Scent Bar XLVIII - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-14, 14:09   #4831
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XLVIII

[1=5ed20e359c6e02ff4b6d234 3033f9068648c91fd_610b1bf 2637d5;39765684]ZM to syf nad syfami. Emocje jak na grzybobraniu [/QUOTE]

Na przewijaniu dało radę obejrzeć
Tak czy siak Skazani duuużo lepsiejsi. Porównuję bo jedno i drugie npdst Kinga.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 14:22   #4832
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość

O właśnie jakiś czas temu jeszcze wykończyłam ten pogrubiony tj. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...jazu-oczu.html

i ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...jazu-oczu.html
awokadowy też mam i też fajny małż twierdzi , że od bawełnianego mam dłuższe rzęsy
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
no to ten sam, co od jakiegoś czasu o nim pisałam, że niby kręci a niby nie.
Jechałam wczoraj do miasta załatwić parę spraw i przy okazji się umówiliśmy na piwo. Podeszłam na luzie i nie spodziewałam się nic poza zwykłym pogadaniem i tyle, a było o wiele milej
Nie ma fot, na których dobrze oczy widać, sama się wczoraj zdziwiłam
no własnie dlatego i tak trzymaj
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Ja aktualnie Facelem, wcześniej BD niebieskim, a jeszcze wcześniej to nie pamietam ale tez jakimś szamponem.... I pędzle mam już kilka lat i nic im się nie dzieje, a doprane porządnie..tak myślę


Leci do mnie rozświetlacz Melkowy
1. o , o szamponie nie pomyślałam a kładłaś potem na niego odżywkę
2.gratulacje
Cytat:
Napisane przez taki_jeden Pokaż wiadomość
Jak nie masz racji to kupisz mi wypasiono wille
ha ha ha
proponuję ankietę : Kto uważa , że dorosłe życie jest lepsze łatwiejsze niż w szkole
mój pierwszy głos - nie jest , a lata szkolne to czysty raj , co docenia się dopiero potem
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 14:33   #4833
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
proponuję ankietę : Kto uważa , że dorosłe życie jest lepsze łatwiejsze niż w szkole
mój pierwszy głos - nie jest , a lata szkolne to czysty raj , co docenia się dopiero potem
Popieram, ale najlepsze sa studia. Nie ma niezapowiedzianych kartkówek, odpowiadania przed tablicą, chcesz to chodzisz, nie chcesz nie chodzisz, kujesz się dwa razy do roku i masz luz, wakacje długie. Oczywiście zależy jakie studia.
Szkoła tez była w miarę spoko ale prace domowe mnie wkokufiały (w tym zwykła praca jest lepsza, wychodzisz i masz w nosie - też zależy jaka praca. I jeszcze masz z tego kasę.) Ale w szkole nie martwisz się zwolnieniem, na lekcjach możesz pospać, jak nie chce się iść to mamusia pisze usprawiedliwienie itp.
Za to w pracy ma się komputer z Wizażem
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:21   #4834
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Popieram, ale najlepsze sa studia. Nie ma niezapowiedzianych kartkówek, odpowiadania przed tablicą, chcesz to chodzisz, nie chcesz nie chodzisz, kujesz się dwa razy do roku i masz luz, wakacje długie. Oczywiście zależy jakie studia.
Szkoła tez była w miarę spoko ale prace domowe mnie wkokufiały (w tym zwykła praca jest lepsza, wychodzisz i masz w nosie - też zależy jaka praca. I jeszcze masz z tego kasę.) Ale w szkole nie martwisz się zwolnieniem, na lekcjach możesz pospać, jak nie chce się iść to mamusia pisze usprawiedliwienie itp.
Za to w pracy ma się komputer z Wizażem
ad sinupret studiów - to , u mnie było dużo gorzej niż w szkole kucie z zajęć na zajęcia , brak możliwości opuszczenia zajęć , konieczność odrabiania z inną grupą , jeżeli się nie było z powodu końca świata - inne powody nie usprawiedliwiały opuszczania , rzeź dwa razy do roku , kolokwia przeciętnie co dwa tygodnie

w pracy lekcji nie trzeba odrabiać , to fakt , ale kombinujesz czy starczy do końca miesiąca , nie możesz sobie nie pójść ot tak do roboty , więc raczej odpada zarywanie nocek na zabawę , urlopiku niewiele na ogół , a idiotyzmów z reguły o jakieś 300% więcej niż w szkole i trza się dostosować i odpowiedzialność nieporównywalna
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:38   #4835
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

1. o , o szamponie nie pomyślałam a kładłaś potem na niego odżywkę


Ja też Baby Dreamem myję

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
ha ha ha
proponuję ankietę : Kto uważa , że dorosłe życie jest lepsze łatwiejsze niż w szkole
mój pierwszy głos - nie jest , a lata szkolne to czysty raj , co docenia się dopiero potem
Ja tam szkoły nienawidziłam I za nic bym nie chciała wrócić No ale ogólnie życie nie jest łatwe ani młodzieńcze ani dorosłe

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Popieram, ale najlepsze sa studia. Nie ma niezapowiedzianych kartkówek, odpowiadania przed tablicą, chcesz to chodzisz, nie chcesz nie chodzisz, kujesz się dwa razy do roku i masz luz, wakacje długie. Oczywiście zależy jakie studia.
Szkoła tez była w miarę spoko ale prace domowe mnie wkokufiały (w tym zwykła praca jest lepsza, wychodzisz i masz w nosie - też zależy jaka praca. I jeszcze masz z tego kasę.) Ale w szkole nie martwisz się zwolnieniem, na lekcjach możesz pospać, jak nie chce się iść to mamusia pisze usprawiedliwienie itp.
Za to w pracy ma się komputer z Wizażem
Jak nie masz blokady
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:50   #4836
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Scent Bar XLVIII

Joł,

znalazłam sklep zielarski z ruskimi kosmetykami do włosów, zupełnie przypadkowo
Poszłam po CHERBATĘ krzemionkową, patrzę, a tu prawie cała seria - wzięłam maskę drożdżową na próbę, jak skończę, to wrócę po inne
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 16:03   #4837
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

1. o , o szamponie nie pomyślałam a kładłaś potem na niego odżywkę
Czsem daję bs, przeważnie Joaśkę którąś bo tych używam, ale jak zapomnę to się tez nic nie dzieje



Ja tam lubilam chodzić do szkoły..chętnie poszlabym znowu
A jak mi sie nie chcialao do szkoly, to szliśmy z towarzystwem na piwo
Fajnie było


Pinc gratuluję odkrycia i zakupu
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 16:33   #4838
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XLVIII

yeeeesssss -5 stopni ideu się szczaskać Szpilkówną i na spacerrrrr
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 16:35   #4839
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
yeeeesssss -5 stopni ideu się szczaskać Szpilkówną i na spacerrrrr
O, moi też przed kwilą poszli na spacer
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 16:42   #4840
5ed20e359c6e02ff4b6d2343033f9068648c91fd_610b1bf2637d5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 051
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Na przewijaniu dało radę obejrzeć
Tak czy siak Skazani duuużo lepsiejsi. Porównuję bo jedno i drugie npdst Kinga.
Ksionżki czytam jedną do roku

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Popieram, ale najlepsze sa studia. Nie ma niezapowiedzianych kartkówek, odpowiadania przed tablicą, chcesz to chodzisz, nie chcesz nie chodzisz, kujesz się dwa razy do roku i masz luz, wakacje długie. Oczywiście zależy jakie studia.
Szkoła tez była w miarę spoko ale prace domowe mnie wkokufiały (w tym zwykła praca jest lepsza, wychodzisz i masz w nosie - też zależy jaka praca. I jeszcze masz z tego kasę.) Ale w szkole nie martwisz się zwolnieniem, na lekcjach możesz pospać, jak nie chce się iść to mamusia pisze usprawiedliwienie itp.
Za to w pracy ma się komputer z Wizażem
O!

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
ad sinupret studiów - to , u mnie było dużo gorzej niż w szkole kucie z zajęć na zajęcia , brak możliwości opuszczenia zajęć , konieczność odrabiania z inną grupą , jeżeli się nie było z powodu końca świata - inne powody nie usprawiedliwiały opuszczania , rzeź dwa razy do roku , kolokwia przeciętnie co dwa tygodnie
W sumie to się nie dziwię na tych co Ty byłaś że taki zapirdal
Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Ja tam szkoły nienawidziłam I za nic bym nie chciała wrócić No ale ogólnie życie nie jest łatwe ani młodzieńcze ani dorosłe
Pójdź w me ramiona
5ed20e359c6e02ff4b6d2343033f9068648c91fd_610b1bf2637d5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 16:46   #4841
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar XLVIII

[1=5ed20e359c6e02ff4b6d234 3033f9068648c91fd_610b1bf 2637d5;39768590]Ksionżki czytam jedną do roku
[/QUOTE]

anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 16:53   #4842
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Popieram, ale najlepsze sa studia. Nie ma niezapowiedzianych kartkówek, odpowiadania przed tablicą, chcesz to chodzisz, nie chcesz nie chodzisz, kujesz się dwa razy do roku i masz luz, wakacje długie.

To ja chcę na takie studia
Mam w tym semestrze 13 przedmiotów i tylko na jednym nie sprawdzają obecności I nie ma dnia, żebym nie musiała się z czegoś przygotowywać/czegoś pisać.
Ogólnie w moim odczuciu studia są duuuużo cięższe od szkoły, jeśli chodzi o nakład pracy.


Ten mróz w połowie marca to chyba jakiś żart
Poza tym cały dzień planowałam zrobienie sałatki tuńczykowej jak wrócę do domu, a tu się okazuje, że nie mam (nie, nie tuńczyka) ryżu.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 16:59   #4843
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Scent Bar XLVIII

Fogle to mi źle. Przed chwilą szłam do bankomatu i widziałam na sąsiednim osiedlu kota, czarno-białego. Siedział taki skulony, pewnie zziębnięty i głodny. Kiedy wracałam, to weszłam do sklepu, kupiłam polędwicę drobiową, bo nic sensowniejszego nie przyszło mi do głowy i mu zaniosłam. Kocisko w ogóle sie bało, od razu podbiegło, zamiałczało, dałam mu tą polędwicę, od razu wziął się do jedzenia, najpierw poniuchał, poskubał, potem poczaił się trochę i znowu zaczął jeść. Głupio mi go było tak zostawiać. Gdybym mieszkała na tym osiedlu, to bym go do piwnicy wpuściła albo co. Zgłosiłabym to gdzieś, ale nie wiem gdzie i nie wiem czy on nadal tam będzie....
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 17:16   #4844
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ale w szkole nie martwisz się zwolnieniem, na lekcjach możesz pospać, jak nie chce się iść to mamusia pisze usprawiedliwienie itp.
Też zapomniałaś dodać: zależy jaka mamusia
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 17:31   #4845
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XLVIII

[1=5ed20e359c6e02ff4b6d234 3033f9068648c91fd_610b1bf 2637d5;39768590]Ksionżki czytam jedną do roku [/QUOTE]

Nie za dużo?


[1=5ed20e359c6e02ff4b6d234 3033f9068648c91fd_610b1bf 2637d5;39768590]
Pójdź w me ramiona [/QUOTE]

Nie wiem czy mnie zdołasz objąć
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 17:58   #4846
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Witam z rana gnidowisko
i nadrabiać idę wszystko,
oraz zjeść idę śniadanie,
nim ból brzucha mnie zastanie.

Kawa stygnie już w kubeczku,
to ja siorbie po troszeczku,
a do tego z ćwierć twaroga,
bom ja gruba ola-boga



Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Była bita śmietana?? Czy trzymaliście się lasek i moherów?

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
proponuję ankietę : Kto uważa , że dorosłe życie jest lepsze łatwiejsze niż w szkole
mój pierwszy głos - nie jest , a lata szkolne to czysty raj , co docenia się dopiero potem
ja bym nie chciałą wrócić do szkoły bo zbyt wieloma rzeczami sie wtedy przejmowałam oceny, klasówki, w podstawówce żeby być najlepsza zawsze; w liceum żeby nikt nie odkrył ze chodzę na wagary, no ciężkie życie
Fajne były niektóre momenty ale tak ogólnie to wolę być dorosła
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
yeeeesssss -5 stopni ideu się szczaskać Szpilkówną i na spacerrrrr
wariatka
Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość

To ja chcę na takie studia
Mam w tym semestrze 13 przedmiotów i tylko na jednym nie sprawdzają obecności I nie ma dnia, żebym nie musiała się z czegoś przygotowywać/czegoś pisać.
Ogólnie w moim odczuciu studia są duuuużo cięższe od szkoły, jeśli chodzi o nakład pracy.
to raczej zależy od rodzaju studiów
ja miałam łatwe porównanie, bo mieszkałam z siostra podczas studiów i ona studiowała finanse no i owszem, jak szła sesja to się uczyła dużo, ale tak to nigdy nie miała żadnych "zadań domowych", po zajęciach zajmowała się swoimi sprawami
a ja byłam na studiach filologicznych i nie zdarzały mi sie wolne wieczory, codziennie trzeba było przygotować tłumaczenia, czytać stosy książek, itp

Ale i tak miło studia wspominam, chociaż już by mi się nie chciało tyle uczyć co wtedy musiałam
Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Fogle to mi źle. Przed chwilą szłam do bankomatu i widziałam na sąsiednim osiedlu kota, czarno-białego. Siedział taki skulony, pewnie zziębnięty i głodny. Kiedy wracałam, to weszłam do sklepu, kupiłam polędwicę drobiową, bo nic sensowniejszego nie przyszło mi do głowy i mu zaniosłam. Kocisko w ogóle sie bało, od razu podbiegło, zamiałczało, dałam mu tą polędwicę, od razu wziął się do jedzenia, najpierw poniuchał, poskubał, potem poczaił się trochę i znowu zaczął jeść. Głupio mi go było tak zostawiać. Gdybym mieszkała na tym osiedlu, to bym go do piwnicy wpuściła albo co. Zgłosiłabym to gdzieś, ale nie wiem gdzie i nie wiem czy on nadal tam będzie....



Maja i
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 17:58   #4847
5ed20e359c6e02ff4b6d2343033f9068648c91fd_610b1bf2637d5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 051
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Nie za dużo?


Nie wiem czy mnie zdołasz objąć
1. Tak właśnie się zastanawiam
2. Ręce długie mam to zdołam
5ed20e359c6e02ff4b6d2343033f9068648c91fd_610b1bf2637d5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 18:03   #4848
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Też zapomniałaś dodać: zależy jaka mamusia
Fakt

Widzę, że moje studia to był raj na ziemi. Wspominałam o ucieczkach z wykładów na tanie wino na bunkrach?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 18:06   #4849
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar XLVIII

Ewuś a gdzie foty słońca do wywołania wzdechów zazdrości??
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 18:24   #4850
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Fakt

Widzę, że moje studia to był raj na ziemi. Wspominałam o ucieczkach z wykładów na tanie wino na bunkrach?
Ale w sumie to też bym się już za żadne skarby nie cofnęła do szkoły. Studia dobijają, ale przynajmniej jednak zajmuję się tym, co lubię i jakoś poważniej człowiek jest (a raczej bywa) traktowany, jest bardziej niezależny i w ogóle.
Za to studia w W-u to faktycznie był raj na ziemi, luzik i w ogóle wszystko, o czym piszesz i warto było się męczyć 2 lata w W-wie, żeby to przeżyć. No ale to se ne vrati
A teraz jestem na takim etapie, że trzęsę gaciami na myśl, że za chwilę i studia się skończą i nie wiadomo, co dalej.


A co do mamusiek, to ja musiałam mieć 40 stopni i być umierająca, żeby mi łaskawie pozwoliła nie iść do szkoły Zresztą niedawno wspominałam, że nawet teraz, jak jej powiedziałam, że wyjeżdżam na dłuższy weekend i nie idę na zajęcia w czwartek i piątek, to była oburzona, no bo jak to tak, na pewno przez to zawalę studia itd. Ale to jest właśnie ten plus studiów - teraz to może mi najwyżej nawrzucać przez telefon, a i tak zrobię swoje
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 19:06   #4851
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
ad sinupret studiów - to , u mnie było dużo gorzej niż w szkole kucie z zajęć na zajęcia , brak możliwości opuszczenia zajęć , konieczność odrabiania z inną grupą , jeżeli się nie było z powodu końca świata - inne powody nie usprawiedliwiały opuszczania , rzeź dwa razy do roku , kolokwia przeciętnie co dwa tygodnie

w pracy lekcji nie trzeba odrabiać , to fakt , ale kombinujesz czy starczy do końca miesiąca , nie możesz sobie nie pójść ot tak do roboty , więc raczej odpada zarywanie nocek na zabawę , urlopiku niewiele na ogół , a idiotyzmów z reguły o jakieś 300% więcej niż w szkole i trza się dostosować i odpowiedzialność nieporównywalna
Podpisuję się pod tym w 100%...
Ale i pod tym, że studia, to najfajniejszy okres w życiu człowieka Choć u mnie i liceum było super... Na podstawówkę i przedszkole tez nie narzekam
Ale uczyć się trzeba było na bieżąco, a odpuszczenie sobie wykładów równe było polaniu egzaminu, człowiek przestawał ogarniać tę kuwetę... I po godzinach też masa nauki, nikt nam nic na talerzu nie podawał, co najwyżej wskazówkę, od jakiej książki zacząć, a potem, po przypisach trzeba było szukać kolejnych źródeł... I tak, jak wtedy na to klęłam, tak teraz uważam, że to bardzo mądre było... Nauczyło samodzielności i logicznego myślenia. A jak się komuś to nie podobało -cóż... Nie każdy musi mieć studia skończone, nie?? Pewnie dlatego takie ekstremalne imprezy bywały dla odprężenia
[1=5ed20e359c6e02ff4b6d234 3033f9068648c91fd_610b1bf 2637d5;39768590]Ksionżki czytam jedną do roku
[/QUOTE]
W sensie jednego Kinga rocznie tak?? Bo ja w ogóle tylko jednego dałąm radę i dziękuję za więcej. Bo nie mówisz chyba o książkach tak w ogóle książkowatości?????
Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Fogle to mi źle. Przed chwilą szłam do bankomatu i widziałam na sąsiednim osiedlu kota, czarno-białego. Siedział taki skulony, pewnie zziębnięty i głodny. Kiedy wracałam, to weszłam do sklepu, kupiłam polędwicę drobiową, bo nic sensowniejszego nie przyszło mi do głowy i mu zaniosłam. Kocisko w ogóle sie bało, od razu podbiegło, zamiałczało, dałam mu tą polędwicę, od razu wziął się do jedzenia, najpierw poniuchał, poskubał, potem poczaił się trochę i znowu zaczął jeść. Głupio mi go było tak zostawiać. Gdybym mieszkała na tym osiedlu, to bym go do piwnicy wpuściła albo co. Zgłosiłabym to gdzieś, ale nie wiem gdzie i nie wiem czy on nadal tam będzie....
Buuuu
Może jutro też będzie?? Biedny, pewnie mu zimno...
Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
A co do mamusiek, to ja musiałam mieć 40 stopni i być umierająca, żeby mi łaskawie pozwoliła nie iść do szkoły Zresztą niedawno wspominałam, że nawet teraz, jak jej powiedziałam, że wyjeżdżam na dłuższy weekend i nie idę na zajęcia w czwartek i piątek, to była oburzona, no bo jak to tak, na pewno przez to zawalę studia itd. Ale to jest właśnie ten plus studiów - teraz to może mi najwyżej nawrzucać przez telefon, a i tak zrobię swoje
Moja Mama jest nauczycielką, właściwie była, bo teraz, to gorzej, niż wojna, więc bardzo się cieszy, że już jest na emeryturze. I nigdy nie miałam problemów z tym, żeby nie iść do szkoły
Jeśli nie chciałam, to po prostu mówiłam, że nie chcę, Mama pytała, o co chodzi i zostawałam w chacie Fakt, że nigdy tego nie nadużywałam, może ze 3 x w ogóle... Ale ja lubiłam moje szkoły Zwłaszcza liceum, to było, jak przygoda, człowiek nigdy nie wiedział, co go spotka, co za wyzwanie rzucą nauczyciele na rzeźbie, rysunku, czy innych przedmiotach Historię uwielbiałam, historię sztuki jeszcze bardziej, polski -super, fizyka ok, fotografika -rewelka, matma -zależy od nauczyciela, chemia -zgroza, ale mało, wszystko było fajne
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 19:10   #4852
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
proponuję ankietę : Kto uważa , że dorosłe życie jest lepsze łatwiejsze niż w szkole
Moj głos" NIE JEST!!!

Ad studiów:
Nie wiem na jakich niektórzy studiach byli ale u mnie:
- codziennie miałam jakieś laborki z wejsciówkami czyli codziennie trzeba było sie do czegoś przygotowywać,
- po każdej laborce miało być zrobione sprawozdanie wiec na następne zajęcia trzebabyło je robić czyli teoretycznie codziennie,
- na ćwiczeniach pytali i były plusy i minusy
- były zadawane projekty do opracowania samemu (poza zajęciami),
- jakos tak wypadało ze w kazdym tygodniu wypadało jakies kolokwium,
- rzeź 2 razy w roku (a sporo profesorów bardzo lubiało studentów i na prywatne audiencje chodziło sie do nich po kilkanascie razy),

Ad pracy:
Tu nie mam co narzekać bo prace mam super (choć słabo płatna), sporo luzu i wywalczyłam dostęp do sieciuni bez ograniczeń.
Sporo w pracy luzu. Ale trzeba mieć spora wiedzę i duże doświadczenie oraz na bieżąco sie dokształcać.

--------------------
I w koncu sobie przypomniałam to o co miałam sie spytac od samego rana:

Czy zna ktos jakies ładnie pachnące smarowidło antycellulitowe, ujędrniające lub wyszczuplające.
P. ostatnio komentuje moje specyfiki jako "żele na reumatyzm" (przeszkadza mu chyba mentol i jemu podobne w składzie).
Kiedys uzywała AA Prestige Spa Emotion ale jakis poteflon to wycofał z produkcji.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 19:13   #4853
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XLVIII


http://kwejk.pl/obrazek/1706764/no-siema.html
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 19:21   #4854
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Joł,

znalazłam sklep zielarski z ruskimi kosmetykami do włosów, zupełnie przypadkowo
Poszłam po CHERBATĘ krzemionkową, patrzę, a tu prawie cała seria - wzięłam maskę drożdżową na próbę, jak skończę, to wrócę po inne
u mnie też ruskie stoją

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
A co Ci tak działa?
może właśnie liściu
ale wstrzymam się jeszcze z opinią
odkąd biorę nie wyskoczyła mi ani jedna gula (jak zaczęłam to miałam mega wysyp, jedna obok drugiej), te co były w oczach zaczęły się spłaszczać.
poza tym ubywa mi z polików tych małych podskórnych i na łydkach/oudach też już mało zostało...
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 19:44   #4855
5ed20e359c6e02ff4b6d2343033f9068648c91fd_610b1bf2637d5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 051
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość


Czy ten nowy papież tylko mi przypomina Jaruzelskiego?

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
W sensie jednego Kinga rocznie tak?? Bo ja w ogóle tylko jednego dałąm radę i dziękuję za więcej. Bo nie mówisz chyba o książkach tak w ogóle książkowatości?????
O książkowatości w ogóle niestety... Kiedyś więcej czytałem może nie masakrycznie dużo ale więcej
5ed20e359c6e02ff4b6d2343033f9068648c91fd_610b1bf2637d5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 19:46   #4856
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
I w koncu sobie przypomniałam to o co miałam sie spytac od samego rana:

Czy zna ktos jakies ładnie pachnące smarowidło antycellulitowe, ujędrniające lub wyszczuplające.
P. ostatnio komentuje moje specyfiki jako "żele na reumatyzm" (przeszkadza mu chyba mentol i jemu podobne w składzie).
Kiedys uzywała AA Prestige Spa Emotion ale jakis poteflon to wycofał z produkcji.
Może wystarczy dodać jakiś olejek zapachowy
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 19:49   #4857
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar XLVIII

[1=5ed20e359c6e02ff4b6d234 3033f9068648c91fd_610b1bf 2637d5;39772740]
O książkowatości w ogóle niestety... Kiedyś więcej czytałem może nie masakrycznie dużo ale więcej[/QUOTE]
Wróć do tego koniecznie!!! Choćby w formie audiobooków... Też mam coraz mniej czasu na czytanie, ale zawsze znajdzie się jakaś chwilka -np. przed jogą mam 10 minut wolnego -zawsze kilka stron pyknę, jak już czekam na zajęcia... Albo w autobusie, czy gdziekolwiek, gdzie na coś muszę czekać
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 19:54   #4858
5ed20e359c6e02ff4b6d2343033f9068648c91fd_610b1bf2637d5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 051
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Wróć do tego koniecznie!!! Choćby w formie audiobooków... Też mam coraz mniej czasu na czytanie, ale zawsze znajdzie się jakaś chwilka -np. przed jogą mam 10 minut wolnego -zawsze kilka stron pyknę, jak już czekam na zajęcia... Albo w autobusie, czy gdziekolwiek, gdzie na coś muszę czekać
Człowiek zawsze dużo by chciał lecz nie zawsze można A poza tym to czytanie mi się udziela najbardziej w okresie zimowym, we wiosnę czy lato to wcale nie mam na to chęci
5ed20e359c6e02ff4b6d2343033f9068648c91fd_610b1bf2637d5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 20:01   #4859
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar XLVIII

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Ewuś a gdzie foty słońca do wywołania wzdechów zazdrości??
Zmobilizowałaś mnie

wybrałam trochę za dużo, ale sama sobie zazdroszczę

1 - wiatr we włosach
2 - góra jakich wiele na Fuercie (oraz nasze auto które wypożyczyliśmy na jedne dzień)
3 - wydmy, morze i ja
4 - wydmy
5 - wielka plaża, może i wyspa Lobos w tle
6 - sam środek wyspy
7 - małe miasteczko w samym środku wyspy
8 - góry, góry
9 - wiewiór
10 - na krańcu świata


cdn...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (44,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (72,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (56,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (38,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (52,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (58,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (78,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (77,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (66,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (61,0 KB, 22 załadowań)
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 20:04   #4860
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XLVIII

Ewus ślicznie!!!
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.