Rozstanie z facetem XXiX - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 17:43   #1621
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez colinpl Pokaż wiadomość
Proponuję się zatrzymać i niepotrzebnie nie obrażać i szufladkować. To że takich tylko spotkałaś i tak ich postrzegasz to tylko Twój problem.
Cześć, opiszesz nam swoją historię?
Cytat:
Napisane przez riliana Pokaż wiadomość
ustatkować to on miał problem, bo wychowany przez samotną matkę nie miał żadnego wzorca i nie widział różnicy "z papierkiem czy bez", co jednak nie zmienia faktu, że wiedzieć powinien czy chce ze mną spędzić resztę życia... i pewnie gdyby nie jego decyzja, to ja bym zaczęła rozmowę "co dalej z naszym związkiem" i może skończyłaby się tak samo
Oj tam, mój kuzyn wychowywał się bez ojca. Po 4 latach oświadczył się dziewczynie, był bardzo przejęty i wzruszony. Był pewny, że to ta jedyna, zmienił dla niej kraj zamieszkania, ona naraziła się na wielki gniew rodziców. Warto podkreślić: był pewny.

Nie możemy wszystkiego zwalać na przykre dzieciństwo. Rozumiem niechęć do papierka, ale nie rozumiem niechęci do słownego, niezobowiązującego powiedzenia, że chce się z kimś spędzić resztę życia. To chyba znaczy, że nie posiada się wizji wspólnego życia...
Cytat:
Napisane przez warriatka Pokaż wiadomość
To może ja mam teraz to co Ty? Że było przez prawie rok mega super, nic mi w nim nie przeszkadzało, zmienił pare rzeczy dla mnie, byliśmy mega szczęśliwi, chodziliśmy w lato na plaże i jak małe dzieci, albo leżelismy dwa dni w domu i sie cieszyliśmy po prostu sobą, a teraz mnie w nim wszystko denerwuje, nawet źle pieczarki kroi.. Możliwe?
Gdybyś była w normalnym związku, to powiedziałabym, że tak. A że tkwisz w patologii, to cieszę się, że odzywa się w Tobie instynkt samozachowawczy.
Cytat:
Napisane przez Vaineth Pokaż wiadomość
Jednak strasznie gryzło go sumienie i stwierdził, że za bardzo mnie szanuje i mam prawo wiedzieć, co zrobił, więc mi powiedział.
Tak. Masz prawo wiedzieć. A o reszcie uważam jak poniżej:
Cytat:
Napisane przez ciezko_jest_lekko_zyc Pokaż wiadomość
Pamiętaj o tym, że narazie to nie masz PO CO wybaczać, bo on się w ogóle nie stara o to, żebyś mu wybaczyła. Ckliwe smsy pisze po to, żeby uspokoić swoje sumienie. Jakby chciał, żebyś mu wybaczyła to by na rzęsach stanął, żeby to się stało, a nie siedział wygodnie w fotelu i pisał smsy...

Cytat:
Napisane przez warriatka Pokaż wiadomość
Oczywiście, że od Faceta wymagam..czasami chce żeby coś zmienił w swoim życiu, oczekuje rozmowy, deklaracji jakiś, ale nigdy nie wierze we wszystko na 100% bo bym nie mogła normalnie żyć, bo bym sie pewnie w jakiś stopniach zawodziła.. Dlatego żyje chwilą po prostu, może teraz mnie zrozumiesz..

I nie chodziło mi i o odejście od siebie bo jest problem, dlatego później napisałam, że mają usiąść spokojnie i szczerze porozmawiać, wspólnie rozwiązać problem...
A nawet ostatnio byłam u dziadków i też rozmawiali na ten temat, że kiedyś ludzie ze sobą byli i jak coś sie działo to rozmawiali i rozwiązywali problemy, a teraz sie po prostu rozwodzą.
To przykre, ale myślę, że wiele się zmieni, jak już poznasz Tego Właściwego

Dziadkowie nie biorą pod uwagę, że kiedyś rozwód wykluczał ze społeczeństwa Wolę nie porównywać sytuacji, w jakiej są teraz młodzi ludzie z naszymi dziadkami, a nawet rodzicami, z których wielu jest w nieudanym małżeństwie i ma troje dzieci, bo tak wypada, tak ich wychowano.
Cytat:
Napisane przez MM1234 Pokaż wiadomość
Siostra mojego ex mi pow, że po moim odjeździe, gdy spotkaliśmy się w święta ryczał w pokoju jak weszła..
Cóż, faceci nie są robotami i też mają uczucia. Nie znaczy to, że widzą przyszłość związku.
Wolę być porzucaną niż porzucać. W tym pierwszym przypadku mogę to przekuć w coś pozytywnego, w drugim czuję się winna.
Cytat:
Napisane przez paulazuza Pokaż wiadomość
Dziewczyny, błagam pomozcie. Rycze od godziny, juz nie mam sily. Wczoraj moj byly odblokowal mnie na fejsie, ja go zablokowalam, ale dzis nie wytrzymałam i nwpisalam do Niego proszac o slowo wyjasnienia dlwczego mnie tak potraktowal. On to odczytal i mnie zablokował. Dlaczego on mnie tak traktuje? Jeste, az tak malo warta? Ja wiem jestem kaleka ale czy naprawde zasluguje na taka nienawisc??
Jest dzieciuchem, który zachowuje się na poziomie gimbazy. Powinnaś się cieszyć, że z nim nie jesteś, bo jesteś warta znacznie więcej.
Cytat:
Napisane przez paulazuza Pokaż wiadomość
Chcialam wiedziec ho niby mowi ze mnie kocha a zachowuje sie tak jak sie zachowuje. Chcialam wiedziec czy odkochal sie z dnia na dzien czy oklamywal czy rodzice mu kazali bo yo tez jest prawdopodobne, nienawidza mnie. Ale gdyby chcial to by i tak znalazl sposob zeby przekazac cokolwiek..
Czasem trzeba się pogodzić z tym, że nie da się dowiedzieć wszystkiego, część słów jest kłamstwem, a były partner wcale nie musi być skory do kultury i szczerości. Odpuść sobie, to co było nie wróci.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2014-01-06 o 17:45
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 17:45   #1622
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

ja założyłam konto na sympatii bez zdjęcia, żeby sobie zobaczyć kto tam jest i tak szczerze to powiem, ze porażka...sprawdzałam moje miasto to tylko chyba 3 strony i to nikt taki interesujący jak dla mnie, a obok w większym mieście tez jakoś nic ciekawego.
dzis słyszałam w tv reklamę jakiegoś portalu przeznaczeni pl podobno dla ludzi z wartościami, ciekawe...
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 17:47   #1623
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Dzięki Beri! Kobiety muszą być silne. Dałam radę wtedy, dam i teraz. Choć teraz boli dużo bardziej, bo związek był poważniejszy

Co do przystojniaka - poczekaj jeszcze może musiał gdzieś wyjść i odpisze niedługo? Trzymam kciuki za rozwój wydarzeń
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 17:47   #1624
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Rodzice zrobili mi niespodziankę i przyjechali do Krakowa. Powiedziałam im o rozstaniu i zabrali mnie do siebie.
Zamiast iść dzisiaj do eksa i spotkać tam jego "koleżankę", napisałam mu SMS-a życząc udanej randki. Odpisał mi, że nie ma żadnej i dodatkowo stwierdził, że się czepiam i właśnie dlatego ze mną zerwał. Oznajmiłam, że chodzi mi o tę randkę, która nie odbyła się, gdy przyjechałam do Krakowa dwa tygodnie temu, ale została przeniesiona na dzisiaj. Dodałam jeszcze, że oboje wiemy jaka jest prawda, a to, że zerwał kontakt ze swoimi "koleżankami" było kłamstwem. Na koniec życzyłam udanego wieczoru.
Chcę, żeby to był oficjalny koniec naszej znajomości. Niech starczy mi sił na to, by już więcej się z nim nie kontaktować.
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 17:51   #1625
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez beri899 Pokaż wiadomość
Vaineth masz rację) Też silna z Ciebie babeczka! Słuchajcie napisał do mnie niesamowity przystojniak na sympatii... mój typ pod każdym względem, szukający stalego związku itd... No i odpisałam, dałam mu namiary na siebie i dupa. Nie odpisuję! A już szybciej zaczęło mi serce na chwile bić i przestałam myśleć o "Bożym świecie"
Też tam jestem. Mam nadzieję, że to nie "mój"

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Rodzice zrobili mi niespodziankę i przyjechali do Krakowa. Powiedziałam im o rozstaniu i zabrali mnie do siebie.
Zamiast iść dzisiaj do eksa i spotkać tam jego "koleżankę", napisałam mu SMS-a życząc udanej randki. Odpisał mi, że nie ma żadnej i dodatkowo stwierdził, że się czepiam i właśnie dlatego ze mną zerwał. Oznajmiłam, że chodzi mi o tę randkę, która nie odbyła się, gdy przyjechałam do Krakowa dwa tygodnie temu, ale została przeniesiona na dzisiaj. Dodałam jeszcze, że oboje wiemy jaka jest prawda, a to, że zerwał kontakt ze swoimi "koleżankami" było kłamstwem. Na koniec życzyłam udanego wieczoru.
Chcę, żeby to był oficjalny koniec naszej znajomości. Niech starczy mi sił na to, by już więcej się z nim nie kontaktować.
Trzymam kciuki. Dla mnie to rozwalające jak oni do końca kłamią a potem jeszcze sugerują że "dlatego z nami zerwali"
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 17:53   #1626
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez beri899 Pokaż wiadomość
Vaineth masz rację) Też silna z Ciebie babeczka! Słuchajcie napisał do mnie niesamowity przystojniak na sympatii... mój typ pod każdym względem, szukający stalego związku itd... No i odpisałam, dałam mu namiary na siebie i dupa. Nie odpisuję! A już szybciej zaczęło mi serce na chwile bić i przestałam myśleć o "Bożym świecie"
kiedy załozyłas konto??
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 17:57   #1627
warriatka
Raczkowanie
 
Avatar warriatka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 339
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
warriatka - z takich lekkich i wesołych polecam Monikę Szwaję - "jestem nudziarą", "stateczna i postrzelona". Anna Powierza "jak zostać sławną" - wbrew temu co sugerował pudelek, to nie jest książka o karierze Ani
No i Chmielewska, dużo Chmielewskiej, ale to trzeba lubić, bo babka pisze dość specyficzne książki. O nich mogłabym długo i namiętnie i bez umiaru, więc zamilknę już
Kryminały to oczywiście Christie, Chandler, Aleksandra Marinina, ja się ostatnio wzięłam za Sherlocka Holmesa
Fantastyka - Terry Pratchett
John Grisham - political fiction
Robin Cook - thrillery medyczne

No i ja na poprawę humoru bardzo lubię wracać do klasyki, do Montgomery, Austen, Musierowicz

Dziękuje bardzo, coś na pewno wybiorę !



Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

Gdybyś była w normalnym związku, to powiedziałabym, że tak. A że tkwisz w patologii, to cieszę się, że odzywa się w Tobie instynkt samozachowawczy.

To przykre, ale myślę, że wiele się zmieni, jak już poznasz Tego Właściwego

Dziadkowie nie biorą pod uwagę, że kiedyś rozwód wykluczał ze społeczeństwa Wolę nie porównywać sytuacji, w jakiej są teraz młodzi ludzie z naszymi dziadkami, a nawet rodzicami, z których wielu jest w nieudanym małżeństwie i ma troje dzieci, bo tak wypada, tak ich wychowano.
Cieszę sie, że sie w końcu budze i otwieram oczy na to wszystko.. I wierze, że znajdę kiedyś faceta którego pokocham ponad wszystko i którzy pokaże mi co to prawdziwa miłość..



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LIVE every moment
LAUGH every day
LOVE beyond words

warriatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 17:57   #1628
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Anethka - czy źródło, z którego wiesz o randce, jest wiarygodne?
Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
ja założyłam konto na sympatii bez zdjęcia, żeby sobie zobaczyć kto tam jest i tak szczerze to powiem, ze porażka...sprawdzałam moje miasto to tylko chyba 3 strony i to nikt taki interesujący jak dla mnie, a obok w większym mieście tez jakoś nic ciekawego.
A jak ma według Ciebie wyglądać profil kogoś interesującego?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 17:59   #1629
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Tak. Masz prawo wiedzieć. A o reszcie uważam jak poniżej.
Również mam takie zdanie. Jeżeli przejdzie do czynów, wtedy na poważnie pomyślę co dalej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 18:00   #1630
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez beri899 Pokaż wiadomość
Vaineth masz rację) Też silna z Ciebie babeczka! Słuchajcie napisał do mnie niesamowity przystojniak na sympatii... mój typ pod każdym względem, szukający stalego związku itd... No i odpisałam, dałam mu namiary na siebie i dupa. Nie odpisuję! A już szybciej zaczęło mi serce na chwile bić i przestałam myśleć o "Bożym świecie"
To trzymam kciuki,żeby szybko odpisał

Ja na Sympatii póki co nie chce zakładać konta. Raz,że poznałam tam byłego,a dwa że boję się tam na niego natknąć... juź jak rozstawaliśmy się po raz pierwszy to po 9 miesiącach odnowił ze mną kontakt właśnie przez sympatię,bo załoźyliśmy tam ponownie konta po rozstaniu
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 18:01   #1631
CheriCheriLady2
Raczkowanie
 
Avatar CheriCheriLady2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 433
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez Vaineth Pokaż wiadomość
Mój pierwszy chłopak, wydawało mi się, że moja wielka miłość, również mnie tak o wszystko oskarżał. Wszystko było moją winą, wszystko robiłam źle; krzyczał na mnie, miał ciągłe pretensje. Zrywał ze mną kilka razy, kilka razy również chciał ze mną zerwać kontakt całkowicie, by dać mi nauczkę. A ja za każdym razem, jak głupia, wracałam do niego, wszystko wybaczałam, przepraszałam... Wydawało mi się, że przecież go kocham, że to nic, że taki jest - miłość przecież jest najważniejsza! W końcu powiedziałam sobie dość i, gdy zerwał ze mną kolejny raz po prostu go olałam. Fakt, bolało. Zostałam jeszcze przez niego zwyzywana od najgorszych za związanie się z kolejnym chłopakiem po paru miesiącach! Po tym wszystkim ja jestem całkiem wyleczona, wisi mi i powiewa jego osoba, choć co jakiś czas pisze do mnie, że wciąż mnie kocha.
Dążę do tego, że powinniśmy mieć swoją godność i się szanować. Skoro chłopak wyzywa nas, źle traktuje czy wiecznie zwala na nas winę trzeba wiać od niego, gdzie pieprz rośnie.
Jakbym czytała o swoim niedawno zakończonym związku,bardzo mądre słowa piszesz fakt miłość miłością,ale godność i poszanowanie samej siebie powinno być na pierwszym miejscu.Niestety często ta miłość przysłania oczy i zanim dziewczyny,które trwają w takich "związkach" czekają na momenty uniesienia i euforii,a gdy znów są na dnie,wmawiają sobie,że to przejdzie.I tak w kółko.Mi powoli przechodzi.Po tej akcji w sobotę zrozumiałam,że facet,który mnie przez długi okres czasu wyzywał itd.,a w sobotę i tak wszystko na mnie zwalił,jest zerem.

Edytowane przez CheriCheriLady2
Czas edycji: 2014-01-06 o 18:07
CheriCheriLady2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 18:01   #1632
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
ja założyłam konto na sympatii bez zdjęcia, żeby sobie zobaczyć kto tam jest i tak szczerze to powiem, ze porażka...sprawdzałam moje miasto to tylko chyba 3 strony i to nikt taki interesujący jak dla mnie, a obok w większym mieście tez jakoś nic ciekawego.
Ocenianie ludzi tylko po profilach to błąd. To są jakieś wytyczne, jasne, ale nie każdy umie napisać o sobie na takim portalu, nie każdy jest fotogeniczny, pomijam, że wielu jest "seksownych brzydali" A wielu buraków, chamów i prostaków bardzo ładnie wychodzi na zdjęciach i ma wprawę w pisaniu ładnie o sobie w takich anonsach
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 18:03   #1633
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Anethka - czy źródło, z którego wiesz o randce, jest wiarygodne?

A jak ma według Ciebie wyglądać profil kogoś interesującego?
sama nie wiem...może nikt mnie nie interesuje bo n adal mam jego w głowie i w sercu, moze juz nigdy nikt mi się nie wyda interesujący...

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

nie mam juz nadziei. źle mi...
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 18:11   #1634
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
kiedy załozyłas konto??
Dzisiaj)
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 18:17   #1635
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ocenianie ludzi tylko po profilach to błąd. To są jakieś wytyczne, jasne, ale nie każdy umie napisać o sobie na takim portalu, nie każdy jest fotogeniczny, pomijam, że wielu jest "seksownych brzydali" A wielu buraków, chamów i prostaków bardzo ładnie wychodzi na zdjęciach i ma wprawę w pisaniu ładnie o sobie w takich anonsach
No.... chłopak z którym kieeedyś się spotykałam (z Sympatii) wyglądał na serio nieźle na zdjęciach (na żywo ciut gorzej, ale jeszcze można było dopuścić)...pisał w profilu o sobie wspaniale, maile smolił takie że padałam (i nie chodzi tu o komplementy a o wysoką kulturę i inteligencję) a po kilku-kilkunastu spotkaniach okazał się zwykłym bubkiem.

Teraz ten z którym się widziałam 2 razy ma kiepskie konto, zdjęcie jakieś rozmazane, 3 zdania o sobie....i nigdy bym nie napisała gdyby nie to że on napisał.... I zarówno w mailach jak i (głownie!) przy poznaniu - wiele zyskał.
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 18:20   #1636
MM1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 211
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Ale powiedzcie dziewczyny. Bo może on miał rację jednak . Twierdzi, że dlatego nie chciał sie spotykać tak często jak ja , bo sie z nim kłóciłam i nie miał ochoty. Twierdził, że stawał się dziwny , bo sama mu mówiłam, że widze, że taki jest i w końcu mu to wmówiłam. Że jak mu nieraz gadałam, że widzę, że jest inny i chyba mniej czuje i w końcu tak sie stało. Że go sprawdzałaj kontrolowałam byłam o wszystko zazdrosna i nagle peklo. Że zabiłam w nim uczucia i zrobiłam z niego zimnego sk*rwysyna. Że mnie kochał, bo tyle czasu miał wytrzymałość dla moich humorków, a to coś oznaczało, że miałam co chciałam,a tego nie doceniłam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
MM1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 18:22   #1637
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
Nooo ogólnie znajomość ze znajomymi ex-a jest kiepska. Ja znajomych "mojego" zrobiłam jako niewidocznych na czacie. Nie chcę by mówili mu co u mnie, tak jak nie chcę od nich wiedzieć co innego. Nie chciałabym się dowiedzieć że z kimś jest, albo czegoś takiego.
Wystarczy że jego koleżanka dziś mi napisała jaki to był radosny w sylwestra i że nic nie było po nim widać. Po dodaniu tego że życzeń nie złożył i do dziś się nie odezwał - od rana rozrywa mi serce.
Mój zerwał ze mną wieczor przed sylwestrem. Pokłóciliśmy się właśnie o tego sylwestra. I co widzę następnego dnia na fb? "X kochamy cię! jesteś naszym najlepszym przyjacielem!". I nawet gadałam z jego kolegą i opowiadał jaki był radosny i szcześliwy i zachwycony sylwestrem... To nic że płakalam mu pół nocy żeby mne nie zostawiał jednak i myślał, że zostawia mnie na lodzie i spędzę sama sylwestra, prawda?
Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,piszecie tu o randkach,różnych spotkaniach itp. I jak Wy to robicie? Ja już chciałabym kogoś poznać,a nikt mnie na źadne randki nie zaprasza
Ja jeżdże na akademiki politechniki. Tam facetów do wyboru do koloru...


Byłam dzisiaj na randce. Było mega miło, śmiesznie i zabawnie i wróciłam do siebie i leżę i płaczę za byłym. Bo tak bardzo bym chciała żeby mnie przytulił. Moja logika mnie przeraża...
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 18:26   #1638
MM1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 211
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

[1=835313362e9486e3c9442f0 8647b1f88dd16e422_65652de 798c50;44463478]Mój zerwał ze mną wieczor przed sylwestrem. Pokłóciliśmy się właśnie o tego sylwestra. I co widzę następnego dnia na fb? "X kochamy cię! jesteś naszym najlepszym przyjacielem!". I nawet gadałam z jego kolegą i opowiadał jaki był radosny i szcześliwy i zachwycony sylwestrem... To nic że płakalam mu pół nocy żeby mne nie zostawiał jednak i myślał, że zostawia mnie na lodzie i spędzę sama sylwestra, prawda?

Ja jeżdże na akademiki politechniki. Tam facetów do wyboru do koloru...


Byłam dzisiaj na randce. Było mega miło, śmiesznie i zabawnie i wróciłam do siebie i leżę i płaczę za byłym. Bo tak bardzo bym chciała żeby mnie przytulił. Moja logika mnie przeraża...[/QUOTE]

Piona, Mam tak samo.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
MM1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 18:28   #1639
colinpl
Raczkowanie
 
Avatar colinpl
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 66
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ocenianie ludzi tylko po profilach to błąd. To są jakieś wytyczne, jasne, ale nie każdy umie napisać o sobie na takim portalu, nie każdy jest fotogeniczny, pomijam, że wielu jest "seksownych brzydali" A wielu buraków, chamów i prostaków bardzo ładnie wychodzi na zdjęciach i ma wprawę w pisaniu ładnie o sobie w takich anonsach
To tak jak wybór towaru z półki, idziesz do marketu - wybierasz oczami, potem się okazuje że przeterminowane
__________________
Zwycięzca bierze wszystko
colinpl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 18:31   #1640
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

[1=835313362e9486e3c9442f0 8647b1f88dd16e422_65652de 798c50;44463478]Mój zerwał ze mną wieczor przed sylwestrem. Pokłóciliśmy się właśnie o tego sylwestra. I co widzę następnego dnia na fb? "X kochamy cię! jesteś naszym najlepszym przyjacielem!". I nawet gadałam z jego kolegą i opowiadał jaki był radosny i szcześliwy i zachwycony sylwestrem... To nic że płakalam mu pół nocy żeby mne nie zostawiał jednak i myślał, że zostawia mnie na lodzie i spędzę sama sylwestra, prawda?

Ja jeżdże na akademiki politechniki. Tam facetów do wyboru do koloru...


Byłam dzisiaj na randce. Było mega miło, śmiesznie i zabawnie i wróciłam do siebie i leżę i płaczę za byłym. Bo tak bardzo bym chciała żeby mnie przytulił. Moja logika mnie przeraża...[/QUOTE]

Mam to samo-ide na randkę i super a potem rozpacz....

Mój ex też się super na Sylwestra bawił.... i już o mnie nie pamięta. To tylko ja jestem taką idiotką.
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 18:34   #1641
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
No.... chłopak z którym kieeedyś się spotykałam (z Sympatii) wyglądał na serio nieźle na zdjęciach (na żywo ciut gorzej, ale jeszcze można było dopuścić)...pisał w profilu o sobie wspaniale, maile smolił takie że padałam (i nie chodzi tu o komplementy a o wysoką kulturę i inteligencję) a po kilku-kilkunastu spotkaniach okazał się zwykłym bubkiem.

Teraz ten z którym się widziałam 2 razy ma kiepskie konto, zdjęcie jakieś rozmazane, 3 zdania o sobie....i nigdy bym nie napisała gdyby nie to że on napisał.... I zarówno w mailach jak i (głownie!) przy poznaniu - wiele zyskał.
O profilach na Sympatii można magisterkę napisać
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 18:38   #1642
warriatka
Raczkowanie
 
Avatar warriatka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 339
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

A ja nigdy nie miałam konta na sympatii i nawet mi do głowy nie przyszło żeby takie coś zakładać, nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi sie to z moją koleżanką desperatką która zakłada wszystkie możliwe portale żeby znaleźć w koncu miłość


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LIVE every moment
LAUGH every day
LOVE beyond words

warriatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 18:42   #1643
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Anethka - czy źródło, z którego wiesz o randce, jest wiarygodne?
Tak, jest bardzo wiarygodne. Wiem, że nie powinnam, ale przeczytałam jego SMS-y. Stąd też wiem, że dziewczyna, z którą się umówił nie jest jedyną, z którą mnie zdradzał. Są jeszcze (minimum) dwie inne kobiety .
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 18:59   #1644
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Stąd też wiem, że dziewczyna, z którą się umówił nie jest jedyną, z którą mnie zdradzał. Są jeszcze (minimum) dwie inne kobiety .
Załamałaś mnie teraz. I byłabyś w stanie mu wybaczyć?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:06   #1645
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Załamałaś mnie teraz. I byłabyś w stanie mu wybaczyć?
Gdyby naprawdę żałował i przyznał się do zdrady, byłabym mu w stanie wybaczyć. Nie byłabym jednak w stanie do niego wrócić. Nie zaufałabym ponownie.
Ech, do jednej pisał, że chce ją wycałować i umówili się na dzisiaj. Do drugiej pisał, że chciałby z nią pobaraszkować na sofie, do trzeciej, że bardzo za nią tęskni, a z czwartego numeru dostawał SMS-y typu: "kochanie, bardzo za Tobą tęsknię " .
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:09   #1646
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez warriatka Pokaż wiadomość
A ja nigdy nie miałam konta na sympatii i nawet mi do głowy nie przyszło żeby takie coś zakładać, nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi sie to z moją koleżanką desperatką która zakłada wszystkie możliwe portale żeby znaleźć w koncu miłość


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no i do mnie nie przemawiaja takie portale. wystarczy ze facebooka mam , jeden "problem" mi wystarczy eheh
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:33   #1647
warriatka
Raczkowanie
 
Avatar warriatka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 339
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
no i do mnie nie przemawiaja takie portale. wystarczy ze facebooka mam , jeden "problem" mi wystarczy eheh
Dokładnie, Facebook na niewidoku i bez obserwacji..używam do komunikowania sie z osobami ze szkoły i jakimiś znajomymi i tyle.. Bez oznaczeń w związku gdzie mieszkam gdzie pracuje etc


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LIVE every moment
LAUGH every day
LOVE beyond words

warriatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:39   #1648
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez warriatka Pokaż wiadomość
Dokładnie, Facebook na niewidoku i bez obserwacji..używam do komunikowania sie z osobami ze szkoły i jakimiś znajomymi i tyle.. Bez oznaczeń w związku gdzie mieszkam gdzie pracuje etc


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Teraz dla odmiany boje się że jutro się do mnie odezwie w sprawie rzeczy.
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:41   #1649
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
Mam to samo-ide na randkę i super a potem rozpacz....

Mój ex też się super na Sylwestra bawił.... i już o mnie nie pamięta. To tylko ja jestem taką idiotką.
Sądziłam może, że skoro to było niecałe 18 godzin! Po zerwaniu, to chociaż nie wiem, jakoś będzie mu trochę smutno. A on najwidoczniej cieszył się, że nie ma mnie już na głowie i świętował.
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:49   #1650
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

może tylko robił dobrą minę do złej gry, faceci to nieźli aktorzy
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 12:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.