Piękne Toruńskie Panny Młode;-) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-22, 07:13   #31
quieora
Raczkowanie
 
Avatar quieora
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 128
Dot.: Piękne Toruńskie Panny Młode;-)

Odezwałam się już w drugim wątku
quieora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 10:27   #32
SyLvIa_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Piękne Toruńskie Panny Młode;-)

Czytam forum na razie jeszcze z ciekawości, bo właściwie zastanawiamy się czy w ogóle robić wesele. Jest dużo za i przeciw i sami już nie wiemy... Jednak nie o to chodzi. Zauważyłam, że wspominacie o hotelu Walter. Dziewczyny! Omijajcie z daleka! Wprawdzie nie byłam tam na weselu, ale byłam tam niestety na Sylwestra Porażka... Obrzydliwe soki, jakby sok z kartonu rozcieńczony z wodą, jedzenia jak dla mrówek, siedzieliśmy z jęzorami na wierzchu czekając aż coś nam przyniosą. Nie było nawet niczego do skubnięcia na stole A jak w końcu coś przynieśli to się błagało o podwójną porcję bo wiadomo było, że długo znowu nic nie będzie. Jedzenia mało i co więcej bez szału! Nie dosyć, że mieliśmy swoją wódkę, swoje napoję (kupione u nich w barze) to wróciliśmy po nocy sylwestrowej głodni do domu i jedliśmy chleb z serem Podsumowując... najgorzej wydane 450zł w moim życiu!!! Za co??? Więc myślę, że z klientów "weselnych" też skubią z kasy, a oszczędzają na jedzeniu i napojach co jest baaaardzo ważne podczas wesela! Jedyny plus to ładne miejsce, ładna sala, ale nie warta nerwów na jakość i ilość jedzenia. ODRADZAM!
SyLvIa_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.