Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-08, 14:22   #2701
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
My normalnie mamy pecha Mąż wyjmował kasę z bankomatu, i nie wydało gotówki i pisało, że przepraszają za utrudnienia. A kasa z konta ubyła!!! Dzwoni pod podany nr na bankomacie, a oni mówią, że to trzeba załatwiać z naszym bankiem! Ciekawe jak to teraz rozwiążą!?
aniu a ktory to bankomat gdzie?
jedzcie szybko do waszego banku- tak radzi moj tz
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 14:22   #2702
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
My normalnie mamy pecha Mąż wyjmował kasę z bankomatu, i nie wydało gotówki i pisało, że przepraszają za utrudnienia. A kasa z konta ubyła!!! Dzwoni pod podany nr na bankomacie, a oni mówią, że to trzeba załatwiać z naszym bankiem! Ciekawe jak to teraz rozwiążą!?
o cholera , niezle ;o
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 14:40   #2703
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Już nam zwróciło te pieniądze. Ale stresu się ojedliśmy. Kurcze

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Dzwoniliśmy do naszego banku, ale oczywiście wszystkie linie zajęte. Więc mówię, że jedziemy do ich placówki, tak jak pisze Bunny. A tu nagle patrzymy na konto i pieniądze są. Jaka ulga. Bo kwota spora Już normalnie nie mam siły do tych bankomatów
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 14:51   #2704
rosemay25
Przyczajenie
 
Avatar rosemay25
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej,
Mam nadzieję, że zadaje pytanie w dobrym miejscu, bo trochę poczytałam ten wątek i blog blondbunny, ale dalej nie wiem jakiej farby użyć żeby WRESZCIE uzyskać wymarzony odcień blondu i przestać męczyć moje włosy Dlatego mam nadzieję, że znajdę tu odpowiedź, pytałam na blogu blondbunny ale chyba tam już nie są udzielane porady indywidualne na temat wyboru farby
Historia mojego malowania wygląda zaś tak:
1) Jakiś rok temu miałam włosy rozjaśnianie na całej długości pasemkami cieniutkimi, bo rzekomo „nie da się inaczej” i jakąś mieszankę farb jeszcze na to kładzioną … potem już tylko odrost był malowany farbą przez fryzjerkę i raz rozjaśniaczem pasma mi robiła jeszcze. Niestety odrosty po malowaniach były coraz bardziej rude i zrezygnowałam z usług fryzjerki bo rude odrosty zrobić umiem sobie sama, znacznie taniej
2) Teraz sama od jakiegoś pół roku robiłam odrosty Professional by fama 11.0 z wodą 9 %, ale dalej było rudawo, choć lepiej bo po kilku myciach jakby się dopłukiwało, ale wtedy to już znowu musiałam robić odrost…no i kolor nie był do końca taki jakbym chciała.
3) Ostatnio po obejrzeniu cudownych blondów na blogu blondbunny zmieniłam farbę na Alfaparf 11.02 ale niestety wyszedł trochę dramat. Ogólnie włosy się przyciemniły (odrost z 9 % trzymałam około 50 min, a na długości na ostatnie 10 min tylko spieniłam farbkę). Włosy mi znowu bardziej zrudziały, gdzieniegdzie tylko wystaje taki jasny chłodny blond, ale na początku to nawet jakby zieleń było widać i całości była lekko szarawa. A wygląda to tak:
foty od 1 - 4
Odrostów jeszcze nie widać dobrze, ale są dość ciemne podobno na próbniku Alfaparfu to był poziom 7.
Jak widać na zdjęciach rożnie to wygląda w zależności od światła...
A tak chciałbym aby wyglądało:
foty od 5 - 9
Bardzo ładnie wyszedł tez kolor na blogu blondbunny L'Oreal excellence 10.21 Kitce _ nie wklejam zdjęć bo chyba nie wolno ich kopiować.

Ogólnie chciałabym taki niby chłodny blond bez rudego i żółtego, ale nie biały, tylko taki wyglądający w miarę „naturalnie”. Myślałam o Alfaparfie 11.21 z 9 %, ale boje się że wyjdą mi białe włosy. Poza tym mam wrażenie, że fioletowe blondy mi jakoś nie służą. Używałam np. szamponu filetowego z Biosilca i też miałam wrażenie, że włosy mi ciemnieją i robią się bardziej rudawo - żółte - szczególnie na odrostach. Może coś domieszać do tego Alfaparfu 11.02 ? Tak bym chciała na Święta już mieć piękny kolor
Bardzo liczę na Waszą pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (23,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (80,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (34,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (61,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (12,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (18,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (12,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (33,0 KB, 16 załadowań)
rosemay25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:00   #2705
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
aniu a ktory to bankomat gdzie?
jedzcie szybko do waszego banku- tak radzi moj tz
mój tata tak miał we wszystkich świętych tylko, że wtedy nie pokazało na str int czy pobrało z konta bo święto, a wypłacał z innego bankowamtu, nie ze swojego banku. zadzwoniliśmy na informację banku z bankomatu, kazali dzwonić do swojego banku. Tam spr konto i na szczęście nie pobrało. Ale jkaby pobrało to oni sprawdzają/przeliczają bankomat. Dzwońcie na infolinie lub jedźcie do waszego banku jak jeszcze otwarty, na pewno wszystko się załatwi.

ooo...doczytałam, że już wszystko ok, to dobrze !!
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-11-08 o 16:01
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:05   #2706
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
My normalnie mamy pecha Mąż wyjmował kasę z bankomatu, i nie wydało gotówki i pisało, że przepraszają za utrudnienia. A kasa z konta ubyła!!! Dzwoni pod podany nr na bankomacie, a oni mówią, że to trzeba załatwiać z naszym bankiem! Ciekawe jak to teraz rozwiążą!?
Macie wydruk? Zgloscie na infolinię banku i złóżcie reklamacje kartowa na piśmie. Blokada jest na koncie bo na autoryzacje wam zablokowało. Jak to awaria to max w ciagu 14 dni powinna zejść bo z bankomatu do banku nie dojdzie potwierdzenie transakcji tylko ze byla odrzucona.
Ale powiem wam ze dzisiaj z kartami jest jakis problem większy podobno. Bede na bierzaco wrazie co :d
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:14   #2707
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
mój tata tak miał we wszystkich świętych tylko, że wtedy nie pokazało na str int czy pobrało z konta bo święto, a wypłacał z innego bankowamtu, nie ze swojego banku. zadzwoniliśmy na informację banku z bankomatu, kazali dzwonić do swojego banku. Tam spr konto i na szczęście nie pobrało. Ale jkaby pobrało to oni sprawdzają/przeliczają bankomat. Dzwońcie na infolinie lub jedźcie do waszego banku jak jeszcze otwarty, na pewno wszystko się załatwi.

ooo...doczytałam, że już wszystko ok, to dobrze !!
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Macie wydruk? Zgloscie na infolinię banku i złóżcie reklamacje kartowa na piśmie. Blokada jest na koncie bo na autoryzacje wam zablokowało. Jak to awaria to max w ciagu 14 dni powinna zejść bo z bankomatu do banku nie dojdzie potwierdzenie transakcji tylko ze byla odrzucona.
Ale powiem wam ze dzisiaj z kartami jest jakis problem większy podobno. Bede na bierzaco wrazie co :d
Coś dzisiaj musi być nie tak, bo w sklepie karty nam nie wczytywało A później z tym bankomatem
Ale dobrze, że już wszystko się wyjaśniło.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 16:52   #2708
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Jest ogólnopolska awaria euronetow i bankomatów pko bp.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:21   #2709
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewuszki postanowiłam wcierać codziennie jantar...bo nie może być tak ze te wlosy w ogole nie rosna! Spody mi się pokruszą a gora stanie w miejscu. Nie chce zapuszczać a obciac ale w okolicach Swiat Bozego Narodzenia chce isc do fryzjera...Tak wlasnie dopiero wtedy! a z moim porostem to nie wiem po co pojde. Dlatego wlaczam jantar. A łykac nie będę nic bo ostatnio od vitapilu bolał mnie zoladek i sobie odpuscilam go 2 tyg temu. Mam cp resztke ale nie wiem sama.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:29   #2710
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jest ogólnopolska awaria euronetow i bankomatów pko bp.
No tak, i wszystko jasne


Bunny właśnie zauważyłam, że włosy mi się bardziej przetłuszczają To czy do domycia, na raz na ok 1,5 tygodnia, nada się ten polecany przez ciebie familijny z biedronki?
Bo natei mnie przesuszają.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 18:33   #2711
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Aniu nada się jak najbardziej możesz stosować nawet co tydzień. Timotei jest bardzo łagodny i nie domywa.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 19:05   #2712
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Myślicie, że uzyskam taki blond jak na 1 zdjęciu, za pomocą farby ze zdjęcia nr 2?
Kładziony na jasny blond, poziomu 10.
Marzę o tym kolorze, chciałabym taki uzyskać i zapuszczać dalej włosy, mój naturalny kolor jest odrobinę ciemniejszy od tego ze zdjęcia nr 1, jednak bardziej popielaty, jak mówiłam ciemniejszy i nie ta piękny.
Biorę ślub w sierpniu 2015 niby kupa czasu ale to tak się mówi...
Nawet nie 2 lata zostały, a jak tak będę balansować między kolorami to... wiadomo.

Bunny, wizażowo-fryzjerski-mądry króliczku, pomóż!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brandvisual_clica_cidade.jpg (33,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7_31.jpg (16,0 KB, 31 załadowań)
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2013-11-08 o 19:28
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:31   #2713
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Rosemay 11.21 nie wyjdzie Ci biało, nie martw się o to!! ale jak Ci odrost żółcieje/rudzieje to musisz chyba na 12% robić

a na ochłodzenie koloru najlepsza gencjana, truskawkowa i nie tylko polecały ja stosuje płukankę srebrną ale moje włosy nie są tak wymagające

Anngeli, blondy z poziomu 7 mają to do siebie że podbijają zielenią, może najpierw 7 naturę zrób...a potem tę farbę
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:36   #2714
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Rosemay 11.21 nie wyjdzie Ci biało, nie martw się o to!! ale jak Ci odrost żółcieje/rudzieje to musisz chyba na 12% robić

a na ochłodzenie koloru najlepsza gencjana, truskawkowa i nie tylko polecały ja stosuje płukankę srebrną ale moje włosy nie są tak wymagające

Anngeli, blondy z poziomu 7 mają to do siebie że podbijają zielenią, może najpierw 7 naturę zrób...a potem tę farbę
W sumie może i masz rację, nie jestem tylko pewna czy taki blond szukać gdzieś w 7 czy 8... pudełko pudełkiem wiadomo.
Ostatnio miałam odrost robiony Garnierem 111 a na resztę nałożyłam odrobinę mieszanki na ostatnie 5 min i potem malaks przed myciem jeszcze na jakieś 2-3 min. Więc kolor był chłodnawy ale trochę się wypłukał i jest to blond z poziomu 10, jest bardzo ładny jak dla mnie ale chyba za jasny, a poza tym marzy mi się od dawien dawna takie coś jak z tej foty
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:41   #2715
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Aniu nada się jak najbardziej możesz stosować nawet co tydzień. Timotei jest bardzo łagodny i nie domywa.
Dziękuję
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 20:08   #2716
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Będę miała możliwość wejść jutro do Hebe, myślałam też nad Revlon colorsilk nr 60, ale boję się, że wyszedł by za ciemny...
A znów z fryzjerskich nie mam pojęcia...pewnie 8 jakaś tylko jaka - ciepła, zimna...
Wolałabym z drogeryjnych, ale tak czy siak na fryzjerskie też się skuszę - ważne by mój wymarzony kolor uzyskać
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 21:32   #2717
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Coś dzisiaj musi być nie tak, bo w sklepie karty nam nie wczytywało A później z tym bankomatem
Ale dobrze, że już wszystko się wyjaśniło.
A macie konto w PKO? Bo właśnie z kartami wydanymi przez PKO był problem że ani z bankomatu ani w sklepie zapłacić. Padły i ich bankomaty i terminale.
No i euronet nawalił i żadną Visą z żadnego banku kasy sie nie wypłaci, a środki na koncie sie blokują. Także lepiej narazie nie wypłacać bo w różnych bankach jest róznie i nie zawsze od razu odblokowują.


Ja dzisiaj przez tą awarie miałam urwanie głowy

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-11-08 o 21:34
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 06:16   #2718
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A macie konto w PKO? Bo właśnie z kartami wydanymi przez PKO był problem że ani z bankomatu ani w sklepie zapłacić. Padły i ich bankomaty i terminale.
No i euronet nawalił i żadną Visą z żadnego banku kasy sie nie wypłaci, a środki na koncie sie blokują. Także lepiej narazie nie wypłacać bo w różnych bankach jest róznie i nie zawsze od razu odblokowują.


Ja dzisiaj przez tą awarie miałam urwanie głowy
Mamy konto w mbanku, a kartę właśnie Visę.

Współczuję ci, naprawdę. Pewnie klientki były poddenerwowane.


A tak powracając do tematu telefonów. To zdecydowałam się na Xperię M. Tzn. doradzono mi ją na forum smartfonowym.
Czy ktoś z was miał styczność z tym tel?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 08:00   #2719
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A macie konto w PKO? Bo właśnie z kartami wydanymi przez PKO był problem że ani z bankomatu ani w sklepie zapłacić. Padły i ich bankomaty i terminale.
No i euronet nawalił i żadną Visą z żadnego banku kasy sie nie wypłaci, a środki na koncie sie blokują. Także lepiej narazie nie wypłacać bo w różnych bankach jest róznie i nie zawsze od razu odblokowują.


Ja dzisiaj przez tą awarie miałam urwanie głowy
dziwne a ja wczoraj normalnie wybierałam, mam konto w PKO
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 08:53   #2720
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Mamy konto w mbanku, a kartę właśnie Visę.

Współczuję ci, naprawdę. Pewnie klientki były poddenerwowane.


A tak powracając do tematu telefonów. To zdecydowałam się na Xperię M. Tzn. doradzono mi ją na forum smartfonowym.
Czy ktoś z was miał styczność z tym tel?
To pewnie kwestia terminali PKO.

Ludzie są różni, jedni klienci rozumieli sytuacje, że to jest nasza wina i rozumieją i poczekają a inni do sądu nas chcą podawac i o kradzież skarżyć

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dziwne a ja wczoraj normalnie wybierałam, mam konto w PKO
Awaria była chyba między 15 a 18/19 jeśli chodzi o PKO BP, podobno nie dotyczyła wszystkich transakcji. Więc może ci sie trafiło Ale nawet są artykuły w internecie. Głównie kwestia raczej blokad autoryzacyjnych, bo lipa że kasy sie nie dostało a środki sie blokują

Teraz PKO normalnie działa, tylko Euronety maja podobno caly czas awarie. Ale to juz nie wiem, dzisiaj mam wolne



Wogóle co ja wczoraj odwaliłam. Zgubiłam gdzieś pierścionek złoty. Nie wiedziałam gdzie a sie skapnęłam przy wychodzeniu do pracy i już musiałam leżeć. I cały dzien myślałam, że może pod prysznicem, może jak robiłam kanapki czy coś.
I wiecie co sie okazało? Pierścionek sobie grzecznie leżał cały dzień w bucie Cały dzień w nim chodziłam, zdejmuje buty i wypadł Musial mi sie przy ubieraniu jakoś pierścionek zsunac
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 09:01   #2721
rosemay25
Przyczajenie
 
Avatar rosemay25
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Rosemay 11.21 nie wyjdzie Ci biało, nie martw się o to!! ale jak Ci odrost żółcieje/rudzieje to musisz chyba na 12% robić

a na ochłodzenie koloru najlepsza gencjana, truskawkowa i nie tylko polecały ja stosuje płukankę srebrną ale moje włosy nie są tak wymagające
Dzięki za odpowiedź. Żebym tylko miała pewność co mi wyjdzie tą Alfą 11.21. Będę nadal próbować uzyskać wymarzony kolor metodą prób i błędów, może wreszcie się uda

Co do płukanek, to po tym fioletowym szamponie, który mi przesuszył włosy tak, że nawet maski już mi nawet nie pomagają, nie chce ryzykować, tym bardziej, że jak widzę na blogu Blondbunny, można dzięki dobrej poradzie, co do mieszanki farb uzyskać super kolor, żałuje tylko, że u mnie w mieście nie ma kolorystek godnych polecenia wśród dostępnych fryzjerów

Bunny, a może mogłabyś mi coś polecić?

Edytowane przez rosemay25
Czas edycji: 2013-11-09 o 09:31
rosemay25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 09:06   #2722
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Witam!
Mam OGROMNĄ PROŚBĘ DO BUNNY I WAS WSZYSTKICH o podpowiedź w sprawie wybrania odpowiedniej farby na moje włosy traktowane regularnie balejażem (rozjaśniacz+średni blond).

Chcę odejść od balejażu gdyż moje włosy zwyczajnie się kruszą na końcach i przyrost jest żaden mimo że od 3 wizyt ich nie podcinałam wcale. Mój naturalny kolor to ciemny blond, odrost ok 2-miesieczny a reszta już wypłukana i troszkę wypłowiała ale dość jasna-wg mnie poziom 9-10 (choć na zdjęciu niżej to chyba niewidoczne).

Marzy mi się blond w stylu Agnieszki Szulim czy Pauliny Młynarskiej , kuszą mnie również blondy z Blogu Blond Bunny (szczególnie Asiabb1983 i Kitka w Londzie 12/9 -ale czy ryzykować na tak rozjaśniane włosy??? nie wyjdą całe szare?) Chyba lepiej mi w neutralnych kolorach niż ciepłych a do ich łapania mam tendencję.

Z moich poprzednich historii farbowań: Casting 1010 wyszedł ładnie beżowo, odrost się rozjaśnił choć różnica naturalnie była między nim a resztą ale byłam nawet zadowolona. Casting 1021 wyszedł wściekle rudo na odroście -ratował sytuację fryzjer-włosy baaardzo ucierpiały

Pragnę mieć zdrowe włosy i chciałabym zrezygnować z rozjaśniacza co 2-3 miesiace bo moich włosów jest coraz mniej, są łamliwe i okropnie cienkie. Jeśli to nie problem to bardzo proszę o radę od jakiego koloru powinnam zacząć aby odrost nie wyszedł rudy i aby kolor wyglądał naturalnie i w miarę jasno.

Załączam moje zdjęcia ( w pomieszczeniu, przy sztucznym świetle). I dodaję Agnieszki Szulim i Pauliny Młynarskiej poglądowo

Miłego dnia

ps. dodam tylko że mam wrażenie że na zdjęciu odrost wyszedł troszkę ciemniej niż jest w rzeczywistosci...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wł1.jpg (35,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wł2.jpg (32,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p.młynarska.jpg (28,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg agnieszka-szulim-.jpg (50,8 KB, 10 załadowań)
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715

Edytowane przez madziullka
Czas edycji: 2013-11-09 o 09:18
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 10:00   #2723
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czeko to w tych godzinach nie wybierałam

oj to może pomniejsz, mi tak zeszczuplały palce, że pierścionki są na mnie za duże pawie wszystkie noszę jeden ulubiony ale ciągle zsuwa się, muszę coś z nim zrobić, bo w końcu zgubię i będzie płacz
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 10:28   #2724
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To pewnie kwestia terminali PKO.

Ludzie są różni, jedni klienci rozumieli sytuacje, że to jest nasza wina i rozumieją i poczekają a inni do sądu nas chcą podawac i o kradzież skarżyć


Awaria była chyba między 15 a 18/19 jeśli chodzi o PKO BP, podobno nie dotyczyła wszystkich transakcji. Więc może ci sie trafiło Ale nawet są artykuły w internecie. Głównie kwestia raczej blokad autoryzacyjnych, bo lipa że kasy sie nie dostało a środki sie blokują

Teraz PKO normalnie działa, tylko Euronety maja podobno caly czas awarie. Ale to juz nie wiem, dzisiaj mam wolne



Wogóle co ja wczoraj odwaliłam. Zgubiłam gdzieś pierścionek złoty. Nie wiedziałam gdzie a sie skapnęłam przy wychodzeniu do pracy i już musiałam leżeć. I cały dzien myślałam, że może pod prysznicem, może jak robiłam kanapki czy coś.
I wiecie co sie okazało? Pierścionek sobie grzecznie leżał cały dzień w bucie Cały dzień w nim chodziłam, zdejmuje buty i wypadł Musial mi sie przy ubieraniu jakoś pierścionek zsunac
ja na szczęście wypłacałam koło 13-tej z euronetu i wszystko działało
a co do pierścionka to nieźle dobrze , że się znalazł ,ale mieć go w bucie i nieczuć to mistrzostwo

byłam w rosku i kupiłam sobie palette C10 w promo, bardzo okazyjna cena była ( 8,99) , wzięłam jeszcze róż z lovely bo była cena na dowidzenia także za pół ceny , wzięłam tez olejek z alterry migdały i papaya -pachnie bosko zobaczę jak moje włosy na niego zareagują i lakier z brokatem blink z lovely w odcieniu różu
do tego dokupiłam na zakupach jeszcze odżywke z loreala extreme total repair zobacze jak się sprwadzi u mnie


zauważyłam, że mi włosy zjaśniały tak jakby teraz dopiero kolor się dopłukał po garnierach i jest naprawde jasno
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 11:22   #2725
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



ja na szczęście wypłacałam koło 13-tej z euronetu i wszystko działało
a co do pierścionka to nieźle dobrze , że się znalazł ,ale mieć go w bucie i nieczuć to mistrzostwo

byłam w rosku i kupiłam sobie palette C10 w promo, bardzo okazyjna cena była ( 8,99) , wzięłam jeszcze róż z lovely bo była cena na dowidzenia także za pół ceny , wzięłam tez olejek z alterry migdały i papaya -pachnie bosko zobaczę jak moje włosy na niego zareagują i lakier z brokatem blink z lovely w odcieniu różu
do tego dokupiłam na zakupach jeszcze odżywke z loreala extreme total repair zobacze jak się sprwadzi u mnie


zauważyłam, że mi włosy zjaśniały tak jakby teraz dopiero kolor się dopłukał po garnierach i jest naprawde jasno
Akurat miałam sneakersy ubrane moze dlatego

Ja kupiłam utleniacz ze Scandica bo mama dzisiaj moją Alfą bedzie robić Próbowałam nic nie dokupić, ale nie byłabym soba, i wziełam kokosowa maske ze scandica Jak ja wogole otworze to juz bedzie 2014 przy moim arsenale
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 12:03   #2726
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

i nie działa bankomat wypłaciłam gotówkę w agencji z zapasem na cały długi weekend, bo nie wiadomo kiedy miną te awarie

był ktoś na Rush w kinie? bo wybieram się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 12:10   #2727
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ja nie byłam.
Ale poszłabym na "Bilet na księżyc" z Anią Przybylską.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 12:14   #2728
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Ja nie byłam.
Ale poszłabym na "Bilet na księżyc" z Anią Przybylską.
dawno nie oglądałam DOBREGO polskiego filmu
z tych ostatnich to tylko YUMA mi podobała się

Przybylska piękna kobieta
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 12:20   #2729
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Ja kupiłam utleniacz ze Scandica bo mama dzisiaj moją Alfą bedzie robić Próbowałam nic nie dokupić, ale nie byłabym soba, i wziełam kokosowa maske ze scandica Jak ja wogole otworze to juz bedzie 2014 przy moim arsenale
no ja tez mam zapasów na kilka lat
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
i nie działa bankomat wypłaciłam gotówkę w agencji z zapasem na cały długi weekend, bo nie wiadomo kiedy miną te awarie

był ktoś na Rush w kinie? bo wybieram się
w radiu mówili własnie o tej awarii ciekawe ile to potrwa
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 12:29   #2730
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no ja tez mam zapasów na kilka lat

w radiu mówili własnie o tej awarii ciekawe ile to potrwa
ciekawe, ale jutro niedziela w poniedziałek święto, więc może to potrwać
dlatego wolałam troszkę gotówki na zapas wybrać

ja też mam takie zapasy wspominałam o 10 szamponach w szafie nieotwartych, a odżywek, masek nie mniej a ile w łazience otwartych
dobrze, że mam ogromną szafę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.