Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-12, 11:35   #121
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Czy spotkałyście się kiedyś z tym produktem? http://www.zielarnia24.pl/3847,olvit...awki-30ml.html
Niska cena jest podejrzana, nie mogę znaleźć składu INCI
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 11:46   #122
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Czy spotkałyście się kiedyś z tym produktem? http://www.zielarnia24.pl/3847,olvit...awki-30ml.html
Niska cena jest podejrzana, nie mogę znaleźć składu INCI
To jest firma króra raczej produkuje czyste oleje,moja bratowa ma go w zielarni sama używała i mówiła że super
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 11:55   #123
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
To jest firma króra raczej produkuje czyste oleje,moja bratowa ma go w zielarni sama używała i mówiła że super
Ufam tylko składowi INCI, masz do niego dostęp?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 12:05   #124
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Korah dzielna z Ciebie Kobieta
Jp czekam na zdjęcia włosków
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A ile ona w ogóle kosztuje?
dwadzieścia kilka groszy za 5 ml

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Mi też nie chcieli sprzedać aż przyszłam z szyną na palcu od razu sprzedali, to może być jakiś patent
nie dziękuję, nie skorzystam
jak paluszek, kiedy zaczynasz ćwiczonka?
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
I znów nieskromnie będę się chwaliła Dotarła moja paczuszka z minejo. Jednak nim to zrobię, muszę Wam powiedzieć, że mało mi trzeba do szczęścia. Choć mój mąż byłby innego zdania. Otóż zakupy z monejo, a raczej próbka rachunki i katalog Living Nature znalazłam w lnianej torbie, jak na mój gust ślicznej. I wiecie, obojętnie jakie te zakupy by były, ja już byłam szczęśliwa i zadowolona Na szczęscie z zakupów raczej jestem zadowolona. Raczej ponieważ jeszcze wszystkiego nie przetestowałam. Oto one:
- farba Khadi, oczywiście naturalna. Będą eksperymenty
- krem tonujący Living Nature. Czaiłam się na niego ładnych parę miesięcy.
- kremik do ust Living Nature
do tego dostałam torbę i próbkę maseczki oczyszczającej Living Nature. Już od dawna chciałam ją przetestować. Słyszałam o niej tyle dobrych opinii!
piękne to oby się sobrze sprawowało
Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
A ja właśnie walczę ze sobą żeby tam nie zaszaleć
Obiecałam sobie że przed świętami zrobię tam zakupy. Oni często mają promocję?
i jak? kliknęłaś coś?
ostatnimi czasy często (wyprzedaże), w ciągu roku tylko na ichnie święta

z tą wodą do injekcji to faktycznie dziwna sprawa...nie ma rady, trzeba szukać aptek, w których jeszcze sprzedają i jak się już taką znajdzie to robić spore zapasy

Justynka ja mam kilka olejów z olvity, wszystkie spożywcze -100% oleje, ale nie wiedziałam, że ta firma w ogóle robi "typowe" oleje kosmetyczne, na stronie producenta go nie widać - napisz do nich
http://www.sklep.olvita.pl/k6,naturalne-kosmetyki.html

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-02-12 o 12:15
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 12:22   #125
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Nie kliknęłam ,zdrowy rozsądek wygrał,przeprowadzam akcję denko
Chyba zakupy zrobię bliżej lata,koniecznie muszę kliknąć ten filtr 30,chyba że wcześniej kupię JMO to z zakupami poczekam do jesieni(jak wytrzymam)
P.S. W koszyku mam na 133$ z przesyłką
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 12:28   #126
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Nie kliknęłam ,zdrowy rozsądek wygrał,przeprowadzam akcję denko
Chyba zakupy zrobię bliżej lata,koniecznie muszę kliknąć ten filtr 30,chyba że wcześniej kupię JMO to z zakupami poczekam do jesieni(jak wytrzymam)
P.S. W koszyku mam na 133$ z przesyłką
Dobra jesteś Ja właśnie dostałam status organizatorki na mineralnym, więc będzie się działo i przybędą zapasy
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 12:48   #127
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dobra jesteś Ja właśnie dostałam status organizatorki na mineralnym, więc będzie się działo i przybędą zapasy
SuperGratulację
ja na razie mineralny omijam szerokim łukiem z powodu mojego uzależnienia od minerałków

Promolcia
pisałaś że tęskisz za lawendową pianą 100% pure,na więcej niż eco jeszcze jest dostępna i to w cenie 32,40zł
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 12:50   #128
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Promolcia
pisałaś że tęskisz za lawendową pianą 100% pure,na więcej niż eco jeszcze jest dostępna i to w cenie 32,40zł
no co Ty...ostatnio jak sprawdzałam to nie było

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-02-12 o 13:06
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 12:50   #129
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
SuperGratulację
ja na razie mineralny omijam szerokim łukiem z powodu mojego uzależnienia od minerałków
Ja zabawy z minerałami na razie też nie będę zaczynać, bo boję się o swój portfel Na razie wkręciłam się w biochemię i będę się starać odszukać idealne kosmetyki dla mnie. Dopiero później minerały
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 13:10   #130
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
no co Ty...ostatnio jak sprawdzałam to nie było
Do koszyka dodaje i napisane że duza ilośc więc jest na pewno.
szkoda że oni już tylko resztki wyprzedają
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 13:26   #131
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Do koszyka dodaje i napisane że duza ilośc więc jest na pewno.
szkoda że oni już tylko resztki wyprzedają
napisałam do nich,żeby sprowadzili kolorówkę 100% pure
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 13:30   #132
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
napisałam do nich,żeby sprowadzili kolorówkę 100% pure
Już ich molestowałam w tej sprawie,oni zakończyli współpracę z 100% PURE,dzwoniłam do 2 polskich firm które sprowadzały te kosmetyki i wychodzi na to że 100% jakoś" nieelegancko" się zachowało,najpierw prosili o współprace potem sami się wycofali
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 13:40   #133
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Już ich molestowałam w tej sprawie,oni zakończyli współpracę z 100% PURE,dzwoniłam do 2 polskich firm które sprowadzały te kosmetyki i wychodzi na to że 100% jakoś" nieelegancko" się zachowało,najpierw prosili o współprace potem sami się wycofali
łeee czyli
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 14:21   #134
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dobra jesteś Ja właśnie dostałam status organizatorki na mineralnym, więc będzie się działo i przybędą zapasy
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja zabawy z minerałami na razie też nie będę zaczynać, bo boję się o swój portfel Na razie wkręciłam się w biochemię i będę się starać odszukać idealne kosmetyki dla mnie. Dopiero później minerały
Gratuluję nowej funkcji i już współczuję portfelowi... ja jakiś czast emu nawet przestałam się udzielać na mineralnym forum... bo ciągle coś chciałam!!! hehehe... gorzej jak zaczniesz też zamawiać z iherb... to już wogole polegniesz i na 2 lub 3 etaty bedziesz jechać zeby na to wszystko zarobić
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 14:25   #135
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Gratuluję nowej funkcji i już współczuję portfelowi... ja jakiś czast emu nawet przestałam się udzielać na mineralnym forum... bo ciągle coś chciałam!!! hehehe... gorzej jak zaczniesz też zamawiać z iherb... to już wogole polegniesz i na 2 lub 3 etaty bedziesz jechać zeby na to wszystko zarobić
Na razie żyję tylko ze stypendium ze studiów Praca była, ale już nie dzwonią, żebym przyjechała od 2 miesięcy

Napisałam dzisiaj 10 stron pracy licencjackiej No i doszedł prezent dla TŻa, więc dzień udany Pewnie w ramach nagrody zamówię sobie coś fajnego
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 15:30   #136
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

Justynka ja mam kilka olejów z olvity, wszystkie spożywcze -100% oleje, ale nie wiedziałam, że ta firma w ogóle robi "typowe" oleje kosmetyczne, na stronie producenta go nie widać - napisz do nich
http://www.sklep.olvita.pl/k6,naturalne-kosmetyki.html
Napisałam dziwne, że nie ma ogólnego maila kontaktowego z tym sklepem, tylko piszę się odnośnie danego produktu. Poprosiłam o skład arganowego i truskawkowego.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 19:16   #137
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

No i ja witam w kolejnej części. Trochę już zdążyłyście napisać a jak muszę nadrabiać

Zamówiłam sobie ten żel do twarzy z Absolute Organic. Zobaczymy jak będzie się spisywał. Zamówiłam jeszcze masełko do ciała też Absolute Organic oraz szampon do włosów lawenda i rozmaryn z JMO
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 19:36   #138
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Rządzisz


Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Korah dzielna z Ciebie Kobieta
Tylko teraz przez tydzień będę czuć lędźwie

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
No i ja witam w kolejnej części. Trochę już zdążyłyście napisać a jak muszę nadrabiać

Zamówiłam sobie ten żel do twarzy z Absolute Organic. Zobaczymy jak będzie się spisywał. Zamówiłam jeszcze masełko do ciała też Absolute Organic oraz szampon do włosów lawenda i rozmaryn z JMO
Ciekawi mnie ten żel, daj znać
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 19:42   #139
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Korah podstaw plecki
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 19:46   #140
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

jestem po pierwszej nocy z wcierka z czarnej rzepy i powiem wam szczerze, ze jest ogien skora dosc mocno piecze i mrowi ale po okolo 20 min wszystko wraca do normy dzis wlosy sa ladnie uniesione i puszyste takze jak tylko bede miala dostep do rzepy to przeprowadze sobie kuracje
Czy ktos mial stycznosc z kosmetykami Lass Cosmetics? nie wszystkie produkty maja dobre sklady, ale sa tez takie z EcoCertem
mnie ciekawi szampon http://www.helfy.pl/szampon-iht9-wyp...losow-lysienie Anlua cos dla Ciebie
olejek do wlosow i taki zelik do mycia buzki z grantem i winogronem http://www.helfy.pl/zel-mycia-twarzy...-antyoksydanty
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 19:55   #141
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Effcia ognista babko
Będziesz stosowac rzepę?
widziałam ten szampon na helfy juz jakis czas temu śliniłam sie do zestawu z olejem i odżywką ale się nie dałam! Byłam twarda!
A teraz co chwila ktoś mi go pokazuje - najpierw Gayenka, teraz Ty i weź tu człowieku bądź dzielny i trwaj w niekupowaniu
mam taką listę zachciewajek szamponowych, że gdybym je wszystkie kupiła to starczyłoby do emerytury.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:04   #142
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

nie dziękuję, nie skorzystam
jak paluszek, kiedy zaczynasz ćwiczonka?
Nie życzę Ci tego kochana
W przyszłym tygodniu mam kontrolę, już teraz troszkę ćwiczę. Dziękuję za troskę
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Effcia ognista babko
Będziesz stosowac rzepę?
widziałam ten szampon na helfy juz jakis czas temu śliniłam sie do zestawu z olejem i odżywką ale się nie dałam! Byłam twarda!
A teraz co chwila ktoś mi go pokazuje - najpierw Gayenka, teraz Ty i weź tu człowieku bądź dzielny i trwaj w niekupowaniu
mam taką listę zachciewajek szamponowych, że gdybym je wszystkie kupiła to starczyłoby do emerytury.....
Chyba Werki
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:09   #143
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Effcia ognista babko
Będziesz stosowac rzepę?
widziałam ten szampon na helfy juz jakis czas temu śliniłam sie do zestawu z olejem i odżywką ale się nie dałam! Byłam twarda!
A teraz co chwila ktoś mi go pokazuje - najpierw Gayenka, teraz Ty i weź tu człowieku bądź dzielny i trwaj w niekupowaniu
mam taką listę zachciewajek szamponowych, że gdybym je wszystkie kupiła to starczyłoby do emerytury.....
jak tylko bede miec dostep do swiezej czarnej rzepy to nie widze przeszkod, zeby sobie taka naturalna kuracje zafundowac a co na bogato bedzie zapach mi zupelnie nie przeszkadza i az tak nie smierdoli jak to inni opisywali U mnie "na wsi" jak sie pytalam w warzywniaku czy nawet almie to wielkie oczy robili chyba w zyciu takiego warzywa na oczy nie widzieli z reszta ja tez je wczoraj pierwszy raz ujrzalam
oj Anula urodziny ma sie tylko raz w roku wiec skus sie na ten zestawik bo ja tez sie do niego slinie A wiesz nie wiadomo czy my emeryture dostaniemy takze rob zapasy poki mozesz, zebys pozniej miala co zuzywac
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:27   #144
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jak tylko bede miec dostep do swiezej czarnej rzepy to nie widze przeszkod, zeby sobie taka naturalna kuracje zafundowac a co na bogato bedzie zapach mi zupelnie nie przeszkadza i az tak nie smierdoli jak to inni opisywali U mnie "na wsi" jak sie pytalam w warzywniaku czy nawet almie to wielkie oczy robili chyba w zyciu takiego warzywa na oczy nie widzieli z reszta ja tez je wczoraj pierwszy raz ujrzalam
oj Anula urodziny ma sie tylko raz w roku wiec skus sie na ten zestawik bo ja tez sie do niego slinie A wiesz nie wiadomo czy my emeryture dostaniemy takze rob zapasy poki mozesz, zebys pozniej miala co zuzywac
Miałam chodowlę czarnej rzepy w minione wakacje ,było jej tak dużo że rozdawałam gdzie się dało,na wiosnę znów będę siała jak urośnie dam znać ,chętnym powysyłam(chodowla eko)
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 20:39   #145
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak, jest płukanka Yves Rocher z octu z malin i tańszy odpowiednik Marion Jakieś płukanki naturalniejsze ma Lawendowa Farma, ale nie wiem, czy octowe czy jakieś inne to są. Wiele osób zaleca samemu robić, bo to proste jak budowa cepa. Woda+ocet jabłkowy, winny, byle nie ten spirytusowy, bo ponoć jest za mocny. Co do proporcji to różnie zalecają, ale mniej wiecej kilka łyżek octu na litr wody
yhym..spróbuję. Chyba zrobię sama, żeby było bardziej naturalnie na poczatek. Dzięki Tylko niech ja znajdę czas

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a ja bym chciałą miec kręcone........
Ślicznie włoski wyglądają
Puszenie pewnie jest powodem ich sklonności do kręcenia - za wiele nie powalczysz
Jeśli nie masz prolemu z przetłuszczaniem to pozostaje tylko stosowac obciążające szampony odżywcze, do farbowanych.
Jak znam kobiety, to jak mają proste, to chcą kręcone i na odwrót. Tak to już jest. Dziękuję za komplement Dodam, że maska i odżywka Organic Shop spisują się wspaniale. Odżywka z jedwabiem pachnie podobnie do maski Babki Agafii tej z leśnymi jagodami (ruska bania) a zapach greckiej figi w masce jest nieco sztuczny, ale w sumie "figowy" nigdy nie był moim ulubionym zapachem. Ważne, że spełniają swoje zadanie. Bardzo mi się spodobały te cudowności

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja katuje moje włosy codziennie prostownicą Są koszmarne jak ich nie wyprostuję a od jakiegoś czasu muszę myć włosy codziennie i stąd to prostowanie. Pomyśleć, że kiedyś spokojnie mogłam myć 2x na tydzień i były super a teraz kluchy na drugi dzień
Ja też tak trochę podprostowuję ale nie zależy mi na idealnej gładkości jak tafla, więc dosłownie 3 razy przejadę po wierzchu a temperaturę ustawiam na najniższą. Wtedy trudniej o poważniejsze zniszczenia.

Cytat:
Napisane przez Majka84 Pokaż wiadomość
Witam - to i ja sie wpisze coby powiadomienia przychodziły generalnie nie udzielalam sie prawie w poprzednim wątku, ale namiętnie Was podczytywalam u mnie pielęgnacja sprawdza sie w 100 procentach - od listopada nie pojawił mi sie żaden pryszcz a zaskorniki gdzieś sie rozplynely po drodze. ( Walczylam z tym kilkanascie dobrych lat)W końcu jestem zadowolona z wyglądu moich włosów ( nie wiem moze to autosugestia, ale naprawdę nie pamietam by moje włosy wyglądały tak dobrze i jest ich jakby troche wiecej) .... A wszystko to dzięki Wam !
Witamy, witamy i prosimy pochwalić się swoimi nabytkami

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
1 łyżka stołowa na litr wystarczy spokojnie. radzę nie używać zbyt czesto bo rozjaśnia włosy. Winię ocet za moją rudość...
Hmmm..dzięki, że mówisz..ja zawsze chciałam, żeby właśnie tych rudości nie było, ale farby w kolorze "brąz" płowiały do takiego właśnie odcienia. Naturalnie mam włosy typu "szatynka" ale farbuję na ciemny brąz i jakoś wogóle nie płowieją, tak więc tylko odrosty machnę raz na miesiąc..rozjaśnienia to bym nie chciała, oj nie


Cytat:
Napisane przez Majka84 Pokaż wiadomość
No i oczywiście hit nad hity, któremu tak naprawdę przypisuje zasługe poprawy mojej cery - spray Alvy
Hmmm...kusicie tym spreyem. A czy to ten słynny "śmierdziel"?


Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Kurde, takie fajne krecioly, po co z nimi walczysz ;O I nie wierze, naprawde przestaly sie krecic? Nawet jak nie wyprostujesz i pozwolisz samym wyschnac?
Nie, ja już z nimi walczę od lat. Jak nie wyprostuję, to falują i się puszą ale już takiego skrętu nie ma. W zasadzie to wtedy falują na końcach, a przy głowie są całkiem proste. Wygładziły się chyba od kosmetyków...i od autosugestii

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
- farba Khadi, oczywiście naturalna. Będą eksperymenty
- krem tonujący Living Nature. Czaiłam się na niego ładnych parę miesięcy.
- kremik do ust Living Nature
do tego dostałam torbę i próbkę maseczki oczyszczającej Living Nature. Już od dawna chciałam ją przetestować. Słyszałam o niej tyle dobrych opinii!
Baaardzo ładna torba i to w torbie też


Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Jadzia, powinnaś porządnego kopniaka dostać - tak, żebyś doleciała na wątek dla zakręconych!!! ale to mi już, testować zakręcone metody wizażowe!!! będziesz miała piękne sprężynki
NOŁ Serio, Dziewczęta, to zdjęcie z lokami jest z 2005 roku heh..to se ne wrati!!! Ale wierzcie lub nie, swoje włosy takie w obecnej formie (idelanie proste nie są, ale i nawet bym nie chciała) uwielbiam ponad miarę. Już dawno nie miałam tak fajnych włosów a podejrzewam że zawdzięczam to Wam i Waszym podpowiedziom. Dzięki!!!!
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 21:23   #146
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
Korah podstaw plecki


Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jestem po pierwszej nocy z wcierka z czarnej rzepy i powiem wam szczerze, ze jest ogien skora dosc mocno piecze i mrowi ale po okolo 20 min wszystko wraca do normy dzis wlosy sa ladnie uniesione i puszyste takze jak tylko bede miala dostep do rzepy to przeprowadze sobie kuracje
A rozcieńczyłaś czy jednak na żywca

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
U mnie "na wsi" jak sie pytalam w warzywniaku czy nawet almie to wielkie oczy robili chyba w zyciu takiego warzywa na oczy nie widzieli z reszta ja tez je wczoraj pierwszy raz ujrzalam
Boższ, przesz to najbardziej polskie z polskich warzywo, moja babcia się teraz w grobie przewraca, że młode pokolenie nie zna rzepy, całe życie w polu hodowała i z tego żyła
Latem, jesienią może będzie łatwiej dorwać na bazarkach, nie wiem, bo ja też rzepkę tylko z wierszyka znam
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 21:29   #147
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Miałam chodowlę czarnej rzepy w minione wakacje ,było jej tak dużo że rozdawałam gdzie się dało,na wiosnę znów będę siała jak urośnie dam znać ,chętnym powysyłam(chodowla eko)
a uprawia sie ja tak samo jak buraki? wlasnie tak sobie pomyslalam, zeby zalozyc mini hodowle na wlasny uzytek

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość




A rozcieńczyłaś czy jednak na żywca



Boższ, przesz to najbardziej polskie z polskich warzywo, moja babcia się teraz w grobie przewraca, że młode pokolenie nie zna rzepy, całe życie w polu hodowała i z tego żyła
Latem, jesienią może będzie łatwiej dorwać na bazarkach, nie wiem, bo ja też rzepkę tylko z wierszyka znam
jestem hardcorem i nie rozcienczalam biala rzepe znam i bardzo lubie. Natomiast czarna rzepe widzialam pierwszy raz w zyciu i chyba nie tylko ja, bo w pracy zrobilam rozeznanie i niewiele osob wiedzialo co to za warzywo
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 21:48   #148
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

nie wiem czy już padło. W Lawendowej Szafie 20% taniej z okazji walentynek. Love2mix mają w dobrej cenie poza tym [KLIK].
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 22:20   #149
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jestem hardcorem i nie rozcienczalam biala rzepe znam i bardzo lubie. Natomiast czarna rzepe widzialam pierwszy raz w zyciu i chyba nie tylko ja, bo w pracy zrobilam rozeznanie i niewiele osob wiedzialo co to za warzywo
Z białej moja mama jak byłam dzieckiem coś tam przygotowywała i z kalarepki Ale ja to nie, czasem kupuję taką gotową sałatkę z rzepy z dodatkiem rodzynek, w takiej słodkiej zalewie. Czarnej nie kojarzę w ogóle

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
nie wiem czy już padło. W Lawendowej Szafie 20% taniej z okazji walentynek. Love2mix mają w dobrej cenie poza tym [KLIK].
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 22:42   #150
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Majka84 Pokaż wiadomość
Natomiast jeżeli chodzi o twarz: polubilam sie z biała glinka Logony ( choć przesusza trochę), mydlem alepepo i mydlem dziegciowym ( i to chyba lubię najbardziej). Uwielbiam tez maske z sanflore - biala glinka z trawa cytrynowa - ta glinka dla odmiany nawilza. No i oczywiście hit nad hity, któremu tak naprawdę przypisuje zasługe poprawy mojej cery - spray Alvy
Niestety nie mam jeszcze ulubieńca jeżeli chodzi o krem, albo nawilzacz - serum Amb średnie - krzywdy nie robi, ale zachwytow tez brak. Kremy dr schelera średnie - oddałam mamie - ale jak znowu trafe na promocje, ze bedą za 3 franki to sie skusze.
Biała glinka logony to dla mnie też naturalne cudo Dziewczyny mi też kiedyś ją poleciły i się opłaciło. Idealna do oczyszczania 2-3 razy w tygodniu, zawsze zostawiam ją zalecane 5 minut na twarzy do zaschnięcia. Ładnie rozjaśnia, mojej pancernej skóry nie wysusza. A z rana nieśmiertelny babydream z dodatkiem mleczanu sodu. Dobry zestaw dla minimalistki.
Ostatnio widziałam też w jakimś sklepie myjadło do mycia twarzy na bazie glinki w formie pasty, nie pamiętam tylko firmy, zastanawiam się czy podobne do lavery, a może lepsze?

A tak w ogóle to przywędrowałam do Was z jednym pytaniem: gdzie w necie mogę kupić hennę lusha? Na allegro było, ale się zmyło. A chcę wypróbować coś innego niż khadi, bo gdyby nie cassia, to strasznie włosy mi ciemnieją.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2013-02-12 o 22:50
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.