Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-13, 18:23   #451
OoDestinyoO
Wtajemniczenie
 
Avatar OoDestinyoO
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Trzy metry nad niebem.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez mEEly Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny W poniedziałek dostałam okresu, ale przez 3 dni wcześniej miałam ewidentne objawy grzybicy (świąd, wydzielina...). W piątek okres się skończył i po nim objawy już nie wróciły. Czy grzybica może sobie tak po prostu zniknąć...?
Wiem, że mimo wszystko powinnam pójść do lekarza, ale jeśli tylko jest taka opcja wolałabym tego uniknąć, gdyż po 1. czasu brak zupełnie z powodu masy kolokwiów i nadchodzącej sesji no i po 2. do gina chodzę prywatnie, a studencka kieszeń dość płytka... :/
Grzybica tak sama od siebie nie znika.Lepiej żebyś odwiedziła ginekologa.
OoDestinyoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 20:25   #452
Snoutie
Raczkowanie
 
Avatar Snoutie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Miałam to samo. Myślałam, że przejdzie samo, ale po 2 tygodniach powróciło ze zdwojoną siłą - idź do lekarza od razu, wizyta Cię i tak nie ominie
__________________
all I went through led me to you so i'd do it all over again
Snoutie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 20:30   #453
mEEly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Dziękuję za odpowiedzi, w takim razie jutro lekarz...
mEEly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 08:35   #454
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

kurka, chyba mnie też coś dopadło od soboty czuje pieczenie i swędzenie, w dzień nie mocno lub w ogóle ale rano i wieczorem masakra.
Do ginekologa dzwoniłam - dopiero na następny poniedziałek mam wizyte, drugi ( nfz ) dopiero za półtora miesiąca.
Jak mam przeżyć do poniedziałku?
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 10:51   #455
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
kurka, chyba mnie też coś dopadło od soboty czuje pieczenie i swędzenie, w dzień nie mocno lub w ogóle ale rano i wieczorem masakra.
Do ginekologa dzwoniłam - dopiero na następny poniedziałek mam wizyte, drugi ( nfz ) dopiero za półtora miesiąca.
Jak mam przeżyć do poniedziałku?
jak przezyc?
ja musialam czekac miesiac (nfz)....i tak..chodzilam po domu bez majtek w spodnicy ...nie uprawialam seksu....ulge dawalo tylko podmycie sie tantum rosa..mozesz posmarowac sie Clotrimazolum....
wiem jakie to uporczywe...mnie nawet antybiotyk nie pomaga bo peka mi skora co chwile...

Ale lekarz prywatnie to nawet od reki potrafi przyjac...bynajmniej moj taki jest...
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 11:04   #456
pikla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 193
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez hillevi Pokaż wiadomość
czasem miałam tak że przepisywali maść dla faceta raz tabletki dla partnera a że nic to nie dawało to to olali
zawsze ten sam lekarz?
Jeśli tak to moze warto go zmienic.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Kosma Pokaż wiadomość
Cześć Kochani, potrzebuję Waszej pomocy.
Od kilku miesięcy mam problem z ‘grzybica pochwy’ byłam u lekarza, dostałam globulki do pochwowe, leki doustne i przeprowadziłam kuracje zgodnie z wytycznymi lekarza. Kilka tygodni później zaczęłam brać antybiotyki ( zapalenia gardła) wiec wszystko zaczęło się od nowa. Ponownie zastosowałam wszystkie leki jakie zalecił mi ginekolog ale wydaje mi się ze one już nie zadziałały. Nadal czuje swędzenie, mam upławy itp. (nie będę się rozpisywać) Proszę czy znacie jakieś domowe sposoby leczenia grzybicy…
słyszałam o nasiadówkach w cieplej wodzie z octem jabłkowym (obniżenie pH) ale co jeszcze..
naprawde nie radze takich eksperymentów. idz do lekarza, a potem podpytaj o jakieś leczenie zapobiegawcze skoro masz nawroty.

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Patriszja13 Pokaż wiadomość
Ja przez pół roku zmagałam się z grzybicą. Chodziłam przez ten czas prywatnie do ginekologa, wydałam kupe pieniędzy na wizyty kontrolne + leki. W końcu poszłam do ginekologa państwowo przepisał mi nystatyne i flukonazol do łykania i mi przeszło ! Jestem taka happy jak nigdy. Teraz w ramach odbudowania flory bakteryjnej i przywrócenia odpowiedniego PH miejsca intytmnego biore LaciBios Femina(bez recepty) i uważam, że jest mega duża poprawa, bo nawet już nie mam upławów. Oczywiście ograniczyłam też cukier, bo jest dobrą pożywką dla bakterii, i dbam o swoją higienę.
czasem sporawdzone rozwiazania sa najlepsze.
ja zapobiegawczo znam tez abiofem, jest dobry.
pikla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 12:35   #457
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
jak przezyc?
ja musialam czekac miesiac (nfz)....i tak..chodzilam po domu bez majtek w spodnicy ...nie uprawialam seksu....ulge dawalo tylko podmycie sie tantum rosa..mozesz posmarowac sie Clotrimazolum....
wiem jakie to uporczywe...mnie nawet antybiotyk nie pomaga bo peka mi skora co chwile...

Ale lekarz prywatnie to nawet od reki potrafi przyjac...bynajmniej moj taki jest...
Ja Cie kręce, współczuje Ci bardzo. Mnie napadło pierwszy raz w życiu ( nawet nie mam pojęcia od czego, o higienę dbam, nigdzie nie siadam oprócz domu, antybiotyków nie brałam z rok, chyba, że pratner ale ogólnie też się nie kochamy, bardzo rzadko, bo mieszkamy oddzielnie).
Kupiłam Clotrimazolum, będę spokojnie czekała, pomoczę się też w Vagosanie.
Ja ogólnie do lekarzy nie chodze, nic mi się nie działo nigdy.
Dzwoniłam - dopiero na piątek był termin ale ja w pracy ( też się zdziwiłam,że tak długo )
Wytrzymam , musze
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram

Edytowane przez iv3
Czas edycji: 2013-01-14 o 12:43
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 12:47   #458
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Ja Cie kręce, współczuje Ci bardzo. Mnie napadło pierwszy raz w życiu.
Kupiłam Clotrimazolum, będę spokojnie czekała.
Ja ogólnie do lekarzy nie chodze, nic mi się nie działo nigdy.
Dzwoniłam - dopiero na piątek był termin ale ja w pracy ( też się zdziwiłam,że tak długo )
Wytrzymam , musze
pewnie przepisze ci antybiotyk jakis np.
Nystatyna
Clotrimazolum
Gyno-femidazol
Pimafucin
ja takie mialam i tylko nystatyna mi pomogla a teraz bede brac gyno-femidazol....ale w to tez nie wierze bo zawsze jak robie taka kuracje przez tydzien do 10 dni to potem jak sie pokocham to znow to mam,a uzywamy prezerwatyw....bo to nasza jedyna forma zabezpieczenia

aha kup sobie jakis probiotyk doustny albo dopochwowy..ja stosuje doustny (bo tak lepiej) Lacibios Femina albo Iladian..ten drugi jest tanszy...
Probiotyk jest na odbudowanie flory bakteryjnej...
Mozesz kupic sobie Lactacyd femina PLYN,on ma ph 3,5...jak cie tam swedzi i piecze to sie nim mozesz podmywac,ale nie caly czas...a najlepiej to woda sie umyc...
Ja mam schizy ze to od jakichs plynow wiec sie myje woda i od czasu do czasu uzyje plynu...

ale lepiej zebys nie miala z tym problemow bo to potrafi nawracac jak bumerang
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 13:28   #459
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
pewnie przepisze ci antybiotyk jakis np.
Nystatyna
Clotrimazolum
Gyno-femidazol
Pimafucin
ja takie mialam i tylko nystatyna mi pomogla a teraz bede brac gyno-femidazol....ale w to tez nie wierze bo zawsze jak robie taka kuracje przez tydzien do 10 dni to potem jak sie pokocham to znow to mam,a uzywamy prezerwatyw....bo to nasza jedyna forma zabezpieczenia

aha kup sobie jakis probiotyk doustny albo dopochwowy..ja stosuje doustny (bo tak lepiej) Lacibios Femina albo Iladian..ten drugi jest tanszy...
Probiotyk jest na odbudowanie flory bakteryjnej...
Mozesz kupic sobie Lactacyd femina PLYN,on ma ph 3,5...jak cie tam swedzi i piecze to sie nim mozesz podmywac,ale nie caly czas...a najlepiej to woda sie umyc...
Ja mam schizy ze to od jakichs plynow wiec sie myje woda i od czasu do czasu uzyje plynu...

ale lepiej zebys nie miala z tym problemow bo to potrafi nawracac jak bumerang

Kupię Lacibios Femina , właśnie tak sobie myślałam dzisiaj nad tym ale wzięłam narazie krem.
Napisałaś o tych płynach i tak się zastanowiłam , jakiś miesiąc temu kupiłam z Cleanica Rumiankowy , wcześniej ( rok? ) używałam Lactacydu tego zielonego acti-fresh, no i teraz od miesiąca tylko ten Cleanic, może to też coś ma wspólnego.
Kurcze współczuje naprawde, kobiety to mają zawsze gorzej, całe życie coś jest nie tak, co z tego że płeć piękniejsza jak muszą cierpieć
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 14:32   #460
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
pewnie przepisze ci antybiotyk jakis np.
Nystatyna
Clotrimazolum
Gyno-femidazol
Pimafucin
ja takie mialam i tylko nystatyna mi pomogla a teraz bede brac gyno-femidazol....ale w to tez nie wierze bo zawsze jak robie taka kuracje przez tydzien do 10 dni to potem jak sie pokocham to znow to mam,a uzywamy prezerwatyw....bo to nasza jedyna forma zabezpieczenia

aha kup sobie jakis probiotyk doustny albo dopochwowy..ja stosuje doustny (bo tak lepiej) Lacibios Femina albo Iladian..ten drugi jest tanszy...
Probiotyk jest na odbudowanie flory bakteryjnej...
Mozesz kupic sobie Lactacyd femina PLYN,on ma ph 3,5...jak cie tam swedzi i piecze to sie nim mozesz podmywac,ale nie caly czas...a najlepiej to woda sie umyc...
Ja mam schizy ze to od jakichs plynow wiec sie myje woda i od czasu do czasu uzyje plynu...

ale lepiej zebys nie miala z tym problemow bo to potrafi nawracac jak bumerang
wodą? No troche nie bardzo.. Jeśli już boisz się płynów to używaj mydła szarego, mnie ginekolog takie kiedyś zalecił. Poza tym lepiej używać płynów do higieny intymnej bez tych substancji toksycznych. Ja zrezygnowałam z Lactacydu, bo zaczął mnie podrażniać po dłuższym okresie stosowania i nie poleciłabym go nikomu..
Chyba jest jeszcze taki Lactacyd w niebieskim opakowaniu ginekologiczny, z tego co pamiętam on ma dobry skład, ale nie używałam. Lacibios Femina ma dobry płyn. Spójrzcie czasem na skład jak coś kupujecie
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 15:55   #461
protrombina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Hej, ja też się zastanawiam nad tym czy mam grzybice. Wszystko zaczęło się jak przy ostatnim okresie pierwszy raz zaczełam używać tamponów (byłam zachwycona tym) ale zaczeły się pojawiać problemy właśnie z pęcherzem (leczyłam urofuraginum) coś tam pomogło, ale nie do końca, bo jak się wysikam, to po chwili kilka kropel mi jeszcze ulatuje (ale to juz zawsze jestem ubrana, wyszłam z łazienki. Poza tym swędzą mnie okolice intymne (ale tak lekko) no i czuje jakbym miała jakieś ranki tam, bo piecze troche...

będę dzwonić umawiać się do gina, ale w sumie, boje sie, ze nie bedzie wiedziec czy to grzybica, nie mam upławów żadnych (albo po prostu nie wiem o co chodzi...)
protrombina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 16:22   #462
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

A jak idziecie do gina z takimi dolegliwościami to bada Was czy mówicie o tym i od razu przepisuje coś.
Tak jak np. internista czasem potrafi - boli mnie gardło, mam katar i gorączke - aaa no to grypa - antybiotyki - tak bez badania - a po co? wiadomo, że grypa -
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 16:25   #463
chrapusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Górny Śląsk, Katowice, czasem Warszawa ;-)
Wiadomości: 14
Wyślij wiadomość przez ICQ do chrapusia GG do chrapusia Send a message via Skype™ to chrapusia
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

na grzybicę polecam masc clotrimazolum bez recepty i globulki illadian direct plus sa na grzybice i bakteryjne zakazenie pochwy wiec takie 2 w 1,a doustnie lacibios femina albo trivagin nowoczesniejszy,bo ma 3 rodz baterii probiotycznych. Na samo zakazenie bakteryjne dobre sa globulki feminella vagi c bez rec.
chrapusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 16:28   #464
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
A jak idziecie do gina z takimi dolegliwościami to bada Was czy mówicie o tym i od razu przepisuje coś.
Tak jak np. internista czasem potrafi - boli mnie gardło, mam katar i gorączke - aaa no to grypa - antybiotyki - tak bez badania - a po co? wiadomo, że grypa -
bada ale bez efektu - stwierdza że grzybica i daje leki. W moim przypadku one nie pomagały nawet na moment, dzisiaj dostałam wyniki posiewu i wyszło że nie mam drożdżaków więc pewnie to bakterie - coś już przynajmniej wiem.
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 16:34   #465
protrombina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

No ja mam problem, bo wizyte mam dopiero w piątek, a wiadomo, że im dłużej się zwleka tym gorzej, no ale nic nie moge z tym zrobić. Pójdękkkkk zaraz do apteki i kupi kę sobie Albothyl. Używał ktoś, poleca? Nie kupilam jednak tego. Zastanaqiam sie nad zapalebiem meszka wlosowego bo mama takie krostki jak pryszcze i swiad lechtaczki i warg srpmowych. Mial ktos z tym doswiadczenie

Edytowane przez protrombina
Czas edycji: 2013-01-14 o 18:56 Powód: zmiana myslenia
protrombina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 19:58   #466
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Kupię Lacibios Femina , właśnie tak sobie myślałam dzisiaj nad tym ale wzięłam narazie krem.
Napisałaś o tych płynach i tak się zastanowiłam , jakiś miesiąc temu kupiłam z Cleanica Rumiankowy , wcześniej ( rok? ) używałam Lactacydu tego zielonego acti-fresh, no i teraz od miesiąca tylko ten Cleanic, może to też coś ma wspólnego.
Kurcze współczuje naprawde, kobiety to mają zawsze gorzej, całe życie coś jest nie tak, co z tego że płeć piękniejsza jak muszą cierpieć
tez uzywalam lactacydu-emulsji i bylam zadwolona...
ja jeszcze mam Plifa-fem specjalny na grzybice...

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
wodą? No troche nie bardzo.. Jeśli już boisz się płynów to używaj mydła szarego, mnie ginekolog takie kiedyś zalecił. Poza tym lepiej używać płynów do higieny intymnej bez tych substancji toksycznych. Ja zrezygnowałam z Lactacydu, bo zaczął mnie podrażniać po dłuższym okresie stosowania i nie poleciłabym go nikomu..
Chyba jest jeszcze taki Lactacyd w niebieskim opakowaniu ginekologiczny, z tego co pamiętam on ma dobry skład, ale nie używałam. Lacibios Femina ma dobry płyn. Spójrzcie czasem na skład jak coś kupujecie
no wiem ze nie bardzo,ale nie wiem juz ktorego uzywac...sfisiowal am juz...
No jutro sprobuje tego mydla..a w plynie wiem ze jest..uzywalas moze?

Wlasnie kupilam LF i tam sa probki tego plynu..musze zastosowac
a w jakiejs drogerii kupi sie ten plyn..bo ostatnio bylam w rossmanie i nie widzialam,wzielam tylko ten lactacyd-plyn i sporadycznie uzywam...
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 20:26   #467
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
tez uzywalam lactacydu-emulsji i bylam zadwolona...
ja jeszcze mam Plifa-fem specjalny na grzybice...


no wiem ze nie bardzo,ale nie wiem juz ktorego uzywac...sfisiowal am juz...
No jutro sprobuje tego mydla..a w plynie wiem ze jest..uzywalas moze?

Wlasnie kupilam LF i tam sa probki tego plynu..musze zastosowac
a w jakiejs drogerii kupi sie ten plyn..bo ostatnio bylam w rossmanie i nie widzialam,wzielam tylko ten lactacyd-plyn i sporadycznie uzywam...
więc moze najpierw wypróbuj te próbki, myślę, ze powinien być w aptece, przynajmniej w mojej jest
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 21:00   #468
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
więc moze najpierw wypróbuj te próbki, myślę, ze powinien być w aptece, przynajmniej w mojej jest
no fakt w aptece to na pewno sie dostanie..a teraz kupilam Lactacyd-plyn i tez jest ph 3,5 wiec narazie go zuzyje...a jak go skoncze to sie skusze na ten LF...sie bede testowac
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 19:59   #469
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

no dzis zaczynam kuracje Gyno-femidazolem...skonczyl mi sie okres wiec aplikuje..mimo ze nie mam jakis dokuczliwych objawow a w sumie ich brak no ale jak dostalam ten lek to go zastosuje bo to dziadostwo i tak mam w sobie...

a jakie polecacie probiotyki dopochwowe..bo jak skoncze kuracje to chcialabym sobie cos dopochwowego zaaplikowac..
lykam LF ale dla "wzmocnienia" chcialabym tak zastosowac cos dopochwowego.tak jedno opakowanie..
moze Lactovaginal?
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 20:25   #470
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
no dzis zaczynam kuracje Gyno-femidazolem...skonczyl mi sie okres wiec aplikuje..mimo ze nie mam jakis dokuczliwych objawow a w sumie ich brak no ale jak dostalam ten lek to go zastosuje bo to dziadostwo i tak mam w sobie...

a jakie polecacie probiotyki dopochwowe..bo jak skoncze kuracje to chcialabym sobie cos dopochwowego zaaplikowac..
lykam LF ale dla "wzmocnienia" chcialabym tak zastosowac cos dopochwowego.tak jedno opakowanie..
moze Lactovaginal?
Ja z dopochwowych znam tylko Lactovaginal, ale podobno można brać też Lacibios femina dopochwowo.
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 20:32   #471
dominisiag18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Do Lisica1, witaj czytając wypowiedzi innych dziewczyn a także i Twoje, natknęłam się na post w którym piszesz że jedyną formą zabezpieczenia w Twoim przypadku jest prezerwatywa, i że po każdym stosunku wraca grzybica... miałam to samo i okazało się, że jestem uczulona na lateks i środki nawilżające w prezerwatywach. Alergia u mnie dawała w 100% takie same objawy jak grzybica pozdrawiam i życzę zdrówka
dominisiag18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 20:40   #472
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Lf dopochowo pierwsze slysze
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 21:07   #473
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
Lf dopochowo pierwsze slysze
no tak, flybird pisała, że spokojnie można też dopochwowo
Zresztą też tak je używałam, czemu niby nie?
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 12:06   #474
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

A czy grzybicę pochwy ( przypuśćmy, że ją mam - jestem coraz bardziej pewna ) mogę przenieść też w inne miejsca np. obyt. Bo teraz mam wrażenie , że już wszystko mnie swędzi , chociaż oczywiście podcieram się innym papierem.
Ginekolog w poniedziałek , a ja już fixuje
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 16:22   #475
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
A czy grzybicę pochwy ( przypuśćmy, że ją mam - jestem coraz bardziej pewna ) mogę przenieść też w inne miejsca np. obyt. Bo teraz mam wrażenie , że już wszystko mnie swędzi , chociaż oczywiście podcieram się innym papierem.
Ginekolog w poniedziałek , a ja już fixuje
bo ja wiem..ja jak mam grzybka to mi krocze peka i chyba tylek tez..
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 16:51   #476
CampariHotness
Raczkowanie
 
Avatar CampariHotness
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 54
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Dziewczyny, powiedzcie czy można brać łącznie Mycosyst 200 i globulki Clotrimazolum łącznie bo trochę się pogubiłam.. Na recepcie lekarz napisał: Mycosyst 200 1 tabletka co drugi dzien (3 tabletki) potem 1x tydzień, Clotrimazol 1 tabletka na noc. Będę wdzięczna za pomoc
__________________
if you don't like where you are then change it. you are not a tree.
CampariHotness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 16:58   #477
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

a uzywacie moze Citroseptu? bo czytam wlasnie i widze ze jest dobry..tylko ta cena
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 17:10   #478
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
bo ja wiem..ja jak mam grzybka to mi krocze peka i chyba tylek tez..

eehhh , co za masakra
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 22:11   #479
mEEly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez mEEly Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny W poniedziałek dostałam okresu, ale przez 3 dni wcześniej miałam ewidentne objawy grzybicy (świąd, wydzielina...). W piątek okres się skończył i po nim objawy już nie wróciły. Czy grzybica może sobie tak po prostu zniknąć...?
Wiem, że mimo wszystko powinnam pójść do lekarza, ale jeśli tylko jest taka opcja wolałabym tego uniknąć, gdyż po 1. czasu brak zupełnie z powodu masy kolokwiów i nadchodzącej sesji no i po 2. do gina chodzę prywatnie, a studencka kieszeń dość płytka... :/
Byłam u lekarza w poniedziałek, dostałam 4 tabletki Orungal'u i globulkę Gynoxin. Pani powiedziała że 1 dzień i wszystko powinno być ok, bo "zostały same niedobitki" cokolwiek miało to znaczyć. Pytanie moje jest takie... kiedy mogę bez obaw współżyć? Jestem na tabsach anty, więc nie używamy prezerwatyw z partnerem, a boję się żeby on się nie zaraził i potem z powrotem mnie :/ tabletki wzięłam dwie w poniedziałek, na noc globulka i dwie we wtorek rano.
mEEly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 11:57   #480
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Kurcze, dzwonili do mnie z przychodni i przełożyli wizytę na czwartek , jeszcze muszę tyle czasu się męczyć
Z nfz jestem dopiero na 15 lutego zapisana
Zwariuje
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-27 10:54:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.