Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-08, 20:34   #4111
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Dobra, znalazłam zdjęcie gdzie było widać jakie włosy zapuściłam, i zdjęcie z wczoraj, jakby mnie krowa polizała.
Moim zdaniem dużo lepiej wyglądają skrócone Ja w ogóle jestem zdania, że lepiej mieć krótsze, ale zadbane włosy, nie poszarpane na końcach, niż na siłę zapuszczać długie, które będą wyglądać na zniszczone smętne kłaki :P Prawda jest taka, że nie każdy ma takie włosy, żeby pozwolić sobie na mega długie, tu już i kondycja włosów jest pożądana jakaś konkretniejsza, a i gęstość nie zawadzi.

Ja mam obecnie włosy do pasa, ale strasznie mnie kusi raz na jakiś czas, żeby takiego przedłożonego boba lekko za ramiona sobie strzelić. Przy czym ja moje włosy kocham i nie wiem jak bardzo plułabym sobie w brodę

A tak w ogóle dzień dobry wieczór Dobrze trzymałyście kciuki wczoraj, bo kolokwium pyknęło. Na 3 co prawda, ale z języka naprawdę wiele mi nie potrzeba
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 20:46   #4112
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dużo lepiej wyglądają skrócone Ja w ogóle jestem zdania, że lepiej mieć krótsze, ale zadbane włosy, nie poszarpane na końcach, niż na siłę zapuszczać długie, które będą wyglądać na zniszczone smętne kłaki :P Prawda jest taka, że nie każdy ma takie włosy, żeby pozwolić sobie na mega długie, tu już i kondycja włosów jest pożądana jakaś konkretniejsza, a i gęstość nie zawadzi.
Absolutnie sie zgadzam! Sama przez ostatnie lata chcialam by wlosy byly po prostu dlugie i dawalam sobie sciac max 1cm... Lepiej sciac, wziac sie za pozadna pielegnacje, a wlosy nam sie odwdziecza
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 20:48   #4113
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
kochany stworek

nie płaczemy

nie zauważył? pewnie na cycki patrzył
no. już lepiej dzisiaj.
czasem z człowieka musi zejść.

Ahahahah
powiem Ci, że całkiem możliwa ta Twoja teoria
Cytat:
Napisane przez Oliskova Pokaż wiadomość
Gust ma chłopak no nie?
nie da się ukryć
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
wg mnie taka fryzurka wyszczupli twarz, bo ma ostre cięcia, jest wydłużona z przodu i ma przedziałek na boku
zgadzam się
Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Nie ma za co przepraszać Wiadomo, że na wsi ludzie zazwyczaj mają inne podejście do zwierząt no i mają one raczej praktycznie przeznaczenie, ale ostatnio się to zaczyna zmieniać na lepsze moim zdaniem i coraz więcej szczepionych, wysterylizowanych psów i kotów.
Kotki są nauczone z człowiekiem, bo ich matka najwyraźniej była czyimś kotem wcześniej, bo obecni właściciele mówią, że od początku do człowieka się przymilała itp. no i one tak samo od początku miały kontakt z ludźmi.
Dzisiaj spały w domu, na początku Lily (na razie jeden ma roboczę imię, bo ja wybierałam, dla drugiego ma wybrać tż, ale jak na razie jego propozycją było Piesek ) pchała się do łóżka, ale w końcu dała sobie spokój i poszła spać w legowisku
A dzisiaj rano o 7 kotki zaserwowały nam pobudkę skacząc po moim tżcie
Ogólnie pierwsze wrażenia pozytywne na początku trochę dziwnie się czuła, bo w domu nigdy kota od małego nie miałam, tylko przychodziły czasami pod nasz dom jakieś dorosłe koty - nakarmiłeś, pomizałeś i szły dalej Na pewno koty się bardzo różnią od psów i wg mnie są łatwiejsze w obsłudze - nasze kotki od razu załapały o co chodzi z kuwetą, nawet jeżeli wcześniej jej nie używały. No i oczywiście wystarczy dać im kawałek sznurka, albo poturlać piłeczkę i na pół godziny świat dla nich nie istnieje później wstawię jakieś zdjęcia
bardzo mnie cieszy to co piszesz, o tych zmianach u ludzi
Haha nie chcę Cię straszyć, ale w kotach naprawdę można się zakochać uważaj Tylko potrafią trochę budzić my mamy regularne pobudki koło 2 w nocy, na jedzonko i potem śpią. czekam niecierpliwie na fotki )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 20:53   #4114
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle dzień dobry wieczór Dobrze trzymałyście kciuki wczoraj, bo kolokwium pyknęło. Na 3 co prawda, ale z języka naprawdę wiele mi nie potrzeba
To fajnie, że Ci się udało.
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 22:13   #4115
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Oliskova Pokaż wiadomość
A kolejny problem to kręcone włosy. Tzn teraz mi się nie kręcą, właściwie nie wiem czemu, jak się przeprowadziłam to przestały się kręcić i nie znam przyczyny. Ale teraz sa mocno zniszczone i obawiam się że jak je zetnę to znowu mi się zrobią korkociągi.

Jak TŻ powiedziałam że taka fryzura to tylko problem, bo to trzeba codziennie ukladac itp. a on mi powiedział że wystarczy uczesać.
jak masz kręcone to takiego efektu nie osiągniesz, chyba, że będziesz codziennie prostować na szczotce lub prostownicą, za dużo zabawy
przy takim cięciu na kręconych mógłby być fajny nieład
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Mam teraz coś podobnego (powiedzmy) i przez najbliższe parę miesięcy będę miała nim mi włosy nie odrosną. Na naturalnie kręconych włosach. I żeby uzyskać podobny jak tu efekt to muszę włosy wysuszyć na szczotkę, potem poprawić prostownicą a na koniec żeby taka objętość była to lekko podtapirować - mając długie włosy w życiu nie ścięłabym się tak wiedząc ile czasu zajmuje ułożenie tej fryzury, tak aby jakoś wyglądała, a nie dawała wrażenie, że na szybko próbowałam coś z włosami zrobić, ale nie za bardzo mi wyszło.
Wiem, że to fajnie wygląda i wielu kształtom twarzy pasuje, ale jeśli ktoś nie ma prostych i średnio grubych włosów to takie cięcie będzie męczące do ogarnięcia...
otóż to
Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Dobra, znalazłam zdjęcie gdzie było widać jakie włosy zapuściłam, i zdjęcie z wczoraj, jakby mnie krowa polizała.
ale super efekt +10 do zdrowego wyglądu
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszło moje zamówienie z Colorowo. Pobili rekord w szybkości realizacji, naprawdę .
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A kiedy zamawiałaś? Ja w Wigilię . Paczka została wysłana drugiego, doszła dzisiaj... Śmieszy mnie to.
moje wczoraj, zamawiałam w wigilię, na kopercie pieczątka z 31 grudnia, także priorytetem to to wysłane nie było, zresztą pewnie byłaby naklejka prio?
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ahahahah
powiem Ci, że całkiem możliwa ta Twoja teoria
faceci


ja całe życie miałam krótkie włosy, a też mam gębę jak księżyc
zapuściłam dla faceta (chciałam dla siebie, ale w domu mi mówili, ze mam za liche włosy żeby były długie, a on mnie zmotywował), ale dobrze się czuję z nimi, kobieco
1: 2010 (naturalny kolor, tęsknię trochę )
2. 2013
3.2014
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krótkie.jpg (35,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg długie.jpg (37,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kudły2.jpg (59,2 KB, 26 załadowań)
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2014-01-08 o 22:15
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 22:16   #4116
Kle_oo
Zadomowienie
 
Avatar Kle_oo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 250
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

O widzę, że mnie fajne dyskusje minęły ja jak zawsze spóźniona. Koty mam dwa (kiedyś bywałam domem tymczasowym więc i kociastych na stanie było więcej) i nie wyobrażam sobie ich nie mieć Moje nie chodzą wszędzie bo tak są nauczone. Wbrew temu co się powszechnie uważa kota można wielu rzeczy nauczyć,kwestia konsekwencji i cierpliwości.Włącznie z tym, że moje lubią się kąpać

A co do rzęs sztucznych - mi też się wydaje ,że to raczej była ostra reakcja alergiczna (chodź na odległość to ciężko stwierdzić). Ale prawda jest taka czy chodzi o paznokcie czy rzęsy cena nie zawsze idzie z jakościa. Dlatego lepiej opinię o stylistce czerpać od zaufanych znajomych
Kle_oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 23:28   #4117
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dużo lepiej wyglądają skrócone Ja w ogóle jestem zdania, że lepiej mieć krótsze, ale zadbane włosy, nie poszarpane na końcach, niż na siłę zapuszczać długie, które będą wyglądać na zniszczone smętne kłaki :P Prawda jest taka, że nie każdy ma takie włosy, żeby pozwolić sobie na mega długie, tu już i kondycja włosów jest pożądana jakaś konkretniejsza, a i gęstość nie zawadzi.

Ja mam obecnie włosy do pasa, ale strasznie mnie kusi raz na jakiś czas, żeby takiego przedłożonego boba lekko za ramiona sobie strzelić. Przy czym ja moje włosy kocham i nie wiem jak bardzo plułabym sobie w brodę

A tak w ogóle dzień dobry wieczór Dobrze trzymałyście kciuki wczoraj, bo kolokwium pyknęło. Na 3 co prawda, ale z języka naprawdę wiele mi nie potrzeba
Ostatnio takie krótkie miałam 5 lat temu, dziwnie mi teraz i boję się pierwszego mycia. Że ich nie ogarnę.
Chciałam też grzywkę, ale to za dużo wrażeń jak na jedną wizytę.
No i gratuluję kolokwium.
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ale super efekt +10 do zdrowego wyglądu


ja całe życie miałam krótkie włosy, a też mam gębę jak księżyc
zapuściłam dla faceta (chciałam dla siebie, ale w domu mi mówili, ze mam za liche włosy żeby były długie, a on mnie zmotywował), ale dobrze się czuję z nimi, kobieco
1: 2010 (naturalny kolor, tęsknię trochę )
2. 2013
3.2014
dziękuję.
Moim zdaniem lepiej Tobie w krótszych.
Ja mogę zapomnieć o naturalnym kolorze, za dużo siwych.:/
Ale ten kolor jest prawie identyczny jak mój naturalny, nie widać mi odrostów, tylko te siwulce.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 23:38   #4118
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

hej dziewczyny...

a coś mnie dziś na wieczór chandra złapała, smutno i płakać się chce

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Właśnie pierwszy raz od dawna zrobiłam sobie kreskę na oku linerem i jestem zachwycona szkoda tylko, że muszę wszystkie linery wyrzucić bo są już nieco gumiaste

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
i wyszła Ci od razu?
też jeszcze nigdy nie robiłam, a mam już 3 linery, jak ich nie wykorzystam, to skończą podobnie, jak Twoje


Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
A ja właśnie wróciłam od fruzjera, byłam pierwszy raz od 1.5 roku! Pobyłam się większości zniszczonych włosów po dekoloryzacji i dośc mocno wycieniowałam włosy. Poszło mi jakieś 10-15 cm
Nie jest to może fryzura mojego życia, ale czuję się lekko i świeżo, więcej napiszę na blogu

Dobór fryzury to bardoz indywidualna sprawa, bo zależy od kształtu twarzy i własnych upodobań. Ja mam mega okrągłą twarz i wyglądam jak księżyć w pełni i nie ma mowy u mnie o włosach krótszych niż do ramion! Przed wakacjami miałam bardzo długie włosy, przynajmniej o 35 cm dłuższe i to też nie było dobre, bo optycznie jeszcze bardziej obciążało mi sylwetkę, zaburzało proporcje, więc nie ma jednej złotej reguły wg. mnie.
pokaż, pokaż


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałyście może okazje współpracować z firmą BioDermic?
tak, tylko dziwaczna ta propozycja... pogratulowali mi "udanego bloga", pożyczyli "dalszych sukcesów" i zaprosili do kontaktu w celu testowania produktów
nie skorzystałam...

w ogóle, frustrują mnie już te współprace, mam propozycje, już tu się dogadujemy, ustalmy oczekiwania... etc. i nagle się okazuje, że firma/sklep nie wiedziała, że mieszkam w UK - i tak już kilkakrotnie...

myślicie, że powinnam wyraźnie czaro na białym dać info w "o mnie", że mieszkam w UK?

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
jak masz kręcone to takiego efektu nie osiągniesz, chyba, że będziesz codziennie prostować na szczotce lub prostownicą, za dużo zabawy
przy takim cięciu na kręconych mógłby być fajny nieład

otóż to

ale super efekt +10 do zdrowego wyglądu


moje wczoraj, zamawiałam w wigilię, na kopercie pieczątka z 31 grudnia, także priorytetem to to wysłane nie było, zresztą pewnie byłaby naklejka prio?

faceci


ja całe życie miałam krótkie włosy, a też mam gębę jak księżyc
zapuściłam dla faceta (chciałam dla siebie, ale w domu mi mówili, ze mam za liche włosy żeby były długie, a on mnie zmotywował), ale dobrze się czuję z nimi, kobieco
1: 2010 (naturalny kolor, tęsknię trochę )
2. 2013
3.2014
w każdych Ci do twarzy...
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 23:50   #4119
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
dziękuję.
Moim zdaniem lepiej Tobie w krótszych.
Ja mogę zapomnieć o naturalnym kolorze, za dużo siwych.:/
Ale ten kolor jest prawie identyczny jak mój naturalny, nie widać mi odrostów, tylko te siwulce.
dzięki, ale to było 3 lata temu i w ogóle trochę inaczej wyglądałam
nie zamierzam do takich wracać na razie

ja nie mam siwych, ale do natury raczej nie uda mi się wrócić po tylu eksperymentach
Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
w każdych Ci do twarzy...
dzięki

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
myślicie, że powinnam wyraźnie czaro na białym dać info w "o mnie", że mieszkam w UK?
tak
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2014-01-08 o 23:49
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 23:50   #4120
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
dzięki, ale to było 3 lata temu
nie zamierzam do takich wracać

ja nie mam siwych, ale do natury raczej nie uda mi się wrócić po tylu eksperymentach
No wiadomo, jak się w dłuższych lepiej czujesz, to też bym na Twoim miejscu nie skracała.
Ja teraz chciałabym taki kolor jak ona ma u nasady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mtk2msIZ1q1rn0pz3o1_500.jpg (36,3 KB, 20 załadowań)
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 00:11   #4121
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
No wiadomo, jak się w dłuższych lepiej czujesz, to też bym na Twoim miejscu nie skracała.
Ja teraz chciałabym taki kolor jak ona ma u nasady.
u niej mi się podoba, ale chyba bałabym się efektu starszej pani
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 00:14   #4122
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
u niej mi się podoba, ale chyba bałabym się efektu starszej pani
starsze panie to raczej włosy o kolorze denaturatu mają, a nie takie ciemne

Chcę sobie kupić serum z kwasem hialuronowym, skłaniam się ku Bielenda. Polecacie coś?
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 07:57   #4123
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
hej dziewczyny...

a coś mnie dziś na wieczór chandra złapała, smutno i płakać się chce



i wyszła Ci od razu?
też jeszcze nigdy nie robiłam, a mam już 3 linery, jak ich nie wykorzystam, to skończą podobnie, jak Twoje




pokaż, pokaż




tak, tylko dziwaczna ta propozycja... pogratulowali mi "udanego bloga", pożyczyli "dalszych sukcesów" i zaprosili do kontaktu w celu testowania produktów
nie skorzystałam...

w ogóle, frustrują mnie już te współprace, mam propozycje, już tu się dogadujemy, ustalmy oczekiwania... etc. i nagle się okazuje, że firma/sklep nie wiedziała, że mieszkam w UK - i tak już kilkakrotnie...

myślicie, że powinnam wyraźnie czaro na białym dać info w "o mnie", że mieszkam w UK?

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------



w każdych Ci do twarzy...
Wyszła nawet ładniejsza niż kiedyś jak robiłam codziennie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 08:08   #4124
Oliskova
Raczkowanie
 
Avatar Oliskova
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 243
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
dzięki, ale to było 3 lata temu i w ogóle trochę inaczej wyglądałam
nie zamierzam do takich wracać na razie

ja nie mam siwych, ale do natury raczej nie uda mi się wrócić po tylu eksperymentach
Najbardziej mi się podobasz na drugim zdjęciu, z grzywka.
__________________
Mój blog makijażowo rzęsowy ---> KLIK!

Najnowszy post:



Moje makijaże ---> Oliskova Make up
Oliskova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 09:29   #4125
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

moje wczoraj, zamawiałam w wigilię, na kopercie pieczątka z 31 grudnia, także priorytetem to to wysłane nie było, zresztą pewnie byłaby naklejka prio?
U mnie faktura jest z 31, pieczątka na kopercie została wbita 2 stycznia, naklejka prio jest, a paczka dochodzi 8... No cóż.

Ale miałaś piękny naturalny kolor włosów, wróć do niego!
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 09:41   #4126
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
właśnie one mają tendencję do przetłuszczania się . zresztą przywykłam już, że każdy sterczy w inną stronę.
Jedno nie wyklucza drugiego włosy mogą nie być dociazone, a i tak mogą nadmierne przetluszczac się. Probowalas metody OMO? Może dociąż końcówki olejem, kremem lub serum silikonowym?




Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Absolutnie sie zgadzam! Sama przez ostatnie lata chcialam by wlosy byly po prostu dlugie i dawalam sobie sciac max 1cm... Lepiej sciac, wziac sie za pozadna pielegnacje, a wlosy nam sie odwdziecza
Nareszcie! Nigdy nie zrozumiem dziewczyn, które żałują sciecia i tak smetnych, przerzedzonych włosów, bo usilnie chcą mieć długie...co innego, gdy włosy są naprawdę wypielegnowane, długie, zdrowe...sama scinam regularnie, bo wiem, ze długie włosy (za łopatki) nie są dla mnie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

No i podsumowanie mojej wypowiedzi. Piękne włosy, to włosy zdrowe, a nie długie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 09:43   #4127
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Inspirujecie mnie do wizyty u fryzjera
Od kilku tygodni mam w planach obciąć z 10/15 cm ... Ostatnio coś bardzo mi się plątają przy szyi - pewnie to przez szalik. Zastanawiałam się też czy nie zaserwować sobie saune w salonie ale czy to coś da ? miał ktoś z tym styczność ?
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:20   #4128
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Hej

widzę, że temat fryzjera na tapecie ja w listopadzie ścięłam jakieś 15 cm bo mi wypadały strasznie i chciałam je jakoś odżywić aby były zdrowsze i ładniejsze

Mam pytanie czy Wam też blogger nie aktualizuje notek ? Bo weszłam i patrzę strasznie się zawiesił :/
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:28   #4129
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

dzień dobry
czy Wasz też się dobrze rozpoczął?

ja zdążyłam ogarnąć zakupy, bo jakiś przeciąg się w lodówce zrobił, a że ponownie wkraczam na ścieżkę mej diety, na nowo musiałam odświeżyć pamięć, co zdrowo i chudo...

no i był listonosz

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Wyszła nawet ładniejsza niż kiedyś jak robiłam codziennie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aaa, bo Ty jednak doświadczona
a jakieś rady dla nowicjuszki?

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
dzięki, ale to było 3 lata temu i w ogóle trochę inaczej wyglądałam
nie zamierzam do takich wracać na razie

ja nie mam siwych, ale do natury raczej nie uda mi się wrócić po tylu eksperymentach

dzięki

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------


tak
od dłuższego czasu mi to chodziło po głowie, ale zawsze mi się wydawało, że to jest oczywiste i wynika z treści, np. ostatniego posta - zdaję sobie sprawę, że firma nie przerobi bloga w te i we wte, acz sądziłam, że na tyle się zaznajomi, że takich rzeczy nie ma co pisać

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
Hej

widzę, że temat fryzjera na tapecie ja w listopadzie ścięłam jakieś 15 cm bo mi wypadały strasznie i chciałam je jakoś odżywić aby były zdrowsze i ładniejsze

Mam pytanie czy Wam też blogger nie aktualizuje notek ? Bo weszłam i patrzę strasznie się zawiesił :/
ale przy dodawaniu?
czy w ogóle nie masz bieżących?

u minie jest tradycyjnie (chyba), nawet od razu się wczytała strona przy próbie dodania nowego posta
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 10:41   #4130
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
dzień dobry
czy Wasz też się dobrze rozpoczął?

ja zdążyłam ogarnąć zakupy, bo jakiś przeciąg się w lodówce zrobił, a że ponownie wkraczam na ścieżkę mej diety, na nowo musiałam odświeżyć pamięć, co zdrowo i chudo...

no i był listonosz



aaa, bo Ty jednak doświadczona
a jakieś rady dla nowicjuszki?
Hmmmm może dobry pędzel? Ja używam takiego skośnego i jest lepszy niż taki cieniutki prosty

Co Ci ciekawego listonosz przyniósł? Ja czekam na moje marmurki, ale coś listonosza nie widać
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:44   #4131
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Dzień dobry!
Chce któraś kawy?
Bożena, po tylu dniach wolnego będzie mi strasznie ciężko się przestawić na tryb pracy.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:50   #4132
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Chce któraś kawy?
Bożena, po tylu dniach wolnego będzie mi strasznie ciężko się przestawić na tryb pracy.
Ja ja, wybierz mnie
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:53   #4133
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Hmmmm może dobry pędzel? Ja używam takiego skośnego i jest lepszy niż taki cieniutki prosty

Co Ci ciekawego listonosz przyniósł? Ja czekam na moje marmurki, ale coś listonosza nie widać
o właśnie, a ja guła kupiłam pędzelek eco tools do linera, ale prosty
mam widzę w komplecie z sigmy mały, skośny, ale go chcę wymienić, zatem jeszcze muszę poczekać, do pierwszych prób...

a chyba, że masz na myśli taki cienki, stożkowaty, czy plemnikowaty? - nie wiem kurcze jaki to kształt...
bo ja mam płaski wąski, prosty, taki kwadracik...

niespodziankę
zamówiłam sobie beauty box - coś w rodzaju glossy boxa, ale z naturalnymi produktami... i w sumie z pełnowymiarowych jest jedna rzecz, a reszta to próbki od 30 ml w dół
ale pozwoli mi to poznać nieco marki naturalne, nie tracąc majątku i pół życia... może dzięki temu szybciej dotrę do perełek



Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Chce któraś kawy?
Bożena, po tylu dniach wolnego będzie mi strasznie ciężko się przestawić na tryb pracy.
kawę zawsze
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:57   #4134
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Dzień dobry Mnie udało się rano pojechać na basen, od razu jakoś lepiej się czuję. Brak suszarki w domu jest jednak męczący, możecie coś polecić tak do 100 zł i z chłodnym nawiewem? Da się znaleźć coś sensownego w tej cenie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 11:04   #4135
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja ja, wybierz mnie
Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość

kawę zawsze
Karmelowe latte?
Ja swoją właśnie skończyłam.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 11:06   #4136
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
o właśnie, a ja guła kupiłam pędzelek eco tools do linera, ale prosty
mam widzę w komplecie z sigmy mały, skośny, ale go chcę wymienić, zatem jeszcze muszę poczekać, do pierwszych prób...

a chyba, że masz na myśli taki cienki, stożkowaty, czy plemnikowaty? - nie wiem kurcze jaki to kształt...
bo ja mam płaski wąski, prosty, taki kwadracik...

niespodziankę
zamówiłam sobie beauty box - coś w rodzaju glossy boxa, ale z naturalnymi produktami... i w sumie z pełnowymiarowych jest jedna rzecz, a reszta to próbki od 30 ml w dół
ale pozwoli mi to poznać nieco marki naturalne, nie tracąc majątku i pół życia... może dzięki temu szybciej dotrę do perełek
Ja mam taki jak tutaj KLIK, ale innej firmy A taki cieniutki mam z Manhattanu i źle mi się nim pracuje.

Kuszą mnie te wszystkie pudełka, polowałam na Glossy, potem na Shiny, jeszcze później na Paese a w końcu nie kupiłam żadnego

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dzień dobry Mnie udało się rano pojechać na basen, od razu jakoś lepiej się czuję. Brak suszarki w domu jest jednak męczący, możecie coś polecić tak do 100 zł i z chłodnym nawiewem? Da się znaleźć coś sensownego w tej cenie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja mam Braun Creation 1700 ale ona kosztuje ok. 130zł. Mi służy już dobrych kilka lat a wygrałam ją na tym forum
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 11:06   #4137
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Em - myślę, że w Media Expert znajdziesz. Teraz jeszcze są wyprzedaże, ostatnio płytę Kat Deluny kupiłam za 1,50 A suszarkę to na prezent dostałam Philipsa chyba to jest nawet ta http://www.mediaexpert.pl/suszarki-d...230-00,id-9695 ). Ma 2 prędkości z chłodnym nawiewem.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 11:06   #4138
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Karmelowe latte?
Ja swoją właśnie skończyłam.
Robisz takie cuda? To poproszę x2 na zaś
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 11:10   #4139
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Karmelowe latte?
Ja swoją właśnie skończyłam.
zwykłe latte
a serio robisz takie dobrości?

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja mam taki jak tutaj KLIK, ale innej firmy A taki cieniutki mam z Manhattanu i źle mi się nim pracuje.

Kuszą mnie te wszystkie pudełka, polowałam na Glossy, potem na Shiny, jeszcze później na Paese a w końcu nie kupiłam żadnego


Ja mam Braun Creation 1700 ale ona kosztuje ok. 130zł. Mi służy już dobrych kilka lat a wygrałam ją na tym forum
jeśli jest dobry, firma nie jest najważniejsza
choć ze mnie chyba nieco snobka jest

skuś się, skuś, ten dreszczyk emocji, gdy nie wiesz, co jest w środku
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 11:13   #4140
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
zwykłe latte
a serio robisz takie dobrości?



jeśli jest dobry, firma nie jest najważniejsza
choć ze mnie chyba nieco snobka jest

skuś się, skuś, ten dreszczyk emocji, gdy nie wiesz, co jest w środku
Pędzelek mam dokładnie z jakiegoś zestawu z allegro Ale jest ok Jakbym się skusiła na jakieś pudełko to nigdy w ciemno. Nie lubię niespodzianek i potem pewnie bym żałowała, że mogłam tą kasę na coś innego wydać
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-18 20:21:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.