Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 06:23   #2701
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez aga0603 Pokaż wiadomość
Witam!
Orientuje się może ktoś czy zachodzi jakieś powiązanie pomiędzy tym, że nie tyłam w czasie brania tabletek i ich zmieniania a tym, że nie przytyję przy odstawieniu? Biorę obecnie Yasminelle od roku i chcę odstawić, ale nie wyobrażam sobie znacząco przytyć i nie móc tego zrzucić, tym bardziej, ze borykałam się z zaburzeniami odżywania...
ja biorac tabletki przytylam 5kg ale- nie wiem czy to przez tabletki
w tym czasie kupilam samochod wiec mialam mniej ruchu + dostalam prace w biurze a tam ciastka, 8h siedzenia wiec nie musi to bym wina tabletek. Natomiast po odstawieniu 1 miesiac czulam ogromne checi na jedznei , ogromny apetyt, mysle ze jesli bedziesz sie kontrolowac i jesc normalnie to nie powinnas przytyc.
Cytat:
Napisane przez aga8603 Pokaż wiadomość
wszystko ok, ale nieco zaskakujące, bo to tak jakby pierwsza tabletka z nowego opakowania działała wstecz.
Jest ogromnie małe prawdopodobienstwo zajscia w ciaze tuż po odstawieniu (pierwsze 7 dni) gdzies czytalam w necie ze przez kilka miesiecy po odstawieniu cykle moga byc bezowulacyjne badz siła utrzymania zaplodnionego jajejczka jest zbyt mala aby doszło do ciązy.
Nie jestem pewna ale ja sobie zawsze tłumaczylam to tak ze gdyby w ciagu 7 dniowej przerwy doszlo jakos do zaplodnienia to kolejna tabletka sprawi ze ono obumiera.


Cytat:

Czy wszystkie przechodzicie jakieś badania po odstawieniu? Mój lekarz nigdy o tym nie wspominał


Wczoraj pojawiło sie u mnie krwawienie z odstawienia, tabletki brałam regularnie, prawież co do minuty. I tak się dziwnie zdarzyło, że czuję się jak podczas normalnego okresu. Przy tabletkach nie mogłam narzekać na ból brzucha itp. Na początku nawet nie czułam, że będzie jakiekolwiek krwawienie, z czasem troszkę się to zmieniło, ale wczoraj naprawdę mój organizm mnie zaskoczył. Bołał mnie brzuch jak przed braniem tabletek i w zasadzie nadal boli. To mi sie nie zdarzyło nigdy wcześniej przy tabletkach. Miałyście tak? No nie wiem co o tym myśleć?
Jesli chodzi o badania to ja robie badania raz w roku i robilam badania w styczniu i akurat wtedy odstawialam tabletki- to byl zbieg okolicznosci. Mozna zrobic sobie badania przy odstawieniu z tego powodu ze nie ma sie świadomosci kiedy znow pojdziemy do ginekologa. O ile kobiety biorące antykoncepcje hormonalną chodza do ginekologa czesto (recepty, wizyty, badania) tak inne pozostale robia to zazwyczaj jak cos boli, wiec mozna zrobic sobie badania, aby sie upewnic ze wszystko ok

Co do drugiego pytania- wg mnie to przypadek, to moze wplyw stresu co miałaś z mężem, albo inne czynniki.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 18:34   #2702
Grzebciu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Witam. Mam taki problem... Biorę tabletki antykoncepcyjne Yaz od października zeszłego roku. Jestem z nich bardzo zadowolona, jednak mimo tego muszę przerwać ich stosowanie. Wykryto u mnie kamicę żółciową i na 14 kwietnia mam wyznaczony termin operacji. Powiedziałam chirurgowi o stosowaniu leku Yaz. Lekarz kazał mi je odstawić do 14 marca (tak aby minął miesiąc od stosowania tabletek). Dziś próbowałam dostać się do ginekologa, lecz nieskutecznie, ponieważ zostałam przez panią ginekolog zwyczajnie olana, pomimo mojego zapytania i poinformowania ją o operacji. Boję się skutków odstawienia tabletek, chciałam aby to przebiegło pod okiem lekarza specjalisty, ale się nie udało. Jestem po 10 tabletce z nowego blistra, ostatni stosunek bez mechanicznego zabezpieczenia miałam tydzień temu. Stąd moje pytanie. Co się stanie jeśli odstawię Yaz przy 10 tabletce, nie dokańczając opakowania? Bardziej boję się o zakrzepicę żylną przy operacji, niż o rozregulowanie gospodarki hormonalnej. Proszę o odpowiedzi. Dziękuję z góry.
Grzebciu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 19:31   #2703
_setka
Raczkowanie
 
Avatar _setka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: warszawaaaa
Wiadomości: 70
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

ja pierwszy naturalny okres dostałam po 42 dniach od ostatniej tabletki, drugi dostałąm w 21 dniu cyklu. a teraz czekam na trzeci okres, już mija 53 dzien od ostatniej miesiączki, robiłam przedwczoraj test - negatywny..
_setka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 20:02   #2704
timotei
Raczkowanie
 
Avatar timotei
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 155
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

w czwartek wybieram sie do lekarza, bo jak narazie 48 dc i cisza
timotei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 20:15   #2705
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Widzę że strasznie rozregulowane te cykle mamy
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 20:21   #2706
_setka
Raczkowanie
 
Avatar _setka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: warszawaaaa
Wiadomości: 70
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

ja mam dopiero na 29 marca

zeschizuję chyba do tego czasu

ciągle się boje że ten test jest niewiarygodny
_setka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 20:59   #2707
aga8603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 290
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez _setka Pokaż wiadomość
ja pierwszy naturalny okres dostałam po 42 dniach od ostatniej tabletki, drugi dostałąm w 21 dniu cyklu. a teraz czekam na trzeci okres, już mija 53 dzien od ostatniej miesiączki, robiłam przedwczoraj test - negatywny..
O kurcze... totalna karuzela!



---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez _setka Pokaż wiadomość
ja mam dopiero na 29 marca

zeschizuję chyba do tego czasu

ciągle się boje że ten test jest niewiarygodny
to powtórz test, do 29 marca jeszcze sporo...
__________________
było 58kg --> jest 54,8 ---> 55----> będzie 52kg i mniej

Edytowane przez aga8603
Czas edycji: 2013-05-29 o 07:13
aga8603 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 01:01   #2708
_setka
Raczkowanie
 
Avatar _setka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: warszawaaaa
Wiadomości: 70
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

w tym rzecz, że wpadka nie bardzo mi się uśmiecha

no cóż, oby się pojawił, bo juz totalnie popadam w jakąś paranoje...
_setka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 07:34   #2709
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez Grzebciu Pokaż wiadomość
Witam. Mam taki problem... Biorę tabletki antykoncepcyjne Yaz od października zeszłego roku. Jestem z nich bardzo zadowolona, jednak mimo tego muszę przerwać ich stosowanie. Wykryto u mnie kamicę żółciową i na 14 kwietnia mam wyznaczony termin operacji. Powiedziałam chirurgowi o stosowaniu leku Yaz. Lekarz kazał mi je odstawić do 14 marca (tak aby minął miesiąc od stosowania tabletek). Dziś próbowałam dostać się do ginekologa, lecz nieskutecznie, ponieważ zostałam przez panią ginekolog zwyczajnie olana, pomimo mojego zapytania i poinformowania ją o operacji. Boję się skutków odstawienia tabletek, chciałam aby to przebiegło pod okiem lekarza specjalisty, ale się nie udało. Jestem po 10 tabletce z nowego blistra, ostatni stosunek bez mechanicznego zabezpieczenia miałam tydzień temu. Stąd moje pytanie. Co się stanie jeśli odstawię Yaz przy 10 tabletce, nie dokańczając opakowania? Bardziej boję się o zakrzepicę żylną przy operacji, niż o rozregulowanie gospodarki hormonalnej. Proszę o odpowiedzi. Dziękuję z góry.
1 pytanie dlaczego rozpoczelas nowe opakowanie skoro wiedzialas ze do 14 marca powinnas odstawic tabletki?

jezeli odstaawisz opakowanie w polowie to tobie fizyczie nic sie nie stanie - w ciaze nie zajedziesz ale... rozregulowanie gospodarki hormonalnej to nie takie tylko czekanie dlugo na okres to czasami potem leczeie trwa miesiacami. Ale jezeli podczas operacji NIE MOZESZ brac tabletek to chyba nie masz wyjscia.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 09:51   #2710
timotei
Raczkowanie
 
Avatar timotei
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 155
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

_setka
ja też już popadam w paranoje. Szczególnie jak zaczełam czytać niektóre głupotki na internecie, więc przestałam. Próbuje o tym wszystkim nie myśleć. Bo niby jakim cudem byłybyśmy w ciąży skoro zawsze się zabezpieczałyśmy Więc głowa do góry, ani się obejrzymy i wujki przyjdą zaleją nas morzem czerwonym
a kiedy ostatnio robiłaś test ?

Edytowane przez timotei
Czas edycji: 2013-03-13 o 09:54
timotei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 10:55   #2711
vacancy
Raczkowanie
 
Avatar vacancy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 307
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Witajcie, widzę, że też się trochę denerwujecie. Ja to samo. Proszę oceńcie sytuację. Strasznie się boję, bo rozstałam się z partnerem i wpadka byłaby koszmarem. 28 stycznia doszło do zbliżenia, z tym, że koniec na zewnątrz. Zażywałam tabletki do 7 lutego. Krwawienie dostałam jak zawsze 4 dnia przerwy. Dzisiaj jest 30 dc (liczyłam od pierwszego dnia tamtego krwawienia, dobrze, prawda?) i nic. 26 dnia pojawiła się mała brązowa plama i na tym koniec. Robiłam 4 testy, wiem, wiem, paranoja. Z tym, że na 3 ostatnich, niby wynik wyszedł negatywny, piszę "niby", bo pod światło w polu T widziałam białą kreskę, jakby przeźroczystą. Nie była w ogóle zabarwiona. Myślicie, że ona tam powinna być, tzn. czy jest fabryczna i jest to pasek, który zabarwiłby się w razie ciąży? Proszę odpowiedźcie, bo już szału dostaję Jajniki mnie kłują, śluz po odstawieniu w ogóle u mnie nie występuje.
vacancy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 11:01   #2712
timotei
Raczkowanie
 
Avatar timotei
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 155
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

rozumiem że odstawiłaś tabletki ?
Jak widzisz cykle po odstawieniu trochę świrują, jeśli zrobiłaś 4 testy ciążowe i wyszły negatywne to raczej nie jesteś w ciąży. Zaczekaj jeszcze kilka dni jeśli się nie pojawi to pozostaje Ci wybrać sie do lekarza

Edytowane przez timotei
Czas edycji: 2013-03-13 o 11:02
timotei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 11:02   #2713
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez vacancy Pokaż wiadomość
Witajcie, widzę, że też się trochę denerwujecie. Ja to samo. Proszę oceńcie sytuację. Strasznie się boję, bo rozstałam się z partnerem i wpadka byłaby koszmarem. 28 stycznia doszło do zbliżenia, z tym, że koniec na zewnątrz. Zażywałam tabletki do 7 lutego. Krwawienie dostałam jak zawsze 4 dnia przerwy. Dzisiaj jest 30 dc (liczyłam od pierwszego dnia tamtego krwawienia, dobrze, prawda?) i nic. 26 dnia pojawiła się mała brązowa plama i na tym koniec. Robiłam 4 testy, wiem, wiem, paranoja. Z tym, że na 3 ostatnich, niby wynik wyszedł negatywny, piszę "niby", bo pod światło w polu T widziałam białą kreskę, jakby przeźroczystą. Nie była w ogóle zabarwiona. Myślicie, że ona tam powinna być, tzn. czy jest fabryczna i jest to pasek, który zabarwiłby się w razie ciąży? Proszę odpowiedźcie, bo już szału dostaję Jajniki mnie kłują, śluz po odstawieniu w ogóle u mnie nie występuje.
tak to jets pasek ktory zabarwia sie a czerwowo, bladorozowo gdy jestes w ciazy.
skoro prawidlowo bralas tabletkito w czym panika? po odstawieniu niektore okres maja od razu a inne czekaja miesiacami. na pewnow ciazy nie jestes.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 11:14   #2714
vacancy
Raczkowanie
 
Avatar vacancy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 307
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez timotei Pokaż wiadomość
rozumiem że odstawiłaś tabletki ?
Jak widzisz cykle po odstawieniu trochę świrują, jeśli zrobiłaś 4 testy ciążowe i wyszły negatywne to raczej nie jesteś w ciąży. Zaczekaj jeszcze kilka dni jeśli się nie pojawi to pozostaje Ci wybrać sie do lekarza
Tak, odstawiłam całkowicie. Jeszcze mam takie pytanie. Kiedy najbezpieczniej jest odstawić pigułki? Antykoncepcja jest zachowana jeszcze przez 7 dniową przerwę. Więc jeżeli stosunek był 17 dni przed dniem zakończenia ochrony to wszystko jest w porządku..? Matko, czuję się jak jakaś nawiedzona z tym Co do testów.. Robiłam je w 23, 37,40, 42 dni PO stosunku, co prawda nie z porannego moczu, ale po takim czasie to chyba nieistotne. I wyszłaby w razie czego już ta druga kreska.. Nie powiem, bo martwię się tymi białymi kreskami widocznymi na trzech ostatnich testach.. Wam też się tak zdarzało i było OK? No, ale to chyba jest fabrycznie, gdybym była to by się zabarwiły..

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez timotei Pokaż wiadomość
w czwartek wybieram sie do lekarza, bo jak narazie 48 dc i cisza
To Twój pierwszy cykl po odstawieniu?
vacancy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 11:49   #2715
timotei
Raczkowanie
 
Avatar timotei
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 155
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

drugi, pierwszą miesiączke po odstawieniu dostałam w 35 dc.
W ciąży napewno nie jesteś, Twoje hormony pewnie trochę szaleją. Moim zdaniem jeśli ostatni test robiłaś 42 dni po stosunku to jest on wiarygodny, gdybyś była w ciąży to już by coś wyszło. Także głowa do góry i uspokuj się bo stres w tym wszytskim nie pomaga
timotei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 12:07   #2716
vacancy
Raczkowanie
 
Avatar vacancy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 307
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez timotei Pokaż wiadomość
drugi, pierwszą miesiączke po odstawieniu dostałam w 35 dc.
W ciąży napewno nie jesteś, Twoje hormony pewnie trochę szaleją. Moim zdaniem jeśli ostatni test robiłaś 42 dni po stosunku to jest on wiarygodny, gdybyś była w ciąży to już by coś wyszło. Także głowa do góry i uspokuj się bo stres w tym wszytskim nie pomaga
Też uważasz, że te białe kreski są niegroźne? Bo najbardziej one zaprzątają moją głowę..
Dziękuję jeszcze raz za uspokojenie, będziemy wspólnie czekać..
vacancy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 12:42   #2717
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez vacancy Pokaż wiadomość
Tak, odstawiłam całkowicie. Jeszcze mam takie pytanie. Kiedy najbezpieczniej jest odstawić pigułki? Antykoncepcja jest zachowana jeszcze przez 7 dniową przerwę. Więc jeżeli stosunek był 17 dni przed dniem zakończenia ochrony to wszystko jest w porządku..? Matko, czuję się jak jakaś nawiedzona z tym Co do testów.. Robiłam je w 23, 37,40, 42 dni PO stosunku, co prawda nie z porannego moczu, ale po takim czasie to chyba nieistotne. I wyszłaby w razie czego już ta druga kreska.. Nie powiem, bo martwię się tymi białymi kreskami widocznymi na trzech ostatnich testach.. Wam też się tak zdarzało i było OK? No, ale to chyba jest fabrycznie, gdybym była to by się zabarwiły..
po skonczonym opakowaniu. wraz z ostatnią tabletką konczy sie antykoncepcja jezeli nie planujemy rozpoczac kolejnego opakowania.

w 7 dniowej przerwie jestesmy zabezpieczone jesli 8 dnia rozpoczynamy nowe opakowanie
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 12:54   #2718
vacancy
Raczkowanie
 
Avatar vacancy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 307
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
po skonczonym opakowaniu. wraz z ostatnią tabletką konczy sie antykoncepcja jezeli nie planujemy rozpoczac kolejnego opakowania.

w 7 dniowej przerwie jestesmy zabezpieczone jesli 8 dnia rozpoczynamy nowe opakowanie
Dziękuję za wyjaśnienie. Czyli jeżeli ostatni stosunek był 10 dni przed wzięciem ostatniej tabletki to wszystko jest w porządku?
vacancy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 12:59   #2719
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez vacancy Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyjaśnienie. Czyli jeżeli ostatni stosunek był 10 dni przed wzięciem ostatniej tabletki to wszystko jest w porządku?
Jezeli bralas tabeltki prawidlowo, regularnie nie bylo wymiotow ani biegunek a jesli byly uzupelnialas tabletki - to wszystko ok. pisalam CI to juz.

nie mam pjecia dlaczego stresujesz sie ciaza
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 13:06   #2720
vacancy
Raczkowanie
 
Avatar vacancy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 307
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
Jezeli bralas tabeltki prawidlowo, regularnie nie bylo wymiotow ani biegunek a jesli byly uzupelnialas tabletki - to wszystko ok. pisalam CI to juz.

nie mam pjecia dlaczego stresujesz sie ciaza
Przez te cholerne białe, przeźroczyste kreski na tych 3 testach w sferze T
vacancy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 13:12   #2721
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez vacancy Pokaż wiadomość
Przez te cholerne białe, przeźroczyste kreski na tych 3 testach w sferze T
to idz na badnie krwi jesci chcesz miec juz spokoj ze w ciazy nie jestes ale wg mnie to zupelnie zbedne.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 13:18   #2722
vacancy
Raczkowanie
 
Avatar vacancy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 307
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
to idz na badnie krwi jesci chcesz miec juz spokoj ze w ciazy nie jestes ale wg mnie to zupelnie zbedne.
Ale jesteś pewna, że te białe kreski na pewno "powinny" tam być i nie oznaczają na 100% ciąży? Przepraszam, że tak smęcę..
vacancy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 13:25   #2723
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez vacancy Pokaż wiadomość
Ale jesteś pewna, że te białe kreski na pewno "powinny" tam być i nie oznaczają na 100% ciąży? Przepraszam, że tak smęcę..
ja juz ci odpwoiedzialam. nie wiem jak wyglada twoj test co ty tam w nim widzisz. po 40 dniach od stosunku to krechy na tescie bylyby mocno widoczne.


ja ufam tabletkom. bralam je 4,5 roku i wiem, ze jesli bierzesz zgodnie z ulotką a ty tak bralas to w ciaze nie zajdziesz. i koniec. i kropka.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 13:31   #2724
vacancy
Raczkowanie
 
Avatar vacancy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 307
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
ja juz ci odpwoiedzialam. nie wiem jak wyglada twoj test co ty tam w nim widzisz. po 40 dniach od stosunku to krechy na tescie bylyby mocno widoczne.


ja ufam tabletkom. bralam je 4,5 roku i wiem, ze jesli bierzesz zgodnie z ulotką a ty tak bralas to w ciaze nie zajdziesz. i koniec. i kropka.
Wyglądają tak jak opisywałam. Widoczne pod kątem do światła po nasączeniu przeźroczyste. Masz rację, muszę wyluzować. Dziękuję za uspokojenie. Teraz pozostaje czekać, aż nadejdzie okres.
vacancy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 11:59   #2725
vacancy
Raczkowanie
 
Avatar vacancy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 307
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

W ogóle byłam dzisiaj na mieście i wstąpiłam do apteki i zapytałam się Pani o te kreski. I wiecie co? Powiedziała mi, że dwie kreski to dwie i na bank ciąża i co z tego, że druga była biała. Grzecznie odpowiedziałam, że po takim czasie na pewno byłby wynik, po którym nie musiałabym się domyślać, a ona na to, że 42 dni to może być mało i mogę mieć niskie stężenie HCG i żebym się douczyła, a potem się kłóciła No i z tego by wynikało, że tylko "wizażanki" mają błędne pojęcie o kreskach na testach ciążowych. Nie chciało mi się jej wierzyć, po prostu uznałam, że szanowna Pani nie ma bladego pojęcia o czym mówię. Swoją drogą i tak zrobiłam test lecz z krwi i czekam na wynik. Ale to tak dla 100% pewności. Jakoś jestem spokojna..
vacancy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:58   #2726
aga8603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 290
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez vacancy Pokaż wiadomość
W ogóle byłam dzisiaj na mieście i wstąpiłam do apteki i zapytałam się Pani o te kreski. I wiecie co? Powiedziała mi, że dwie kreski to dwie i na bank ciąża i co z tego, że druga była biała. Grzecznie odpowiedziałam, że po takim czasie na pewno byłby wynik, po którym nie musiałabym się domyślać, a ona na to, że 42 dni to może być mało i mogę mieć niskie stężenie HCG i żebym się douczyła, a potem się kłóciła No i z tego by wynikało, że tylko "wizażanki" mają błędne pojęcie o kreskach na testach ciążowych. Nie chciało mi się jej wierzyć, po prostu uznałam, że szanowna Pani nie ma bladego pojęcia o czym mówię. Swoją drogą i tak zrobiłam test lecz z krwi i czekam na wynik. Ale to tak dla 100% pewności. Jakoś jestem spokojna..
hmm... no interesujące.. mam nadzieję, że będzie tak jak chcesz!
__________________
było 58kg --> jest 54,8 ---> 55----> będzie 52kg i mniej

Edytowane przez aga8603
Czas edycji: 2013-05-29 o 07:12
aga8603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 16:34   #2727
vacancy
Raczkowanie
 
Avatar vacancy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 307
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez aga8603 Pokaż wiadomość
hmm... no interesujące.. mam nadzieję, że będzie tak jak chcesz!

A mnie głowa boli, z pewnością po trochu na myśl o tym, ze jeszcze jedno opakowanie przede mną.
Tak I tak ta niby moja ciąża wyszła z wynikiem beta hcg 1,20... A z wyniku jestem jak najbardziej zadowolona.
vacancy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 19:53   #2728
aga8603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 290
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez vacancy Pokaż wiadomość
Tak I tak ta niby moja ciąża wyszła z wynikiem beta hcg 1,20... A z wyniku jestem jak najbardziej zadowolona.
No to świetnie! Pozostaje Ci więc czekać ..
__________________
było 58kg --> jest 54,8 ---> 55----> będzie 52kg i mniej
aga8603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 07:29   #2729
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

wynik 1,20 to nie ciąża
ale w tym przypadku vacancy jest zadowolona bo ona nie chce być w ciazy
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 12:08   #2730
vacancy
Raczkowanie
 
Avatar vacancy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 307
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy cz.2

Dziewczyny, a jak u Was miała się sytuacja ze śluzem po odstawieniu? U mnie w ogóle nie występuje, a jak już to na zewnątrz go nie ma tylko w środku jest taki wodnisty i biały i strasznie kwaśny. Dzisiaj 32 dzień od odstawienia i cisza. Szyjka jest twarda i zamknięta.
vacancy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-28 17:26:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.