Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-24, 16:16   #4321
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość



ale wy bojowe laski bałabym sie Was !!


no właśnie też na początku myślalam że im czymś podpadła, ale wyszlo na to że po prostu znalazły sobie kozła ofiarnego bo dziewczyna naprawdę jest bardzo wporządku. Widać sprawia im radość znęcanie się nad słabszymi

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------



no fakt faktem ja kiedyś uwielbiałam Ewke ale niektórzy ludzie to już mają obsesje na jej punkcie. Te wszystkie serduszka i słodkie wpisy nie robią na mnie już wrażenia. Owszem ćwicze sobie z nią, bo lubię jej ćwiczenia, ale ona jako osoba już coraz bardziej traci w moich oczach....Bo po co niby te książki robi, tysiace płyt itd? Nikt mi nie powei że to z miłości do sportu. Zwykły biznes i tyle. Poza tym ma niedługo przyjechać na jakiś trening u nas w Łodzi i ucieszyłam się, że sobie pójdę ale z tego co pamiętam warsztaty z nią kosztują chyba 200zł więc sobie odpuściłam
A odcinek szyjny też mnie bolał właśnie po tych ćwiczeniach na brzuch które są pod koniec Skalpela... i głowa mnie po tym właśnie tak rozbolała chyba ;// Także sama nie wiem czy to takie dobre dla mojego organizmu...

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------



podziwiam cię ja pod koniec czerwca wprowadzam się do mojego na zadupie i będę codziennie biegać albo jeżdzić na rowerku takie mam ambitne postanowienie
u mnie zawsze byl krotki kaszel, nie podoba sie, problem, chodz zalatwimy to po mojemu...malo ktora chciala ze mna "rozmawiac" na osobnosci. Kiedys rozwalilam panience luk brwiowy a to tylko dlatego,że miala tam kolczyk to szybko strzelil

Ja lubie biegac, bo wtedy jestem sama ze swoimi myslami i wszystko ukladam sobie w glowie, a km leca
nie dla mnie Skalpele, Killery, czy inne takie. Nie lubie cwiczyc w domu, lubie byc na powietrzu.

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość

oo i twój Tż też na pewno byłby zadowolony z takich piłeczek
Raczej z wkładów do pileczek
ej, Wasi Tz-ci ogladaja mecze?
moj nie lubi pilki i mowi,że to pedały
i jestem odosobniona w swojej pasji
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no to widzisz zazdrosc je sieka
na miejscu twojej kumpeli napisalabym im na fejsie ze zrobilam screeny i ze te grozby poleca w wydrukach do dziekana i opiekuna roku a jak malo to i na policje, ze jeszcze tylko jedno ich slowo
uwierz ze kolana im zmiekna szybciutko wystarczy zrobic glupie doniesienie na policji i laski maja kolo dupy rowno, bo policja do nich przyjdzie zebrac zeznania a twoja kumpela sie zabezpieczy w razie jakby chcialy jej cokolwiek zrobic
ja tak zalatwialam sytuacje z jedna szajbnieta pracodawczynia niestety ale widac wystraszyla sie meżów prawa i szybko mialam spokoj po odejsciu z pracy a tez sie osluchalam swojego czasu ze polamia mojego tz i zakopia moja rodzine w lesie, a to tylko dlatego ze chcialam odejsc z pracy
Ja ☠☠☠☠☠☠☠e jakie psychole

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-04-24 o 16:26
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 16:26   #4322
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

czeee

a ja ze spaceru wróciłam po moim rozkopanym mieście fajne kiecki oglądałam, ale chyba sobie daruję
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 16:40   #4323
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czeee

a ja ze spaceru wróciłam po moim rozkopanym mieście fajne kiecki oglądałam, ale chyba sobie daruję
Ja w tym roku planuje kupic taka dluga
http://www.zszafydoszafy.pl/victoria...kienka-maxi-34
podejscie drugie do dl. maxi, bo w tamtym roku chcialam spodnice ale wygladalam jak idz stad i nie wracaj
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 16:44   #4324
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

ja mam z zeszłego sezonu podobną do tej i nie wyszłam ani razu
czarna-tiulowa-spodnica-maxi.jpg
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 16:46   #4325
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja w tym roku planuje kupic taka dluga
http://www.zszafydoszafy.pl/victoria...kienka-maxi-34
podejscie drugie do dl. maxi, bo w tamtym roku chcialam spodnice ale wygladalam jak idz stad i nie wracaj
ale świetna, chcęęęęęęęęęęęę! przyda mi się w sumie...
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 16:49   #4326
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale świetna, chcęęęęęęęęęęęę! przyda mi się w sumie...
jak znalazł
tylko ciekawa jestem jak "pituty" beda w tym wygladac
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 16:50   #4327
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
jak znalazł
tylko ciekawa jestem jak "pituty" beda w tym wygladac
Ja mam nadzieję, że urosną chociaż teraz!!!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 16:54   #4328
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że urosną chociaż teraz!!!
ale kiecka megaśna jest i musze ja miec
nawet kolory mi odpowiadaja...
chociaz ostatnio poszłam po zwykłe t-shirty na wiosne,lato i obiecalam sobie ,że kupie kolorowe...wyszlam z czarna i siwa
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 16:56   #4329
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ale kiecka megaśna jest i musze ja miec
nawet kolory mi odpowiadaja...
chociaz ostatnio poszłam po zwykłe t-shirty na wiosne,lato i obiecalam sobie ,że kupie kolorowe...wyszlam z czarna i siwa
Ja też mam słabość do siwych, szarych t-shirtów i bluzek, wg mnie blondyny wyglądają w nich super zresztą brązowe i czarne też właśnie siedzę w szarym
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 17:01   #4330
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
dzięki ktoś jeszcze jakieś propozycje proteinowych odżywek??

ładnie urosłyi chyba lepiej się układają

ja tylko do spłukiwania

podaj link do przepisu
ciekawe czy londa prof. dłużej trzyma

bardzo ładnie naturalnie, bez zieleni itp fakt ciemno ale wypłuka się jeszcze powiedz czym robiłaś

ja mam do Was pytanie a szczególnie do Czeko bo ona kosmetyczką jest moja siostra chce iść na studium kosmetyczne, niekoniecznie jako zawód, nawet jakby nie dostała sie potem nigdzie to będzie robić znajomym itp. ale nie o tym chciałam...2maja ma urodziny i chciałabym jej kupić coś co jej się przyda na tym kierunku, pomożecie
Pytanie 1, wiesz mniej wiecej w jakim kierunku bardziej ją ciągnie? Wizaż, pielęgnacja?
Generalnie odpusciłabym na pewno żele, lampe itd. Nie każdy ma do tego dryg, nie każdego do tego ciagnie, dlatego to troche takie ryzykowne. A nóż sie okaze ze jednak nie ma talentu, cierpliwosci do nauki i rzuci to w kąt.

Na pewno dostanie na zajęcia wyprawke, tzn dostanie, bedzie musiała kupic Ze standardowymi przyrządami do manicure, pedicure pilnikami, pęseta.
Wg mnie fajnym prezentem byłoby kilka podstawowych pędzli do makijażu - jeden do rozcierania cieni, drugi do nakładania taki średniej wielkości, do eyelinera, podkładu, różu/bronzera i duży do pudru. Możesz też np postawić na zestaw typowo do malowania oczu i do tego jakąś paletke cieni np z inglota.
Inna rzecz, jakiś fajny zestaw do paznokci, tzn mam na myśli jakiś porządny lakier, lakier podkładowy, utwardzacz, coś do skórek, jakieś ozdoby
O albo coś takiego, zestaw do robienia brwi. Możesz kupić na all np dwa kolorki henny w żelu, najlepiej czarną i brązową, do tego jakieś cienie do brwi czy też żel, i porządną pęsete. Czasem w tych zestawach są takie dośc gówniate :/ A to baaardzo utrudnia prace. A taka porządna naprawde jest mega przydatna Henna jej sie przyda i do cwiczen w domu czy na koleżankach, albo i w sytuacjach awaryjnych gdzie np na uczelni zabraknie, albo bedzie tylko w proszku
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
O kurde ale masakra U mnie przeważnie wywieszają na drzwiach od klatki kartkę, a jeśli nie to wtedy na kilka h nie ma prądu (ale krótko, koło 3-5h około) i znowu jest Współczuję



Łaaa, ale super Gratki
No masakra to była, myślałam, że mnie strzeli bo nikt nas nie poinformował, że przez tak długi czas nie bedzie prądu... Na szczescie dzisiaj już było ok.
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Faktycznie sytuacja na studiach strasznie "dziecinna"
a czemu sie na nia uwzieły?
Moze dala im jakis powod?
Jesli jest na prawde w porzadku, to moze warto wyjasnic sytuacje a jak nie to zglosic w odpowiednie miejsce, że zachodza grozby.

Chodzi o szczotke wiosłaową z Rossa
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...za-czarna.html

co do cwiczen z Ewa... zaczelam miec duzo watpliwosci co do jej wiedzy odnosnie cwiczen.
Gdzies czytala wypowiedz p. Bojarskiej-Ferenc,że Chodakowska nie ma odpowiedniego przygotowania do takich rzeczy.
Czesto po robieniu "brzuszkow" z jej Skalpela bolal mnie bardzo odcinek szyjny, okazalo sie,że to w tej pozycji za duze obciazenie dla tego odcinka...
Troche lipa, ze tak to robi i ini moga sobie krzywde zrobic, ale jesli chodzi o Twoj przypadek to raczej ciśnienie przy szybkiej zmianie pozycji
Dajcie spokój z tą Chodakowską... Głupi przykład - widziałam jak ona przysiad robi, razem z nią grupa 100 osób. Nawet ona robiła go źle technicznie W sposób który mega obciaza kolana To juz ja lepiej robie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 17:03   #4331
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Czeko, a czy ja teraz mogę stosować kwasy na twarz czy lepiej nie, bo może zaszkodzić?

mam z Avonu taki 3 w 1 - żel, peeling, maseczka z jakimiś kwasami AHA, nie napisali jakimi, pewnie po składzie byś poznała...
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 17:07   #4332
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja w tym roku planuje kupic taka dluga
http://www.zszafydoszafy.pl/victoria...kienka-maxi-34
podejscie drugie do dl. maxi, bo w tamtym roku chcialam spodnice ale wygladalam jak idz stad i nie wracaj
ja za niska jestem do takich długich spódnic i kiecek.... raz przymierzałam i mam wrażenie że skracają mnie jeszcze bardziej

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ja też mam słabość do siwych, szarych t-shirtów i bluzek, wg mnie blondyny wyglądają w nich super zresztą brązowe i czarne też właśnie siedzę w szarym
Ja mam najwiecej bluzek białych, czarnych i granatowych albo chabrowych a dzisiaj jestem w koszuli czerwonej i wiele osób mi mówi że to mój kolor


Ja z kolei czaję się teraz na kieckę i spódniczkę koronkową mam teraz koronkowy szał
a dzisiaj sobie kupiłam trampeczki takie zwykłe białe z atmosphere
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 17:08   #4333
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ja też mam słabość do siwych, szarych t-shirtów i bluzek, wg mnie blondyny wyglądają w nich super zresztą brązowe i czarne też właśnie siedzę w szarym
ja mam cala szafe w takich kolorach praktycznie...
tam pojedyncze sztuki jakiegos "koloru" sie pojawia

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Dajcie spokój z tą Chodakowską... Głupi przykład - widziałam jak ona przysiad robi, razem z nią grupa 100 osób. Nawet ona robiła go źle technicznie W sposób który mega obciaza kolana To juz ja lepiej robie
a potem kontuzje i zdziwienie
mowie, mnie caly odcinek szyjny bolal
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 17:08   #4334
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wlasnie dlatego masz mieszac 8 z 6 poziomowo zeby nie bylo zieleni jak by bylo gdybys dala sama 7ke wiec nie powinno nic zlego sie stac.


to jest wlasnie to- dzis studiuje KAZDY. nie ma odsiewu elementu jak dawniej i takie cyrki sie robia
a wykladowcy maja w dupie. bo to nie jest juz wiek na wychowywanie i nie podstawowka- nie maja obowiazku niczego z tym robic bo to sprawy doroslych ludzi jakby nie bylo
Dokładnie
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
To co dziewczyny napisały, ale najfajniejsza atmosfera jest na rynku jak dla mnie





Ja już Ewkę całkiem odpuściłam, jak widzę jej wpisy na fb, same słodkie wpisy, serduszka, buziaczki to mi się rzygać chce Albo jak przeczytałam jej ostatni wpis na fb: od teraz do 25 maja ćwiczcie albo jakiś tam szok albo skalpel II, albo ćwiczenia z książki, czekam na zdjęcia przed i po, wybiorę jedną osobę z najlepszym ciałem I co? I wszystkie dziewczyny nałogowo kupują książki i płyty po to żeby jej wysłać zdjęcie i żeby ona jedno "łaskawie" wybrała.. dla mnie to co robi to już tylko i wyłącznie trzepanie kasy na naiwnym stadzie owiec (gdyby tak zamiast jej ćwiczeń robić sam turbo fire przez 3 miechy jestem pewna że efekty byłyby o niebo lepsze!), więc ja działam z Jillian i potem z Szalinką, bo jest wspaniałą trenerką, nie to co drętwa Ewa której słuchać nie mogłam i wyciszałam dźwięk



No ale co w tym złego że pędzle zacznie szybciej używać? Niech ćwiczy, w szkole najpierw i tak będzie miała więcej teorii i większość rzeczy jej się na początek napewno nie przyda, a tak przynajmniej na sobie będzie trenowała malowanie Wiem że w tym studium do którego idę są makijaże na egzaminach końcowych nawet, więc lepiej ćwiczyć szybciej

Ja bym brała H70

Wesołe miasteczko w Chorzowie- fakt, byłam tam za dzieciaka i muszę stwierdzić że to cudowne miejsce
Ja mam zamiar zrobic eksperyment Wysłać jej moja metamorfoze ale napisac ze nie cwiczyłam z nia, chociaz faktem jest ze to dzieki niej sie ruszyłam z kanapy wogóle bo mnie zmotywowała, ale jej cwiczenia po prostu sa nie dla mnie
Jestem prawie pewna ze nie wstawi

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
u mnie zawsze byl krotki kaszel, nie podoba sie, problem, chodz zalatwimy to po mojemu...malo ktora chciala ze mna "rozmawiac" na osobnosci. Kiedys rozwalilam panience luk brwiowy a to tylko dlatego,że miala tam kolczyk to szybko strzelil

Ja lubie biegac, bo wtedy jestem sama ze swoimi myslami i wszystko ukladam sobie w glowie, a km leca
nie dla mnie Skalpele, Killery, czy inne takie. Nie lubie cwiczyc w domu, lubie byc na powietrzu.


Raczej z wkładów do pileczek
ej, Wasi Tz-ci ogladaja mecze?
moj nie lubi pilki i mowi,że to pedały
i jestem odosobniona w swojej pasji

Ja ☠☠☠☠☠☠☠e jakie psychole
Ja lubie Jillian, bo wydolnosc mam kiepska, przez "dziure" w płucach a dzieki niej wchodze prawie bez zadyszki po schodach, moge juz coraz dluzej jakies cardio robic a kiedys po 5 minutach wysiadałam. No i mam miesnie!
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Czeko, a czy ja teraz mogę stosować kwasy na twarz czy lepiej nie, bo może zaszkodzić?

mam z Avonu taki 3 w 1 - żel, peeling, maseczka z jakimiś kwasami AHA, nie napisali jakimi, pewnie po składzie byś poznała...
Wiesz co, wydaje mi sie ze w kwasach nie ma przeciwskazań - w kawitacji, sonoforezie i tych wszystkich z ultradzwiekami już tak.
Ale jeszcze sie upewnie i ci najpozniej jutro dam znac
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 17:13   #4335
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ja za niska jestem do takich długich spódnic i kiecek.... raz przymierzałam i mam wrażenie że skracają mnie jeszcze bardziej



Ja mam najwiecej bluzek białych, czarnych i granatowych albo chabrowych a dzisiaj jestem w koszuli czerwonej i wiele osób mi mówi że to mój kolor


Ja z kolei czaję się teraz na kieckę i spódniczkę koronkową mam teraz koronkowy szał
a dzisiaj sobie kupiłam trampeczki takie zwykłe białe z atmosphere
dlatego do takiej kiecki tylko jakies wysokie koturny albo lity
w tym sezonie kupilam sobie kamelowa skorke wiec i trampeczki kamelowe sobie sprawilam, ale maja taki jezyczek wywijany w szkocka kratke, fajnie to wyglada do skinnow

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

powoli i z sadyzmem zabijam klawiature na kompie Tż-ta
juz nie widac "A", "Z","D" i kilku innych...moje pazury sa nie do zdarcia
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 17:13   #4336
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ja lubię maxi + trampki białe i dżinsowa kurteczka lub skórka


Czeko dzięki, będę czekać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 17:22   #4337
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ja lubię maxi + trampki białe i dżinsowa kurteczka lub skórka


Czeko dzięki, będę czekać
Dzisiaj własnie w PnŚ pokazywali takie zestawienia.
Bardzo fajnie to wygladało, ale ja najlepiej do takiej kiecki to własnie lity widze u siebie, bo jestem sredniego wzrostu, a chcialabym sie troszke "wybic" w gore, chociaz bede wtedy wyzsza od mojego pajaca

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Ja chce taka koszulke
http://kwejk.pl/obrazek/1761714/spoko-koszulki.html
i taka:
http://www.glovestar.pl/p2757,tank-t...arny-grrl.html

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-04-24 o 17:24
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 17:24   #4338
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Pytanie 1, wiesz mniej wiecej w jakim kierunku bardziej ją ciągnie? Wizaż, pielęgnacja?
Generalnie odpusciłabym na pewno żele, lampe itd. Nie każdy ma do tego dryg, nie każdego do tego ciagnie, dlatego to troche takie ryzykowne. A nóż sie okaze ze jednak nie ma talentu, cierpliwosci do nauki i rzuci to w kąt.

Na pewno dostanie na zajęcia wyprawke, tzn dostanie, bedzie musiała kupic Ze standardowymi przyrządami do manicure, pedicure pilnikami, pęseta.
Wg mnie fajnym prezentem byłoby kilka podstawowych pędzli do makijażu - jeden do rozcierania cieni, drugi do nakładania taki średniej wielkości, do eyelinera, podkładu, różu/bronzera i duży do pudru. Możesz też np postawić na zestaw typowo do malowania oczu i do tego jakąś paletke cieni np z inglota.
Inna rzecz, jakiś fajny zestaw do paznokci, tzn mam na myśli jakiś porządny lakier, lakier podkładowy, utwardzacz, coś do skórek, jakieś ozdoby
O albo coś takiego, zestaw do robienia brwi. Możesz kupić na all np dwa kolorki henny w żelu, najlepiej czarną i brązową, do tego jakieś cienie do brwi czy też żel, i porządną pęsete. Czasem w tych zestawach są takie dośc gówniate :/ A to baaardzo utrudnia prace. A taka porządna naprawde jest mega przydatna Henna jej sie przyda i do cwiczen w domu czy na koleżankach, albo i w sytuacjach awaryjnych gdzie np na uczelni zabraknie, albo bedzie tylko w proszku

No masakra to była, myślałam, że mnie strzeli bo nikt nas nie poinformował, że przez tak długi czas nie bedzie prądu... Na szczescie dzisiaj już było ok.


Dajcie spokój z tą Chodakowską... Głupi przykład - widziałam jak ona przysiad robi, razem z nią grupa 100 osób. Nawet ona robiła go źle technicznie W sposób który mega obciaza kolana To juz ja lepiej robie
pooglądam na all i coś skomponuje
dzięki za pomoc
Myslę albo nad zestawem pędzli albo tym zestawie co pisałaś do brwi+zestaw do cieni popatrze jak to cenowo wyjdzie
Powiedz mi jeszcze- pędzle Hakuro koniecznie kupować czy jakieś inne ale z nat. włosiem?
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dlatego do takiej kiecki tylko jakies wysokie koturny albo lity
w tym sezonie kupilam sobie kamelowa skorke wiec i trampeczki kamelowe sobie sprawilam, ale maja taki jezyczek wywijany w szkocka kratke, fajnie to wyglada do skinnow

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

powoli i z sadyzmem zabijam klawiature na kompie Tż-ta
juz nie widac "A", "Z","D" i kilku innych...moje pazury sa nie do zdarcia
dlatego ja jeszcze mojej długiej spódnicy w świat nie puściłam bo lity kupiłam
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 17:26   #4339
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
pooglądam na all i coś skomponuje
dzięki za pomoc
Myslę albo nad zestawem pędzli albo tym zestawie co pisałaś do brwi+zestaw do cieni popatrze jak to cenowo wyjdzie
Powiedz mi jeszcze- pędzle Hakuro koniecznie kupować czy jakieś inne ale z nat. włosiem?

dlatego ja jeszcze mojej długiej spódnicy w świat nie puściłam bo lity kupiłam
a czujesz,że rymujesz?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 17:30   #4340
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
a czujesz,że rymujesz?
nieeeeee
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:24   #4341
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
pooglądam na all i coś skomponuje
dzięki za pomoc
Myslę albo nad zestawem pędzli albo tym zestawie co pisałaś do brwi+zestaw do cieni popatrze jak to cenowo wyjdzie
Powiedz mi jeszcze- pędzle Hakuro koniecznie kupować czy jakieś inne ale z nat. włosiem?

dlatego ja jeszcze mojej długiej spódnicy w świat nie puściłam bo lity kupiłam
Nie muszą być Hakuro Mogą byc inne tylko wazne żeby były z naturalnego włosia - wyjątkiem jest ten do podkładu bo musi być z syntetycznego. Ja od siebie do podkładu moge polecić bardzo pedzel z Elfa
Fajne są też pędzle z Lancrone - ale, polecam albo kupowanie tych pojedynczych pędzli, albo zestawów od 90 zł wzwyż. Bo te tańsze niby są ok, ale mi np 2 dość szybko sie popsuły. Włosie ok, ale rączki poodpadały...
No i wogóle większosci nie używam. Generalnie zazwyczaj jest też tak, że te pojedyncze są po prostu lepszej jakości
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:26   #4342
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Czeko a zestaw do henny tego typu wgl sie przydaje?
http://allegro.pl/zestaw-henna-zelow...112840806.html
czy np sam pędzelek do nakładania?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:29   #4343
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Czeko a zestaw do henny tego typu wgl sie przydaje?
http://allegro.pl/zestaw-henna-zelow...112840806.html
czy np sam pędzelek do nakładania?
Szczoteczka pomaga przy brwiach np takich jak moje - dłuższe niesforne włoski, pędzelek do henny też jest przydatny - ale to juz zweryfikuje praktyka bo uwierz mi że każdy robi tak jak mu wygodnie
Henna wiadomo - bedzie dostepna na zajeciach ale warto miec swoja w domu, no i czasem na zajeciach zabraknie i ma sie swoja

Wg mnie jest to przydatne, ale też musisz sama wyczuć czy np ma juz cos takiego ;>
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:39   #4344
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Moja siostra w sumie nic nie ma
a taki zestaw pędzli z Elfa jest ok? ew jakiego brakuje?
http://allegro.pl/elf-zestaw-pedzli-...176033457.html
z Lancrone znalazłam takie 2 zestawy:
http://allegro.pl/pedzel-do-makijazu...168726933.html
http://allegro.pl/lancrone-make-up-s...183466914.html

Czeko ale Cię zamęczam
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:41   #4345
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja w tym roku planuje kupic taka dluga
http://www.zszafydoszafy.pl/victoria...kienka-maxi-34
podejscie drugie do dl. maxi, bo w tamtym roku chcialam spodnice ale wygladalam jak idz stad i nie wracaj
powiem wam ze mi sie maxi nie podobaja

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ale kiecka megaśna jest i musze ja miec
nawet kolory mi odpowiadaja...
chociaz ostatnio poszłam po zwykłe t-shirty na wiosne,lato i obiecalam sobie ,że kupie kolorowe...wyszlam z czarna i siwa
to tak jak ja


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dlatego do takiej kiecki tylko jakies wysokie koturny albo lity
w tym sezonie kupilam sobie kamelowa skorke wiec i trampeczki kamelowe sobie sprawilam, ale maja taki jezyczek wywijany w szkocka kratke, fajnie to wyglada do skinnow

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

powoli i z sadyzmem zabijam klawiature na kompie Tż-ta
juz nie widac "A", "Z","D" i kilku innych...moje pazury sa nie do zdarcia


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dzisiaj własnie w PnŚ pokazywali takie zestawienia.
Bardzo fajnie to wygladało, ale ja najlepiej do takiej kiecki to własnie lity widze u siebie, bo jestem sredniego wzrostu, a chcialabym sie troszke "wybic" w gore, chociaz bede wtedy wyzsza od mojego pajaca

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Ja chce taka koszulke
http://kwejk.pl/obrazek/1761714/spoko-koszulki.html
i taka:
http://www.glovestar.pl/p2757,tank-t...arny-grrl.html
jestes straszna nabralam sie na ta koszulke
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 19:25   #4346
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Shizaxa ja używam pędzli Hakuro i mam dwa Elite models - jeden do pudru i jeden do cieni do powiek - super są

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Dziewczyny TŻ dzwonił już 8 raz
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 19:32   #4347
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Shizaxa ja używam pędzli Hakuro i mam dwa Elite models - jeden do pudru i jeden do cieni do powiek - super są

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Dziewczyny TŻ dzwonił już 8 raz
właśnie miałam się pytać Kitka czy się pogodziliście?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 19:38   #4348
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Shizaxa ja używam pędzli Hakuro i mam dwa Elite models - jeden do pudru i jeden do cieni do powiek - super są

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Dziewczyny TŻ dzwonił już 8 raz
Niech dzwoni!

Bunny mam takie pytanie, czy ja moge jakos delikatnie na klej do tipsów przykleic na lakier do paznokci jakies ozdoby?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 19:45   #4349
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
właśnie miałam się pytać Kitka czy się pogodziliście?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 19:46   #4350
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Shizaxa ja używam pędzli Hakuro i mam dwa Elite models - jeden do pudru i jeden do cieni do powiek - super są

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Dziewczyny TŻ dzwonił już 8 raz
mysle ze wciaz trzyma go szok

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Niech dzwoni!

Bunny mam takie pytanie, czy ja moge jakos delikatnie na klej do tipsów przykleic na lakier do paznokci jakies ozdoby?
mozesz jak najbardziej tylko potem tego nie zmyjesz zmywaczem- ozdoby i miejsce kleju trzeba bedzie spilowac...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.