Problem - bol podczas seksu, zero orgazmu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-17, 15:13   #1
meskute
Przyczajenie
 
Avatar meskute
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 4
Exclamation

Problem - bol podczas seksu, zero orgazmu


A wiec tak. Witam. Mam problem i mam nadzieje ze ktos mi na to dalby rade odpowiedziec. Sama juz nie wiem. Jestem z moim chlopakiem 4 miesiace, uprawiamy od dwoch i pol miesiaca tylko seks oralny, poniewaz kiedy probojemy normalnego seksu, jest to dla mnie jedna wielka meka, boli mnie kiedy wchodzi do srodka, a do tego w ogole nie mam z tego zadnej przyjemnosci. Nie wiem za szczegolnie jak wyglada normalny seks, ale mysle ze to chyba nie z mojej strony lezy wina. Czy to mozliwe ze on poprostu nie potrafi doprowadzic mnie do orgazmu? Zastanwialam sie tez nad tym, czy moze ma za malego, nie wiem, naprawde dziwne rzeczy mi przychodza do glowy. Chociaz rozmiarowo ma z 12 -14 cm na oko XD (w zwodzie) , wiec chyba nie jest najgorzej, ale z drugiej strony kiedy wchodzi za gleboko to boli, uwiera. Uhh.. nie wiem, chcialabym sie z nim kochac jak normalni ludzie, chcialabym poczuc to bliskosc, bo seks oralny juz mi sie powoli nudzi, mimo ze zawsze dochodze i jest cudownie. Pomocy!!!
meskute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 15:50   #2
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Problem - bol podczas seksu, zero orgazmu

"w zwodzie"?
"we wzwodzie" moja droga
Użyjcie lubrykantu, wypij kieliszek wina przed gra wstępną. i powoli powoli próbujcie. musisz być mocno nawilżona bo będzie bolało.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 15:52   #3
krolewnanacynamonie
Raczkowanie
 
Avatar krolewnanacynamonie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Hollywood
Wiadomości: 283
GG do krolewnanacynamonie Send a message via Skype™ to krolewnanacynamonie
Dot.: Problem - bol podczas seksu, zero orgazmu

Rozumiem że Twój chłopak przerwał juz błone? Wiesz co.. kojarzy mi sie to ze mną i moimi pocątkami.. Kilka 'pierwszych razów' , starań i prób były tak bolesne że płakałam jak bóbr i zawsze w pozycji misjonarza. I to chyba był błąd....
W koncu zmieniliśmy pozycje na 'od tyłu' i Tż wszedł we mnie zdecydowanym ruchem (prosiłam go o to) i juz było lepiej. ( koleżanka mowiła zebym spróbowała tez na jezdzca bo wtedy sama decyduje jak głęboko i mocno)

Casem juz tak bywa ze te kilka'pierwszych razów' miłe nie jest .
Próbujcie różnych pozycji

A własnie.. pamiętaj o dobrym nawilżeniu.. my używalismy oliwki Jakie dawne czasy.....
__________________
Kobieta jest organizmem ultradoskonałym.


Edytowane przez krolewnanacynamonie
Czas edycji: 2013-04-17 o 15:54
krolewnanacynamonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 18:27   #4
agolka89
Raczkowanie
 
Avatar agolka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 85
Dot.: Problem - bol podczas seksu, zero orgazmu

A chodzisz do ginekologa? Bolesność podczas stosunku może wynikać z różnych przyczyn. Wśród fizycznych, możesz mieć np nadżerkę i podczas stosunku partner ją drażni stąd ból. Warto się zawsze przebadać
Znam też sytuację gdzie dziewczyna nie miała przyjemności podczas stosunku z powodu blokady psychicznej. Czuła fizyczny ból. Powodem było to, że jej mężczyzna nie powiedział jej nigdy, że ją kocha. Kiedy już wiedziała jakie są jego uczucia to blokada jakoś minęła
Podobnie się ma rzecz czasem z dziewczynami, które panicznie boją się ciąży.
Może też brakuje Wam właściwego nawilżenia albo gra wstępna jest niedostateczna?
Co do orgazmu to spróbuj się może sama stymulować lub niech TWój partner to robi, oczywiście mam na myśli podczas stosunku
agolka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 05:25   #5
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Problem - bol podczas seksu, zero orgazmu

Cytat:
Napisane przez meskute Pokaż wiadomość
A wiec tak. Witam. Mam problem i mam nadzieje ze ktos mi na to dalby rade odpowiedziec. Sama juz nie wiem. Jestem z moim chlopakiem 4 miesiace, uprawiamy od dwoch i pol miesiaca tylko seks oralny, poniewaz kiedy probojemy normalnego seksu, jest to dla mnie jedna wielka meka, boli mnie kiedy wchodzi do srodka, a do tego w ogole nie mam z tego zadnej przyjemnosci. Nie wiem za szczegolnie jak wyglada normalny seks, ale mysle ze to chyba nie z mojej strony lezy wina. Czy to mozliwe ze on poprostu nie potrafi doprowadzic mnie do orgazmu? Zastanwialam sie tez nad tym, czy moze ma za malego, nie wiem, naprawde dziwne rzeczy mi przychodza do glowy. Chociaz rozmiarowo ma z 12 -14 cm na oko XD (w zwodzie) , wiec chyba nie jest najgorzej, ale z drugiej strony kiedy wchodzi za gleboko to boli, uwiera. Uhh.. nie wiem, chcialabym sie z nim kochac jak normalni ludzie, chcialabym poczuc to bliskosc, bo seks oralny juz mi sie powoli nudzi, mimo ze zawsze dochodze i jest cudownie. Pomocy!!!
Witaj, co do tego, czy ma małego czy nie mylisz się i to bardzo. Nie rozmiar członka gwarantuje orgazm. Najczulszy punkt G u kobiety umiejscowiony jest wbrew pozorom tuż u ujścia do pochwy, na górnej ściance pochwy, tuż za łechtaczką. Tak więc nawet mały penis potrafi zrobić dobrze.
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 22:05   #6
meskute
Przyczajenie
 
Avatar meskute
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 4
Dot.: Problem - bol podczas seksu, zero orgazmu

Cytat:
Napisane przez agolka89 Pokaż wiadomość
A chodzisz do ginekologa? Bolesność podczas stosunku może wynikać z różnych przyczyn. Wśród fizycznych, możesz mieć np nadżerkę i podczas stosunku partner ją drażni stąd ból. Warto się zawsze przebadać
Znam też sytuację gdzie dziewczyna nie miała przyjemności podczas stosunku z powodu blokady psychicznej. Czuła fizyczny ból. Powodem było to, że jej mężczyzna nie powiedział jej nigdy, że ją kocha. Kiedy już wiedziała jakie są jego uczucia to blokada jakoś minęła
Podobnie się ma rzecz czasem z dziewczynami, które panicznie boją się ciąży.
Może też brakuje Wam właściwego nawilżenia albo gra wstępna jest niedostateczna?
Co do orgazmu to spróbuj się może sama stymulować lub niech TWój partner to robi, oczywiście mam na myśli podczas stosunku
Cale szczescie obylo sie bez nadzerki. Mialam zapalenie pochwy o naszym pierwszym razie. Czytalam duzo o tym na internecie i bylam u pielegniarki ktora przepisywala mi tabletki antykoncepcyjne, powiedziala mi ze poprostu trzeba to przczekac aby nie powstala wlasnie ta tak zwana 'nadzerka'. Zastosowalam sie do tego i potem bylo wszystko okej i juz to nie wrocilo. Akurat jesli chodzi o uczucia to kocha mnie, mowi mi to codziennie i ja rowniez go kocham. Wiec tej bariery tez nie ma. Sama nie mam pojecia czemu tak jest. Cholernie mnie to uwiera, a on nie lubi patrzec na to jak cierpie.. Uzywalisy lubrykantu ale wielkiej roznicy nie czulam.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez krolewnanacynamonie Pokaż wiadomość
Rozumiem że Twój chłopak przerwał juz błone? Wiesz co.. kojarzy mi sie to ze mną i moimi pocątkami.. Kilka 'pierwszych razów' , starań i prób były tak bolesne że płakałam jak bóbr i zawsze w pozycji misjonarza. I to chyba był błąd....
W koncu zmieniliśmy pozycje na 'od tyłu' i Tż wszedł we mnie zdecydowanym ruchem (prosiłam go o to) i juz było lepiej. ( koleżanka mowiła zebym spróbowała tez na jezdzca bo wtedy sama decyduje jak głęboko i mocno)

Casem juz tak bywa ze te kilka'pierwszych razów' miłe nie jest .
Próbujcie różnych pozycji

A własnie.. pamiętaj o dobrym nawilżeniu.. my używalismy oliwki Jakie dawne czasy.....
Nie wiem, moze jestem dziwna ale czulabym sie jak ruchana przez psa w pozycji 'od tylu'. Nie wiem czulabym sie jeszcze bardziej skrepowana. Moze powinnismy to sprobowac. On mowi ze bardziej mu sie b to podoablo na jezdzca czy na 'pieska' , ale raz sprobowalam na jezdzca i nie nie.
I szczerzemowiac sama nie wiem czy juz przerwal blone czy nie. Gdyby ja przerwal to chyba nei powinno bolec prawda?
meskute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 16:22   #7
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Problem - bol podczas seksu, zero orgazmu

Idź do gino, z tego co piszesz to może sie tam dziać coś złego np. Stan zapalny.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 17:30   #8
pcx99q
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 51
Dot.: Problem - bol podczas seksu, zero orgazmu

Do lekarza ginekologa, a potem jeśli to nie pomoże seksuologa. Może być to zapalenie, może być to psychika, jakaś nawet nie uświadomiona blokada wynikająca np. z tego że w domu bardzo dużo mówiono że seks to czyste zło. Tak może, ale nie musi być więc lepiej się przebadać.
pcx99q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 07:34   #9
krolewnanacynamonie
Raczkowanie
 
Avatar krolewnanacynamonie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Hollywood
Wiadomości: 283
GG do krolewnanacynamonie Send a message via Skype™ to krolewnanacynamonie
Dot.: Problem - bol podczas seksu, zero orgazmu

Jesli i tak przerwał to bedzie boleć bo Twoja pochwa jest jeszcze tak jakby nieprzyzwyczajona , takie są niemiłe początki..Często te pierwsze razy nie mają nic wspolnego z przyjemnością niestety

A próbowaliście wkładać paluszki najpierw? W sensie ze najpierw jeden, potem drugi.. może to Cie rozluźni? I może, kurcze głupie słowo ale dobra, rozepcha Cie troche? (Wybacz za to określenie )
__________________
Kobieta jest organizmem ultradoskonałym.

krolewnanacynamonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 20:42   #10
agolka89
Raczkowanie
 
Avatar agolka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 85
Dot.: Problem - bol podczas seksu, zero orgazmu

Może masz jeszcze jakąś częściową błonę. U mnie była ona taka poszarpana naturalnie i po pierwszym stosunku nie straciłam jej całkiem, wiem bo byłam później u lekarza.
Ja też się zgadzam, że zabawy przed seksem powinny pomóc
agolka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 12:05   #11
meskute
Przyczajenie
 
Avatar meskute
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 4
Problem - bol podczas seksu, zero orgazmu

Cytat:
Napisane przez pcx99q Pokaż wiadomość
Do lekarza ginekologa, a potem jeśli to nie pomoże seksuologa. Może być to zapalenie, może być to psychika, jakaś nawet nie uświadomiona blokada wynikająca np. z tego że w domu bardzo dużo mówiono że seks to czyste zło. Tak może, ale nie musi być więc lepiej się przebadać.
Chyba się jednak wybiorę. Sama nic nie zdzialam. Bylo to samo, dlugie pieszczoty, troche alkoholu na rozluznienie, no i sprobowalismy na jezdzca+lubrykant. No i bol nadal nie ustepuje. Eh, ciezko jest byc kobieta >.<

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez krolewnanacynamonie Pokaż wiadomość
Jesli i tak przerwał to bedzie boleć bo Twoja pochwa jest jeszcze tak jakby nieprzyzwyczajona , takie są niemiłe początki..Często te pierwsze razy nie mają nic wspolnego z przyjemnością niestety

A próbowaliście wkładać paluszki najpierw? W sensie ze najpierw jeden, potem drugi.. może to Cie rozluźni? I może, kurcze głupie słowo ale dobra, rozepcha Cie troche? (Wybacz za to określenie )
Moim zdaniem nie przerwal, slyszalam ze w nie ktorych przypadkach dziewczyny maja bardzo grube blony, ale czemu jedna ma grubsza druga mniej, to juz nie wiem od czego zalezy.
meskute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 17:10   #12
krolewnanacynamonie
Raczkowanie
 
Avatar krolewnanacynamonie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Hollywood
Wiadomości: 283
GG do krolewnanacynamonie Send a message via Skype™ to krolewnanacynamonie
Dot.: Problem - bol podczas seksu, zero orgazmu

To wybierz sie do specjalisty w takim razie, może rzeczywiscie przyczyna jest typowo medyczna Dawaj znać co i jak
__________________
Kobieta jest organizmem ultradoskonałym.

krolewnanacynamonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.