Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-13, 21:29   #811
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
info z forum biedronkowego: produkt dnia zlikwidowany (już jutro chyba nie ma), a promocje na grupy produktów chyba jeszcze zostają
To kiepsko. Mimo, że ostatnio były to głównie proszki i okolice
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 21:29   #812
mysz899
Raczkowanie
 
Avatar mysz899
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: inny swiat
Wiadomości: 264
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Na przykład w tej chwili mam w lodówce w wodzie z niewielkim dodatkiem octu


Mi z kolei zapadła w pamięci jakaś rada, że gulasz najlepszy wychodzi gdy mięso na początku, przed duszeniem smaży się właśnie na smalcu..ale nie wiem dlaczego

Tak, podzielę się wrażeniami

Ale smalec chyba zbyt zdrowy nie jest to czysty tłuszcz zwierzęcy zapycha tętnice i się odkłada.Co kto lubi.
Co do ogorkow to dziwne,ze z niewielka iloscia wody zwykle daje się chyab pol na poldo tego cukier i przyprawy .
mysz899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 21:33   #813
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez mysz899 Pokaż wiadomość
Ale smalec chyba zbyt zdrowy nie jest to czysty tłuszcz zwierzęcy zapycha tętnice i się odkłada.Co kto lubi.
Co do ogorkow to dziwne,ze z niewielka iloscia wody zwykle daje się chyab pol na poldo tego cukier i przyprawy .
Nie, nie ogórki, mówiłam o pieczarkach marynowanych w odniesieniu do wcześniejszego postu Ervishy i odpowiedzi na to pytanie Ogórki to faktycznie chyba głównie w occie, choć ostatnio najczęściej jem takie na "słodko" z dużą ilością curry (są np w lidlu), ale w nich także chyba głównie jest ocet w tej zalewie
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 21:34   #814
daranna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 177
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
info z forum biedronkowego: produkt dnia zlikwidowany (już jutro chyba nie ma), a promocje na grupy produktów chyba jeszcze zostają
Szkoda
daranna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 21:34   #815
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Widziałam za to Top Chipsy o smaku pomidorowego gazpacho. Wcześniej ich nigdy nie widziałam.
Dobre sa
Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
info z forum biedronkowego: produkt dnia zlikwidowany (już jutro chyba nie ma), a promocje na grupy produktów chyba jeszcze zostają
Szkoda...
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 22:21   #816
mary105
Raczkowanie
 
Avatar mary105
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 362
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

witam
Jadę jutro na zakupy po te nowe jogurty ,jak je tak chwalicie U mnie są bo ostatnio przede mną osoba w kolejce miała tylko ja zapomniałam i zastanawiam się nad maszynką do lodów Od dzisiaj za 25 zł One były po 70 chyba w gazetce ? Dobre lody są z tej maszynki?
__________________
mary105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 22:43   #817
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

za 25zł brać. zawsze można oddac biedronkowej nie miałam , mam oryginalną krupsa i polecam maszynkowe lody :P
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-13, 22:53   #818
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Ostrzegam przed olejkiem do kąpieli tutti frutti o zapachu wiśnia-porzeczka, jeśli ktoś się nad nim zastanawia. Na początku pachniał naprawdę cudownie, ale kiedy zaczynam się nim myć, zapach zmienia się w taki okropny, który kojarzy mi się z gabinetem dentystycznym. Na pewno wiecie o co chodzi. Strasznie się zawiodłam i ciężko będzie go teraz zużyć;/ Może jak wleje go do wanny to będzie inaczej.
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 23:06   #819
daranna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 177
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez mary105 Pokaż wiadomość
witam
Jadę jutro na zakupy po te nowe jogurty ,jak je tak chwalicie U mnie są bo ostatnio przede mną osoba w kolejce miała tylko ja zapomniałam i zastanawiam się nad maszynką do lodów Od dzisiaj za 25 zł One były po 70 chyba w gazetce ? Dobre lody są z tej maszynki?
Fajna promocja, muszę sprawdzić w mojej biedronce
daranna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 06:31   #820
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość
Ostrzegam przed olejkiem do kąpieli tutti frutti o zapachu wiśnia-porzeczka, jeśli ktoś się nad nim zastanawia. Na początku pachniał naprawdę cudownie, ale kiedy zaczynam się nim myć, zapach zmienia się w taki okropny, który kojarzy mi się z gabinetem dentystycznym. Na pewno wiecie o co chodzi. Strasznie się zawiodłam i ciężko będzie go teraz zużyć;/ Może jak wleje go do wanny to będzie inaczej.
ja nic takiego nie czuje
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 06:38   #821
___asia___
Rozeznanie
 
Avatar ___asia___
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 582
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

EMU są piaskowe, szare i czarne.
Wydaje mi się, że są takie same jak w zeszłym roku, ale wtedy brałam 37, a teraz były za małe, więc mam 38, dobrze że przymierzyłam. Niby bierze się mniejsze, ale te nie mają grubego futra, więc za bardzo nie ma co się tam ubić.
___asia___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 07:10   #822
Yoostii
Zadomowienie
 
Avatar Yoostii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 304
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Kupila któraś z was zakolanówki i mogłaby zmierzyć długość od pięty w górę?
Yoostii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 07:48   #823
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Stałam sobie dziś przy regale z konserwowymi warzywkami. Wzięłam 3 słoiczki czarnych oliwek I w tym czasie podszedł pan, postawił sobie dużą torbę zakupową i zaczął ładowac do niej na dwie ręce wszelkie puszki Fajnie to wyglądało

Oliwki wychodzą po 2.54, kukurydza widziałam po 1.68, groszek po 1.11, fasola po 1.49.
U mnie pomidory w puszce nie są objęte promocją

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Kukurydzę oczywiście ciekawe czy te mieszanki w słoikach są warte zakupu, nigdy nie miałam..
Kiedyś jadłam tą mieszankę marchewki z groszkiem w sałatce warzywnej i była ok

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
dorwałam purinę dla kocura! zazwyczaj jest ona na półce koło wiskasa i już miałam ciskać gromy na biedronkę że specjalnie pochowali purinę! a tu na samym dole regału z zabawkami była! capnęłam 4 sztuki, wzięłam jeszcze mokrego wiskasa jak mu się ta sucha już znudzi. no i smakołyki dla psiaków zakupy udane!
Też tak samo wczoraj kupiłam Purinę. Ale nie w swojej B. na osiedlu, tylko musiałam się udać dalej w miasto. Przeszłam cały sklep i znalazłam resztki tego purinowego regaliku gdzieś w papierach toaletowych Cena na niej oczywiście nie zmieniona ale pod czytnikiem faktycznie 7.99. Wzięłam zatem 3 sztuki

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez pipipipi89 Pokaż wiadomość
miała któraś z was płyn do prania kłębuszek? dobry jest?
Dobry Zarówno wersja do koloru jak i rózowa do delikatnych. A ta do czarnego jest bardzo dobra
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 07:53   #824
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Bon Creme truskawkowy mnie rozczarował. Smakuje wg mnie jak jogurt Fantazja, tylko w innej konsystencji. Pomarańcza z czekoladą była super,a tu już niestety nie. Zatem pozostałych nie kupię
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 08:39   #825
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
U mnie pomidory w puszce nie są objęte promocją

Szkoda, liczyłam, że jednak będą w promo. W takim razie kupię tylko kukurydzę, fasolę i groszek.
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 08:47   #826
ld2GdYYL1cb
Zakorzenienie
 
Avatar ld2GdYYL1cb
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 726
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Po ile te odzywki DeBa? I jakie rodzaje?
Nie moge otworzyć zadnej gazetki:p
ld2GdYYL1cb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 09:08   #827
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

A u mnie nie ma warzyw na promocji. Na kasie nabija normalną cenę i nic nie kupiłam...
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 09:15   #828
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez czarna drukarka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was moze sie wypowiedziec o szamponie debi do wlosow przetluszczajacych? dobry jest? warto kupic? z gory dzieki za odp
Dwa razy użyłam wespół z odżywką i jak na razie jestem zadowolona. Za pierwszym razem chyba niedokładnie nałożyłam odżywkę, bo jedno pasmo włosów było splatane. Wczoraj jednak nie zauważyłam nic takiego a poza tym cichutko przyznam, że chyba mniej mi leci włosów ( a mam z tym olbrzymi problem-leczenie dermat.)

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez martuha20 Pokaż wiadomość
ja kupię, ogóreczki chilli, w nieprzyzwoitej ilości zwykłe ogórki konserwowe, kukurydzę. Banany, piers z kurczaka. Pirogów nie kupuję, niedobre są poza tym kupię ser feta, ciasto francuskie, bon creme o i jeszcze activię owsiankę z inspiracji za 1,80 pewnie kilka nieplanowanych rzeczy też wpadnie
Oj kusicie dziewczyny tymi" agurcami". W tym sezonie nie robiłam z czili a smak jak zwykle jest

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez pipipipi89 Pokaż wiadomość


miała któraś z was płyn do prania kłębuszek? dobry jest?
Mi nie podchodzi zapach do czarnego, w opakowaniu w miarę normalny ale potem jakiś taki kwaskowaty w połączeniu z białym Lenorem. Jeśli chodzi o plamy to raczej jak widzę jakieś to dosypuje odplamiacza OXY.

I tu mały zonk, na biało-kremowym sweterku zrobiłam plamę od zupy pomidorowej, zaprałam odplamiaczem OXY do kolorów i...wywabił mi na jasno, tzn różni się odcieniem jaśniejszym to miejsce z plamą.
Mam nadzieje, że jak mówi mąż po kilku praniach się wyrówna

Edytowane przez Natuś-77
Czas edycji: 2013-10-14 o 09:34
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 09:18   #829
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Smaczne są pieczarki marynowane? One sa w occie ?
Smaczne,w occie

Cytat:
Napisane przez mary105 Pokaż wiadomość
witam
Jadę jutro na zakupy po te nowe jogurty ,jak je tak chwalicie U mnie są bo ostatnio przede mną osoba w kolejce miała tylko ja zapomniałam i zastanawiam się nad maszynką do lodów Od dzisiaj za 25 zł One były po 70 chyba w gazetce ? Dobre lody są z tej maszynki?
Za 25zł ja bym brała
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 09:30   #830
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez Aniula_xD Pokaż wiadomość
Używał już Któś z Was tej odżywki z DeBa? Jak efekt?
Mleczna konsystencja, zapach bardzo delikatny, powiedziałabym że ledwo wyczuwalny, pozostaje chwilę na włosach. Odzywka sprawia, że włosy się łatwiej rozczesują i nie obciąża włosów, co przy moich cieniutkich, delikatnych jak u 4-latki dodatkowo zaleta.
To po 2 razach używania.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To prawda, dlatego też jest zdrowszy do smażenia, niż masło czy oliwa z oliwek.
W mojej najbliższej Biedronce nadal nie ma nowych Bon Creme, mam to szczęście, że udało mi się je dostać w Ząbkach
Widziałam za to Top Chipsy o smaku pomidorowego gazpacho. Wcześniej ich nigdy nie widziałam.
Pycha są te gazpacho

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez mary105 Pokaż wiadomość
witam
Jadę jutro na zakupy po te nowe jogurty ,jak je tak chwalicie U mnie są bo ostatnio przede mną osoba w kolejce miała tylko ja zapomniałam i zastanawiam się nad maszynką do lodów Od dzisiaj za 25 zł One były po 70 chyba w gazetce ? Dobre lody są z tej maszynki?
Lody wychodzą wyśmienite, wczoraj był u mnie brat i okazało się, że w pojemniku w zamrażalniku ostała się tylko łyżka. Był wielce zawiedziony. Lody bardziej smakują nam z przepisów nie z załączonej książeczki ale ze strony Doroty: mojewypieki.com

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ___asia___ Pokaż wiadomość
EMU są piaskowe, szare i czarne.
Wydaje mi się, że są takie same jak w zeszłym roku, ale wtedy brałam 37, a teraz były za małe, więc mam 38, dobrze że przymierzyłam. Niby bierze się mniejsze, ale te nie mają grubego futra, więc za bardzo nie ma co się tam ubić.
Och, mam nadzieję, że po pracy dorwę swój 37, bo zapomniało mi się dziś a w sumie od 5 przekładałam się z boku na bok, bo mąż wychodził do pracy i żałuję, że się nie podniosłam na kawusie i pewnie by mnie olśniło, że w Biedrze emo.,

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez last minute Pokaż wiadomość
Po ile te odzywki DeBa? I jakie rodzaje?
Nie moge otworzyć zadnej gazetki:p
Tyle, co szampon czyli 5,99 i jest jeden rodzaj. Ze strony producenta: http://bioarea.com.pl/odzywki-do-wlosow.php#title
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 09:49   #831
annnie88
Zadomowienie
 
Avatar annnie88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 848
GG do annnie88
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez lilitha Pokaż wiadomość
Świetne są i cena całkiem nie zła jak za taki duży słoik - w Lidlu w tej cenie są małe słoiczki.

Kiedyś bardzo dobry był majonez Splendido - smakował jak Dekoracyjny, ale zmienili chyba dostawcę, bo jak dla mnie smakuje jak smar do roweru.

Dziewczyny
jak wygladaja te ogorki z chilli? byłam w biedronce i przegladnelam półki z -25% i były tylko korniszony i kiszone

Kupiłam tez zakolanowki czarne- po powrocie do domu bede testowac i ten szampon emu widzialam ale mnie nie interesowaly wiec sie nie przygladalam zbytnio.

i jem wlasnie lays'y ser gorski z pieprzem po 2,59zl i smaczne calkiem.
__________________
Waga -74 Talia -78 Pas -94 Biodra -99

Czytam.. 8/2014

Edytowane przez annnie88
Czas edycji: 2013-10-14 o 09:52
annnie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 10:02   #832
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Byłam wczoraj z mamą w Biedronie i u nas jeszcze nie ma tych nowych Bon Creme . Za to wzięłam tusz do rzęs podkręcająco wydłużający, mydło w płynie limitowane, udało się dorwać ostatnią paczkę saszetek i suchej karmy dla tygrysicy . A i nie wiedziałam, że płyn E można łączyć, czyli mogę wziąć jeden żółty i jeden fioletowy zamiast dwa takie same
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 10:09   #833
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez annnie88 Pokaż wiadomość

Dziewczyny
jak wygladaja te ogorki z chilli? byłam w biedronce i przegladnelam półki z -25% i były tylko korniszony i kiszone
To są te małe korniszonki są w wersji klasycznej i właśnie z chili

U mnie wciąż nie ma tych nowych Bon Creme

Za to nie mogłam dziś wyciągnąć złotówki z koszyka i pracownik musiał usunąć ją siłą za pomocą kombinerek
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 10:18   #834
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

ja już po małych zakupach z Mamcią Z promocyjnych rzeczy wzięłyśmy banany, 3 puszki groszku, puszkę kukurydzy oraz te korniszony z chilli.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 10:41   #835
pipipipi89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 132
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

te korniszonki z chili to ostre są? bo jak patrzyłam to malutko tej papryczki w słoiku i narazie nie brałam

nie mogę doczekać sie gazetki z herbatami i kawami
pipipipi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 10:45   #836
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez Kolorowa89 Pokaż wiadomość
kupiłam dzisiaj szampon deba biovital Rubella, ładnie pachnie .

używała któraś z Was żel do mycia twarzy BeBeauty? dokładnie chodzi mi o miceralny żel nawilżający.

mucia18 moja mama się zastanawia nad kupnem tej komody .
Ja też kupiłam szampon deba biovital rubella regenerujący ładny zapach zobaczymy jak sie spiszę
Używałam tego żelu ładnie mył i nic wiecej
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 10:51   #837
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez pipipipi89 Pokaż wiadomość
te korniszonki z chili to ostre są? bo jak patrzyłam to malutko tej papryczki w słoiku i narazie nie brałam

nie mogę doczekać sie gazetki z herbatami i kawami
Na co dzień nie jadam takich rzeczy, więc dla mnie są dość ostre, aczkolwiek pyszne Mama nie dała rady przebrnąć przez małą sztukę, a tata mógłby zjeść cały słoik na raz
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 10:53   #838
smilinglady
Raczkowanie
 
Avatar smilinglady
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 44
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Mi te Bon Creme nie zasmakowaly także oddałam siostrze
Warto isc po Emu? Szeroką tą cholewkę mają?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
smilinglady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 10:57   #839
simsa22
Zadomowienie
 
Avatar simsa22
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 452
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez pipipipi89 Pokaż wiadomość
te korniszonki z chili to ostre są? bo jak patrzyłam to malutko tej papryczki w słoiku i narazie nie brałam
Dość ostre moim zdaniem.
__________________
KALI PISAĆ LEPSZE POSTY
Cytat:
Napisane przez kasieńka:) Pokaż wiadomość
większość wizażowej elity studiuje na renomowanych uczelniach,rozwijają swoje ambitne hobby, spędzają aktywnie czas, mają swoich idealnych TŻ, i przyjaciół- więc skąd do cholery macie jeszcze czas na codzienne kilkugodzinne przesiadywanie na wizażu?
simsa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 11:08   #840
annnie88
Zadomowienie
 
Avatar annnie88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 848
GG do annnie88
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz XXIII

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
To są te małe korniszonki są w wersji klasycznej i właśnie z chili

U mnie wciąż nie ma tych nowych Bon Creme

Za to nie mogłam dziś wyciągnąć złotówki z koszyka i pracownik musiał usunąć ją siłą za pomocą kombinerek
Kurcze to moze poprzegladam te korniszony, bo moze te z chilli sie miedzy zwyklymi uchowaly

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez pipipipi89 Pokaż wiadomość
te korniszonki z chili to ostre są? bo jak patrzyłam to malutko tej papryczki w słoiku i narazie nie brałam

nie mogę doczekać sie gazetki z herbatami i kawami
Co do ostrosci to ciezko pewnie ocenic, bo wiadomo kazdy inaczej jada, ja np lubie duzo bardziej ostre rzeczy od mojej rodzinki, a z kolei np mama tz jada jak dla mnie juz za mdlo jesli o ostrosc chodzi ale jak dorwe te z chilli to ocenie
__________________
Waga -74 Talia -78 Pas -94 Biodra -99

Czytam.. 8/2014
annnie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.