Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-10, 08:24   #4501
measia
Wtajemniczenie
 
Avatar measia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sonning Common
Wiadomości: 2 189
GG do measia Send a message via Skype™ to measia
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

lozeczko mam za male
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_5839a.jpg (71,3 KB, 53 załadowań)
measia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 08:26   #4502
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
agatko, a to piecze, swędzi? Masz takie mrowienie w tym miejscu, bo nie wygląda za bardzo na opryszczkę
tak mi to mrowi i piecze...no i też jakbym mogła to bym to rozdrapała ;/


Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Ide pod oxy. BLAGAM o ROZWARCIE!!
Będzie!!
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 08:27   #4503
measia
Wtajemniczenie
 
Avatar measia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sonning Common
Wiadomości: 2 189
GG do measia Send a message via Skype™ to measia
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

dzieki za wsparcie odnosnie duzej. musze zacisnac zeby i przetrwac. Tz jest obrazony na duza i mam wrazenie, ze zostalam z tym sama
measia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 08:59   #4504
_Trufla_
Rozeznanie
 
Avatar _Trufla_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 668
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Hej!

Dziś nadrobię Was w parach...
dzien dobry, widzę że prawie bym przegapiła najważniejsze wydarzenia..


Pytanko mam do Was pilne
Czy szczepiłyście się przed ciążą na różyczkę? Albo chociaż robiłyście p/ciała?
Aha- i jeszcze mi powiedzcie, czym i czy w ogóle szprycować małża przed starankami?
Będę Wam bardzo wdzięczna za pomoc.
W dzieciństwie przeszłam różyczkę i nie jestem pewna czy teraz robili mi badanie w kierunku przeciwciał. Sprawdzę, jak tylko się dowiem jak to badanie sie nazywa.

Sprawdziłam i miałam robione. Przeciwciala mam.

Męża namawiam do łykania salfazinu, ale nie wiem czy się stosuje do moich próśb.

Cytat:
Napisane przez rena5 Pokaż wiadomość
Wieka urodziła

sms od niej: "Kochane Mamy Usia z nami urodziłam o 20.55 upojona gazem :P poszło szybko i nie bolało jak za pierwszym razem. Mam nadzieję, że u Kocurka też już po, jak nie to łączę się z nią i trzymam kciuki...ach jakam szczęśliwa. Dziękuję za kciuki "
Piękne wieści az mi sie micha cieszy..

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Znowu leze w szpitalu..

chodzilam juz po scianach.

Dali mi cos i jestem na fazie...
Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Ide pod oxy. BLAGAM o ROZWARCIE!!

Kocurku kciukasy, by poszło migiem.


Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
tak mi to mrowi i piecze...no i też jakbym mogła to bym to rozdrapała ;/

Będzie!!
a masz w środku pęcherzyki? jeśli nie, to to nie opryszczka. Podejrzewałabym ukąszenie komara, dokuczliwe bo na ustach.
__________________
do śmierci trzeba dożyć

Edytowane przez _Trufla_
Czas edycji: 2013-07-10 o 09:03
_Trufla_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 09:02   #4505
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Witam
Cytat:
Napisane przez measia Pokaż wiadomość
na moja dziala

cynamonowa gratuluje

Dzieki za pohwaly akrobatki

ja dzis myslalam, ze wyjde z siebie i stane obok. a tuz przed tym zatkalo mnie na amen. spoznilam sie po moje duze dziecko, ale zlapalam ja na przejsciu dla pieszych kolo biblioteki wjechalam wiec na parking i zaczekalam jak wyjdzie z biblioteki razem z kolezanka. wyszly, podeszly do mnie po czym duza zapytala, czy moze isc do kolezanki, ja powiedzialam, ze nie bo ma wykonac pewne rzeczy w domu i tu szczelil piorunek w duza. po pol minucie takowej dyskusji, oswiadczyla mi ze ona idzie bo chce spedzic dzien z kolezanka odwrocila sie na piecie i poszla... mnie zatkalo i zadzwonilam do Tz co mam z tym fantem zrobic bo szarpac sie na ulicy i krzyczec nie mam zamiaru. Tz stwierdzil, ze za wszarz i do samochodu najlepiej, a ja na to, ze to nie pomoze, bo ona jest wyzsza i silniej sza ode mnie. zadzwonilam do psychologa, ktory sie nia zajmuje, ale miala wylaczony telefon, wiec zadzwonilam do ojca duzej chlopaka bo on zajmuje sie trudna mlodzieza. zapytalam co mam robic. kazal ja zostawic i on zalatwi sprawe. zamiast wrocic o 16.00 do domu, wrocilam po 19.00 w stanie upojenia adrenalina. kiedy jej cos do tgo lebka dotrze
Przykro mi że macie takie problemy
Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Znowu leze w szpitalu..

chodzilam juz po scianach.

Dali mi cos i jestem na fazie...
Oby Marcelek dziś wyszedł
Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość

A u mnie trochę kłopotów rodzinnych i mało czasu na forum. Humor mi się gdzieś stracił i nie umie znaleźć drogi powrotnej i chodzę taka niepocieszona z kwaśną miną..
Pozdrawiam i miłego dnia dziewuszki.[COLOR="Silver"]

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
A mnie kopnął parszywy zaszczyt ! zrobiła mi sie opryszczka (chyba) na wardze!! tzn mam taki czerwony pkt na dolnej wardze po środku!
Polecam plasterki Compeed.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 09:38   #4506
bacharybnik
Zadomowienie
 
Avatar bacharybnik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 466
Dot.: Odp: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. X

Witam

kooocur trzymam za szybki rozwój akcji i żebyś jak najszybciej i bezboleśnie urodziła


[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;41703449]
Ale póki co, wrzucam zdjęcie : https://www.dropbox.com/s/sctq34oz26jrd6l/IMG_2999.jpg [/QUOTE]

Słodziak
Ja także proszę o więcej zdjęć Arturka bo jest cuuuudowny!
__________________
17.09.2006 KAMIL
14.01.2012 TOBIASZ



07.11.2010[*] Mój Aniołek
10.02.2011[*] Mój Aniołek
10.10.2016[*] Mój Aniołek
bacharybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 09:39   #4507
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Wieka czekamy na zdjęcie.
Kocur oby dzisiaj synek był już z Tobą
Measia współczuję już sobie wyobrażam co będzie u mnie jak mój Stasio nie zmądrzeje też mam żywe sreberko. Jak to mówią małe dzieci mały kłopot duże... aż się boję na samą myśl.
Agatka może to nie opryszczka. Dalej czekasz na @? Ja mam nadzieję, że się nie pojawi.
Rena a jak u Ciebie starania, który masz dc? Mam nadzieję, że uda się w tym m- c
Wika za Ciebie również, za dwie kreseczki.
Iza a Ty jak się czujesz? Ostatnio zupełnie zmieniłaś swoje nastawienie. Z Twoich postów bije taki spokój.
Anitaxeas miejmy nadzieje, że wszystko się jakoś poukłada i za poprawę humoru.
__________________
19.04.2013 r.
Staś i Michaś

Tracimy coś by zrobić miejsce dla czegoś lepszego....
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 09:47   #4508
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez measia Pokaż wiadomość
lozeczko mam za male


Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
tak mi to mrowi i piecze...no i też jakbym mogła to bym to rozdrapała ;/
ale jeśli pęcherzyki się nie pojawiają to nie opryszczka. U mnie w jednym momencie rosną pęcherzyki. Moze spróbuj czymś zasmarować, ale jeśli to jednak jakieś ukąszenie to sama nie wiem czy można Może pastą do zębów, ja w ciąży tak smarowałam i pomagało, na ukąszenie też nie powinno chyba zaszkodzić

Cytat:
Napisane przez measia Pokaż wiadomość
dzieki za wsparcie odnosnie duzej. musze zacisnac zeby i przetrwac. Tz jest obrazony na duza i mam wrazenie, ze zostalam z tym sama
measiu, współczuje, z dużymi bywają duże problemy

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Wieka czekamy na zdjęcie.
Kocur oby dzisiaj synek był już z Tobą
Measia współczuję już sobie wyobrażam co będzie u mnie jak mój Stasio nie zmądrzeje też mam żywe sreberko. Jak to mówią małe dzieci mały kłopot duże... aż się boję na samą myśl.
Agatka może to nie opryszczka. Dalej czekasz na @? Ja mam nadzieję, że się nie pojawi.
Rena a jak u Ciebie starania, który masz dc? Mam nadzieję, że uda się w tym m- c
Wika za Ciebie również, za dwie kreseczki.
Iza a Ty jak się czujesz? Ostatnio zupełnie zmieniłaś swoje nastawienie. Z Twoich postów bije taki spokój.
Anitaxeas miejmy nadzieje, że wszystko się jakoś poukłada i za poprawę humoru.
jutro godzina prawdy
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 09:49   #4509
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez _Trufla_ Pokaż wiadomość
a masz w środku pęcherzyki? jeśli nie, to to nie opryszczka. Podejrzewałabym ukąszenie komara, dokuczliwe bo na ustach.
zaczyna się robić a ukąszenie komaa to na bank nie jest bo już wczoraj zaczęło się pojawiać

Iza dzięki

Edytka @ jeszcze nie mam ale ja jutro powinnam dostać lub w piątek....
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 09:59   #4510
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Ja jak zwykle zapracowana, chyba nie potrafię odpoczywać. Wczoraj malowałam z Tż dalej mieszkanie. Oczywiście zachciało mi się mieć koty w pokoju, więc siedziałam nad nimi pół dnia, bo każdego z osobna rysowałam i malowałam od ręki. Dzisiaj dalej zabieram się do pracy, bo jeszcze zostało mi sprzątanie i na koniec na deser kuchnia, ale zostawię sobie ją chyba na jutro.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Agatka i Wika musi być dobrze ja za was mocno trzymam kciuki. MUSI BYĆ DOBRZE JA INNEJ WERSJI NIE PRZYJMUJĘ . Wchodzę dzisiaj, jutro na watek i chce czytać o dobrych wiadomościach. Bilans w przyrodzie musi zostać zachowany. Wieka i Kocur mają dzieciaczki obok siebie, a Agatka, Wika dwie fasolki w brzuszku i jeszcze czekamy na resztę staraczek
__________________
19.04.2013 r.
Staś i Michaś

Tracimy coś by zrobić miejsce dla czegoś lepszego....
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 10:01   #4511
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Iza a Ty jak się czujesz? Ostatnio zupełnie zmieniłaś swoje nastawienie. Z Twoich postów bije taki spokój.
Czuje się bardzo dobrzeWreszcie uwierzyłam w swoje szczęście
Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
jutro godzina prawdy
Trzymam mocno
Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Ja jak zwykle zapracowana, chyba nie potrafię odpoczywać. Wczoraj malowałam z Tż dalej mieszkanie. Oczywiście zachciało mi się mieć koty w pokoju, więc siedziałam nad nimi pół dnia, bo każdego z osobna rysowałam i malowałam od ręki. Dzisiaj dalej zabieram się do pracy, bo jeszcze zostało mi sprzątanie i na koniec na deser kuchnia, ale zostawię sobie ją chyba na jutro.[COLOR="Silver"]
Pokaz te kotyStrasznie jestem ciekawa efektu.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 10:06   #4512
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Edytka spoko ! Ja wolę to histeroskopię zrobić...
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 10:26   #4513
rena5
Zakorzenienie
 
Avatar rena5
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
A u mnie trochę kłopotów rodzinnych i mało czasu na forum. Humor mi się gdzieś stracił i nie umie znaleźć drogi powrotnej i chodzę taka niepocieszona z kwaśną miną..
Pozdrawiam i miłego dnia dziewuszki.


Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Ide pod oxy. BLAGAM o ROZWARCIE!!
trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez measia Pokaż wiadomość
lozeczko mam za male
nieźle

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Rena a jak u Ciebie starania, który masz dc? Mam nadzieję, że uda się w tym m- c
dziś mam 20dc i chyba obyło się bez owulacji - według mierzonej temperatury więc raczej nici w tym cyklu...

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
jutro godzina prawdy
trzymam kciuki oby się nie pojawiła

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Czuje się bardzo dobrzeWreszcie uwierzyłam w swoje szczęście

_________________________ _____________________

zaraz jestem umówiona na mikrodermabrazję, ale chyba ze względu na pogodę zrobię peeling kawitacyjny a później jadę do rodziców (oderwać od wszystkiego) na tydzień może dłużej - niech mąż trochę zatęskni będę zaglądać z telefonu i czekać na dobre wieści
miłego dnia
__________________
"Prawdziwa wiara to nie modlitwa bez końca. To ufność, że Bóg usłyszał Cię za pierwszym razem."


Mateuszek -> cuda się zdarzają

Edytowane przez rena5
Czas edycji: 2013-07-10 o 10:29
rena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 10:38   #4514
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Oto moje kotki muszę je jeszcze trochę podrasować, bo gdzieniegdzie widać krzywiznę, ale w końcu nie jestem zawodowym malarzem kot1.jpg

kot 3.jpg
__________________
19.04.2013 r.
Staś i Michaś

Tracimy coś by zrobić miejsce dla czegoś lepszego....
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 10:41   #4515
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

I jeszcze jeden do największej poprawy, bo strasznie krzywy.kot 4.jpg
__________________
19.04.2013 r.
Staś i Michaś

Tracimy coś by zrobić miejsce dla czegoś lepszego....
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 10:45   #4516
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Edytka piękne KOOOCURYYY!!!!! Szacun!!


Rena udanego odpoczynku Kochana
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 10:49   #4517
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Agatka ok.
Rena szkoda .
Czekam z niecierpliwością, że w końcu którejś z Was się uda. Tyle przeszłyście, tyle starań. Wierzę, że w końcu musi się udać. .
To zostaje Wika cała nadzieja w Tobie .
__________________
19.04.2013 r.
Staś i Michaś

Tracimy coś by zrobić miejsce dla czegoś lepszego....

Edytowane przez edytte
Czas edycji: 2013-07-10 o 10:51
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 10:57   #4518
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

rena, dobrego odpoczynku

edytte, kocury śliczne moja Chrześnica byłaby zachwycona - nie widzi świata poza kotami

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Agatka ok.
Rena szkoda .
Czekam z niecierpliwością, że w końcu którejś z Was się uda. Tyle przeszłyście, tyle starań. Wierzę, że w końcu musi się udać. .
To zostaje Wika cała nadzieja w Tobie .
moja nadzieja tak z miesiąca na miesiąc przechodzi i tak już 7 miesięcy, no ale zawsze jest
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 11:01   #4519
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Ja odłożyłam starania i chyba wpoiłam sobie, że trzeba robić i korzystać ze wszystkiego z czego nie mogłabym gdybym była w ciąży. Znalazłam sobie sposób na pogodzenie się ze stratą i dobrze się z tym czuję. Mam pewną satysfakcję z tego co robię. Zamierzam rozpocząć od września szkołę fryzjerską - zawsze o tym marzyłam, a nigdy nie było na to czasu. Będzie to takie male zabezpieczenie na wypadek gdyby trzeba byłoby się przekwalifikować. Jestem młoda i zamierzam korzystać z życia. Na drugie dziecko przyjdzie jeszcze czas.
__________________
19.04.2013 r.
Staś i Michaś

Tracimy coś by zrobić miejsce dla czegoś lepszego....
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 11:01   #4520
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

ja sie łudze że po tej histero ginek powie że kolejny cykl stymulowany i będzie trafiony jak poprzednim razem... ale wolałabym się nie nastawiać...poza tym w dniu histero powinnam wziąć ostatnią tabletkę antyków....więc z 2 dni później powinna być @! No i tez łudzę się i mam nadzieję (wiem matką głupich) że to badanie coś wniesie .... znaczy że będzie ten polip czy jakas przegroda niewielka i ją usuną...

Wika trzymam
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 11:14   #4521
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Wika i trzeba wierzyć, że się uda. Nie wolno się poddać.
Ja podziwiam nastawienie Reny i jej siłę walki. Ja po takich przejściach pewnie dawno bym się załamała. A ona nie dość, że się nie poddaje to jeszcze potrafi wesprzeć na duchu inne dziewczyny. Rena .

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
ja sie łudze że po tej histero ginek powie że kolejny cykl stymulowany i będzie trafiony jak poprzednim razem... ale wolałabym się nie nastawiać...poza tym w dniu histero powinnam wziąć ostatnią tabletkę antyków....więc z 2 dni później powinna być @! No i tez łudzę się i mam nadzieję (wiem matką głupich) że to badanie coś wniesie .... znaczy że będzie ten polip czy jakas przegroda niewielka i ją usuną...

Wika trzymam
Musi się udać, czyli lepiej dla Ciebie byłoby gdyby coś znaleźli to byłabyś spokojniejsza i wtedy do do starań........ i czekamy na dwie kreseczki

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Zbieram się bo już południe a ja nic jeszcze nie zrobiłam .
__________________
19.04.2013 r.
Staś i Michaś

Tracimy coś by zrobić miejsce dla czegoś lepszego....
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 11:15   #4522
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
ja sie łudze że po tej histero ginek powie że kolejny cykl stymulowany i będzie trafiony jak poprzednim razem... ale wolałabym się nie nastawiać...poza tym w dniu histero powinnam wziąć ostatnią tabletkę antyków....więc z 2 dni później powinna być @! No i tez łudzę się i mam nadzieję (wiem matką głupich) że to badanie coś wniesie .... znaczy że będzie ten polip czy jakas przegroda niewielka i ją usuną...

Wika trzymam
tak, agatko, ale ta sentencja ma ciąg dalszy - Nadzieja jest matką głupich, co nie przeszkadza jej być uroczą kochanką odważnych
i jeszcze jedna, "kantowska", którą bardzo lubię: Dla przeciwwagi wielu uciążliwości życia niebo ofiarowało człowiekowi trzy rzeczy: nadzieję, sen i śmiech
musi być dobrze
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 11:24   #4523
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Musi się udać, czyli lepiej dla Ciebie byłoby gdyby coś znaleźli to byłabyś spokojniejsza i wtedy do do starań........ i czekamy na dwie kreseczki
póki co luz....byłoby lepiej tyle że robiąc każde badanie liczyłam na to że coś wyjdzie...więc teraz się nie nastawiam na to....


Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
tak, agatko, ale ta sentencja ma ciąg dalszy - Nadzieja jest matką głupich, co nie przeszkadza jej być uroczą kochanką odważnych
i jeszcze jedna, "kantowska", którą bardzo lubię: Dla przeciwwagi wielu uciążliwości życia niebo ofiarowało człowiekowi trzy rzeczy: nadzieję, sen i śmiech
musi być dobrze
hehe...no tak już gdzieś tam u góry wszystko mamy zapisane....
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 11:43   #4524
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
Humor mi się gdzieś stracił i nie umie znaleźć drogi powrotnej i chodzę taka niepocieszona z kwaśną miną..
no to za powroty

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Ide pod oxy. BLAGAM o ROZWARCIE!!


Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Oto moje kotki
boskie. i takie cudownie neurotyczne
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 11:55   #4525
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez cynamon_owa Pokaż wiadomość
Adaś przyszedł na świat 5lipc, sn przez wywoływany poród w połowie 37tc, z wagą 2999g i 49cm.
gratulacje
Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Znowu leze w szpitalu..

chodzilam juz po scianach.

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
A u mnie trochę kłopotów rodzinnych i mało czasu na forum. Humor mi się gdzieś stracił i nie umie znaleźć drogi powrotnej i chodzę taka niepocieszona z kwaśną miną..

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
nie mam własnie nic a nic z takich leków? czym to moge potraktować?? nałożę pastę do zębów....

Czy to w ogóle opryszczka?? w rzeczywistości to bardziej widoczne jest niż tu na fotce ;/
opryszczka, najlepsze plastry compeed.
Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Ide pod oxy. BLAGAM o ROZWARCIE!!
ja też trzymaj się dzielnie
Cytat:
Napisane przez rena5 Pokaż wiadomość
a później jadę do rodziców (oderwać od wszystkiego) na tydzień może dłużej - niech mąż trochę zatęskni będę zaglądać z telefonu i czekać na dobre wieści
miłego dnia
udanych odwiedzin życzę.

zabieram się za obiadek
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 12:00   #4526
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Oto moje kotki muszę je jeszcze trochę podrasować, bo gdzieniegdzie widać krzywiznę, ale w końcu nie jestem zawodowym malarzem Załącznik 5320100

Załącznik 5320101
Jakie superMasz talent
Cytat:
Napisane przez rena5 Pokaż wiadomość


dziś mam 20dc i chyba obyło się bez owulacji - według mierzonej temperatury więc raczej nici w tym cyklu...
Nie mów hop.Mój szczęśliwy cykl też był bez owulacji
Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Ja odłożyłam starania i chyba wpoiłam sobie, że trzeba robić i korzystać ze wszystkiego z czego nie mogłabym gdybym była w ciąży. Znalazłam sobie sposób na pogodzenie się ze stratą i dobrze się z tym czuję. Mam pewną satysfakcję z tego co robię. Zamierzam rozpocząć od września szkołę fryzjerską - zawsze o tym marzyłam, a nigdy nie było na to czasu. Będzie to takie male zabezpieczenie na wypadek gdyby trzeba byłoby się przekwalifikować. Jestem młoda i zamierzam korzystać z życia. Na drugie dziecko przyjdzie jeszcze czas.
Ciesze się że u ciebie lepiej
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 12:26   #4527
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Odp: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

2410 Ale to już po nim widać, taki pucuś się robi I paluszki już ma takie pulchniutkie. Ogólnie wszystko dobrze, tylko ma trochę wzmożone napięcie mięśniowe, trzyma główkę jak 3 miesięczne dziecko. Na brzuszku jak leży, jak ją podnosi :O:O:O Ja widziałam tylko, że ją wygina do przodu i do tyłu, ale na brzuszku go nie kładę, to nie wiem... W każdym razie czekamy do następnej wizyty i jak tak będzie dalej się siłował, to chyba czeka nas jakaś rehabilitacja, ale nie mamy się martwić, to przemija i niektórzy rodzice nawet tego nie rehabilitują, no ale jednak warto.

Za to mnie boli cyc ;( Tak się boję zapalenia, nie chcę antybiotyku... A odciągam regularnie, Mały też pije z niej normalnie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 13:38   #4528
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Ciekawe co Kocura, czy coś się dzieje? Mam nadzieję, że już biedactwo się nie męczy i tuli już synka.
__________________
19.04.2013 r.
Staś i Michaś

Tracimy coś by zrobić miejsce dla czegoś lepszego....
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 13:44   #4529
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Dot.: Odp: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. X

Witam Kochane
w poniedziałek wyjazd zaczynam się tym bardzo denerwować... Zupełnie nie mam na nic czasu ostatnio...
[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;41721025]2410 Ale to już po nim widać, taki pucuś się robi I paluszki już ma takie pulchniutkie. Ogólnie wszystko dobrze, tylko ma trochę wzmożone napięcie mięśniowe, trzyma główkę jak 3 miesięczne dziecko. Na brzuszku jak leży, jak ją podnosi :O:O:O Ja widziałam tylko, że ją wygina do przodu i do tyłu, ale na brzuszku go nie kładę, to nie wiem... W każdym razie czekamy do następnej wizyty i jak tak będzie dalej się siłował, to chyba czeka nas jakaś rehabilitacja, ale nie mamy się martwić, to przemija i niektórzy rodzice nawet tego nie rehabilitują, no ale jednak warto.

Za to mnie boli cyc ;( Tak się boję zapalenia, nie chcę antybiotyku... A odciągam regularnie, Mały też pije z niej normalnie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]
Pers Ty wiesz ile mi pomagałaś więc wiesz też jak bardzo cieszę się razem z Tobą
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 14:26   #4530
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Odp: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Perse - ja nie wiem jak to jest z tym napieciem bo nam nikt nie mowil a Jakub tez tak od razu trzymal glowke i podnosil lezac na brzuchu. Coraz czesciej slysze ze napiecie rozpoznaje sie 3-6 miesiac a wczesniej dac dziecku spokoj i nie stresowac lekarzami. Jakubowi puszcza, juz nie jest to co na poczatku wiec pewnie rzeczywiscie czesc napiecia jest fizjologiczna.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.