spersonalizowana etykietka na butelkę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-19, 18:54   #1
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614

spersonalizowana etykietka na butelkę


Drogie Panie

idę jutro na ślub i przyjęcie weselne jako gość i pomyślałam, że zaprojektuję* Młodym etykietę na wino, bo zażyczyli sobie alkohol zamiast kwiatków. Może którejś z Was pomysł się przyda, osobiście bardzo ucieszyłabym się z takiego prezentu.

Idąc dalej, etykiety na wódkę, które widuje się na all są (w mojej ocenie) paskudne, więc na pewno na swój ślub (maj 2014) zaprojektuję je osobiście.

*Etykietkę zrobiłam w trialu photoshopa, nie jestem żadnym grafikiem (co widać), ale jestem uparta i skoro ja dałam radę, pewnie każda z Was by dała radę.

Pozdrawiam

ps. 1 etykieta jest moja, wzór ściągałam z tej 2, znalezionej w necie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg etykieta na wino dla błońskich.jpg (100,7 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obrazek.jpg (68,9 KB, 155 załadowań)
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 08:23   #2
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: spersonalizowana etykietka na butelkę

Ja jednak wolę wiedzieć co piję, więc do mnie wszelkie naklejki na wódkę weselną, czy wino nie przemawiają. Chyba, że nakleisz to na fabryczną etykietę, a z tyłu zostanie etykietka informacyjna, chociaż po to, żeby wiedzieć jakie to wino i do czego je wypić.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 13:43   #3
mingunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 155
Dot.: spersonalizowana etykietka na butelkę

Ja dokładnie tak jak melleczka nie jestem zachwycona pomysłem etykiet na wino i wódkę weselną. U mnie na weselu (czerwiec 2014) butelki nie będą oklejane. Zresztą komu by się chciało oklejać ponad 300 butelek
__________________
19.01.2013r.
28.06.2014r.
mingunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 14:23   #4
helcia86
Raczkowanie
 
Avatar helcia86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 320
Dot.: spersonalizowana etykietka na butelkę

Mnie taka etykieta bardzo sie podoba, a gdybym dostala taka w prezencie to bylabym zachwycona, ze ktos przgotowal ja dla mnie ale zgodze sie z melleczka ze dobrze byloby zostawic etykiete z rodzajem wina itd. Dzieki temu wiadomo co sie pije.
helcia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 10:41   #5
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: spersonalizowana etykietka na butelkę

My w ubiegłym roku podarowaliśmy naszym znajomym wino z własną etykietą (zamiast kwiatów właśnie), ale tylko dlatego, że wino było "naszej produkcji", butelkę która jest dedykowana dla wina zakorkowaliśmy korkownicą i zaplombowaliśmy koszulką termokurczliwą (pełna profeska ) na etykiecie były podstawowe informacje, czyli rok produkcji, owoce, z których wino było zrobione i nasze krótkie życzenia. byli mega zadowoleni bo nikt nie dał im takiego winka Uważam, że etykiety na alkoholach ogólnie dostępnych to bezsensowne działanie. No ale kto co lubi.
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 14:54   #6
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: spersonalizowana etykietka na butelkę

można też zrobić taką etykietę i na niej dodatkowo zawrzeć informacje z nazwą wina, rodzajem, kolorem, rocznikiem, miejscem gdzie zostało wyprodukowane
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 15:54   #7
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: spersonalizowana etykietka na butelkę

hmmm mysle ze to zalezy do kogo idziesz na to wesele. jesli jest to bliska osoba to jak najbardziej. swietny pomysl! nalezy tez pamietac ze najwazniejsze jest aby butelka miala akcyze, nie wazne przeciez dla bezpiecenstwa jest to co jest na etykiecie
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 21:58   #8
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: spersonalizowana etykietka na butelkę

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
Ja jednak wolę wiedzieć co piję, więc do mnie wszelkie naklejki na wódkę weselną, czy wino nie przemawiają. Chyba, że nakleisz to na fabryczną etykietę, a z tyłu zostanie etykietka informacyjna, chociaż po to, żeby wiedzieć jakie to wino i do czego je wypić.
Jedno nie wyklucza drugiego z tyłu zostawiłam oryginalną etykietę. Wybrałam dobre, drogie wino, nie zaklejałam etykietki po to, by nie było widać co dostają

Cytat:
Napisane przez helcia86 Pokaż wiadomość
Mnie taka etykieta bardzo sie podoba, a gdybym dostala taka w prezencie to bylabym zachwycona, ze ktos przgotowal ja dla mnie ale zgodze sie z melleczka ze dobrze byloby zostawic etykiete z rodzajem wina itd. Dzieki temu wiadomo co sie pije.


Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
My w ubiegłym roku podarowaliśmy naszym znajomym wino z własną etykietą (zamiast kwiatów właśnie), ale tylko dlatego, że wino było "naszej produkcji", butelkę która jest dedykowana dla wina zakorkowaliśmy korkownicą i zaplombowaliśmy koszulką termokurczliwą (pełna profeska ) na etykiecie były podstawowe informacje, czyli rok produkcji, owoce, z których wino było zrobione i nasze krótkie życzenia. byli mega zadowoleni bo nikt nie dał im takiego winka Uważam, że etykiety na alkoholach ogólnie dostępnych to bezsensowne działanie. No ale kto co lubi.
Świetny pomysł wykorzystam przy winie własnej produkcji


Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
hmmm mysle ze to zalezy do kogo idziesz na to wesele. jesli jest to bliska osoba to jak najbardziej. swietny pomysl! nalezy tez pamietac ze najwazniejsze jest aby butelka miala akcyze, nie wazne przeciez dla bezpiecenstwa jest to co jest na etykiecie
W moim przypadku byli to bliscy przyjaciele , m.in dlatego zdecydowałam się na osobisty charakter etykiety.

Nie rozumiem jednak, skąd ta krytyka, nie prosiłam Was o zdanie tylko podrzuciłam pomysł wiadomo - ile osób tyle opinii

pozdrawiam

ps. Od innych gości dowiedziałam się, że Młodzi byli zachwyceni, ufff
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 13:04   #9
Lady_159
Raczkowanie
 
Avatar Lady_159
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 109
Dot.: spersonalizowana etykietka na butelkę

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
ps. Od innych gości dowiedziałam się, że Młodzi byli zachwyceni, ufff
Ja bym się ucieszyła gdybym dostała taką butelkę na wesele. Strasznie ucieszyłoby mnie to, że ktoś włożył serce i czas w wykonanie takiej etykiety. A że sentymentalna jestem to pewnie zostawiłabym taką butelkę na pamiątkę.
Sama z resztą zrobiłam znajomym coś takiego, nagłowiłam się przy tym co niemiara, ale mnie się podobało (a czy Młodej Parze też to nie wiem, ale mam nadzieję że tak). Pochwalę się też swoimi wypocinami (wiem, że nie jest to cudo programów graficznych, ale bardzo się starałam). Jedyne zdjęcie na butelce jakie mam jest raczej kiepskie, no ale cóż :/) Koncepcje były dwie, ale wygrała fioletowa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (70,1 KB, 52 załadowań)
__________________
- ?... Czego szukasz?
- Szczęścia.
- W lodówce?
- Gdzieś musi być )

Edytowane przez Lady_159
Czas edycji: 2013-07-30 o 13:06
Lady_159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 10:04   #10
nonkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: spersonalizowana etykietka na butelkę

Genialny pomysł z własnoręcznie wykonaną etykietą na butelkę.
Świetne rozwiązanie nie tylko na wesela a też na wszelkie inne okazje, jakieś chrzciny, imieniny, osiemnastki itp.
Trochę czasu to wymaga ale sądzę że warto.
nonkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.