Wymaz pochwy -19 tydzień ciąży, proszę o pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-14, 17:02   #1
katarzyniak
Rozeznanie
 
Avatar katarzyniak
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 909

Wymaz pochwy -19 tydzień ciąży, proszę o pomoc!


Witam ! Jestem obecnie w 19 tygodniu ciąży i odebrałam wyniki wymazu z pochwy, i ten wynik badania jest taki sam jaki miałam w 7 tygodniu ciąży....Lekarz twierdzi, że jest ok, chociaż na początku mówił, że ziarniaki są niebezpieczne w ciąży, nie dostałam żądnych globulek, sama aplikuje sobie lactovaginal (a i tak pałeczek kwasu mlekowego brak - nie wiem jakim cudem?). Boję się bardzo, ponieważ jestem po 2 wczesnych bardzo poronieniach i po jednym późnym w 22 tyg gdzie miałam bakterie e.coli i niewydolność ciśnieniowo-szyjkową. Dodam, że w 13tygodniu miałam założony szew na szyjkę.
Mam podwyższone CRP do 10,5 i nie wiem czy ma to związek z tym wynikiem ?

Moje wyniki są następujące:
nabłonki (+),
pałeczki kwasu mlekowego (-) ,
leukocyty (+),
flora bakteryjna (+++) pałeczki ziarniaków,
rzęsistek pochwowy - brak,
grzyby - brak,
dwoinki neissera - brak,
inne - brak
Stopień czystości pochwy - IIc

Cały czas biorę lavtovaginal i nie mam pałeczek kwasu mlekowego???jakim cudem? No i te ziarniaki??? co innego jakby był jeden plus, ale są 3 co oznacza liczny wzrost...jak mam rozumieć ten wynik? Proszę o pomoc
Czy powinnam się martwić? Bardzo proszę o pomoc, strasznie się boję o swoją ciążę, mam też lekkie upławy biało-jasno żółte raczej bezzapachowe. Ginekolog nie widzi problemu, jednak ja nie wiem czy sytuacja wygląda dobrze skoro wzrost ziarniaków jest obfity?

Bardzo proszę o pomoc! Każda rada jest dla mnie cenna!


__________________
19 maj - 20 maj - (23-24 dzień cyklu) owulacja;
29 maj
- (33 dzień cyklu) zagnieżdżenie;
02 czerwiec - pierwszy test,
08 czerwiec - (43 dzień cyklu) wynik bety - 739.
26 czerwiec - beta 51800 i serduszko

Wymiana kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=822700
katarzyniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 17:07   #2
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Wymaz pochwy -19 tydzień ciąży, proszę o pomoc!

Skonsultuj się z innym ginekologiem.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 17:32   #3
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Wymaz pochwy -19 tydzień ciąży, proszę o pomoc!

Nie znam się ale jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości skonsultuj się z innym ginekologiem
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 20:53   #4
ChmielOwaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Wymaz pochwy -19 tydzień ciąży, proszę o pomoc!

Jestem w 32. tygodniu ciąży i z tego co mi wiadomo to nie powinnaś leczyć się na własną rękę. Leki wydawane bez recepty mogą wywołać więcej złego niż pożytecznego. Zmień lekarza, zrób jeszcze raz badanie. Nie znam się, ale u mnie w 2. trymestrze jak wykryli liczne bakterie to dostałam antybiotyk (Zinnat) i luteinę. Niestety dopiero po ówczesnym wylądowaniu na oddziale Patologii Ciąży i stwierdzeniu, że mogło dojść do przedwczesnego porodu (dostałam przez owe bakterie skurczy). Niestety każda kobieta w ciąży ma osłabioną florę bakteryjną i od byle czego możemy załapać jakiś niechcianych lokatorów. Również zaniechanie od strony lekarza było diametralnie, bo skarżyłam mu się na różne dolegliwości a on skwitował mnie "w ciąży to normalne". Zmieniłam lekarza na młodszą panią doktor. Młodsi lekarze są bardziej sumienni w wykonywanej przez nich pracy, bo nie kieruje nimi rutyna. Tobie też radzę by zrobić to samo. Pamiętaj, że to jest Twoje dziecko i od Twoich decyzji zależy bardzo wiele.
ChmielOwaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.