Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 cz.IX - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Kolejna część naszego wątku będzie nosiła nazwę:
Siatki na porodówke szykujemy bo naszych Bobasów na dniach oczekujemy 0 0%
listopadowo-grudniowe mamusie 2013 0 0%
Już położna na mnie krzyczy, że porodzik sobie życzy! 1 1,75%
Wszystkie w stresie tu żyjemy, torby nasze pakujemy 0 0%
Idzie jesień, za nią zima- czas porodów się zaczyna! 16 28,07%
Tu łóżeczko, tam przewijak- wnet nadejdzie wielka chwila! 1 1,75%
Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? 29 50,88%
Spakuj torbę,kąpiel weź, czas na porodówkę już tyłek wieźć. 1 1,75%
Złota jesień,śnieżna zima czas porodów się zaczyna 8 14,04%
Jesień w pełni,zima za pasem niedługo mama będzie się cieszyć bobasem 1 1,75%
Głosujący: 57. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-24, 14:30   #2341
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
można
Pytanie z cyklu głupich: mrozicie gołąbki surowe czy już ugotowane/upieczone? Bo podobno i tak i tak można, a ja nie wiem jak lepiej
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:32   #2342
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Pytanie z cyklu głupich: mrozicie gołąbki surowe czy już ugotowane/upieczone? Bo podobno i tak i tak można, a ja nie wiem jak lepiej
a to już jak chces, chociaż ja bym mroziłą już ugotowane potem tylko odgrzewasz i już
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:33   #2343
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Oby Danielowi szybko ta temperatura przeszła i żeby go nic nie rozłożyło



Nikt się nie interesował, moja mamcia na szczęście bardzo mi pomogła, póki co moje dziecko trzymam właśnie na rękach i ssie cyca idealnie do tego sadzi okropne bąki Znaczy się że z brzuszkiem już chyba lepiej
Położna odwiedzi mnie w czwartek więc już niedługo wszystkiego się dowiem



W takim razie zaraz biorę się za przeprowadzanie mojego TŻta do pokoju obok a tutaj wprowadzę Jaśka . Kosmetyki mam poukładane na półce i w koszyczkach więc potrzebuję miejsca tylko na ciuszki, mam nadzieję że mi się to wszystko zmieści
Przynajmniej te malutkie żebyś miała pod ręką
Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Reklamowka gotowa ?

No wiec maly mial leniwe dni ? Teraz tak bedzie coraz czesciej
za tygodnie

Nawet mnie nie strasz ja z moim spaniem po 3 h i pobudka
Choc dzis przeszlam sama siebie :P

ciesze sie bardzo ze sie dogadujecie , super z Ciebie mamusia
A Jasiek w tym rozku wyglada jak taki malenki cukiereczek




My dzisiaj przeszlismy samych siebie - pobudka o 11
Wczoraj wieczorem zlapala mnie biegaczka , do tego jakis bol w krzyzu - pomyslalam jest! jest ! cos sie dzieje .. nalalam cala wanne cieplej wody i siedzialam poki moj kregoslup dawal rade - z nadzieja ze sie rozkreci .
Polozylam sie do lozka z lekkim bolem okresowym i - nawet nie wiem kiedy padlam . Obudzilismy sie dzis o 11 i cisza ..
Tz tylko wyparzyl z lozka szybko sie golic , oburzony ze budzika nie nastawil bo myslal ze i tak juz dzis do pracy nie pojdzie

Snil mi sie ze bylysmy w szpitalu odwiedzic dzidziusia Anggie
Nie strasze, tak mi powiedziała ale mówi że też nie wie czy to się faktycznie sprawdza, może u niej to zbieg okoliczności.

A może coś się zaczyna dziać, tylko pomału się rozkręca
Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Można zamrozić gołąbki i wyciągać sobie z zamrazarki w zime na obiadki? Stwierdziłam że też bym porobiła gołąbki ale że teraz nie bardzo ich mogę to porobie już na awaryjne obiadki, bo nie sądzę że zawsze będe miała czas na gotowanie OO i pierogi też porobię.
Można jak najbardziej

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Zadzwoń zadzwoń, bo pewnie też jakieś limity dzienne mają, żeby Ci pasowało i specjalnie nie trzeba było jechać.


głupia baba z tej położnej



zazdrośnik
No to wykonam dzisiaj chyba telefon i spróbuję się umówić
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:35   #2344
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13..

Cytat:
Napisane przez Sylwiaaa88 Pokaż wiadomość
A mój to znowu przesadza z prasowaniem, ogólnie jest pedantem (koszulki w szafie wiszą według kolorów, spodnie w kosteczkę równą poskładane itp), ale jeżeli chodzi o prasownie to już wogóle przesadza, każde zagniec enie, każdy kancik każdy szew musi być idealnie rozprasowany i uprasowany nie to co ja w raz w jedną stronę przejadę raz w drugą i u prasowane
Zazdroszczę, mój wyznaje zasadę, że jak coś jest wymięte, to na ciele się uprasuje, po jakimś czasie Choć w szafkach poukładane ma podobnie jak Twój, więc tu nie mogę narzekać

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
pochwalę się co wymyśliłam dla moich mężczyzn z okazji dnia chłopaka;D
zamówiłam im takie same koszulki, o takie:
http://www.mini-me.pl/koszulka-napis...ieca-p-85.html to dla synka i taką dla tż:
http://www.mini-me.pl/koszulka-napis...eska-p-87.html
myślałam jeszcze czy dla siebie nie wziąć ale na razie odpuściłam może jak już Julo będzie na świecie to i jemu od razu zamówię;D
Bardzo fajny pomysł. Lubię takie śmieszne prezenty, zwłaszcza na dzień chłopaka.
Kiedyś ukradnę od Ciebie ten pomysł
Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Wklejam Wam 3 zdjęcia. Będzie buziaczka z maską i bez, inne porównuje wielkość dłoni maluszka z moją (znam tylko 3 osoby, które mają mniejsze dłonie ode mnie). Całego ciałka Wam oszczędzę, bo wygląda raczej dołująco .
Dzidziu on jest śliczny. Myślałam, że inaczej będzie wyglądał, przez to, że tak wcześnie się urodził, a On jest prześlicznym, małym bobaskiem. Czyli znaczy, że ja w brzuchu, też już nie mam stworka, tylko małe, piękne dzieciątko. Wzruszyłam się jak zwykle
Dla Alisy mądra z niej dziewczynka.

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Na szybko tylko: byłam dziś u rehabilitanta. Inna babka = inna diagnoza I komu wierzyć? Chyba powinnam iść do trzeciego lekarza i zobaczyć, czy potwierdzi którąś z tych, czy usłyszę jeszcze co innego
W każdym razie babka objawów dyskopatii nie widzi, widzi zespół stawu biodrowo-krzyżowego, który daje b.podobne objawy. O znieczuleniu przy porodzie zdecyduje anestezjolog, ale ona z punktu widzenia stanu kręgosłupa nie widzi przeszkód do zzo, ponieważ wkłucie jest w zupełnie innym obrębie niż moje problemy
Także jeśli cc, to może nie będzie narkozy

Babka bardzo fajna, przejęła się ciążą, wypytywała, wybadała... Chciałabym, żeby miała rację co do diagnozy, bo zakropiła mi odrobinę nadziei
I po połogu mam się zgłosić do niej na wizytę - wtedy rtg i bierzemy się za to ustrojstwo.
Aaby do trzeciego specjalisty już nie idź, bo mogłoby się to skończyć trzecią diagnozą Ta jest dosyć optymistyczna , więc tego się trzymajmy
Babka też wydaje się konkretna i fajna.

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Ja tez mam z pierwszego prania fotki zaraz poszukam ..


Ogarnelam troche swoja szafe i wiecie co ? Ja po ciazy bede musiala wywalic wszystkie podkoszulki . Kazda z nich ma jakas taka plame na brzuchu ktora jest juz nie do doprania . Tak ostatnio jem ze wszytsko mam na brzuchu albo na klacie bo do talerza sie schylic nie ma szans .
Zdjęcia prania wszystkie fajne, ale Twoje Trele najlepsze
A co do plam na brzuchu, to mam dokładnie to samo. Czasem czuję się jak małe dziecko, bo non stop się brudzę. Mało tego załatwiłam moje dwie ulubione bluzki i nie chcą się doprać
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:35   #2345
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

ale oczoje*ny lakier kupiłam wczoraj
już mam pomysł jak umalowac pazury na wesele w sobotę
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:36   #2346
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Pytanie z cyklu głupich: mrozicie gołąbki surowe czy już ugotowane/upieczone? Bo podobno i tak i tak można, a ja nie wiem jak lepiej
My z mamą w sumie już ugotowane bo później po wyciągnięciu mniej roboty
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:38   #2347
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Można zamrozić gołąbki i wyciągać sobie z zamrazarki w zime na obiadki? Stwierdziłam że też bym porobiła gołąbki ale że teraz nie bardzo ich mogę to porobie już na awaryjne obiadki, bo nie sądzę że zawsze będe miała czas na gotowanie OO i pierogi też porobię.
Z golabkami bym uwazala, chyba ze jak juz dziecie troche starsze albo nie karmicie piersia.Bo to jednak kapusta i wzdyma.
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 14:39   #2348
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Lineczka, Maomami macie rację. Mniej roboty- lepszy pomysł

Ananas łosoś

A Paulina się dziś odzywała?
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:39   #2349
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Z golabkami bym uwazala, chyba ze jak juz dziecie troche starsze albo nie karmicie piersia.Bo to jednak kapusta i wzdyma.
Ja i tak kapuste zawsze zdejmuję i jem środek
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:40   #2350
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez lubieolowki Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się kompletnie takim babskiem. Też miałam styczność z super lekarką - byłam w chyba 15. tyg. i brzuch mi się strasznie spiął i nie chciał puścić, więc pojechaliśmy do prywatnej lecznicy (bo najbliżej). Wchodzimy do gabinetu, babka pyta na jakim etapie jestem to jej mówię, że 15. tydzień, a ta na mnie wielkie oczy i z tekstem "To co się pani tak wypina?! Ja myślałam, że to już końcówka ciąży!". Dobra, wiem, że jakoś super płaściutkiego brzucha nigdy nie miałam, ale bez przesady... Potem na fotelu mnie bada i brzuch ogląda i mówi, że nie ma pojęcia po co ja się tak wypinam. To jej odpowiedziałam, że ja zawsze miałam odstający brzuch i bluzki luźne noszę... A ta chamsko chwyciła za mój (no niestety ;p) tłuszczyk i mówi "No w sumie to ma pani rację, bo tu samo sadło jest". Mnie po prostu zatkało jak nie wiem i jej się tam rozryczałam, bo zrobiło mi się tak na maksa przykro...
Już nie mówiąc o tym, że czułam się jakbym niepotrzebnie przyszła i ona miała do mnie o to wąty (nie żeby dostawała za to kupę kasiory w prywatnej lecznicy...). W każdym razie Kubuś na USG w ogóle nie chciał jej się pokazać i cały czas się wiercił tak, że nawet go nie mogła zmierzyć, więc się ucieszyłam, że niemiły dla niej, bo ona niemiła dla mamusi xD A i tak malucha obejrzałam jak fikał, więc na pewno miał się dobrze
Trochę jej się głupio zrobiło jak zobaczyła, że się popłakałam i jak założyłam bluzkę to z tekstem "No może ma pani rację z tą bluzką. Taka luźna..."

Także potrafią być wredne babska z zerowym wyczuciem...
Żeby było śmieszniej wklejam swój "końcowo-ciążowy" brzuch wg tej lekarki, który tak straaaaaaaasznie wypinałam w 19. tyg.
No chyba zartujesz
Co za babsko , pewnie sama w ciazy wygladala nie najlepije i do dzis ma kompleksy ..
Na taka babe to ja bym skarge napisala na bank. I ona jeszcze kase od Ciebie wziela za ta wizyte ? Co za pita
Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Trele, a próbowałaś robić przysiady trzymając się czegoś? Bo podobno nie wolno w ciąży, bo poród wywołują
Nie probowalam jeszcze ale boje sie ze jak walne na plecy to bede lezala az po 22 mnie Tz pozbiera
Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
a to już jak chces, chociaż ja bym mroziłą już ugotowane potem tylko odgrzewasz i już
Ja tez mroze ugotowane ..

Dobra dziewczyny ja spadam - bede z doskoku .
Mam plan skoczyc na jakies mini zakupy , cos na obiad . Moze zrobie jakies ciasto
Do tego chce dzis pomysc wszystkie podlogi , zrobic pranie , moze umyc drugie okno .. No napewno nie bede sie dzis oszczedzac - planuje intensywny dzien . Jak to nie pomoze to prosze mnie przepisac na liscie jako trzecia - OD KONCA .
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:42   #2351
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
super! a jaki chciałąś laktator?
Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Woow. Pochwal sie . Jaki laktator ?
dokładnie z tej aukcji: http://allegro.pl/laktator-reczny-lo...556974330.html ma bardzo dobre opinie
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 14:43   #2352
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Lineczka, Maomami macie rację. Mniej roboty- lepszy pomysł

Ananas łosoś

A Paulina się dziś odzywała?
ej bo zaraz sobie podjade do sklepu po ananasa, co prawda z puszki ale ananas
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:45   #2353
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Ja i tak kapuste zawsze zdejmuję i jem środek
ja jak byłam młodsza to zdejmowałam, a teraz nie wyobrażam sobie jeść gołąbków bez kapusty

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
dokładnie z tej aukcji: http://allegro.pl/laktator-reczny-lo...556974330.html ma bardzo dobre opinie
o i jaka cena fajna
Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
ej bo zaraz sobie podjade do sklepu po ananasa, co prawda z puszki ale ananas
ja mam ze 3 plasterki jak chcesz mogę oddać bo pewnie wywalę do śmieci
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:46   #2354
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Pytanie z cyklu głupich: mrozicie gołąbki surowe czy już ugotowane/upieczone? Bo podobno i tak i tak można, a ja nie wiem jak lepiej
lepiej upieczone, mniej roboty, nigdy nie mrożę nie ugotowanych. później cały obiadek gotowy w doslownie pół godziny
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:51   #2355
Asist22
Rozeznanie
 
Avatar Asist22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 679
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez lubieolowki Pokaż wiadomość

Także potrafią być wredne babska z zerowym wyczuciem...
Żeby było śmieszniej wklejam swój "końcowo-ciążowy" brzuch wg tej lekarki, który tak straaaaaaaasznie wypinałam w 19. tyg.
Babsko wstrętne. A brzusio wcale na ciążowy nie wyglądał. Może ona miała problem ze wzrokiem bąź zamiast okularów to lupy założyła.

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Trele, a próbowałaś robić przysiady trzymając się czegoś? Bo podobno nie wolno w ciąży, bo poród wywołują
A ja mam jeszcze jeden pomysł dla Trele, żeby się ze swoim Tż poprzytulała. Podobno sperma zmiękcza szyjkę, a podczas orgazmu wydziela się oksytocyna czy jakoś tak i przyspiesza akcję porodową.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Właśnie nałożyłam sobie obiadek, pierwszy raz od jakiegoś czasu zrobiony własnoręcznie. I wszystko byłoby ok, gdyby ziemniaki były miększe.
__________________
30.07.2011r Mąż i żona
27.11.2013 - Moje serce zabiło mocniej bo się pojawiłeś. Kocham Cię nad życie i już nigdy nie przestanę
Asist22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:51   #2356
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
o i jaka cena fajna
Nooo dlatego sie tak cieszę bo myślałam, że na laktator bede musiala miec ponad stówkę, a tu taka niespodzianka i do tego smoczusie :P
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:57   #2357
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
dokładnie z tej aukcji: http://allegro.pl/laktator-reczny-lo...556974330.html ma bardzo dobre opinie
za udaną licytację
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:58   #2358
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Jutro jadę do lab zrobić badania. I niedaleko mam stamtąd na targ kupię malinki, dynię, pomidorrry!!! Już się doczekać nie mogę
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 15:02   #2359
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
a nie mogli gdzie indziej mu wbić tylko w główkę!

wiesz co, jeszcze nie wiem bo po praniu wcisnęłambyle jak zeby na razie leżało a teraz to uporasowane mniej miejsca zajmuje a teraz jak prasuje i układam to mam wrażenie że będę musiała jakoś inaczej rozplanowac bo mogę się nie pomieścić, a Nela będzie miała swoje 2 komody po 3 szuflady, a chciałam tam jeszcze powkładać pieluchy, kocyki i te inne rzeczyżeby nie stało na wierzchu, a kombinezony będę musiała powkłądać gdzieś indziej żeby zaoszczędzić miejsca w komodach

jeszcze jakby to od nas było zależne ile tyjemy ja nie opycham się, nie jest słodyczy a jestem 13 kg na plusie

duuużo :P i jeszcze mam na struchu chyba ze 2 kartony ale to już takich większych

no właśnie mam tyle samo i musze jakoś ogarnąć żeby się pomieścić :P
Też będę kombinezony musiała powkładać gdzieś indziej żeby mi miejsca starczyło ale dobrze by było te najpotrzebniejsze rzeczy mieć w zasięgu ręki

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Bo Dzidziuś ma piękny zapach,co idę do łazienki to się "sztachnę"

Ten magiczny zamówiłaś?


Co za babsztyl wredny,co jej do Twojej wagi!!!! Postradała wszystkie rozumy.Tylko Cię zdenerwowała niepotzrebnie,a to ta sama co zawsze?



A czemu Ci nie pozwala?
Kup mu z gołą babą albo mam inny pomysł swoje zdjęcie wstaw


To zdrówka,totalnie nieodpowiedzialne zachowanie przedszkolanek


Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Reklamowka gotowa ?

No wiec maly mial leniwe dni ? Teraz tak bedzie coraz czesciej
za tygodnie

Nawet mnie nie strasz ja z moim spaniem po 3 h i pobudka
Choc dzis przeszlam sama siebie :P

ciesze sie bardzo ze sie dogadujecie , super z Ciebie mamusia
A Jasiek w tym rozku wyglada jak taki malenki cukiereczek




My dzisiaj przeszlismy samych siebie - pobudka o 11
Wczoraj wieczorem zlapala mnie biegaczka , do tego jakis bol w krzyzu - pomyslalam jest! jest ! cos sie dzieje .. nalalam cala wanne cieplej wody i siedzialam poki moj kregoslup dawal rade - z nadzieja ze sie rozkreci .
Polozylam sie do lozka z lekkim bolem okresowym i - nawet nie wiem kiedy padlam . Obudzilismy sie dzis o 11 i cisza ..
Tz tylko wyparzyl z lozka szybko sie golic , oburzony ze budzika nie nastawil bo myslal ze i tak juz dzis do pracy nie pojdzie

Snil mi sie ze bylysmy w szpitalu odwiedzic dzidziusia Anggie
Następna ma ubaw z reklamówki

A ja mam ubaw z Ciebie, Trele uwielbiam czytać to co piszesz, teksty masz prześwietne
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 15:02   #2360
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Jutro jadę do lab zrobić badania. I niedaleko mam stamtąd na targ kupię malinki, dynię, pomidorrry!!! Już się doczekać nie mogę
Tez jutro jade na badania, jeszcze muszę zadzwonić do mamy i poprosić żeby mi kupiła pojemniczek na siuśki bo zapomniałam kompletnie.

właśnie przeglądam allegro i znalazłam laktator ręczny a aventa za 35 zł, oczywiście używany i się głowie kupić czy nie
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 15:02   #2361
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez lubieolowki Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się kompletnie takim babskiem. Też miałam styczność z super lekarką - byłam w chyba 15. tyg. i brzuch mi się strasznie spiął i nie chciał puścić, więc pojechaliśmy do prywatnej lecznicy (bo najbliżej). Wchodzimy do gabinetu, babka pyta na jakim etapie jestem to jej mówię, że 15. tydzień, a ta na mnie wielkie oczy i z tekstem "To co się pani tak wypina?! Ja myślałam, że to już końcówka ciąży!". Dobra, wiem, że jakoś super płaściutkiego brzucha nigdy nie miałam, ale bez przesady... Potem na fotelu mnie bada i brzuch ogląda i mówi, że nie ma pojęcia po co ja się tak wypinam. To jej odpowiedziałam, że ja zawsze miałam odstający brzuch i bluzki luźne noszę... A ta chamsko chwyciła za mój (no niestety ;p) tłuszczyk i mówi "No w sumie to ma pani rację, bo tu samo sadło jest". Mnie po prostu zatkało jak nie wiem i jej się tam rozryczałam, bo zrobiło mi się tak na maksa przykro...
Już nie mówiąc o tym, że czułam się jakbym niepotrzebnie przyszła i ona miała do mnie o to wąty (nie żeby dostawała za to kupę kasiory w prywatnej lecznicy...). W każdym razie Kubuś na USG w ogóle nie chciał jej się pokazać i cały czas się wiercił tak, że nawet go nie mogła zmierzyć, więc się ucieszyłam, że niemiły dla niej, bo ona niemiła dla mamusi xD A i tak malucha obejrzałam jak fikał, więc na pewno miał się dobrze
Trochę jej się głupio zrobiło jak zobaczyła, że się popłakałam i jak założyłam bluzkę to z tekstem "No może ma pani rację z tą bluzką. Taka luźna..."

Także potrafią być wredne babska z zerowym wyczuciem...
Żeby było śmieszniej wklejam swój "końcowo-ciążowy" brzuch wg tej lekarki, który tak straaaaaaaasznie wypinałam w 19. tyg.
Ja pierdziele nie wierzę w to co czytam

A brzusio śliczny

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
nie chce zrobić i dla mnie?
Super że tak szybko doszłaś do siebie

Ja też

Ale głupi babsztyl, nie przejmuj się jej gadką.A jak będziesz szła ostatni raz na wizytę do gina przed porodem to powiedz jej że w życiu nie widziałaś tak nieprzyjemnej i negatywnie nastawionej do pacjentek położnej

Na pewno zdążycie, a jak wylądujesz w szpitalu to zobaczysz jak TŻ dostanie motorka w tyłku



hehhe nooo

Ja tak zrobiłam, dwie pierwsze szuflady oddaję córeczce, muszę tam zmieścić ubranka od rozmiaru "0" do 62. Jedna szuflada zajęta jest już białymi, a drugą przeznaczam na kolory.
Zostało jeszcze tyle tego że pół wojska by się najadło więc zapraszam
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 15:04   #2362
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Też będę kombinezony musiała powkładać gdzieś indziej żeby mi miejsca starczyło ale dobrze by było te najpotrzebniejsze rzeczy mieć w zasięgu ręki
tylko własnie ja mam z tym problem że nie mam gdzie kombinezonów wrzucić.. będę musiała chyba zrezygnować z jednej półki w naszej szafie a mamy tylko narożną więc też ciężko będzie albo w naszej komodzie, no nie wiem zobaczymy
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 15:05   #2363
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Jutro jadę do lab zrobić badania. I niedaleko mam stamtąd na targ kupię malinki, dynię, pomidorrry!!! Już się doczekać nie mogę
Dziewczyny błagam przestańcie pisać o jedzeniu Któraś z Was pisała tutaj coś o frytkach, ślina mi aż do kostek sięgnęła kiedy to przeczytałam Tak wiele bym zjadła ale niestety niewiele mogę
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 15:09   #2364
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Tez jutro jade na badania, jeszcze muszę zadzwonić do mamy i poprosić żeby mi kupiła pojemniczek na siuśki bo zapomniałam kompletnie.

właśnie przeglądam allegro i znalazłam laktator ręczny a aventa za 35 zł, oczywiście używany i się głowie kupić czy nie
Ja mam zamiar kupić ten z TT, pełen zestaw, z butelkami, pojemnikami, wkładkami laktacyjnymi, smoczkami i pojemnikiem do sterylizacji za 139zł. Jest ręczny, ale ma świetne opinie, w dodatku jednak wolałabym albo nowy, albo chociaż wymienić nakładkę tę masującą- a taka wymiana to też wydatek.

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny błagam przestańcie pisać o jedzeniu Któraś z Was pisała tutaj coś o frytkach, ślina mi aż do kostek sięgnęła kiedy to przeczytałam Tak wiele bym zjadła ale niestety niewiele mogę
Czyli trzymasz ścisłą dietę matki karmiącej? Tak ogólnie, czy przez problemy Jaśka z brzuszkiem?
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 15:10   #2365
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny błagam przestańcie pisać o jedzeniu Któraś z Was pisała tutaj coś o frytkach, ślina mi aż do kostek sięgnęła kiedy to przeczytałam Tak wiele bym zjadła ale niestety niewiele mogę
a stosujesz jakąś rygorystyczną dietę czy nie?
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 15:16   #2366
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Witam moje Panie!
Ja po wizycie. Generalnie młody zdrów jak rybka, wszystkie organy, przepływy i pomiary w normie. Waży 1469 g. czyli szykuje się nam średniaczek. Jakoś na tym USG nic nie widziałam, dzieciak już za duży i ten obraz taki niewyraźny. Dobrze czułam, że się obrócił i leży teraz pięknie głową w dół a mamusię kopie wysoko po żebrach niemal. Termin nadal tydzień później niż wg OM, tak jest od samego początku (4.12) – ciekawe czy urodzę w listopadzie czy w grudniu…
Gratuluję wizyty i kolejnego średniaczka. Chyba większość tu mamy średniaków, albo ja zwracam na to uwagę bardziej, bo sama takowego mam
Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
Ja sobie zajęcie wymyśliłam, musze zapisać sobie fazy księżyca i słońca od połowy pażdziernika aż do końca listopada z dokładnymi godzinami i sprawdzić, jak już się urodzi Gabriel jego profil astrologiczny i co będzie dominować w jego charakterku.
Specjalnych życzeń nie mam, byle tylko nic mi się nie otarło o panne, zwłaszcza księżyc. Pobawie się w czarownice
Widzę, że nie tylko ja wymyślam sobie takie głupoty

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Wlasnie mi jedna z tutejszych mam napisala ze rodzila dziecko 4,8 kg naturalnie , ale wypchnac nie mogla to sie cudem zgodzili na CC . To ja juz nie wiem co tu jest wskazaniem do CC.
O matko współczuję tej kobiecie, ale u nas też często się słychać o takich sytuacjach.

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Wypchniecie - wypchnieciem ale moze cie sobie potem wyobrazic te dziursko po takim bobasie? A tu zyc trzeba dalej
Po takim dziecku to chyba nie do konca wszystko wraca do normy ..
Myślę, że tak do końca, to nawet po średniaku, dziursko (jak to zgrabnie nazwałaś ) nie wraca do poprzedniego stanu Także nie chce nawet myśleć, jak to wszystko wygląda po 5 kilogramowym dziecku.
Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Boję się że pochlapie pępuszek, źle coś umyje, źle będę trzymać...O mam pytanie, będziecie myły bobasy gąbeczką? W sumie nawet nie pomyślalam o tym...
Jak byłam na warsztatach z mamo to ja, to babeczka mówiła, żeby nie myć myjkami ani gąbkami, bo to zbieranina bakterii, a po za tym bobas bardzo lubi dotyk naszych dłoni. Ja akurat jak zamawiałam wyprawkę, to zapomniałam zamówić myjek. Mam w razie czego jedną, którą dostałam do ręcznika, ale ogólnie planuje myć ręką.

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Obejrzę sobie zaraz. Musiałam zacytować, żeby nie szukać

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka co 2 miesiace łapie faceta na dziecko. Tzn. Mówi mu że zrobiła test, potem niby idzie potwierdzić wszystko jest ok i w ok 13tc traci dziecko. Zróznych przyczyn. Wtedy on jej nie zostawia bo jednak myśli ze stracił też swojego bobasa, a jak juz chcą sie rozstać to ona znów w ciaży.. wiec pewnie taki test by kupiła
Ja znam taką dziewczynę, która wkręca facetom, że jest z nimi w ciąży i wyciąga kasę na skrobankę. Jej pewnie taki test też by się przydał.

Pilnuję właśnie 5 letniego sąsiada diabełka (tego co kiedyś wysmarował inne dziecko kupą) także wybaczcie, że tak wolno idzie mi to nadrabianie, ale same rozumiecie, że muszę go mieć na oku Jeszcze mnie gdzieś wysmaruje
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 15:16   #2367
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny błagam przestańcie pisać o jedzeniu Któraś z Was pisała tutaj coś o frytkach, ślina mi aż do kostek sięgnęła kiedy to przeczytałam Tak wiele bym zjadła ale niestety niewiele mogę
Domi wybacz,że Ci ochoty na frytale narobiłam
Dołączam się do pytania dziewczyn
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 15:20   #2368
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

matka karmiąca jest wśród nas a Wy tu o jedzeniu piszecie
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 15:21   #2369
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar kupić ten z TT, pełen zestaw, z butelkami, pojemnikami, wkładkami laktacyjnymi, smoczkami i pojemnikiem do sterylizacji za 139zł. Jest ręczny, ale ma świetne opinie, w dodatku jednak wolałabym albo nowy, albo chociaż wymienić nakładkę tę masującą- a taka wymiana to też wydatek.

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------



Czyli trzymasz ścisłą dietę matki karmiącej? Tak ogólnie, czy przez problemy Jaśka z brzuszkiem?
Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
a stosujesz jakąś rygorystyczną dietę czy nie?
Cytat:
Napisane przez Dzastin08 Pokaż wiadomość
Domi wybacz,że Ci ochoty na frytale narobiłam
Dołączam się do pytania dziewczyn
Wzięłam sobie ze szpitala listę rzeczy wskazanych i zabronionych mogę Wam to spisać i tutaj wkleić jak jesteście zainteresowane . Staram się unikać tego co zakazane bo boję się że zaszkodzę Jaśkowi, szkoda mi go jak się męczy kiedy go brzuszek boli a ja jestem bezradna i nie mogę mu pomóc

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
matka karmiąca jest wśród nas a Wy tu o jedzeniu piszecie
Właśnie ! się Wam należy noo ! Też Wam będę takiego smakora robić jak Wy urodzicie, a co mi tam
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 15:24   #2370
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Czy już wiecie,czy już wiecie-Jasiek pierwszy jest na świecie! Mamy XI-XII'13 c

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Wzięłam sobie ze szpitala listę rzeczy wskazanych i zabronionych mogę Wam to spisać i tutaj wkleić jak jesteście zainteresowane . Staram się unikać tego co zakazane bo boję się że zaszkodzę Jaśkowi, szkoda mi go jak się męczy kiedy go brzuszek boli a ja jestem bezradna i nie mogę mu pomóc

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------



Właśnie ! się Wam należy noo ! Też Wam będę takiego smakora robić jak Wy urodzicie, a co mi tam
możesz spisać w wolnej chwili

złośliwa jesteś :P
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.