Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-04, 22:56   #31
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Cytat:
Napisane przez joanna9435 Pokaż wiadomość
Zobaczę, jeśli wyniknie odpowiednia okazja to może powiem.
Tak trochę z innej beczki - zareagowałybyście podobnie na moim miejscu czy przesadzam z tymi rozterkami?
Zdecydowanie NIE PRZESADZASZ
Dałam takie wielkie i grube, bo nie wiem, jak zareagowałabym na Twoim miejscu, ale ochota na seks przeszłaby mi na najbliższe kilka tygodni. Naprawdę Ci współczuję i nie chodzi mi o tę ''wpadkę'', tylko o samą konieczność rozmowy na ten temat. Chyba faktycznie trzeba, w ramach profilaktyki, pokazać ten wątek naszym partnerom
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 12:30   #32
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Cytat:
Napisane przez Sweeet_Kitty Pokaż wiadomość
Tłumacze to tym, że faceci nie są w stanie idealnie się podetrzeć bo raz że oni nie bardzo wiedzą co znaczy idealnie i robią to chyba byleby było w miare czysto a dwa że ja ZAWSZE gdy sie załatwie podmywam sie. ZAWSZE. albo wchodze pod prysznic i myje się od pasa w dół. Bo ja nie dość, że nie wyszła bym an ulice to jeszcze nie zasnęła bym spokojnieale faceci to ogry
Bardzo ciekawa teoria. Jednak nie zgadzam się z nią. Zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn znajdą się osoby, które z higieną są na bakier.

Często przewijają się tematy: "moja koleżanka nie myje włosów", "mieszkam z dziewczyną, która się nie myje i śmierdzi". Teraz na intymnym jest temat o śmierdzącej teściowej.

Wydaje mi się, że to opinia dość krzywdząca.

Mój mąż na przykład, i używa papieru toaletowego po sikaniu, i po załatwieniu grubszej sprawy się podmywa. Po prostu mu to przeszkadza i nie czuje się dobrze.

Jesteśmy ze sobą 9 lat i nigdy w życiu nie spotkała mnie taka akcja jaką opisałaś Ty, czy autorka tematu.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 14:22   #33
Sweeet_Kitty
Raczkowanie
 
Avatar Sweeet_Kitty
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Jednak czesciej zdarzaja sie brudni faceci niz kobiety... Ja nie umiem z nim o tym pogadac. Oboje mieszkamy w Warszawie. Takie duze miasto a jednak wies...poza tym co miała bym mu powiedziec? nawet deliaktnie to boli. Mowicie, ze delikatnie i na luzie... wiec ,, chciala bym ci powiedziec bys bardziej dbal o higiene...mam na mysli ze chyba nie dokladnie wycierasz sie po zalatwieniu sie...no ze chyba cos tam ci zostaje...'' brzmi dziwacznie:/
Sweeet_Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 15:04   #34
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Najlepsze są komunikaty wprost, serio Żeby nie było za dosadnie, można powiedzieć coś w formie żartu.
Gdy wpadam do chłopaka po pracy czy coś i on zabiera się ochoczo do seksu oralnego, to mówię wprost, że wolę obyć się bez tego, bo nie czuję się komfortowo i że muszę się odświeżyć.
Ty też możesz przed zabawami rzucić hasło, żeby to zrobić. Zauważyłam, że jak na początku wspomniałam o tym, by się odświeżyć, bo inaczej nici z orala, to mój facet sam dba o to, by być zawsze czyściutki, wypachniony
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 19:47   #35
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Cytat:
Napisane przez Sweeet_Kitty Pokaż wiadomość
Jednak czesciej zdarzaja sie brudni faceci niz kobiety... Ja nie umiem z nim o tym pogadac. Oboje mieszkamy w Warszawie. Takie duze miasto a jednak wies...poza tym co miała bym mu powiedziec? nawet deliaktnie to boli. Mowicie, ze delikatnie i na luzie... wiec ,, chciala bym ci powiedziec bys bardziej dbal o higiene...mam na mysli ze chyba nie dokladnie wycierasz sie po zalatwieniu sie...no ze chyba cos tam ci zostaje...'' brzmi dziwacznie:/
Ja spotykam się głównie z paniami, które z higieną mają problem. Jak sobie przypomnę co się w damskich łazienkach w liceum działo, to na wymioty mi się zbiera. Te podpaski, które tak ciężko było włożyć do kosza, a łatwiej do drzwi przykleić. W akademiku długie włosy w odpływie prysznica, tampony zawieszone na kranie
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 10:42   #36
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Moczu bym się nie czepiała. Jest takie ładne przysłowie: choćbyś potrząsał na wszystkie strony, ostatnia kropla w kalesony.
Wyjścia są dwa, albo nic nie mówisz i męczysz się widokiem. Albo zawstydzasz faceta i powiesz mu, że widziałaś. Tak też powinnaś zrobić. Coś mi się wydaje, że jest po prostu niedokładny. Jak dzieci.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 11:48   #37
tamistra
Rozeznanie
 
Avatar tamistra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 524
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

No właśnie, może spróbować czegoś w stylu:
- O, nie, nie, ja muszę się najpierw wykąpać przed seksem, nie ma mowy... Ty tak nie masz, że też musisz?

Powiedzieć TŻtowi przed seksem coś takiego i delikatnie "wjechać mu na psychę" :P może to go oświeci
__________________
"Trzyma w rękach wróbelka ze złamanym skrzydłem,
własne pieniądze na podróż daleką i długą,
tasak do mięsa, kompres i kieliszek czystej.
Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona.
Ależ nie, tylko trochę, bardzo, nic nie szkodzi..."

......................... .

wcześniej jako arcydiablica
tamistra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 12:02   #38
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Cytat:
Napisane przez Sweeet_Kitty Pokaż wiadomość
Jednak czesciej zdarzaja sie brudni faceci niz kobiety... Ja nie umiem z nim o tym pogadac. Oboje mieszkamy w Warszawie. Takie duze miasto a jednak wies...poza tym co miała bym mu powiedziec? nawet deliaktnie to boli. Mowicie, ze delikatnie i na luzie... wiec ,, chciala bym ci powiedziec bys bardziej dbal o higiene...mam na mysli ze chyba nie dokladnie wycierasz sie po zalatwieniu sie...no ze chyba cos tam ci zostaje...'' brzmi dziwacznie:/
Dziwacznie brzmi co innego, że oporów nie masz żeby się z nim przespać, a wstydzisz się zagadać, że ma brudne gacie. To go nie zaboli, to go zawstydzi. Ale skoro wolisz widok brudnych majtek od szczerości... Co kto lubi.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 12:13   #39
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Na prawdę to jest jakiś AntySex. Ja jakbym miała z czymś takim do czynienia,to chyba bym na kilka dni była już zniesmaczona...
Powiedz mu o tym właśnie w formie żartu.. Choć w sumie nie rozumiem,czemu się tak z tym wahać... No,ale też by mi głupio było powiedzieć wprost... Ale na Boga,tak ciągle nie można.. To nie sztuka zmieniać majtki :P To każdy głupi potrafi.
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 20:26   #40
joanna9435
Raczkowanie
 
Avatar joanna9435
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Koniec świata
Wiadomości: 105
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Ja spotykam się głównie z paniami, które z higieną mają problem. Jak sobie przypomnę co się w damskich łazienkach w liceum działo, to na wymioty mi się zbiera. Te podpaski, które tak ciężko było włożyć do kosza, a łatwiej do drzwi przykleić. W akademiku długie włosy w odpływie prysznica, tampony zawieszone na kranie
To co opisujesz to jakiś hardcore Ale nie ma co generalizować, zawsze znajdzie się ktoś kto zaniża, że tak powiem, średnią.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Moczu bym się nie czepiała. Jest takie ładne przysłowie: choćbyś potrząsał na wszystkie strony, ostatnia kropla w kalesony.
Wyjścia są dwa, albo nic nie mówisz i męczysz się widokiem. Albo zawstydzasz faceta i powiesz mu, że widziałaś. Tak też powinnaś zrobić. Coś mi się wydaje, że jest po prostu niedokładny. Jak dzieci.
Ta... Widocznie Tż niedokładny był.

Cytat:
Napisane przez tamistra Pokaż wiadomość
No właśnie, może spróbować czegoś w stylu:
- O, nie, nie, ja muszę się najpierw wykąpać przed seksem, nie ma mowy... Ty tak nie masz, że też musisz?

Powiedzieć TŻtowi przed seksem coś takiego i delikatnie "wjechać mu na psychę" :P może to go oświeci
A on odpowie radośnie: nie kochanie, nie odczuwam najmniejszej potrzeby


Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Na prawdę to jest jakiś AntySex. Ja jakbym miała z czymś takim do czynienia,to chyba bym na kilka dni była już zniesmaczona...
Powiedz mu o tym właśnie w formie żartu.. Choć w sumie nie rozumiem,czemu się tak z tym wahać... No,ale też by mi głupio było powiedzieć wprost... Ale na Boga,tak ciągle nie można.. To nie sztuka zmieniać majtki :P To każdy głupi potrafi.
Moje cudo zmienia majtki. To tego samego dnia zdarzyła mu się wpadka.

Generalnie cackać się nie powinnam, żeby go nie urazić, bo to bardziej on uraził mnie zaistniałą sytuacją. Przemyślę sprawę, ale od teraz będzie otrzymywał jasne komunikaty.
__________________
Wybudzam się z zimowego marazmu.

Edytowane przez joanna9435
Czas edycji: 2013-04-07 o 20:30
joanna9435 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 21:36   #41
Sweeet_Kitty
Raczkowanie
 
Avatar Sweeet_Kitty
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Dziwacznie brzmi co innego, że oporów nie masz żeby się z nim przespać, a wstydzisz się zagadać, że ma brudne gacie. To go nie zaboli, to go zawstydzi. Ale skoro wolisz widok brudnych majtek od szczerości... Co kto lubi.
Nigdzie nie napisałam, ze sie wstydze. I prosze nie obrazaj mnie insynuuacjami... Poprostu bardzo go kocham i nie chce w jakis sposob sprawic by byl zazenowany czy by bylo mu przykro...To tak jakby np.wam facet powiedzial, ze brzydko pachniecei tam na dole. Jak milo by to powiedzial wam i tak bedzie przykro...Byla to jednorazowa wpadka wiec w sumie moim zdaniem najlepiej o sprawie zapomniec.
Sweeet_Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 22:50   #42
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Moczu bym się nie czepiała. Jest takie ładne przysłowie: choćbyś potrząsał na wszystkie strony, ostatnia kropla w kalesony.
Ja bym się czepiała, bo właśnie od tego jest papier toaletowy, od biedy i chusteczki, żeby się wytrzeć, anie machać ptakiem na wszystkie strony, żeby strzepnąć mocz.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 05:21   #43
joanna9435
Raczkowanie
 
Avatar joanna9435
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Koniec świata
Wiadomości: 105
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Niestety z umyciem rąk po wyjściu z toalety też ma problem. Choć zwracałam już o to delikatnie uwage.
__________________
Wybudzam się z zimowego marazmu.
joanna9435 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 08:37   #44
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Cytat:
Napisane przez joanna9435 Pokaż wiadomość
Niestety z umyciem rąk po wyjściu z toalety też ma problem. Choć zwracałam już o to delikatnie uwage.
Akurat mycie rąk nie jest tak krępującym tematem, to możesz mu powiedzieć wprost ''umyj ręce'' Może do niego takie delikatne aluzje nie trafiają
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 08:42   #45
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Autorko, na Twoim miejscu porozmawiałbym wprost z TŻ. Teraz dodałaś, że chodzi również o mycie rąk. Może on tak wyniósł z domu, może mu się po prostu nie chce, no może być milion powodów. Szczera rozmowa do najlepsze wyjście
Jeżeli będziesz unikała zbliżeń to TŻ się nie domyśli co jest przyczyną, a będą mu przychodziły do głowy różne głupie myśli Tym bardziej, że to były jednorazowe wpadki. Nie ma o co robić afery ale moim zdaniem porozmawiać trzeba Powodzenia.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 10:46   #46
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Akurat mycie rąk nie jest tak krępującym tematem, to możesz mu powiedzieć wprost ''umyj ręce'' Może do niego takie delikatne aluzje nie trafiają
Wg mnie to świetnie, bo można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.
'Kochanie, powinieneś bardziej zadbać o higienę po skorzystaniu z toalety. Mycie rąk i odświeżenie sprzętu to podstawa, więc zadbaj bardziej o to, ok?'.
Krótko, zwięźle i na temat. Wg mnie na tyle luźny tekst, że nie powinno być większego skrępowania i zażenowania dla obu stron przy mówieniu o tym. Jak to nie pomoże, wtedy poważna rozmowa, która już będzie mniej miła i bardziej krępująca.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 17:37   #47
kuka2960
Raczkowanie
 
Avatar kuka2960
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: SKMK
Wiadomości: 34
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Nie no czytam te wasze wypowiedzi i nadziwić się nie mogę jakie stereotypowe myślenie wśród niektórych panuje (z pozdrowieniami dla Sweeet_Kitty)

Ogólnie czasem tak jest, że nie ma możliwości umycia, ani nawet wytarcia papierem (bo pisuary, bo na polu a WC nie ma etc.) więc nie popadajmy w paranoję.

Ale jak ktoś brudasem został wychowany i brudasem jest, to raczej nie pomoże jedna czy dwie rozmowy na ten temat. Bo nawet jak on będzie o tym pamiętał, to nie wejdzie mu to w nawyk i raz sobie zapomni i będzie klops. Aż do upadłego powtarzaj, aż pewne sprawy wejdą chłopu w nawyk to może jeszcze coś z tego będzie.

Powodzenia!
kuka2960 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 04:49   #48
joanna9435
Raczkowanie
 
Avatar joanna9435
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Koniec świata
Wiadomości: 105
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Akurat mycie rąk nie jest tak krępującym tematem, to możesz mu powiedzieć wprost ''umyj ręce'' Może do niego takie delikatne aluzje nie trafiają
Mówiąc, że zwracałam delikatnie uwage miałam na myśli powiedzenie wprost bez robienia afery

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Autorko, na Twoim miejscu porozmawiałbym wprost z TŻ. Teraz dodałaś, że chodzi również o mycie rąk. Może on tak wyniósł z domu, może mu się po prostu nie chce, no może być milion powodów. Szczera rozmowa do najlepsze wyjście
Jeżeli będziesz unikała zbliżeń to TŻ się nie domyśli co jest przyczyną, a będą mu przychodziły do głowy różne głupie myśli Tym bardziej, że to były jednorazowe wpadki. Nie ma o co robić afery ale moim zdaniem porozmawiać trzeba Powodzenia.
Wiem wiem. Muszę być bardziej bezpośrednia. O dziwo on nie ma oporów żeby zwrócić mi uwagę o podobne kwestie. Nie chodzi o brak dbałości o higienę, ale choćby o sytuację kiedy biegamy razem. Chwilę odpoczynku i, choć to oczywiste, że zaraz i tak to zrobię, w żartach mówi że mam się już ogarnąć.

Cytat:
Napisane przez kuka2960 Pokaż wiadomość
Nie no czytam te wasze wypowiedzi i nadziwić się nie mogę jakie stereotypowe myślenie wśród niektórych panuje (z pozdrowieniami dla Sweeet_Kitty)

Ogólnie czasem tak jest, że nie ma możliwości umycia, ani nawet wytarcia papierem (bo pisuary, bo na polu a WC nie ma etc.) więc nie popadajmy w paranoję.

Ale jak ktoś brudasem został wychowany i brudasem jest, to raczej nie pomoże jedna czy dwie rozmowy na ten temat. Bo nawet jak on będzie o tym pamiętał, to nie wejdzie mu to w nawyk i raz sobie zapomni i będzie klops. Aż do upadłego powtarzaj, aż pewne sprawy wejdą chłopu w nawyk to może jeszcze coś z tego będzie.

Powodzenia!
Szczerze, jeśli okazałoby się że faktycznie nagminnie zdarzają mu się takie wpadki a kilka moich próśb nie zmieniłoby sytuacji, zastanowiłabym się raczej nad sensem bycia z brudasem, a nie na metodach wychowawczych jakie na nim zastosować. Duży chłop, nie mam ochoty nadrabiać zaległości z jego kultury, gdybym go uczyła takich podstaw zupełnie odechciałoby mi się wszystkiego.
__________________
Wybudzam się z zimowego marazmu.
joanna9435 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 10:50   #49
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Cytat:
Napisane przez joanna9435 Pokaż wiadomość

Szczerze, jeśli okazałoby się że faktycznie nagminnie zdarzają mu się takie wpadki a kilka moich próśb nie zmieniłoby sytuacji, zastanowiłabym się raczej nad sensem bycia z brudasem, a nie na metodach wychowawczych jakie na nim zastosować. Duży chłop, nie mam ochoty nadrabiać zaległości z jego kultury, gdybym go uczyła takich podstaw zupełnie odechciałoby mi się wszystkiego.

Moim zdaniem masz bardzo dobre podejście do sprawy, fajnie rozumujesz. Jeśli będziesz postępować tak, jak napisałaś wyżej (nie tylko w przypadku tego konkretnego faceta i tego konkretnego problemu), to nie dasz się nigdy wbić w rolę opiekunki-cierpiętnicy. . Powodzenia w działaniu .


Z mojej strony jeszcze jedno: dziwi mnie niezmiernie to tłumaczenie, że facet raz na czas musi mieć osrane gacie, taka jego natura. Nie dość, że to tłumaczenie z gatunku "bo chłop czasem musi się napić", to jeszcze mocno umniejszające.

Dla mnie facet, który nie umie ogarnąć tak skomplikowanej czynności, jak wyczyszczenie tyłka, czy umycie rąk to skończona lebioda a nie mężczyzna.
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 12:34   #50
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Cytat:
Napisane przez kuka2960 Pokaż wiadomość

Ogólnie czasem tak jest, że nie ma możliwości umycia, ani nawet wytarcia papierem (bo pisuary, bo na polu a WC nie ma etc.) więc nie popadajmy w paranoję.
Właśnie wtedy używa się chusteczek.
Sama jak chodzę do ubikacji w klubie/szkole etc., to biorę ze sobą chusteczki na wszelki wypadek, gdyby brakło papieru. Więc facet, nauczony doświadczeniem, że przy pisuarze nie ma rolki papieru, też powinien nosić chusteczki w kieszeni.
Żadna paranoja, wystarczy chwilę pomyśleć. Dla niektórych widać myślenie to abstrakcja. To dopiero paranoja

Cytat:
Napisane przez joanna9435 Pokaż wiadomość
Wiem wiem. Muszę być bardziej bezpośrednia. O dziwo on nie ma oporów żeby zwrócić mi uwagę o podobne kwestie. Nie chodzi o brak dbałości o higienę, ale choćby o sytuację kiedy biegamy razem. Chwilę odpoczynku i, choć to oczywiste, że zaraz i tak to zrobię, w żartach mówi że mam się już ogarnąć.
W takiej sytuacji to już bym nie była taka miła. Razi mnie takie coś.

Spróbuj zwrócić mu uwagę przy najbliższej okazji, gdzie zauważysz braki w higienie. Jeśli to nie pomoże, to faktycznie nie baw się w wychowywanie brudasa czy akceptowanie brudnych gaci, bo 'faceci tak mają'.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!

Edytowane przez leniwca
Czas edycji: 2013-04-09 o 12:36
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 14:15   #51
Olcia2402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 185
GG do Olcia2402
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość


Z mojej strony jeszcze jedno: dziwi mnie niezmiernie to tłumaczenie, że facet raz na czas musi mieć osrane gacie, taka jego natura. Nie dość, że to tłumaczenie z gatunku "bo chłop czasem musi się napić", to jeszcze mocno umniejszające.

.
Olcia2402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 16:42   #52
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Cytat:
Napisane przez RybkaJoanna Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że faceci nie wycierają papierem

No bo np. koło pisuarów go nie ma...
Ej, no fakt, nigdy nie zwróciłam na to uwagi Może za rzadko bywam w męskim xD
Jeśli sytuacja się nie powtórzy, to zapomnij, jeśli tak... Trzeba będzie podjąć kroki Tak jak mówisz, nie ma miłej wersji na powiedzenie komuś, ze nie dba o higienę, więc najlepiej będzie prosto z mostu i nie rozdrabniać się już nad tym.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 18:26   #53
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

...oj jak to dobrze miec bidet w lazience, polecam
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 19:57   #54
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Może bardziej naświetl jakąś wymyśloną historyjkę o pani X i panu Y przed następnym razem zaproponuj prysznic wspólny i opowiedz , że gdzieś slyszałaś/czytałaś / wiesz, że przed seksem trzeba się umyc, być czystym swieżym , bo rożne choroby mogą powstać itp. Może się domyśli... może on już sam wie... może widział jakie miał majty i mu głupio.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 12:42   #55
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

a moim zdaniem za długo się zastanwaiasz i zbyt patyczkujesz. Trzeba szybko zerwać plaster Chyba nie znacie się od tygodnia?

Mój tż jest czyściochem, używa papieru, uczyć go tego nie trzeba ale na początku znajomości bywało, że nie domył się dokładnie w strategicznym miejscu a, że ma stulejkę więc jest prawdopodobieństwo, że coś przeoczył podczas mycia. raz się zdażyło, potem kilka razy się nie zdażyło, i znowu się zdażyło. Trzeci raz nie chciałam mieć niespodzianki więc od razu sie z nim rozmówiłam, że powinien zwrócić uwagę na to czy podczas mycia dociera wszędzie. Troszkę się zasmucił, nie zdenerwował, podziękował, że mu powiedziałam. ja oczywiście powiedziałam, że ma się nie przejmować, że wcale nie jest "brudasem" jak on to powiedział, że czasem się zdaża a jak u mnie coś mu nie będzie pasowało to ma też mówić, że się nie obrażę. Grunt to rozmowa, nic więej. oczywiście od tej pory nie musiałam przeprowadzic kolejnej rozmowy
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 13:35   #56
joanna9435
Raczkowanie
 
Avatar joanna9435
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Koniec świata
Wiadomości: 105
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Pomyślałam sobie, że wypada napisać jak rozwiązałam sprawę Nie wspomniałam już o przeszłej sytuacji, ale bardziej nalegam na to i owo. Już wie, że seksu oralnego nie będzie bez prysznica przed, poza tym nie mam oporów zwracać mu uwagi na pewne rzeczy. Mam nadzieję że wyjdzie nam to na dobre Jak nie to będzie ostrzej.
__________________
Wybudzam się z zimowego marazmu.
joanna9435 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 16:07   #57
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

no
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 21:15   #58
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

Ja swojemu tż-towi kiedyś w podobnej sytuacji (ślad na gatkach od piżamy) powiedziałam, że absolutnie do łóżka ma iść czysty. I przed seksem tez ma się dokładnie umyć- i z przodu i tyłu. Nie chce prysznica- ma miskę. Nawet jak mu się po umyciu zdarzy akcja ubikacyjna to idzie drugi raz się umyć przed snem.

Chłopak się zawstydził i teraz dla niego jest to teraz naturalne (a wiem, że kiedyś było na bakier z higieną). A ptasiora też się nauczył wycierać papierem, żeby majty moczem nie śmierdziały.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.

Edytowane przez badzia987
Czas edycji: 2013-04-27 o 21:17
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 13:03   #59
klaudioszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 80
Dot.: Delikatny problem, brak higieny u Tż-ta...

hmm kurde miejmy nadzieje, ze to jednorazowa sytuacja ale wg mnie faceci po prostu maja wieksze owlosienie w tych miejscach i ciezko po zrobieniu tej drugiej czynnosci zachowac tam calkowita czystosc po podtarciu papierem. moj TZ zawsze myje tyleczek po zrobieniu tego i jest okey takze nie mam oporow.. ale to juz kwestia indywidualna faceta. Musisz mu to jakos zasugerowac bo innego rozwiazania nie widze;/
klaudioszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.