Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-20, 18:21   #2311
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A to pewnie jakaś limitka nie do dorwania w sklepie?
Owszem, limitka
Ale uwazam ze Play it Proper i Forever Marylin są jeszcze lepsze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 18:44   #2312
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Teraz trochę dokumentacji, Monique prosiła mnie o Maryśkę na polikach - wedle zyczenia zatem - zdjecie trzecie zdjecie drugie to balsam w kredce klinika w kolorze whole lotta honey, a trzecie pierwsze jest dedykowane Holi -Oli - biały błyszczyk Bobbi na ustach
Sliczny ten Clinique Ale na Twoich ustach to wszystko ładnie wyglada A ta cała Maryska to roz czy brazer? I zapewne z MAC-a i juz nie do zdobycia co?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 18:50   #2313
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Sliczny ten Clinique Ale na Twoich ustach to wszystko ładnie wyglada A ta cała Maryska to roz czy brazer? I zapewne z MAC-a i juz nie do zdobycia co?
Dziękuje Kochana
Maryska to rozświetlacz The Balmu ze stałej kolekcji trzecie zdjęcie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 19:08   #2314
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Macowy puder sypany szczerze mogę polecić Sheer Loose Powder. Mam go i jeszcze mnie nei zawiodł
Potwierdzam moim zdaniem świetny sypaniec, który mi wystarczył na okrągły rok używania (właśnie na dniach mi się skończy) a kupowałam dokładnie po ubiegłych świętach.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Oj lubię na szczęście nie mam maca tak całkiem pod nosem - mieszkam pomiędzy Blue City i Redutą (sephora, douglas, 2x mario, Quality, 2xRossman, superpharm, hebe i jeszcze inne a do Maca mam ze 20 min autobusem, to mnie ratuje przed ruiną
W raju mieszkasz?

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Corii, nie odzywaly sie nic jeszcze dziewczyny z tą limitką MACzka? Ciekawe czy kupily...
Elizko, będę szukać maczka zaraz po świętach, ale podejdę też w tą sobotę podpytać co i jak, także dam znać na PW

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przy okazji MACa i Pink Porcelain pamiętajcie też o mnie Kurczę, nie przeżyję jeśli przejdzie mi koło nosa.
Jesteś dopisana do listy, nie martw się tak się składa że ja nie chce Porcelain Pink więc masz szansę
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 19:46   #2315
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuje Kochana
Maryska to rozświetlacz The Balmu ze stałej kolekcji trzecie zdjęcie
A to ten slawny Mary-Lou. Boski jest. Pamietam ze kiedys byly fajne promocje na The Balm. Jak kiedys sie jeszcze trafi to sie usmiechne do kogos na watku Poki co mam Beneffit Sun Beam ale Maryska ladniejsz
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 20:03   #2316
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
A to ten slawny Mary-Lou. Boski jest. Pamietam ze kiedys byly fajne promocje na The Balm. Jak kiedys sie jeszcze trafi to sie usmiechne do kogos na watku Poki co mam Beneffit Sun Beam ale Maryska ladniejsz
Lexie, teraz jest do kupienia po 46 zł z hakiem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 20:14   #2317
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

O tak! Dowiedziałam się, ze w Dougim wiecej płaca niż w S. wiec to wyjasnia, czemu w D. nie ma tyle promo
...a jakość obsługi taka sama. Jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać? Żarcisko
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 20:18   #2318
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38232177]...a jakość obsługi taka sama. Jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać? Żarcisko[/QUOTE]
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 20:23   #2319
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Warto mu się przyjrzeć


A to pewnie jakaś limitka nie do dorwania w sklepie?
Tak, ale produkty MACa powtarzają się co jakiś czas w kolekcjach, przynajmniej sporo z nich. Jest jeszcze eBay

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Owszem, limitka
Ale uwazam ze Play it Proper i Forever Marylin są jeszcze lepsze
Play it Proper bym chciała, on jest taki różowawy, nie? Tzn. jak wygląda nie na skórze, a na białej kartce, bo ja mam właśnie taką cerę A Forever Marylin chciałam, ale odpuściłam z rozsądku, że nigdy nie zużyję tych pudrów. W sklepie wydał mi się śliczny, choć bardziej w stronę rozświetlającego matu, niż tafli.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 20:27   #2320
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

dziś mnie znów wnerwiła obsługa Mario przy Puławskiej. Poszłam, bo byłam w pobliżu, chciałam zerknąć co mają i znów ta sama kobieta w średnim wieku, z łaską odpowiadająca na pytania i mająca spojrzenie typu "weź już sobie idź, pewno i tak nic nie kupisz", nosz kurde. Nawet jak się chciałam jedynie "pokręcić" to co w tym złego? Zapytałam ją o zestaw Daily Energizer z Clarinsa, to usłyszałam-przepraszam z jakiej firmy?..... porażka. Nigdy tam już nie pójdę. Widocznie, musiałabym mieć torebkę z napisem Prada żeby mnie obsłużyła należycie.
Później swoje żale zrekompensowałam sobie kupując torebkę
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 20:33   #2321
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Play it Proper bym chciała, on jest taki różowawy, nie? Tzn. jak wygląda nie na skórze, a na białej kartce, bo ja mam właśnie taką cerę A Forever Marylin chciałam, ale odpuściłam z rozsądku, że nigdy nie zużyję tych pudrów. W sklepie wydał mi się śliczny, choć bardziej w stronę rozświetlającego matu, niż tafli.
Play It Proper to taki bardzo blady rózyk, ale daje piękny i rasowy efekt tafli, coś a la królewna śniezka
A z marylin fakt - ale ja nazwałabym to rozswietlająca satyną Jest unikatowy - w ciemno go brałam przez Kolezankę

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
dziś mnie znów wnerwiła obsługa Mario przy Puławskiej. Poszłam, bo byłam w pobliżu, chciałam zerknąć co mają i znów ta sama kobieta w średnim wieku, z łaską odpowiadająca na pytania i mająca spojrzenie typu "weź już sobie idź, pewno i tak nic nie kupisz", nosz kurde. Nawet jak się chciałam jedynie "pokręcić" to co w tym złego? Zapytałam ją o zestaw Daily Energizer z Clarinsa, to usłyszałam-przepraszam z jakiej firmy?..... porażka. Nigdy tam już nie pójdę. Widocznie, musiałabym mieć torebkę z napisem Prada żeby mnie obsłużyła należycie.
Później swoje żale zrekompensowałam sobie kupując torebkę
No zenujące, a tam nie było innej Pani obsługującej? Jak tak, to ta trzeba było olać i zwrócić sie do innej. Zazwyczaj dwie sa na sklepie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 20:35   #2322
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olu, jak coś to polecam się w zakupach w The Blam w Marrio
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Gdyby było coś trzeba kupić w Mario w Zakopiance to służę pomocą, ale dopiero po świętach
Dzięki Dziewczyny
Chętnie skorzystam - mogę poczekać jak długo trzeba będzie, a najlepiej do jak największej promocji , bo wzięłabym za jednym zamachem Hot Mama, Cabana Boy, Down Boy i Maryśkę rozświetlaczową też .

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Mąż juz nasze okna umył, co nieco do jedzenia już gotowe, prezenty w większości kupione, w wigilię do mamusi, w pierwsze święto na dłuugi spacer,a w drugi idziemy na Hobbita.
Ja też idę na Hobbita , ale dopiero 29.12 (miejsca już zarezerwowane ).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Teraz trochę dokumentacji, Monique prosiła mnie o Maryśkę na polikach - wedle zyczenia zatem - zdjecie trzecie zdjecie drugie to balsam w kredce klinika w kolorze whole lotta honey, a trzecie pierwsze jest dedykowane Holi -Oli - biały błyszczyk Bobbi na ustach
Przez Ciebie i Twoje zdjęcia chcę Maryśkę .
A z Bobbika też kupiłam ostatnio w internetowym Dougim 2 błyszczole, tylko z serii High Shimmer - Firefly (kremowo - biały z mnóstwem drobinek) i Electric Violet (różo-fiolet z iskrzącymi na różowo drobinkami). Fajne, ale jakiegoś mega szału nie ma. Nie wiem, jak ten Twój, ale moje mają miętowy smak .

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Owszem, limitka
Ale uwazam ze Play it Proper i Forever Marylin są jeszcze lepsze
A ja uwielbiam MACowy Snowglobe z zeszłorocznej zimowej limitowanki - nawet już mi się w nim dziurka pokazała .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 20:41   #2323
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Play It Proper to taki bardzo blady rózyk, ale daje piękny i rasowy efekt tafli, coś a la królewna śniezka
A z marylin fakt - ale ja nazwałabym to rozswietlająca satyną Jest unikatowy - w ciemno go brałam przez Kolezankę
Play it proper na swatchach piękny! Przyznam że "efekt a'la śnieżka" też brzmi bardzo zachęcająco Pozostaje liczyć na to, że go kiedyś repromotują.
(i tak oto wishlista się rozrasta w ekspresowym tempie )
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 20:49   #2324
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny
Chętnie skorzystam - mogę poczekać jak długo trzeba będzie, a najlepiej do jak największej promocji , bo wzięłabym za jednym zamachem Hot Mama, Cabana Boy, Down Boy i Maryśkę rozświetlaczową też .

Przez Ciebie i Twoje zdjęcia chcę Maryśkę .
A z Bobbika też kupiłam ostatnio w internetowym Dougim 2 błyszczole, tylko z serii High Shimmer - Firefly (kremowo - biały z mnóstwem drobinek) i Electric Violet (różo-fiolet z iskrzącymi na różowo drobinkami). Fajne, ale jakiegoś mega szału nie ma. Nie wiem, jak ten Twój, ale moje mają miętowy smak .


A ja uwielbiam MACowy Snowglobe z zeszłorocznej zimowej limitowanki - nawet już mi się w nim dziurka pokazała .
Olu, jak będzie jeszcze wieksza obnizka w Marrio niż teraz, to ja chetnie słuze pomocą, kupię to, co chcesz Więc jak coś to pisz do mnie smiało

Testowałam ten biały z drobinkami, smak i zapach ma rewelacyjny - mnie przypomina mietowe toffiki z dojczlandu za czasów jak u nas pustki w sklepach były
Testowałam go tez na ustach, ale nie wiem czemu nei wygladałam w nim ciekawie dlatego wziełam biały. Szkoda, ze biały nie ma tak obłednego smaku
Ale pomacam inne Shimmerowe, a nuz któryś przypasuje
Ale najpierw to chce kremową pomadkę Bobbi, odkąd Pani mi ja pokazała, tak sen z oczu mi spędza

A co do Snowglobe - dziwne te relacje z nim mam. Na początku uwielbiałam, potem wywaliłam na wymiankowy, az całkiem niedawno znów zaczełam uzywać ... ale szczerze, to niezbyt go lubię, dla mnie za twardy i za "brudny" kolor ma
Jak chcesz to mogę Ci swój za cos zbyc

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Play it proper na swatchach piękny! Przyznam że "efekt a'la śnieżka" też brzmi bardzo zachęcająco Pozostaje liczyć na to, że go kiedyś repromotują.
(i tak oto wishlista się rozrasta w ekspresowym tempie )
Play był w tym roku w repro przy Chen Manie. Wczesniej tez był w czymś, wiec pewno tak szybko repro znowu nie bedzie. Ale w sumie kto ich tam w macu wie
Ja plułam sobie w brodę, ze go nie nabyłam jak w Chena Manie był, ale nie tak znów dawno trafił mi sie na wymiance to cieszyłam sie jak głupia

A bo ten wątek to zło, macowy też
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 20:57   #2325
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Play był w tym roku w repro przy Chen Manie. Wczesniej tez był w czymś, wiec pewno tak szybko repro znowu nie bedzie. Ale w sumie kto ich tam w macu wie
Ja plułam sobie w brodę, ze go nie nabyłam jak w Chena Manie był, ale nie tak znów dawno trafił mi sie na wymiance to cieszyłam sie jak głupia

A bo ten wątek to zło, macowy też
Macowy mniej aktywny jakby jest, za to tutaj kuszenie odbywa się dzień w dzień
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 21:01   #2326
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Macowy mniej aktywny jakby jest, za to tutaj kuszenie odbywa się dzień w dzień
No, macowy ostatnimi czasy zwolnił jakoś
A tu wyrabia się sodoma i gomoria

Ale, zawsze mozna odłaczyć kabelek od netu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 21:03   #2327
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

W MAC powiedziano mi, że kolekcja wejdzie 2 stycznia, dużo osób już pytało o ten rozświetlacz , można zadzwonić rano i odłożą do południa. Niestety nie było dziewczyny, którą znam, a te twierdziły, że żadnej sprzedaży wcześniej nie będzie. Będę jeszcze tam pewnie w sobotę i zaraz po świętach- może trafię na kogoś innego.
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 21:09   #2328
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Gosia, ja mam do maca ponad godzine jazdy i 100 km, a i tak jakoś nie powstrzymuję mnie to przed ruiną
mówisz???? To przewyższasz mnie motywacją

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
phenome zapomniałaś wymienić

tak się zastanawiam czy Ci należy współczuć czy zazdrościć
Phenome już ni ma przenieśli


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A czy ktoś widział ostatnio w Marionnaud paletkę The Balm Balmbini Vol. 1 ?
koło mnie nie ma

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Pochwale się moimi 11-tygodniowymi revitalashami




Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Ja jeszcze muszę okna umyć
A później gotowanie i 2 dni przy stole
ja dziś okna myłam na mrozie... znowu mi szmata przymarzała to taka moja świąteczna tradycja...

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Mąż juz nasze okna umył, co nieco do jedzenia już gotowe, prezenty w większości kupione, w wigilię do mamusi, w pierwsze święto na dłuugi spacer,a w drugi idziemy na Hobbita.
dobry plan to podstawa

U mnie też sytuacja przedświąteczna opanowana; posprzątam i pogotuję jeszcze trochę (na bieżąco); na Roraty chodziłam, ciasteczka z córką upiekłam; księdza po kolędzie przyjęłam (wczoraj
Szopka, co ją osiem godzin z Mi sklejałyśmy (z kartonu, włóczki, tiulu i brokatu) dostała wyróżnienie na konkursie szopek
Prezenty kupione; ciasto na jutrzejszą wigilię klasową Joachima upieczone.
Choinka stoi na balkonie

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
A ja w tym roku nie mam choinki
fajny plan
Ja w tym roku nie sprzatam i nie gotuje Na wigilie i swieta moj tz ze swoim synem jedzie do swoich rodzicow. Ja zostaje w domu. Moze polece do znajomych
do nas przyjedź
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Pochwalę się - dostałam dziś zwrot kasy!!! Tej ukradzionej z konta, przez spryciarza obstawiającego zakłady bukmacherskie. Ale się bank wykazał (WBK), jestem pod wrażeniem, że tak szybko.
brawa dla WBK

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
W raju mieszkasz?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 21:10   #2329
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

a tak przy okazji, nie wybiera się ktoś do Anglii? albo przez jakąś strefę bezcłową?
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 21:12   #2330
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olu, jak będzie jeszcze wieksza obnizka w Marrio niż teraz, to ja chetnie słuze pomocą, kupię to, co chcesz Więc jak coś to pisz do mnie smiało

Testowałam ten biały z drobinkami, smak i zapach ma rewelacyjny - mnie przypomina mietowe toffiki z dojczlandu za czasów jak u nas pustki w sklepach były
Testowałam go tez na ustach, ale nie wiem czemu nei wygladałam w nim ciekawie dlatego wziełam biały. Szkoda, ze biały nie ma tak obłednego smaku
Ale pomacam inne Shimmerowe, a nuz któryś przypasuje
Ale najpierw to chce kremową pomadkę Bobbi, odkąd Pani mi ja pokazała, tak sen z oczu mi spędza

A co do Snowglobe - dziwne te relacje z nim mam. Na początku uwielbiałam, potem wywaliłam na wymiankowy, az całkiem niedawno znów zaczełam uzywać ... ale szczerze, to niezbyt go lubię, dla mnie za twardy i za "brudny" kolor ma
Jak chcesz to mogę Ci swój za cos zbyc

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------



Play był w tym roku w repro przy Chen Manie. Wczesniej tez był w czymś, wiec pewno tak szybko repro znowu nie bedzie. Ale w sumie kto ich tam w macu wie
Ja plułam sobie w brodę, ze go nie nabyłam jak w Chena Manie był, ale nie tak znów dawno trafił mi sie na wymiance to cieszyłam sie jak głupia

A bo ten wątek to zło, macowy też
To jak będą jakieś przecieki o większych przecenach w Mario, to się do Ciebie uśmiechnę .

Shimmerowy błyszczol popróbuj może w innych odcieniach -będzie Ci smakował i pachniał toffikami .
A co to za Bobbikowa szmineczka, co Cię tak kusi?

U mnie Snowglobe dobrze wygląda, daje fajną taflę, ale taką neutralną kolorytycznie i nienachalną "błyskowo". W skrócie mówiąc jest dla mnie bardzo uniwersalny. Niemniej mam tyle rozświetlaczy, że na swojej jednej sztuce poprzestanę , zwłaszcza, że kuszą mnie ciągle jakieś rozświetlaczowe nowości . Jak mała (na razie) dziurka w moim Snowglobie zacznie się jednak niebezpiecznie powiększać, to się do Ciebie zgłoszę .

Na Play It Proper chyba też kiedyś zapoluję, jak go repromotują. Forever Marylin też chciałam wziąć, ale się nie załapałam
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 21:12   #2331
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
a tak przy okazji, nie wybiera się ktoś do Anglii? albo przez jakąś strefę bezcłową?
Dzisiaj byłam na lotnisku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 21:18   #2332
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No, macowy ostatnimi czasy zwolnił jakoś
A tu wyrabia się sodoma i gomoria

Ale, zawsze mozna odłaczyć kabelek od netu
Niby można, ale ja jestem skazana na net. To po części moje miejsce pracy. Znikąd ratunku
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 21:19   #2333
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To jak będą jakieś przecieki o większych przecenach w Mario, to się do Ciebie uśmiechnę .

Shimmerowy błyszczol popróbuj może w innych odcieniach -będzie Ci smakował i pachniał toffikami .
A co to za Bobbikowa szmineczka, co Cię tak kusi?

Na Play It Proper chyba też kiedyś zapoluję, jak go repromotują. Forever Marylin też chciałam wziąć, ale się nie załapałam
Nie ma Kochana sprawy

A wiesz, ze dokładnie nie wiem jaka? Pani podsunęła mi pod nos, jak zobaczyła mój zachwyt białym błyszczolem, mowiła, ze daje efekt podobny do niego i faktycznie, tylko mnie mokry, ale usta kolor miały delikatnego mlecznego rózu i takie aksamitne, bajka po prostu. Głupol nie sprawdziłam co to, upewniłam sie tylko ze to stała kolekcja wiec stwierdziłąm że nie zajac, nie ucieknie ale wydaje mi sie ze z serii kremowej. Muszę tam iśc i się Bobikówki spytac, ona dobrze mnie pamięta Zreszta mnie to już chyba wszędzie znają

Widziałam co się działo przy rozświetlaczu Marylin. Byłam wtedy w MAC-u, jak kolekcje mieli pierwszy dzien w przedsprzedazy szufladowej i chciałam go wziać, ale ...juz nie było Miałam refleks, w tej samem chwili wysłałam sms do Wawki i tam Wizazanka mi go złapała

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Niby można, ale ja jestem skazana na net. To po części moje miejsce pracy. Znikąd ratunku
Zawsze mozesz zbalokować sobie dostęp do wizazu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 21:23   #2334
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zawsze mozesz zbalokować sobie dostęp do wizazu
I co ja będę robić, gdy szefowa nie patrzy? Na firmowym komputerze nawet sapera nie ma
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 21:27   #2335
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
I co ja będę robić, gdy szefowa nie patrzy? Na firmowym komputerze nawet sapera nie ma
A juz miałam pisac, ze w pasjansa pograsz sobie, kiedy doczytałam ostatnie zdanie

Eee, są strony z grami online, wciagaja nie mniej niz wizaz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 21:47   #2336
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie ma Kochana sprawy

A wiesz, ze dokładnie nie wiem jaka? Pani podsunęła mi pod nos, jak zobaczyła mój zachwyt białym błyszczolem, mowiła, ze daje efekt podobny do niego i faktycznie, tylko mnie mokry, ale usta kolor miały delikatnego mlecznego rózu i takie aksamitne, bajka po prostu. Głupol nie sprawdziłam co to, upewniłam sie tylko ze to stała kolekcja wiec stwierdziłąm że nie zajac, nie ucieknie ale wydaje mi sie ze z serii kremowej. Muszę tam iśc i się Bobikówki spytac, ona dobrze mnie pamięta Zreszta mnie to już chyba wszędzie znają

Widziałam co się działo przy rozświetlaczu Marylin. Byłam wtedy w MAC-u, jak kolekcje mieli pierwszy dzien w przedsprzedazy szufladowej i chciałam go wziać, ale ...juz nie było Miałam refleks, w tej samem chwili wysłałam sms do Wawki i tam Wizazanka mi go złapała


To poczekam, aż szminę Bobbikową namierzysz i potem pokażesz jak wygląda .

Z Marilyn miałam to samo, na przedsprzedaży już się musiałam smakiem obejść.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

koło mnie nie ma
Dzięki za sprawdzenie
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 22:08   #2337
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Mam Harmony Mac i Mamuśkę i Harmony jest w użyciu tylko wtedy, gdy dręczą mnie wyrzuty sumienia, że go nie używam... To chyba dobra rekomendacja?


Ja od czasu zakupu pierwszego różu The Balm porzuciłam MACa w tej kwestii. Mam wszystkie róże The Balm i gdy wypuszczą w innym kolorze to też kupię. Są rewelacyjne. Używam od roku, a ubytku prawie nie widać. Dobrze znoszą transport.
To była Jovi. http://www.temptalia.com/thebalm-bal...hotos-swatches
A który polecasz bardziej? Albo inaczej - który jest chłodniejszy?

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Hobbit! Chyba też tak zrobię, bo nie mogę się doczekać tego filmu od paru miesięcy. W sumie to fajny pomysł - na Święta Tylko serdecznie współczuję pracownikom kina.
A po Świętach, 27go, idę z TŻtem na balet, Dziadka do orzechów, więc cudownie mi się przedłuży atmosfera.


---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------


Ja chyba też będę musiała zrezygnować, bo już widzę ten błysk w oku mojego małego kociaka i jego aspiracje do zostania gwiazdką na czubku drzewka.

Odpoczywaj


___


Pochwalę się - dostałam dziś zwrot kasy!!! Tej ukradzionej z konta, przez spryciarza obstawiającego zakłady bukmacherskie. Ale się bank wykazał (WBK), jestem pod wrażeniem, że tak szybko.

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------


Mi się nie podoba


Dla mnie najpięknieszy rozświetlacz na świecie to Too Chic Beauty Powder MACa.
Mniej żółty, niż Mary-Lou, daje taki taflowy efekt, no cudeńko. Męczę go codziennie i nie wyobrażam sobie makijażu bez niego, chociaż mam cały stos innych.
zazdroszczę, my się trochę zgapiliśmy, poza tym Tżet ciągle w delegacji , a samej mi się nie chce

Co do kota i choinki mamy tymczasa w domu, który broi cały czas, ale uparliśmy się, ze choinka będzie i teraz się zakładamy, ile razy ściągniemy z niej futrzaka. Cos czuję, ze choinka w tym roku długo nie postoi


[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38232177]...a jakość obsługi taka sama. Jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać? Żarcisko[/QUOTE]

Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 23:54   #2338
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jezu, obawiam sie, ze skoro tyle z nas chce Porcelain Pink, to w jednym sklepie nei starzcy ich dla wszystkich
jak coś ja mogę pomóc

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Temptalia ma już najnowszy rozświetlacz Chanel

Skubana świetnie wygląda Ehh coś czuję że bedę musiała mieć to cacuszko
chcę go

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
a tak przy okazji, nie wybiera się ktoś do Anglii? albo przez jakąś strefę bezcłową?
ja bywam średnio co 2 miesiące będę teraz w styczniu
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 00:21   #2339
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
dziś mnie znów wnerwiła obsługa Mario przy Puławskiej. Poszłam, bo byłam w pobliżu, chciałam zerknąć co mają i znów ta sama kobieta w średnim wieku, z łaską odpowiadająca na pytania i mająca spojrzenie typu "weź już sobie idź, pewno i tak nic nie kupisz", nosz kurde. Nawet jak się chciałam jedynie "pokręcić" to co w tym złego? Zapytałam ją o zestaw Daily Energizer z Clarinsa, to usłyszałam-przepraszam z jakiej firmy?..... porażka. Nigdy tam już nie pójdę. Widocznie, musiałabym mieć torebkę z napisem Prada żeby mnie obsłużyła należycie.
Później swoje żale zrekompensowałam sobie kupując torebkę
Wiesz co, w Mario to chyba wszystkie te kobietki nie mają bladego pojęcia o kosmetykach. Kiedyś jakaś pani tam do mnie podeszła, gdy oglądałam sobie rzeczy przy półce i zapytała, czy mogę jej pomóc/doradzić, bo te ekspedientki to nic nie wiedzą i pomyliły właśnie podkład z kremem przeciwsłonecznym
A co do lustrowania klientek, to w perfumeriach pracują specyficzne typy kobiet i jeszcze się wzajemnie podkręcają. Norma.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Play It Proper to taki bardzo blady rózyk, ale daje piękny i rasowy efekt tafli, coś a la królewna śniezka
A z marylin fakt - ale ja nazwałabym to rozswietlająca satyną Jest unikatowy - w ciemno go brałam przez Kolezankę
O nieeee, teraz będę o nich śnić i pluć sobie w brodę, dlaczego ich nie wzięłam. Jestem maniaczką rozświetlaczy, więc Twój opis dodatkowo na mnie działa

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja dziś okna myłam na mrozie... znowu mi szmata przymarzała to taka moja świąteczna tradycja...


brawa dla WBK

Taki świąteczny prezencik mi zrobili

Jej, nie dałabym rady myć okien na takim mrozie. I tak chodzę fioletowozielona z zimna. Na szczęście mam wymówkę, bo jeszcze przed Sylwestrem planuję pomalować ściany i trochę pocudować w domu, więc okna są "po wszystkim, na potem"

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
A który polecasz bardziej? Albo inaczej - który jest chłodniejszy?



zazdroszczę, my się trochę zgapiliśmy, poza tym Tżet ciągle w delegacji , a samej mi się nie chce

Co do kota i choinki mamy tymczasa w domu, który broi cały czas, ale uparliśmy się, ze choinka będzie i teraz się zakładamy, ile razy ściągniemy z niej futrzaka. Cos czuję, ze choinka w tym roku długo nie postoi

Samej też bym się nie wybrała, choć wiele osób tak chodzi. Ale jakoś smutno, nie ma się z kim podzielić wrażeniami. Ja z kolei rok temu przegapiłam i tym razem już pół roku wcześniej kupiłam bilety. Jak będziesz chciała iść za rok to max w wakacje rezerwuj

O, ten sam choinkowy problem, no to odważna jesteś Dla mojego niszczyciela wystarczającą podnietą jest wazon z kwiatami, więc co dopiero działoby się z choinką. Jestem ciekawa, jak dasz radę, oczywiście trzymam kciuki za spokój, choć wyczuwam duże ryzyko


___


Kto ze mną weźmie taką maseczkę Decleor z Truskawy na pół?
Nie muszę mieć oryginalnego opakowania. Ma świetne opinie na KWC.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 09:05   #2340
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo bobik na zywo wyglada lepiej, ale wiadomo ze aparat nie uchwyci czegos takiego tak dobrze


Szybka jestes Ledwo napisałam do Cię, a Ty już tutaj myk!
Dziękuję - to zasługa bobbi i clinika
a mnie się wydaje że mamy i taty bardziej

o rety laski jak wspominacie o kotach to mi się moja koteczka przypomniała - jak była mała i chętna do wygłupów to jak tylko widziała że rozkładam małą sztuczną choineczkę od razu brała rozbieg, sprint i rzut na choinkę z rozłożonymi wszystkimi czterema łapami na całą szerokość
potem trzeba ją było wyplątywać bo tak się trzymała że mogłam ją spokojnie z tą choinką po pokoju nosić
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2012-12-21 o 09:08
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.