Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwiec 2014 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-02, 09:47   #3031
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Lucynka skądś to znam , ja wczoraj szłam na spacer z TŻ i Oskarem i tak sobie pomyślałam że jeszcze ok. miesiąca i się w kurtce nie zapnę ;/

Anulka mogę tak spróbować , chociaż wczoraj jak kładliśmy się spać po 22 to Oskar i tak się przebudził na mm , potem pobudka o 2 i 6.30

Aldrin widzisz ja z moją się widzę dziennie (w końcu mieszkamy razem) i odkąd jestem w ciąży to ani razu o tym nie wspomniała , nie zapytała się co i jak itp. A jak byliśmy na kawie u nich na Wszystkich Świętych i była ta druga synowa to jej się pytała jak się czuje, czy wybrała położną itd. Na moją prośbę aby nikomu nie mówić to też to olała, no ale nie ma co do tego wracać.

Zytus to prosimy potem o fotki

Magdi za 17tc

Vampirka akurat mam taki fajny łańcuszek z elementami korali
Co do prośby TŻ to teraz tak mówi a jak przyjdzie co do czego to nie będzie słuchał :P
Najwidoczniej mu mało, bo czasem właśnie czuję po brzuchu jak się przemieszcza i rozpycha i to musi być dzidzia jestem tego pewna Tylko że no z Oskarem dużo później czułam takie rozpychanie.

Gosiu bratowej nie słuchajcie i kupcie to co uważacie następnym razem. W końcu każdy kupuje to na co go stać. Mi nawet jak ktoś się mnie pyta co kupić Oskarowi to głupio jest wymieniać , a np mam coś na oku co by mu się mogło podobać. W tym roku bratu (chrzestnemu ) powiedziałam tylko że może na Mikołaja coś z ubrania , a pod choinkę to jakąś zabawkę edukacyjną lub manualną i że nie mają nic drogiego kupować tylko na swoje siły finansowe. Bo w końcu nie liczy się za ile ino ogólnie gest i pamięć. A takie dziecko małe i tak pobawi się 5min czasem godz i zabawka pójdzie w kąt.

Kasian to u mnie ja jestem taka wytrwała , TŻ na mnie krzyczy „no daj mu te mleko aby tak nie wrzeszczał”, próby przetrzymania nie mogę zrobić bo zaraz TŻ biegnie i robi mleko ;/ Chcę Oskara oduczyć smoczka , ja twardo mu w dzien nie daję a przyjdzie TŻ i mu da „bo przynajmniej nie marudzi” ;/

Seleniti za wybrane imię
Bardzo ładna kurtka a to zimowa ?? i wystarczy na całą zimę i na coraz większy brzuszek ??

Agaaga obys szybko wróciła do lepszej formy
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 09:52   #3032
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

cześć po weekendzie (a może nawet dłużej mnie nie było)
zaraz się cofnę kilka stron i będę na bieżąco - chociaż tu ciężko byćna bieżąco
a póki co na dobry początek tygodnia:
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 09:54   #3033
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Dark lady próbowałam już chyba wszystkiego ;/ Chyba mam po prostu głodomora

Sylvunia lekarz wie co robi i jak kazał 2xdziennie to nic się nie stanie

Carolyna świetny obrazek
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 09:58   #3034
Seleniti
Zadomowienie
 
Avatar Seleniti
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Nikii tak mi się wydaje, że bardziej zimowa bo mam wrażenie jakby zatrzymywała ciepło i ogólnie też ciepło mi w niej było, a ostatnio jestem zmarzluchem z resztą nie pytałam sprzedającego, z głowy mi wyleciało zupełnie przymierzyłam i stwierdziłam, że wezmę mimo, że z zamiarem kupna kurtki tam nie jechałam miejsce na brzuszek jest, tylko ciężko mi ocenić na jak duży bo teraz czuję trochę luzu jak będzie dalej to nie wiem jak za 2 dyszki to może być, nawet jeśli całej zimy nie przechodzę, to będzie na przyszłe lata na szczęście w szafie schowałam 2 zimowe kurki sportowe, a zarówno i w jednej i w drugiej mam dużo miejsca na brzuch, więc zimę dam radę przechodzić mam nadzieję
__________________
"Pod moim sercem, inne bije serce.
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane."
41-przeterminowana-




Edytowane przez Seleniti
Czas edycji: 2013-12-02 o 09:59
Seleniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 10:01   #3035
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Właśnie ja też sobie zdałam sprawę hih dlatego jak Tż przyjedzie to pojadę z Nim po płaszczyk a na zakupy trzeba się zmóc któregoś dnia

Zjadłam małego batonika i tak jakby troszkę lepiej , nawet poszłam na spacer do sklepu się troszkę dotlenić
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 10:10   #3036
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

VwVampirka cudne te aniołki dziękuję za życzonka

Magdi555 grauluję kolejnego tygodnia.


Tak sobie myślę jak ten czas „zasuwa”. Niedawno dołączyłam do wątku a tu proszę, już drugi trymestr, niektóre z Was mają już USG połówkowe. Zanim się obejrzymy będziemy już tuliły nasze szkraby

Seleniti dziękuję a imię Bianka bardzo bardzo ładne
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 10:13   #3037
martuszka0
Rozeznanie
 
Avatar martuszka0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 995
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Aldrin widzisz ja z moją się widzę dziennie (w końcu mieszkamy razem) i odkąd jestem w ciąży to ani razu o tym nie wspomniała , nie zapytała się co i jak itp. A jak byliśmy na kawie u nich na Wszystkich Świętych i była ta druga synowa to jej się pytała jak się czuje, czy wybrała położną itd. Na moją prośbę aby nikomu nie mówić to też to olała, no ale nie ma co do tego wracać.
Beznadziejna ta Twoja teściowa dlaczego ona tak się zachowuje? nie lubi Cię, zalazłaś jej za skórę czy o co chodzi??????
Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
cześć po weekendzie (a może nawet dłużej mnie nie było)
zaraz się cofnę kilka stron i będę na bieżąco - chociaż tu ciężko byćna bieżąco
a póki co na dobry początek tygodnia:
Hehehe dobry obrazek )

Przeglądałam sobie łóżeczka, bo my jak na razie musimy szukać łóżeczka z przewijakiem, bo niestety mało miejsca mamy... komoda z przewijakiem niestety się nie zmieści I te co są śliczne i mi się podobają kosztują ponad 1500 zł
martuszka0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 10:20   #3038
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

dzień dobry
u nas słonecznie ale zimno
wstałam dziś po 6 z ogromnym bólem głowy..
Maż właśnie zabrał małą na spacer a ja może się kimnę chwilę chociaż..

lenia mam strasznego,więc dziś się nie wysilam i na obiad spaghetii
nie wiem tylko jak Iga sobie z tym poradzi, bo od paru dni wszystko chce jeść sama zastanawiałam się jeszcze niedawno czemu ona nie chce jeść gdy jej daję a ona poprostu chce jeść sama..tylko macha tym widelcem jak szalona i się boję że coś sobie zrobi
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 10:21   #3039
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez martuszka0 Pokaż wiadomość
Przeglądałam sobie łóżeczka, bo my jak na razie musimy szukać łóżeczka z przewijakiem, bo niestety mało miejsca mamy... komoda z przewijakiem niestety się nie zmieści I te co są śliczne i mi się podobają kosztują ponad 1500 zł
Ja mam problem z wózkiem, wczoraj poruszałam temat na forum bliźniakowym i dostałam kilka nazw firm, a wózek który mi się najbardziej podoba kosztuje ponad 4 tys
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 10:23   #3040
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Witam się z rana

Ale mam dziś wisielczy humor..masakra Zero energii...a jestem w pracy...

W środę mam wizytę i nie mogę się doczekać

Paulka wszystkiego co najlepsze ! I duuużo siły

Madziuuula jak ten czas leci...zaciskam kciuki za wizytę
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 10:27   #3041
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Wrzucę wam porównanie młodego w ciągu roku
wow, ale się zmienił
Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcie w tunice , trochę nie wyraźne bo TŻ robił zdjęcie
ooo, to ta nowa tunika - super
Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Dziś mamy połówkowe o 18.30, jak dla mnie najbardziej stresujące badanie w ciąży, więc proszę o kciuki Biedny Tż wyjechał przed 6 by zdążyć
mocno
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 10:29   #3042
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie


Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziś mamy połówkowe o 18.30, jak dla mnie najbardziej stresujące badanie w ciąży, więc proszę o kciuki Biedny Tż wyjechał przed 6 by zdążyć


Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Witamy się
Ehhh.... wiecie co czekam na tą całą przespaną nockę i jakoś nie widzę światełka w tunelu ;/ Oskar min 2-3 razy musi się obudzić;/ Najgorsze jest to że za każdym razem chce mm, były takie nocki już co tylko raz jadł a teraz 2-3 razy bo inaczej mega ryk (a parę w płucach to on ma). Chciałabym aby przestał już jeść bo to by na ząbki też było zdrowe , ale cóż .....
A pobudka dziś o 6.30.

I jakoś od rana łapie mnie leń

Santom za połówkowe Może dzidzia się ujawni

Paulka wszystkiego najlepszego , dużo zdrowia, szczęścia , moc miłości, oby żadne dolegliwości już nie męczyły do końca ciąży

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Madziula za połówkowe i oby była dziewczynka

(zazdroszczę też już bym chciała wiedzieć kto tam u mnie mieszka :P )
próbowałaś mu te mm czymś zastąpić? np. wodą? ja tak robiłam i mały oduczył się jeść. Poza tym przed spaniem (nie jego a moim) to też mu jakiś czas butle dawałam, że ten środek nocy przesypiał. Co Oskarek je na kolacje? może nie jest to zbyt sycące i dlatego?
Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Santom kciuki
Paulka najlepszego

Nikki a taka metoda z języka niemowląt żeby dawać po ciemku przed godziną wybudki mleko? I może coraz mniej? Mój przestał w nocy jeść po odstawieniu z piersi, potem był tylko złobkowy epizod, ale teraz przesypia calutkie noce W dwulatku chyba też coś jest, kojarzę że masz, ale ja nie mogę doczytać
Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Kochana chrzesniak kończy 3 latka, to ten co pisałam o nim z tą mowa i sikaniem w pieluchy

Nie pomyliłam ich Ja paulce życzę dwóch synków
ja mojemu na urodziny kupiłam taki zestaw mały odkrywca, musi skuć gips żeby odnaleźć w nim dinozaury. Bardzo fajna rzecz.
Możesz np kupić też tablicę magnetyczno kredową ( są takie mniejsze) liczydło też w tym zazwyczaj jest.

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Wczoraj na wieczór dzidzia mi się tak rozpychała w brzuchu że cały czas po prawej stronie twardy brzuszek mi się robił. A dziś już przed chwilą takie delikatne kopniaczki już były
Moja dzidzia też się wczoraj wieczorem rozpychała czasami mam uczucie jakby jakiś kamień mi tam siedział

Ja znowu nocka katastrofa, do 4 nie spałam ale co się dziwic jak wczoraj po 11 dopiero wstałam. Śnił mi się pożar masakra ja się boję tych moich snów.


Co do remontów to ja w pierwszej ciąży kazałam TZtowi malować pokój, cały dzień z nim byłam, wiecie kawalerka. No i wieczorem wylądowałam w szpitalu z zatruciem...
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 10:30   #3043
kaorlak
Zadomowienie
 
Avatar kaorlak
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 1 086
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cześć Kochane!
U Nas weekend bardzo ciężki, bo Misia miała problemy z żołądkiem. Całą sobotę wymiotowała. Później nie miała już czym to samą śliną Najgorzej było w nocy, bo co chwilę ta ślina ją męczyła, miała bolesne skurcze żołądka. Przesiedziałam całą noc przy jej łóżku, bo się bałam, żeby się nie zadławiła W niedzielę już było lepiej ale całą przespałyśmy. Dzisiaj już było w porządku Podejrzewam że to skórka od mandarynki jej zaszkodziła.

Idę Was nadrobić

A na obiad gotuję gołąbki
__________________
Misia
Hania
05.05.2013[*]
kaorlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 10:32   #3044
patul23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 33
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Witajcie.
Zaglądam do was tylko czasami i nigdy nie mogę nadrobić zaległości.

U mnie teraz 19 tydzień się zaczął Byłam na wizycie w zeszłym tygodniu i okazało się, że łożysko zasłania ujście szyjki macicy. Muszę się oszczędzać i czekać, może się podniesie w miarę rośnięcia brzuszka
Od około dwóch tygodni czuję ruchy, a od tygodnia to maluszek dużo się wierci już Wydaję mi się, że jest bardziej ruchliwe niż Konrad.
patul23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 10:34   #3045
martuszka0
Rozeznanie
 
Avatar martuszka0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 995
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
lenia mam strasznego,więc dziś się nie wysilam i na obiad spaghetii
nie wiem tylko jak Iga sobie z tym poradzi, bo od paru dni wszystko chce jeść sama zastanawiałam się jeszcze niedawno czemu ona nie chce jeść gdy jej daję a ona poprostu chce jeść sama..tylko macha tym widelcem jak szalona i się boję że coś sobie zrobi
Super, że Iga już chce sama jeść będzie caaaała brudna od tego spaghetti zrób fotke jej i wstaw w klubie
Cytat:
Napisane przez paulka0212 Pokaż wiadomość
Ja mam problem z wózkiem, wczoraj poruszałam temat na forum bliźniakowym i dostałam kilka nazw firm, a wózek który mi się najbardziej podoba kosztuje ponad 4 tys
ojej no to rzeczywiście sporo kasy :/ a ja właśnie sobie uświadomiłam, że my mamy mały bagażnik w aucie
martuszka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 10:41   #3046
BieniekI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 276
Smile Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Z
Cytat:
Napisane przez patul23 Pokaż wiadomość
Witajcie.
Zaglądam do was tylko czasami i nigdy nie mogę nadrobić zaległości.

U mnie teraz 19 tydzień się zaczął Byłam na wizycie w zeszłym tygodniu i okazało się, że łożysko zasłania ujście szyjki macicy. Muszę się oszczędzać i czekać, może się podniesie w miarę rośnięcia brzuszka
Od około dwóch tygodni czuję ruchy, a od tygodnia to maluszek dużo się wierci już Wydaję mi się, że jest bardziej ruchliwe niż Konrad.
Z tym łożyskiem to moja bliska koleżanka miała tak samo,a przed porodem wszystko ładnie się przesunęło czego i Tobie życzę
BieniekI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 10:44   #3047
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Kaorlak jej..to się umęczyłyście obie. Mam nadzieję, że już będzie wszystko ok


Cytat:
Napisane przez martuszka0 Pokaż wiadomość

ojej no to rzeczywiście sporo kasy :/ a ja właśnie sobie uświadomiłam, że my mamy mały bagażnik w aucie
My mamy mega mały..i właśnie w związku z tym zmieniamy auto po nowym roku. Inaczej nie da rady..dwójka dzieci..dwa foteliki..wózki w bagażniku..no mus to mus
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 10:48   #3048
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

paulka0212 naj naj naj zdrowia i spelnienia marzen ;*
VwVampirkasuper te aniolki
Seleniti kurtka extra !!!!!

Ja bylam rano na badaniach krew,mocz i wiecie co pyta sie mnie pielegniarka jak tam pani doktor ???? A ja do niej sa wzlotyni upadki a co ???? Bo sa skargi ostatnio wyszla pacjentka z placzem i poszla na skarge do ordynartora !!!! Widzicie cis bylo na rzeczy bo pisalam wam ze do mnie tez byla nie miła ;( nomale zobaczymy bo mam 17ngrudnia wizyte to zobaczymy czy nastapila jakas przemiana ????
Ja dzisaj tez na obiadek spaggetii ?
A na jutro żurek dla męża bo ja jade do domku po nowy dowód osobisty wiec bedzie mial na dwa dni bo ja nie lubie ble ble !!!!!!
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 10:51   #3049
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

kupujecie coś z okazji DDD? Ja w sumie chciałam kombinezon dla chrześnicy z cocodrillo - weszłam na stronę a tam prawie każdy produkt wyprzedany a takie atrakcyjne ceny mieli, za późno się zorientowałam
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 10:53   #3050
martuszka0
Rozeznanie
 
Avatar martuszka0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 995
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
My mamy mega mały..i właśnie w związku z tym zmieniamy auto po nowym roku. Inaczej nie da rady..dwójka dzieci..dwa foteliki..wózki w bagażniku..no mus to mus
My mieliśmy auto zmieniać jeszcze przed wakacjami, ale jakoś temat ucichł i nie kupiliśmy... A teraz kasa sie przyda, bo my mieszkania szukamy... A skoro mówisz, że macie mały bagażnik i jeden wózek się zmieśił to pocieszające jest. A jaki wózek dla Milci macie??
Cytat:
Napisane przez Gosiiaczek Pokaż wiadomość
Ja bylam rano na badaniach krew,mocz i wiecie co pyta sie mnie pielegniarka jak tam pani doktor ???? A ja do niej sa wzlotyni upadki a co ???? Bo sa skargi ostatnio wyszla pacjentka z placzem i poszla na skarge do ordynartora !!!! Widzicie cis bylo na rzeczy bo pisalam wam ze do mnie tez byla nie miła ;( nomale zobaczymy bo mam 17ngrudnia wizyte to zobaczymy czy nastapila jakas przemiana ????
Ja dzisaj tez na obiadek spaggetii ?
A na jutro żurek dla męża bo ja jade do domku po nowy dowód osobisty wiec bedzie mial na dwa dni bo ja nie lubie ble ble !!!!!!
No to chyba jakaś poważna sprawa z Twoją gin.... Ciekawe jak na następnej wizycie będzie.

A chciałam zauważyć, że widać, że się nowy tydzień zaczął bo ruch tu jakiś większy się zrobił
martuszka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 10:58   #3051
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez kaorlak Pokaż wiadomość
Cześć Kochane!
U Nas weekend bardzo ciężki, bo Misia miała problemy z żołądkiem. Całą sobotę wymiotowała. Później nie miała już czym to samą śliną Najgorzej było w nocy, bo co chwilę ta ślina ją męczyła, miała bolesne skurcze żołądka. Przesiedziałam całą noc przy jej łóżku, bo się bałam, żeby się nie zadławiła W niedzielę już było lepiej ale całą przespałyśmy. Dzisiaj już było w porządku Podejrzewam że to skórka od mandarynki jej zaszkodziła.

Idę Was nadrobić

A na obiad gotuję gołąbki
dobrze, że jej przeszło Nasz ostatni wybryk z brzuszkiem miał w zasadzie we wrześniu (odpukać) gdy napił się dużo gazowanego Ja się wkurzałam a inni mieli ubaw

Cytat:
Napisane przez patul23 Pokaż wiadomość
Witajcie.
Zaglądam do was tylko czasami i nigdy nie mogę nadrobić zaległości.

U mnie teraz 19 tydzień się zaczął Byłam na wizycie w zeszłym tygodniu i okazało się, że łożysko zasłania ujście szyjki macicy. Muszę się oszczędzać i czekać, może się podniesie w miarę rośnięcia brzuszka
Od około dwóch tygodni czuję ruchy, a od tygodnia to maluszek dużo się wierci już Wydaję mi się, że jest bardziej ruchliwe niż Konrad.
trzymam kciuki aby łożysko się podniosło i gratuluję ruchów )))


Cytat:
Napisane przez martuszka0 Pokaż wiadomość
Super, że Iga już chce sama jeść będzie caaaała brudna od tego spaghetti zrób fotke jej i wstaw w klubie

ojej no to rzeczywiście sporo kasy :/ a ja właśnie sobie uświadomiłam, że my mamy mały bagażnik w aucie
my mieliśmy w poprzednim aucie niby duży bagażnik ale nie otwierał się ze szybą tylko sama klapa i wsadzenie stelaża wózka było bardzo uciążliwe, po pół roku zmieniliśmy na kombika - niebo a ziemia. Teraz TZ ogląda się za jakimś vanem mi ogólnie bardzo podoba się Ford Galaxy no ale nie wiadomo jak z pieniążkami bo musimy mieszkanie najpierw doprowadzić do stanu zamieszkania a potem myśleć o aucie niestety ...
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 11:05   #3052
anulka3999
Rozeznanie
 
Avatar anulka3999
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 673
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez paulka0212 Pokaż wiadomość
VwVampirka cudne te aniołki dziękuję za życzonka

Magdi555 grauluję kolejnego tygodnia.


Tak sobie myślę jak ten czas „zasuwa”. Niedawno dołączyłam do wątku a tu proszę, już drugi trymestr, niektóre z Was mają już USG połówkowe. Zanim się obejrzymy będziemy już tuliły nasze szkraby

Seleniti dziękuję a imię Bianka bardzo bardzo ładne
masz racje, czas szybko biegnie mi te tygodnie normalnie uciekaja jak woda
anulka3999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 11:11   #3053
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez Zytus Pokaż wiadomość
witam po weekendowo i uciekam zaraz na zakupy.
Muszę sobie cos kupić,w czym będę wyglądala jak aniołek i nie mam pojecia co
Jak ktoś jeszcze nie widział ciężarnego aniołka,to bedzie okazja na jasełkach w przedszkolu u mojego synalka
Będziesz aniołkiem ? Super Ale aniołek w ciąży to chyba niegrzeczny aniołek

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Madziuula ale Ci synuś urósł szok! To Hanka niedługo już też taka duża będzie?
Trzymam kciuki za wizytę, na pewno wszystko będzie dobrze, ale czekamy na wieści zaraz po
Mój mąż robi mówi do mnie to samo jak mu coś pokazuje, albo mówi: no fajna fajna i zmienia temat
Tak podrósł od września więc uważaj

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
a póki co na dobry początek tygodnia:
Stwórca

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
lenia mam strasznego,więc dziś się nie wysilam i na obiad spaghetii
nie wiem tylko jak Iga sobie z tym poradzi, bo od paru dni wszystko chce jeść sama zastanawiałam się jeszcze niedawno czemu ona nie chce jeść gdy jej daję a ona poprostu chce jeść sama..tylko macha tym widelcem jak szalona i się boję że coś sobie zrobi
No i dobrze, że się uczy, mój już jogurt sam wcina bez rozlewnia Mamy widelce z Ikei, takie plastikowe, bezpieczne, ja kupowałam na all bo ikei nie mamy

Cytat:
Napisane przez kaorlak Pokaż wiadomość
Cześć Kochane!
U Nas weekend bardzo ciężki, bo Misia miała problemy z żołądkiem. Całą sobotę wymiotowała. Później nie miała już czym to samą śliną Najgorzej było w nocy, bo co chwilę ta ślina ją męczyła, miała bolesne skurcze żołądka. Przesiedziałam całą noc przy jej łóżku, bo się bałam, żeby się nie zadławiła W niedzielę już było lepiej ale całą przespałyśmy. Dzisiaj już było w porządku Podejrzewam że to skórka od mandarynki jej zaszkodziła.
Zdrówka dla Michalinki

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
My mamy mega mały..i właśnie w związku z tym zmieniamy auto po nowym roku. Inaczej nie da rady..dwójka dzieci..dwa foteliki..wózki w bagażniku..no mus to mus
My mieliśmy nawet spory ale Tż i tak załatwił kombi od szefa dla dwójki

Uciekam, bo ja na forum a moje dziecko całe mieszkanie pozamiatało
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 11:14   #3054
anulka3999
Rozeznanie
 
Avatar anulka3999
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 673
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Justytna z lit. kobiecej mogę polecić takie tytuły :
"Kocham Nowy Jork", "Kocham Paryż" - dwie książki o jednej bohaterce I.Lafleche
"Poradnik pozytywnego myślenia" M. Quick
"11 minut" P.Cohelo
"Cień wiatru" "Więzień nieba" Zafon - tam sa chyba trzy części ale tytuł mi wyleciał z głowy
"Zgoda na szczęście" "Krok do szczęścia" "Alibi na szczęście" Ogonowskiej
"Służące" K. Stockett
jak jeszcze coś mi się przypomni to dam znac
anulka3999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 11:16   #3055
kaorlak
Zadomowienie
 
Avatar kaorlak
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 1 086
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Widzę, że temat autka się zaczął. My kupiliśmy auto dla mnie we wrześniu ubiegłego roku już z myślą o drugim dzidziusiu . No i mi pasuje, co prawda bagażnik nie jest duży, ale ma rozkładany tylny fotel na stelaż do wózka Co do fotelików to jeden z przodu, a drugi z tyłu.
Do dłuższych podróży mamy auto Męża, bo jest duże
__________________
Misia
Hania
05.05.2013[*]
kaorlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 11:18   #3056
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez martuszka0 Pokaż wiadomość
My mieliśmy auto zmieniać jeszcze przed wakacjami, ale jakoś temat ucichł i nie kupiliśmy... A teraz kasa sie przyda, bo my mieszkania szukamy... A skoro mówisz, że macie mały bagażnik i jeden wózek się zmieśił to pocieszające jest. A jaki wózek dla Milci macie??
U nas z tymi autami, bagażnikami i wózkami to był prawdziwy koszmar W skrócie. Jak się Mila urodziła mieliśmy auto volvo (spory bagażnik) i wózek dla Mili xlander. Wózek fajnie mieścił się w aucie wszystko było ok. Ale mąż po jakimś czasie rozwalił volvo No niby nie z jego winy, ale auta się pozbyliśmy. Kupiliśmy inne auto od kolegi...ale w nim wózek Emilki już się nie mieścił Tzn mieścił..ale po zdjęciu kół...co było mega uciążliwe. Auto zostało, a pozbyliśmy się wózka Tzn wózek stoi u dziadków..i tam go używamy. Mila była już na tyle duża, że mogłam kupić jej już spacerówkę, gondoli już nie potrzebowała. Więc obecnie wózek mamy taki https://www.mamasandpapas-polska.pl/...kol_plum_petal (trafiliśmy na promocję i udało nam się go kupić o 500 zł taniej niż tam na stronce). No i teraz wózek jest ok, do małego bagażnika mieści się idealnie..więc wszystko byłoby super gdyby nie druga ciąża Więc teraz trzeba wymienić i auto i chyba wózek..ja kiedyś oszaleję...

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
kupujecie coś z okazji DDD? Ja w sumie chciałam kombinezon dla chrześnicy z cocodrillo - weszłam na stronę a tam prawie każdy produkt wyprzedany a takie atrakcyjne ceny mieli, za późno się zorientowałam
Ja już rano zrobiłam zakupy..ale tylko dla Mili Kupiłam jej kilka prezentów na święta, nie mogłam się powstrzymać
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 11:18   #3057
kaorlak
Zadomowienie
 
Avatar kaorlak
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 1 086
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Anulka cień wiatru ma ciąg dalszy? Nawet nie wiedziałam, a bardzo mi się podobała
__________________
Misia
Hania
05.05.2013[*]
kaorlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 11:25   #3058
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Hejcia Mamusie
Przepraszam,że Was ostatnio tak zaniedbuje,ale mam problemyz kompem a na tel mi się albo wyłącza internet albo też jakieś problemy Tyle naskrobałyście,że nie dam rady nadrobić.Mam nadzieje,że nic złego się nie wydarzyło i wszystko u Was dobrze,że rośniecie i ruchy Dzidziusiów coraz wyraźniejsze

My na Andrzejki poszliśmy do mojej siostry robić pierniki. Znaczy się my robiłyśmy,dekorowałyśmy,b o małże popijali sobie whisky i grali w kości hehNarobiłyśmy się jak głuupie!!
Moi rodzice byli na imprezie w jakimś Pubie i była tam wróżka(podobno bardzo dobra i trzeba czekać pare miesiący,żeby ją zamówić na impreze np)no i powiedziała mojej Mamie,że będę miała dziewczynkeTakże nadzieja mi wróciła i czekamy do czwartku,choć ja czuje,że to chłopak od początku ciązy
Dzisiaj poszłam zrobić morfo i cukier.Zobaczymy czy większa dawka żelaza coś dała..oby..

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty połówkowe Jest 7 chłopców i 7 dziewczynek,także dzisiaj może zobaczymy przewage jakiejś płci:P

Madziula super zdjęcia mikołajkowego synusia


Edytowane przez lolitka888
Czas edycji: 2013-12-02 o 11:31
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 11:29   #3059
martuszka0
Rozeznanie
 
Avatar martuszka0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 995
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
U nas z tymi autami, bagażnikami i wózkami to był prawdziwy koszmar W skrócie. Jak się Mila urodziła mieliśmy auto volvo (spory bagażnik) i wózek dla Mili xlander. Wózek fajnie mieścił się w aucie wszystko było ok. Ale mąż po jakimś czasie rozwalił volvo No niby nie z jego winy, ale auta się pozbyliśmy. Kupiliśmy inne auto od kolegi...ale w nim wózek Emilki już się nie mieścił Tzn mieścił..ale po zdjęciu kół...co było mega uciążliwe. Auto zostało, a pozbyliśmy się wózka Tzn wózek stoi u dziadków..i tam go używamy. Mila była już na tyle duża, że mogłam kupić jej już spacerówkę, gondoli już nie potrzebowała. Więc obecnie wózek mamy taki https://www.mamasandpapas-polska.pl/...kol_plum_petal (trafiliśmy na promocję i udało nam się go kupić o 500 zł taniej niż tam na stronce). No i teraz wózek jest ok, do małego bagażnika mieści się idealnie..więc wszystko byłoby super gdyby nie druga ciąża Więc teraz trzeba wymienić i auto i chyba wózek..ja kiedyś oszaleję...
No właśnie, a mi bardziej chodzi o zmieszczenie gondoli w aucie... Kurcze, ciągle coś, jak nie miejsce w pokoju to miejsce w aucie na dodatek w tej chwili mieszkamy na 3 piętrze w kamienicy, ciekawe jak ja wózek będę wnosić/znosić a żadnej wózkowni nie ma
Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
My na Andrzejki poszliśmy do mojej siostry robić pierniki. Znaczy się my robiłyśmy,dekorowałyśmy,b o małże popijali sobie whisky i grali w kości hehNarobiłyśmy się jak głuupie!!
Moi rodzice byli na imprezie w jakimś Pubie i była tam wróżka(podobno bardzo dobra i trzeba czekać pare miesiący,żeby ją zamówić na impreze np)no i powiedziała mojej Mamie,że będę miała dziewczynkeTakże nadzieja mi wróciła i czekamy do czwartku,choć ja czuje,że to chłopak od początku ciązy
Dzisiaj poszłam zrobić morfo i cukier.Zobaczymy czy większa dawka żelaza coś dała..oby..
No ciekawe czy przepowiednia wróżki się spełni.... :P ja ostatnio też coś czuję, że to chłopiec u nas będzie
martuszka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 11:37   #3060
Seleniti
Zadomowienie
 
Avatar Seleniti
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Wiecie co, poryczałam się ahh te hormony ostatnio mama tżta bardzo wysoko gorączkowała, ale nie dała się zaciągnąć do lekarza... Dziś była z tżtem u chirurga, bo przez cukrzyce w zeszłym roku miała amputowanego palca, ma jakieś rany na nodze i często musi zmieniać opatrunki, a dziś się okazało, że bardzo brzydko to wygląda i grozi jej amputacja albo całej stopy bądź też nogi... Ona nie wyraziła zgody na to by zostawić ją w szpitalu, jest pod tym względem bardzo uparta. Smutno mi się zrobiło, bo w jej stanie wydaje mi się mogło dojść nawet do sepsy, bądź też jakiegoś innego groźnego zakażenia.. Przykre jest to, że nie pomyśli pod tym względem nawet o własnej rodzinie...
__________________
"Pod moim sercem, inne bije serce.
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane."
41-przeterminowana-



Seleniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.