Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-12, 22:50   #91
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Nie aż o tyle większy co pod koniec ciąży ale odrobinę W centymetrach podam, obwód pod biustem bez zmian: przed ciążą miałam z 79 w największych porywach podczas ciąży 84 a obecnie jakieś 81-82.
Włosy mam z natury w kolorze ciemnego blondu, rozjaśniam odrosty Chantalem Bardzo jasny tycjan a na długość co jakiś czas kładę hennę.
Wygooglałam ją sobie, noo trooochę
Może mi też zostaną takie
Aaa to u mnie chyba nie do osiągnięcia taki kolor bez rozjaśnienia... Swoje mam w kolorze palonej kawy, ale marzy mi się marchewa
Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Aż tak Ci urosły? O_o to widzę że nie ma dla mnie innego wyboru, muszę w ciążę zachodzić!
, ale mam ogromną ilość rozstępów. I dalej karmię
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 23:41   #92
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość


Kurde, ja bym chciała taką tylko problem w tym,że nie podoba mi się skórzana Tzn. chciałabym identyczną ale ze zwykłego materiału. Tymczasem,w większości sklepów spotykam wciąż tylko skórzane.
Na all jest spory wybór materiałowych wpisz rozkloszowana lub kontrafałdy i znajdziesz

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość

Smaruj biust i uda oliwką, mi też dużo podrósł i niestety rozstępy mi go pociachały Oby Ciebie to ominęło
Ja nie kupowałam specjalnych ciążowych ciuchów, jedynie spodnie miałam
Smaruję Póki co nie kupiłam nic specjalnego na rozstępy, smaruję tym co mam.

Ja też raczej nie będę kupować, na ogół nic ciążowego mi się nie podoba. Jedynie zainwestuję w spodnie i legginsy, bo w zwykłe pewnie ciężko będzie wejść zwłaszcza w końcowych miesiącach.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 07:22   #93
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Ja też raczej nie będę kupować, na ogół nic ciążowego mi się nie podoba. Jedynie zainwestuję w spodnie i legginsy, bo w zwykłe pewnie ciężko będzie wejść zwłaszcza w końcowych miesiącach.
Właśnie jak brzuch pójdzie w górę, to w spodnie z niskim stanem wejdziesz
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 07:52   #94
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cześć!

Czuję się już trochę lepiej .

Po raz pierwszy od tygodnia nie mam gorączki, ale za to dostałam @
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 08:08   #95
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

hej ho

Miki, moja koleżanka ma 'naszą figurę' i praktycznie do końca ciąży nie miała nic typowo ciążowego chodziła w normalnych spodniach biodrówkach, jedynie górę wymieniła na inny rozmiar teraz jest taki wybór, że spokojnie można się ubierać w normalnych sklepach odzież typowo ciążowa jest często... babcina i obleśna

odżywiłam wczoraj włosy maską Bingo shea i algi iiiii... są super
teraz czekam na zastrzyk masek z allegro i wracam do intensywnej pielęgnacji.. tylko coś olejowanie przestało mi służyć
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 08:17   #96
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
hej ho

Miki, moja koleżanka ma 'naszą figurę' i praktycznie do końca ciąży nie miała nic typowo ciążowego chodziła w normalnych spodniach biodrówkach, jedynie górę wymieniła na inny rozmiar teraz jest taki wybór, że spokojnie można się ubierać w normalnych sklepach odzież typowo ciążowa jest często... babcina i obleśna

odżywiłam wczoraj włosy maską Bingo shea i algi iiiii... są super
teraz czekam na zastrzyk masek z allegro i wracam do intensywnej pielęgnacji.. tylko coś olejowanie przestało mi służyć
Cóż to za maski?
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 08:27   #97
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość

odżywiłam wczoraj włosy maską Bingo shea i algi iiiii... są super
teraz czekam na zastrzyk masek z allegro i wracam do intensywnej pielęgnacji.. tylko coś olejowanie przestało mi służyć
Ja też mam wrażenie jakby olejowanie mi nie specjalnie służyło Teraz nawet nie ma mowy o tym bo wyciągam sobie całe kępki podczas olejowania, ale kiedyś jak nie miałam tego problemu też szału nie było.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 08:32   #98
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

kallos głównie - Keratynowa i Silk z olejkiem oliwkowym tą pierwszą miałam, ale w innym opakowaniu, a druga to nowość dla mnie. Zamówiłam jeszcze Scandic z mlekiem i miodem do końca tygodnia powinny przyjść

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Ja też mam wrażenie jakby olejowanie mi nie specjalnie służyło Teraz nawet nie ma mowy o tym bo wyciągam sobie całe kępki podczas olejowania, ale kiedyś jak nie miałam tego problemu też szału nie było.
ja mam strasznie szorstkie włosy po zmyciu oleju mimo, że daję maskę.. i przeciążone są na maxa.. mam w zwyczaju zawsze porządnie spłukiwać maskę i nigdy nie mam takiego problemu, ale jak wcześniej naolejuję to masakra. no i właśnie - wyłażą garściami
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 08:59   #99
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Też tak mam! Przeciążone nie, ale szorstkie strasznie, muszę kłaść odżywkę d/s i b/s żeby to jakoś rozczesać. Myślałam że to tak ma być, ale po pewnym czasie stwierdziłam że jednak nie. Bardziej mi służą jakieś maski/ odzywki/ mikstury z dodatkiem olejków niż samo olejowanie.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 09:10   #100
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

dokładnie choć nie wiem dlaczego tak jest, bo wcześniej olejowanie dawało mi super efekty
mam trochę tych olejków i muszę pozużywać.. jedne mogę dodać do masek, ale taki np śmierdzący Khadi tylko na skalp i do samodzielnego stosowania
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 12:16   #101
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Właśnie jak brzuch pójdzie w górę, to w spodnie z niskim stanem wejdziesz
No to git Muszę kupić kilka par materiałowych, chciałabym miętowe i brzoskwiniowe O i jakieś wygodne koturny. Póki co jeszcze chodzę na obcasach, ale pewnie z czasem będzie mi niewygodnie no i obawiam się o żylaki.


Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
hej ho

Miki, moja koleżanka ma 'naszą figurę' i praktycznie do końca ciąży nie miała nic typowo ciążowego chodziła w normalnych spodniach biodrówkach, jedynie górę wymieniła na inny rozmiar teraz jest taki wybór, że spokojnie można się ubierać w normalnych sklepach odzież typowo ciążowa jest często... babcina i obleśna

odżywiłam wczoraj włosy maską Bingo shea i algi iiiii... są super
teraz czekam na zastrzyk masek z allegro i wracam do intensywnej pielęgnacji.. tylko coś olejowanie przestało mi służyć
Mam nadzieję, że i u mnie tak będzie

Ta dziewczyna fajnie wygląda w ciąży http://smallrosie.blogspot.com/ i ta też fajnie wyglądała http://styleev.blogspot.com/2012/12/...amiatkowo.html Multum przykładów, że w ciąży można też wyglądać kobieco i modnie. Te typowo ciążowe ubrania są w większości tak jak mówisz babcine

Lubię tą maskę Bingo

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Mam kilka pytań o pracę mgr, pewnie część z Was ma już to za sobą i orientuje się w temacie. Promotor do piątku jest w szpitalu, więc nawet nie mam jak do niego pojechać czy zadzwonić W sobotę mam zawieźć oprawioną pracę

1. Od której strony numerowałyście pracę? Mi promotor poprawił, że niby od strony tytułowej. Na licencjacie było od spisu treści i nie wiem
2. Oświadczenie dołączałyście oddzielnie czy po stronie tytułowej?
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 12:18   #102
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
A ten gelacet to w saszetkach czy tabletkach? Saszetki drogie, w tabletki ewentualnie mogłabym zainwestować jeszcze.
ale saszetki bardziej się opłacają, bo na dzień zużywa się 1 saszetkę, a tabletki o wiele więcej i częściej
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 12:24   #103
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Kurczę 21 dni brania za prawie 50 zł,trochę drogo, a pewnie trzeba jeść 2-3 miesiące żeby dało efekt. Jakbym miała pewność że coś serio pomoże, to bym zapłaciła każde pieniądze, ale powoli tracę wiarę...
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 12:24   #104
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

ja numerowałam od tytułowej, ale wiadomo 'niewidzialna jedynka była'
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 13:40   #105
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Kurczę 21 dni brania za prawie 50 zł,trochę drogo, a pewnie trzeba jeść 2-3 miesiące żeby dało efekt. Jakbym miała pewność że coś serio pomoże, to bym zapłaciła każde pieniądze, ale powoli tracę wiarę...
Wiem że drogo , ale ostatnio o tym preparacie słyszałam i postanowiłam napisać o nim na tym wątku
Ja nie zachęcam ani nie odradzam, sama nie próbowałam
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 14:04   #106
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
No to git Muszę kupić kilka par materiałowych, chciałabym miętowe i brzoskwiniowe O i jakieś wygodne koturny. Póki co jeszcze chodzę na obcasach, ale pewnie z czasem będzie mi niewygodnie no i obawiam się o żylaki.
Wiesz co to nie tyle o wygodę chodzi, co przy większym brzuchu łatwiej stracić równowagę, a każdy upadek może być niebezpieczny Ja nawet teraz nie chodzę na obcasach, bo przy Fabim nie da rady
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 16:36   #107
patu323
Wtajemniczenie
 
Avatar patu323
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 056
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Dzięki dziewczyny, kochane jestescie

Tatę wypuścili ze szpitala. Powiedzieli, ze problem ma podłoże nie kardiologiczce, a neurologiczne. Że półkule nieprawidłowo współpracują ze sobą, mózg wysyła zły sygnał do serca powodując arytmie i ból w klatce piersiowej. Oczywiście na oddział neuroloogiczny nie przyjęli, kazali iść do rodzinnego po skierowanie do neurologa a żeby ten pokierował na odpowiednie badania by potwierdzic i dobrac leki... Wyjątkowo na naeurologa trzeba czekać "tylko" 2 tygodnie. Z jednej strony ulżyło, ze nie serce, z drugiej nadal do końca nie wiadomo co jest i jak leczyć.

Zbierałam dziś mlecze na syrop "miód" Blog Anwen przyszedł z pomocą, wieczorem będę gotowała jak będę miała cytryny zebrałam ładnie 1000 kwiatków czyli na 2 litry i zastanawiam się czy robić więcej czy nie Nie wiem czy faktycznie zadziała na mnie a szkoda robić by wyrzucić, a z drugiej jak będzie dobry to będę zła na siebie że zrobiłam tak mało i muszę rok czekać na następne mlecze. Piła któraś z was cos takiego?

Moje włosy przeżyły wczoraj katastrofe. Zbierałam z moimi bratankami pokrzywę wczoraj na polu i rzucaliśmy się rzepami Tyle, że jeden z nich nie pomyślał i rzucił mi kilka rzepów we włosy. Nie chcecie wiedzieć ile je wyplątywałam i troche wyrwałam

Planuje kupić w tym miesiącu zamiast Palette inny szampon koloryzujący, czyli Marion bądź Joanne i zobaczyć efekt, może będzie łagodniejszy dla włosów niż Palette ale w moim mieście wszędzie jest tylko P. Na allegro już patrzyłam, cena ładna wychodzi, ale mimo wszystko wysyłka drugie tyle co sam produkt co mnie zniechęca, ale jak nie będę miała wyjścia to trudno. Któraś z Was ma jakieś większe doświadczenia z szamponem koloryzującym do 28 myć?
__________________
zapuszczam włosy
patu323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 16:56   #108
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość

Ale jakie? Ja praktyk z zasady nie cierpię, nie wiem jak to w Twojej profesji wygląda, ale w mojej..eh.. Nie nazwałabym tego inwestowaniem w siebie, a wykonywaniem brudnej roboty za frajer. W przyszłym roku marzy mi się staż, ale o tym na razie cicho.

Ja właśnie takie "bolerko" mam niby sweterkowate, czarne, ale cienkie i z rękawem za łokcie, z przodu na trzy guziczki. Idealne do letniej sukienki żeby właśnie coś narzucić na uczelnie. Widzę że nie tylko ja uważam że sukienki na ramiączkach,cycki na wierzchu i super krótkie szorty to nie są stroje na uniwerek, fajnie, myślałam że jestem ostatnim dinozaurem który na ramiona zarzuca bolerko.


Niepłatne raczej. Chcę coś wpisać do CV, podpatrzeć jak co wygląda, pójść na rozmowę kwalifikacyjną, itd. Będę szukać coś ciekawego, zobaczymy
Niestety też nierzadko czuję się odosobniona w tych poglądach. Ludzie mnie zaskakują, ale żeby koszulka na ramiączkach, cycyki i ramiona na wierzchu plus japonki na egzamin to daje do myślenia. Ale Instytut Sztuk Pięknych rządzi się swoimi prawami
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 17:08   #109
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Niepłatne raczej. Chcę coś wpisać do CV, podpatrzeć jak co wygląda, pójść na rozmowę kwalifikacyjną, itd. Będę szukać coś ciekawego, zobaczymy
Niestety też nierzadko czuję się odosobniona w tych poglądach. Ludzie mnie zaskakują, ale żeby koszulka na ramiączkach, cycyki i ramiona na wierzchu plus japonki na egzamin to daje do myślenia. Ale Instytut Sztuk Pięknych rządzi się swoimi prawami
Moim zdaniem się opłaca, sama chce iśc w następnym roku. Koleżanka była teraz tylko 3 miesiące, złożyła CV do Warszawy i oddzwaniali nawet po tych 3 miesiącach praktyki. Do jednej pracy zabrakło jej 1 pkt w teście. Nie wiem jak inne...


patu
zdrówka dla taty


Kupiłam Facelle do używania jako szampon, tylko czemu nie wiedziałam że są aż 3 rodzaje mam nadzieje, że nie różnią się niczym szczególnym. I olejek babydream dla dzieci kupiłam

Edytowane przez n0emi
Czas edycji: 2013-05-13 o 17:14
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 17:20   #110
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość

Hej Sylvi

Pokażesz spódnicę ?
http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...zny%2Bwzor/800


wzór nr 3 noszę romiar S ale wzięłam M, lepiej sie w niej czułam
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 17:27   #111
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Miki, ja numerowalam od tytulowej, ale na tytulowej nie mialam numeru widocznego. A oswiadczenia mialam osobno z tego co pamietam.

I ja sie melduje. Podczytuje caly czas ale pisac mi si odechciewa bo na tel. Laptop o konca lutego jest praktycznie caly czas popsuty.
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 17:38   #112
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

hejka
Miałam dzisiaj ciezki dzien
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 17:52   #113
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
ja numerowałam od tytułowej, ale wiadomo 'niewidzialna jedynka była'
Tak też zrobiłam

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Wiesz co to nie tyle o wygodę chodzi, co przy większym brzuchu łatwiej stracić równowagę, a każdy upadek może być niebezpieczny Ja nawet teraz nie chodzę na obcasach, bo przy Fabim nie da rady
No to też prawda

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...zny%2Bwzor/800


wzór nr 3 noszę romiar S ale wzięłam M, lepiej sie w niej czułam
Świetna Masz pomysł z czym ją nosić? Ja mam tą http://4.bp.blogspot.com/-B9z2vs9Cpp...or-bershka.jpg i jakoś ciężko mi ją z czymś zestawić. Najlepiej wygląda z jasną bluzką i gołymi nogami, ale z moimi bladziochami wstyd się pokazać.

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Miki, ja numerowalam od tytulowej, ale na tytulowej nie mialam numeru widocznego. A oswiadczenia mialam osobno z tego co pamietam.

I ja sie melduje. Podczytuje caly czas ale pisac mi si odechciewa bo na tel. Laptop o konca lutego jest praktycznie caly czas popsuty.
Też tak ustawiłam


Kolejna sprawa to przypisy Do książek to wiadomo, że przy kolejnych cytowaniach op.cit i ibidem, a co z aktami prawnymi Na licencjacie nie stosowaliśmy do aktów skróconych przepisów, a teraz wymyślił że tak.

Taki dał mi przykład, ale wydaje mi się, że to nie jest poprawnie. Gdyby kolejny przypis odnosił się do tego samego art. Kurczę nie wiem jak to ugryźć.

Art. 163 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2.04.1997 r. (Dz.U.1997.78.483 ze zm.).
Art. 165 ibidem.

I jeszcze to

Art. 169 ust. 1 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2.04.1997 r. (Dz.U.1997.78.483 ze zm.).
Art. 15 ustawy z dnia 8.03.1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U.2001.142.1591 ze zm.).
Art. 17 Konstytucji RP, op.cit .
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 18:45   #114
xplasticlove
Rozeznanie
 
Avatar xplasticlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 501
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
hej ho

Miki, moja koleżanka ma 'naszą figurę' i praktycznie do końca ciąży nie miała nic typowo ciążowego chodziła w normalnych spodniach biodrówkach, jedynie górę wymieniła na inny rozmiar teraz jest taki wybór, że spokojnie można się ubierać w normalnych sklepach odzież typowo ciążowa jest często... babcina i obleśna

odżywiłam wczoraj włosy maską Bingo shea i algi iiiii... są super
teraz czekam na zastrzyk masek z allegro i wracam do intensywnej pielęgnacji.. tylko coś olejowanie przestało mi służyć
Miałaś może już inne maski z Bingo czy używasz tylko tą? Byłam dzisiaj w Auchan, tyle zakupów zrobiłam a na maskę właśnie nie mogłam się zdecydować... myślałam o tej z drożdżami, podobno fajna
__________________
"Wystarczy zwrócić uwagę na człowieka, by stał się pociągający i na swój sposób piękny"

Dukan od 23-09-2017
xplasticlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 18:49   #115
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Moim zdaniem się opłaca, sama chce iśc w następnym roku. Koleżanka była teraz tylko 3 miesiące, złożyła CV do Warszawy i oddzwaniali nawet po tych 3 miesiącach praktyki. Do jednej pracy zabrakło jej 1 pkt w teście. Nie wiem jak inne...
Lepsze 3 tygodnie praktyki gdziekolwiek, niż pusta rubryka. Nie wiem tylko, czy lepiej na wakacje, czy w roku akademickim? Chociaż i tak mam zamiar dojeżdżać.



Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...zny%2Bwzor/800


wzór nr 3 noszę romiar S ale wzięłam M, lepiej sie w niej czułam
Ładna

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
hejka
Miałam dzisiaj ciezki dzien
Ja też, dwa demotywujące przedmioty = 8 godzin złości i zdenerwowania.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość

Kolejna sprawa to przypisy Do książek to wiadomo, że przy kolejnych cytowaniach op.cit i ibidem, a co z aktami prawnymi Na licencjacie nie stosowaliśmy do aktów skróconych przepisów, a teraz wymyślił że tak.

Taki dał mi przykład, ale wydaje mi się, że to nie jest poprawnie. Gdyby kolejny przypis odnosił się do tego samego art. Kurczę nie wiem jak to ugryźć.

Art. 163 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2.04.1997 r. (Dz.U.1997.78.483 ze zm.).
Art. 165 ibidem.

I jeszcze to

Art. 169 ust. 1 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2.04.1997 r. (Dz.U.1997.78.483 ze zm.).
Art. 15 ustawy z dnia 8.03.1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U.2001.142.1591 ze zm.).
Art. 17 Konstytucji RP, op.cit .
Ja bym to zrobiła tak:

Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2.04.1997 r. (Dz.U.1997.78.483 ze zm.)., art. 163
Ibidem, art. 165
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 21:08   #116
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomości: 312
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ale mam dziś lenia. Cały dzień palcem nie kiwnęłam. Tylko zrobiłam ciasto. Nawet nic do jedzenia sobie nie zrobiłam.
jak się robi ciasto bez kiwania palcami? a dobry ten bezpalcowiec?
luboczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 23:19   #117
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość



Świetna Masz pomysł z czym ją nosić? Ja mam tą http://4.bp.blogspot.com/-B9z2vs9Cpp...or-bershka.jpg i jakoś ciężko mi ją z czymś zestawić. Najlepiej wygląda z jasną bluzką i gołymi nogami, ale z moimi bladziochami wstyd się pokazać.



.
a wiesz co ona ma az 4 kolory, bialy, zielomy, czerwony i czarny, mam bluzki miętowe, myślę, że będą pasować, coś sie wymysli
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 06:01   #118
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Świetna Masz pomysł z czym ją nosić? Ja mam tą http://4.bp.blogspot.com/-B9z2vs9Cpp...or-bershka.jpg i jakoś ciężko mi ją z czymś zestawić. Najlepiej wygląda z jasną bluzką i gołymi nogami, ale z moimi bladziochami wstyd się pokazać.
Z takim podejściem do końca lata będą blade.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 07:01   #119
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Moje całe życie blade i jakoś chodzę :p

Ja no nie rozumiem tego podejścia ludzi, że jak blade to wstyd pokazać. W piątek jak założyłam mini to jakoś nie zauważyłam, żeby ktoś mi coś wytykał, raczej wręcz przeciwnie

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Mi nogi też podobają sie lekko opalone, ale bez przesady

W ogóle chyba w tym roku slońce mnie polubilo, bo opaliły mi się ramiona, bez poparzeń. Inna sprawa, ze jestem teraz trochę biała, trochę lekko brązowa, wkurzające!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 09:49   #120
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Ja no nie rozumiem tego podejścia ludzi, że jak blade to wstyd pokazać. W piątek jak założyłam mini to jakoś nie zauważyłam, żeby ktoś mi coś wytykał, raczej wręcz przeciwnie
Ja się wstydzę... Ale wstydzę się nie ludzkiego gadania że "o jakie blade!"
tylko tego, że na białych nogach widać wszystkie żyłki, wszystkie ewentualne kropeczki po depilacji, czerwone kolana (mam lekkie odmrożenia), moim zdaniem niesmacznie to wygląda. Poza tym mam odwieczny kompleks na tle "stołowych" nóg a bladość jeszcze to podkreśla i pogrubia Więc kiszę się latem w legginsach albo maxi spódnicy.
Ale opalać ani mi się śni, szkoda czasu a samoopalacze śmierdzą
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-18 15:40:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.