.pl/offer_9_6437.html jeszcze myślę nad tą ofertą ogólnie jak byłam w zeszłym roku to opiekunowie z almatura byli dość no nie wiem jak to określić , nie dawali sobie rady ze 100 osobami w jednym ośrodku , jak im brakowało papierosów czy alko to przychodzili i szukali a jak nie to mieli to w sumie gdzieś, ogólnie przez dwa pierwsze i dwa ostatnie dni ani troszkę nie pilnowali, a w środku obozu to sprawiali takie wrażenie, ale jak poszli na imprezę z nami to sami balowali jeszcze lepiej od nas ;d , ale ogólnie nie wiem jak tam almatur , bo tylko raz z nimi byłam , a co do but to może ktoś był i się wypowie? albo ktoś zna którąś z tych miejscowosci Valfrejus albo tą w Austrii?
__________________

natkacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 17:59   #16
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

Cytat:
Napisane przez natkacz Pokaż wiadomość
http://skipper.poznan.pl/offer_9_6437.html jeszcze myślę nad tą ofertą ogólnie jak byłam w zeszłym roku to opiekunowie z almatura byli dość no nie wiem jak to określić , nie dawali sobie rady ze 100 osobami w jednym ośrodku , jak im brakowało papierosów czy alko to przychodzili i szukali a jak nie to mieli to w sumie gdzieś, ogólnie przez dwa pierwsze i dwa ostatnie dni ani troszkę nie pilnowali, a w środku obozu to sprawiali takie wrażenie, ale jak poszli na imprezę z nami to sami balowali jeszcze lepiej od nas ;d , ale ogólnie nie wiem jak tam almatur , bo tylko raz z nimi byłam , a co do but to może ktoś był i się wypowie? albo ktoś zna którąś z tych miejscowosci Valfrejus albo tą w Austrii?
To byly tam jednak na Słowacji dyskoteki tak?
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 13:33   #17
natkacz
Zadomowienie
 
Avatar natkacz
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 011
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

byliśmy dwa razy , ale jakos super nie było w sumie wszyscy się napili to się podobało , ale dyskoteka była trochę lipna, bo byliśmy tylko my i parę osób , generalnie w swoim gronie się spoko bawiliśmy , ale typowo dyskoteka to nie byla
__________________

natkacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 18:54   #18
l_rainbow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

Mam mały problem. Szukam jakiegoś obozu snowboardowego. Najchętniej wybiorę Włochy, a Polska z góry odpada. Moje ferie trwają od 29 stycznia do 12 lutego. Zależy mi też na jakimś ogarniętym, znającym się na rzeczy biurze podróży/klubie. Mam okazję pojeździć na snb raz w roku, więc chciałabym z pożytkiem wykorzystać czas :P Polecajcie, polecajcie.

PS: A najlepiej polecajcie obozy na które sami chcecie się zapisać/jesteście zapisani, bo nie mam żadnego towarzystwa na wyjazd, a sama nie lubię
l_rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 00:02   #19
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

Cytat:
Napisane przez natkacz Pokaż wiadomość
byliśmy dwa razy , ale jakos super nie było w sumie wszyscy się napili to się podobało , ale dyskoteka była trochę lipna, bo byliśmy tylko my i parę osób , generalnie w swoim gronie się spoko bawiliśmy , ale typowo dyskoteka to nie byla
Hehehe..
ja w tym roku jednak po raz tysieczny w PL bede jezdzic no coz taki ze mnie len ze dalej[czyt.Włochy mi sie nie chce..chce ale za daleko mi sie ciagac autokarem wole poleciec za rok samemu jak bd pelnoletnia]i jeszcze kolega nie chcial jechac dalej to sie poswiecilam
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 11:07   #20
Dorotii83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 280
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

W polce, to raczej w tym roku zbytnio warunków nie będzie... szkoda. W związku ze zmianami klimatu, które komentują spece od pogody, w ogóle się zastanawiam, czy te wszystkie inwestycje w PL w infrastrukturę narciarską mają sens?

Mikam- wiesz, lenistwo, lenistwem, ale jak chcesz choć trochę pojeździć przemęcz się te 4-5 godzin dłużej w autokarze i dojedź do Austrii.

Jeśli macie mniej niż 18 lat to poszukajcie obozów tutaj, tym bardziej, że teraz są rabaty -> http://www.facebook.com/kochamwakacjepl BUT ma bardzo fajnych opiekunów, którzy nie są ani nadgorliwi ani zbyt wyluzowani. Wiadomo, że jak ktoś przyjeżdża z nastawieniem na "nawalenie się" bo takie klimaty lubi, to nie sposób takiego upilnować, ale ja uważam, że takie nawyki przynosi się z domu i jeśli tylko otoczenie potępi i odrzuci takiego "asa" to mu się odechce.

Jak macie więcej niż 18 lat to polecam, też na Facebooku -> http://www.facebook.com/but18plus chociaż widzę, że profil jest mało aktywny
Dorotii83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 18:07   #21
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

Ja juz wybralam ..ostatni raz pojade do Zakopanego w tym roku
A za rok moze polece sb samolotem gdzies dalej

Btw. Jade wlasnie z BUT'em .
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 23:26   #22
Dorotii83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 280
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

Ooo fajnie To trzymam kciuki za udany wyjazdy

A jakie tam są właściwie stoki oprócz Harendy (może to mega głupie pytanie, ale jak.ś nigdy nie postrzegałam Zakopca jako ośrodka narciarskiego...)
Dorotii83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 19:56   #23
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

Kuuurcze zmienilam na Austrie i jade do Karyntii. Eh.. kobieta zmienna jest

btw.jako takich wiekszych osrodkow nie ma w Zakopcu ale ja osobiscie baardzo lubie szusowac na polanie szymoszkowej ♥ Harenda tooo.
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 22:58   #24
Dorotii83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 280
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

Aaa Mikam! Gratuluję. Na pewno nie pożałujesz. Jazda za granicą (mimo mojego uwielbienia do naszego kraju) jest nieporównywalna. Zobaczysz jaka happy wrócisz o o ile zmienisz swój punkt widzenia na warunki narciarskie. Obiecaj, że podzielisz się fotkami!!!
Dorotii83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 01:01   #25
Pojawiamsieiznikam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

Wybiera się ktoś może na studencki(jak dla mnie maturalny ;-) ) między 18 a 25 Lutego ?
Kurcze bo przyznam się szczerze niewiele ciekawych ofert można znaleźć :-P
Pojawiamsieiznikam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 18:08   #26
Dorotii83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 280
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

Zapytaj na Facebooku, zawsze mają raczej sporo chętnych którzy tam deklarują swój udział.
Dorotii83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 15:27   #27
aleksandra_pia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Obóz zimowy .. jacyś chętni ?

Hej Dziewczyny Widziałyście może obozy Łogień.pl? Syn przyniósł ulotkę ze szkoły a raczej zdarł plakat z drzwi o czym poinformowała mnie jego wychowawczyni... W każdym razie oświadczył, ze razem z kolegami chce jechać na biegówki do Koniakowie w lutym. No i teraz mam dylemat, bo obozy wyglądają tam super i ceny też, ale widzę ich pirwszy raz no i nie wiem. Kadra to nauczyciele także wygląda to solidnie i bardziej bezpiecznie pewnie niż normalnie. Posłałybyście dziecko z mniej znaną firmą?
podam adres to może same zobaczycie www.łogień.pl

Pozdrawiam!
aleksandra_pia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.