Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15 - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-07, 18:16   #1411
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Odp: Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Hej kobitki

Co do pierścionka zaręczynowego to ja noszę go na prawej ręce, a po ślubie przełożę na ten sam palec na lewą. Sprawdzałam już wielokrotnie i tak samo pasuje na szczęście na palec, więc nie będzie problemu. Jakoś nie chcę nosić razem z obrączką. Nie do końca mi się to podoba...
Pierścionek jest z białego złota z diamentem, a obrączka będzie z białego i z żółtego (z przewagą żółtego), ale bez żadnych kamieni. Nie wyobrażam sobie przestać nosić po ślubie zaręczynowego...

Co do oszczędzania to owszem, oszczędzamy, ale nie do przesady. Będzie profesjonalny DJ, kamerzysta i fotograf, sesja plenerowa, teledysk narzeczeński. Jedynie sesję narzeczeńską zrobi nam zaprzyjaźniony amator fotografii i sami potem zrobimy z tego save the date. Zaproszenia kupujemy, ale chcemy na nie przeznaczyć nie więcej niż 1 zł, można w tej cenie kupić ładne na all i tak planujemy zrobić. Suknię kupię z salonu, ale zamierzam kupić ją na jesień kiedy będą przeceny i wierzę, że za 2000 zł kupię ładną i taką jaką chcę. Kompletnie nie zależy mi na tym, żeby była jakaś markowa czy coś.
Za auto nic nie płacimy, bo naszym szoferem będzie szwagier TŻ-ta, oprawa kwiatowa to płacimy tylko za kwiaty, a nie za robociznę, bo koleżanka TZ-ta jest florystką. Sprawa sali też ostatecznie rozwiązała się bardzo oszczędnie. Kamerzysta i foto w bardzo korzystnych cenach, DJ może nie najtańszy, ale też nie najdroższy. Rezygnujemy z księgi gości, z menu na stołach (ale winietki będą), z jakiś planów stołów (gości będzie ok. 60, nie jest to naszym zdaniem niezbędne, będą osoby, które będą kierować gości gdzie mają siadać). Z prezencików dla gości też bym zrezygnowała, ale mama powiedziała, że to sfinansuje, więc będą.

A co do czasu no to leci, to fakt Myślę, że teraz jak już minął rok do ślubu to zleci jak z bicza... Velika, myślę, że nam gonitwa zacznie się tak od stycznia, a najbardziej to tak od marca, kwietnia...
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 18:27   #1412
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Ja zaproszenia maksymalnie chce kupic za 1,50 za szt, uwazam ze nie trzeba wiecej,w tej cenie sa piekne na allegro

Ja jak zaczynalam przygotowania i dolaczylam do was to bylo rok i 5mies a tu na dniach rok..
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
26.07.2014


Edytowane przez missmalezji
Czas edycji: 2013-07-07 o 18:28
missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 18:33   #1413
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
no czas zapiernicza ładnie ;]
Teraz dopiero się zacznie szał, tyle rzeczy trzeba ogarnąć, że aż mnie to przeraża
Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
ee bez przesady przeraża mnie, że nie zdążę ze wszystkim

Na prawdę?
A ja zupełnie tego nie czuję, nie czuję, że mamy dużo do zrobienia jeszcze. Ba! Mam wrażenie, że jak największe rzeczy ogarnęliśmy to teraz będą nudy do samego końca.
Mimo, że to niecałe 10 miesięcy mamy mniej więcej rozplanowane co, gdzie, kiedy i jakoś tłoku nie widać.

No chyba, że ja o czymś nie wiem, co jeszcze powinnam zrobić/kupić/przygotować?
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 18:35   #1414
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Ale pogoda cudowna!!! Wczoraj na reportaż jechałam lekko podziebiona a dziś glut do pasa

Cudowny dzień a ja chora!!!

Co do butów to ja bym nie ryzykowala w sumie. Ja mam tiulowy dół a buty np z kamieniami odpadają bo bedą zahaczac. Tak mi sie przypomniało.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 18:36   #1415
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Wróciliśmy z mazur, zjarani i zadowoleni baterie na cały tydzień naładowane

Idę nadrabiać :P
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 18:40   #1416
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Na prawdę?
A ja zupełnie tego nie czuję, nie czuję, że mamy dużo do zrobienia jeszcze. Ba! Mam wrażenie, że jak największe rzeczy ogarnęliśmy to teraz będą nudy do samego końca.
Mimo, że to niecałe 10 miesięcy mamy mniej więcej rozplanowane co, gdzie, kiedy i jakoś tłoku nie widać.

No chyba, że ja o czymś nie wiem, co jeszcze powinnam zrobić/kupić/przygotować?
a masz to jakoś spisane?? podzieliłabyś się
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 18:40   #1417
vixena
Rozeznanie
 
Avatar vixena
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: somewhere in the middle
Wiadomości: 683
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Wróciliśmy z mazur, zjarani i zadowoleni baterie na cały tydzień naładowane

Idę nadrabiać :P
jak komary?
__________________
21/2017
head over heels
vixena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-07, 18:41   #1418
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Apropo różnych ślubnych kwestii, to ostatnio konkretna posucha była, dzisiaj byłam u Maci na ciachu i kawce i jakoś nam zeszło na ślubowanie i całą tą otoczkę i chyba z półtorej godziny przegadałyśmy.
O wszystkim: o sali, o podróży poślubnej, o spince do włosów, kiecce, gościach i innych atrakcjach. Normalnie.. jakoś i się tak ciepło na serduchu zrobiło, że to już wszystko takie realne.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 18:42   #1419
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

mam nerwa przed jutrzejszym dniem i z tego wszystkiego zaliczyłam właśnie 1000 skakanek, a teraz idę się relaksować w wannie..
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 18:48   #1420
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez vixena Pokaż wiadomość
jak komary?
Nie ma tragedii, mam tylko 3-4 bąble na nogach. Niczym się nawet nie pryskałam,a mnie wyjątkowo lubią gryźć :P
Kocham mazury, jezioro, zapach wody, las mogłabym nie wyłazić z wody
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 18:49   #1421
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

ja mam zdjecia naszych zaproszen, ale ze sa na nich nasze dane to nie chcialabym wstawiac na forum. Wiec jesli ktoras ma okazje zerknac to wysle na PW
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-07, 18:51   #1422
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
ja mam zdjecia naszych zaproszen, ale ze sa na nich nasze dane to nie chcialabym wstawiac na forum. Wiec jesli ktoras ma okazje zerknac to wysle na PW
ja poproszę !
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 18:54   #1423
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
ja popijak kawkę i przeglądam relacje PM 2013 bo widzę że nie wszystkie czytałam ( nie wiem jak to możliwe!) jeszcze 63 śluby zostały u PM 2013 a 64 będzie już u nas na wątku, jupi jupi !!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez monikkad Pokaż wiadomość
Hej kobitki

Co do pierścionka zaręczynowego to ja noszę go na prawej ręce, a po ślubie przełożę na ten sam palec na lewą. Sprawdzałam już wielokrotnie i tak samo pasuje na szczęście na palec, więc nie będzie problemu. Jakoś nie chcę nosić razem z obrączką. Nie do końca mi się to podoba...
Pierścionek jest z białego złota z diamentem, a obrączka będzie z białego i z żółtego (z przewagą żółtego), ale bez żadnych kamieni. Nie wyobrażam sobie przestać nosić po ślubie zaręczynowego...

Co do oszczędzania to owszem, oszczędzamy, ale nie do przesady. Będzie profesjonalny DJ, kamerzysta i fotograf, sesja plenerowa, teledysk narzeczeński. Jedynie sesję narzeczeńską zrobi nam zaprzyjaźniony amator fotografii i sami potem zrobimy z tego save the date. Zaproszenia kupujemy, ale chcemy na nie przeznaczyć nie więcej niż 1 zł, można w tej cenie kupić ładne na all i tak planujemy zrobić. Suknię kupię z salonu, ale zamierzam kupić ją na jesień kiedy będą przeceny i wierzę, że za 2000 zł kupię ładną i taką jaką chcę. Kompletnie nie zależy mi na tym, żeby była jakaś markowa czy coś.
Za auto nic nie płacimy, bo naszym szoferem będzie szwagier TŻ-ta, oprawa kwiatowa to płacimy tylko za kwiaty, a nie za robociznę, bo koleżanka TZ-ta jest florystką. Sprawa sali też ostatecznie rozwiązała się bardzo oszczędnie. Kamerzysta i foto w bardzo korzystnych cenach, DJ może nie najtańszy, ale też nie najdroższy. Rezygnujemy z księgi gości, z menu na stołach (ale winietki będą), z jakiś planów stołów (gości będzie ok. 60, nie jest to naszym zdaniem niezbędne, będą osoby, które będą kierować gości gdzie mają siadać). Z prezencików dla gości też bym zrezygnowała, ale mama powiedziała, że to sfinansuje, więc będą.

A co do czasu no to leci, to fakt Myślę, że teraz jak już minął rok do ślubu to zleci jak z bicza... Velika, myślę, że nam gonitwa zacznie się tak od stycznia, a najbardziej to tak od marca, kwietnia...
Zgadzam sie z Toba Na pewnych rzeczach mozna z powodzeniem przyoszczedzic, na innych nie.

Mam dwa pytania:$
1. Ile przeznaczacie na stroj dla TZ?
2. Czy jest sens robic plan rozmieszczenia gosci na 120-150? czy niech kazdy siedzi jak chce?
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 18:55   #1424
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
ja poproszę !
PW poszlo
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 18:59   #1425
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
a masz to jakoś spisane?? podzieliłabyś się
szczerze to nie bardzo.


Ale pomyślmy:

- sala - done
- foto - done
- dj - done
- lista gości - done
- wstępne rozsadzenie przy stołach (co jest głupotą, bo pewnie ze względu na gości jeszcze z 5 razu się to zmieni) - done
- projekt zaproszeń - done

Do zrobienia/kupienia/przygotowania

Sierpień:
- winietki i menu - do kompletu z zaproszeniami - jeden dzień roboty, planuję w najbliższym czasie
- wstępne mierzenie sukni - planuję odwiedzić 2/3 salony i 'wybrać' jakiś kształt
- dograć sprawę pojazdu ślubnego - wstępny zamysł jest, trzeba zdobyć konkretne informacje

Wrzesień:
- poszukiwanie sukni używanej lub z wyprzedaży
- poszukiwanie i kupienie butów

Październik
- poszukiwanie sukni używanej lub z wyprzedaży ciąg dalszy
- wizyta w USC w celu klepnięcia terminu i godziny
- obgadanie kwiatów - bukiet będzie mi prawdopodobnie robić koleżanka koleżanki (jej też robiła bukiet na slub, piękny był) - muszę się z nią spotkać, pogadać, zdecydować z czego da się zrobić bukiet w kwietniu

Listopad
- drukowanie zaproszeń, menu i winietek

Grudzień/Styczeń
- zapraszanie gości
- poszukiwanie i kupienie wszystkiego dla TŻ: garniak, koszula (jeśli będę mieć już suknię), buty i wszystko inne
- kupienie bielizny, biżu, dodatków np. spinki do włosów

Luty:
- umówienie fryzjerki - wstępnie wybrana
- umówienie make-up - wybrana

Marzec:
- próbny make-up i fryz
- dokupienie ostatnich drobiazgów: pończochy, jakiś make-up, ładny parasol i inne duperele
- obdzwonienie tych którzy nie raczyli potwierdzić obecności
- kwiaty na sali - ustalenia i ostateczna decyzja

Kwiecień
- potwierdzenie liczby gości
- przygotowanie planszy rozsadzenia gości
- paznokcie, depilacja (na kilka dni przed)
- kontakt z DJ - ostatnie ustalenia
- kontakt z foto - ostatnie ustalenia
- kontakt z salą - ostatnie ustalenia


W międzyczasie: alkohol (myślę, że będziemy kupować po trochu, albo na jakiejś większej promocji).

Chyba tyle, chociaż piszę z pamięci, więc pewnie kilka rzeczy zapomniałam.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!

Edytowane przez ijaa
Czas edycji: 2013-07-07 o 19:00
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 19:04   #1426
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ja też będę nosić swój zaręczynowy, jest śliczny i bardzo go lubię. Ale nie z obrączką, bo zaręczynowy jest z szafirem i z białego złota, a obrączkę chcę bez żadnych kamieni i z żółtego Palców mam 10, jest go gdzie przełożyć
Tycikata to niezła impreza była widzę Mam nadzieję, że opowiesz
u mnie niestety zaręczynowy pasuje tylko na jeden palec
Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Na prawdę?
A ja zupełnie tego nie czuję, nie czuję, że mamy dużo do zrobienia jeszcze. Ba! Mam wrażenie, że jak największe rzeczy ogarnęliśmy to teraz będą nudy do samego końca.
Mimo, że to niecałe 10 miesięcy mamy mniej więcej rozplanowane co, gdzie, kiedy i jakoś tłoku nie widać.

No chyba, że ja o czymś nie wiem, co jeszcze powinnam zrobić/kupić/przygotować?
ja ostatnio wpadłam w lekką panikę, jak zobaczyłam listy "rzeczy do zrobienia" wklejane tutaj, na wątek bo my mamy tylko foto, video, orkiestrę i salę jak na razie... no i przeraża mnie fakt, że wesele już za rok, a my jeszcze mamy bardzo dużo pieniążków do zebrania
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 19:05   #1427
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
ja mam zdjecia naszych zaproszen, ale ze sa na nich nasze dane to nie chcialabym wstawiac na forum. Wiec jesli ktoras ma okazje zerknac to wysle na PW
Mogę zobaczyć?

Cytat:
Napisane przez ParisParisienne Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Toba Na pewnych rzeczach mozna z powodzeniem przyoszczedzic, na innych nie.

Mam dwa pytania:$
1. Ile przeznaczacie na stroj dla TZ?
2. Czy jest sens robic plan rozmieszczenia gosci na 120-150? czy niech kazdy siedzi jak chce?
1. Jeśli się uda to ok. 1000zł.
Fajny garniak można kupić za 500-600 zł, koszula 100, krawat 50, buty 150-200, bielizna 50, spinki 100.

2. Sama nie wiem, to chyba zależy jak to jest popularne u Ciebie.
U nas jest to standardem i też planujemy zrobić.
Głównie po to by zachować 'porządek' i żeby Ci co chcą siedzieć razem, razem siedzieli, a nie, że jedna czy druga ciotka wejdzie na sale pierwsza i każda usiądzie przy osobny stoliku (mamy okrągłe), na to wejdą znajomi i będą musieli się podzielić bo nie będzie jak usiąść razem.
Dla nas to rozwiązanie sprawdzone i powszechne, ale oczywiście nie konieczne.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 19:11   #1428
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Ja mam zamiar pierścionek nosić z obrączką. Zaręczynowy noszę na prawej dłoni. Na lewej mam inny złoty pierścionek od tż, więc wolnych pasujących palców brak, a mi zawsze podobało się połączenie na jednym palcu zaręczynowego i obrączki



Opalenizna wyłazi, wszystko mnie piecze, twarz najmocniej, zaserwuję sobie na noc nawilżanie retimaxem
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 19:12   #1429
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Byłam na jednym dużym weselu, gdzie siedzieliśmy przy okrągłych stołach. Moim zdaniem to dobre rozwiązanie. Niestety nas młodzi usadzili z swoimi znajomymi zupełnie nie w naszym stylu, którzy już chyba przed ślubem sobie trochę strzelili. ... Ale rozsadzenie gości wydaje się być bardzo praktyczne. Goście i tak porozmawiają z tymi co znają ale można uniknąć kłotni
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-07, 19:13   #1430
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Mogę zobaczyć?



1. Jeśli się uda to ok. 1000zł.
Fajny garniak można kupić za 500-600 zł, koszula 100, krawat 50, buty 150-200, bielizna 50, spinki 100.

2. Sama nie wiem, to chyba zależy jak to jest popularne u Ciebie.
U nas jest to standardem i też planujemy zrobić.
Głównie po to by zachować 'porządek' i żeby Ci co chcą siedzieć razem, razem siedzieli, a nie, że jedna czy druga ciotka wejdzie na sale pierwsza i każda usiądzie przy osobny stoliku (mamy okrągłe), na to wejdą znajomi i będą musieli się podzielić bo nie będzie jak usiąść razem.
Dla nas to rozwiązanie sprawdzone i powszechne, ale oczywiście nie konieczne.
Poszlo

My marynarke, koszule, krawat, spodnie i buty mamy zamiar kupic za 50 - 99 funtow - jest kilka sklepow w okolicy, ktore maja takie fajne oferty wlasnie
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 19:19   #1431
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Zapomniałam o obrączkach!
W sumie po co nam, prawda?

Planujemy ok. listopada.


Aaaaaa i jeszcze zapiszemy się chyba na kurs tańca - kilka miesięcy byśmy chcieli pochodzić. Zaczniemy pewnie ok. października - raz w tygodniu.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Poszlo
Kochana, piękne zaproszenia. Bardzo mi się podobają.

Sama, się ostatnio zastanawiałam czy nie zrobić właśnie jeszcze jednego projektu, właśnie w takiej nie składanej formie.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 19:22   #1432
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Zapomniałam o obrączkach!
W sumie po co nam, prawda?

Planujemy ok. listopada.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------



Kochana, piękne zaproszenia. Bardzo mi się podobają.

Sama, się ostatnio zastanawiałam czy nie zrobić właśnie jeszcze jednego projektu, właśnie w takiej nie składanej formie.

Eee tam, po co obraczki

Dziekuje bardzo zamowilismy 10 probek i ten wzor najbardziej sie TZtowi podobal. Ja mialam innego faworyta, ale te tez sa sliczne a w koncu slub jest nasz wiec tym razem dalam mu wygrac
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 19:54   #1433
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Eee tam, po co obraczki

Dziekuje bardzo zamowilismy 10 probek i ten wzor najbardziej sie TZtowi podobal. Ja mialam innego faworyta, ale te tez sa sliczne a w koncu slub jest nasz wiec tym razem dalam mu wygrac
Tez poproszę !!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 19:56   #1434
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Mam wakacje obrona na 5 a łączna ocena końcowa to 4,5 stresowałam się strasznie a wcale nie było tak źle, w sumie to w ogóle źle nie było ! ;-)

Nie dam rady nadrobić wszystkiego bo strasznie dużo pisałyście w tym tygodniu a ja nie miałam kiedy czytać
Przelecę sobie tylko co tam pisałyście

Wczoraj z TŻ przejechaliśmy rowerami 70 km, pod koniec już ledwo jechałam
Gratuluję obrony!!!

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ja w sumie chcę wesela, ale nie pogardziłabym skromnym, na 60 osób. Niestety rodzina M jest duza a on chce zaprosić prawie wszystkich.
Ja nie chciałam, a będę mieć i coraz bardziej mnie to cieszy

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Elrosa. Ja ostatnio takie dni miałam na studiach, 3 lata temu
I zbieram się do pracy przez urlop mam opóźnienie, więc muszę dzisiaj nadrobić
Ja też dziś w pracy, 12 godzin, ale tak mnie ludzie dziś denerwowali że udało mi się uwinąć szybciej i siedziałam pół godziny w parku stosując terapię uspokajającą

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
hej kobietki

wróciliśmy z odpoczynku nad Wigrami , polecam to miejsce jest urocze i romantyczne i zakochałam się w wodzie tego jeziora , jest cudownie turkusowe (te co były wiedzą)

Zrobiliśmy zdjęcie te co wam mówiłam z kartkami i datą ślubu ale nie wiem czy jestem z nich zadowolona , jak przerobię to wam powiem

Widzę że mam sporo nadrabiania więc zabieram się za to

AAAAAA ..! I polecam jako kolejna osoba orzechową soplicę z mlekiem smakuje jak monte z procentami
Uwielbiam soplicę z mlekiem! Mniam mniam!
Fajnie że udany wypoczynek

Cytat:
Napisane przez tinyheart Pokaż wiadomość
A na której ręce nosicie zaręczynowe?Ja na lewej ale rodzina na to dziwnie patrzy
Ja ostatnio wcale I też się dziwnie patrzą
Ale tak to na prawej Po ślubie przełożę pewnie na lewą.

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
no czas zapiernicza ładnie ;]
Teraz dopiero się zacznie szał, tyle rzeczy trzeba ogarnąć, że aż mnie to przeraża
Ha ha mnie też, zwłaszcza że nudzi mnie już oglądanie wszelakich inspiracji, są lepsze rzeczy w życiu do roboty

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
ee bez przesady przeraża mnie, że nie zdążę ze wszystkim Poza tym to luzik, nie kwiczę dalej na temat kwiatków i nie będzie koloru przewodniego ;] Wkręcona to byłam, jak wybierałam salę, foto i zespół, teraz zostały pierdoły.
Z zaproszeniami mam się zgłosić dopiero w grudniu. No i nadal nie planuję nic zrobić sama, co będzie trzeba mieć, to kupię ;]
Ja też wszystko kupuję, absolutnie nic nie będzie własnoręcznej roboty bo ja nie mam żadnych zdolności manualnych ani żadnych innych A co bym się denerwowała przy tym, szkoda zdrowia


Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
ja mam zdjecia naszych zaproszen, ale ze sa na nich nasze dane to nie chcialabym wstawiac na forum. Wiec jesli ktoras ma okazje zerknac to wysle na PW
Bardzo chętnie zobaczę
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 19:57   #1435
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Odp: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
szczerze to nie bardzo.


Ale pomyślmy:

- sala - done
- foto - done
- dj - done
- lista gości - done
- wstępne rozsadzenie przy stołach (co jest głupotą, bo pewnie ze względu na gości jeszcze z 5 razu się to zmieni) - done
- projekt zaproszeń - done

Do zrobienia/kupienia/przygotowania

Sierpień:
- winietki i menu - do kompletu z zaproszeniami - jeden dzień roboty, planuję w najbliższym czasie
- wstępne mierzenie sukni - planuję odwiedzić 2/3 salony i 'wybrać' jakiś kształt
- dograć sprawę pojazdu ślubnego - wstępny zamysł jest, trzeba zdobyć konkretne informacje

Wrzesień:
- poszukiwanie sukni używanej lub z wyprzedaży
- poszukiwanie i kupienie butów

Październik
- poszukiwanie sukni używanej lub z wyprzedaży ciąg dalszy
- wizyta w USC w celu klepnięcia terminu i godziny
- obgadanie kwiatów - bukiet będzie mi prawdopodobnie robić koleżanka koleżanki (jej też robiła bukiet na slub, piękny był) - muszę się z nią spotkać, pogadać, zdecydować z czego da się zrobić bukiet w kwietniu

Listopad
- drukowanie zaproszeń, menu i winietek

Grudzień/Styczeń
- zapraszanie gości
- poszukiwanie i kupienie wszystkiego dla TŻ: garniak, koszula (jeśli będę mieć już suknię), buty i wszystko inne
- kupienie bielizny, biżu, dodatków np. spinki do włosów

Luty:
- umówienie fryzjerki - wstępnie wybrana
- umówienie make-up - wybrana

Marzec:
- próbny make-up i fryz
- dokupienie ostatnich drobiazgów: pończochy, jakiś make-up, ładny parasol i inne duperele
- obdzwonienie tych którzy nie raczyli potwierdzić obecności
- kwiaty na sali - ustalenia i ostateczna decyzja

Kwiecień
- potwierdzenie liczby gości
- przygotowanie planszy rozsadzenia gości
- paznokcie, depilacja (na kilka dni przed)
- kontakt z DJ - ostatnie ustalenia
- kontakt z foto - ostatnie ustalenia
- kontakt z salą - ostatnie ustalenia


W międzyczasie: alkohol (myślę, że będziemy kupować po trochu, albo na jakiejś większej promocji).

Chyba tyle, chociaż piszę z pamięci, więc pewnie kilka rzeczy zapomniałam.
aaa, dziękuję, bardzo mi się przyda !!!
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 19:57   #1436
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

SimplyDivine ja również poproszę

Ja noszę zaręczynowy na lewej,a obrączkę na prawej i to się już raczej nie zmieni
__________________
***


***



Edytowane przez KaEs
Czas edycji: 2013-07-07 o 19:59 Powód: literówka
KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 19:59   #1437
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

naprawde 1000 zl? albo 100 funtow???
Kurcze ja sie boje czy 1.5 wystarczy ale juz wszystko razem... tak patrze, ze po za promocja to 1 tys. trzeba liczyc u Vistuli np. a chcemy na pewno garnitur slim, bo on szczuply i wysoki i swietnie w takich wyglada...

I pamietajcie kupic TZ 3 koszule ( nie koniecznie wszystkie biale). Moim zdaniem 2 takie jak do slubu ( zeby mogl przebrac, jak sie przepoci albo nie daj Boze pobrudzi ) i trzecia na poprawiny, albo po prostu na kolejny dzien.
Nie jestem pewna, czy brac koszule ze spinkami, chociaz wiem, ze tak elegancko, no ale potem co z taka koszula zrobic? Niezbyt czesto sa potem rakie wielkie wyjscia...
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 20:00   #1438
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Tez poproszę !!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie zobaczę
Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
SimplyDivine ja również poproszę

Ja noszę zaręczynowy na lewej,a obrączkę na prawej i to się już raczej nie zmieni
PW wyslane na zaproszeniach jest tez adres do strony internetowej, ona juz dziala wiec mozna zerknac jesli ktos ma ochote
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 20:06   #1439
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
PW wyslane na zaproszeniach jest tez adres do strony internetowej, ona juz dziala wiec mozna zerknac jesli ktos ma ochote
Niestety nie dostałam
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 20:07   #1440
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Nie ma czasu co marnować, trzeba bimber degustować! PM2014 cz. 15

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Niestety nie dostałam
Przepraszam, wyskoczyl blad, ze chce za szybko wysylac po poprzedniej wiadomosci
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.