Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-14, 19:24   #271
robaczek-85
Rozeznanie
 
Avatar robaczek-85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 525
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Dziewczyny, ja dzisiaj nie wiem czy to sprawa hormonów czy coś innego ale mam same czarne scenariusze przed oczami, i myślę o najgorszym, przepłakałam pół dnia. Prawie zanikły objawy ( już prawie nie bolą piersi, prawie brak mdłości i nawet senność przeszła). Bhcg z wtorku (5tyg i 4 dni) 2212, przy poprzedniej ciąży na tym etapie było już ok 4000. Dzisiaj robiłam przyrost po 48 godzinach ale wyniki będę miała dopiero w sobote, wykończe się
__________________
Wojtulek 29.01.2009

1.11.2012

Kingusia 18.06.2014
Moje rękodzieło

Kuchennie
robaczek-85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 19:33   #272
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
hihi a chłopca nie przewidujesz?

ja też tak miałam... na 100%będzie dziewczynka, imię wybrane, sukienki kupione, a urodził się syn


Wam też tak zimno wieczorem ? w domu powyżej 22' a mnie telepie
przy synie to mamy problem bo ja chciałam Szymon - tż absolutnie nie, Filip - tż absolutnie nie, mój tż chce Dariusz, a ja już wole Marcel
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 19:47   #273
sylwianna1985
Zakorzenienie
 
Avatar sylwianna1985
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

ja mam dla dziewczynki wybrane Oliwia(na drugie Laura) a dla chłopca Kamil lub DOminik ale tak bardzo chcielibyśmy z tż-tem drugą córeczkę
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post47257715

"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
sylwianna1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 19:48   #274
agawa1977
Raczkowanie
 
Avatar agawa1977
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 267
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Dobry wieczór
Nie nadąrzam z czytaniem waszych postów . Dopiero wieczorem mam czas aby zajrzeć na forum, a tu tyle się dzieje i dobrze niech się dzieje

Trzymam mocno kciuki za jutrzejsze wizyty.
Ja wybieram się jutro na badania z rana a wizytę mam 26.11.2013.

Wczoraj zauważyłam na popierze leciutko ale naprawdę leciutko brunatne nitki w śluzie, ale przeszło. Było to jednorazowe.
Dziś cały dzień spokój aż do wieczora, zaś to samo.
W zasadzie gdybym się porządnie nie przyjrzała to może bym i nie zauważyła.
Kurcze i nie wiem co mam robić? Martwić się? Co ja piszę już się przecież martwie.
Nie wiem iść jutro do lekarza? Może przyczyną tego jest to że we wtorek miałam usg dopochwowo i byłam badana ginekologicznie.
Co myślicie?

I napiszcie boli was brzuch? Bo mnie albo kłują jajniki ale mnie jakoś tak dziwnie ciągnie od "dołu"
agawa1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 20:10   #275
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez agawa1977 Pokaż wiadomość
Kurcze i nie wiem co mam robić? Martwić się? Co ja piszę już się przecież martwie.
Nie wiem iść jutro do lekarza? Może przyczyną tego jest to że we wtorek miałam usg dopochwowo i byłam badana ginekologicznie.
Co myślicie?

I napiszcie boli was brzuch? Bo mnie albo kłują jajniki ale mnie jakoś tak dziwnie ciągnie od "dołu"
wiesz niby plamienia na początku mogą być, co do brzucha to mnie bolą jajkniki, częściej prawy kłuje i trochę brzuch ale to bardziej chyba od wzdęć...

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez robaczek-85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja dzisiaj nie wiem czy to sprawa hormonów czy coś innego ale mam same czarne scenariusze przed oczami, i myślę o najgorszym, przepłakałam pół dnia. Prawie zanikły objawy ( już prawie nie bolą piersi, prawie brak mdłości i nawet senność przeszła). Bhcg z wtorku (5tyg i 4 dni) 2212, przy poprzedniej ciąży na tym etapie było już ok 4000. Dzisiaj robiłam przyrost po 48 godzinach ale wyniki będę miała dopiero w sobote, wykończe się
wiesz ja się nie znam, ale nie powinno się porównywać ciąż bo każda jest inna. Pewnie są jakieś normy, ale ja się tym nie interesowałam póki co
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 20:15   #276
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez robaczek-85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja dzisiaj nie wiem czy to sprawa hormonów czy coś innego ale mam same czarne scenariusze przed oczami, i myślę o najgorszym, przepłakałam pół dnia. Prawie zanikły objawy ( już prawie nie bolą piersi, prawie brak mdłości i nawet senność przeszła). Bhcg z wtorku (5tyg i 4 dni) 2212, przy poprzedniej ciąży na tym etapie było już ok 4000. Dzisiaj robiłam przyrost po 48 godzinach ale wyniki będę miała dopiero w sobote, wykończe się
wydaje mi się, że ważniejszy od wartości bezwzględnych jest przyrost poziomu bety... jak sobie spojrzysz na normy to one są strasznie szerokie, (dla szóstego tygodnia norma to: 1,080 – 56,500 mIU/ml) ważne zeby przyrost w 48h był minimum 66%, a w 72h 114% (czy jakoś tak
Nie martw sie na zapas
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 20:21   #277
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Ja mam dziś kieski dzień, w pracy kierowniczka mnie męczyła a potem w domu na wkładce zobaczyłam znów plamienie. Plamie już 4 dzień, w poniedziałek 11 byłam z tym na IP ale nie było widać pęcherzyka bo za wcześnie wiec tylko zwiększyła mi lekarka dawkę luteiny i czekam na poniedziałkową wizytę u mojego gina. Strasznie się boję, za każdym razem kiedy widzę większe to plamienie. Tak bardzo chcę utrzymać tą ciążę a w pracy mam chorą sytuację i muszę stać po 10h wiec staram się jutro o zwolnienie bo nie wytrzymam tego weekendu ani fizycznie ani psychicznie.
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 20:27   #278
agawa1977
Raczkowanie
 
Avatar agawa1977
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 267
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Kochana KONIECZNIE IDZ NA ZWOLNIENIE!
Powinnaś teraz dużo leżeć i nie stresować się.
agawa1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 20:42   #279
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Karolina no ja mąm to samo, zimno mi i mam dreszcze. I właśnie tylko wieczorami i w nocy, może dlatego że już się wtedy mniej ruszam..

Mnie brzuch cały czas pobolewa a dziś mnie coś kłuje prawy jajnik, oczywiście kolejny powód do zmartwień.. Dobrze, że już jutro lekarz.

My mamy imię dla chłopaka Bartek, a dla dziewczynki Ola albo Nela. Ale chyba bardziej pasuje Bartek i Ola.
Tylko np. Aleksandra już mi się nie podoba. W ogóle kiepsko z imionami, nic nam się nie podoba aż tak na maxa
Ja całe życie miałam dla córeczki Natalia i do tej pory mi się podoba, ale nie ma żadnych fajnych zdrobnień, skrótów. Nie podoba mi się Nata, Natka, Nati. Więc zrezygnowaliśmy z Natalii


Ecencia - NA ZWOLNIENIE NATYCHMIAST! Nic teraz nie jest ważniejsze od Twojej dzidzi!
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 20:44   #280
agawa1977
Raczkowanie
 
Avatar agawa1977
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 267
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Bartek, Bartosz czy Bartłomiej?
agawa1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 20:49   #281
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez agawa1977 Pokaż wiadomość
Bartek, Bartosz czy Bartłomiej?
ja chciałam kiedyś Bartosza lub Jakuba, ale u nas już w rodzinie są dlatego darujemy sobie te imiona
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 20:50   #282
magdix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 68
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Co do imion - kiedyś rozmyślaliśmy nad tym i chcieliśmy naszej córeczce dać na imię Maja. Teraz Maja jest podobno bardzo popularna, chociaż nie znam nikogo, kto ma Maję, więc nie wiem. Wiadomo, nie chcemy, żeby była w szkole "Mają nr ...", więc kwestia imienia jest jeszcze do ustalenia
magdix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 20:56   #283
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

My też mamy wybrane imiona zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki

Ecencia na zwolnienie JUŻ!

ja nie mogę sobie pozwolić na to, żeby wyluzować, odpocząć
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 20:57   #284
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez magdix Pokaż wiadomość
Co do imion - kiedyś rozmyślaliśmy nad tym i chcieliśmy naszej córeczce dać na imię Maja. Teraz Maja jest podobno bardzo popularna, chociaż nie znam nikogo, kto ma Maję, więc nie wiem. Wiadomo, nie chcemy, żeby była w szkole "Mają nr ...", więc kwestia imienia jest jeszcze do ustalenia
ja właśnie patrzyłam na imiona dziewczyn z innych wątków i rzeczywiście dużo Maj jest. Myślałam że Oliwi też będzie dużo, ale "moda" na to imie chyba się skończyła. Na szczęście
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 21:00   #285
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Bartosz chociaż samo Bartosz też szału nie robi, ale Bartek, Bartuś fajne
Chociaż już też mi się trochę nudzi

Dla dziewczynki podobały nam się jeszcze Julia, Lena, Maja, Zuzia, ale też w większości oklepane
A dla chłopaków też Filip, Maciek i Tymon
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 21:02   #286
tusix
Raczkowanie
 
Avatar tusix
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 66
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Witam się wieczorową porą. Dopiero teraz mam chwilkę by usiąść przy kompie.
Slonko352 gratuluję wywalczenia dla nas 1 miesięcznego wątku
Trzymam kciuki za dziewczyny, które jutro mają wizyty. Zazdroszczę Wam po cichu bo ja na moją muszę poczekać jeszcze z 2 tyg.
Ecencia szybciutko na zwolnienie zmykaj, nie ma na co czekać. Olej kierowniczkę, szkoda nerwów. Od jutra leż i odpoczywaj
Co do płci - to ja też strasznie chciałabym dziewczynkę Nie mam jeszcze wybranego imienia ani żadnych ciuszków dla dziewczynki ale mam nadzieję, że nadrobię te "zaległości". W końcu ile chłopów może być w jednym domu, musi być jakaś równowaga w naturze dlatego trzymam się tej myśli, że teraz mamy dziewczynkę Nawet gadam sobie do niej jak do dziewczyny
tusix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 21:11   #287
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Mnie się marzy synek ale prawda jest taka, że płeć jest drugorzędna, najważniejsze, żeby było zdrowe ale jakoś coraz bardziej wątpię w pomyślne zakończenie, bo plamienia mi się nasilają, ehh...

Edytowane przez mamaya
Czas edycji: 2013-11-14 o 21:13
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 21:21   #288
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Mnie się marzy synek ale prawda jest taka, że płeć jest drugorzędna, najważniejsze, żeby było zdrowe ale jakoś coraz bardziej wątpię w pomyślne zakończenie, bo plamienia mi się nasilają, ehh...
Przestań gadać głupoty!
A leżysz i odpoczywasz grzecznie?
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 21:26   #289
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
Przestań gadać głupoty!
A leżysz i odpoczywasz grzecznie?
Trochę leżę, ale nie mogę pójść na zwolnienie na uczelni dowiadywałam się i niestety nie ma takiej opcji, dlatego na zajęcia chodzić muszę
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 21:26   #290
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Ja z jednej strony chciałabym starszego synka i młodszą córeczkę, ale z drugiej strony chciałabym już teraz dziewczynkę, zwłaszcza, że na razie mam dwóch chłopaków w domu - mój mąż i nasz pierwszy synuś - specjalnie dla Was na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (184,3 KB, 17 załadowań)
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 21:30   #291
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Czy to jest Słonko buldożek francuski? bo dam sobie rękę uciąć, że tak

uciekam dziewczyny! dobranoc
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 21:33   #292
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Mamaya tak

Kurde to głupio z tą uczelnią. Ale na pewno nie da się jakoś usprawiedliwić nieobecności? Jakbyś miała zaświadczenie od lekarza, że masz zagrożoną ciążę czy coś.
A na którym Ty jesteś roku? Dużo zajęć masz obowiązkowych? Bo za moich czasów na wykłady nie trzeba było chodzić, tylko na ćwiczenia
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 21:41   #293
sylwianna1985
Zakorzenienie
 
Avatar sylwianna1985
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Panna Migotka 86 Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że ważniejszy od wartości bezwzględnych jest przyrost poziomu bety... jak sobie spojrzysz na normy to one są strasznie szerokie, (dla szóstego tygodnia norma to: 1,080 – 56,500 mIU/ml) ważne zeby przyrost w 48h był minimum 66%, a w 72h 114% (czy jakoś tak
Nie martw sie na zapas
czemu tak często robisz badanie?masz tak zalecone czy sama chcesz?
ja w pierwszej ciąży miałam raz na potwierdzenie(chyba w 7tyg)i potem już nie...

trochę się pogubiłam, czy pisać tu czy w klubie...

a co do popularnych imion- staram się unikać, właśnie Maja i Zuzanna teraz rządzą jak kiedyś WIktorie i Julki:/
ale z drugiej strony wydaje mi się to lepsze od tych wszystkich dziwnych imion...jakoś ie popieram Nadii, Neli, Iwo itp
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post47257715

"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
sylwianna1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 22:11   #294
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Slonko juz myslalam, ze cos przeoczylam o twoim pierworodnym, patrze a tu piesek

Imie kwestia gustu, ma sie podobac rodzicom a nie innym i nie nalezy tego krytykowac. Ja mam coreczke Nadie i bardzo sie ciesze
My imie wybierzemy dopiero jak poznany plec.
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 22:18   #295
cinnilla88
Raczkowanie
 
Avatar cinnilla88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 309
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Ja juz po badaniach wszystkich pierwszych ciazowych. Beta od zeszlego tygodnia urosla do 18525 a tydzień temu było 2160, wiec chyba dobrze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
PROSIMY O GŁOS! CODZIENNIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA LAURĘ TUTAJ
cinnilla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 22:26   #296
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez cinnilla88 Pokaż wiadomość
Ja juz po badaniach wszystkich pierwszych ciazowych. Beta od zeszlego tygodnia urosla do 18525 a tydzień temu było 2160, wiec chyba dobrze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Chyba nawet bardzo dobrze oby tak dalej
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 22:31   #297
cinnilla88
Raczkowanie
 
Avatar cinnilla88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 309
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Chyba nawet bardzo dobrze oby tak dalej
Oby, oby. Niech rośnie i w poniedzialek musi sie pokazać serduszko...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
PROSIMY O GŁOS! CODZIENNIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA LAURĘ TUTAJ
cinnilla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 06:29   #298
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cinnilla super
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 07:07   #299
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez sylwianna1985 Pokaż wiadomość
czemu tak często robisz badanie?masz tak zalecone czy sama chcesz?
ja w pierwszej ciąży miałam raz na potwierdzenie(chyba w 7tyg)i potem już nie...
wizytę mam dopiero za dwa tygodnie, więc sama sobie zrobiłam badania, żeby sprawdzić czy wszystko ok. dodatkowo dzwoniłam do lekarza skonsultować czy progesteron jest ok i czy nie muszę brać luteiny. Okazało się ze wszystko jest dobrze i mogę poczekać do wizyty 3.12

Cytat:
Napisane przez cinnilla88 Pokaż wiadomość
Ja juz po badaniach wszystkich pierwszych ciazowych. Beta od zeszlego tygodnia urosla do 18525 a tydzień temu było 2160, wiec chyba dobrze
Cinilla - gratuluję pięknych wyników
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 07:58   #300
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

hej, dzisiaj miałam koszmar senny, ale go przemilcze :P i znów mam taką zależność że rano cycki są normalne a wieczorem nabrzmiałe że się nie da ich dotknąć...
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 21:12:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.