Seks - mój problem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-13, 21:22   #1
Pollenka
Przyczajenie
 
Avatar Pollenka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15

Seks - mój problem.


Witajcie Wizażystki!
Postanowiłam się zalogować, ponieważ chciałabym zaczerpnąć porad z różnych stron. Co prawda czytałam podobne wątki, ale jednak doszłam do wniosku, że napiszę także o swoim.
Jestem ze swoim chłopakiem 2,5 roku. Ja mam 21 lat, on 22. Kochamy się bardzo, przeżyliśmy ze sobą swoje "pierwsze razy". Było to już 2 lata temu. I właściwie nie dziwiłam się, że ten pierwszy stosunek mi się nie podobał, zrzucałam winę na to, że był on bardzo bolesny dla mnie, ale wiedziałam, że często nie jest to nic przyjemnego. Tylko, że od tych dwóch lat próbujemy, próbujemy i nam nie wychodzi. Gra wstępna jak najbardziej jest rozkoszna, super i wogóle ale kiedy ma dojść do stosunku, ja zawsze przerywam na samym początku, bo nie mogę wytrzymać z tego bólu! Byłam u ginekologa sprawdzić czy (brzydko mówiąc) zostałam rozdziewiczona. Ginekolog powiedział mi, że owszem i nie widzi żadnych przeciwskazań co do seksu, że wszystko jest ok. Ale ja nie po prostu nie mogę, to mnie przerasta. Tak chciałabym w końcu jak dorosła kobieta poczuć tą przyjemność seksu. Próbowaliśmy już tyle razy, w zeszłym roku mieszkaliśmy ze sobą i mieliśmy, że tak powiem drogę wolną do seksu, całe mieszkanie dla siebie, zero spiny. Wydaje mi się, że ja jestem rozluźniona i w pełni chętna emocjonalnie i psychicznie. Nie mam już pojęcia co robić, po prostu ból przyćmiewa mi wszystko, ze kończę na samym początku stosunku... Mimo, że zabezpieczamy się zawsze prezerwatywami to ja panicznie boję się konsekwencji, tym bardziej, że mam nieregularne miesiączki. Może ten mój problem leży na psychice? Mam dobry kontakt z Mamą, ale ona nie wie co mi powiedzieć oprócz tego, żebym się nie denerwowała. BŁAGAM, POMÓŻCIE!
Pollenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 22:05   #2
mmarecki89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 24
Dot.: Seks - mój problem.

Może na początek tabletki? To może pomóc na psychikę, wiem sam po sobie, że z prezerwatywą coś zawsze siedziało w głowie, a na tabletkach pełen luz.
mmarecki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 23:13   #3
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Seks - mój problem.

to wygląda na blokadę psychiczną, chyba za bardzo boisz się ciąży. Skoro ginekolog nie widzi zadnych przeciwskazań
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 05:48   #4
BLanka297
Przyczajenie
 
Avatar BLanka297
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Seks - mój problem.

A może to problem z nawilżaniem? Może stąd ten ból? Spróbujcie z jakimś lubrykantem..
BLanka297 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 06:10   #5
Olida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Seks - mój problem.

Z tego co wiem istnieje wiele powodów, dla których kobieta może odczuwać ból podczas stosunku. To co przychodzi mi na myśl:

1. Brak nawilżenia (rozwiązanie- lubrykant)
2. Tyłozgięcie macicy (sama je mam i w związku z tym seks w niektórych pozycjach po prostu mnie boli)
3. Brak dopasowania fizycznego partnerów (np Ty jesteś mała i ciasna a on gruby i duży ;P )
4. Blokada psychiczna, która powoduje mimowolne skurcze pochwy co skutkuje, że robi się ona "ciasna" i bardziej wrażliwa na otarcia http://pl.wikipedia.org/wiki/Pochwica

Myślę, że warto wybrać się do seksuologa,, a juz na pewno szczerze porozmawiać na ten temat z partnerem
Olida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 07:46   #6
Pollenka
Przyczajenie
 
Avatar Pollenka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Seks - mój problem.

Cytat:
Napisane przez BLanka297 Pokaż wiadomość
A może to problem z nawilżaniem? Może stąd ten ból? Spróbujcie z jakimś lubrykantem..
Właśnie to też może być powód, z tym, że próbowaliśmy także kilka razy z żelem z durexa i to również nie pomogło
Pollenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 11:06   #7
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Seks - mój problem.

Skoro masz taką blokadę psychiczną to może wizyta u seksuologa? Myślałaś o tym?
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 11:21   #8
coffee_candy
Raczkowanie
 
Avatar coffee_candy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 458
Dot.: Seks - mój problem.

Cytat:
Napisane przez Olida Pokaż wiadomość
Z tego co wiem istnieje wiele powodów, dla których kobieta może odczuwać ból podczas stosunku. To co przychodzi mi na myśl:

1. Brak nawilżenia (rozwiązanie- lubrykant)
2. Tyłozgięcie macicy (sama je mam i w związku z tym seks w niektórych pozycjach po prostu mnie boli)
3. Brak dopasowania fizycznego partnerów (np Ty jesteś mała i ciasna a on gruby i duży ;P )
4. Blokada psychiczna, która powoduje mimowolne skurcze pochwy co skutkuje, że robi się ona "ciasna" i bardziej wrażliwa na otarcia http://pl.wikipedia.org/wiki/Pochwica
Ewentualnie uczulenie na lateks, ale ono utrzymywałoby się jeszcze po stosunkach, także w Twojej sytuacji można to wykluczyć.

Może faktycznie wybierz się do ginekologa po tabletki? Myślałaś o tym? Nie będziesz się stresować prezerwatywami i być może myśli o ciąży przejdą w trakcie stosowania tabletek (może poczujesz się pewniej, bezpieczniej? spróbuj! ). Istnieje takie powiedzenie, że seks z prezerwatywą to jak lizanie cukierka przez papierek i ja się z nim zgadzam. Poczytaj o antykoncepcji hormonalnej, idź do gina (opowiedz mu także o problemach z seksem, zrób badania, sprawdź czy to nie tyłozgięcie) i rozważ taką formę zabezpieczenia.
__________________
"So hit me with music!"

coffee_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 13:36   #9
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Seks - mój problem.

ale doszło kiedykolwiek do pełnego stosunku, czy za każdym razem jak Cię boli przerywacie? często tak jest że na początku trzeba przecierpieć nie tylko pierwszy raz, ale też kilka następnych. ja tak przynajmniej miałam, dopóki nie zaczęliśmy się kochać regularnie. z resztą do tej pory jeśli długo nie uprawiałam seksu to jestem tak mega skurczona że sam moment wejścia nie należy do najprzyjemniejszych .
no ale jeśli to nie to, to może faktycznie wynika to z lęku przed ciążą. może zastanów się nad metodą która dałaby Ci większą pewność.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 14:34   #10
Pollenka
Przyczajenie
 
Avatar Pollenka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Seks - mój problem.

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
ale doszło kiedykolwiek do pełnego stosunku, czy za każdym razem jak Cię boli przerywacie? często tak jest że na początku trzeba przecierpieć nie tylko pierwszy raz, ale też kilka następnych. ja tak przynajmniej miałam, dopóki nie zaczęliśmy się kochać regularnie. z resztą do tej pory jeśli długo nie uprawiałam seksu to jestem tak mega skurczona że sam moment wejścia nie należy do najprzyjemniejszych .
no ale jeśli to nie to, to może faktycznie wynika to z lęku przed ciążą. może zastanów się nad metodą która dałaby Ci większą pewność.
Nie, nigdy nie doszło do pełnego stosunku ze względu na ten przeraźliwy ból, któy powoduje, że aż mi łzy ciekną. Będziemy próbować więc dalej!

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Skoro masz taką blokadę psychiczną to może wizyta u seksuologa? Myślałaś o tym?
Myślałam o tym, ale miałam nadzieję, że sobie z tym poradzę, niestety mimo, że robię wszystko co tylko możliwe dalej nie wychodzi, więc ta wizyta u seksuologa chyba mnie nie ominie. To i tak cud, że mój partner jest na tyle wyrozumiały że wytrzymuje bez pełnego stosunku 2 lata...
Pollenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 14:39   #11
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Seks - mój problem.

Cytat:
Napisane przez Pollenka Pokaż wiadomość
Nie, nigdy nie doszło do pełnego stosunku ze względu na ten przeraźliwy ból, któy powoduje, że aż mi łzy ciekną. Będziemy próbować więc dalej!
próbujcie musisz się jakoś przełamać. w takich przypadkach (gdy pochwa jest słabo rozciągliwa) najgorsze jest właśnie samo wejście (jakby Cię coś ogromnego rozrywało od środka ) ale potem po jakimś czasie robi się luźniej. a im częściej się uprawia seks tym lepiej (i przyjemniej )
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 14:39   #12
Pollenka
Przyczajenie
 
Avatar Pollenka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Seks - mój problem.

Cytat:
Napisane przez coffee_candy Pokaż wiadomość
Ewentualnie uczulenie na lateks, ale ono utrzymywałoby się jeszcze po stosunkach, także w Twojej sytuacji można to wykluczyć.

Może faktycznie wybierz się do ginekologa po tabletki? Myślałaś o tym? Nie będziesz się stresować prezerwatywami i być może myśli o ciąży przejdą w trakcie stosowania tabletek (może poczujesz się pewniej, bezpieczniej? spróbuj! ). Istnieje takie powiedzenie, że seks z prezerwatywą to jak lizanie cukierka przez papierek i ja się z nim zgadzam. Poczytaj o antykoncepcji hormonalnej, idź do gina (opowiedz mu także o problemach z seksem, zrób badania, sprawdź czy to nie tyłozgięcie) i rozważ taką formę zabezpieczenia.
Powiem szczerze, że bardzo chciałam żeby ominęły mnie tabletki, może jestem w tym momencie egoistką, ale jestem na innych lekach i w połączeniu z hormonami nie za dobrze się czuję, poza tym, w tamtym roku schudłam 10 kilo... no a hormony powodują u mnie przypływ wagi.. ehh
Pollenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 10:19   #13
coffee_candy
Raczkowanie
 
Avatar coffee_candy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 458
Dot.: Seks - mój problem.

Cytat:
Napisane przez Pollenka Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że bardzo chciałam żeby ominęły mnie tabletki, może jestem w tym momencie egoistką, ale jestem na innych lekach i w połączeniu z hormonami nie za dobrze się czuję, poza tym, w tamtym roku schudłam 10 kilo... no a hormony powodują u mnie przypływ wagi.. ehh
To nie kwestia egoizmu, bo masz poważne argumenty. Dobrze dobrane hormony (na podstawie badań) niekoniecznie muszą powodować wzrost wagi, jednak nie zmuszaj się do ich brania. Możesz przemyśleć, ale nic na siłę, zwłaszcza nie kosztem złego samopoczucia.

Próbujcie dalej tak, aby wszedł do końca. Długa gra wstępna, alkohol rozluźnia, żele nawilżają, powolne ruchy, staraj się nie zaciskać mięśni. Zapewne próbowaliście już kilka(naście) razy, ale seks to przede wszystkim cieszenie się bliskością ukochanej osoby, więc do dzieła. Trzymam kciuki!

Ps. A jeśli nie to może jednak ginekolog/seksuolog?
__________________
"So hit me with music!"

coffee_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 10:33   #14
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Seks - mój problem.

Cytat:
Napisane przez Pollenka Pokaż wiadomość
Nie, nigdy nie doszło do pełnego stosunku ze względu na ten przeraźliwy ból, któy powoduje, że aż mi łzy ciekną. Będziemy próbować więc dalej!:rolleyes:

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------



Myślałam o tym, ale miałam nadzieję, że sobie z tym poradzę, niestety mimo, że robię wszystko co tylko możliwe dalej nie wychodzi, więc ta wizyta u seksuologa chyba mnie nie ominie. To i tak cud, że mój partner jest na tyle wyrozumiały że wytrzymuje bez pełnego stosunku 2 lata...
czasem trzeba zacisnąć zęby, za kolejnym razem powinno być lepiej jak sobie przypomnę moje początki to się cieszę, że mam to za sobą..
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 10:46   #15
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Seks - mój problem.

Tez tak mam że zawsze napoczątku mnie boli, ale my nie kochamy się regularnie, gdyż nie widujemy się czesto...
I zawsze jak wchodzi we mnie, i chwile sie kochamy to mnie boli, ale potem przechodzi...
Mialam tez kiedys tak że własnie się balam przed ciążą, i teraz jak mam tabletki to jestem spokojna Spróbuj.. Wierze że wam się uda Powodzenia
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 11:08   #16
xpandax
Raczkowanie
 
Avatar xpandax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Seks - mój problem.

Ja miałam taką blokadę psychiczną przez rok, za każdym razem gdy już miało dojść do tego żeby we mnie wszedł, myślałam że "o jezu znów zaboli" i faktycznie bolało. Od jakiegoś pół roku wyłączam się zupełnie, nie ma żadnego problemu. Mi się tam wydaje, że to blokada psychiczna, boisz się ciąży + tego że znów będziesz odczuwałą ból. Poproś żeby bardzo powol i idelikatnie w Ciebie wchodził, milimetr po milimetrze, Ty się rozluźnij maksymalnie, w końcu się wam uda.
xpandax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 14:14   #17
Pollenka
Przyczajenie
 
Avatar Pollenka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Seks - mój problem.

Dziewczyny, dziękuję Wam bardzo, Wasze opinie i porady naprawdę dużo mi dają! Będziemy się starać nadal, dzięki Wam nabrałam jakiegoś optymizmu. Dziękuję, trzymajcie kciuki. Pozdrawiam i całuję
Pollenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 11:18   #18
eRzecznik Durex
Przyczajenie
 
Avatar eRzecznik Durex
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Seks - mój problem.

Cytat:
Napisane przez Pollenka Pokaż wiadomość
Witajcie Wizażystki!
Postanowiłam się zalogować, ponieważ chciałabym zaczerpnąć porad z różnych stron. Co prawda czytałam podobne wątki, ale jednak doszłam do wniosku, że napiszę także o swoim.
Jestem ze swoim chłopakiem 2,5 roku. Ja mam 21 lat, on 22. Kochamy się bardzo, przeżyliśmy ze sobą swoje "pierwsze razy". Było to już 2 lata temu. I właściwie nie dziwiłam się, że ten pierwszy stosunek mi się nie podobał, zrzucałam winę na to, że był on bardzo bolesny dla mnie, ale wiedziałam, że często nie jest to nic przyjemnego. Tylko, że od tych dwóch lat próbujemy, próbujemy i nam nie wychodzi. Gra wstępna jak najbardziej jest rozkoszna, super i wogóle ale kiedy ma dojść do stosunku, ja zawsze przerywam na samym początku, bo nie mogę wytrzymać z tego bólu! Byłam u ginekologa sprawdzić czy (brzydko mówiąc) zostałam rozdziewiczona. Ginekolog powiedział mi, że owszem i nie widzi żadnych przeciwskazań co do seksu, że wszystko jest ok. Ale ja nie po prostu nie mogę, to mnie przerasta. Tak chciałabym w końcu jak dorosła kobieta poczuć tą przyjemność seksu. Próbowaliśmy już tyle razy, w zeszłym roku mieszkaliśmy ze sobą i mieliśmy, że tak powiem drogę wolną do seksu, całe mieszkanie dla siebie, zero spiny. Wydaje mi się, że ja jestem rozluźniona i w pełni chętna emocjonalnie i psychicznie. Nie mam już pojęcia co robić, po prostu ból przyćmiewa mi wszystko, ze kończę na samym początku stosunku... Mimo, że zabezpieczamy się zawsze prezerwatywami to ja panicznie boję się konsekwencji, tym bardziej, że mam nieregularne miesiączki. Może ten mój problem leży na psychice? Mam dobry kontakt z Mamą, ale ona nie wie co mi powiedzieć oprócz tego, żebym się nie denerwowała. BŁAGAM, POMÓŻCIE!
Droga @Pollenka

Zapraszam Ciebie do odwiedzenia naszej strony durexmowi.pl, na której dyżuruje ekspert seksuologii, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Na naszej stronie jest też baza wiedzy. Może tam znajdziesz też odpowiedź na Twoje wątpliwości?

_________________
eRzecznik Durex
durexmowi.pl
eRzecznik Durex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 14:32   #19
Pollenka
Przyczajenie
 
Avatar Pollenka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Seks - mój problem.

Cytat:
Napisane przez eRzecznik Durex Pokaż wiadomość
Droga @Pollenka

Zapraszam Ciebie do odwiedzenia naszej strony durexmowi.pl, na której dyżuruje ekspert seksuologii, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Na naszej stronie jest też baza wiedzy. Może tam znajdziesz też odpowiedź na Twoje wątpliwości?

_________________
eRzecznik Durex
durexmowi.pl
W takim razie jak będę miała czas, to na pewno tam wejdę , dziękuję
__________________
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.

Phil Bosmans
Pollenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 21:33   #20
Anonimowa Pani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 10
Dot.: Seks - mój problem.

Cytat:
Napisane przez Pollenka Pokaż wiadomość
Witajcie Wizażystki!
Postanowiłam się zalogować, ponieważ chciałabym zaczerpnąć porad z różnych stron. Co prawda czytałam podobne wątki, ale jednak doszłam do wniosku, że napiszę także o swoim.
Jestem ze swoim chłopakiem 2,5 roku. Ja mam 21 lat, on 22. Kochamy się bardzo, przeżyliśmy ze sobą swoje "pierwsze razy". Było to już 2 lata temu. I właściwie nie dziwiłam się, że ten pierwszy stosunek mi się nie podobał, zrzucałam winę na to, że był on bardzo bolesny dla mnie, ale wiedziałam, że często nie jest to nic przyjemnego. Tylko, że od tych dwóch lat próbujemy, próbujemy i nam nie wychodzi. Gra wstępna jak najbardziej jest rozkoszna, super i wogóle ale kiedy ma dojść do stosunku, ja zawsze przerywam na samym początku, bo nie mogę wytrzymać z tego bólu! Byłam u ginekologa sprawdzić czy (brzydko mówiąc) zostałam rozdziewiczona. Ginekolog powiedział mi, że owszem i nie widzi żadnych przeciwskazań co do seksu, że wszystko jest ok. Ale ja nie po prostu nie mogę, to mnie przerasta. Tak chciałabym w końcu jak dorosła kobieta poczuć tą przyjemność seksu. Próbowaliśmy już tyle razy, w zeszłym roku mieszkaliśmy ze sobą i mieliśmy, że tak powiem drogę wolną do seksu, całe mieszkanie dla siebie, zero spiny. Wydaje mi się, że ja jestem rozluźniona i w pełni chętna emocjonalnie i psychicznie. Nie mam już pojęcia co robić, po prostu ból przyćmiewa mi wszystko, ze kończę na samym początku stosunku... Mimo, że zabezpieczamy się zawsze prezerwatywami to ja panicznie boję się konsekwencji, tym bardziej, że mam nieregularne miesiączki. Może ten mój problem leży na psychice? Mam dobry kontakt z Mamą, ale ona nie wie co mi powiedzieć oprócz tego, żebym się nie denerwowała. BŁAGAM, POMÓŻCIE!
Myślę, że to wszystko leży w Twojej psychice . Znajdź sobie dobrą, pewną metodę antykoncepcyjną ( tak żebyś nie musiała się stresować niechcianą ciążą), bądź rozluźniona , skup się na swojej przyjemności i partnerze i zrób to .Możesz też zawsze zgłosić sie ponownie do ginekologa, tym razem do innego, aby porównać ich diagnozy .Być może tamten coś 'przeoczył' , bo przecież mamy cudownych lekarzy w kraju. .
Anonimowa Pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 23:51   #21
worasek888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 18
Dot.: Seks - mój problem.

witam. co do tego bólu w czasie stosunku to tez tak miałam.. Od paru lat regularnie uprawiam seks ale momentami ból był nie do wytrzymania.Teraz już tak nie mam zawsze przed stosunkiem rozluźniam się i jest dobrze,ale co do twojego problemu to wydaje mi się że musisz się psychicznie dobrze przygotować.Rozmawiaj dużo na ten temat z chłopakiem...myślę że pomoże. pozdrawiam
worasek888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 14:25   #22
Pollenka
Przyczajenie
 
Avatar Pollenka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Seks - mój problem.

Witam Was ponownie! Chciałam wszystkim bardzo serdecznie podziękować, wszelkie porady, wskazówki i "złote myśli", które otrzymałam pomogły mi rozwiązać mój problem. Jestem szczęśliwa, poniewaz moje zycie seksualne jest teraz takie, o jakim marzyłam Dziękuję ponownie za waszą pomoc!
__________________
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.

Phil Bosmans
Pollenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.