Rozstanie z facetem, część XXVII - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-04, 19:26   #4801
czaroownica87
Wtajemniczenie
 
Avatar czaroownica87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 557
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez Lemony Pokaż wiadomość
@czaroownica87,
Hej, ja właśnie mimo, że niedawno dopiero dołączyłam to czytałam jak to u ciebie mniej więcej wyglądało
I wygadać się tutaj możesz zawsze, powiedzieć co ci leży na sercu, po to jesteśmy

Ale nie uważasz, że lepiej będzie dla ciebie jak całkiem zerwiesz kontakt z eksem? Może to trochę zagoi twoje rany zamiast je rozdrapywać cały czas, skoro wiesz już, że nie ma szans na jego powrót/zmianę, a jedynie potrafi ci on mącić w głowie pustymi słowami "myślę o tobie" itp? Jakby chciał, żebyście byli razem to zrobiłby wszystko, by tak było, a nie rzucał miłymi słówkami, które nie mają nic wspólnego z jego czynami.
Pewnie masz rację, tylko to nie takie proste zwłaszcza, że nie rozstaliśmy się w złości czy kłótni. Stwierdziliśmy, że nie chcemy zrywać kontaktu, choć faktycznie pewnie byłoby łatwiej bez niego. Staram się nie odzywać (choć czasem się nie udaję tak jak z tym fb bo to ja zaczęłam), ale to nie takie proste. Ale oczywiście masz rację, te jego słowa nic nie znaczą...tzn. wiem, że on by tego chciał, że mnie kocha nadal, ale że nie zmieni się dla mnie więc w tym momencie nie ma sensu się schodzić, tylko jak tu przekonać do tego swój mózg

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
no tak to nie byłyby szczere życzenia.. chyba nic nie zrobię
z tym, że za 2 tygodnie to ja mam urodziny, szkoda że nie odwrotnie
Jeśli czujesz się skrzywdzona i piszesz, że życzenia byłyby nieszczere to nie pisz. Z pewnością od niego wtedy też ich nie dostaniesz, ale trudno - przecież jakoś to przeżyjesz, prawda?
__________________
happines depends upon ourselves
czaroownica87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 19:26   #4802
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
...
Zabijcie mnie

Jeśli ten trójkąt to z P i tamtą laską, to cóż. Jesteś przewidywalna


Cytat:
Napisane przez Lemony Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn, które właśnie obracają się w towarzystwie/znają mężczyzn, którzy mają od dłużego czasu partnerkę: czy uważacie, że są lojalni/uczciwi wobec niej? Czy istnieją jeszcze tacy mężczyźni?
Tak, są tacy faceci. W ogóle w moim otoczeniu to baby są zdecydowanie gorsze pod tym względem.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 19:30   #4803
czaroownica87
Wtajemniczenie
 
Avatar czaroownica87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 557
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez k-n Pokaż wiadomość
Zerwałam kontakty na serio, mimo że on tego nie chciał, ale muszę ratować samą siebie, nie mogę się katować i zadawać sobie ran. Bo każde spotkanie z nim bardzo dużo mnie kosztowało.
O powrocie nie myślę, pisałam o tym kilka- czy kilkanaście stron wcześniej. Nie wyobrażam sobie po prostu tego - nie umiałabym mu tak zaufać jak na początku, ciągle miałabym w głowie myśl, że on i tak prędzej czy później mnie zostawi.
Ja zamknęłam rozdział życia z nim w roli głównej. Czekam teraz, aż emocje opadną i sprawa stanie się dla mnie obojetna, choć może mi to zająć sporo czasu. Chcę jednak znaleźć normalnego, dojrzałego emocjonalnie faceta, który będzie mnie kochać i dla którego będę wyjątkowa
kurcze chciałabym umieć zrobić to samo
życzę Ci powodzenia i wytrwałości
__________________
happines depends upon ourselves
czaroownica87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 19:33   #4804
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

jest mi źle, jest mi źle, jest mi źle, jest mi źle, jest mi źle
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 19:34   #4805
wycinanka85
Raczkowanie
 
Avatar wycinanka85
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 171
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez Olvnia Pokaż wiadomość
Nie składaj...Ja miałam 2 tygodnie temu urodziny i eks mi napisał życzenia "zdrowia,szczęścia,pomyśl ności i spełnienia marzeń z okazji 19 urodzin". Mało nie zeszłam na zawał,bo to było jeszcze na etapie,gdy umierałam z tęsknoty za nim a tu takie życzonka prosto z serca

szkoda, że jeszcze MIŁOŚCI nie życzył

Ja złożyłam życzenia i to zaraz po północy jak to miałam w zwyczaju (podziękował za "klasowe" życzenia), kupiłam drobny upominek, zaprosiłam na pizze i po co mi to było?
jaka ja byłam GŁUPIA!!
wycinanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 19:40   #4806
Olvnia
Zadomowienie
 
Avatar Olvnia
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 982
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez wycinanka85 Pokaż wiadomość
szkoda, że jeszcze MIŁOŚCI nie życzył

Ja złożyłam życzenia i to zaraz po północy jak to miałam w zwyczaju (podziękował za "klasowe" życzenia), kupiłam drobny upominek, zaprosiłam na pizze i po co mi to było?
jaka ja byłam GŁUPIA!!
hahaha rzeczywiście czułam,że czegoś brakuje w tych życzeniach Niektórzy to klasy i taktu za grosz nie mają. Ale też zaraz po północy napisał,słodziaczek po prostu

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
jest mi źle, jest mi źle, jest mi źle, jest mi źle, jest mi źle
też miałam dzisiaj chwilę załamania i popłakałam 5 minut,ale zobaczyłam swoją twarz w lustrze i powiedziałam sobie " aleś głupia,on nawet o Tobie nie myśli",wstawiłam twarz pod zimną wodę i przeszło Niestety takie uczucia będą jeszcze wracały przez długi czas,ale będzie to coraz rzadsze,trzymaj się
__________________
Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.
The cost of not following your heart is spending the rest of your life wishing you had.
Bieganie i ćwiczenia moją nową miłością.
Książki przeczytane od 07.2014: 40
Olvnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 19:42   #4807
Ins000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez k-n Pokaż wiadomość
Abym jak najszybciej pozbierała się po tym związku i mogła stworzyć zdrową relację z dojrzałym emocjonalnie mężczyzną.
Zazdroszczę osobom, które postrzegają swoją sprawę w ten sposób... Niestety ja mam wrażenie, że straciłam dobrego, wrażliwego mężczyznę, który naprawdę potrafi kochać, tylko trochę się pogubił - o ja naiwna.
Ins000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 19:46   #4808
czaroownica87
Wtajemniczenie
 
Avatar czaroownica87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 557
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez wycinanka85 Pokaż wiadomość
Ja złożyłam życzenia i to zaraz po północy jak to miałam w zwyczaju (podziękował za "klasowe" życzenia), kupiłam drobny upominek, zaprosiłam na pizze i po co mi to było?
jaka ja byłam GŁUPIA!!
yyy faktycznie "przyszalałaś":cojest : oni po prostu nie doceniają takich gestów, a my robimy to, co same chciałybyśmy dostać

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
jest mi źle, jest mi źle, jest mi źle, jest mi źle, jest mi źle
mnie też, mnie też, mnie też ale nie poddamy się tak!

https://www.youtube.com/watch?v=3Jr5cGcx7eo
0:54-1:33 do znudzenia
__________________
happines depends upon ourselves
czaroownica87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 19:47   #4809
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez Ins000 Pokaż wiadomość
Niestety ja mam wrażenie, że straciłam dobrego, wrażliwego mężczyznę, który naprawdę potrafi kochać, tylko trochę się pogubił - o ja naiwna.
Ja mam tak samo Plus myślenie, że już nigdy nikt nie będzie dla mnie taki dobry. Ale walczę z tym, bo zdecydowanie zasługuję na więcej niż kogoś kto się pogubił i od 3 miesięcy się nie może odnaleźć
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 19:48   #4810
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez czaroownica87 Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację, tylko to nie takie proste zwłaszcza, że nie rozstaliśmy się w złości czy kłótni. Stwierdziliśmy, że nie chcemy zrywać kontaktu, choć faktycznie pewnie byłoby łatwiej bez niego. Staram się nie odzywać (choć czasem się nie udaję tak jak z tym fb bo to ja zaczęłam), ale to nie takie proste. Ale oczywiście masz rację, te jego słowa nic nie znaczą...tzn. wiem, że on by tego chciał, że mnie kocha nadal, ale że nie zmieni się dla mnie więc w tym momencie nie ma sensu się schodzić, tylko jak tu przekonać do tego swój mózg
Cytat:
Napisane przez czaroownica87 Pokaż wiadomość
kurcze chciałabym umieć zrobić to samo
życzę Ci powodzenia i wytrwałości
Pogrubione: u mnie było identycznie, rozstaliśmy się bardzo pokojowo, bez najmniejszych kłótni, wylewania pomyj, złości itp. Też stwierdziliśmy, że nie chcemy zrywać ze sobą kontaktu i będziemy się kumplować. Z mojej strony to jednak było niemożliwe. Katusze jakie przechodziłam po spotkaniu z nim powodowały, że rozsypywałam się na milion małych kawałków. Bo kiedyś on za mną szalał, latał, był na każde skinienie, a teraz mnie nie chce. Nie mogłam tego zrozumieć. Okropnie mnie to raniło, tym bardziej że nie mogłam się do niego przytulić ani go pocałować, a tego potrzebowałam.
Zerwanie wszelkich kontaktów nie jest łatwe, sama miałam kilkakrotnie myśli, żeby może jeszcze nie teraz, tylko w przyszły weekend... Ale na szczęście rozsądek brał wtedy górę. Nie miało sensu przeciągać tego z tygodnia na tydzień. Chyba za bardzo kocham samą siebie i za dużo mam szacunku dla samej siebie, żeby w końcu się opamiętać i się ratować. Nie jestem masochistką. Chcę sobie dać szansę na normalnego faceta, na szczęście, nie chcę żyć ciągle w tym bólu!! Nie chcę żyć złudzeniami i głupimi nadziejami, które nigdy się nie ziszczą. Chcę mieć zdrowy związek, gdzie z partnerem będziemy się darzyć wzajemnie miłością i zaufaniem
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 19:51   #4811
Olvnia
Zadomowienie
 
Avatar Olvnia
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 982
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Dziewczyny,może pomoże Wam np. wypisanie w punktach najgorszych rzeczy,które Wam zrobili,najbardziej żałosnych zagrań z ich strony? Trzeba się skupić na tym,co było złe,bo niestety najbardziej męczą te dobre wspomnienia.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez k-n Pokaż wiadomość
Pogrubione: u mnie było identycznie, rozstaliśmy się bardzo pokojowo, bez najmniejszych kłótni, wylewania pomyj, złości itp. Też stwierdziliśmy, że nie chcemy zrywać ze sobą kontaktu i będziemy się kumplować. Z mojej strony to jednak było niemożliwe. Katusze jakie przechodziłam po spotkaniu z nim powodowały, że rozsypywałam się na milion małych kawałków. Bo kiedyś on za mną szalał, latał, był na każde skinienie, a teraz mnie nie chce. Nie mogłam tego zrozumieć. Okropnie mnie to raniło, tym bardziej że nie mogłam się do niego przytulić ani go pocałować, a tego potrzebowałam.
Zerwanie wszelkich kontaktów nie jest łatwe, sama miałam kilkakrotnie myśli, żeby może jeszcze nie teraz, tylko w przyszły weekend... Ale na szczęście rozsądek brał wtedy górę. Nie miało sensu przeciągać tego z tygodnia na tydzień. Chyba za bardzo kocham samą siebie i za dużo mam szacunku dla samej siebie, żeby w końcu się opamiętać i się ratować. Nie jestem masochistką. Chcę sobie dać szansę na normalnego faceta, na szczęście, nie chcę żyć ciągle w tym bólu!! Nie chcę żyć złudzeniami i głupimi nadziejami, które nigdy się nie ziszczą. Chcę mieć zdrowy związek, gdzie z partnerem będziemy się darzyć wzajemnie miłością i zaufaniem


dobrze prawisz
__________________
Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.
The cost of not following your heart is spending the rest of your life wishing you had.
Bieganie i ćwiczenia moją nową miłością.
Książki przeczytane od 07.2014: 40
Olvnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 19:51   #4812
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
jest mi źle, jest mi źle, jest mi źle, jest mi źle, jest mi źle

Tak sobie powtarzaj, a na pewno będzie lepiej
W zeszłym tygodniu miałam podobne myśli, ale zgodnie z radą mojej kumpeli zaczęłam na przekór sobie powtarzać "jestem za☠☠☠ista, jestem za☠☠☠ista, jestem za☠☠☠ista, jestem za☠☠☠ista, jestem za☠☠☠ista..." i bardzo szybko poprawił mi się nastrój

Ty też jesteś za☠☠☠ista i bardzo wartościowa
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 19:59   #4813
Lemony
Raczkowanie
 
Avatar Lemony
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 142
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Tak, są tacy faceci. W ogóle w moim otoczeniu to baby są zdecydowanie gorsze pod tym względem.
Wiem, że baby też potrafią być okrutne pod tym względem, może nawet czasami bardziej, ale akurat pomyślałam o facetach z mojego otoczenia, po prostu przykuło to moją uwagę Może dlatego, że boję się jak następnym razem trafię, skoro tak trudno jest o prostą uczciwość teraz
Lemony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 20:26   #4814
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez Ins000 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę osobom, które postrzegają swoją sprawę w ten sposób... Niestety ja mam wrażenie, że straciłam dobrego, wrażliwego mężczyznę, który naprawdę potrafi kochać, tylko trochę się pogubił - o ja naiwna.
Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo Plus myślenie, że już nigdy nikt nie będzie dla mnie taki dobry. Ale walczę z tym, bo zdecydowanie zasługuję na więcej niż kogoś kto się pogubił i od 3 miesięcy się nie może odnaleźć
Dziewczyny, ja też myślałam w identyczny sposób jak wy!! Że straciłam dobrego, wrażliwego faceta, idealnego kandydata na życie, opiekuńczego, pracowitego, zawsze chętnego do pomocy itd. itp. I ten mój "ideał" tak samo jak Wasi byli - też się pogubił

Pierwszą połowę dnia miałam niesamowicie ciężką, wyłam jak oszalała i myślałam, że z bólu wyląduję u czubków że jestejm na dnie dna i nigdy nie wyjdę na powierzchnię, bo ten ból jest za ciężki do zniesienia. Na szczęście kumpela do mnie zadzwoniła, pogadałyśmy pół godziny i od tej rozmowy nie uroniłam ani łezki
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:33   #4815
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Tyle mądrych rad tu pada, tylko szkoda, że tak ciężko jest je zreazlizować, że tak ciężko odciąć się od tego bólu, pogrzebać nadzieję, bo to ona umiera ostatnia..
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:36   #4816
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Tyle mądrych rad tu pada, tylko szkoda, że tak ciężko jest je zreazlizować, że tak ciężko odciąć się od tego bólu, pogrzebać nadzieję, bo to ona umiera ostatnia..
Dokładnie Niby zawsze wiadomo jak się zachować, ale w praktyce często zapomina się o tym, ehh...
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:39   #4817
wycinanka85
Raczkowanie
 
Avatar wycinanka85
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 171
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Tyle mądrych rad tu pada, tylko szkoda, że tak ciężko jest je zreazlizować, że tak ciężko odciąć się od tego bólu, pogrzebać nadzieję, bo to ona umiera ostatnia..
Dokładnie, ja chociaż zdaję sobie sprawę, że to totalnie bez sensu nadal gdzieś tam w sercu trzymam nadzieję i nie zanosi się na to, żebym pozwoliła jej odejść
wycinanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:47   #4818
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Tyle mądrych rad tu pada, tylko szkoda, że tak ciężko jest je zreazlizować, że tak ciężko odciąć się od tego bólu, pogrzebać nadzieję, bo to ona umiera ostatnia..

Trzeba po prostu znaleźć w sobie siłę wbrew wszystkiemu
Jeśli siebie samą kochasz i szanujesz, chcesz w przyszłości mieć faceta, który będzie Cię kochał bezwarunkowo i szanował, z którym stworzysz zdrowy związek, to kawałek po kawałku zaczniesz odbudowywać swoje życie. Babrząc się w błocie rozpaczy i bólu odbierasz sobie szansę na prawdziwe szczęście i zobojętnienie wobec eksa.
Ja pragnę być szczęśliwa, pragnę dojrzałego emocjonalnie faceta, z którym stworzę rodzinę, dlatego zerwałam kontakt z byłym, choć było mi naprawdę ciężko i chciałam nawet skapitulować, ale na szczęście rozum wziął górę!

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez wycinanka85 Pokaż wiadomość
Dokładnie, ja chociaż zdaję sobie sprawę, że to totalnie bez sensu nadal gdzieś tam w sercu trzymam nadzieję i nie zanosi się na to, żebym pozwoliła jej odejść
Nadzieja matką głupich Po co Ci to? Naprawdę lubisz żyć złudzeniami? Jak masz wyjść na prostą, skoro trzymasz się jakichś mrzonek, które nigdy nie staną się rzeczywistością? Po co siebie samą zadręczasz? Nie chcesz być szczęśliwa?
Nikt nie mówi, że będzie łatwo, ale przekierowuj swoje myśli na pozytywne tory, zacznij od małych spraw. Powiedz sobie samej, że się kochasz, że się lubisz, że jesteś dla siebie samej ważna, że zasługujesz na szczęście.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:53   #4819
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Tak, macie racje. Numer byłego usunęłam-nie znam na pamięć, wiem, że niebawem wyjedzie na szkolenie, a potem bye bye Polsko. Próbowałam setki razy skończyć ten związek, bo znajomi mówili, że widzą, że jest parę dni cudowny, a potem ciągle płacze, bywało, że tygodniami, miesiącami, reasumując: więcej złego niż dobrego przynosił mi ten związek. Ale w końcu do niego wracałam. Teraz wiem, że nigdy nie będzie do końca mój, zawsze będzie zdradzał, bo to taki typ, a poza tym wyjeżdża, nie będzie sposobu na odbudowanie tego co stracone. Może i lepiej. Cieszę się, że powoli moja nadzieja gaśnie w sercu. Chyba doszła do mnie powaga sytuacji i, że to serio koniec, a nie takie pierdzielenie jak wcześniej.
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 21:58   #4820
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Tak, macie racje. Numer byłego usunęłam-nie znam na pamięć, wiem, że niebawem wyjedzie na szkolenie, a potem bye bye Polsko. Próbowałam setki razy skończyć ten związek, bo znajomi mówili, że widzą, że jest parę dni cudowny, a potem ciągle płacze, bywało, że tygodniami, miesiącami, reasumując: więcej złego niż dobrego przynosił mi ten związek. Ale w końcu do niego wracałam. Teraz wiem, że nigdy nie będzie do końca mój, zawsze będzie zdradzał, bo to taki typ, a poza tym wyjeżdża, nie będzie sposobu na odbudowanie tego co stracone. Może i lepiej. Cieszę się, że powoli moja nadzieja gaśnie w sercu. Chyba doszła do mnie powaga sytuacji i, że to serio koniec, a nie takie pierdzielenie jak wcześniej.
Na odbudowanie waszej relacji był czas, był czas, żeby on o Ciebie walczył. Nie zrobił tego, nie wykorzystał szansy, więc sprawa jest jasna.
Naprawdę jest warty tego, żeby po nim płakać i rozpaczać? Pomyśl sobie, że teraz trochę pocierpisz, ale w końcu się podniesiesz i ruszysz z miejsca, że dobrze że to stało się teraz, a nie za kilka lat, kiedy może bylibyście po ślubie i mieli dzieci. Nie zapomnisz ot tak, jak pstryknięcie palcami, ale staraj się nie tarzać we własnym bólu.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 22:12   #4821
wycinanka85
Raczkowanie
 
Avatar wycinanka85
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 171
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez k-n Pokaż wiadomość
Nadzieja matką głupich Po co Ci to? Naprawdę lubisz żyć złudzeniami? Jak masz wyjść na prostą, skoro trzymasz się jakichś mrzonek, które nigdy nie staną się rzeczywistością? Po co siebie samą zadręczasz? Nie chcesz być szczęśliwa?
Nikt nie mówi, że będzie łatwo, ale przekierowuj swoje myśli na pozytywne tory, zacznij od małych spraw. Powiedz sobie samej, że się kochasz, że się lubisz, że jesteś dla siebie samej ważna, że zasługujesz na szczęście.
Bardzo mądrze piszesz. Czysta prawda, tylko, że ja mam problem z samą sobą. Mam już taki głupi charakter. Wydaje mi się, że tylko przy Nim byłam szczęśliwa, że to ja zawaliłam. Małymi kroczkami muszę zmienić tor mojego rozumowania, bardzo, ale to bardzo chciałabym się od tego wszystkiego uwolnić, ale jestem jeszcze zbyt słaba psychicznie...
wycinanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 22:13   #4822
Monorola
Raczkowanie
 
Avatar Monorola
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 369
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez czaroownica87 Pokaż wiadomość
genialne !
__________________
Monorola
Monorola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 22:16   #4823
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

a ja sie dobijam tym
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg
change jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 22:27   #4824
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez wycinanka85 Pokaż wiadomość
Bardzo mądrze piszesz. Czysta prawda, tylko, że ja mam problem z samą sobą. Mam już taki głupi charakter. Wydaje mi się, że tylko przy Nim byłam szczęśliwa, że to ja zawaliłam. Małymi kroczkami muszę zmienić tor mojego rozumowania, bardzo, ale to bardzo chciałabym się od tego wszystkiego uwolnić, ale jestem jeszcze zbyt słaba psychicznie...
Nie jesteś słaba, tak Ci się tylko wydaje. Zobaczysz, że jak uda Ci się osiągnąć mały sukces, poczujesz siłę w sobie i kolejne kroki będą łatwiejsze.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 01:52   #4825
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Spotkałam kolegę z pracy znów nad jeziorem,gadalismy trochę.No i zaczął sie chwalić swoimi podbojami,ze prawie zdymal jakaś mamuske,ze dwa tygodnie nie widział sie z koleżanka a jak ta go zobaczyła to rzuciła sie na niego i chciała seks uprawiać prawie na dworzu.Pytał sie czy pojadę z nim z tydzień na imprezę,i coś tam zaczęła sie wyglupiac z przyjaciółka i tak sie dla żartów bilysmy a on bo zaraz przyjdę i coś głupiego powiedział a pózniej mówi ty mnie jeszcze nie znasz,ja powiedziałam tylko i nie chce poznać!!!
Odwrócilam sie na piecie wziąłam przyjaciółkę i poszłam.No jak tak można gadać takie rzeczy i chwalić sie podbojami swoimi.Nie czuje sie nawet zazdrosna tylko mnie aż obrzydza ze mogłabym sie z nim przepac znów na seks bez zobowiązań gdzie on ma tysiące koleżanek na taki seks ble ...

---------- Dopisano o 02:41 ---------- Poprzedni post napisano o 02:13 ----------

On juz kiedys mówił,ze za laskami latać nie musi bo same mu do łóżka wskakuja i sie na niego rzucają.Pewnie sie dziwi,ze ja tego nie robię

---------- Dopisano o 02:52 ---------- Poprzedni post napisano o 02:41 ----------

Ale najlepsze było to,idę sobie z przyjaciółka do wyjścia i idzie akurat on co to idziecie juz chodzcie do nas.No to ja mówię za moment przyjdziemy.I co pryszlysmy a on z tekstami bo za dużo rozmawiałam z jego kolega z którym swietnie sie dogaduje a nie z nim,to zaraz zaczął kolegę wyciągać i mówić chodź muszę kogoś dzisiaj poznać bo nie wytrzymam zaraz.Podobno ON z pracy sie zwolni nie długo,wiec kontakt sie urwie nie będziemy sie wiecznie widywac w pracy
Niech tam sobie z koleżankami.Daje spokój na jakiś czas z facetami.Bo jak mam kolejna porażkę znosić to ja juz nie wiem,jak mam te siły na to wszystko brać.
Bo dzisiaj tak plakalam i tak mi przykro było ...
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 08:04   #4826
apolonja
Raczkowanie
 
Avatar apolonja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 380
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

k-n, jesteś bardzo mądrą, wartościową kobietą, Twoje posty są bardzo cenne Chciałabym się otaczać takimi ludźmi jak Ty


I trzymam kciuki, żebyś potrafiła jakoś to przejść. Na pewno Ci się uda, jestem tego pewna

(innym wizażankom oczywiścid też tego życzę, a sobie żebym nigdy więcej nie trafiła na żadnego idiotę )
__________________
apolonja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 10:47   #4827
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Heej Haha, co znowu się zadziało?
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Jeśli ten trójkąt to z P i tamtą laską, to cóż. Jesteś przewidywalna
No wlasnie to z tym ze, Elve, ja tego nie planowalam o_O samo jakos ak wyszlo...

I teraz szkoda, ze to sie nie powtorzy, bo ona prawie nie obcuje ze mna ani z P. Jest zla, jak on mogl to zrobic i jak ja moglam sie zgodzic!
Mysle, ze ona sie nie nadaje do tego.

Jeszcze kilka miesiecy temu sama tu pisalam, ze cierpie, a teraz.. cierpi ona. Imprezowalismy we trojke dwie doby, spalismy u P (jak sie facet denerwowal! Az milo popatrzec!), a ona, gdy bylismy w pubie, zamknela sie w lazience I ryczala, a ja musialam ja pocieszac. Potem plakala, gdy bylismy u P (na balkonie, on nie widzial), znowu ja pocieszalam.

I cieszylam sie jak cholera, bo ja nie czulam nic. Przedtem oczywiscie P mi powiedzial, ze nie moze sie ze mna nie kochac i zawsze chce (jej mowil to samo, ale dlaczego ona ciagle wierzy w jego klamstwa?).

Tacy faceci jak on nie zmieniaja sie.
Cholera, szkoda mi, ze ona wciaz cierpi.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 11:07   #4828
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez czaroownica87 Pokaż wiadomość
yyy faktycznie "przyszalałaś":cojest : oni po prostu nie doceniają takich gestów, a my robimy to, co same chciałybyśmy dostać



mnie też, mnie też, mnie też ale nie poddamy się tak!

https://www.youtube.com/watch?v=3Jr5cGcx7eo
0:54-1:33 do znudzenia

uwielbiam to świetnie motywuje

Dzien dobry

Swoją drogą wczoraj przemogłam się do zrobienia listy plusów, a przede wszystkim minusów mojej znajomości z ex... Ilość "-" była zatrważająca I to nie były jakieś chore wymysły, tylko po prostu sytuacje, które sprawiały że byłam smutna i czułam się niekochana przez niego.
Wniosek ze sporządzonej przeze mnie listy jest klarowny: łączyło nas pożądanie, nic poza tym. Przynajmniej z jego strony...

Edytowane przez stupify
Czas edycji: 2013-08-05 o 11:25
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 11:44   #4829
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Stupify, niestety u mnie jedynym plusem było to samo, chemia, pożądanie, seks. Nic poza tym.
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 11:49   #4830
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

No to chyba nie mamy po czym rozpaczać.... taa...
Mój ojciec zawsze powtarzał mi: "Córcia chłopy są głupie, ale baby jeszcze głupsze, co by ten chłop nie wyczyniał, jakby jej nie traktował to bedzie za nim stać murem".
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.