Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-11, 10:24   #421
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ale mnie komary pogryzły, siedzę tylko i się drapię



Może to znak że nie masz robić olią? Bo ona działa chyba na zasadzie castinga- tzn. nie ma amoniaku a ma te sole amonowe i może włosy niszczyć bardziej niż te amoniakowe.. (jeśli się mylę poprawcie mnie )
hmmm..mozliwe ale jednak zdecydowałam sie na tego excellenca 6.03 oglądałam wczoraj próbniki i jeszcze z preferenca jest chyba havana też ładny a w naturze są teraz w promo więc tam dziś wejdę i kupię
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 10:51   #422
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Mi się plątały jak siedziałam w turbanie i go zdejmowałam z głowy, a teraz już tego problemu nie mam Wgl to świetna jest maska głęboko nawilżająca z celii, o ta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wilzajaca.html , kosztuje u mnie w małych drogeriach 1,20zł za saszetkę, a taka saszetka starcza mi na 2 użycia Jest tam 12ml produktu o ile się nie mylę, szkoda tylko że nie ma pełnowymiarowego produktu

Jak koszulka Ci się zabarwiła to może biała farba do tkanin albo wybielacz po prostu

W ciąży co miesiąc-dwa z tego co pamiętam I ja się zawsze bałam pobierania krwi a w ciąży to lajcik, przyzwyczaiłam się

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------



Pięknie!!

Ja narazie nie myślę już o blondach, w tym brązie czuję się good Mógłby się jeszcze trochę spłukać do jaśniejszego brązu i będzie git

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Princesska ale Ci zazdroszczę że masz u siebie sinsay Wypatrzyłam sobie tam kilka rzeczy i w czerwcu będę musiała jechać specjalnie do sąsiedniego miasta żeby porobić tam zakupy
Po umyciu odsączam włosy koszulką TŻta więc to chyba też nie to jak gdzieś znajdę tą maskę to kupię chociaż teraz ten wax mi pasuje takie włosy gładkie i błyszczące po nim

no wlaśnie wybielacz nie pomaga... no nic będę miała błękitną koszulkę

Co do Sinsay to jestem ciekawa jakie będą tam ceny na wyprzedażach skoro teraz bluzki są za 20-30 zł zdziwiłam się, że u mnie otworzyli, bo u mnie trochę wieś jest no nic,ale teraz po przeprowadzce mam 5 min do galerii na pieszo

ja się boję pobierania krwi, szpitali, jak nawet słyszę rozmowy o zabiegach czy operacjach to uciekam nie wiem jak ja zniosę ciążę wszyscy się ze mnie śmieją, bo jednak mam do czynienia z tym na codzień w pracy i moja mama też
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
to już raczej nic nie pomoże ja tak miałam nieraz i to z winy Tż bo on wstawiał pranie i nieraz nowe bluzki czy spodnie musiałam wywalić

łądny kolorek

kituś Twój kolorek tez piękny

ja wczoraj nie kupiłam żadnej farbki bo garniera olia 6.3 nie było a excellence w auchanie po 38 zł
dziś ide jeszcze do cerfura i natury to zobaczę tam
Dzięki trudno będę miała do chodzenia po domu

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2013-05-11 o 10:57
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 11:45   #423
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
mi zawsze chyba włosy się plątały ale to nie jest tak,że końcówki tylko bardziej plączą mi się przy głowie, końcówki rozczesuje normalnie
A film nooo zasnęłam po 10 minutach na reklamie tvn

My z Ex zamówiłyśmy najpierw próbki z ebaya, nie wiem ile dokładnie wychodzi, mi za 6 próbek z wysyłką z ebaya i wysyłką poleconą od Ex do mnie wyszło 17 zł, 1 próbka starcza mi na 3 użycia na all też są tylko chyba droższe

ja zaraz biorę się za sprzątanie i pranie, a później też lecę na zakupy, idę do Sinsay może coś tam ładnego wypatrzę


Dziewczynyyyy mam pytanie, wczoraj prałam kolorowe ciuchy i zaplątała mi się biała bluzka, no i po praniu jest już błękitna zostawiałam na całą noc w vanishu,ale za dużo to nie dało... Da się coś z tym zrobić?

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------


Tak naprawdę płyn to dodatek, można,ale nie trzeba często przychodzą dzieci, które właśnie myślą, że jak przepłukają buzię to nie muszą już myć. A te stałe ząbki można lakierować co 4 miesiące, wtedy nie psują się tak szybko . A jak byś chciała płyn dla siebie to polecam zielony z Lidla, skład ma jak Meridol,a kosztuje dużo mniej i bez alko

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------


Kochana w ciąży co ile czasu trzeba pobierać krew? Jejku jak ja się tego boję

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Anka jeszcze zauważyłam, że pytałaś o szczoteczki elektryczne, nadają się jasne tylko musiałabyś dobrze wytłumaczyć jak ich używać i na początku pilnować bo jednak szczoteczką elektryczną myje się zęby trochę inaczej a ile synek ma lat?
W ciąży pobiera się krew co miesiąc.
O, dzięki, mam Lidla dosłownie "pod nosem" więc jeszcze dzisiaj go kupię
Synek ma 5 lat. Ma już 2 stałe 6. Na mlecznych ma troszkę próchnicy. Chodzę z nim już od ponad 3 lat na lapisowanie. Z myciem zębów nie ma dużych problemów. Idę razem z nim do łazienki i myjemy razem A płyn poradziła zakupić nasza stomatolog, ale nic nie wspomniała o fluorze
Szczoteczki zmieniam mu co miesiąc. Sam sobie wybiera jaką chce, więc to też dla niego frajda. A elektryczną mąż chce mu kupić, ale właśnie nie wiem, czy to dobre dla tak małego dziecka? I czy one dobrze czyszczą ząbki?


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wstawiam fotki jak mi się spłukała Illumina, farbowałam gdzieś 3 tygodnie temu trochę jasno,ale odrost aż tak się nie odcina więc nie farbuję na razie
Sorki za nie ład na głowie i piżamkę
Rzezywiście dość mocno się zmyła, ale ładny kolor


Dla mnie pobieranie krwi to było nic. Najgorsze było wypicie glukozy. Od razu łapał mnie odruch wymiotny.


Wiecie co, byłam w Biedro i kupiłam maskę nutri-gładki z fructisu za CAŁE 10 zł Pięknie pachnie.
I kupiłam ten zachwalany przez was płyn micelarny.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 11:58   #424
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wstawiam fotki jak mi się spłukała Illumina, farbowałam gdzieś 3 tygodnie temu trochę jasno,ale odrost aż tak się nie odcina więc nie farbuję na razie
Sorki za nie ład na głowie i piżamkę
extra ten kolor przesylalas mi foteczki po iluminie czy mam te ukrasc?


hej wszystkim pieknym!
po wczorajszym zakupowym dniu padlam ale zakupy udane tylko z tz sie porzadnie scielam i nie wiem kiedy sie pogodzimy

kiteczka dziekuje za wysylke

co do micela z biedry- ja mysle ze moze wcale nei wycofaja, tylko przepakuja je i np bedzie 2 rodzaje i inna cena.
to info pochodzi od konsultanta ktoremu trzeba bylo literowac wyraz micelarny - rownie dobrze moze chodzic o zel np. czas pokaze ja jestem sceptyczna jak zwykle.
a moze wprowadza jakis inny lepszy?

susze wlosy po zrobieniu odrostow jak zwykle219 + a10. uzylam pierwszy raz odzywki gliss kura ta zolta z olejkami na 5 minut i powiem wam ze juz po mokrych klakach zachwycona jestem mieksze i gladsze wlosy jak po karite zobacze na sucho i czy nie obciazy i zrobie za jakis czas recenzje na bloga
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 12:01   #425
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cześć dziewczątka

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Skusiłyśmy Cię z truskawkową Fajna jest, naprawdę Moje włosy po kilku myciach włosów tą odżywką, natei i gliss kur/celią głęboko nawilżającą są w mega stanie, jak przed farbowaniem castingiem rzekłabym Ta odżywka to stanowczo mój hit
jakaż to odżywka? powiecie mi?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję
dlatego też bloga usunęłam, zamierzam się otaczać samą dobrą energią a nie użerać się z anonimami
dzisiaj byliśmy u lekarza, tydzień 8 planowany termin na 21 grudnia
czuję się dobrze, apetyt wrócił, tylko spać się chce i czasem krzyż boli. Ostatnie upały tylko coś kiepsko zniosłam, słabo mi było

ojejjjjjjjjj jak slodko sie zrobiło naprawdę ciesze sie ze jesteś taka zadowolona i wiesz ze tego chcesz bo to jest najważniejsze
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 12:07   #426
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

co do micela z biedry- ja mysle ze moze wcale nei wycofaja, tylko przepakuja je i np bedzie 2 rodzaje i inna cena.
to info pochodzi od konsultanta ktoremu trzeba bylo literowac wyraz micelarny - rownie dobrze moze chodzic o zel np. czas pokaze ja jestem sceptyczna jak zwykle.
a moze wprowadza jakis inny lepszy?
ja właśnie ostatnio kupiłam już w nowym opakowaniu i tak samo chusteczki do demakijażu z be beauty są już w innych opakowaniach

kiteczko super, że wszystko ok u Ciebie i dzidzi termin super w sam raz na Boże Narodzenie więc będzie Tomasz lub Seweryn
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 12:11   #427
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wstawiam fotki jak mi się spłukała Illumina, farbowałam gdzieś 3 tygodnie temu trochę jasno,ale odrost aż tak się nie odcina więc nie farbuję na razie
Sorki za nie ład na głowie i piżamkę
Ładnie to wygląda, faktycznie odrost wogole sie nie odznacza
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ale mnie komary pogryzły, siedzę tylko i się drapię



Może to znak że nie masz robić olią? Bo ona działa chyba na zasadzie castinga- tzn. nie ma amoniaku a ma te sole amonowe i może włosy niszczyć bardziej niż te amoniakowe.. (jeśli się mylę poprawcie mnie )
Ja tak robiłam kiedys jedna farba ze shwarzkopfa. Pamietam ze pol roku nie farbowalam wlosow bo z czerni schodziłam i stwierdzilam ze zrobie sobie jakims jasnym brazem zeby sie moj blond odrost tak nie odznaczał. Myślałam, że sie pobecze jak spłukałam farbe a tam nie dosc ze pełno włosów mi wylazło to jeszcze suche,poplatane, tragedia
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
extra ten kolor przesylalas mi foteczki po iluminie czy mam te ukrasc?


hej wszystkim pieknym!
po wczorajszym zakupowym dniu padlam ale zakupy udane tylko z tz sie porzadnie scielam i nie wiem kiedy sie pogodzimy

kiteczka dziekuje za wysylke

co do micela z biedry- ja mysle ze moze wcale nei wycofaja, tylko przepakuja je i np bedzie 2 rodzaje i inna cena.
to info pochodzi od konsultanta ktoremu trzeba bylo literowac wyraz micelarny - rownie dobrze moze chodzic o zel np. czas pokaze ja jestem sceptyczna jak zwykle.
a moze wprowadza jakis inny lepszy?

susze wlosy po zrobieniu odrostow jak zwykle219 + a10. uzylam pierwszy raz odzywki gliss kura ta zolta z olejkami na 5 minut i powiem wam ze juz po mokrych klakach zachwycona jestem mieksze i gladsze wlosy jak po karite zobacze na sucho i czy nie obciazy i zrobie za jakis czas recenzje na bloga
Z tym micelem to jest parodia... 16 butelek?! No dajcie spokoj
Dla mnie to troche przesada, no ale jak kto woli.
Ja teraz dopiero co pierwsze opakowanie kupiłam. I fakt, jest swietny, ale no przesada dla mnie. Nie wiem nawet czy wogóle kupie jeszcze jedna, bo po co. Nie ten to inny.
Żel micelarny tez miał być wycofany i jakoś tylko zmienili opakowanie.
Zobaczymy, nawet jak nie powróci na półki to zapewne znajdzie sie jakis nastepny tani hicior

Bunny zamówiłam dzisiaj Londy! Teraz przebieram nóżkami co by paczka szybko dotarła i zeby wyszło, pięknie i cudownie bo z moim pasem startowym bedzie wszystko widac jak na dłoni

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja właśnie ostatnio kupiłam już w nowym opakowaniu i tak samo chusteczki do demakijażu z be beauty są już w innych opakowaniach

kiteczko super, że wszystko ok u Ciebie i dzidzi termin super w sam raz na Boże Narodzenie więc będzie Tomasz lub Seweryn
Żel micelarny to chyba ma 3 opakowanie teraz. Było takie przezroczysto-różowe, było biało-niebieskie, i teraz jest jeszcze inne
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-11, 12:14   #428
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jest dobrze

color sensation dał radę
odrost super rozjaśnił, nie odróżnia się od reszty miejscami na włoskach z przodu wyszło srebrno, ale ładnie to wygląda choć i tak się pewnie wypłucze. Całość też trochę pojaśnił, ale przede wszystkim ochłodził
kładłam na 3,5 tyg londę 18 (zżółtkniętą) +1cm odrost
trzymałam 30 min i 5 min malaks

garnier color sensation 111 srebrny superjasny blond oxy 9%
ślicznie wyszło,szkoda ze mi tak sie nie zachował ten kolorek bo owszem wyszedł fajnie ale sprał sie na żółto-kurczakowaty

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Zapomniałam Wam powiedzieć, że we wtorek poszłam z Mamą na zakupy i kupiłam swoją pierwszą baskinkę, tak podążam za trendami ale jest idealna przyda się jak bęben będzie większy
śliczna,nawet super do tych spodni
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 12:20   #429
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynyyyy mam pytanie, wczoraj prałam kolorowe ciuchy i zaplątała mi się biała bluzka, no i po praniu jest już błękitna zostawiałam na całą noc w vanishu,ale za dużo to nie dało... Da się coś z tym zrobić?
Może Ace? Tylko, że on dosyć mocny jest, ja kiedyś odbarwiałam w nim niebieską koszulę dżinsową na biało i pięknie wyszło Tylko, że ta koszula była dość gruba, taka prawie podchodząca pod cieńszą kurteczkę a Twoja bluzka pewnie cienka i obawiam się, że mogałby się zniszczyć. Chyba, żebyś tylko uprała z wodzie z dodatkiem Ace bez moczenia

Ex, Princesska nawet nie dużo Wam wyszło za te próbki, tylko widzę, że jest jeden odcień (chyba że ślepa jestem i nie widzę więcej) i może być dla mnie za jasny, tym bardziej że on jest jeszcze rozjaśniający. Bardzo jasny na twarzy wychodzi? Taki dla bladziochów bardziej?
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 12:24   #430
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ładnie to wygląda, faktycznie odrost wogole sie nie odznacza

Ja tak robiłam kiedys jedna farba ze shwarzkopfa. Pamietam ze pol roku nie farbowalam wlosow bo z czerni schodziłam i stwierdzilam ze zrobie sobie jakims jasnym brazem zeby sie moj blond odrost tak nie odznaczał. Myślałam, że sie pobecze jak spłukałam farbe a tam nie dosc ze pełno włosów mi wylazło to jeszcze suche,poplatane, tragedia

Z tym micelem to jest parodia... 16 butelek?! No dajcie spokoj
Dla mnie to troche przesada, no ale jak kto woli.
Ja teraz dopiero co pierwsze opakowanie kupiłam. I fakt, jest swietny, ale no przesada dla mnie. Nie wiem nawet czy wogóle kupie jeszcze jedna, bo po co. Nie ten to inny.
Żel micelarny tez miał być wycofany i jakoś tylko zmienili opakowanie.
Zobaczymy, nawet jak nie powróci na półki to zapewne znajdzie sie jakis nastepny tani hicior

Bunny zamówiłam dzisiaj Londy! Teraz przebieram nóżkami co by paczka szybko dotarła i zeby wyszło, pięknie i cudownie bo z moim pasem startowym bedzie wszystko widac jak na dłoni

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------


Żel micelarny to chyba ma 3 opakowanie teraz. Było takie przezroczysto-różowe, było biało-niebieskie, i teraz jest jeszcze inne
tym bardziej ze ten micel to ma waznosci tylko rok wiec 16 butelek jest paranoja- ja jedna zuzywam kolo 2 mcy
ale takie akcje pokazuja jak niektorzy maja w glowach
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 12:30   #431
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
ale dziś fajna pogoda tylko komary gryzą
ja wczoraj robiłam grilla ze znajomymi nad wodą i na szczęście komarów nie było, a jak cieplutko mmm
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja z Turbo Jam probowalam i ni cholery tam rytmu złapac nie moge Mam zachwiana koordynacje chyba

Ja ciezarki to chyba wszystkie w cholere sprzedaje, o Juz mam dosyc miesni.
ja lubię ciało z zarysowanymi mięśniami
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nooo dooobra powiem tutaj tak, będziemy mieli dzidziusia
oficjalnie tu też pogratuluję
my z tz tez chyba już jesteśmy gotowi
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja cwiczylam troche turbo jam i i tak jakos nie wiem, ne szło mi
Poza tym ja takich spadków tez miec nie bede. Głównie dlatego ze w tym momencie jedyne gdzie mi moze tłuszcz spaść to troche brzucha i wewnetrzna strona ud, reszta to sa same miesnie

Ułoże sobie jakis swoj tam program i zobaczymy, ale odpuszczam całkowicie cwiczenia na nogi - tylko bieganie i skakanka.
ja tylko narzekam na moje nogi, właśnie bardzo umięśnione...ale ja mam taką naturę, tłuszczu co miało spaść to spadło, teraz już same mięśnie, nigdy patyczków nie będę mieć więc wolę mieć mięśnie niż flaki
Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość

Ledwo go polubiłam i już wycofują, dobrze, że ja też zrobiłam zapasy nawet nie wiedząc, że go już nie będzie. Kupiłam całe DWIE butelki Gdzieś czytałam, że w Netto jest podobny, też produkowany przez Tołpę, za niecałe 5 zł i też chwalony. Jakoś na L ma nazwę, jak będę w Netto to poszukam
jak wycofają to do netto się udam
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wstawiam fotki jak mi się spłukała Illumina, farbowałam gdzieś 3 tygodnie temu trochę jasno,ale odrost aż tak się nie odcina więc nie farbuję na razie
Sorki za nie ład na głowie i piżamkę
bardzo ładny kolor i chyba równo się wypłukuje?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-11, 12:31   #432
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hmmm..mozliwe ale jednak zdecydowałam sie na tego excellenca 6.03 oglądałam wczoraj próbniki i jeszcze z preferenca jest chyba havana też ładny a w naturze są teraz w promo więc tam dziś wejdę i kupię
kiedy farbujesz?
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
extra ten kolor przesylalas mi foteczki po iluminie czy mam te ukrasc?


hej wszystkim pieknym!
po wczorajszym zakupowym dniu padlam ale zakupy udane tylko z tz sie porzadnie scielam i nie wiem kiedy sie pogodzimy

kiteczka dziekuje za wysylke

co do micela z biedry- ja mysle ze moze wcale nei wycofaja, tylko przepakuja je i np bedzie 2 rodzaje i inna cena.
to info pochodzi od konsultanta ktoremu trzeba bylo literowac wyraz micelarny - rownie dobrze moze chodzic o zel np. czas pokaze ja jestem sceptyczna jak zwykle.
a moze wprowadza jakis inny lepszy?

susze wlosy po zrobieniu odrostow jak zwykle219 + a10. uzylam pierwszy raz odzywki gliss kura ta zolta z olejkami na 5 minut i powiem wam ze juz po mokrych klakach zachwycona jestem mieksze i gladsze wlosy jak po karite zobacze na sucho i czy nie obciazy i zrobie za jakis czas recenzje na bloga
bunny szybkiego pogodzenia z tz życzę
ja na tego żółtego gliss kura tez się czaję ale na razie za dużo odżywek mam
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bunny zamówiłam dzisiaj Londy! Teraz przebieram nóżkami co by paczka szybko dotarła i zeby wyszło, pięknie i cudownie bo z moim pasem startowym bedzie wszystko widac jak na dłoni

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------


Żel micelarny to chyba ma 3 opakowanie teraz. Było takie przezroczysto-różowe, było biało-niebieskie, i teraz jest jeszcze inne
żel tez lubię ten z biedry, ale wole płyn
Czeko już się nie mogę doczekać tych Lond, bo sama się na nie czaiłam, jakie w końcu wzięłaś??

Ja wczoraj umyłam tym J&J lawendowym i połozyłam nivee intense repair i to jest to co moje włosy chcą Bunny czy to oznacza że one protein więcej potrzebują?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 12:37   #433
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja wczoraj robiłam grilla ze znajomymi nad wodą i na szczęście komarów nie było, a jak cieplutko mmm

ja lubię ciało z zarysowanymi mięśniami

oficjalnie tu też pogratuluję
my z tz tez chyba już jesteśmy gotowi

ja tylko narzekam na moje nogi, właśnie bardzo umięśnione...ale ja mam taką naturę, tłuszczu co miało spaść to spadło, teraz już same mięśnie, nigdy patyczków nie będę mieć więc wolę mieć mięśnie niż flaki

jak wycofają to do netto się udam

bardzo ładny kolor i chyba równo się wypłukuje?
Pewnie że zarysowane miesnie sa fajne Ale moje nogi po prostu rosna, miesnie mam, ale mam też jeszcze sporo tłuszczu w górnej partii. Nie chce ich juz bardziej rozbudowywać bo bede wygladac smiesznie.
Niestety 55 cm w udzie to jest przy moim wzroscie i drobnej budowie góry za dużo.
Nie mieszcze sie w zadne spodnie, nawet dresy mi sa opięte
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
kiedy farbujesz?

bunny szybkiego pogodzenia z tz życzę
ja na tego żółtego gliss kura tez się czaję ale na razie za dużo odżywek mam

żel tez lubię ten z biedry, ale wole płyn
Czeko już się nie mogę doczekać tych Lond, bo sama się na nie czaiłam, jakie w końcu wzięłaś??

Ja wczoraj umyłam tym J&J lawendowym i połozyłam nivee intense repair i to jest to co moje włosy chcą Bunny czy to oznacza że one protein więcej potrzebują?
12/61 i 12/89
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 12:53   #434
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Bunny ja też ją uwielbiam Używam jej teraz na zmianę z maską celii. Wg. mnie ta oil nutrive działa trochę jak ten dove z olejkami, który mi przyklap robił, z tym że po gliss kurze tego nie ma A kupiłam ją w schleckerze za 10,99zł w promo z tego co pamiętam więc jakiś tam grosz od razu zaoszczędziłam

Kotka ta odżywka stoi w kauflandzie na dziale z odżywkami i szamponami, biało żółte opakowanie, ma 300ml i jest za 2,59zł Pisze na niej K-classic i moja wersja jest do włosów zniszczonych (repair & care). Z tego co patrzyłam ta do farbowanych nie ma już takiego fajnego składu jak ta.

Moje włosy są właśnie po myciu tą odżywką, natei i celii i są jak zwykle cudnie miękkie, nawet na mokro miluśne w dotyku

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dla mnie pobieranie krwi to było nic. Najgorsze było wypicie glukozy. Od razu łapał mnie odruch wymiotny.

Wiecie co, byłam w Biedro i kupiłam maskę nutri-gładki z fructisu za CAŁE 10 zł Pięknie pachnie.
I kupiłam ten zachwalany przez was płyn micelarny.
Oj tak, to była rzeźnia Ale ja to dopiero akcję od☠☠☠ałam- po tej glukozie byłam mega głodna i..... poszłam na lody i pączka

O jaa, muszę tam iść jak będzie kasiorka Widziałam właśnie ostatnio odżywki/szampony z fructisa, ale masek jeszcze nie było więc może dojechały

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja tak robiłam kiedys jedna farba ze shwarzkopfa. Pamietam ze pol roku nie farbowalam wlosow bo z czerni schodziłam i stwierdzilam ze zrobie sobie jakims jasnym brazem zeby sie moj blond odrost tak nie odznaczał. Myślałam, że sie pobecze jak spłukałam farbe a tam nie dosc ze pełno włosów mi wylazło to jeszcze suche,poplatane, tragedia

Bunny zamówiłam dzisiaj Londy! Teraz przebieram nóżkami co by paczka szybko dotarła i zeby wyszło, pięknie i cudownie bo z moim pasem startowym bedzie wszystko widac jak na dłoni
No, mi tak casting narobił na głowie Włosy suche, splątane, po prostu jakaś masakra Dobrze że zabezpieczanie długości odżywką przy myciu pomogło i moje włosy się "odbudowały" Muszę wgl przyznać że pięknie się błyszczą gdy codziennie myję włosy w ten sposób Bunny uratowałaś moje włosy

Ale fajnie, ja też już się nie mogę doczekać efektów po londziee

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Ex, Princesska nawet nie dużo Wam wyszło za te próbki, tylko widzę, że jest jeden odcień (chyba że ślepa jestem i nie widzę więcej) i może być dla mnie za jasny, tym bardziej że on jest jeszcze rozjaśniający. Bardzo jasny na twarzy wychodzi? Taki dla bladziochów bardziej?
Tak, jeden Nie sądzę żeby był za jasny, dla mnie jest taki akurat Jak się opalę będę go mieszać z jakimś innym, ciemniejszym podkładem, albo ciemniejszym pudrem mineralnym Bronzer w kamieniu też da radę Nie zamierzam narazie szukać innego podkładu, ten to moje stanowcze KWC

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Jem właśnie naleśniki ze szpinakiem, serem i kukurydzą
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-05-11 o 12:40
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 13:04   #435
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
kiedy farbujesz?

bunny szybkiego pogodzenia z tz życzę
ja na tego żółtego gliss kura tez się czaję ale na razie za dużo odżywek mam

żel tez lubię ten z biedry, ale wole płyn
Czeko już się nie mogę doczekać tych Lond, bo sama się na nie czaiłam, jakie w końcu wzięłaś??

Ja wczoraj umyłam tym J&J lawendowym i połozyłam nivee intense repair i to jest to co moje włosy chcą Bunny czy to oznacza że one protein więcej potrzebują?
moze tak byc

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Bunny ja też ją uwielbiam Używam jej teraz na zmianę z maską celii. Wg. mnie ta oil nutrive działa trochę jak ten dove z olejkami, który mi przyklap robił, z tym że po gliss kurze tego nie ma A kupiłam ją w schleckerze za 10,99zł w promo z tego co pamiętam więc jakiś tam grosz od razu zaoszczędziłam

Kotka ta odżywka stoi w kauflandzie na dziale z odżywkami i szamponami, biało żółte opakowanie, ma 300ml i jest za 2,59zł Pisze na niej K-classic i moja wersja jest do włosów zniszczonych (repair & care). Z tego co patrzyłam ta do farbowanych nie ma już takiego fajnego składu jak ta.

Moje włosy są właśnie po myciu tą odżywką, natei i celii i są jak zwykle cudnie miękkie, nawet na mokro miluśne w dotyku



Oj tak, to była rzeźnia Ale ja to dopiero akcję od☠☠☠ałam- po tej glukozie byłam mega głodna i..... poszłam na lody i pączka

O jaa, muszę tam iść jak będzie kasiorka Widziałam właśnie ostatnio odżywki/szampony z fructisa, ale masek jeszcze nie było więc może dojechały



No, mi tak casting narobił na głowie Włosy suche, splątane, po prostu jakaś masakra Dobrze że zabezpieczanie długości odżywką przy myciu pomogło i moje włosy się "odbudowały" Muszę wgl przyznać że pięknie się błyszczą gdy codziennie myję włosy w ten sposób Bunny uratowałaś moje włosy

Ale fajnie, ja też już się nie mogę doczekać efektów po londziee



Tak, jeden Nie sądzę żeby był za jasny, dla mnie jest taki akurat Jak się opalę będę go mieszać z jakimś innym, ciemniejszym podkładem, albo ciemniejszym pudrem mineralnym Bronzer w kamieniu też da radę Nie zamierzam narazie szukać innego podkładu, ten to moje stanowcze KWC
hehe milo mi bylo ratowac ci wloski
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 13:14   #436
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
extra ten kolor przesylalas mi foteczki po iluminie czy mam te ukrasc?


hej wszystkim pieknym!
po wczorajszym zakupowym dniu padlam ale zakupy udane tylko z tz sie porzadnie scielam i nie wiem kiedy sie pogodzimy

kiteczka dziekuje za wysylke

co do micela z biedry- ja mysle ze moze wcale nei wycofaja, tylko przepakuja je i np bedzie 2 rodzaje i inna cena.
to info pochodzi od konsultanta ktoremu trzeba bylo literowac wyraz micelarny - rownie dobrze moze chodzic o zel np. czas pokaze ja jestem sceptyczna jak zwykle.
a moze wprowadza jakis inny lepszy?

susze wlosy po zrobieniu odrostow jak zwykle219 + a10. uzylam pierwszy raz odzywki gliss kura ta zolta z olejkami na 5 minut i powiem wam ze juz po mokrych klakach zachwycona jestem mieksze i gladsze wlosy jak po karite zobacze na sucho i czy nie obciazy i zrobie za jakis czas recenzje na bloga
Nie wysyłałam kochana, ale nie bierz tych z wizażu, żeby świat mnie w piżamie nie oglądał zrobię jakieś lepsze dzisiaj albo jutro
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ładnie to wygląda, faktycznie odrost wogole sie nie odznacza
Dziękuję czekam na Twoje efekty po Londzie
Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Może Ace? Tylko, że on dosyć mocny jest, ja kiedyś odbarwiałam w nim niebieską koszulę dżinsową na biało i pięknie wyszło Tylko, że ta koszula była dość gruba, taka prawie podchodząca pod cieńszą kurteczkę a Twoja bluzka pewnie cienka i obawiam się, że mogałby się zniszczyć. Chyba, żebyś tylko uprała z wodzie z dodatkiem Ace bez moczenia

Ex, Princesska nawet nie dużo Wam wyszło za te próbki, tylko widzę, że jest jeden odcień (chyba że ślepa jestem i nie widzę więcej) i może być dla mnie za jasny, tym bardziej że on jest jeszcze rozjaśniający. Bardzo jasny na twarzy wychodzi? Taki dla bladziochów bardziej?
Vanish do białego pomógł wcześniej mądra moczyłam w tym do koloru
co do koloru podkładu to widzę,że Ex już odpisała
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
bardzo ładny kolor i chyba równo się wypłukuje?
tak równo

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
W ciąży pobiera się krew co miesiąc.
O, dzięki, mam Lidla dosłownie "pod nosem" więc jeszcze dzisiaj go kupię
Synek ma 5 lat. Ma już 2 stałe 6. Na mlecznych ma troszkę próchnicy. Chodzę z nim już od ponad 3 lat na lapisowanie. Z myciem zębów nie ma dużych problemów. Idę razem z nim do łazienki i myjemy razem A płyn poradziła zakupić nasza stomatolog, ale nic nie wspomniała o fluorze
Szczoteczki zmieniam mu co miesiąc. Sam sobie wybiera jaką chce, więc to też dla niego frajda. A elektryczną mąż chce mu kupić, ale właśnie nie wiem, czy to dobre dla tak małego dziecka? I czy one dobrze czyszczą ząbki?

Rzezywiście dość mocno się zmyła, ale ładny kolor
dzięki
o to już duży chłopak . Z lidla jest dobry,ale ten zielony, bo niebieski ma alko ja tam jeszcze kupuję szczoteczki do zębów i nitkę dentystyczną, te rzeczy są tam super
Szczoteczki elektryczne dobrze czyszczą i nadają się tylko właśnie trzeba ich umiejętnie używać spokojnie możecie mu kupić
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 13:17   #437
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ja mam dziś "grilla"
ja również dzisiaj grilluje na swojej działce w kameralnym gronie
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 13:36   #438
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kochana a znasz jakieś dobre pasty do zębalów o smaku nie miętowym? chyba tylko dla dzieci? nie mogę teraz zdzierżyć mięty, jak umyję zęby to zaraz biorę gumę Orbit dla dzieci aby smak zabić
Kitka, ja w ciązy uzywałam tej pasty, bo mnie smak mięty (na początku) tez przeszkadzał ta wg mnie jest taka ziołowa

Gratuluje swoją drogą! Najpiekniejszy prezent Wam rośnie

Ja tez bym chciała już drugie dziecko..
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 13:42   #439
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hehe milo mi bylo ratowac ci wloski
Teraz jeszcze tylko je wycieniuję (nie wiem czemu ale ja nie mogę mieć krótkich włosów ściętych na prosto Takie mi się w ogóle nie układają. Od lat włosy cieniuję i w takiej fryzurze wyglądają najlepiej ), dołożę olejowanie, waxa ukochanego i będzie cacy Mam nadzieję że za jakiś czas będę mogła się Wam tu pochwalic efektami pielegnacji
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-11, 13:45   #440
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

a ja mam meeega ochote na clipy, zeby w wakacje ponosic dlugie, gęste wloski, tymbardziej,ze ide na dwa wesela

Ale mam dwa problemy.
po 1: kasa (szkoda,ze nikt ze znajomych nie sprzedaje uzywanych np..)
po 2. jak dobrac kolor do blondu
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 13:48   #441
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Nie wysyłałam kochana, ale nie bierz tych z wizażu, żeby świat mnie w piżamie nie oglądał zrobię jakieś lepsze dzisiaj albo jutro

Dziękuję czekam na Twoje efekty po Londzie

Vanish do białego pomógł wcześniej mądra moczyłam w tym do koloru
co do koloru podkładu to widzę,że Ex już odpisała

tak równo

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------


dzięki
o to już duży chłopak . Z lidla jest dobry,ale ten zielony, bo niebieski ma alko ja tam jeszcze kupuję szczoteczki do zębów i nitkę dentystyczną, te rzeczy są tam super
Szczoteczki elektryczne dobrze czyszczą i nadają się tylko właśnie trzeba ich umiejętnie używać spokojnie możecie mu kupić
Ja też kupuję tam szczoteczki i nitki. Ale płynu nie próbowałam.
No to kupimy mu elektryczną. A jaką polecasz? Czy to bez różnicy?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 13:55   #442
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
a ja mam meeega ochote na clipy, zeby w wakacje ponosic dlugie, gęste wloski, tymbardziej,ze ide na dwa wesela

Ale mam dwa problemy.
po 1: kasa (szkoda,ze nikt ze znajomych nie sprzedaje uzywanych np..)
po 2. jak dobrac kolor do blondu
Ja też z chęcią ponosiłabym sobie doczepy na wakacjach, ale mam ten sam problem, kasa Za cenę clipów mam parę dobrych, fryzjerskich masek, niestety Ale w razie w to wiem że napewno zamawiałabym z allegro, a co do koloru to najlepiej brać takie włoski które można farbować, prostować kręcić itp.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 14:03   #443
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja też z chęcią ponosiłabym sobie doczepy na wakacjach, ale mam ten sam problem, kasa Za cenę clipów mam parę dobrych, fryzjerskich masek, niestety Ale w razie w to wiem że napewno zamawiałabym z allegro, a co do koloru to najlepiej brać takie włoski które można farbować, prostować kręcić itp.
No to jasne, interesuje mnie zakup tylko naturalnych włosków, nosiłam juz czarne clipy kiedys i rewelacja, tzn. jesli ktos nie jest na nie w tym temacie
polecam cosmoshop

Ja rozdysponuje tym co mi zostało na koncie na zakup fotelika samochodowego nasteonego dla cory
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 14:26   #444
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Ja też kupuję tam szczoteczki i nitki. Ale płynu nie próbowałam.
No to kupimy mu elektryczną. A jaką polecasz? Czy to bez różnicy?
Jakąś Oral B najlepiej a jaki model to już bez różnicy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 14:30   #445
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kochana w ciąży co ile czasu trzeba pobierać krew? Jejku jak ja się tego boję
nie mam pojęcia, ja dzisiaj tylko oddawałam na badanie progesteronu (już mam wynik, jest bardzo dobry ), a za jakieś 2 tygodnie całą resztę, nawet na hiv i hcv, później pewnie co miesiąc, żeby sprawdzać czy gra gitara trzeba się poświęcać dla dobra Kluchy
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wstawiam fotki jak mi się spłukała Illumina, farbowałam gdzieś 3 tygodnie temu trochę jasno,ale odrost aż tak się nie odcina więc nie farbuję na razie
Sorki za nie ład na głowie i piżamkę
super naturalnie, też chcę ja już przestaję farbować kłaki, taką decyzję podjęłam, będę obcinać i hodować ombre. Trudno. Będę gruba to mogę mieć i odrost
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
kituś Twój kolorek tez piękny
dziękuję
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kiteczka dziekuje za wysylke

co do micela z biedry- ja mysle ze moze wcale nei wycofaja, tylko przepakuja je i np bedzie 2 rodzaje i inna cena.
to info pochodzi od konsultanta ktoremu trzeba bylo literowac wyraz micelarny - rownie dobrze moze chodzic o zel np. czas pokaze ja jestem sceptyczna jak zwykle.
a moze wprowadza jakis inny lepszy?
żaden problem kochana

micela wycofują na pewno, czytałam bloga jednej Pauli i ona do nich maile pisała i dzwoniła na infolinię - potwierdzili, że produkt został wycofany.
Ja mówiąc o zapasach tego micela myślałam o 2, góra 3 butelkach, ale 16 może się boi, że nic lepszego nie znajdzie
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ojejjjjjjjjj jak slodko sie zrobiło naprawdę ciesze sie ze jesteś taka zadowolona i wiesz ze tego chcesz bo to jest najważniejsze
dzięki Kiciu, pewnie, że się cieszymy. TŻ chciał od dawna, ale czekał aż szkołę skończę, ale się pospieszył czasem myślę, że zrobił mi to specjalnie
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
kiteczko super, że wszystko ok u Ciebie i dzidzi termin super w sam raz na Boże Narodzenie więc będzie Tomasz lub Seweryn
ja mam przeczucie, że będzie dziewczynka, siostra TŻ też tak myśli chyba chciałabym Zosię, może Natalkę. Sama nie wiem
A chłopczyk pewnie Jasiek tak jak chcieliśmy zobaczy się
Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Kitka, ja w ciązy uzywałam tej pasty, bo mnie smak mięty (na początku) tez przeszkadzał ta wg mnie jest taka ziołowa

Gratuluje swoją drogą! Najpiekniejszy prezent Wam rośnie

Ja tez bym chciała już drugie dziecko..
super, muszę ją kupić, bo z tymi co mam to krzywię się przy myciu jak nie wiem, jeszcze mi tak zostanie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 14:30   #446
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Jakąś Oral B najlepiej a jaki model to już bez różnicy
ja mam oral b już drugą i są zarąbiste
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 14:36   #447
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Jakąś Oral B najlepiej a jaki model to już bez różnicy
Dziękuję


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja mam oral b już drugą i są zarąbiste
No to będzie miał synek Oral B
Dobrze, że wyniki w normie
U nas miała być Zosia, ale wyszedł Sebastianek
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 14:42   #448
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia, ja dzisiaj tylko oddawałam na badanie progesteronu (już mam wynik, jest bardzo dobry ), a za jakieś 2 tygodnie całą resztę, nawet na hiv i hcv, później pewnie co miesiąc, żeby sprawdzać czy gra gitara trzeba się poświęcać dla dobra Kluchy

super naturalnie, też chcę ja już przestaję farbować kłaki, taką decyzję podjęłam, będę obcinać i hodować ombre. Trudno. Będę gruba to mogę mieć i odrost
Najważniejsze, że wszystko dobrze może w ciąży mi przejdzie, bo teraz to samo myślenie o pobraniu krwi powoduje u mnie dreszcze
Dziękuję w sumie to chyba masz podobny kolor? Ja też nie chcę farbować, mój naturalny kolor jest ładny i nie wiem po co ja zaczęlam farbować włosy
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja mam oral b już drugą i są zarąbiste
to chyba najlepsza firma jeśli chodzi o szczoteczki elektryczne
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 14:46   #449
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Jestem i padam na pysk ale jestem zadowolona
kupilam piekne balerinki z kokardka za 49zl,
spodnie w C&A za 34,90
koszulke za 25
i maske w Biedrze ta co Ania za 10 zl
ale jestem zadowolona
Bunny co sie stało z Tż?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 14:46   #450
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że wszystko dobrze może w ciąży mi przejdzie, bo teraz to samo myślenie o pobraniu krwi powoduje u mnie dreszcze
Dziękuję w sumie to chyba masz podobny kolor? Ja też nie chcę farbować, mój naturalny kolor jest ładny i nie wiem po co ja zaczęlam farbować włosy

to chyba najlepsza firma jeśli chodzi o szczoteczki elektryczne
dość ładny, ale na końcach już przybiera RÓŻNE odcienie pójdę obciąć - może w końcu dłuższy bob? sama nie wiem, ciachnęłabym porządnie raz, później drugi i miałabym swoje włosy tym bardziej, że lato idzie, a ja będę wielorybem to kto tam będzie zwracał uwagę na mój fryz
i mam tak samo jak Ty - taki piękny naturalny kolor, po co było to farbowanie

a krew - mnie widok pobieranej nigdy nie przeszkadzał, mogłam się gapić jak pobierają i nic, ale od jakiegoś czasu odwracam głowę, bo nie mogę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.