Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-15, 23:06   #2641
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość


Ciekawam czego Dita von Teese uzywa, bo ona to dopiero biała jest, a jakos podklad znalazła
Niby uzywa Amerykanskiego najjasniejszego True Matcha i Diora Capture 020. Kolory na mnie za ciemne a mimo to wyglada na jasniejsza ode mnie. Niby uzywa mineralnego MACa Light, ale mam wrazenie, ze na wielkie wyjscia wali jakas biala szpachle bo nawet ja taka blada nie jestem jak ona. Mocne swiatla rozjasniaja, ale bez przesady.
Skore ma jednak perfekcyjna. Jej sekretem jest ponoc to, ze smaruje sie cala podkladem (nogi, rece, co sie da).

http://s1.kozaczek.pl/2012/05/dita-von-teese-R1.jpg
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 06:28   #2642
20stokrotka20
Raczkowanie
 
Avatar 20stokrotka20
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 371
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Dziewczyny mogłybyście mi powiedzieć ile kosztuje pęseta w sephorze? I którą najlepiej wybrać??
20stokrotka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 08:13   #2643
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Witajcie.. U nas zamiecie jak na Syberii conajmniej. Wyszlam dzis z domu, bo bylam umowiona na robienie swojego pierwszego tatuażu..Inaczej by mnie za nic nie wygonili. Ale co tam, jestem hardcorem. ..

James, bardzo dziekuje za informacje dot DHEA. Czy takie DHEA w kremie jest normalnie dostępne w aptece.. I czy pisząc o smarowaniu cytrynki, mialas na mysli TĄ cytrynkę

Ilios, ten chlebek calkiem niezly jest Ja go uwielbiam ze wszelakimi serkami kanapkowymi, wedlinka, warzywami, albo z makrela w pomidorach z puszki
A do do ajfonów, to ja jestem z tej drugiej opcji Mialam kiedys ajfona, jeszcze w UK i mi nie podszedl.. Zdecydowanie wole samsunga galaxy

Taszanta, zazdraszczam tej wycieczki z kokakolą

Tigerrr, mialam ten korektor. Nie byl zly, ale raczej traktowalam go jako rozświetlacz, nie jak korektor. Jako korektora uzywam tylko pancernej HR. Aczkolwiek na dzisiejszej śniezycy nawet HR nie dala rady.. W ogole mamy super pogodę na testowanie wytrzymalosci kosmetyków
I tak: revlon colorstay i HR nie daly rady - częsciowo zeszly z twarzy pod wpływem zamieci snieżnej
Cienie maczka i the balm dzielnie sie trzymaly . O dziwo tusz Guerlain ten nowy, nawet jednego sladu czarnego nie zrobil, pomimo, ze sypalo mi na rzęsy bardzo Pomadka Loreala nie dala rady (ale to standard)
Tigerr, a jaka masz tą torebkę, pokaz fote, wlasnie jestem w fazie szukania fajnej torebki.. A skoro Tobie nie pasuje, to moze mnie spasuje
Dziewczyny, ale macie wszystkie ladne te swoje nabytki butowe

I ja musze jakies kliknąc

A ja nadal sie zastanawiam jaki kolor armaniaka kupic (aczkolwiek dzis wydalam pieniądze, ktore mialam na niego przeznaczyc.. )
Jak pokazywali w tv,pomyślałam o Tobie.Współczuje, u nas pogoda w miare,lekki mróz i słonecznie,ale niedawno padał grad

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Wróciłam wczoraj z dougiego z nowym shimmer brickiem Lilac Rose i różem Pastel Pink # 33 Bobbi Brown.
Obydwie rzeczy już kocham
Róż faktycznie jest odcieniem pomiędzy Pale Pink # 9 a Nude Pink # 29. Pięknie ożywia średnią karnację, a naniesiony na niego lekko shimmer brick Lilac Rose dodaje pięknego blasku Oczywiście ja nim traktuję też lekko powieki i dekolt. Bardzo udany zakup, a przyznam, że miałam obawy co do shimmer bricka, bałam się, że będzie za bardzo fioletowy. Nic takiego Będzie świetnie wyglądał na oliwkowej skórze, żółtawej cerze - takiej skłonnej do ziemistego wyglądu - bo ją będzie pięknie ochładzał, ale nie wpada w żaden filet, śliwkę itp. (jak Wild Rose).
W niedzielę wstawię foty.
Jestem na maksa walnięta, ale kocham bobbikowe róże i shimmer bricki
Gratuluje

Ja dziś będę testować Armaniaka

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no coś Ty, pozamykałam te wszystkie strony czymprędzej, żeby mi się przypadkiem nie klikło Ten Tommy miał kilka fajnych modeli, nie powiem, przytuliłabym.

te Damonkowe też mnie zainteresiły , ale za wysokie na moje możliwości. Ja muszę mieć na niezbyt wysokim obcasie albo słupku, z niewielką platformą z przodu, żebym się na prostej drodze nie zabiła. Mam w swych nielicznych zbiorach takie czerwone sandałki właśnie na fajnej szpilce i platforemce, że wygladają killerowo a wygodne jak nie wiem co zara wam poszukam

EDIT. wygrzebałam to są własnie idealne buty dla mojej nogi - solidne, stabilne, z podwyższeniem z przodu zebym umiała chodzić, bo jak obcas wysoki to mogiła - dwa kroki i padam.
To są moje dwie ulubione pary aktualnie, a ryjki będą trzecie
Potrzebuję (niekoniecznie na już) czarne jakieś w takim stylu, bo nie mam. Za darmo najlepiej jakby gdzieś dawali
Pierwsze butki

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałam, że chwilę temu rozmawiałyście o żelach do brwi - ja mam ten z Bobbi Brown i polecam Fajny kosmetyk, dobrze się trzyma i daje naprawdę naturalny efekt Do makijażu dziennego idealny!
Moje brwi mają jednak małe braki i w niektórych miejscach muszę wspomagać się jeszcze kredką, żeby precyzyjniej uzupełnić braki zwłaszcza jak zależy mi na mocniejszym ich podkreśleniu

Aktualnie jestem na etapie szukania nowej kredki do brwi - możecie coś polecić? Podobno im twardsza, tym naturalniejsze włoski domalowuje, tak?
Myślałam o tych z MACa, ale może jest coś lepszego?
ja mam taką jest IDEALNA,wcześniej uzywałam Lancome(mam jeszcze gdzieś połowę,ale rzadko po nią sięgam odkąd mam tę)Do twardych nie należy,ale jest naprawdę trwała,wystarczy zrobić parę małych kreseczek i rozetrzeć.Jest mega wydajna
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki

Edytowane przez ddiana
Czas edycji: 2013-03-16 o 08:17
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 08:28   #2644
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39795913]Jeszce te mi sie podobaja .[/QUOTE]
Te mi się zdecydowanie bardziej podobają,wiesz mnie już z takimi kolcami nie bardzo chodzić,bo mój pełnoletni syn by się ze mnie śmiał

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

a mi ktoś buty z eobuwia wykupił
Przyznać się,która?
Szybko torebkę biorę,bo jeszcze i ona zniknie.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 09:08   #2645
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no coś Ty, pozamykałam te wszystkie strony czymprędzej, żeby mi się przypadkiem nie klikło Ten Tommy miał kilka fajnych modeli, nie powiem, przytuliłabym.

te Damonkowe też mnie zainteresiły , ale za wysokie na moje możliwości. Ja muszę mieć na niezbyt wysokim obcasie albo słupku, z niewielką platformą z przodu, żebym się na prostej drodze nie zabiła. Mam w swych nielicznych zbiorach takie czerwone sandałki właśnie na fajnej szpilce i platforemce, że wygladają killerowo a wygodne jak nie wiem co zara wam poszukam

EDIT. wygrzebałam to są własnie idealne buty dla mojej nogi - solidne, stabilne, z podwyższeniem z przodu zebym umiała chodzić, bo jak obcas wysoki to mogiła - dwa kroki i padam.
To są moje dwie ulubione pary aktualnie, a ryjki będą trzecie
Potrzebuję (niekoniecznie na już) czarne jakieś w takim stylu, bo nie mam. Za darmo najlepiej jakby gdzieś dawali
Te czerwone są śliczne . Masz jakieś ulubione sklepy z butami? Nachodziłam się jak głupia ostatnio, i albo są długie, cienkie szpilki, albo babcine obcasy.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 09:35   #2646
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zobacz sobie na stronie MACa kredkę Eye Brows. Ona jest wykręcana i ma bardzo cieniutki, precyzyjny sztyft, nie za miękki (dzięki czemu się nie rozmazuje), ale też nie za twardy. Ja od dawna tylko tej kredki używam (choć czasem dodatkowo utrwalam to żelem do brwi). Mam kolor Stud, dość ciemny, ale odcieni jest do wyboru chyba z 6, a jednym z najpopularniejszych odcieni jest Lingering.
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja lubię kredkę do brwi Bobbi Brown Mahogany (zimny brąz) - jest twarda i bardzo ładnie można nią uzupełnić ubytki, albo MAC kolor Fling (taka wysuwana) - jest jaśniejsza, ale można świetnie podkreślić brwi na szybko, bo nie zrobi krzywdy.

Ostatnio któraś z dziewcząt polecała kredkę Loreal. Muszę odszukać którą dokładnie.

EDIT: znalazłam post moniq_c z kredką do brwi
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1835
W takim razie chyba faktycznie przejdę się MACa. W prawdzie ostatnio mieli jakiś niewielki wybór kolorów (bodajże 3? ), ale mam nadzieję, że braki zdążyli już uzupełnić i coś uda mi się wybrać

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
ja mam taką jest IDEALNA,wcześniej uzywałam Lancome(mam jeszcze gdzieś połowę,ale rzadko po nią sięgam odkąd mam tę)Do twardych nie należy,ale jest naprawdę trwała,wystarczy zrobić parę małych kreseczek i rozetrzeć.Jest mega wydajna
Dziękuję za odpowiedź Z racji na cenę chyba jednak skuszę się na ciut tańszą alternatywę, bo jednak te 165 zł za kredkę do brwi mnie lekko przeraża
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 09:44   #2647
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość

Dziękuję za odpowiedź Z racji na cenę chyba jednak skuszę się na ciut tańszą alternatywę, bo jednak te 165 zł za kredkę do brwi mnie lekko przeraża
fakt, sama jestem skora do 100 zl za kredke do brwi dać, ale powyżej przesada, co innego paletka
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 09:47   #2648
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Witajcie

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Jak pokazywali w tv,pomyślałam o Tobie.Współczuje, u nas pogoda w miare,lekki mróz i słonecznie,ale niedawno padał grad

ja mam taką jest IDEALNA,wcześniej uzywałam Lancome(mam jeszcze gdzieś połowę,ale rzadko po nią sięgam odkąd mam tę)Do twardych nie należy,ale jest naprawdę trwała,wystarczy zrobić parę małych kreseczek i rozetrzeć.Jest mega wydajna
Dzieki, Gdybym sie nie umowila na ten tatuaż to pewnie bym wcale nie wychodzila.. Dzis jest tez piękne słonce Mam nadzieje, ze zamiecie juz nie wrocą

Daj znac jak tam Armaniakowe testy.. Ja dzis dopiero bede klikac. Musze sobie dobrac cos zeby 250zl osiągnac, zatem pewnie jakas probke dr hauschki wezme

A co do brwi, to ja zamierzam permanentny make up zrobic, bo mam strasznie jasne brwi i strasznie malo i juz mnie wkurza to codzienne malowanie, albo latanie na henne do kosmetyczki (dodatkowo mam tylko jedną, ktora ladnie mi henne robi )

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość

a mi ktoś buty z eobuwia wykupił
Przyznać się,która?
Szybko torebkę biorę,bo jeszcze i ona zniknie.
Lap torebeczke, a jak przyjdzie to sie pochwal
Ja nic nie kupie, bo funduszy jak zwykle brak
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 09:53   #2649
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

Ten kolor 5,5 Lasting Silk jest bardzo ładny - ciepło żółty odcień, dosyć jasny.
Mogę w 100% potwierdzić, myślę, że spokojnie się wtopi w skórę, szczególnie, że nie zauwazyłam oksydacji. Bardzo ladny, naturalny odcień.
Ja jestem bladą naturalną blondynką, o chłodnej karnacji. Myślę, że 4,5 byłby dla mnie zdecydowanie za jasny.

Elizko - trudno mi się odnieść do drogeryjnych podkładów dostępnych w PL - nie uzywałam od paru lat, nie pamiętam odcieni. Kiedyś używałam Chanela Vitalumiere, ale nie pamietam koloru

A swoją drogą ten krem do mycia twarzy Hauschki, który wzięłam do dobicią do 250 zł jest masakryczny... Zapach-trauma

Edytowane przez smash
Czas edycji: 2013-03-16 o 09:54
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 10:14   #2650
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Witajcie


Dzieki, Gdybym sie nie umowila na ten tatuaż to pewnie bym wcale nie wychodzila.. Dzis jest tez piękne słonce Mam nadzieje, ze zamiecie juz nie wrocą

Daj znac jak tam Armaniakowe testy.. Ja dzis dopiero bede klikac. Musze sobie dobrac cos zeby 250zl osiągnac, zatem pewnie jakas probke dr hauschki wezme

A co do brwi, to ja zamierzam permanentny make up zrobic, bo mam strasznie jasne brwi i strasznie malo i juz mnie wkurza to codzienne malowanie, albo latanie na henne do kosmetyczki (dodatkowo mam tylko jedną, ktora ladnie mi henne robi )


Lap torebeczke, a jak przyjdzie to sie pochwal
Ja nic nie kupie, bo funduszy jak zwykle brak
Torebkę już zakupiłam,teraz czekam na dostawę
Po rabacie wyszło 303zł
Tylko makijaż permanentny trzeba powtarzać co 5 lat min.Ja kiedyś zrobiłam usta,później brwi(ale nie wiem po co,bo mam ciemne)
Na ustach mam bliznę,która już była traktowana laserem i nic nie pomogło,po makijażu perm.było fajnie,ale na bliźnie i tak się nie trzymałowięc na nic.Brwi w ogóle nie bolaly,ale usta,bez paczki chusteczek nie wchodź
Łzy,katar,kichanie...i ból.zaraz po zabiegu miałam usta olbrzymy,jednak po paru godz. wróciły do normalnego rozmiaru(czyt.mikro )

Na brwi musisz uważać przy doborze koloru,koleżanka ma jasne i robiła razem ze mną i po czasie zrobiły się w kolorze czerwieni,takie jakby bordowe,co z brązem ma niewiele wspólnego.

Jaki tatuaż zrobiłaś?zdradzisz w której części ciała?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez patricia13 Pokaż wiadomość
fakt, sama jestem skora do 100 zl za kredke do brwi dać, ale powyżej przesada, co innego paletka
Mam paletkę Benefita,jednak zbyt dużo czasu zajmuje mi bawienie się tym
Kredkę można kupić w promocji,więc zawsze taniej,ja ją mam już długo i naprawdę gdy się spróbuje nie wróci do innej.Jest meeeega wydajna i już leciutka kreseczka daje widoczny efekt.Jeśli macie możliwość to spróbujcie chociaż
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 10:16   #2651
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez patricia13 Pokaż wiadomość
fakt, sama jestem skora do 100 zl za kredke do brwi dać, ale powyżej przesada, co innego paletka
Paletkami do brwi w ogóle nie umiem się posługiwać więc na szczęście nawet mnie nie kuszą

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
A co do brwi, to ja zamierzam permanentny make up zrobic, bo mam strasznie jasne brwi i strasznie malo i juz mnie wkurza to codzienne malowanie, albo latanie na henne do kosmetyczki (dodatkowo mam tylko jedną, ktora ladnie mi henne robi )
Też mi to chodzi po głowie, ale trochę boję się trochę efektu, bo przede wszystkim zależy mi na jak najbardziej naturalnym efekcie Chociaż rzeczywiście byłoby to dużym ułatwieniem. Henna kompletnie się u mnie nie trzyma, robię ją średnio co 10-14 dni a i tak po dosłownie 2-3 musze już lekko podmalowywać
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 10:17   #2652
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Mogę w 100% potwierdzić, myślę, że spokojnie się wtopi w skórę, szczególnie, że nie zauwazyłam oksydacji. Bardzo ladny, naturalny odcień.
Ja jestem bladą naturalną blondynką, o chłodnej karnacji. Myślę, że 4,5 byłby dla mnie zdecydowanie za jasny.

Elizko - trudno mi się odnieść do drogeryjnych podkładów dostępnych w PL - nie uzywałam od paru lat, nie pamiętam odcieni. Kiedyś używałam Chanela Vitalumiere, ale nie pamietam koloru

A swoją drogą ten krem do mycia twarzy Hauschki, który wzięłam do dobicią do 250 zł jest masakryczny... Zapach-trauma
Ja tez blondi z jasnymi wlosami.. Moze rzeczywiscie wezme 5,5 zeby nie straszyc bladością na wiosnę (choc i tak uzywam brazera, wiec dla mnie lepiej zeby podklad byl za jasny niz za ciemny.. )
Dzieki.. Na dobicie do 250 tez biore hauschke, ale cos pod oczy Zobaczymy..

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Torebkę już zakupiłam,teraz czekam na dostawę
Po rabacie wyszło 303zł
Tylko makijaż permanentny trzeba powtarzać co 5 lat min.Ja kiedyś zrobiłam usta,później brwi(ale nie wiem po co,bo mam ciemne)
Na ustach mam bliznę,która już była traktowana laserem i nic nie pomogło,po makijażu perm.było fajnie,ale na bliźnie i tak się nie trzymałowięc na nic.Brwi w ogóle nie bolaly,ale usta,bez paczki chusteczek nie wchodź
Łzy,katar,kichanie...i ból.zaraz po zabiegu miałam usta olbrzymy,jednak po paru godz. wróciły do normalnego rozmiaru(czyt.mikro )

Na brwi musisz uważać przy doborze koloru,koleżanka ma jasne i robiła razem ze mną i po czasie zrobiły się w kolorze czerwieni,takie jakby bordowe,co z brązem ma niewiele wspólnego.

Jaki tatuaż zrobiłaś?zdradzisz w której części ciała?
Zacna cena tejze torebki Gratuluje

Ust nie bede robic - na razie tylko brwi i chyba zdecyduje sie jeszcze na cienka kreske na linii rzęs..
Podejrzewam ze taki make up jednak boli ( wczorajszy tatoo bolal )
A tatuaz robilam na nadgarstku, imie Małego na pamiątkę....
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 10:25   #2653
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

jakieś 2 godz.temu umalowałam się Armaniakiem.Kolor na tę chwilę IDEALNY,krycie(mam naczynka)średnie,rozprowa dzałam ręką,jutro spróbuję jajem BB,pojutrze pędzlem. tak przy okazji na tym podkładzie odkryłam ,że puder La Prairie 02 mnie postarza,a 01 rozświetla Nie używałam korektora.Jest też minus,zbyt płynna konsystencja,przez którą ciężko podkład stapia się z cerą,nie przywiera do niej jak np.przy Smashboxie

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Ja tez blondi z jasnymi wlosami.. Moze rzeczywiscie wezme 5,5 zeby nie straszyc bladością na wiosnę (choc i tak uzywam brazera, wiec dla mnie lepiej zeby podklad byl za jasny niz za ciemny.. )
Dzieki.. Na dobicie do 250 tez biore hauschke, ale cos pod oczy Zobaczymy..


Zacna cena tejze torebki Gratuluje

Ust nie bede robic - na razie tylko brwi i chyba zdecyduje sie jeszcze na cienka kreske na linii rzęs..
Podejrzewam ze taki make up jednak boli ( wczorajszy tatoo bolal )
A tatuaz robilam na nadgarstku, imie Małego na pamiątkę....

Masz na myśli kreski na linii wodnej czy kreski ala eyelinier?Pewnie boli to delikatne miejsce
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 10:28   #2654
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Ja jestem bladą naturalną blondynką, o chłodnej karnacji.
Naprawde?

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
jakieś 2 godz.temu umalowałam się Armaniakiem.Kolor na tę chwilę IDEALNY,krycie(mam naczynka)średnie,rozprowa dzałam ręką,jutro spróbuję jajem BB,pojutrze pędzlem. tak przy okazji na tym podkładzie odkryłam ,że puder La Prairie 02 mnie postarza,a 01 rozświetla Nie używałam korektora.Jest też minus,zbyt płynna konsystencja,przez którą ciężko podkład stapia się z cerą,nie przywiera do niej jak np.przy Smashboxie
Moze to cos z kremem pod makijaz nie tak? Ja nigdy problemy ze stapianiem sie nie mialam.
------------------------------------------------
Ja sie zastanawiam czy nie wciaz jeszcze tego pudru BB, ktory ma Milka, ale w wersji teczowej. Troche sie boje, ze bede sie jeszcze bardziej swiecic. Po recenzjach odnosze wrazenie, ze puder jest dla sucharkow a wlasciwosci matujace ja .
Ale kusi i tak .

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

A wlasnie, wczoraj w nocy podjelam w koncu "meska" decyzje, ze sobie tatuaz robie. Zawsze powstrzymywal mnie fakt, jak bede z nim wygladac na starosc, ale chyba sie odwaze tym razem .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 10:29   #2655
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39795913]Jeszce te mi sie podobaja .[/QUOTE]

Te są genialne Bardzo mi się podobają.

Jednak do mojej pracy wolę buty na platformie i klocku. I eleganckie w bardziej luźnym, niezobowiązującym stylu, i wygodne. Idealnie wypośrodkowane

Elizka, co za dziarę zrobiłaś?

Edit: już doczytałam

Pamietam jeszcze czasy, gdy tatuaż był utożsamiany z patologią i pobytem w więzieniu Ileż ja się nasłuchałam kąśliwych komentarzy, a ile razy mnie obrażano! Do tej pory po tych wszystkich słowach nie mam odwagi zrobić sobie kolejnego. A kusi mnie bardzo
__________________


insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2013-03-16 o 10:46
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 10:36   #2656
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39799887]Naprawde?



Moze to cos z kremem pod makijaz nie tak? Ja nigdy problemy ze stapianiem sie nie mialam.
------------------------------------------------
Ja sie zastanawiam czy nie wciaz jeszcze tego pudru BB, ktory ma Milka, ale w wersji teczowej. Troche sie boje, ze bede sie jeszcze bardziej swiecic. Po recenzjach odnosze wrazenie, ze puder jest dla sucharkow a wlasciwosci matujace ja .
Ale kusi i tak .

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

A wlasnie, wczoraj w nocy podjelam w koncu "meska" decyzje, ze sobie tatuaz robie. Zawsze powstrzymywal mnie fakt, jak bede z nim wygladac na starosc, ale chyba sie odwaze tym razem .[/QUOTE]
Też o tym myślałąm,nie użyłam bazy pod podkład,a nałożyłam go na Rexaline,trochę odczekałam,ale mimo to było z poślizgiem

Piękna ta tęcza
Ja jednak już nic nie kupię,bo muszę synusiowi coś na jutro i córeczce na 21ego kupić,święta mają
Do tego święta,ale smutne w tym roku bez mężusia

O tatuażu mam takie zdanie i wiem co mówię,bo mam już 21 lat tatuaż
Głupoty gumką nie zetrzesz

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Te są genialne Bardzo mi się podobają.

Jednak do mojej pracy wolę buty na platformie i klocku. I eleganckie w bardziej luźnym, niezobowiązującym stylu, i wygodne. Idealnie wypośrodkowane

Elizka, co za dziarę zrobiłaś?

Pamietam jeszcze czasy, gdy tatuaż był utożsamiany z patologią i pobytem w więzieniu Ileż ja się nasłuchałam kąśliwych komentarzy, a ile razy mnie obrażano! Do tej pory po tych wszystkich słowach nie mam odwagi zrobić sobie kolejnego. A kusi mnie bardzo
Masz tatuaż?jaki,gdzie?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 10:37   #2657
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość

Pamietam jeszcze czasy, gdy tatuaż był utożsamiany z patologią i pobytem w więzieniu Ileż ja się nasłuchałam kąśliwych komentarzy, a ile razy mnie obrażano! Do tej pory po tych wszystkich słowach nie mam odwagi zrobić sobie kolejnego. A kusi mnie bardzo
Poka .

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Też o tym myślałąm,nie użyłam bazy pod podkład,a nałożyłam go na Rexaline,trochę odczekałam,ale mimo to było z poślizgiem
A bo rozprowadza sie Armaniak swietnie, nie wiem co mu masz do zarzucenia .

A chlopa czemu nie bedzie?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 10:44   #2658
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39800050]Poka .



A bo rozprowadza sie Armaniak swietnie, nie wiem co mu masz do zarzucenia .

A chlopa czemu nie bedzie?[/QUOTE]
Na kontrakcie jest u niemców,dopiero był i pojechał.Helenka tęskni za nim,bo zawsze jakieś wariackie zabawy wymyślał,a ja nie lubię jak mi bałaganią.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

może na Twojej młodej gębuszce jest inaczej niż na 39letniej :P
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 10:52   #2659
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Też o tym myślałąm,nie użyłam bazy pod podkład,a nałożyłam go na Rexaline,trochę odczekałam,ale mimo to było z poślizgiem

Piękna ta tęcza
Ja jednak już nic nie kupię,bo muszę synusiowi coś na jutro i córeczce na 21ego kupić,święta mają
Do tego święta,ale smutne w tym roku bez mężusia

O tatuażu mam takie zdanie i wiem co mówię,bo mam już 21 lat tatuaż
Głupoty gumką nie zetrzesz

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------


Masz tatuaż?jaki,gdzie?
Ja mam 17 lat. I bardzo go lubię Koleżanki i koledzy mojej starszej córy trzęsli gaciami, jak szłam szkolnym korytarzem odebrać ją z zajęć Taki rispekt budziłam

Na ramieniu mam tygrysa.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39800050]Poka .

[/QUOTE]

Najpierw Corii, teraz ty Dziewczyny, nie rozbierzecie mnie
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 10:57   #2660
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

James, a używasz jakiejś bazy pod tego aramaniusza?
U mnie bez korektora też się nie obejdzie niestety
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 11:01   #2661
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Damon ja sobie robiłam tatuaz jak bylam w lo. Poza mna w szkole tylko tacy źli chłopcy mieli tatuaze jak bylam go robic to panowie w salonie byli w takim szoku ze kobieta chce tatoo, ze jeden mnie dziaral, a drugi trzymał za rękę teraz chce kolejny. Na nadgarstku albo obojczyku
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 11:13   #2662
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Ja robiłam sobie z kumpelą, bo spodobał mi się jej smok. A razem z nami siedział Leroy Ten to był wydziarany!
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 11:49   #2663
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Sephora w Futura Park we Wrocławiu się podobno likwiduje i do 23.03 są obniżki do -70%. Był ktoś? Co ciekawego mają w takiej obniżce?

to jest pół kolejki przed sklepem!! byłam w szoku
zapytałam jakieś dziewczyny wychodzącej z sephory co i jak, a ona powiedziała, że wybrane produkty są przecenione i d*py nie urywa. Większość wychodzila bez zakupów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 544337_555891754443859_515583575_n.jpg (87,6 KB, 124 załadowań)
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 11:54   #2664
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Łolaboga!

Takie kolejki pametam z czasów komuny, dlatego teraz za żadne skarby bym w takim ogonku się nie ustawiła. Swoje już w życiu odstałam.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 11:58   #2665
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
może na Twojej młodej gębuszce jest inaczej niż na 39letniej :P


Moze Armaniak w takim razie nie dla Twojej cery? Moze lepsz bylby wlasnie podklad bardziej szpachlowy-pudrowy.
Ja cenie Armaniusza bo lekki jest wlasnie. Moze to akurat w Twoim przypadku minus?

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
James, a używasz jakiejś bazy pod tego aramaniusza?
U mnie bez korektora też się nie obejdzie niestety
Baz nie uzywam. Wczesniej uzywalam bialej Givenchy do rozjasniania, ale podklady mi ostatnio na buzi jasnieja, wiec nie uzywam nic.
Rozprowadza sie LS latwo. Nie potrzeba moim zdaniem zadnej bazy.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Łolaboga!

Takie kolejki pametam z czasów komuny, dlatego teraz za żadne skarby bym w takim ogonku się nie ustawiła. Swoje już w życiu odstałam.
Mnie takie tlumy draznia. Zawsze sie obawiam, ze ktos mnie dotknie, szturchnie, albo bedzie mi sapal nad karkiem.
Unikam kontaktow fizycznych z obcymi jak tylko sie da . Dlatego tez sie nie pchalam do Futury.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 12:15   #2666
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39801235]

Moze Armaniak w takim razie nie dla Twojej cery? Moze lepsz bylby wlasnie podklad bardziej szpachlowy-pudrowy.
Ja cenie Armaniusza bo lekki jest wlasnie. Moze to akurat w Twoim przypadku minus?



Baz nie uzywam. Wczesniej uzywalam bialej Givenchy do rozjasniania, ale podklady mi ostatnio na buzi jasnieja, wiec nie uzywam nic.
Rozprowadza sie LS latwo. Nie potrzeba moim zdaniem zadnej bazy.[/QUOTE]

Ok, dzięki

Edytowane przez lilith_ed
Czas edycji: 2013-03-16 o 12:20
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 13:15   #2667
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
to jest pół kolejki przed sklepem!! byłam w szoku
zapytałam jakieś dziewczyny wychodzącej z sephory co i jak, a ona powiedziała, że wybrane produkty są przecenione i d*py nie urywa. Większość wychodzila bez zakupów.
O matko, nie spodziewałabym się, że aż takie tłumy mogą się tam zjawić

Dobrze, że się nie wybrałam. Nawet 70% przeceny nie skłoniłyby mnie do stania w takiej kolejce i przepychania się miedzy ludźmi w sklepie
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 13:16   #2668
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
jakieś 2 godz.temu umalowałam się Armaniakiem.Kolor na tę chwilę IDEALNY,krycie(mam naczynka)średnie,rozprowa dzałam ręką,jutro spróbuję jajem BB,pojutrze pędzlem. tak przy okazji na tym podkładzie odkryłam ,że puder La Prairie 02 mnie postarza,a 01 rozświetla Nie używałam korektora.Jest też minus,zbyt płynna konsystencja,przez którą ciężko podkład stapia się z cerą,nie przywiera do niej jak np.przy Smashboxie

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------



Masz na myśli kreski na linii wodnej czy kreski ala eyelinier?Pewnie boli to delikatne miejsce
Ja nakładałam Armaniusza pędzlem Real Techniques Stippling Brush i uwazam, ze nakłada się idealnie , bez smug, równiutko.
Noszę go drugi dzień i jeśli mnie nie zapcha (niestety mam do tego skłonność, a ma w składzie silikony i glicerynę ) to dokupuję 6,5 na lata
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 13:23   #2669
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Ja się niestety skusiłam na wypad do Futury, niestety. Byłam tak ok. 10:10 a do Sephory weszłam ok. 11:15. Ale pomyślałam sobie, że skoro jest do 70% na cały asortyment (co w praktyce okazało się nieprawdą) poczekam. Liczyłam, że kupię sobie jakiś podkład, trzy, cztery rzeczy z Benefitu i może jakąś czerwoną szminkę. Kiedy wchodziłam sklep wymieciony był totalnie, po za tym dużo rzeczy w ogóle nie było przecenionych. Szczerze odradzam.
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 15:01   #2670
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Tak podczytuję o tych tatuażach i przypomniało mi się, że kolega mojego faceta kupił sobie wczoraj na jakimś serwisie typu Groupon tatuaż za... 150 zł I jeszcze mojego chciał namówić Nie wiedziałam, czy śmiać się, czy płakać.

Sama, jeśli już, chciałabym być cała w tatuażach Ale chyba nie mam odwagi - w Polsce. Życzyłabym sobie wolnej, nieograniczającej pracy, w której mogłabym wyglądać według własnego pomysłu, ale realia póki co ograniczają możliwości i niekiedy nawet rude włosy stanowią problem.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.