Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM2014cz7 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-29, 22:42   #3061
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Podpisaliśmy umowę na salę

Miałam przygotowaną listę pytań i co, ani jednego pytania z tego nie zadałam chyba a byliśmy tam od 20 i wróciliśmy dopiero niedawno, tak się nam z kierowniczką gadało
super, gratuluję :róża:
a ile płacicie za osobę?
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 22:47   #3062
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
super, gratuluję :róża:
a ile płacicie za osobę?
Niestety dużo 220zł od osoby....ale w tym mamy już wszystko oprócz alkoholu
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 22:48   #3063
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
ja bym wzięła ta opcję pośrednią

ale jestem wkurzona cały dzień siedziałam sama w domu bo TŻ w pracy, trochę Go dziś dłużej przytrzymali, więc zrobiłam Mu kolacyjkę, ściągnęłam film bo obiecał, że dziś sobie obejrzymy, a On przyszedł, zjadł, wrzucił talerz do zlewu i poszedł spać

oooo.. Podobno tak jest po paru latach mieszkania ze sobą a nie po jednym dniu :P
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 22:56   #3064
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
oooo.. Podobno tak jest po paru latach mieszkania ze sobą a nie po jednym dniu :P
no właśnie a My mieszkamy ze sobą 4 dzień przestaje mi się to podobać
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 23:04   #3065
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Ja chcę życzenia pod kościołem, jeśli pogoda dopisze Jak nie to na sali wtedy, ale to już nie to samo dla mnie...
dla mnie też.. jakoś życzenia pod kościołem mają swój uroczysty klimat.

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Podpisaliśmy umowę na salę

Miałam przygotowaną listę pytań i co, ani jednego pytania z tego nie zadałam chyba a byliśmy tam od 20 i wróciliśmy dopiero niedawno, tak się nam z kierowniczką gadało
u lala !! gratulację
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 23:04   #3066
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

A ja coś spać nie mogę

Boże jak mi włosy wypadają :/ co chwilę obieram z nich kołdrę
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 23:50   #3067
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Podpisaliśmy umowę na salę

Miałam przygotowaną listę pytań i co, ani jednego pytania z tego nie zadałam chyba a byliśmy tam od 20 i wróciliśmy dopiero niedawno, tak się nam z kierowniczką gadało
Gratuluję!!
U mnie było podobnie
Jedynie siostra stryjeczna, która ze mną pojechała, zadała kilka pytań, bo ja tylko zachwycałam się wnętrzami

kroooliczek, mnie też ostatnio wypadały. Kup sobie skrzyp w kapsułkach, jeśli nie bierzesz
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 00:16   #3068
wioliix
Rozeznanie
 
Avatar wioliix
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 864
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Ja też się muszę rozejrzeć za jakąś dobrą kosmetyczką i ją przy okazji wypróbować bo też idę na wesele w tym roku.
Dla mnie w ogóle makijaż jest bardzo ważny.

Dwa razy byłam malowana w Doughlasie, za pierwszym razem bardzo mi się podobało, Pani się pytała jak ja się lubię malować na co dzień i pomalowała mnie podobnie, natomiast za drugim razem, już z inną Panią, powiedziała mi że mnie pomaluje inaczej niż ja się zwykle maluje...dała ciemny niebieski cień, bez kreski i lekko wytuszowała rzęsy i jeszcze maznęła mnie łososiową szminką chociaż tutaj mocno się sprzeciwiałam bo nie znoszę szminek. No i się nie spodobałam sobie
chociaż moja mama stwierdziła że całkiem fajnie.



przybij piątkę
Mi się nie podoba jak nie mam kresek kredką tylko same cienie źle się wtedy czuje i na ślub chce doczepić kępki rzęs

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Ojaaa nie wiedziałam, że nie w sobotę... To faktycznie Pysia może mieć ciężko...

Kishlaczkowa trzymam kciuki!


Wczoraj byłam świadkiem dziwnej sytuacji. Pojechaliśmy po zakupy do Reala i stałam z koszykiem przy owocach, bo TŻ co chwilę chodził do wagi ważyć to co wziął, bo ma ułożoną tą dietę i nie chciał kupić czegoś za mao czy za dużo. Stałam sobie przy daktylach, rodzynkach i orzechach na wagę i patrzę, a jakiś starszy facet bierze jednego daktyla i zjada. Posłalam mu oburzone spojrzenie, a on tak normalnie "Polecam, tu są najlepsze daktyle!"... Potem patrzę, a facet bez żadnej żenady podszedł po pomelo, wyjął scyzoryk, otworzył sobie z tej siateczki i krojąc sobie na kawałeczki zjadł całe! Później jeszcze trochę chodziłam po tym dziale, a facet jadł tak wszystko - banana sobie kroił na kawałki, pomarańcze, no przez cały czas chodził i nie zwracając na nikogo uwagi ani się nie kryjąc jadł w najlepsze. Nie wiedziałam czy tego nigdzie nie zgłosić, facet nie był brudasem czy obszarpańcem, ale też nie wyglądał na majętnego... Teraz mam lekkie wyrzuty sumienia, bo z drugiej strony facet zwyczajnie kradł, a to przecież nie jest niczyje...
Co byście zrobiły na moim miejscu? Bo do teraz o tym myślę...
Ja bym się nie przejmowała real nie zbiednieje ile ton oni wyrzucają owoców.
Co innego jakby coś droższego kradł.

---------- Dopisano o 01:16 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

Cytat:
Napisane przez monikkad Pokaż wiadomość
Hej kochane

Miałam dziś egzamin, zdałam na 4, ale ogólnie ciężko było, sporo ludzi oblało. Teraz w czwartek mam za to egzamin na doktoranckich, a nie umiem jeszcze nic Bo cały czas nauka na egzaminy na germie.

Słuchajcie, potrzebuję Waszej rady. Wzięła mnie rozkmina straszna nad godziną ślubu. Jak dotąd, byłam pewna, że 16 i żadna inna pora, ale teraz wahamy się nad 15...
Bo ja myślałam, że jeszcze przed ślubem już po przygotowaniach pojedziemy na kilka fotek ze świadkami (nie sesja plenerowa, tylko tak o kilka zdjęć), a TŻ mnie przekonał, że lepiej w czasie wesela wyjść na kilka fot (fotki w okolicach palmiarnii a palmiarnia znajduje się koło naszej sali, więc myślę, że nie więcej niż 20 minut by nam to zajęło). Bo mówi, że przed weselem to może mi się fryzura zniszczyć, bo wiatr zawieje albo coś, moja babcia zaś mówi, że też lepiej przed samym slubem nie, bo to takie zapeszanie :P I że będzie wszystko na wariackich papierach, na szybko.

No i ok, przekonali mnie, możemy wyjść na te 20 minut na zdjęcia (ja się tylko wciąż boję, żeby to dłużej nie zajęlo, bo nie chcę gości zostawiać). Tylko teraz tak sobie myślę, że 16 to może być już późno, bo tak, 16 ślub tak do 17, potem z pół godziny trzeba zarezerwować na życzenia, potem dotarcie na salę kilka minut, toasty, obiady, pierwsze tańce itp. To pewnie najwcześniej koło 19 moglibyśmy się na chwilkę zmyć na te zdjęcia. No i TŻ mówi, że może lepiej zrobić ślub na 15, to wtedy będzie zawsze godzinę dłużej na wesele i więcej czasu, żeby ewentualnie na chwilkę wyjść na te zdjęcia. No i już sama nie wiem !!!

A Wy jak myślicie? Doradźcie mi coś, wiem, że kupa czasu jeszcze do maja (w maju idziemy rezerwować godzinę), ale chciałabym już wiedzieć i się na coś zdecydować konkretnie

Proszę o odzew
Wziełabym wcześniejsza godzinę
ale podobno 15 jest jakaś pechowa bo o niej Pan Jezus umarł na krzyżu.
__________________
Razem od 06.05.2008
Zaręczeni 25.12.2011
Ślub 12.07.2014
wioliix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 00:46   #3069
nina90
Zadomowienie
 
Avatar nina90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tu i ówdzie ;]
Wiadomości: 1 920
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Ale długo mnie nie było!!!!!!! Nawet nie próbuję Was nadrobić

Pochwalę się tylko, że już jestem po sesji i mam wyznaczony termin obrony na 20-go lutego
Nie wiem czy sie cieszyc, czy płakać
No i własnie przez sesję i całe zamieszanie, nie miałam jak pisać z Wami:/

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
A ja coś spać nie mogę

Boże jak mi włosy wypadają :/ co chwilę obieram z nich kołdrę
A co ja mam powiedzieć
__________________
Moje uzależnienie:

charmsy
trollbeads




<----
nina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 06:17   #3070
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

znowu pierwsza ah ta praca ;d
Witam

tez się pochwalę, też wczoraj podpisaliśmy umowę cena wstępnie to 208 zł od osoby ale gościu powiedział ze menu ostateczne trzeba podać 3 tyg przed weselem więc moge je zmieniać itp.

miało być 200 zł os osoby ale zaproponował nam fontannę czekoladową i dlatego tego plus 8 zł, będę miała okazja zobaczyć i spróbować tej fontanny jeszcze na jeden zabawie przed weselem i wtedy podejmę decyzję ;p ale mój TŻ się napalił na tą opcje i chyba nie odpuści ;p

co do menu... to my mamy własnie 3 porcje mięsa na osobę, wszyscy mówili ze 2 to za mało..
mają agregat prądotwórczy, dekoracje są w cenie... ale jeśli bym chciała przystrojenie żywymi kwiatami na stołach gości w sensie jakieś kwiaty w wazonach ( widziałam śliczne ) to wtedy dopłata 500 zł i na każdym stole są żywe kwiaty - takie jakie sobie wybiore. POmyśle nad tym bo to pieknie wyglądało na zdjęciach jak mi pokazywał

za dzieci do lat 3 nic nie płacimy, a od 3 do 7 lat 50 %
a za orkiestre i reszte ekipy to jak chcemy mozemy 50 % lub 100 % to zależy od nas czy chcemy żeby dostali takie same porcje jak wszyscy czy połowe...
sama nie wiem jak myslicie ?? płacić 50 % czy 100 % ??
misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 06:41   #3071
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
Witaj
w przyszłym roku a jaki termin, macie już ?

09.08.2014
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 07:29   #3072
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
09.08.2014
no to super
a sala itp wszystko już jest?
misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 07:30   #3073
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
No tak właśnie myślę, żeby z jakiejś hurtowni wziąć bo o ile wódka która zostanie posłuży jeszcze długo, to napoje mogą się przeterminować i szkoda pieniędzy. Zobaczę jak to będzie cenowo wyglądało jeszcze. Czytałam, że napojów bierze się latem z poprawinami 3 litry na osobę- litr gazowanego, litr niegazowanego i litr wody Także ten
Sprawdzaliśmy ofertę w jednej z hutrowni alkoholi i za 0,5l Pana Tadeusza chcą 19,50 zł (5 zł taniej niż w sklepie). Napoje gwarantuje nam sala przy opłacie 10 zł/os.
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 07:31   #3074
Bacardi_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bacardi_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 464
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cześć dziewczyny
Przyszłam się tylko przywitać i lecę na zaliczenie, na które mimo nauki nic nie umiem. Ehh..
miłego dnia!
__________________

Czekamy na Ciebie

Bacardi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 07:32   #3075
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

podpowiedzcie mi jak zrobic żeby np jak sie kliknie na słowo "Razem" przekierowało na link suwaczka, bo nie umiem tego zrobic
misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 07:33   #3076
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
sama nie wiem jak myslicie ?? płacić 50 % czy 100 % ??
ja będę płacić 100% i wydaje mi się to w porządku w stosunku do zespołu. Są w pracy, ale nie chciałabym, żeby siedzieli głodni.
pysia, współczuję, że chłop ci zasnął. Ale ja z moim też wczoraj tak padliśmy, położyliśmy się o 20 do łóżka z myślą o jeźdźcu i zasnęliśmy
Ja nie wiem, sypiam codziennie po 8 godzin, a i tak jestem wiecznie niewyspana
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 07:36   #3077
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Bacardi_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Przyszłam się tylko przywitać i lecę na zaliczenie, na które mimo nauki nic nie umiem. Ehh..
miłego dnia!
hej i powodzenia

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
ja będę płacić 100% i wydaje mi się to w porządku w stosunku do zespołu. Są w pracy, ale nie chciałabym, żeby siedzieli głodni.
no też mi sie wydaje że tak będzie bardziej wporządku
misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 07:39   #3078
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
znowu pierwsza ah ta praca ;d
Witam

tez się pochwalę, też wczoraj podpisaliśmy umowę cena wstępnie to 208 zł od osoby ale gościu powiedział ze menu ostateczne trzeba podać 3 tyg przed weselem więc moge je zmieniać itp.

miało być 200 zł os osoby ale zaproponował nam fontannę czekoladową i dlatego tego plus 8 zł, będę miała okazja zobaczyć i spróbować tej fontanny jeszcze na jeden zabawie przed weselem i wtedy podejmę decyzję ;p ale mój TŻ się napalił na tą opcje i chyba nie odpuści ;p

co do menu... to my mamy własnie 3 porcje mięsa na osobę, wszyscy mówili ze 2 to za mało..
mają agregat prądotwórczy, dekoracje są w cenie... ale jeśli bym chciała przystrojenie żywymi kwiatami na stołach gości w sensie jakieś kwiaty w wazonach ( widziałam śliczne ) to wtedy dopłata 500 zł i na każdym stole są żywe kwiaty - takie jakie sobie wybiore. POmyśle nad tym bo to pieknie wyglądało na zdjęciach jak mi pokazywał

za dzieci do lat 3 nic nie płacimy, a od 3 do 7 lat 50 %
a za orkiestre i reszte ekipy to jak chcemy mozemy 50 % lub 100 % to zależy od nas czy chcemy żeby dostali takie same porcje jak wszyscy czy połowe...
sama nie wiem jak myslicie ?? płacić 50 % czy 100 % ??
My rezygnujemy z fontanny czekolady. Byłam na weselu, gdzie była taka atrakcja i nie za bardzo to wyglądało - jeżeli chodzi o dzieciaki. Ufajdały się niemiłosiernie i ten stół z fontanną też, wszystko tam porozwalane było. Moja siostra kategorycznie zabroniła mi zamawiania fontanny
My za zespół płacimy 50% stawki (innej opcji nam nie proponowano). Poza tym w umowie z zespołem mamy zapis, że gwarantujemy im przynajmniej 1 ciepły posiłek i napoje bez ograniczeń, czyli nie powinno być pretensji o ilość pokarmu
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 07:41   #3079
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
podpowiedzcie mi jak zrobic żeby np jak sie kliknie na słowo "Razem" przekierowało na link suwaczka, bo nie umiem tego zrobic
pomocy ;**
misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 07:44   #3080
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Wizaż mi szwankuje, ale może któraś rzuci okiem na moje menu?

OBIAD (ok. 70% mięsa na osobę):

- rosół z makaronem lub krem brokułowy (chcę rosół, nie lubię brokułów)
- ryż z białym sosem
- zraziki po staropolsku
- kotlet de volaille
- karkówka w sosie podgrzybkowym
- udko z kurczaka faszerowane pieczarkami
- kaczka pieczona w sosie wiśniowym
- warzywa blanszowane
- surówki mix x3
- sałatka wiosenna
- ziemniaki gotowane z koprem
- ziemniaki opiekane z ziołami

DESERY:

- owoce
- deser lodowy - chcę zamienić kolejność podawania z tortem, tzn. tort po obiedzie, a deser lodowy po kolacji
- patera różnorodnych ciast (300 g/os)
- kawa + herbata

ZAKĄSKI:

- pasztet z kaczki w pistacjach
- pstrąg w galarecie (to chcę zamienić na szynkę faszerowaną serkiem mascarpone)
- paluszki drobiowe w sezamie
- klopsiki z sosem pomidorowym (to chciałabym podać na kolację)
- sałatka jarzynowa
- sałatka grecka
- karkówka z sosem chrzanowo-żurawinowym
- pstrąg wędzony
- tymbaliki drobiowe - to też chcę na coś zamienić, ale jeszcze nie wymyśliłam na co... moe rolada z kurczaka faszerowana wątróbkami? Ale czy ktoś poza mną będzie się tym zajadał? Albo roladka z łososia nadziewana kaparami?
- jajka w sosie tatarskim
- marynaty
- węgierska zupa gulaszowa - to chcę dać jako drugą kolację przed oczepinami
- barszcz z pasztecikami - to chcę dać ok. 3 w nocy
- masło
- pieczywo mix

Opyla za 180 zł czy słabo?
Moim zdaniem jest okay bardzo chociaż strasznie tak hmmm...wykwintnie brzmi mam nadzieję, że jest tak samo smaczne

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Podpisaliśmy umowę na salę

Miałam przygotowaną listę pytań i co, ani jednego pytania z tego nie zadałam chyba a byliśmy tam od 20 i wróciliśmy dopiero niedawno, tak się nam z kierowniczką gadało
Gratulacje kochana! Którą w końcu wzięliście?
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 08:09   #3081
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

ja już wam pisze moje menu

_________________________ ______________________

Razem <3
Zaręczyny
Ślub

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Moje menu cena 204 zł - opcja bez fantanny czekoladowej
Obiad:
Rosół z makaronem i wkładka mięsna
-pieczeń z karczku z boczkiem
- rolada wieprzowa
- gniazda jaskółcze z boczkiem i jajkiem
- kotlet z kurczaka panierowany
- szwajcar lub de volail (musze wybrać co)
- udko pieczone
( wychodzi po 3 porcje na osobe)

- ziemniaki
- kluski
- sos

Deser:
- lody
- kawa herbata bez ograniczeń
- owoce
- ciastka itp
- napoje 2 litry na osobe - soki, woda mineralna, cola, fanta, sprite, tymbark

Zimna płyta:
* sałatka orientalna z grila
* swojski pasztet
* tymbaliki drobiowe
* wędlina, salami, kabanosy
* mięsa pieczone na zimni podawane z sosen chrzanowym i serem
* koreczki z ananasem
* jajka faszerowane \ jajka z majonezem
* kurczak z makaronem i ryżem w naleśniku
* sałatka z tuńczykiem
* kruche babeczki z łososia
* puszyste roladki z szynki
* smażone warzywa w różku z szynki drobiowej
* śledzie - w pomidorach w oleju
* ser żółty, wędzony, pleśniowy
* masło czasnkowe
* pieczywo 3 rodzaje

I ciepła kolacja :
Płonąca kita z kapustą zasmażaną z borowikami i boczkiem

II ciepła kolacja :
- stek wiepszowy z grila po węgiersku
- polędwiczki z kurczaka w sosie śmietanowo - serowym
- frytki
- ryż
- sałatka włoska z kapustą
- bukiet warzyw z grila

III ciepła kolacja :
Barszczyk z krokietem

jak myślicie będzie ok ?
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca



Edytowane przez misia880
Czas edycji: 2013-01-30 o 08:11
misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 08:11   #3082
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez wioliix Pokaż wiadomość
Mi się nie podoba jak nie mam kresek kredką tylko same cienie źle się wtedy czuje i na ślub chce doczepić kępki rzęs
dokładnie to samo mam a kępki rzęs wyglądają cudnie i ja też chce mieć w ogóle będę miała mocno oczy podkreślone, lubie tak

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
znowu pierwsza ah ta praca ;d
Witam

tez się pochwalę, też wczoraj podpisaliśmy umowę cena wstępnie to 208 zł od osoby ale gościu powiedział ze menu ostateczne trzeba podać 3 tyg przed weselem więc moge je zmieniać itp.

miało być 200 zł os osoby ale zaproponował nam fontannę czekoladową i dlatego tego plus 8 zł, będę miała okazja zobaczyć i spróbować tej fontanny jeszcze na jeden zabawie przed weselem i wtedy podejmę decyzję ;p ale mój TŻ się napalił na tą opcje i chyba nie odpuści ;p

co do menu... to my mamy własnie 3 porcje mięsa na osobę, wszyscy mówili ze 2 to za mało..
mają agregat prądotwórczy, dekoracje są w cenie... ale jeśli bym chciała przystrojenie żywymi kwiatami na stołach gości w sensie jakieś kwiaty w wazonach ( widziałam śliczne ) to wtedy dopłata 500 zł i na każdym stole są żywe kwiaty - takie jakie sobie wybiore. POmyśle nad tym bo to pieknie wyglądało na zdjęciach jak mi pokazywał

za dzieci do lat 3 nic nie płacimy, a od 3 do 7 lat 50 %
a za orkiestre i reszte ekipy to jak chcemy mozemy 50 % lub 100 % to zależy od nas czy chcemy żeby dostali takie same porcje jak wszyscy czy połowe...
sama nie wiem jak myslicie ?? płacić 50 % czy 100 % ??
jak masz opcję to ja bym zapłaciła 100%, żeby tez im głupio nie było może nie zjedzą wszystkiego, ale lepiej, żeby zostało niż żeby głodni chodzili
co do fontanny też nie jestem przekonana, w jednej sali w której byliśmy oglądać właścicielka zaraz zastrzegła, że się nie zgadza na fontannę bo jest przy tym mega syf moim zdaniem ma to sens jak wbrew pozorom faktycznie nie ma dzieciaków bo dorośli ludzie może kulturalniej się z tym obejdą (chociaż kto ich tam wie )

Cytat:
Napisane przez Bacardi_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Przyszłam się tylko przywitać i lecę na zaliczenie, na które mimo nauki nic nie umiem. Ehh..
miłego dnia!
trzymamy kciuki

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
podpowiedzcie mi jak zrobic żeby np jak sie kliknie na słowo "Razem" przekierowało na link suwaczka, bo nie umiem tego zrobic
zaznaczasz lewym przyciskiem myszki słowo "razem", nad okienkiem z tekstem masz taki niebieski globusik, naciskach na niego i kopiujesz linka ze suwaczka, tyle

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
ja będę płacić 100% i wydaje mi się to w porządku w stosunku do zespołu. Są w pracy, ale nie chciałabym, żeby siedzieli głodni.
pysia, współczuję, że chłop ci zasnął. Ale ja z moim też wczoraj tak padliśmy, położyliśmy się o 20 do łóżka z myślą o jeźdźcu i zasnęliśmy
Ja nie wiem, sypiam codziennie po 8 godzin, a i tak jestem wiecznie niewyspana
ah, nawet nie chce mi się gadać więcej czasu ze sobą spędzaliśmy jak nie mieszkaliśmy razem

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
My rezygnujemy z fontanny czekolady. Byłam na weselu, gdzie była taka atrakcja i nie za bardzo to wyglądało - jeżeli chodzi o dzieciaki. Ufajdały się niemiłosiernie i ten stół z fontanną też, wszystko tam porozwalane było. Moja siostra kategorycznie zabroniła mi zamawiania fontanny
My za zespół płacimy 50% stawki (innej opcji nam nie proponowano). Poza tym w umowie z zespołem mamy zapis, że gwarantujemy im przynajmniej 1 ciepły posiłek i napoje bez ograniczeń, czyli nie powinno być pretensji o ilość pokarmu
czyli potwierdza się to co napisałam wcześniej fontanna to jest fajny bajer, ale jednak nie chciałabym żeby było wszystko uświnione z tego


Misia, ale krótko jesteście razem podziwiam za tak szybkie podjęcie decyzji
Menu ok
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2013-01-30 o 08:15
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 08:13   #3083
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Gratuluję wszystkich podpisanych umów

Wczoraj byliśmy z TŻ u mojej koleżanki i się nagadałyśmy za wszystkie czasy Prawie 2 miesiące się nie widziałyśmy bo najpierw święta, później sylwester a teraz moja sesja i kompletnie nie mogłyśmy się zgrać terminami Także musimy to nadrobić jak tylko będę po wszystkich egzaminach

Odnośnie jedzenia dla fotografa, kamerzysty i zespołu to my płacimy 100% i będą dostawać takie same porcje jak goście.
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 08:18   #3084
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
co to są niezbędniki do łazienek? tempa jestem chyba
Też do niedawna nie wiedziałam To są takie koszyki/pudełka/pojemniczki w których wsadzasz np tabletki przeciwbólowe, bibułki matujące, igłę z nitką, plastry itp. Wszystko co może przydać się gościom podczas wesela

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Niee nie byłam Przyznaję, ale słyszałam, że tam w samo południe potrafią robić
Powiem więcej, jak zrobisz później niż godzina 13 to hańba! Ja nie wiem czy u nas tacy mocni zawodnicy są czy jak W każdym razie wesela nie trwają krócej niż do 4 rano

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Ja chcę życzenia pod kościołem, jeśli pogoda dopisze Jak nie to na sali wtedy, ale to już nie to samo dla mnie...

Dokładnie
Rzuca się u Was grosikami na szczęście?


Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Wizaż mi szwankuje, ale może któraś rzuci okiem na moje menu?

OBIAD (ok. 70% mięsa na osobę):

- rosół z makaronem lub krem brokułowy (chcę rosół, nie lubię brokułów)
- ryż z białym sosem
- zraziki po staropolsku
- kotlet de volaille
- karkówka w sosie podgrzybkowym
- udko z kurczaka faszerowane pieczarkami
- kaczka pieczona w sosie wiśniowym
- warzywa blanszowane
- surówki mix x3
- sałatka wiosenna
- ziemniaki gotowane z koprem
- ziemniaki opiekane z ziołami

DESERY:

- owoce
- deser lodowy - chcę zamienić kolejność podawania z tortem, tzn. tort po obiedzie, a deser lodowy po kolacji
- patera różnorodnych ciast (300 g/os)
- kawa + herbata

ZAKĄSKI:

- pasztet z kaczki w pistacjach
- pstrąg w galarecie (to chcę zamienić na szynkę faszerowaną serkiem mascarpone)
- paluszki drobiowe w sezamie
- klopsiki z sosem pomidorowym (to chciałabym podać na kolację)
- sałatka jarzynowa
- sałatka grecka
- karkówka z sosem chrzanowo-żurawinowym
- pstrąg wędzony
- tymbaliki drobiowe - to też chcę na coś zamienić, ale jeszcze nie wymyśliłam na co... moe rolada z kurczaka faszerowana wątróbkami? Ale czy ktoś poza mną będzie się tym zajadał? Albo roladka z łososia nadziewana kaparami?
- jajka w sosie tatarskim
- marynaty
- węgierska zupa gulaszowa - to chcę dać jako drugą kolację przed oczepinami
- barszcz z pasztecikami - to chcę dać ok. 3 w nocy
- masło
- pieczywo mix

Opyla za 180 zł czy słabo?

Baaardzo w porządku Nikt na pewno nie będzie głodny!


Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Mi na chwilę obecną najbardziej podoba się to:

ZUPA – KREM- ( do wyboru ): zielony, neapolitański, brokułowy, borowikowy, porowy, selerowy, rosół kantoński, szparagowy, łososiowy ( z grzankami i prażonymi migdałami )

II DANIE: 2 porcje mięsa / os.
- rolada schabowa z kurkami i cebulką – w plastrach
-zraz wołowy -staropolski- ze złotym boczkiem
- schab po królewsku ( nadziewany smażonymi warzywami)- otoczony w cieście omletowym z sezamem )
- de Volai podany z ananasem
- udka kaczki miodem flambirowane i zapieczone orzechami włoskimi -ze śliwką podany
-medalion schabowy-grillowany -porą zawijany-z pieczarkami
- polędwica wieprzowa z kaparami podana z sosem pieczeniowym
Dodatki:
Ziemniaki gotowane ,opiekane ze skórką, frytki, pyzy,talarki ziemniaczane
Sos pieczeniowy
Jarzynka gotowana: kapusta modra, kalafior, brokuła, marchewka ( z sosem śmietankowym )
Surówki :z białej kapusty; seler z marchewką i jabłkiem ; buraczki z jabłkiem i cebulką; cukinia z kukurydzą fasolką meks. i papryką

KAWA ,SŁODKIE…( do wyboru 1 rodzaj )
-Deser lodowy DELICJA – 3 kulki lodów z owocami, bitą śmietaną i czekoladą
-Mus czekoladowy z bakaliami, kulką lodów waniliowych, bitą śmietaną oraz frużellą owocową
-Mus pomarańczowy z owocami, kulką lodów waniliowych ,bitą śmietaną i adwokatem
-Gruszka na ciepło z kulką lodów czekoladowych, bitą śmietaną, orzechami i toffi

CIASTO ( wypieki własne )
-sernik, szarlotka, placek z wiśniami, snikers, małe kruche babeczki z kremem brulle i owocami
TORTY: ( do wyboru )
- na bitej śmietanie: czarny las, królewski, jogurtowy (z owocami)
cytrynowy, kakaowy, alpejski

KOLACJA – ZIMNY BUFET ( 5 porcji / os )
-pieczeń schabowa z selerem naciowym , śliwką i morelą nadziewana - w plastrach
-rolada drobiowa wykwintna - w plastrach- nadziewana brokułami i papryką kolorową
- szparagi w szynce wieprzowej
-1/2 jajka w polędwicy sopockiej
-złote –nadziewane- udka kurczaka zapiekane w migdalach panierowane
-deska serów żółtych i pleśniowych z winogronami i żurawiną
-melon z szynką parmeńską
-tartoletki z zapiekanymi warzywami ,kabanosy, szynka parmeńska
-ryba: łosoś marynowany na salatce z -ogórka małosolnego ,cebulki i marchewki
-sałatka grecka lub sałatka z kurczakiem lub sałatka włoska
- pieczywo ( 7 rodzajów ),masło

Kawa, herbata, soki – bez ograniczenia


Cena 190 zł na osobę, jedyne co trzeba dokupić to alkohol, korkowego brak.
Jest jeszcze druga wersja cenowa w tej sali, mianowicie za 145 zł na osobę. W tamtej wersji nie ma deseru lodowego, są po prostu same ciasta i przy kolacji są po 3 porcje na osobę zamiast 5.

Jak myślicie czy wystarczyłaby wersja tańsza, czy lepiej zainwestować w tą droższą? TŻ mi nie pomaga w tym wcale i nie mam się kogo zapytać o zdanie :/

misiadelko - tak długo tworzyłam posta, że już zdąrzyłaś odpowiedzieć innym dziewczynom co jest w cenie

Dla mnie nawet 3 kawałki mięsa na osobę są abstrakcją! Przecież ludzie na weselach nie jedzą samego mięsa! Ja bym brała tańszą


Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
kroooliczek, moim zdaniem te 3 porcje by spokojnie starczyły Tylko widzę, że masz mało porcji mięsa na obiad... 2 porcje to moim zdaniem za mało... Ja mam 3,5 porcji, a takie minimum wg mnie to 3 porcje.

Kurcze kto to wszystko zje ?


Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Podpisaliśmy umowę na salę

Miałam przygotowaną listę pytań i co, ani jednego pytania z tego nie zadałam chyba a byliśmy tam od 20 i wróciliśmy dopiero niedawno, tak się nam z kierowniczką gadało


U mnie dziś 500 dni

Edytowane przez dodaja
Czas edycji: 2013-01-30 o 08:32
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 08:26   #3085
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość

Misia, ale krótko jesteście razem podziwiam za tak szybkie podjęcie decyzji
Menu ok
no rok, teraz zaręczyny więc będzie do ślubu 2.5 roku - jak dobrze licze ;d
ale znamy się dłużej niż rok, ale nie byliśmy razem

ale jesteśmy obydwoje pewni tego
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 08:36   #3086
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
U mnie dziś 500 dni
U mnie 512

Muszę zrobić wszystko żeby nie przekładać tego ślubu
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 08:43   #3087
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
U mnie 512

Muszę zrobić wszystko żeby nie przekładać tego ślubu
napewno sie uda i nie będziesz musiała przekładac !
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 08:51   #3088
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Dzięki za gratulacje i nagle nasz ślub stał się taki realny już się nie mogę doczekać wesela!

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Gratulacje kochana! Którą w końcu wzięliście?
Tą pierwszą
jakby ktoś jeszcze jej nie widział :P : http://astra.media.pl/

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
tez się pochwalę, też wczoraj podpisaliśmy umowę cena wstępnie to 208 zł od osoby ale gościu powiedział ze menu ostateczne trzeba podać 3 tyg przed weselem więc moge je zmieniać itp.


Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
a za orkiestre i reszte ekipy to jak chcemy mozemy 50 % lub 100 % to zależy od nas czy chcemy żeby dostali takie same porcje jak wszyscy czy połowe...
sama nie wiem jak myslicie ?? płacić 50 % czy 100 % ??
Ja bym za fotografa i kamerzystę zapłaciła chyba 50% bo i tak oni zostają do pierwszej w nocy tylko...chociaż nie wiem...
Ale zespół to 100%.

Nam wczoraj kierowniczka sali opowiadała jak się jakiejś parce rodzice, podczas ustalania menu, kłócili o to czy dać zespołowi W OGÓLE jeść, bo przecież oni są od grania

Cytat:
Napisane przez wioliix Pokaż wiadomość
Mi się nie podoba jak nie mam kresek kredką tylko same cienie źle się wtedy czuje i na ślub chce doczepić kępki rzęs
ja też bym chciała kępki. kiedyś kupiłam sobie i sama chciałam sobie doczepic na imprezę...przez pół godziny usiłowałam przykleić jedną kępkę równo i nie dałam rady, rzuciłam to w cholerę
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 08:55   #3089
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Nam wczoraj kierowniczka sali opowiadała jak się jakiejś parce rodzice, podczas ustalania menu, kłócili o to czy dać zespołowi W OGÓLE jeść, bo przecież oni są od grania


ja też bym chciała kępki. kiedyś kupiłam sobie i sama chciałam sobie doczepic na imprezę...przez pół godziny usiłowałam przykleić jedną kępkę równo i nie dałam rady, rzuciłam to w cholerę
mnie się też marzą kępki, chociaż mam swoje długie i sama nie wiem co jak mi odpadną w trakcie wesela ;d

a co do jedzenia tak fotograf i kamerzysta zostają do godziny 1 tylko, że siedza przy jednym stoliku z orkiestra.. i nie wiem czy to sie tak da podzielić że tym tyle tym tyle.. bo obiad tzn mięsa to podają na dużym pólmisku ;p
chociaż jak się najedzą to moze beda ładniejsze zdjęcia robić haha ;d
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca



Edytowane przez misia880
Czas edycji: 2013-01-30 o 08:57
misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 08:58   #3090
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

To dopiero buractwo. Ale by było jakby zespół wpadł z własnymi kanapkami i termosem z herbatą
Za fotografa to pomyślę, czy liczyć całość, bo nie wiem, jak długo będzie. Jeszcze nie mam wybranego Byłam tydzień temu u jednego, ale do dzisiaj do mnie nie oddzwonił, ile by policzył, więc niech spada na drzewo Jak nie chce na mnie zarobić, to już jego brocha.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.