Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-26, 08:31   #931
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dziewczyny , która z Was cwiczy z Mel B ?? Jakie efekty sa po Jej seriach ?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
w moim odczuciu bardziej karmelowy odcien wychodzi z cieplego beżowego...
ale mozna tak probowac tylko tego czerwonego z 4-5 cm na cala farbe zlotego. jakby wyszlo zbyt czerwono to sie wymyje...

Czyli np te odcienie moznaby było zmieszać tak jak piszesz ( 2 fotki)?? Może probowac 7.3 ??

Bo ja znalazłam odcien innej firmy który ma numeracje 8,36 badz też 9,36 i nie wyszło by to samo ( 3 fotka)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg alfaparf-evolution-of-the-color-permanent-coloring-cream-2-05-oz-8-3-light-golden-blonde-600x600.jpg (47,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farba866i.jpg (14,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3497967442_1.jpg (9,8 KB, 11 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-09-27 o 20:12 Powód: post pod postem
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 08:54   #932
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Agatko chyba jestesmy takie same ;*
Byłam tydzien u babci i teraz nie moge sobie miejsca znalesc

najchetniej rzuciłambym to wszystko i wracała do domu...
Ale nie moge, nie znajde u siebie pracy...
Sama nie wiem...
meczy mnie to mieszkanie tutaj, które jest do generalnego remontu,co drugi dzien musze odkurzac i myc podłoge,jeszcze treaz z kotem to juz wogolejak piasek po domu roznosi..
Tż w ogole mi nie pomaga...
Wychodzi przed 8 wraca przed 19 i juz nic mi w domu nie pomoze, bo jest zmeczony..
ja tez jestem!
dzisiaj mam na 11 i juz mam pozmywane po kolacji, odkurzone mieszkanie, posprzatana łazienke...a ide na 10 h do roboty...
On kostki w kiblu nie moze zmienic od 2 tyg...
Przepraszam chyba za bardzo sie rozpisalam,ale juz nie daje rady...


https://www.google.pl/search?q=gliss...02%3B350%3B292
;>


hejo
spoko nie uciekniemy Ci


opowiadaj jak było kochana...
Zazdraszczam Ci tych wakacji strasznie
super naprawde pierwszy raz byłam na takich zagranicznych wczasach i nie ma porównania do wakacji nad naszym morzem my akurat byliśmy na małej wiosce, co później doceniłam, bo jak pojechaliśmy do większego miasta to każdy na każdym, pełno turystów. A u nas spokój, nie widziałam przez cały pobyt ani jednego wrzeszczącego dziecka nikt na plaży nie leżał mi na głowie, zresztą tu takie plaże były, kamieniste zejścia w dół i leżało się na płytach betonowych i mieściły się tam 2 koce więc spokój do wszystkich. Była plaża też piaszczysta,ale okazało się,że to plaża nudystów więc zostaliśmy na naszych płytach piękne widoki, piękne zachody słońca, dobre piwko, winko i rakija ogólnie klimat taki jak na wsi, ludzie tam nie mają płotów, bo nikt ni kradnie, po podwórkach zamiast psów chodzą żółwie a na drzewach rosną limonki, kiwi i figi

Mnie też męczy mieszkanie z teściami i mam nadzieję, że do Świąt się wyprowadzimy... może nie robią mi nic strasznego, ale lubię mieć wszystko po swojemu i chodzić nawet w majtkach po chacie, a tutaj nie mogę. Tylko te ceny mieszkań do wynajęcia
Mi TŻ akurat pomaga,ale wszystko muszę mu powiedzieć i pokazać palcem, bo powiedziałam,że nie będę sprzątać po jego rodzicach i ja sprzątam tylko nasz pokój. Ale rozumiem co masz na myśli, też najchętniej bym to wszystko walnęła w cholere życie za dzieciaka było łatwiejsze
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Sprobuje ja zostawiać tak jak pisala. Ale nie wiem co z tego będzie. A do sąsiadów wole nie chodzic
Zaraz jade z nia do weterynarza żeby jakos obciac te długie szpony...

Czekamy


I jak było na wakacjach?

A co to za szkoła, 2 letnia?
Agatko musisz ją nauczyć zostawać, jak już ktoś wcześniej napisał nawet na kilkanaście minut samą, idź do sklepu i wracaj, tak,żeby przyzwyczaiła się, że zawsze wracasz, bo później może być ciężko jak nie będzie Cie kilka czy kilkanaście godzin. Do domu jej nie woź, bo to bezsensu, później jak będziesz miała jakąś pilną sprawę czy będziesz chciała wyskoczyć na godzinkę to zawsze będziesz musiała ją wozić. Albo kup jej drugiego pieska,żeby miała towarzystwo haha

Na wakacjach super wyżej napisałam więcej
a szkoła tak dwuletnie zaoczne technikum
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 09:57   #933
julkakulka
Raczkowanie
 
Avatar julkakulka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 299
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , która z Was cwiczy z Mel B ?? Jakie efekty sa po Jej seriach ?
kumpela cwiczy, mowi, ze posladki plona
ale efekty u niej sa super, moze i ja sie w koncu za nie wezme
__________________
Don't judge me, I was born to be AWESOME, not perfect
julkakulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 09:59   #934
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Hej

Princesska a w jakiej mieścinie byliście? ja kiedyś byłam w Primosten, na samym końcu i też wspominam super ciężko po takich wakacjach dojść do siebie, zwłaszcza, że tutaj tak zimno u mnie najgorzej było po powrocie z Kenii w środku zimy, miałam doła dobry miesiąc.

Co do mieszkania z teściami to... z nami mieszka Tata TŻ, starszy pan po 70-tce. I ogólnie jest dobrze, ale w kuchni robi mi sajgon... doprowadza mnie to do szału

a co do włosów to mój kolor obecnie wygląda tak ostatnie farbowanie jakoś pod koniec kwietnia/początek maja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0004.jpg (81,0 KB, 158 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-09-27 o 20:13 Powód: post pod postem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 10:22   #935
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej

Princesska a w jakiej mieścinie byliście? ja kiedyś byłam w Primosten, na samym końcu i też wspominam super ciężko po takich wakacjach dojść do siebie, zwłaszcza, że tutaj tak zimno u mnie najgorzej było po powrocie z Kenii w środku zimy, miałam doła dobry miesiąc.

Co do mieszkania z teściami to... z nami mieszka Tata TŻ, starszy pan po 70-tce. I ogólnie jest dobrze, ale w kuchni robi mi sajgon... doprowadza mnie to do szału
W Drage to koło Zadaru jest więc tak w sumie po środku noooo jak myślę sobie, że niedawno wylegiwałam się na plaży, a teraz deszcz leje tutaj i zaraz muszę się ubrać ciepło i iść do pracy to mi się odechciewa . W sumie fajnie tak się oderwać w środku zimy i pojechać do ciepłego kraju, tylko właśnie powrót najgorszy

Jednak młoda para powinna sama mieszkać mnie wkurza to,że tak naprawdę nie mam nic do gadania, bo to nie moje mieszkanie i nie powiem teściowej,że ma np. posprzątać czy coś
Widziałam,że jednak córeczka będzie czyli tak jak od początku czułaś pokaż jakieś nowe fotki brzuszka

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a co do włosów to mój kolor obecnie wygląda tak ostatnie farbowanie jakoś pod koniec kwietnia/początek maja
ejjj no ładny ten kolor, mega naturalnie wygląda i ja odrostu nie widzę
za to widzę piękny brzuszeeeek buziaki od cioci
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 10:27   #936
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Agatko chyba jestesmy takie same ;*
Byłam tydzien u babci i teraz nie moge sobie miejsca znalesc

najchetniej rzuciłambym to wszystko i wracała do domu...
Ale nie moge, nie znajde u siebie pracy...
Sama nie wiem...
meczy mnie to mieszkanie tutaj, które jest do generalnego remontu,co drugi dzien musze odkurzac i myc podłoge,jeszcze treaz z kotem to juz wogolejak piasek po domu roznosi..
Tż w ogole mi nie pomaga...
Wychodzi przed 8 wraca przed 19 i juz nic mi w domu nie pomoze, bo jest zmeczony..
ja tez jestem!
dzisiaj mam na 11 i juz mam pozmywane po kolacji, odkurzone mieszkanie, posprzatana łazienke...a ide na 10 h do roboty...
On kostki w kiblu nie moze zmienic od 2 tyg...
Przepraszam chyba za bardzo sie rozpisalam,ale juz nie daje rady...


https://www.google.pl/search?q=gliss...02%3B350%3B292
;>


hejo
spoko nie uciekniemy Ci


opowiadaj jak było kochana...
Zazdraszczam Ci tych wakacji strasznie
oj ten tz jakbym byla blisko to szybko bym ci go przeszkolila
ta maska jest z dawnej edycji, w obecnej polskiej maski nie ma.

http://www.glisskur.schwarzkopf.pl/g...quid-silk.html

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Czyli np te odcienie moznaby było zmieszać tak jak piszesz ( 2 fotki)?? Może probowac 7.3 ??

Bo ja znalazłam odcien innej firmy który ma numeracje 8,36 badz też 9,36 i nie wyszło by to samo ( 3 fotka)
wyszloby albo tak samo albo podobnie, wiec albo mozesz mieszac albo kupic sobie gotowca- ja bym sprobowala z gotowcem bo nei jest powiedziane czy taki kolor cie zadowoli- co innego na foto co innego w realiach

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a co do włosów to mój kolor obecnie wygląda tak ostatnie farbowanie jakoś pod koniec kwietnia/początek maja
kolor super nic sie nie odcina!
i brzusio slodki
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 10:34   #937
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
W Drage to koło Zadaru jest więc tak w sumie po środku noooo jak myślę sobie, że niedawno wylegiwałam się na plaży, a teraz deszcz leje tutaj i zaraz muszę się ubrać ciepło i iść do pracy to mi się odechciewa . W sumie fajnie tak się oderwać w środku zimy i pojechać do ciepłego kraju, tylko właśnie powrót najgorszy

Jednak młoda para powinna sama mieszkać mnie wkurza to,że tak naprawdę nie mam nic do gadania, bo to nie moje mieszkanie i nie powiem teściowej,że ma np. posprzątać czy coś
Widziałam,że jednak córeczka będzie czyli tak jak od początku czułaś pokaż jakieś nowe fotki brzuszka

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------


ejjj no ładny ten kolor, mega naturalnie wygląda i ja odrostu nie widzę
za to widzę piękny brzuszeeeek buziaki od cioci
Powroty najgorsze, niby po ok. 2 tygodniach już chce się do domu, ale jak przychodzi zmierzyć się z zimą, deszczem albo śniegiem po powrocie to chce się zostać w samolocie

Ty to jak nam opowiadałaś o teściach to masakra i nie dziwię Ci się, że chciałabyś mieszkać znowu sama z TŻ... Ja tutaj robię wszystko po swojemu, ale że to starszy pan to cóż... trochę jak z dzieckiem
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kolor super nic sie nie odcina!
i brzusio slodki
dziękuję kochane
odrost troszkę się odcina, ale naprawdę minimalnie, jest trochę chłodniejszy od reszty ,ale wygląda naturalnie jak już urodzę i włosy będą jeszcze dłuższe to zrobię u fryzjera jakieś refleksy takie mega naturalne, bo już teraz wiem, że chyba trochę będzie mi nudno z samą naturą
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 10:43   #938
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Powroty najgorsze, niby po ok. 2 tygodniach już chce się do domu, ale jak przychodzi zmierzyć się z zimą, deszczem albo śniegiem po powrocie to chce się zostać w samolocie

Ty to jak nam opowiadałaś o teściach to masakra i nie dziwię Ci się, że chciałabyś mieszkać znowu sama z TŻ... Ja tutaj robię wszystko po swojemu, ale że to starszy pan to cóż... trochę jak z dzieckiem

dziękuję kochane
odrost troszkę się odcina, ale naprawdę minimalnie, jest trochę chłodniejszy od reszty ,ale wygląda naturalnie jak już urodzę i włosy będą jeszcze dłuższe to zrobię u fryzjera jakieś refleksy takie mega naturalne, bo już teraz wiem, że chyba trochę będzie mi nudno z samą naturą
no ja to bym mogła chyba zamieszkać w ciepłych krajach mój TŻ już sobie wymyślił,że przeprowadzamy się do Chorwacji i będziemy łowić kalmary i pędzić rakiję haha

No niby starszy Pan,ale wiesz też pewnie macie masz mniejszy komfort, mi jest jakoś tak głupio łazić przy nich w piżamie chociaż, a jak mieszkałam z TŻ sama to nie miałam takiego problemu, robiłam co chciałam mam nadzieję, że do Świąt znajdziemy coś fajnego
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 11:37   #939
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kitka piękne włoski i brzusio '


A ja na l4 We wtorek w pracy juz sie tak tragicznie czulam, że wczoraj poszłam do lekarza. Dostałam jakiś antybiotyk, leków mase to na gardło, to na coś tam, to na coś tam i zwolnienie do końca tygodnia.
Tylko ja głupia oczywiscie mam wyrzuty ze na zwolnienie poszłam bo w koncu 2 miesiąc pracy dopiero mi sie konczy
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 12:32   #940
julkakulka
Raczkowanie
 
Avatar julkakulka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 299
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kitka piękne włoski i brzusio '


A ja na l4 We wtorek w pracy juz sie tak tragicznie czulam, że wczoraj poszłam do lekarza. Dostałam jakiś antybiotyk, leków mase to na gardło, to na coś tam, to na coś tam i zwolnienie do końca tygodnia.
Tylko ja głupia oczywiscie mam wyrzuty ze na zwolnienie poszłam bo w koncu 2 miesiąc pracy dopiero mi sie konczy
w koncu jestes chora, wiec wykurowac sie musisz, wiec legnij do loza i zdrowiej bez wyrzutow sumienia
jeszcze sie w zyciu napracujesz, a zdrowie najwazniejsze
__________________
Don't judge me, I was born to be AWESOME, not perfect
julkakulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 14:54   #941
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cześć

Godzinę Was nadrabiałam

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie wiem czym wcześniej robiłaś, ale jak patrzę na Twoje fotki z albumu to widzę wyraźną różnicę, część po Alfie jest taka świetlista i gładsza
Twój kolor to moje niespełnione marzenie, ale wiem, że z taką bielą nie będę w stanie zapuścić zdrowych, gładkich włosów bez puchu za pas. Na tyle znam już moje włosy... Mam dwa jaśniejsze pasma przy twarzy, bo dla testu nałożyłam na nie drugi raz farbę rozjaśniającą. Są praktycznie białe, ale kondycyjnie kiepsko. W długości do pasa wyglądałyby marnie Podziwiać będę białogłowe, ale pozostanę przy prawie białym blondzie, kondycja jest chyba dla mnie jednak ważniejsza

Podziwiam Cię strasznie, że gimnastykujesz się z tym podkładem, a bardziej, że wytrzymujesz dwa miesiące bez farbowania Mnie pół cm odrostu, który strasznie ciemny nie jest, wkurza

A nie myślałaś nigdy o spróbowaniu takiej kombinacji?:

1/2 porcji 11.21
1/2 porcji wzmacniacza OSP
2 porcje wody 12%

Platyna Alfy ze wzmacniaczem i wodą 12% może dać nawet 5 tonów na jednym zabiegu. To bardzo duża oszczędność czasu i skóry głowy, bo zabieg jest tylko jeden Cenowo wychodzi nawet taniej, bo nie trzeba bawić się w kąpiel.

OSP to taka bardziej aktywna farba, z tego co kojarzę nie ma barwników. Podkręca proces rozjaśniania, ale nie niszczy jak rozjaśniacz.

Tego typu wzmacniacze polecał Sławek Stawarczyk na swoim blogu, czasem mądre notki płodzi
Kochana wcześniej robiłam bazę (przeważnie jakąś słoneczną/naturalną Goldwell 11N 11NN najczęściej12GN a później były sklepowe Garnierki Nutrisse 111) a na to rzucałam trochę jasnych nitek na koronie i bokach (rozjaśniacz) początkowo zamiar był taki że baza co miesiąc a refleksy w razie potrzeby gdyby się już mocno odcinało (co drugie/trzecie farbowanie) ale mnie to drażniło i robiłam częściej na włosach się niestety odbiło.. no a teraz na cóż męczę się z odrostem gigantem chociaż nie ukrywam że czasem mnie to wszystko dobija kąpiel dwa dni przerwy i alfa a między zabiegami trzeba przecież wyjść z domu no i tu rodzi się problem bo jak chodzić z kaczka na głowie chciałoby się ciapnąć odrost i wyjść z domu oj chciało...

O tej metodzie nie słyszałam wcześniej ale warto się zastanowić z tym że teraz prawdopodobnie będę na zimę schodzić do poziomu 10 ale przy perłach raczej zostanę. Nie twierdzę jednak że nie wrócę do poziomu 11 na wiosnę sentymenty. Poziom natury mam 5 albo 6 ciężko mi ocenić bo kontrast jest gigantyczny. Kiedyś byłam jaśniejsza taki poziom 7 nie wiem od czego to zależy może od tego że tata blondyn a mama z natury czarna


Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
ja juz robilam alfa i ja kocham ale poziomem 10
pochwal się


Pisałyście coś o swędzącej skórze głowy ja niestety od 2 tyg mam ten sam problem i nie mam pojęcia od czego
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2013-09-26 o 14:57
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 14:56   #942
julkakulka
Raczkowanie
 
Avatar julkakulka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 299
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

ja sie chyba przejde do dermatologa, bo juz nawet po szamponie antyswedziakowym skalp mnie swedzi
__________________
Don't judge me, I was born to be AWESOME, not perfect
julkakulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 15:25   #943
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Mnie albo po tej Schaumie swędzi bo używałam jej ostatnio za często http://i2.pinger.pl/pgr230/e3f8695b0...31_9151040.jpg albo po jakiejś odżywce bo dość blisko skóry zawsze nakładam nie wiem już sama w każdym razie widziałam tu w osiedlowym sklepiku familijny który polecał króliczek i chyba go kupię bo aktualnie nie mam dostępu do Pinia z Biedry
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 15:27   #944
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

PRINCESKA
postaram się z psem tak robic, ale to zamknięte koło. Ona wyje to ja ją wioze do domu. I tak w kolko.
Może zczasem...a może dokupię psa:P

Fajnie napisalas o wakacjach Widze ze udane

odnośnie tej szkoły pisz jak wrazenia, jestem bardzo ciekawa.

KITKA
Twój kolor wygląda bardzo naturalnie. Naprawde jest piękny. A włosy jak ostatnio rosna?
I brzuszek jest piękny, jak Dziewczyny napisaly. Ale znowu na tym zdjęciu wydaje się mały.
A jak kondycja skóry?
Nie masz rozstępów?
W ogole jak Ci się spi? Teraz tylko na boku, na plecach chyba się już nie powinno (chodzi o przepływy łożyskowe, lepsze są jak się lezy na boku).

CZEKO
nie miej wyrzutow. Choroba to choroba. Inaczej wiadomo jakbys pracowała miesiąc i zaszla w ciaze...ale z choroba nie miałabym rzadnych wyrzutów a kurowała się
A jak Twoje sprawy?
Napisz u nas
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 15:42   #945
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej Dziewczyny
Zostałam zatrudniona w salonie HOUSA

I mam do was pytanio/prośbe

Czy mogłbyscie mi napisac jakie macie konto w banku (gdzie) i za co płacicie ? Bo wczesniej nie miałam konta swojego nigdy i musze gdzieś założyc i nie wiem gdzie.
Zależy mi na tym żeby małe opłaty były głównie
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 15:54   #946
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
KITKA
Twój kolor wygląda bardzo naturalnie. Naprawde jest piękny. A włosy jak ostatnio rosna?
I brzuszek jest piękny, jak Dziewczyny napisaly. Ale znowu na tym zdjęciu wydaje się mały.
A jak kondycja skóry?
Nie masz rozstępów?
W ogole jak Ci się spi? Teraz tylko na boku, na plecach chyba się już nie powinno (chodzi o przepływy łożyskowe, lepsze są jak się lezy na boku).
Dziękuję teraz kolor wygląda ok, ale jak schodził to był paskudny jak zaczeszę jakoś na bok to naprawdę wygląda jak specjalnie zrobione ombre więc jakoś hoduję te swoje naturalne. Rosną dość szybko, nie zauważyłam, aby w czasie ciąży coś im się działo są lśniące, nie wypadają (odpukać). Gorzej z paznokciami, są bardzo twarde, ale zupełnie straciły połysk i są takie, nie wiem jak to opisać, taka płytka jest nierówna, pofalowana

Rozstępów nie mam, na szczęście i mam wielką nadzieję, że tak zostanie za to pierwszy raz w życiu mam lekki cellulit ale wiem, że to woda w organizmie się zatrzymuje, więc nie panikuję, nigdy z nim nie miałam problemów, więc myślę, że po porodzie ze mnie zejdzie.

Śpi mi się niestety coraz gorzej i tak jak piszesz - już tylko na boku, bo i chodzi o łożysko, ale też o mój kręgosłup, macica jest ciężka i jak leżę na plecach to uciska na kręgosłup i boli tak, że nie mogę później się ruszyć, więc tylko na bokach, a mówią, że najlepiej na lewym i budzę się z obolałymi biodrami
Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Zostałam zatrudniona w salonie HOUSA

I mam do was pytanio/prośbe

Czy mogłbyscie mi napisac jakie macie konto w banku (gdzie) i za co płacicie ? Bo wczesniej nie miałam konta swojego nigdy i musze gdzieś założyc i nie wiem gdzie.
Zależy mi na tym żeby małe opłaty były głównie
gratuluję pracy!

ja mam konto w mBanku, płacę 9,99 zł, ale dlatego, że mam kartę debetową i mogę wypłacać ze wszystkich bankomatów na całym świecie bez prowizji. Bez tej karty nie pamiętam ile płaciłam, jakieś grosze


idę dokończyć obiad, robię dzisiaj domową pizzę a jutro odwiedzi mnie przyjaciółka, przyleciała z UK i przyjedzie do mnie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 15:59   #947
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Zostałam zatrudniona w salonie HOUSA

I mam do was pytanio/prośbe

Czy mogłbyscie mi napisac jakie macie konto w banku (gdzie) i za co płacicie ? Bo wczesniej nie miałam konta swojego nigdy i musze gdzieś założyc i nie wiem gdzie.
Zależy mi na tym żeby małe opłaty były głównie
gratki ja mam konto w Alior Banku początkowo byłam zadowolona ale teraz mogłabym się przyczepić. Pobierają opłaty za prowadzenie konta to jest chyba 8zł za posiadanie katy chyba dychę jeśli wpływy na konto nie przekraczają 2 tyś jeśli przekraczają to 5zł chyba w każdym razie jak będę mieć już stałe dochody to chyba zmienię poza tym wydzwaniają o głupie 8zł debetu (które sami zrobili w wypadku braku wpływów regularnych) potrafili dzwonić co godzinę codziennie myślałam że pozabijam.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 16:01   #948
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziękuję teraz kolor wygląda ok, ale jak schodził to był paskudny jak zaczeszę jakoś na bok to naprawdę wygląda jak specjalnie zrobione ombre więc jakoś hoduję te swoje naturalne. Rosną dość szybko, nie zauważyłam, aby w czasie ciąży coś im się działo są lśniące, nie wypadają (odpukać). Gorzej z paznokciami, są bardzo twarde, ale zupełnie straciły połysk i są takie, nie wiem jak to opisać, taka płytka jest nierówna, pofalowana

Rozstępów nie mam, na szczęście i mam wielką nadzieję, że tak zostanie za to pierwszy raz w życiu mam lekki cellulit ale wiem, że to woda w organizmie się zatrzymuje, więc nie panikuję, nigdy z nim nie miałam problemów, więc myślę, że po porodzie ze mnie zejdzie.

Śpi mi się niestety coraz gorzej i tak jak piszesz - już tylko na boku, bo i chodzi o łożysko, ale też o mój kręgosłup, macica jest ciężka i jak leżę na plecach to uciska na kręgosłup i boli tak, że nie mogę później się ruszyć, więc tylko na bokach, a mówią, że najlepiej na lewym i budzę się z obolałymi biodrami

gratuluję pracy!

ja mam konto w mBanku, płacę 9,99 zł, ale dlatego, że mam kartę debetową i mogę wypłacać ze wszystkich bankomatów na całym świecie bez prowizji. Bez tej karty nie pamiętam ile płaciłam, jakieś grosze


idę dokończyć obiad, robię dzisiaj domową pizzę a jutro odwiedzi mnie przyjaciółka, przyleciała z UK i przyjedzie do mnie
No własnie mi polecał kierownik konto w Mbanku tylko że ja nie mam jakoś blisko ich '' placówki '' ale to nie problem bo później i tak z bankomatów będe wypłacac kase.
Karte debetową ? a taka zwykła karta do wypłacania to jak się nazywa ? ja sie nie znam
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 16:06   #949
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

KITECZKO
cellulit u Ciebie jest wodny nie tłuszczowy wiec zejdzie, masz obrzęki wiec to naturalne. Spij na boku, tak jak piszesz. Ze wszystko boli to wiadomo. Pamietasz jak się zastanawialysmy jak kobiety mogą się cieszyc z brzucha ciążowego? Sama ciaza jest super, jeśli ktoś chce, ale jak sama widzisz, brzuch może być uciążliwy
Włosy w ciąży rosna super, po ciąży czasem wypadają. Podkreslam CZASEM ale zapytaj swoją ginkę co możesz suplementować na wlosy po porodzie (nie wszystko możesz jeśli będziesz karmic naturalnie).

Kochana jak cos pisz pw, jestem ciekawa czy przemyslalas sprawę porodu, czy cc czy siłami natury. I ogólnie jak cos pisz. Jestem ciekawa wielu spraw. Zreszta czekaj sama zaraz wysle Ci pw


CHERRY
gratuluje
Ja nie wiem ile place a mam w pekao sa.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 16:39   #950
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej

Princesska ale Ci zazdroszczę tych wakacjiCo ja bym dała żeby gdzieś wyjechać z tż i dzieckiem i zapomnieć choć na chwilę o problemach i się zrelaksowaćNo i rozumiem Cię samemu mieszkać to co innego.Można robić co się chce a mieszkająć z kimś już nie całkiem.Mam nadzieję że coś znajdziecieChociaż na wakacjach nacieszyliście się sobą,nikt wam nie przeszkadzałA mogę wiedzieć po jakiej szkole jesteś że teraz zapisałaś się do policealnej szkoły kosmetycznej?

Kitka śliczny brzusioI włoski też nie widzę żeby odrost się odcinał

CherryCat gratuluję dostania pracyZ kontem nie pomogę bo go nie mam w banku

Zaraz lecę robić leczo
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 17:53   #951
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
KITECZKO
cellulit u Ciebie jest wodny nie tłuszczowy wiec zejdzie, masz obrzęki wiec to naturalne. Spij na boku, tak jak piszesz. Ze wszystko boli to wiadomo. Pamietasz jak się zastanawialysmy jak kobiety mogą się cieszyc z brzucha ciążowego? Sama ciaza jest super, jeśli ktoś chce, ale jak sama widzisz, brzuch może być uciążliwy
Włosy w ciąży rosna super, po ciąży czasem wypadają. Podkreslam CZASEM ale zapytaj swoją ginkę co możesz suplementować na wlosy po porodzie (nie wszystko możesz jeśli będziesz karmic naturalnie).

Kochana jak cos pisz pw, jestem ciekawa czy przemyslalas sprawę porodu, czy cc czy siłami natury. I ogólnie jak cos pisz. Jestem ciekawa wielu spraw. Zreszta czekaj sama zaraz wysle Ci pw


CHERRY
gratuluje
Ja nie wiem ile place a mam w pekao sa.
Dziękuję okej

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej

Princesska ale Ci zazdroszczę tych wakacjiCo ja bym dała żeby gdzieś wyjechać z tż i dzieckiem i zapomnieć choć na chwilę o problemach i się zrelaksowaćNo i rozumiem Cię samemu mieszkać to co innego.Można robić co się chce a mieszkająć z kimś już nie całkiem.Mam nadzieję że coś znajdziecieChociaż na wakacjach nacieszyliście się sobą,nikt wam nie przeszkadzałA mogę wiedzieć po jakiej szkole jesteś że teraz zapisałaś się do policealnej szkoły kosmetycznej?

Kitka śliczny brzusioI włoski też nie widzę żeby odrost się odcinał

CherryCat gratuluję dostania pracyZ kontem nie pomogę bo go nie mam w banku

Zaraz lecę robić leczo
Dziękuje okej ja pewnie tez bym nie miala ale jak mus to mus
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 18:10   #952
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cherry
Też mam mbank i wszystko za darmo. Wypłaty w wbk, mbanku, eurocoś tam też za darmo, jak chcesz wykupić opcje wszystkich bankomatów to 5 zł/miesiąc. Nie musisz mieć placówki obok, możesz na necie założyć konto i przez kuriera podpiszesz umowę.

Kitka
Piękny brzusio, włoski i w ogóle śliczna cała! Jaka śliczna mamuśka nam 'rośnie'!

Bunny
Wybaczyłaś już małżowi? Niedobrzelec faktycznie, zamach na ukochane storczyki robić! Ta zniewaga, krwi wymaga!



A w ogóle to oficjalnie już jestem studentką drugiego roku Udało się pokonać fizjologię, metodykę też, więc jestem happy, że nie muszę płacić uczelni. W końcu pół roczne wakacje. Mogę się skupić na nic nie robieniu.<3
I w rossku jest promocja na palettki, za 9 z hakiem.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 18:43   #953
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kitka piękne włoski i brzusio '


A ja na l4 We wtorek w pracy juz sie tak tragicznie czulam, że wczoraj poszłam do lekarza. Dostałam jakiś antybiotyk, leków mase to na gardło, to na coś tam, to na coś tam i zwolnienie do końca tygodnia.
Tylko ja głupia oczywiscie mam wyrzuty ze na zwolnienie poszłam bo w koncu 2 miesiąc pracy dopiero mi sie konczy
niczym się nie przejmuj i kuruj się zdrówko najważniejsze
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
PRINCESKA
postaram się z psem tak robic, ale to zamknięte koło. Ona wyje to ja ją wioze do domu. I tak w kolko.
Może zczasem...a może dokupię psa:P

Fajnie napisalas o wakacjach Widze ze udane

odnośnie tej szkoły pisz jak wrazenia, jestem bardzo ciekawa.
nie woź jej do domu jak wyje w końcu powinna się przyzwyczaić, a jak wrócisz to daj jej jakiegoś smakołyka, żeby dobrze jej się kojarzyl Twój powrót do domu
Tak wakacje bardzo udane, szkoda, że to tylko tydzień
pewnie dam znać teraz w sobotę idę na pierwsze zajęcia
Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Zostałam zatrudniona w salonie HOUSA

I mam do was pytanio/prośbe

Czy mogłbyscie mi napisac jakie macie konto w banku (gdzie) i za co płacicie ? Bo wczesniej nie miałam konta swojego nigdy i musze gdzieś założyc i nie wiem gdzie.
Zależy mi na tym żeby małe opłaty były głównie
gratulacje ja mam konto w WBK i nie płacę za nic, tylko jakąś roczną opłatę za kartę, teraz zgubiłam kartę kredytową i nic nie płaciłam za wyrobienie nowej nawet
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 19:05   #954
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cherry
Też mam mbank i wszystko za darmo. Wypłaty w wbk, mbanku, eurocoś tam też za darmo, jak chcesz wykupić opcje wszystkich bankomatów to 5 zł/miesiąc. Nie musisz mieć placówki obok, możesz na necie założyć konto i przez kuriera podpiszesz umowę.

Kitka
Piękny brzusio, włoski i w ogóle śliczna cała! Jaka śliczna mamuśka nam 'rośnie'!

Bunny
Wybaczyłaś już małżowi? Niedobrzelec faktycznie, zamach na ukochane storczyki robić! Ta zniewaga, krwi wymaga!



A w ogóle to oficjalnie już jestem studentką drugiego roku Udało się pokonać fizjologię, metodykę też, więc jestem happy, że nie muszę płacić uczelni. W końcu pół roczne wakacje. Mogę się skupić na nic nie robieniu.<3
I w rossku jest promocja na palettki, za 9 z hakiem.
No wlasnie doszlam do wniosku że pewnie w mbanku zaloze bo sporo osob poleca

Gratulacje studencino

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
niczym się nie przejmuj i kuruj się zdrówko najważniejsze

nie woź jej do domu jak wyje w końcu powinna się przyzwyczaić, a jak wrócisz to daj jej jakiegoś smakołyka, żeby dobrze jej się kojarzyl Twój powrót do domu
Tak wakacje bardzo udane, szkoda, że to tylko tydzień
pewnie dam znać teraz w sobotę idę na pierwsze zajęcia

gratulacje ja mam konto w WBK i nie płacę za nic, tylko jakąś roczną opłatę za kartę, teraz zgubiłam kartę kredytową i nic nie płaciłam za wyrobienie nowej nawet
aha, czyli też jest okej ale tak jak już pisalam chyba sie zdecyduje na mbank i dziękuję
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 20:03   #955
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a co do włosów to mój kolor obecnie wygląda tak ostatnie farbowanie jakoś pod koniec kwietnia/początek maja
piękne włoski i brzusio śliczny
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kitka piękne włoski i brzusio '


A ja na l4 We wtorek w pracy juz sie tak tragicznie czulam, że wczoraj poszłam do lekarza. Dostałam jakiś antybiotyk, leków mase to na gardło, to na coś tam, to na coś tam i zwolnienie do końca tygodnia.
Tylko ja głupia oczywiscie mam wyrzuty ze na zwolnienie poszłam bo w koncu 2 miesiąc pracy dopiero mi sie konczy
wiesz że zdrowie najważniejsze praca nie zając ..nie ta to inna ,a zdrowia niezamienisz na drugie
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cherry
Też mam mbank i wszystko za darmo. Wypłaty w wbk, mbanku, eurocoś tam też za darmo, jak chcesz wykupić opcje wszystkich bankomatów to 5 zł/miesiąc. Nie musisz mieć placówki obok, możesz na necie założyć konto i przez kuriera podpiszesz umowę.

Kitka
Piękny brzusio, włoski i w ogóle śliczna cała! Jaka śliczna mamuśka nam 'rośnie'!

Bunny
Wybaczyłaś już małżowi? Niedobrzelec faktycznie, zamach na ukochane storczyki robić! Ta zniewaga, krwi wymaga!



A w ogóle to oficjalnie już jestem studentką drugiego roku Udało się pokonać fizjologię, metodykę też, więc jestem happy, że nie muszę płacić uczelni. W końcu pół roczne wakacje. Mogę się skupić na nic nie robieniu.<3
I w rossku jest promocja na palettki, za 9 z hakiem.
super ! gratulacje wiedziałam, że Ci się uda
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 20:13   #956
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dzięki Asiu, a jak tam z Tobą? Już się lepiej czujesz?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:15   #957
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kitka śliczny brzusio i włoski jakie długie i kolor nie widać, żeby coś się odznaczało

Princeska dobrze, że wypoczęliście na wakacjach...ale fakt, mieszkanie samemu to jest to co młodzi potrzebują!

Cherrycat ja mam w pkobp konto dla młodych i jak mam wpływy powyżej chyba 1500 to konto za darmo, bankomaty wszystkie, opłaty rocznej chyba też nie ma. do 30roku życia można takie konto u nich mieć , potem tego normalnego się nie opłaca :P gratuluję pracy

Nove gratuluję zaliczonego roku

ja dziś wróciłam od babci, jeszcze się nie ogarnęłam a na 6 rano do pracy babcia na szczęście już lepiej, ale ma nie chodzić a i tak się nie słucha
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:41   #958
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Dzięki Asiu, a jak tam z Tobą? Już się lepiej czujesz?
niestety narazie nic się nie poprawia głowa mnie boli cały czas i oczy i ogólnie czuję się jakbym się rozlatywała
jutro mam wizytę to zobaczę co mi powie lekarka
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:52   #959
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Agatko chyba jestesmy takie same ;*
Byłam tydzien u babci i teraz nie moge sobie miejsca znalesc

najchetniej rzuciłambym to wszystko i wracała do domu...
Ale nie moge, nie znajde u siebie pracy...
Sama nie wiem...
meczy mnie to mieszkanie tutaj, które jest do generalnego remontu,co drugi dzien musze odkurzac i myc podłoge,jeszcze treaz z kotem to juz wogolejak piasek po domu roznosi..
Tż w ogole mi nie pomaga...
Wychodzi przed 8 wraca przed 19 i juz nic mi w domu nie pomoze, bo jest zmeczony..
ja tez jestem!
dzisiaj mam na 11 i juz mam pozmywane po kolacji, odkurzone mieszkanie, posprzatana łazienke...a ide na 10 h do roboty...
On kostki w kiblu nie moze zmienic od 2 tyg...
Przepraszam chyba za bardzo sie rozpisalam,ale juz nie daje rady...


https://www.google.pl/search?q=gliss...02%3B350%3B292
;>


hejo
spoko nie uciekniemy Ci


opowiadaj jak było kochana...
Zazdraszczam Ci tych wakacji strasznie
Kochanie my to dopiero mamy sajgon w domu..... Od czerwca sie remontujemy i jeszcze dzisiaj tata konczyl mi sypiALNIE. Dobrze ze moi rodzice nam tak pomagaja bo moi tesciowie to nic sie wogole nie przylozyli do naszego remontu i wyprowadzki. Juz teraz wiem ze nie mozna na nich wogole liczyc.... Tż mi pomaga bardzo to fakt ale tez jest ogromnym bałaganiarzem - nie potrafi niczego na miejsce odlozyc a ja tylko chodze i sprzątam a najgorsze jest to że mało zarabiam teraz i nam to tylko bedzie starczac na oplaty i zarcie....

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a co do włosów to mój kolor obecnie wygląda tak ostatnie farbowanie jakoś pod koniec kwietnia/początek maja
Kiteczko ale piękne masz te swoje naturalki na foto nic a nic sie nie odcina odrost.... ale tez by mi chyba troche za smutno bylo i dodalabym delikatne blond refleksy za jakis czas.... a brzuszek wg mnie malutki - ja mam większy od Ciebie jak się porządnie najem

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cherry
Też mam mbank i wszystko za darmo. Wypłaty w wbk, mbanku, eurocoś tam też za darmo, jak chcesz wykupić opcje wszystkich bankomatów to 5 zł/miesiąc. Nie musisz mieć placówki obok, możesz na necie założyć konto i przez kuriera podpiszesz umowę.

Kitka
Piękny brzusio, włoski i w ogóle śliczna cała! Jaka śliczna mamuśka nam 'rośnie'!

Bunny
Wybaczyłaś już małżowi? Niedobrzelec faktycznie, zamach na ukochane storczyki robić! Ta zniewaga, krwi wymaga!



A w ogóle to oficjalnie już jestem studentką drugiego roku Udało się pokonać fizjologię, metodykę też, więc jestem happy, że nie muszę płacić uczelni. W końcu pół roczne wakacje. Mogę się skupić na nic nie robieniu.<3
I w rossku jest promocja na palettki, za 9 z hakiem.

Gratulacje zdolniacho brawo


My dopiero dzisiaj oficjalnie skończyliśmy remont ale jeszcze jest duzo do sprzątania..... Wszystko mam w pyłku poremontowym lczeka mnie mycie podłóg, okien itd :P serio jestem taka wykonczona tym wszystkim ale z drugiej str bardzo bardzo szczesliwa bo w koncu jestesmy non stop razem z TZ-tem na swoim i jest tutaj przytulnie i po naszemu )) !!!
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-09-26 o 21:55
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 22:28   #960
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Kitka śliczny brzusio i włoski jakie długie i kolor nie widać, żeby coś się odznaczało

Princeska dobrze, że wypoczęliście na wakacjach...ale fakt, mieszkanie samemu to jest to co młodzi potrzebują!

Cherrycat ja mam w pkobp konto dla młodych i jak mam wpływy powyżej chyba 1500 to konto za darmo, bankomaty wszystkie, opłaty rocznej chyba też nie ma. do 30roku życia można takie konto u nich mieć , potem tego normalnego się nie opłaca :P gratuluję pracy

Nove gratuluję zaliczonego roku

ja dziś wróciłam od babci, jeszcze się nie ogarnęłam a na 6 rano do pracy babcia na szczęście już lepiej, ale ma nie chodzić a i tak się nie słucha
ja jak narazie nie będe miec więcej niż 1000 zł więc dupa . jak znajde czas to pójdę do mbanku i sie zobaczy :d

babcie tak mają
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.